[SOUND SATION Belangrijk nieuws voor modebewuste mensen! WESTENBURG :genhei d ZUNDERT WACHT MET BEKENDMAKING 'Een Vosboeiend maar ook irritant JANSEN VERZEKERINGEN Voor eerste maal in 13 jaar geen Kerst- in Politie pakt doorrij der Dagklapper Keeskaffee presenteert 'Konijnen met Kerstmis' MAANDAG 24 DECEMBER 1984 PAGINA STAD EN STREEK 2 VAN STADEN STREEK pMA joosen JACK EN MARIAN 1RAWFORD IRISTMAS AND A INEWYEAR. (O)PA DUYVELAAR I het bestuur van r.k.v.v. MOPJE Stijlvolle Monteverdi-muziek door Cappella sine nomine ÏTAVOND IN Orthopedisch Schoentechnikers Teteringsedijk 60 Breda Tel. 076-148168 Bredase politie pakte zeven dronken rijders eindej aars opruiming 27 28 29 december daar moet je als de kippen bij zijn KERSTMIS 1984 Sfeervolle kerstmatinee Terheijden KPJ Achtmaal speelt blijspel Plaatselijk nieuws Zundert Ulvenhout Prinsenbeek Bavel Zaalvoetbal in Rijsbergen i te zoenen I ticulieren Ikje, jubileum, receptie, lerloving, overwinning, traham, openbare dank, I, mag best eens in de agina familieberichten, duur hoeft het niet te |sten nog geen tientje), llom 1,75. Eén grote 1,25. Voor het plaatsen elding met een formaat ten wij f 12,50 toeslag, bp aanvraag. Bij niet Irdt 2,50 adm.kosten fden niet geretourneerd Igeef uw tekst 2 dagen Tién van onze kantoren, pn stuurt u eveneens 2 bg naar Postbus 3229, liftelijke opgaven worden pteerd indien naam en pok indien Uw betaling toegd is. het recht voor, teksten redenen te weigeren. pngsnieuws olom op donderdag. T27 Uitslag onderzoek vuilstort geheim BREDA - Theater Achterom. 'Een Vos' naar de novelle The Fox' van It.ll. Lawrence. Bewerking en regie: Sam Bo- gaerts. Gespeeld door: Geert de Jong, Marlous Fluitsma en Lucas Vandervost. Gezien: zaterdag 22 december. Door Marjan Mes IN het boeiende verhaal van Lawrence, De Vos', hebben twee vrouwen Van een onzer verslaggevers ZUNDERT - De gemeente Zundert beschikt al sinds oktober over de uitslag van een nader onderzoek naar verontreiniging van het grondwater onder en nabij de vuilstort "De Leemputten" in Wernhout. Pas in januari of mogelijk nog later willen B en XV van de gemeente Zundert de uitslag van het onder zoek en eventueel te nemen maatregelen bekend ma ken aan de bevolking. Dat zal gebeuren op een voor lichtingsavond. aar toch waar, met Kerstmis Sar kleinkinderen van harte ge- Irouwen. Wij hopen dat jullie bgen houden. Zetten jullie ra wij vanavond de rest in café i moeder, Wiek en Lisette Junto - Ontario Canada M4M 4632879. Wishes family and Hiep hiep hiep hoera wordt vandaag 70 jaar. Fam van de Borst- Schijvenaars, in 't Veen Len Van Dis. jrd ter jng ïns, 1 en the white boys wenst le den, supporters en be gunstigers prettige feestdagen en een vooi- spoedlg 1985 Waarnemend burgemeester Ballings verklaarde dat de on derzoeksresultaten nog niet bekend gemaakt zijn door de drukke werkzaamheden voor de begroting 1985. Naast de problemen rond verontreiniging van het grondwater voert de gemeente Zundert momenteel rond de stortplaats een juridisch ge vecht met de voormalige be heerder de firma Zegwaard. Op straffe van een dwangsom van f2000 per dag heeft Zun dert deze firma gesommeerd tot afdekking van de stort over te gaan. Hiertegen loopt een beroep. Daarnaast is de juridische handel rond de stort nog een stuk ingewikkelder geworden omdat deskundigen betwisten welke wet op de stort van toe passing is. Omwonenden van de voor malige vuilstort de Leemput ten hebben in het verleden al vaak geklaagd over mogelijke vervuiling van de stortplaats. In eerste instantie is van de zijde van het gemeentebestuur verklaard dat het allemaal wel mee zou vallen. In juni 1982 werd echter bekend dat het grondwater onder de stortplaats tot een diepte van minimaal vijftig meter ernstig verontreinigd is. Dat is geble ken uit een onderzoek, ver richt door Adviesbureau Arn hem B.V. De verontreiniging strekt zich uit tot ongeveer 250 meter in noordelijke richting. In juni 1983, een jaar later dus, stelde de raad van Zun dert een krediet beschikbaar voor het houden van een nader onderzoek. Dat onderzoek is gehouden en ongeveer ander halve maand geleden kreeg de gemeente de resultaten in de bus. Van de gemeente Zundert wilde niemand mededelingen doen over de uitslag ervan. Nog niet zo lang geleden protesteerden omwonenden van de vuilstort tegen plannen van de voormalige beheerder om de stort af te dekken met zand dat vrijkwam door ont gronding direct naast de stort. Waarnemend burgemeester Ballings verklaarde tijdens de behandeling van de begroting dat Zundert ai lange tijd een juridische strijd voert met de firma Zegwaard. "Volgens de hinderwetvergunning moet Zegwaard de vuilstort afdek ken. Een jaar geleden is hem een dwangsom van f2000 per dag opgelegd om over te gaan tot afdekking. Zegwaard ging toen naar de Arob-rechter. Daar kreeg hij nul op het re kest omdat hij zijn bezwaar twee dagen te laat indiende. Vervolgens stapte Zegwaard naar de rechtbank in Breda voor een beroep tegen de dwangsom van tweeduizend gulden. De advocaat van de firma betoogt dat de hinder wetvergunning moet worden vernietigd omdat de stort on der de provinciale afvalstof fenwet zou vallen. Het wach ten is nu op een beslissing van de minister wie daarin het ge lijk aan zijn kant heeft", aldus de heer Ballings. Deze ver klaarde verder tegenover de raad dat de firma wel bereid is de stort af te dekken, maar dat zou moeten gebeuren door ontgronding direct naast de stort. B en W van Zundert hebben de provincie een nega tief advies gegeven mede uit landschappelijke overwegin gen. Het ziet er in ieder geval naar uit dat het nog geruime tijd gaat duren voordat de stort in Wernhout afgedekt wordt. Mopje wordt 20 jaai. I nog vele jaren in ge zondheid en geluk. Tol straks. Rouke en Atse V Breda, 076-655859/710400 BREDA - Plaats: H. Hart- kerk Breda. Uitvoerenden: Koor 'Cappella sine nomine', 'Musica Transalpina', Thale- sius-consort', zeven zangso listen. Dirigent: Daan Man neke. Orgel: Christoffer Farr. Cal\*cimbel: Karei Smagge. Gehoord op zondagmiddag 23 december. Door Jan de Breet Daan Manneke is een man, die zich in zijn mu- siceerpraktijk omringt met de allerbeste ama teurs of als het kan liever nog met semi-professio- nele mensen. Hij doet dat zeker om de weg naar meer dan goed resultaat open te houden en in ieder geval zo kort moge lijk te maken. Hij mag ook beoordeeld worden op grond van die uit gangssituatie, die het hem mogelijk maakt om op hoog niveau met niet al te gangbare muziek bezig te zijn. Dan mo gen complimenten ook zijn deel zijn voor de uitvoering, die hij gisteren met zijn 'Cap pella sine nomine' realiseerde in de H. Hartkerk. Compli menten vooral om de voortva rende vertolking van Monte verdi's Kerstvespers. Een brok muziek, die om zijn gecompli ceerdheid en om haar inter pretatieproblemen een be kwame loods vraagt bij het omzeilen van de vele hinder nissen. van zang- en dansgroep ivang 20.00 uur (ADVERTENTIE Voor orthopedische schoe ien. inlays, steunzolen, steunkousen en orthopedi sche semorschoenen Daar slaagde Daan Manne ke bijna overal zeer goed in. Ook nu dus had hij zich verze kerd van voortreffelijke assis tentie door het aantrekken van het trombonekwartet 'Phalesius-Consort' en het ba- rok-strij kers-ensemble 'Musi ca Transalpina'. Deze groepen gaven (ook voor de pauze) blijk van goede smaak, grote muzikaliteit en veel gevoel voor stijlzuiverheid. Met zulke begeleiding voelde de Cappel la zich dan ook degelijk on dersteund en kon vrijuit de intenties van Manneke waar maken. Ze waren daarmee een warmgetint dekor voor de solistengroep, die bleek te be staan uit zeven jeugdige maar wel heel veel belovende zang talenten. Marianne Koopman-so praan vooral bracht haar aan deel bijzonder geïnspireerd over, al had ze vaak de nei ging te hoog te intoneren. El len Buyser-sopraan, Berna- dette Bouthoorn-alt, Harry van Berne-tenor, Ton Sol-te nor en Kees de Bruyn-bas ble ken zich ook uitstekend thuis te voelen in de partituur. Ze verdienen alle goede kansen om hun prima aanleg verder uit te bouwen. De gregoriaan se gedeelten in de Kerstves pers werden ingetogen uitge voerd door de 'Schola Canto rum' o.l.v. Leo Hanssen. In het 'Magnificaat' eveneens van Monteverdi, waarmee het concert besloten werd, sloeg de premièrekoorts wat meer toe dan in de kerstvespers. Tempobepalingen en solisten- samenwerking verliepen wat minder gladjes en het lukte dus wat minder om de zaak tot een vloeiend geheel samen te laten smelten. De 'Cappella sine nomine' bleef bij dit alles trouw aan haar goede reputa tie. Ze toonde in muzikale mo gelijkheden op hoog niveau te mogen worden beoordeeld. Uit het gulle appplaus na afloop zou men mogen concluderen, dat het veeltallige publiek de concertgevers ook graag be loonde voor het gebodene. De H. Hartkerk moest trouwens om zijn goede concertmoge lijkheden ook maar behouden blijven. De vuilstortplaats bij Wernhout. Van een onzer verslaggevers BREDA - De 21-jarige J.B. uit Vlijmen krijgt een proces ver baal omdat hij afgelopen za terdagmiddag doorreed na een aanrijding veroorzaakt te hebben op de Wilhelminasin- gel in Breda. Tegen de politie verklaarde B. gedacht te heb ben dat het allemaal wel mee viel. Rond 14.00 uur zatermiddag raakte B. toen hij vanaf de Vierwindenstraat rechtsaf de Wilhelminasingel opreed twee fietsers. Het vermoeden be staat dat B. door rood licht is gereden. Een van de twee fiet senden, de 19-jarige Bredase R.N. moest zich in het zieken huis laten behandelen. B. reed zonder te stoppen door. Hij verklaarde de klap wel ge merkt te hebben. De tweede fietser is eveneens niet ge stopt. De politie wil in contact ko men met de tweede fietser en eventuele getuigen. Zij kun nen zich melden via tel. 076- 238888. (ADVERTENTIE) Onze eksklusieve winterkollektie schoenen is nu belangrijk in prijs verlaagd. Kom snel kijken en passen. Tot ziens! Reigerstraat 11, Breda. Van een onzer verslaggevers BREDA - De Bredase politie heeft het voorbije weekeinde tijdens rijdende controles maar liefst zeven dronken rij ders in de kraag gegrepen. Af gelopen vrijdagavond moest de 45-jarige P.K. uit Breda mee naar het bureau omdat hij onder invloed een aanrij ding veroorzaakte op de Am bachtenlaan. Zijn auto moest zwaar be schadigd worden weggesleept. J.J. (35) uit Breda werd in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 2.00 uur gecontroleerd omdat zijn rijgedrag opviel. Datzelfde gold in alle andere gevallen. Er waren verbalen voor rijden onder invloed voor F. van G. (B), gecontroleerd op de Duivelsbruglaan, D.O. (45) uit Breda en E.M.(43) beiden uit Breda en beiden in de So- fiastraat gecontroleerd, me vrouw M.E. (23) uit Tilburg en de 44-jarige G.K. uit Breda wegens vreemd rijgedrag ge controleerd in de Sofiastraat en in de Heusdenhoutsestraat. (ADVERTENTIE. m De leukste woonwinkel van Breda \fcemarkrstraar 13 076-220220 Van een onzer verslaggevers BREDA - Er worden tijdens kerstmis 1984 voor het eerst sinds dertien jaar geen "Kerst-ins" gehouden in Bre da. De organisatie van de in middels traditie geworden "Kerst-ins" liep dit jaar stuk op een tekort aan vrijwillige medewerking. Een poging om alsnog een Kerst-in van de grond te krij gen in de Haagse Beemden liep op het laatste moment ook stuk op een tekort aan vrijwil ligers. De eerste Kerst-in in Breda is in 1971 gehouden. De eerste jaren werden de activi teiten op vijf plaatsen gehou den voor jong en oud. Enkele jaren later is dat aantal om or ganisatorische redenen terug gebracht naar drie. In 1980 vierden de organisa toren nog het tienjarig bestaan Van onze correspondente TERHEIJDEN - De kerstma tinee die werd gehouden op zondag 23 december om 12.00 uur in het gebouw Akcent van Huize 't Gruijtveld in Terheij den kreeg een goed bezette zaal en een enthousiast pu bliek. De organisatoren heb ben een gevarieerd muziek- en zangprogramma gebracht dat met ondersteuning van decla matie de aanwezigen naar de sfeer van het kerstfeest toe bracht. De vijf koren en zangver enigingen uit Terheijden brachten kerstzang ten gehore met orgelbegeleiding en a ca- pella. De harmonie uit Ter heijden onder leiding van diri gent Tonny de Roos uit Breda bracht een prachtig muziek stuk van de Amerikaanse be werking van 'We wish you a Merry Christmas', met het jongerenkoor van de Heilige Antonius Abt met het solis tisch optreden van Karin van Kooijen en Allettie Bastiaan- sen en met de begeleiding van drum, dwarsfluit en piano de aanwezigen in een ontroeren de stemming. De kerstmatinee werd afge sloten met een samenzang. van de Kerst-in. Tien jaar lang waren toen jong en oud welkom in vormingscentrum het Element en in gemeen schapshuis Zandberg. Eind ze ventiger jaren kwam er een Kerst-in voor bejaarden bij in de Meerten Verhoffstraat. Toen nog was het gebruik dat zich maar liefst tachtig vrij willigers meldden en dat bandjes mee wilden werken aan de organisatie. Bezoekers konden lezen, dammen, ping pongen en deelnemen aan tal van andere activiteiten. Vorig jaar meldde de over koepelende stichting dat steeds meer jongeren de Kerst-ins bezochten. In totaal kwamen er in 1983 vele hon derden bezoekers. De organi satie verklaarde dan ook vast besloten te zijn om door te gaan. Daarbij moet aangete kend worden dat de stichting toen al wist te melden dat het met de financiën niet al te best ging. De Kerst-ins kregen geen subsidie meer van de ge meente Breda en moesten zichzelf bedruipen. Martij n van de Ven, een van de organisatoren, verklaarde tegenover ons dat de Kerst-ins in 1984 vooral vanwege die fi nanciën niet doorgegaan zijn. „Wij moesten werken met een enorm krap budget. Soms kre gen we een garantiesubsidie, maar verder waren we afhan kelijk van giften. Het is eigen lijk niet te doen om op zo'n wankele basis aan de organi satie te beginnen. Tweede be langrijke reden voor het niet doorgaan is dat het erg moei lijk blijkt om posten van ver trokken vrijwilligers ingevuld te krijgen. Van de vijf mensen zijn er vier vertrokken. Ik heb verschillende malen mensen opgeroepen, maar daar heeft niemand op gereageerd", al dus Martijn van de Ven, die vanaf 1976 aan de organisatie van de Kerst-ins heeft meege werkt. Hij hoopt overigens dat het volgend jaar wel lukt om weer een Kerst-in te houden. Van onze correspondente ZUNDERT - „Even voorstel len.... ik ben uw dochter" is de titel van het blijspel dat leden van de KPJ Achtmaal tweede kerstdag en donderdag 27 de cember aanstaande op de planken brengen. Deze klucht werd geschreven door Gerard van Dijk, en gaat over een man die in zijn huwelijk zeer strak aan de touwtjes wordt gehouden. Om toch eens per maand met zijn vrienden de bloe metjes buiten te kunnen zet ten, heeft hij zijn echtenote een totaal uit de lucht gegre pen bekentenis gedaan: uit een vroegere relatie zou hij een dochter hebben aan wie hij maandelijks 80 gulden over maakt. Wanneer zijn vrouw echter op de vijftigste verjaar-' dag van deze man totaal on verwacht de komst van zijn „dochter" aankondigt, is de verwarring compleet in deze klucht. De aanvang van „Even voorstellenik ben uw doch ter", is beide dagen om 20.00 uur in gemeenschapshuis de Nachtegaal te Achtmaal. MAANDAG 24 DEC. Grote Kerk: Open Deur Kerstviering 22.00 uur, kerst nachtmis 24.00 uur. Hert. v. Brabantschool Wei- lustlaan: Kerstvakantieactivi teiten voor de jeugd, 10-12 en 14-16 uur. Pommeranz Ginnekenweg: Film Aan mij de wraak, 20.15 uur. COC Annastraat 10: Open soosavond, 15.00-01.00 uur. Sporthal Raaimoeren: Bas ketbal toernooi, 15.00-19.00 uur. Sportcentrum Claudius Prinsenlaan: Spelmiddag Ba ronie, 13.00-17.00 uur. Café Hemeltjelief Vee- marktstr. 5: South Side Blues Band, 21.30 uur. WOENSDAG 26 DEC. Sacramentskerk Zandberg laan: Kerstconcert, 12.00 uur. Cartier Torenstraat: De Ba ronnen, 21.00-01.00 uur. COC Annastraat 10: Open soosavond, 15.00-01.00 uur. Station NS: KNNV-wande- ling landgoed Valkenburg, 13.30-17.00 uur. De Bruine Pij Torenstraat: The Crew, 21.30 uur. Galerie Segeren Raadhuis straat: Kunstmarkt, 12.00-18.00 uur. RTCB Vrachtwagen Ginne- ken: Jam Sessions o.l.v. Anton Feskens, 15.00 uur. Van Ham Van Coothplein: Joop Hendriks trio 15.00-18.00 uur. Aankondigingen voor de dagklapper kunnen ook tele fonisch worden opgegeven tussen 9.00 en 10.30 uur via nummer 236500. (ADVERTENTIE) SLUIT U BIJ Breda - Sophiastraat 37 - Telefoon 076-223500 een innige relatie waarin de zwakkere van de ster kere afhankelijk is. Zij bewonen een afgelegen boerderij, die regelmatig wordt geteisterd door een vos. Het beest is voor hen een ob sessie geworden; een symbool van seksualiteit. Op een dag verschijnt onverwacht een jonge soldaat, die voor hen de vos doodschiet en de vrouwen van elkaar scheidt, doordat hij een verhouding met de sterk ste krijgt. Zij willen trouwen en hij doodt min of meer bij toeval zijn rivale. Iets van dit symbolistisch- naturalistische verhaal was nog wel terug te herkennen in de bewerking van Sam Bo- gaerts, maar eigenlijk alleen als kaal raamwerk voor een geheel eigen, ontluisterend betoog over de onmogelijkheid van geluk en de constatering, dat liefde een fictie is. Volgens de pessimistische Bogaerts kan liefde alleen in de ver beelding bestaan. Zodra zij wordt getoetst aan het werke lijke leven valt zij door de mand. Zijn 'Een Vos' werd een deels boeiende en dramati sche, deels irritante en pseu- do-komische voorstelling. De vos werd als een pluchen speelgoedbeest belachelijk ge maakt. Na de pauze toen Bo gaerts verbeelding aan de macht was in een Beckett- achtige kaalgeslagen situatie, werd duidelijk dat de vos bij hem het symbool was gewor den van de niet-bestaande liefde, de droom waarop men sen hun leven bouwen. Oud- geworden ontlenen zij er een zekere voldoening aan hun hele leven bij elkaar te zijn gebleven. En dat is dan toch een vorm van liefde, zoals het indrukwekkende beeld van het in eikaars armen slapen de, bejaarde echtpaar aan het slot liet zien. De regisseur had Geert de Jong een gruwelijk mismaakt gezicht gegeven, in mijn ogen overbodig. Haar verhouding met haar vriendin (Marlous Fluitsma) werd geïntrodu ceerd als teder en overtuigend. De komst van de jonge soldaat (Lucas Vandervorst in een Schots rokje) miste de seksue le verleiding, hoofdzakelijk door het ironische van de rol van Vandervost, die geen mo ment liefde suggereerde voor de mooiste vrouw. Daarom kon de jaloezie van haar vriendin niet echt overtuigen. De man bleek toegerust met een baksteen in plaats van een hart. Dit soort cynische toe voegsels ondergroeven het ge deelte voor de pauze, waarin nog werd vastgehouden aan Lawrence's verhaal. Na de pauze zag je het oudgeworden echtpaar en de uit de dood verrezen rivale, die zich in een modderpoel rondwentelde en het publiek ironisch aansprak over het fiasco van haar liefde en de liefde in het algemeen. Vlaamse smartlappen onder streepten Bogaerts sombere, maar eerlijke bedoelingen nog eens. Overtuigend modern drama met schitterend spel van de twee actrices, maar ook met ergerlijke tegenstrijdigheden. Vandervost vind ik een verve lend acteur, met zijn eeuwige grijns en zijn onbeschaamd op het publiek spelen, terwijl hij zelden echte emoties uitdrukt. (ADVERTENTIE! Bibliotheek - De Openbare Bi bliotheek Zundert is op 24 en 31 december gesloten. Donder dag 27 en vrijdag 28 december is de bieb op de gewone tijden open. Kerstwandeling - Op 26 de cember, tweede kerstdag, heeft de vogelwerkgroep Zun dert een wandeling op het pro gramma staan in een van Zunderts natuurgebieden. Dit jaar leidt de route door 'de Lange Maten'; een schitterend natuurgebied onder beheer van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten, in het bezit gekomen door een schenking van de familie Van der Wal. De excursie begint om 13.30 uur. Het vertrekpunt is de parkeerplaats bij de Trappistenabdij Maria Toe vlucht, Rucphenseweg 38 te Zundert. Kerstconcert - In de Lauren- tiuskerk te Ulvenhout vindt op tweede kerstdag 26 decem ber een kerstconcert plaats. Aanvang 15.30 uur. De toegang is gratis. Aan dit kerstconcert nemen al de Ulvenhoutse kerkkoren deel. Het dames koor, het jongerenkoor, Gre- goreaanskoor, kinderkoor en gemengd koor. Tevens zal harmonie Constantia uit Ul venhout ook enkele kerstliede ren ten gehore brengen. Zaalvoetbal - Tweede Kerst dag houdt Beek Vooruit een zaalvoetbaltoernooi voor alle seniorenelftallen in sporthal De Linde. Aan dit toernooi ne men twaalf elftallen deel. De aanvang is om 10.00 uur en pu bliek is van harte welkom. Tafeltennis - In de sporthal De Huif wordt op zondag 30 de cember het toernooi om de ta feltenniskampioenschappen van Bavel gehouden. Óp deze zondag houdt de tafeltennis vereniging Bavel'75 zijn jaar lijkse kerst/nieuwjaars-toer nooi. Er wordt gespeeld in de ge bruikelijke klasse, senioren A en B en junioren A en B. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- en 3,50. Van de eigen leden van TTV Bavel wordt zonder in schrijving aangenomen, dat men deelneemt aan dit toer nooi. Ander inschrijvers moe ten contact opnemen met Hans Houtepen, Mariastraat 32 in Bavel of Peter van Bergen, Grote Dries 32 in Bavel. Van onze correspondent RIJSBERGEN - Op woensdag 26 december houdt FC Knudde een zaalvoetbaltoernooi in de sporthal 't Trefpunt te Rijs bergen. De deelnemende vereni gingen komen uit Rijsbergen, Zundert, Prinsenbeek, Breda en Etten-Leur. Naast FC Knudde is ook 't Kliekske aan wezig, waardoor beide finalis ten uit de laatst gehouden Rijsbergse kampioenschappen vertegenwoordigd zijn. Er wordt een halve competitie gespeeld. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en eindigen met een prijsuitreiking rond 18.00 uur. Van onze correspondent RIJSBERGEN - Tweede kerstdag 'serveert Keeskaffee konijnen'. De Konijnen is de naam van een Belgisch duo dat slimme muziek probeert te combineren met kolder. Lachwekkende muziekstukjes proberen zij aan te vullen met grappige teksten. De muziekinstrumenten die zij gebruiken zijn supermo dern, t.w. gitaar- en bassyn thesizer, hammondritmebox en een deurbel. De Konijnen maakten voor het eerst kennis met het KeeSkaffe tijdens het bloemencorso te Zundert, waar men deel uitmaakte van Berry Berry. Hugo Mathijssen en Marc Kruithof stelden dan ook meteen voor om als Konij nen nogmaals voor dit publiek te kunnen spelen. Ook Berry Berry's gastzan- ger Romeo Spinelli wilde graag met zijn groep Intiem zijn romantische Evergreens in Keeskaffee ten gehore brengen. Op tweede kerstdag wordt het 'smullen' in het Keeskaffe te Rijsbergen; hoofdgerecht: 'de Konijnen'.; nagerecht: 'Intiem' met Romeo Spinelli, Giovanni Spinelli eh Albino Lambino. j Het 'diner' begint om 15.00 uur en kost slechts f 5.

de Stem | 1984 | | pagina 17