s Gyon Asselman finalist 4 Topvolleybal in St.Niklaas TÏF.&rFMSDO%t OOGSTANDJES VAN NEDERLANDS JEUGDTEAM Olympia verslaat Rapide Bekende gezichten het TSI-toernooi I Veldrit in Kruiningen Belangstelling niet groot voor titelstrijd tennis jeugd ZEEUWS ZAALTEAM STELT TELEUR )ONDERDAG 27 DECEMBER 1984 JEUGDTENNISTOERNOOI HULST Eerste klas lib re in !s-Heerenhoek Uatste voor crosscompetitie T oernooizege Goes-selectie Titel voor Sam de Kok KNVB wijst HVV '24 aan als schuldige HVV '24-jeugd wint toernooi 19 PAGINA SPpft IIIIIKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIig^V T14 PAGINA SPORT 3 ooien bomvol gezeten, mensen komen toch naar de Noorse tsers kijken. Maar wij van die recette geen Dat verdwijnt ergens n diepe put. Vandaar k wel wat voel voor dat van een strijd om de d Cup. Als de besten r ons de kans krijgen lkaar buiten het WK en K om nog enkele malen tmoeten, dan zou er in re landen misschien weer interesse voor het "tsen komen. Zoals het gaat, bloedt de sport aam dood. Zeker in wegen. De jeugd ziet 'at schaatsen geen sport arin poen te halen valt. dan kiezen ze voor ten- ijshockey of voetbal. Ik ze eigenlijk gelijk." olf Falk-Larsen zelf kan zijn zeggen niet meer sport veranderen. Van dat hij er de komende maanden keihard te- an zal gaan. Niet, zoals heen vanuit Oslo, maar it zijn 'thuisbasis' dheim. Nog een keer "t de accu op spanning acht. Via het opvoeren de krachttraining in de oop naar het seizoen en de wetenschap, dat falen lijk zal zijn voor zijn ere maatschappelijke ière. k wil alles winnen", kt het bijna arrogant, ar zoals de Nederlan- zich hebben voorbereid, zou ik toch niet meer nen opbrengen. Acht en in trainingskamp, is toch te gek om los te n. Het lijkt wel een ge- genis. In Noorwegen kun ls je gestraft wordt in de k in de gevangenis gaan n en dan mag je tijdens weekeinde naar huis. r moest ik aan denken, ik van dat trainings- p in Heerenveen hoorde. iedereen laat zich gek en door die Oostduit- Maar ik heb nog nooit erkt dat je door harder nen ook sneller gaat. Dat heel gemakkelijk zijn, t dan trainde ik de hele Nee, onze manier lijkt het beste. Gewoon in je n omgeving bezig zijn. wie dan gelijk heeft, zal aan het eind van het sei- n blijken. Want schaat- is nog steeds een onvoor- lbare sport. En ergens -.t juist dat mij aan. Dat stieke van de vorm van 'ag. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIK Ivan onze tennismedewerker [JLST - Gyon Asselman be- ikte gisteren als eerste een ïaleplaats in het jeugdten- stoernooi in sporthal Den allaert te Hulst. Als favoriet wr twee eindzeges speelde j zich reeds bij de 15-jarige ligens in de finale zonder ht in moeilijkheden te zijn weest. Via Frank Wille werd hij ,]ve finalist met de cijfers 6- 6-1. Wille had daarvoor ver- ssend de achtste geplaatste roen van de Walle uitge- hakeld met 6-2,6-3. De als vierde getipte Frank imelink had nogal wat lasti- m obstakels te omzeilen alvo- hij zich bij de laatste vier kon plaatsen. Via zeges op Pa trick Vonk (6-4, 3-6, 6-1) en Frederick Ouwehand (6-4, 6-4) kon hij echter Gyon Asselman de weg niet versperren. Met 6- 2, 6-2 werd Asselman de win naar. Bij de oudste meisjes speel de Sandra Begijn zich in de halve finale door met 6-1, 6-1 de Axelse Peggy Löchter terug te wijzen. Zij zal in de halve finale worden geconfronteerd met Sarie Verberckmoes, die gisteren met 6-3, 6-3 een over winning behaalde op Daniëlla de Schepper. Frank Wille uit Sluiskil schakelde niet alleen bij de 15- jarigen een geplaatste speler uit. Hij presteerde dat ook in de leeftijdscategorie tot en met 13 jaar door in drie sets de achtste geplaatste Yoeri de Meester uit Zelzate terug te wijzen (1-6, 6-2, 6-2). Om halve finalist te kunnen worden zal hij het weer moeten opnemen tegen Gyon Asselman. Op enkele plaatsen na is het schema bij de 11-jarige meis jes gevorderd tot in de kwart finales. Ericka Ouwehand (achtste geplaatst) werd uitge schakeld in een spannend duel door Vicky Maes, een 10-jarig meisjes uit het Belgische Hamme. Vicky Maes besliste deze partij in drie sets in haar voordeel (5-7,6-4,6-0). Bij de jongste meisjes is Na- thaly Tijssen reeds zeker van een plaats in de halve finales na haar zege op Linda Meeu- wissen (6-0,6-0). Bij de jongste jongens zijn reeds vijf kwart finalisten bekend. De tweede geplaatste Richard Hamelink handhaafde zich via een zege op Boris Klopmeyer (6-1, 6-1). Ook de vierde geplaatste Jean-Loup van der Wiele kwam verder, via Martin El- derson (6-1,6-3). Uitslagen: jongens Mn 9 jaar: tweede ronde: Niek van Remortel- Jacco Filius 6-3, 6-2, Tijl Garey- Pieter Ouwehand 6-2, 6-2, Jasper Verbunt-Patrick Kint 6-4, 6-4; meisjes Mn 9 jaar: eerste ronde: Annemieke Ouwehand-Anneke Everix 6-0, 6-0, Tineke Beek-Petra Coenen 6-1, 6-4; jongens Mn 11 jaar: tweede ronde: Bernd van Quekelberghe-Rogier Havermans 6-0, 6-0, Tim van Rode-Kees Oos- trom 6-2, 6-1; meisjes Mn 11 jaar: tweede ronde: Manon Kienjet-Na- thaly Tijssen 6-1, 6-0, Ruth van Goethem-Angeliek Coenen 6-0, 7- 6; meisjes Mn 13 jaar: tweede ron de: Ericka Ouwehand-Brigitte Oostrom 7-5, 6-3, Sandra van Keu- len-Marisa Adriaansens 6-4,6-2. chitterende korfbaldemonstratie ZAALHOCKEY pide-Middelburg (derde as D heren), Den Dullaert 1st, aanvang 11.10 uur. [ympia-Etten-leur (derde ,as D heren), Oude Vaart ■rneuzen, aanvang 15.10 uur. ■Van onze sportmedewerker •S-HEERENHOEK - Van 29 iecember tot en met 6 januari foudt de biljartvereniging De toekomst uit 's-Heerenhoek het kampioenschap eerste klas Hbre van het district Walche- ftn De Bevelanden. SVoor deze eindstrijd, die in «fé De Kroon gehouden wordt, hebben zich de volgen de spelers geplaatst: 1. R. Tu- jnwel, 't Raedthuys Middel- irg, moyenne 6.50, 2. R. Koe- lan, VEG/ABV Souburg, 59, 3. J. Rentmeester, DOS rezande, 5.54, 4. J. Rijk, DOS 'ezande, 5.15, 5. J. de Groot, !G/ABV Souburg 4.96, 6. I. mheere, Delta Colijnsplaat, }1,7. L. Rijk, ALM Goes, 4.47, 98. H. Quakkelaar, Avontuur Soes, 4.44. Reserve is P. Traas TOn OBK uit 's-Heerenhoek met een gemiddelde van 4.03. Van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - De afsluiting van het vijftien de kersttoernooi van de Terneuzense korfbal vereniging Luctor was grandioos. Met name de technische hoogstandjes van het Neder lands jeugdteam ontlokten de honderden toe schouwers regelmatig applaus. In het Nederlands jeugdteam was Bandi Csupor de grote man. Hij liet meer dan de anderen zien wat bal behandeling vermag. Petra Geelhoedt (voormalig Luctor-speelster) en Jan Kooiman (voorheen Tjoba) speelden ook een gedegen partij, maar het enthousias te publiek sloot de Oost-Arnhem-speler als absolute uitblinker in de armen. De Zeeuwse selectie zorgde voor een verrassend begin. Na enkele minuten had het reeds een 2-0-voorsprong. Daardoor dwong het de nationale jeugd- selectie tot een serieuze in spanning. Halverwege de eer ste helft had de jeugdselectie de bakens verzet. Daarna stoomde de ploeg met werke lijk schitterende hoogstandjes door naar 4-12 bij de rust. Na rust nam het nationale jeugdteam duidelijk gas terug. Het liet het publiek nog wel genieten van individueel uit stekend spel. Doordat het jeugdteam het wat gemakke lijker opvatte, kwam het Zeeuwse team, dat uitstekend tegenspel bood, dichterbij. Echt een bedreiging kon het niet vormen: 15-19. Het toernooi zelf was ook van uitstekend gehalte. In de hoogste poules grepen Swift en Animo de eerste plaats. In de finale liet het schot Swift in de steek. Animo pakte, gecon centreerd spelend, de wissel beker via een overwinning met 3-5. In de tweede poule was Blauw Wit de verrassing. Het klopte alle ploegen en greep daarmee de eerste prijs. Tjoba 2 viel tegen door alle wedstrij den te verliezen. Luctor kon geen vuist maken tegen Ani mo 2 (6-1-verlies) en Blauw Wit (2-3-verlies). In de derde poule pakte Zaamslag op beter doelsaldo de eerste prijs, vier punten, net als Luctor, maar een doel punt meer in het saldo besliste in het voordeel van Zaamslag. Al met al een van de betere toernooien waarmee Luctor tal van toeschouwers naar de Terneuzense sporthal 't Zwaantje trok. Aan het einde van de dag reikte voorzitter Rinus Nieuwdorp de prijzen uit. Van onze tennismedewerker )ES - Bekende namen bezetten het door TSI geor- fcniseerde tennistoernooi te Goes, dat tot en met 31 Bcember wordt gespeeld. Traditiegetrouw wordt er |k ditmaal gespeeld in alle categorieën.De B-catego- je is nog opengesteld voor inschrijving, zodat daarin at geen plaatsingen werden verricht. Men is reeds ferzekerd van deelname van de Zeeuwse top: Hans felius, Joost Thoorenaar, Dick Waasdorp en Serge prpentier. Ook Brabander Wijnand Nuijts is weer pn de partij. In tegenstelling tot de C-ca- tegorie werd de D-categorie wel gesplitst in een Dl-groep tot 25 jaar en een 254--groep. In de jongste groep voert Bart Felius het 38 namen tellende schema aan samen met Frank Bauer, Tom Gunter en Alex Greeve. Bij de ouderen zijn Tom Gunter, Herman Manten, Cees Zuidweg en Rinus van Hoorn de favorieten. Anita Brand krijgt de favo- rietenrol toebedeeld bij de da mes tot 25 jaar, terwijl Lily Zuidhof, Rosita van Mourik en Astrid Ganzeman het viertal geplaatsten completeren. Joke Engelse en Janny Verschuure zijn de favorieten bij de dames D254-. Op oudejaarsdag zijn alle finales gepland. ij de dames zijn Martine Karin van Maarleveld van partij, maar ook de thuis- sjpelsters Judith van de Berge eti Corina van der Borgt. Van buitenaf hebben reeds inge- séhieven Arienne den Hollan der, Ankie Roedelof en Lisette fttit. «Bij de C-heren, waarbij men 3? deelnemers heeft, staat isendaal-speler Stephan ickens bovenaan het schema Marcel van Sabben, Ard Sfeure en Mark Zuidweg, al- lijn TSI. JlBij de dames wordt Judith van de Berge als eerste getipt en staat Jeanet Engelse (De helde) op de tweede plaats, r Marion van der Heijden 'S) en Lisette Petit. ilijven gewoon dezelfde /o"? FOtOUT Van onze sportmedewerker KRUININGEN - In het recreatiegebied De Inkel bij Kruiningen wordt zaterdag 29 december de vijfde en laatste veldrit gehou den in het kader van de Zeeuwse crosscompetitie. De liefheb bers veteranen openen daar om één uur het programma samen er meer uit dan de meesj|!®t de recreanten. Daarna komen zoals gewoonlijk de junioren en nieuwelingen plijktijdig in actie en de hoofdmoot, de wedstrijd voor ama- Israël; „Dat heeft het gehad. Als Rijvers en Mier een clubteam trainen, halen trainers die nu aktief zijn was het alleen maar, - - - -= «..ia- spelers echt respekt voor de» «eurs en profs, wordt als sluitstuk afgewerkt. Bij laatstgenoem- mensen hebben. Op veel p|aa, ju <;ateS°rie vertrekken onder andere Louis Schenk, Rinie sen hebben vroegere assist®' J«uggeman, Jan Poley, Eric Vereecken, Vester Aarts, Kees de het werk overgenomen. J°n '«pyeren Pièrre Raas. Bij de junioren zijn bekende deelnemers en goedkoop, luidde lange «J Hans Suijkerbuijk, Hans Bogers, Toine Goense, Bart Hoge- de slogan. Als ooit sportlied® ger en Niek de Taye. gezag nodig hebben, zijn «e| ££ay Lromheecke kan, wanneer hij present is, zijn vijfde zege wel voetballers. Ik denk dat"J Ken ~fi de nieuwelingen. Bij de recreanten kan het bijzonder nieuwe lichting trainers m#| worden wat betreft de eerste plaats in het eindklasse- sympathie dan echt respdj 'Jv"t Na vier wedstrijden staat Patrick van Hulle aan de lei- heeft geoogst. En dat gaat t*> Tn^a~..R\ültfni.Mf*r hij. w°rdt op de voet gevolgd door de niet diep genoeg." on# un puuteu. iviaar mj worai op ae voet gevolge "rig Uitdewiligen, die tot nu toe 60 punten incasseerde. Van onze sportmedewerker GOES - Goes is winnaar ge worden van d' Ouwe Tappe- rië-bokaal. Deze beker was in zet van het zaalvoetbaltoer nooi, dat de voetbalvereniging 's-Heer Arendskerke in het Sportcentrum te Goes hield. De selectie van Goes won de wisselbeker door in de finale ronde Colijnsplaatse Boys met 1-0 en Yerseke met 2-0 te ver slaan. De mannen uit Colijnsplaat finishten als tweede voor Yer seke, Kloetinge, Nieuwdorp, Patrijzen, Wolphaartsdijk, 's Heer Arendskerke, Kruinin gen, Robur, Heinkenszand en Wemeldinge. Dit Bevelandse toernooi werd geleid door de arbiters Antoine Debbaut, Toon Roo- zen, Leo Peeters en Gerard Rijn. De regie was evenals bij de voorgaande elf edities in handen van Rinus Nagelker- ke. Een verdediger van het Nederlands jeugdteam vangt de bal na een schot zonder resul taat van de Zeeuwse ploeg. - fotowimkooyman Van onze volleybalmedewerker ST.-NIKLAAS - In de stedelijke sporthal van het Belgische St.Niklaas wordt zondag 30 december een toernooi afgewerkt, waaraan vele Europese topvol- leybalploegen deelnemen. Verder staat dit toernooi in het teken van de confrontatie tussen Ibis Kortrijk en Pierre Matthieu, ex-trainer/coach van Ibis en huidig trainer van Starlift. Het vierde kerstvolleybal toernooi, dat wordt gehouden door VZW de Witte Molen, is in de afgelopen jaren uitge groeid tot het belangrijkste volleybalgebeuren in België. Niet alleen op sportief niveau, maar ook op organisatorisch niveau, zoals directe weergave op video van de wedstrijden en wedstrijd- en spelersanaly ses per computer. De confrontatie tussen Pier re Matthieu en zijn oude ploeg is zeker geladen door recente persartikelen, waarin Mat thieu zich nogal vreemd uitliet over Ibis. Aan dit toernooi wordt deel genomen door Ibis Kortrijk, landskampioen 1983-1984; IJs- boerke Herentals, bekerwin naar 1983-1984; Kruikenburg, vice-kampioen 1983-1984 en de huidige leider in de Belgische competitie, Lennik. Verder zijn van de partij de Franse landskampioen 1983- 1984 en bekerwinnaar Shieres, ook finalist Europese beker landskampioenen; GKS Chel- mic, bekerfinalist 1983-1984 in Polen, Hesa uit Helsinki, vice- kampioen 1983-1984 en huidig leider in de Finse competitie, een spektakelploeg bij uitstek. Tenslotte natuurlijk de Neder landse topploeg Starlift uit Voorburg. De Voorburgers waren bekerwinnaar in 1983- 1984, leider in de competitie en de eerste ploeg die landskam pioen werd, de beker binnen haalde en ook de Europacup 3 veroverde. De wedstrijden be ginnen om 10.30 uur en de fi nale wordt om ongeveer 18.00 uur afgewerkt. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN/GOES - Was er vorig jaar nogal wat kritiek op het regionale karakter van de Zeeuwse in- door-jeugdkampioenschappen tennis, waarbij op drie verschillende plaatsen werd gespeeld, dit seizoen koos men voor het systeem om elke leeftijdscategorie in ieder geval in dezelfde hal af te werken. Wat de pre cieze oorzaak ook is, de belangstelling is er niet groter op geworden en zeker niet in de oudste leeftijdscate gorieën. De titelstrijd wordt gespeeld in de hal Schelde International te Goes voor de leeftijdsgroep tot en met 10,14 en 18 jaar, ter wijl de Adorhal in De Braak man de leeftijdsgroepen tot en met 12 en tot en met 16 jaar binnen zijn muren heeft. In de oudste categorie kan men amper spreken van een echte titelstrijd. Bij de jongens lijkt Mark Zuidweg over de beste kansen te beschikken. Bij de meisjes, die in één poule spelen, zijn Barbara du Fossé, Judith van de Berge, Corina van der Borgt en Jeanine Moerland deelneemsters. Bij de 16-jarigen gaat men bij de jongens uit van een schema van 16 met 13 deelne mers. Strijd voor een ereplaats wordt geleverd tussen Paul Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Het Zeeuwse zaalvoetbalteam is tijdens het zo genaamde vriendschap-toernooi, dat in sporthal Baskenburg te Viissingen is gehouden, op de vijfde plaats geëindigd. „De mees te van onze spelers hadden te veel moeite met de aangepaste re gels", stelde teamleider De Koeyer na het tegenvallende resul taat. De spelregels bij dit evenement werden enigszins aangepast voor de veldvoetbalteams, omdat zij in de meerderheid waren. In de voorronde kreeg de formatie van de Zeeuwse coach Max Kempees klop van Middelburg (1-0) en speelde gelijk tegen Viis singen (1-1) en Jong Ambon (3-3). Dit resulteerde in het spelen om de vijfde en zesde stek tegen Zierikzee. De selectie won dit duel met 5-3. Winnaar van het toernooi werden de Zeeuwse profs, van wie met name Danny Blind (Sparta) en Jan Poortvliet (Nimes) ex celleerden. In de finale klopten de Zeeuwse broodvoetballers Middelburg met 3-2. Viissingen werd derde door Arnemuiden met 2-1 te verslaan. RCS werd zevende en Jong Ambon achtste. In dit zaalvoetbaltoernooi ontbraken in het Zeeuwse team de Hulstenaren Peter en Hans Picavet. Voor Taco van de Velde, John Tahapary en Jan Felius was dit treffen, waarvan de baten bestemd waren voor de stichting Sport Steunt Sonneveld, een goede test in de voorbereiding voor plaatsing in de Nederlandse selectie. Dit drietal is gekozen in de selectie Zuid (Zeeland, Bra bant en Limburg), waarvan later mogelijk spelers zullen door stromen naar de nationale selectie. Van onze hockey medewerker TERNEUZEN - De derby tus sen de herenteams van Olym pia en Rapide in de zaalhoc- keycompetitie is na een span nende wedstrijd in een over winning voor Olympia geëin digd. Bij de dames won Rapide knap van Pelikaan. Ook Olympia kwam tot winst, door HCGO kansloos te laten. DERDE KLAS D HEREN OLYMPIA-RAPIDE 9-7 - Het werd vlot 0-1 door Joep Fas- saert, die aan Rapide-zijde de grote uitblinker was. Maarten de Heus scoorde 1-1. Olympia kwam op 2-1 door Martijn Snoodijk, die de strafcorners van Olympia uitstekend af werkte. Frank van Campen- hout bracht beide teams weer op gelijke hoogte. In de daarop volgende aanval scoorde Hans Dieleman 3-2. Joep Fassaert maakte 3-3. In het laatste deel werd nog volop gescoord. Het rustsignaal werd met 5-4 be reikt. Direct na de veldwisse- ling scoorde Joep Fassaert twee keer. Via 6-6 en 7-7 gin gen beide ploegen de laatste minuten in. Olympia sloeg in I Olympia-aanvaller Govert van der Peijl is door de Rapide-defensie gebroken en verschijnt alleen voor de doelman van de tegenpartij. - fotowim kooyman deze fase toe door via Hans Dieleman en Martijn Snoodijk de zege veilig te stielen met 9- 7. Uitblinker aan Olympia-zij- de was keeper Ad de Vries, die enkele knappe reddingen ver richtte. VIERDE KLAS DAMES PELIKAAN-RAPIDE 1-6 - Anniek Herman was de grote uitblinkster door alle treffers van Rapide voor haar reke ning te nemen. Rapide was technisch beter en leidde bij rust al met 1-3. In de tweede helft werd de voorsprong be kwaam uitgebouwd. OLYMPIA-HCGO 9-3 - Een gemakkelijke zege voor een veel sterker Olympia, dat bij rust al met 3-0 leidde. Ook in de tweede helft domineerde Olympia. Doelpuntenmakers aan Olympia-zijde waren: Ine Bekkering (3x), Marjan Diele man, Christian Dieleman (2x), Ellen Verment (2x) en Crla Delzenne. Uitslagen: derde klas D heren: Olympia-Rapide 9-7, Vlissineen- Middelburg 6-6; reserve derde klas H heren: Warande 3-Olympia 2 H- 10; reserve vierde klas M heren: Tempo 3-Rapide 2 7-8; vierde klas E dames: Pelikaan-Rapide 1-6, Olympia-HCGO 9-3. Van onze sportmedewerker GOES - Zoals te verwachten was, is Sam de Kok van de bil jartvereniging ONDA uit Krabbendijke kampioen tweede klas driebanden ge worden van het district Wal cheren/De Bevelanden. Al voordat de finaleronde van start ging in café Flora te Goes, kon de titel hem bijna niet meer ontgaan. Toen zijn naaste belager Marien Vermue van LBV uit Lewedorp met de cijfers 25-19 in 46 beurten van Bram Poort vliet won, wist De Kok dat hij in de slotpartij zijn gemiddel de slechts hoefde te handha ven om kampioen te worden. Dan mocht hij zelfs die partij nog verliezen van Rinus Hoondert. Zover kwam het niet, want Sam de Kok zette ook die slotpartij in winst om: na 49 beurten was het 25-18. Sam de Kok gaat naar het gewestelijk kampioenschap, dat van 22 t/m 24 februari in Oudenbosch wordt gehouden. Eindstand van dit door Avontuur georganiseerde kampioenschap (respectievelijk aantal matchpun- ten, algemeen gemiddelde en hoog ste serie): 1. Sam de Kok 12-0.567-7, 2. Marien Vermue 10-0.534-4, 3. Johnny Bakker 7-0.523-6,4. Jos Le- main 6-0.504-6, 5. Jan Huige 6- 0.493-4,6. Rinus Hoondert 6-0.480-5, 7. Bram Poortvliet 5-0.444-6, 8. Cor Gouka 4-0.444-4, Richard Hellemans, Jos Ver schuure, Ronald van Remortel en Marcel Wolfert. De meisjes spelen in twee poules. Favo riete hierbij is ongetwijfeld Maaike Verstraeten met als naaste concurrente Monique van der Borgt. Manfred de Kok uit Goes is de favoriet bij de 14-jarige jongens op het 11 namen tel lende schema. Frédérick Ouwehand, Jascha Leenhou wers en Stefan Havermans zijn de overige geplaatsten. Het meisjesschema telt 10 na men met als topper Emerence van Wingen uit Kapelle. Zij wordt bedreigd door Elisabeth Buijs, Ellie Cijvat en Chantal van Schelven. Bernd van Quekelberghe en Guido Tolhoek zijn de twee kanshebbers voor de eindzege bij de 12-jarige jongens. Tim van Veldhoven is een gevaar lijke outsider. Harold Schip per uit Goes neemt de vierde plaats in. Bij de meisjes is de titel voorbestemd voor Isabel la Leenhouwers uit Sluis. Ma- non Kienjet, Stéphanie Rottier en Ericka Ouwehand zijn de overige geplaatsten. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - HVV '24 is door de strafcommissie van de KNVB schuldig bevonden aan het staken van de wedstrijd Vogelwaarde-HW '24 op 28 oktober van dit jaar. HW '24 moet de kosten van de straf zaak betalen. Een drietal Hul- serse spelers kreeg een boe king en HVV '24-trainer Geor ge Pauwels ontving een beris ping. Vogelwaarde-speler Emery de Schepper kreeg in dit tref fen zijn derde boeking. Dat be tekent voorlopig vijf duels toekijken. De wedstrijd, die een kwar tier voor het einde bij de stand 3-0 in het voordeel van Vogel waarde werd gestaakt, zal niet meer worden uitgespeeld. Van onze sportmedewerker HULST - Onder auspiciën van de KNVB-afdeling Zeeland werd in sporthal Den Dullaert te Hulst een zaalvoetbaltoer nooi voor A-junioren afge werkt. De Al-jeugd van HVV '24 werd winnaar. HW'24 Al vergaarde tien punten, hetzelfde aantal als Axel Al en Clinge Al. Door een minder goed doelgemid- delde eindigden Axel en Clin ge respectievelijk op de twee de en derde plaats. Hontenisse A-l werd vierde, gevolgd door HW '24 A2, Clinge A2, Vogel waarde Al en Hontenisse A2.

de Stem | 1984 | | pagina 9