Geen nachtrust door oponthoud in Parijs-Dakar McEnroe staat set af aan Kriek Zola Budd blijft voor Engeland lopen si SCHAATSCOACH HENK Selectie tussei zes man Feyenoord niet in halve finale Monika Holzner verrast NA RUIM KNVB afdeling Zeeland afgelast VRIJDAG 4 JANUARI 1985 Overkapping Thialf-baan? Verlies dames- volleybalteam Zesdaagse van Keulen voor Thurau/ Clark KNSB zoekt co-sponsors Hellers Europees kampioen schaken jeugd Op T - FOTODESTEM/CORJ DE BOER Trimloop Heikant Morres wint Vermeulen- toernooi RRRDa - De KNVB-Afdeling eeland heeft alle wedstrij- en, die zaterdag en zondag in et afdelingsvoetbal in het ka Mi tw< in 'Sprinters moeten vechten als leeuwen' Door Rob van Deursen HEERENVEEN Henk Gemser wordt vanaf nu tot aan het eind van het schaatsseizoen heen en weer geworpen tussen zijn 'oude' liefde, het sprinten, en de koele bereke ning dat hij via de all-rounders inter nationale successen mag verwachten. De innerlijke tweestrijd binnen de schaatstrainer uit het Friese Oudehaske begint dit weekeinde met het Ne derlands kampioenschap sprint op het kunstijs van de Vechtsebanen in Utrecht. Daar zullen mannen als Hil- bert van der Duim, Hein Vergeer (regerend kampioen op de korte afstanden) en in mindere mate Frits Schalij langzamerhand traditiege trouw een aanval onderne men op het specialisme van de sprinters Jan Ykema, Geert Kuiper en Ben van der Feltz. Een moeilijke situatie voor Gemser. Immers, hij heeft beide 'kampen' onder zijn hoede, terwijl bijvoor beeld vorig seizoen op de achtergrond zich een ge vecht ontspon tussen de toenmalige coaches Henk Boer (all-round) en Gauke Nijholt (sprint). Maar niet alleen morgen en zondag moet Henk Gem ser op twee gedachten hin ken, ook de komende weken zullen zich omstandigheden voordoen dat hij van hot naar her vliegt om zijn aan dacht gelijkelijk te verdelen over sprinters en alles-kun- ners. Zo zal hij tijdens het weekeinde 26 en 27 januari van het Europees kampioen schap all-round in het Zweedse Eskilstuna het sprintgedeelte van zijn ploeg alleen achter moeten laten in het Zwitserse Davos, om dat hij de veelzijdigen moet begeleiden. Eenzelfde situa tie doet zich voor bij het "WK all-round in het Noorse Ha- mar op 16 en 17 februari. Al verblijven de sprinters dan in het Zuidduitse Inzeil. Henk Gemser zelf noemt het jojo-en, dat verdelen van zijn aandacht tussen twee takken van de schaatssport. Een splitsing, die veel, heel veel van hem eist. "Ik ben nu constant met negen mensen bezig. En daarbij zit bijvoorbeeld een Jan Ykema, die helemaal vanaf nul opnieuw moest beginnen. Die knaap vraagt daardoor zo veel aandacht, dat het in de huidige situatie onmogelijk zou zijn zo'n tweede geval er bij te heb ben. Maar het is niet anders. Ik ben niet de persoon, die de beleidslijnen binnen de schaatsbond heeft uitgezet. Vandaar dat ik er vanuit ga dat de sprinters op basis van zelfstandigheid op die be paalde momenten twee of drie dagen alleen moeten kunnen doorkomen. Zou dat niet het geval zijn, dan is men niet volwassen bezig". Wie diep in het hart van Henk Gemser kijkt, ziet een duidelijke voorkeur voor het sprint-specialisme. Al be hoedt de docent aan het CIOS in Heerenveen zich er voor dat naar buiten toe duidelijk te maken. Maar toch: „Ik hoop dat Jan Yke ma en Geert Kuiper dit weekeinde in Utrecht even tjes zullen zeggen: kijk, he ren all-rounders, hier staan de sprinters. Als ik eerlijk ben, zie ik namelijk die twee liever het WK-sprint rijden Henk Gemser: „Ik zie liever Ykema en Kuiper het WK sprint rijden dan dat de ploeg voor het grootste gedeelte uit all-rounders zou bestaan". - fotocor eberhard dan dat de ploeg voor het grootste gedeelte uit all- rounders zou bestaan. Ge beurt dat laatste namelijk, dan krijg ik helemaal geen zicht op mijn plaatje, dat te kent dat er opnieuw een sprintploeg moet komen. Dan kan ik mijn gedachten in die richting helemaal ver geten". Het wordt een moeilijk karwei in Utrecht voor Henk Gemser. Gevoelsmatig wordt hij naar de kant van de pure specialisten op de 500 en 1000 meter gedrongen. plichtmatig mag hij geen partij kiezen. Vandaar: „De keuze van het samensmelten van de spinters en de all- rounders in een ploeg dwingt mij mannen als Van der Duim, Vergeer en Scha lij aan te zetten tot een hevi ge strijd. Zeker ook, omdat die jongens in de training nu in een fase zijn gekomen, waarin extra aandacht be steed moet worden aan de 500 meter. En niets is idealer dan in een wedstrijd-situa tie je zelf uit te testen. Van daar dat ik er vanuit ga dat de sprinters zullen moeten vechten als leeuwen om de aanval af te slaan. Het WK sprint is dit seizoen in eigen land en daar wil natuurlijk iedereen bij zijn". Officieel maakt het Henk Gemser niets uit wie bij de heren dit weekeinde de sprinttitel voor zich opeist. Die houding moet hij naar buiten dragen. Maar inwen dig strijdt de liefde voor het specialisme heftig naar de belangrijkste positie in zijn gedachtenwereld. Het kost Henk Gemser erg veel moei te om daar niet aan toe te geven. Door Jos Maas ALGIERS - Wat als een spelletje begonnen is, wordt vandaag bloedige ernst. Voor de deelnemers van Parijs-Dakar is de pret vandaag over. Gistermorgen om elf uur pas, meerde de eerste van de drie boten, die de oversteek van Sète naar Algiers ver zorgde, aan. Pas om 16.30 uur deed de laatste cargo de haven van Algiers aan. Daardoor werd het 17.00 uur voordat het eerste voertuig vanuit het immense voetbal stadion 'de 5e juli' aan de helse verbindingsrit van 628 kilome ter tot Ouarga kon beginnen. Daar begint de eerste officiële chronorit van de rally Parijs- Dakar. Het komt er tijdens de verbindingsrit alleen maar op neer de deelnemers binnen de tijdslimiet (13 uur hebben ze de tijd) Ouarga te laten berei ken. Ook al zal dat voor de meesten betekenen dat ze niet aan slapen toekomen. Zeker voor de deelnemers van het auto- en vrachtwa genklassement betekent het pezen geblazen. Om negen uur vanochtend valt immers de startvlag voor de eerste gech- ronometreerde rit op Afri kaans grondgebied. Zelfs Thierry Sabine vindt het een wat vervelende zaak dat door oponthoud door de Algerijnse douaniers en het stormachtige weer tijdens de oversteek de rallykaravaan ruim twaalf uur vertraging opliep. "Misschien moeten we volgend jaar maar een andere oplossing zoeken. Zo loopt heel m'n rittenschema nog in de war", aldus Sabine. Het extra lange oponthoud kwam goed van pas voor de Belg Gaston Rahier, die in Zuid-Frankrijk door een auto werd aangereden. Daarbij liep de BMW van de Belgische winnaar van vorig blikschade op. Rahier zelf hield aan het ongeluk een pijnlijk been over, Van onze sportredactie HEERENVEEN - In Heeren veen wordt er serieus over ge dacht om de Thialf-kunstijs- baan te overdekken. Nu in 1988 in het Canadese Calgary het Olympisch schaatsprogramma op zo'n overkapte baan wordt afge werkt, ziet men in Heerenveen de noodzaak daarvan in. Ook omdat de International Ska ting Union inmiddels heeft kenbaar gemaakt geen bezwa ren te hebben tegen het verrij den van grote toernooien zoals wereld- en Europese kam pioenschappen op overdekt ijs. Verder ziet men in Heeren veen financiële voordelen, om dat - zo wordt geredeneerd - het publiek sneller bereid zal zijn om een verwarmde plaats langs de baan te kiezen dan nu in de open lucht het geval is. waardoor hij hinkte. Tijdens de start gisteravond moest hij vanwege die blessure door een official op zijn motor gezet worden. Voor de Belg Guy Delardiè- re is Parijs-Dakar wel erg kostbaar van start gegaan. Dinsdagnacht draaide de 42- jarige Waal uit Bergen enkele onderdelen van zijn Lada in de soep. Gisteravond vlak voor de start van de verbindings etappe kreeg de onfortuinlijke speciaal vanuit België overge vlogen nieuwe onderdelen aangereikt. Kosten van dit grapje: 250.000 frank. Voor een amateurrallyrijder toch wel een heel erg dure vrijetijdsbe steding. „Maar dat geeft niks", lachte Delardière als een boer met kiespijn. „Voor een derge lijk avontuur moet je iets ex tra's over hebben". De fabrieks-Lada van Jean- Pierre Jabouille en Michel Sardou kreeg eveneens panne. Een fan, die de Franse zanger herkende, nam de Lada daar om maar op sleeptouw. Op de boot verhielpen vervolgens de fabrieksmonteurs van Lada het euvel. Bij de Nederlandse deelne mers verloopt alles goed. In het algemeen totaalklasse ment staat Jan de Rooy met een achterstand van 4 minuten en 3 seconden op leider Darni- che op de 206de plaats. De Nij meegse equipe John Niemeij- er/Tim Bouman staat met een Daihatsu met een achterstand van 5 min. 40. op de 243ste plaats terwijl hun ploegmak- kers Ed von Jessen/Wim ten Barge de 248ste plaats inne men op 5 minuten en 55 secon den van de leider. BREMEN (DPA) - Het Neder landse damesvolleybalteam heeft gisteren in Bremen zijn tweede wedstrijd voor het in ternationaal volleybaltoernooi verloren. De Cubaanse dames bleken met 3-0 te sterk. De set standen van deze voor groep B gespeelde wedstrijd waren: 15-6,15-10 en 15-12. In een wedstrijd voor de zelfde groep won Svedlovski (Sov) met 3-1 van Frankrijk. De setstanden in deze ontmoe ting waren: 15-12, 13-15,15- 5,15-7. Stand groep B: 1. Cuba 2-4 (6-0), 2. Oera- lotsjka Sverdlovsk 2-4 (6-2), 3. Nederland 2-0 (1-6), Frankrijk 2-0 (1-6). Uitslagen groep A: Zuid-Korea - Tsje- choslowakije 3-0 (15-6, 15-6, 15-6), West- Duitsland - Canada 3-0 (15-8,15-10,15-6). Stand groep A: 1. West-Duitsland 2-4 (6- 0), Zuid-Korea 2-4 (6-0), 3. Tsjechoslowa- kije 2-0 (0-6), Canada 2-0 (0-6). KEULEN (DPA) - Didi Thu rau en Danny Clark hebben de zesdaagse van Keulen gewon nen. Uitslag: 1. Thurau/Clark (WDl/Aus) 232 punten, op een ronde: 2. Kristen/Rinklin (WD1) 337, 3. Schütz/Frank (WDl/Den) 263, 4. Fritz/Pijnen (WDl/Ned) 75, op vijftien ronden: 5. Hindelang/Schröpfer (WD1) 152, op achttien ronden: 6. Tour- ne/Ilegems (Bel) 84. Van onze sportredactie HEERENVEEN - De Konink lijke Nederlandse Schaatsen rijders Bond zoekt op het ogenblik co-sponsors om de kernploegen voor dames- en heren-senioren een waardige afsluiting van het huidige schaatsseizoen te kunnen be zorgen. Ondanks het feit dat hoofd sponsor Aegon met een half miljoen per jaar voor een flin ke financiële injectie zorgt, ontbreekt namelijk het geld voor deelname aan de strijd om de Gouden Schaats in In zeil (23 en 24 februari voor all- rounders en dames, 2 en 3 maart voor sprinters) en de landenwedstrijd tegen de DDR (9 en 10 maart in Karl Marx Stadt). Dick Schoenaker lijkt met de bal op het puntje van zijn schoen te balanceren. - fotoanp BREDA (ANP) - Van de vijf groepswinnaars uit de eerste ronde van het KNVB-zaaltoer- nooi hebben er slechts twee, Ajax en Go Ahead Eagles, zich geplaatst voor de halve finales, die zaterdag in het sportpaleis Ahoy' worden ge speeld. RKC werd in Den Bosch uitgeschakeld door nederlagen tegen PEC/Zwolle en RODA JC, dat in de halve eindstrijd uitkomt tegen Ajax. Heracles verloor, na een ruststand van 4-4, de sleutel wedstrijd tegen Go Ahead Eagles met 7- 10. Sparta was in de herhaling van de 'finale' van de eerste ronde in de Dordtse groep iets produckiever dan Feyenoord, 8-6 halverwege, 14-10 bij het eindsignaal. UITSLAGEN Sporthallen Zuid Amsterdam: FC Utrecht - FC Gro ningen 11-10 (5-4), Ajax - FC Utrecht 11-7 (5-0), Ajax - FC Groningen 13-10 (9-3); Rijnhal Arnhem: De Graafschap - Heracles 8-10 (5-2), De Graafschap - Go Ahead Eagles 11-12 (5-6), Go Ahead Eagles - Heracles 10-7 (4-4); Maaspoort Den Bosch: Roda JC - PEC Zwolle 11-6 (4- 4), Roda JC - RKC 12-9 (8-2), RKC - PEC Zwolle 10-17 (6-5); Merwehal Dordrecht: Sparta - Willem II 20-6 (14-3), Sparta - Feyenoord 14-10 (8-6), Feyenoord - Willem II 15-4 (6-0). Programma halve finales: Ajax - RODA JC en Go Ahead Eagles - Sparta. Van onze sportredactie HEEREN VEEN - Zes man tij len volgende week dinsdag t woensdag op het kunstijsbat van Heerenveen strijden m de twee vakante plaatsen (Vi der Duim en Vergeer zijn zeker van deelname) in i ploeg voor het Europees kan pioenschap all-round op 27 januari in het Zweedse Es kilstuna. Die zes zijn: Frits Schal» Emiel Hopman, Robert Vu derink, Henk Groen (all kernploeg), Erik Stecher Egbert Post. De zes zullen over tweed; gen verdeeld een kleine mee: kamp (500, 1500, 3000 en 50: meter) afwerken. De winna; verdient automatisch startbewijs voor het EK. D vierde man plus de resen voor Eskilstuna worden gewezen door de Begeleiding Commissie Kernploegen Harm van der Pal, die tott met de strijd om de Dom-tri fee verwoede pogingen d« zich in de kernploeg te rijde: ontbreekt op het lijstje. D Fries koos voor de rest vant» seizoen voor de sprint. Via di weg hoopt hij zich voor vol gend jaar te kunnen bewijs als specialist op de korte al standen en op die manieree kernploeg-plaats veilig te stel len. LAS VEGAS (AFP) - De Ame rikaan John McEnroe heeft woensdag zijn eerste partij van het invitatie-toernooi in Las Vegas gewonnen. McEn roe versloeg in een partij voor groep A van het toernooi, waaraan acht spelers deelne men, zijn landgenoot Johan Kriek in drie sets: 5-7,6-4,6-3. Voor dezelfde groep speelde Jimmy Connors (VSt) tegen Jimmy Arias. Connors won met 6-0 en 6-4. In een wedstrijd voor groep B versloeg Vitas Gerulaitis de Argentijn Guillermo Vilas met 6-4,6-7 en 6-3. Bij het masterstoernooi voor junioren in Birmingham werd de grote favoriet, de Zweed Mats Wilander, uitgeschakeld door de Amerikaan Sammy Giammalva. Wilander verloor de wedstrijd voor de tweede ronde met 6-7,3-6. Bij het masterstoernooi voor dubbels in Londen hebben de Tsjechoslowaken Slozil en Smid hun tweede nederlaag geleden. De Zweden Jarryd en Simonsson, die het toernooi inzetten met verlies tegen Günthardt/Taroczy, wonnen in vier sets. Denton/Curren, het koppel dat eerder Fle- ming/Bühning (VSt) versloeg, won zijn tweede partij tegen Flach/Seguso. Uitslagen: Anders Jarryd/Hans Simonsson (Zwe) - Tomas Smid/ Pavel Slozil (Tsj) 4-6, 6-2, 6-4, 7-5. Steve Denton (VSt)/Kevin Curn (ZAf) - Ken Flach/Robert Segu (VSt) 6-7, 7-6, 6-4, 6-4, Wojtek F bak/Sandy Mayer (VSt) - Hei: Günthardt/Balazs Taroczy (Ho 6-3,5-7,6-4,7-6. De Nederlandse deelneemste waren in de eerste ronde van tennistoernooi voor spelers speelsters tot 18 jaar in Cara; goed op dreef. Vijf speelsti plaatsten zich voor de volgen ronde. Alleen Mariette Verbrugg viel afZij verloor in drie sets v de Tsjechoslowaakse Rachto: Digna Ketelaar, Hester Witvd Hellas Ter Riet, Ingeliese Driehi en Pascale Druits wonnen mei mak. Bij de jongens leed Mark Ko vermans een nederlaag tegen Argentijn Perez Roldan. Uitslagen: meisjes: eerste rond Digna Ketelaar (Ned) - Accas (Ven) 6-1 6-4, Hester Witvoet (Ne - Diesner (Oos) 6-4 6-2, Hellas Riet (Ned) - Santaugini (Ven)f 6-2, Ingeliese Driehuis (Ned) - M rel (Dom. Rep.) 6-2 6-4, Pasca Druits (Ned) - Couto (Spa) 6-4 li- jongens: eerste ronde: Perez R dan (Arg) - Mark Koevermï (Ned) 7-6 6-3. WIELRENNEN - Claude Cr quiélion, wereldkampioen de weg, is gisteren gekozen t< sportman van het jaar vi België. Ingrid Berghma» tweede bij de wereldkai pioenschappen judo, werd beste sportvrouw. LONDEN (RTR) - De vroegere Zuidafrikaanse atlete Zola Budd blijft in het komende seizoen in internationale wed strijden uitkomen voor Enge land. De 18-jarige atlete, die vlak voor de Olympische Spelen werd genaturaliseerd tot Brit se om mee te kunnen doen aan de wedstrijden in Los Angeles, liet dat gisteren weten in Lon den na haar aankomst uit Zü- rich. Budd was niet zelf op de persbijeenkomst aanwezig, maar liet Jannie Momberg, vi- ce-voorzitter van de Zuidafri kaanse atletiekbond, een ver klaring van elf punten voorle zen. De vroegere Zuidafrikaanse is van plan eind deze maand haar debuut te maken bij in ternationale indoorwedstrij- den. In de zomer wil zij het Europees circuit afwerken. Haar belangen zullen worden behartigd door de Engelse at- letiekfederatie. In Zurich maakte Budd af gelopen zondag haar rentree sinds de Spelen. In Los Ange les was de I8-jarige Budd be trokken bij de valpartij van de Amerikaanse favoriete op de 3000 meter, Mary Decker. De Engelse was zo aangedaan door het gebeurde, dat zij tij dens de race ver terug viel en uiteindelijk als zevende fi nishte. Terug bij haar ouders in Zuid-Afrika verklaarde Budd dat ze voorlopig niet meer wilde lopen en dat ze niet wist of zij haar loopbaan wel zou voortzetten. Volgens Jannie Momberg was Zola Budd na alle proble men in Los Angeles heel dicht bij het besluit weer in Zuid- Afrika te gaan leven. Dat had betekend dat het talent voor de atletiek verloren zou zijn geweest. „Gelukkig is zij nu tot rust gekomen. Wij hebben onze plicht gedaan en haar weer in Engeland afgeleverd. Zij heeft een vreselijke tijd achter de rug. Met deze beslissing ver breekt Zola niet alle banden met Zuid-Afrika, want zij zal haar ouders en vrienden gere geld bezoeken. Net als zij ho pen wij dat zij in Engeland en in de rest van de wereld be handeld zal worden als elke atleet uit Groot-Brittannië". Het eerste optreden in het internationale indoor-circuit van Budd is op 25 en 26 januari bij de Engelse kampioen schappen. Zij wil op de 1500 meter een plaats veroveren in de ploeg, die op 9 febrauri een interlandwedstrijd afwerkt tegen West-Duitsland. INZELL (DPA) - De opval lendste prestatie op de tweede dag bij de internationale schaatswedstrijden in Inzeil, het begin van de drie-banen- tournee, leverde de Westduitse Monika Hoizner-Gawenus. Op de 1000 meter versloeg zij de Olympische kampioene op deze afstand, de Oostduitse Christa Rothenburger, met tweetiende van een seconde. Op de kortste sprintafstand zegevierde de Oostduitse wel voor Monika Holzner. De eindzege in deze sprintvier kamp ging naar Rothenbur ger. Bij de heren werd de Westduitser Uwe Streb win naar van de sprintvierkamp. Gerard Kemkers was bij de all-rounders de tweede man op de 5000 meter. Hij bleef' de Oostenrij ker Hadschii1 ruim zeven en een halve sf conde achter. Kemkers veri* terde met 7.15,31 zijn perso® lijke record aanzienlijk, W® vorig jaar was hij niet snelle dan 7.33,86. In het eindklassf ment, dat over drie afstand; werd opgemaakt, eindigde Nederlander als vierde. GRONINGEN (ANP) - De Zweed Ferdinand Hellers is donderdag in Groningen Europees kampioen schaken bij de jeugd geworden. In de laatste ronde speelde hij remi se tegen de Joegoslaaf Zdenko Kozul. Dat was voldoende voor de titel omdat de Spanjaard Al fonso Remero, die lang het klassement heeft aangevoerd. verloor van de Israëliër Rehels. De Spanjaard beW de evenveel punten als Zweed, maar werd op gr 'van de Sonnenberg-Bei systeem geklasseerd ais de. De Nederlander Jan de V die enige tijd de eerste pjaa met Remero deelde, eindig als vierde. In de laatste ro»> speelde hij remise tegen Fransman Olivier Renet FF Nijboer werd zesde en Jet® Piket tiende. Eindstand: 1. Hellers 9 1/2 punten. 2? mero 9 1/2, 3. OU 8 1/2, 4. De Wit Thorstein 8, 6. Nijboer 8, 7. Kozul; Rasmussen 7 1/2,9. Rehels 7 1/2,10 71/2. Van onze sportmedewerker AXEL - Met een klapper van jewelste wordt - als ten minste het weer wil mee werken - KNVB-zondag- voetbal uit de winterslaap gerukt. Want hoe is anders het treffen te noemen tussen de twee aartsrivalen in de derde klas, STEEN en Clin ge, Trouwens het regionale duel tussen Hontenisse en HVV'24 mag er ook zijn in de vierde klas. In deze derby is eveneens 'wapengekletter' te verwachten. Hetzelfde geldt voor Terneuzen, dat bij Roosendaal op bezoek, moet en RIA, dat gastheer is van Noormannen. In de 1973 stonden STEEN en Clinge tegenover elkaar om uit te maken welk team naar de derde klas mocht promoveren. STEEN was toen de gelukkige. Clinge mocht daarna nog elf jaar in de wachtkamer voor die stap gezet kon worden. In die tijd leed de rivaliteit er echter niet onder. Het elkaar iets toegeven is dan ook niet te verwachten. „Wij moeten met mini maal een punt terugkeren naar C zwaar Clinge- zelf oo den veli woners zonder kantie) velde, een onv kelt. Vc dit wel nog get name moeten We mo zegd st Clinge- ste ver spitsen Craene De Ste zilvere Kauter een fel dus ve: niet", pittig d Baecki Hoofdplaat-trainer Rini Dey: „Tegenover het bestuur van Hoofdplaat ben ik ver antwoording verschuldigd en niet tegenover een speler. Zo eenvoudig ligt dat". Van onze sportmedewerker HEIKANT - Zaterdag 5 januari staat in Heikant de tweede trimloop van het huidige winterseizoen op het programma. De afstanden van deze trim- loop, die voor het grootste gedeele op Belgisch grondgebied wordt afge werkt, zijn 11,2, 6,8 en 3 kilometer. Alle drie de afstanden worden om 15.00 uur bij het gemeenschapscen trum 't Heike weggescho ten. Er kan worden inge schreven vanaf 14.00 uur in 't Heike. Na afloop worden de herinnerin gen, die de twee lopen omvatten, uitgereikt ter wijl er tevens een verlo ting op het startnummer is. De organisatie van dit evenement berust bij Trimclub Heikant. HOOI BaecI Hoofc te tent Na eei] overscl Vlak wedstr BaecH ny Cor| Dey vc wedstriil de medl verjong ven, niets, slachto! mocht was all ging, t| paar wl ning nl trouwef er maa opdagel de hij geef ju] hoop da stellen.! er aan f jaartje J hij nol moet j| kunt nq Als een wd meegeq door, ill dan gq heen. men, vrouw] niet ge kwam I mijn b| schrij\ Van onze volleybalmedewerker JRRNEUZEN Een team van Morres uit Hulst is winnaar geworden van het Dré Ver- IIItulen-volleybaltoernooi, dat traditioneel op oudejaarsdag £ehouden in de MTS/ MEAO in Terneuzen. Niet al leen de competitieteams werk ten een toernooi af, ook op re creatief gebied kwamen enke- 'e teams in actie. Oe heer Vermeulen reikte no afloop zelf de prijzen uit, daaronder een door de heer Van, Nes gemaakte wisselbe- ger. Deze beker ging naar Morres. :i'iif.in!istan(1en waren als volgt: Compe- g, 1 Morres, 2. Scheldesport, 3. De ei»a,f;*4 A11 Stars, 5. Voorwaarts. Re- MTc t- Voorwaarts, 2. Leerlingen «a/MEAO, 3. Scheldesport, 4. familie anLaere, 5. Lions. Van onze sportredactie der van het inhaalprogramma BREI res t(j knapp het Breda Brevo len. 11 ware erediv landt,] ke) en tweed Vei) als Bi) strijd! eindig lijk eerstel werdl door Brabd gespeeld zouden worden, op- ■euw afgelast. Dit in verband et de weersomstandigheden. ZUIÏ zonie atletg Dit wedsl naar] der ging^ dan i rikzé den er nt| het nen kun wedi verh comd last. I

de Stem | 1985 | | pagina 6