lJe rlaag DE/ STEM Tour de Flic 20 t/m 23 mei aken Sterke bezetting in Hulst ERNEUZENSE PLOEG OP LANDELIJK NIVEAU m Biljarttoernooi met topspelers in Hulst ZILVEREN SCHOEN [eckel lalve lale ZATERDAG 22 DECEMBER 1984 Meisjes C voor hter Laagd Op scherp Volleybaltop komt in Gent Opleiding tot recreatie sportleider Verplante in de kopgroep Vergadering KNWU in Kruiningen Programma eerste ronde DALLINGA, PLATJOUW EN DE BRUIJN Volop werk voor de trimmers Yeldrit in Wemeldinge .1 de Wit heeft vrij8a. Europese jeugdttifei' )e Wit zegevierde kers, Friso Nij boer» leen Lembit Oil uit bben nog geen remis I Vt-Vt Oil (Sov)-Renet(Prnii W (Ned) 1-0 Kozul (Joel-Ho I l)-Thorstein (IJsl) ,d (Lux)-Weglarz (Pol) l-op? vNed) 0-1 Stewart (Wal)-veii, ■^hl-Moser (Oos) pJJ nten, 5. Thorstein, Bogaert IDE (AFP) - van Boeckel heeft end de halve fina- reikt van het inter- nale, met ruim een t miljoen gidden ge- rde tennistoernooi in (tide. Nederlander won |zijn nog openstaan- artij in de tweede tegen de Ameri- I Kelvin Belcher (3-6, J-l) om vervolgens in kwartfinale ook de raliër John Frawley Vee sets de baas te en: 7-6,6-4. In Boeckel, die in 1984 |naal en internatio- weinig successen Ite, schroefde daar- I op de valreep zijn komen flink om- I in Adelaide als eer- eplaatste Amerikaan |Mayotte kon het in vartfinale niet bol- |en tegen de Austra- peter Doohan. slagen zijn: Tweede ronde: J van Boeckel (Ned)-Kelvin Ir (VSt) 3-6,6-4,6-1 Kwartfi- Mike Bauer (VSt)-Shahar 3 (Isr) 7-5, 7-6 Peter Doohan rim Mayotte (VSt) 4-6, 6-2, n Fitzgerald (Aus)-Miloslav (Tsj) 6-3, 6-3 Huub van fel (Ned)-John Frawley (Aus) wedstrijd van het lens de toernee doof tegen Jong Pakistan st stond Nederland' et eerste treffen in 2- dstrijd (van de reeks jf) wordt gespeeld. lling van Jong Oranje was: Zijp; Meulen, Prinsen (Bovdander), riesendorp, Van Ede, FaM in (Van de Wal), Delissen, Pan* Weterings. T14 PAGINA SPORT 2 tennismedewerker JEJJGDTENNIS TOERNOOI Van [ULST - Voor de derde ach- ■reenvolgende keer gaat zon- ag 23 december het jeugdten- T] jstoernooi in sporthal Den jllaert te Hulst van start. Nog maar nauwelijks het C- en p-toernooi achter de rug, geft de tenniscommissie van oornoemde hal een totaal van 85 inchrijvingen verwerkt op de schema's in de diverse leef tijdscategorieën, 'in tegenstelling tot voor- aande jaren heeft de organi se besloten af te stappen an het zogenaamde poule- Kteem en heeft men gekozen oor het 'echte' knock-out- irsteem, compleet met een erliezersronde, hetgeen veel al de voorkeur verdient boven et eerst gehanteerde systeem, oker in de jeugdcategorieën. Zoals ook vorig jaar het ge- al was, weet men zich verze gd van een sterke Belgische inbreng, waaruit de 'verwant schap' met de tennisvereni ging De Zilveren Klomp uit het Belgische De Klinge blijkt. Nieuw en zeker ook toe te ju- chen is het feit dat men niet op tijd speelt, dit in tegenstelling tot vele andere indoor-toer- nooien, dus om twee gewonnen sets. „Dit alles stelt ons overi gens wel voor de nodige pro blemen om de zaak rond te krijgen", aldus organisator Piet Adriaansens. „We zullen zeker uit moeten wijken". Dat is ook de reden dat men komende zaterdagavond reeds enkele partijen zal moeten spelen. Men hanteert de leef tijdscategorieën, zoals die vol gend seizoen zullen gelden, dus voor wat betreft de Zeeuwse deelname kan het als een graadmeter worden gezien voor de komende Zeeuwse in- door-kampioenschappen in de eerste week van januari in De Braakman en Goes. Gyon Asselman van Honte- nisse wordt getipt als de grote favoriet in twee leeftijdscate gorieën, tot en met 13 en tot en met 15 jaar. In de oudste groep komt hij dan wellicht tegen over Ronald van Remortel (Smash) te staan, die als twee de werd getipt. Reggie Lam bert, Frank Hamelink, Frédé- rick Ouwehand en Arjen El- derson nemen de volgende plaatsen in. Bij de 13-jarigen wordt na Asselman de Belg Ben Maes als de naaste con current gezien, met Hulste naar Jeroen Verstraeten als goede derde. Kathy van der Gucht uit Waasmunster wordt sterker geacht dan Sandra Begijn bij de oudste meisjes, terwijl Sa- rie Verberckmoes en Myriam Brakman het kwartet ge plaatsten volmaken. Bij de 13- jarige meisjes is de uit Loke ren afkomstige Simone Hoor- naert als eerste geplaatst, voor Isabella Leenhouwers uit Sluis en Manon Kienjet uit Schoondijke. Stephanie Rot tier bezet de vierde plaats. De winnares van vorig jaar bij de meisjes tot en met 11 jaar, Ste phanie Dincq uit Tielrode, staat bovenaan het schema voor Isabella Leenhouwers, Dominique van der Gucht en Manon Kienjet. Bij de 11-jarige jongens staan de Zeeuwen Bernd van Quekelberghe en Guido Tol- hoek op een derde en vierde plaats achter de Belgen Naard Broeckaert en Steve Lalmand. In de jongste leeftijdscategorie worden als favorieten bestem peld Sebastien Rottier en Na- thaly Tijssen, allebei van Smash uit St.-Jansteen. Ri chard Hamelink en Cora Cij- vat zijn respectievelijke con currenten voor de eindzege. Het toernooi wordt een hele week gespeeld, met uitzonde ring van eerste kerstdag. De finales zijn op oudejaarsdag gepland. amesteam HVSV verrast TERDAM (ANP) - ing Bevordering Presta- >rt Amsterdam (SBPA) voetbalvereniging P® voor de rechter civiele procedure voor 4 se arrondissementsrecM- is volgens de Amst® stichting, die een voet- ïool in Amsterdam he® icht, een gevolg van o' ring van de Zwolse ere eclub een afkoopsom :n voor oefenmeester Ca anse. iaanse trad aan het be-1 an het seizoen voor tw# I n dienst bij PEC, terWJ I ch in april contractueel «afdtrainer aan de SBP» I chtte, met in die veris®"1 een boeteclausule voor I val hij zou worden weg' I ht. ,C-manager Henk va" I el reageerde vrijdag ve[' i. „Ik heb nog geen d~" iing gezien. Ik snap 1 waarom PEC Zwolle voor 1 ;chter moet verschijne111 ub heeft niets uit te staaj die stichting. Als het e® j is, betreft het in eeI??| .ntie de trainer zelf. En M j ;t vakantie en niet bereis' I fan ome handbalmedewerker IRNEUZEN - De [dames van HVSV uit ■erneuzen komen [oor het eerst uit op Éndelij k niveau. Zij spelen in de derde livisie en doen het uitste- iend. .Momenteel staat HVSV, dat Ind vorig seizoen is ontstaan Jt de fusie tussen Utopia en [Suiskil, op een gedeelde derde ^aats. Een positie die vooraf Iker niet verwacht werd. Het Stgangspaunt was handha- ig, maar men ging in het ,/SV-kamp met gemengde Bvoelens van start. Niemand an de dames had ooit op lan- felijk nvieau geacteerd en x bijna iedereen was het |ieuw. Grote vraagtekens dus aan de vooravond van de competi tie, Vandaar dat HVSV mo- ienteel vriend en vijand ver- iast. Coach Tonnie de Brou- fer: „We hebben tijdens de irbereiding hard getraind en dit werpt toch al zijn vruch ten af. Belangrijk voor ons 'as, dat we zo snel mogelijk iar elkaar toe zouden oeien, want er ontstond een ilectie van oud-speelsters van itopia en Sluiskil. We hebben n ook veel oefenduels ge ld. Langzamerhand zijn [e naar een hechte eenheid igroeid. Als groep hebben we voor elkaar over en ik ink dat dat momenteel onze 'ootste kracht is. Daarnaast is het van groot belang dat we innen beschikken over een 'ede selectie, waarbij het irheugend is dat ons tweede |am ook goed presteert in de jrste klas van de afdeling. Dit is het voordeel van een grote ireniging, zoals HVSV nu is". Nu men halverwege de com- |titie is, moet er een goede irgelijking gemaakt kunnen [orden tussen de afdeling en derde divisie. Tonnie de ouwer: „Het verschil is le- insgroot. In de afdeling had je maar enkele moeilijke wed- ijden. In de meeste gevallen as het een 'kat-en-muis- lletje'. In de derde divisie is :t niet zo. GSC is duidelijk de ste ploeg en steekt er met 'p en schouders bovenuit, laar de overige teams zijn aan elkaar gewaagd. Zelfs te gen EBHV 2, dat momenteel Tonnie de Brouwer met de selectiegroep van HVSV, die zich tot nu toe uitstekend gemanifesteerd heeft in de landelijke zaalhandbalcompetitie. - foto wim kooyman onderaan staat, moet je niet denken dat doen we wel even, want dan verlies je gegaran deerd. Het is elke week op scherp staan. Daarnaast wordt er veel meer op tactiek gespeeld en niej; to vergeten de mentali teit. Het is echt prestatiehand bal, terwijl in de afdeling het recreatieve element bij de meeste ploegen de boventoon voert. We zagen het van tevo ren als een uitdaging. Dat is het ook en als we ons kunnen handhaven hebben we veel bijgeleerd", aldus De Brouwer. De vraag dringt zich op of HVSV geen moeilijke tweede competitiehelft te wachten staat. De huidige positie is goed, maar het onderlinge verschil is nog te klein om al definitief te kunnen zeggen dat de Terneuzense ploeg vei lig staat. „We onderkennen dat gevaar terdege. In de eer ste helft van de competitie hebben we veel punten gepakt door een uitstekende conditie, maar ook door de onbekend heid van de tegenstander met onze speelsters. In de periode na de winterstop is dat voor bij. Ze weten dan wel welke speelsters aangepakt dienen te worden om het HVSV moeilijk te maken. De grote vraag voor ons is dan ook of onze dames zich daar tegen kunnen wape nen. Daarnaast moeten we wer ken aan onze thuiswedstrij den. We zijn vaak te zenuw achtig. Uit hebben we al enke le keren in de slotfase de pun ten gepakt en we spelen daar veel vrijer dan thuis. Ondanks de enorme steun van het pu bliek zijn we dan nog te vaak gespannen. Toch denk ik dat we het moeten kunnen redden. We zijn ondanks de vele jeug dige speelsters veel volwasse- ner geworden. Tijdens de wedstrijd, maar ook tijdens de voorbereiding op een wed strijd. Gezien de resultaten en de tegenstand in de eerste helft van de competitie, ver wacht ik dat we ons kunnen handhaven en dat was tenslot te het uitgangspunt. Op welke plaats we dan eindigen is nog van minder belang. Redden we het, dan ziet de toekomst er rooskleurig uit, want als je ziet hoe deze groep zich nog verder ontwikkelt, is de kans niet uitgesloten dat we vol gend seizoen en goed mee draaiende divisieploeg kunnen worden", besluit de actieve coach Tonnie de Brouwer. Van onze volley balmedewerker GENT/IJZENDIJKE Zeeuwsch-Vlaamse volleybal liefhebbers krijgen de moge lijkheid topvolleybal te gaan bekijken. In Mariakerke (nabij Gent) zullen namelijk veel Europese toppers in het veld verschij nen. Op 27, 28, 29 en 30 decem ber worden er iedere dag - tel kens aanvang 14.00 uur - vier wedstrijden gespeeld. Zondag 30 december worden vanaf 12.00 uur de finales afgewerkt. Aan dit sterk bezette toer nooi nemen deel de nationale teams uit Polen, Joegoslavië, Spanje, Zweden en België, ter wijl er ook teams uit Istanbul, Zagreb en een versterkt He rentals van de partij zullen zijn. De wedstrijden worden gespeeld in de sporthal aan de Driepikkelstraat te Mariaker ke. Kaarten a 250 Bfrs en 300 Bfrs (finales) voor de vier wedstrijden zijn te verkrijgen bij A. Kramer, Zegveldstraat 5 te Zuidzande. Van onze sportredactie GOES - Het Provinciaal Centrum voor Sportop- leidingen start maandag 14 januari in samenwer king met de Nederlandse Katholieke Sportfedera tie een cursus recreatie sportleider A. Afhanke lijk van de herkomst van de deelnemers wordt als cursusplaats Goes of Zie- rikzee gekozen. De cursus omvat een praktijkopleiding van 70 uur en een verplichte sta ge van 25 uur. Als bevoegd recreatie sportleider kan leiding worden gegeven aan ac tiviteiten bij recreatie- sportverenigingen, loop groepen, club- en buurt huiswerk, sport overdag, dag- en verblijfsrecrea- tie/instuiven. De kosten bedragen 235,- inclusief boekengeld. Inlichtingen en aanmeldingen bij het Provinciaal Centrum voor Sportopleidingen of gemeente Goes. Aanmel ding vooraf is verplicht. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Verplanke heeft zich in de kopgroep ge speeld van de Al-poule in de Ador-amestenniscompetitie door met 4-0 te winnen van Ador 1. Het team heeft nu 14 punten behaald en staat samen met Amersbeek en Van Velhoven aan de leiding in deze poule. Door de 4-0-zege van Sluis op Philippine werd duidelijk aangetoond dat Sluis te sterk is voor de Bl-poule. Terneuzen 2 verzamelde drie kostbare punten tegen Superstars (3-1) en voert nu de B2-poule aan. Het gelijke spel in dit duel kwam tot stand in de partij tussen het koppel Zegers/Ver mast en Van Doorn/Meijer. Het eindigde in 10-10. Uitslagen: De Rijke-Ador 2 4-0, Philippi- ne-Sluis 0-4, Superstars-Terneuzen 2 1- 3, Verplanke-Ador 14-0. 1. B. v. Craenenbroeck Clinge met 11 doelp. 2. F. Verstraeten Axel, R. Bun Vogelwaarde met 10 doelp. 3. M. de Kunder Tem. Boys met 9 doelp. 4. J. de Zwarte Zaamslag met 8 doelp. 5. P. de Koeijer Hoek, St. Soulimans Hoofdplaat met 7 doelp. 6. W. v.d. Broeke Breskens, G. Lok horst Zaamslag met 6 doelp. 7. M. de Nijs Goes, P. Lindenberg Goes, H. Kindt Hontenisse, Th. Warrens HVV '24, N. IJsebaert Philippine, W. v.d. Bulcke IJzen- dijke, P. v.d. Hemel IJzendijke met 5 doelp. 8. G. Maas AZW, K. Dorrepaal Goes, H. Ottens Hoofdplaat, Alb. Emeleer HW '24, G. Klaassen Koewacht, R. Adriaansen Ria W., P. v.d. Hooft Sluiskil, E. de Schepper Vogel waarde, met 4 doelp. 9. R. Am- brosini Axel, D. de Pooter Axel, J. Klein AZW, J. v. Leeuwe Breskens, F. v.d. Pijl Hoek, P. v. Eekelen HW '24, E. de Dreu Kloetinge, A. Schijlemans Kloe- tinge, P. v. Hecke Philippine, E. Nagelkerke Steen, W. Bianc- kaert Steen, M. Triest Steen, A. Wilting Tern. Boys, J. Huisman topscorerscompetitie amateurvoetbal Terneuzen, F. v.d. Veeken Vo gelwaarde, C. de Jonge Vogel waarde, Th. Dees Zaamslag, J. Dees Zaamslag, K. de Putter Zaamslag met 3 doelp. Clubscore: 1. Vogelwaarde - Zaamslag met 25 doelp. 2. Goes met 21 doelp. 3. Axel - HW '24 met 20 doelp. Van onze sportredactie TERNEUZEN - De Tour du Flic, het Terneuzense trimevene- ment bij uitstek, wordt van maandag 20 tot en met donderdag 23 mei gehouden. De wedstrijd wordt op tijd verreden en staat open voor Zeeuwsch-Vlaamse trimciubs. De eerste en vierde etappe zijn weer twee ritten in lijn; de tweede etappe wordt betwist als criterium, met een afzonderlij ke klassering voor de A- en de B-categorie. Veranderingen in vergelijking met voorgaande edities van de Tour du File zijn; er wordt nu op tijd gereden tegen voorgaande jaren op punten. Voorts vervalt de ploegentijdrit. In plaats hiervan komt er een criterium in Terneuzen. Nieuw is eveneens de startgelegenheid voor Zeeuwsch-Vlaamse clubs. In eerdere uitgaven van de Tour du Flic konden alleen Terneuzense trimmers aan de bak komen. KRUININGEN - De kalender vergadering van het district Zeeland van de KNWU wordt zaterdag 19 januari in 'De Ko renbeurs' in Kruiningen ge houden. De bijeenkomst be gint om 14.00 uur. Behalve dat de wielerkalen- der voor het komende seizoen zal worden samengesteld tij dens deze vergadering, vormt eveneens de bestuursverkie zing een belangrijk agenda punt. Aftredend en herkies baar in het districtsbestuur zijn Walter van Acker uit Koewacht en Herman Mobach uit Sluiskil. Aftredend en niet herkiesbaar is Ad Agterden- bos. Kandidaat voor deze plaats is Piet de Kunder. Van onze sportmedewerker HULST - In Hulst wordt vrij dag 28, zaterdag 29 en zondag 30 december het invitatietoer- nooi driebanden groot biljart om de JBH-cup gehouden. Borg voor de organisatie staat de jeugdbiljartvereniging JBH uit Hulst, die dit toernooi houdt in de bovenzaal van 't Houtenkwartier, waar deze club domicilie heeft. Vrijdag 28 december begin nen de wedstrijden om zeven uur en de eerste ronde is via loting als volgt samengesteld: 19.00 uur: Theo Platjouw (Axel)-Johnny van der Stap pen (Waalwijk); 20.30 uur: Dick Jaspers (St.-Willebrord)- Jean Paul de Bruijn (Hulst); 22.00 uur: Roland Lemmens (Meerssen)-Louis Dallinga (Sluiskil). Zaterdag gaat de or- gansiatie om tien en één uur verder en diezelfde tijden gel den voor zondag. De finale partij wordt zondagmiddag om vier uur gespeeld. Het aan tal te maken caramboles be draagt 30. ■SS Hij AKEN - Oud-wereld zielen schaken Mikail Tal I e Sovjetunie en de Joeg0' j Dragoljub Velimiroy1 I en tijdens het internattn schaaktoernooi van Bej'f o na negen ronden de 1® Het tweetal heeft P Louis Dallinga. - foto de stem/corj de boer Door Peters Snelders HULST - Al enkele jaren kijken de Zeeuwse biljartliefhebbers reikhal zend uit naar een confrontatie tussen Louis Dallinga en Theo Platjouw ener zijds en de coming-man Jean Paul de Bruijn aan de andere kant. Vooral in de spelsoorten kader en bandstoten had die krachtmeting al verleden tijd kunnen zijn, maar steeds bleek dat een of twee van die toppers om de een of andere reden niet van de partij kon zijn. „Ze vrezen elkaar", zo werd er in de wandelgangen gefluis terd. In die spelsoorten ziet het er niet naar uit dat een ontmoeting tussen de eerder genoemde spelers voorhanden is. Dit vanwege de simpele reden dat de beloftevolle Jean Paul de Bruijn heeft laten doorschemeren de eerste tijd niet actie te zullen komen op klein biljart in het Zeeuwse land en alles te richten op een carrière op groot biljart. Toch - maar niet in de eerder ge noemde spelsoorten - ontmoeten de Zeeuwse toppers elkaar binnenkort in 't Houtenkwartier te Hulst. Dan wordt de strijd om de JBH-cup gehouden. Een invitatietoernooi dat in de voor gaande edities alleen voorbehouden was voor talentvolle jeugdbiljarters en in de spelsoorten kader 38/2 en band stoten verspeeld werd. Nu wordt de strijd om de JBH-cup betwist in de spelsoort driebanden en zal niet de kleine, maar de grote tafel het strijd perk zijn. Dus nu wel een confrontatie tussen drie Zeeuwse cracks. Naast dit drietal heeft de organise rende jeugdbiljartvereniging JBH ook nog drie andere aankomende vader landse kleppers naar Hulst kunnen trekken. Daarbij zijn de ereklassers Roland Lemmens en Dick Jaspers (in het libre) en niet te vergeten de talent rijke Johnny van der Stappen. Voor die spelers, evenals voor Jean Paul de Bruijn trouwens, is het de eerste maal dat ze zich in deze spelsoort tijdens een toernooi presenteren. De vraag die iedere biljartinsider zich nu stelt is: zal de jeugd (De Bruijn, Jaspers, Lemmens en Van der Stappen) het kunnen redden tegen de routiniers Platjouw en Dallinga? Natuurlijk valt er aan de capaciteiten van deze jeugd spelers in de spelsoorten libre, kader en ook wel bandstoten, niet te tornen door Platjouw en Dallinga. In het drieban den kan dat anders liggen. Van Louis Dallinga is bekend dat hij zich, na een periode van non-activiteit, serieus geprepareerd heeft op dit toer nooi. Van Theo Platjouw is weinig be kend. De Axelse biljartcrack wordt omhuld door stilte, maar volgens de geruchten traint hij er stevig op los met zijn vaste trainingspartner Johnny Rottier. Het is duidelijk, alle deelne mers komen 28, 29 en 30 december in 't Houtenkwartier optimaal voorbereid aan de start. Wie is de grootste kanshebber? Die vraag werd gesteld aan Jean Paul de Bruijn. Zijn antwoord: „Dat is moeilijk te zeggen. Persoonlijk verwacht ik dat Platjouw hoge ogen kan gooien. Hij heeft enorm veel routine. Ook in deze spelsoort en daar ontbreekt het bij ons nog aan. Maar ook van Dick Jaspers verwacht ik wel het een en ander. Hij heeft vorig jaar al eens voorwedstrij- den driebanden gespeeld. Toen eindig de hij met een moyenne tussen de 0.600 en 0.700. Dat is inmiddels echter al weer een jaar geleden en met de pro gressie die Dick in het bandstoten heeft doorgemaakt, denk ik toch dat hij een stuk sterker kan spelen. Mijn eigen kansen schat ik niet zo hoog in. In de trainingspartijen gaat het aardig, maar dat is natuurlijk geen wedstrijd. Als ik met een moyenne van om en na bij de 0.700 kan eindigen, ben ik tevre den. Maar vergis je niet, alle deelne mers kunnen sterk voor de dag komen. Dat maakt dit toernooi zo interessant". Jean Paul de Bruijn.- foto or stem/ ben otefffn Van onze atletiekmedewerker HOOFDPLAAT/SCHOON- DIJKE/AXEL - In de kerst week is er volop werkgelegen heid voor het Zeeuwsch- Vlaamse trimmerslegioen. Woensdag 26 december, tweede kerstdag, houdt de voetbalvereniging Hoofdplaat in samenwerking met de Ter neuzense atletiekvereniging Scheldesport een prestatieloop over 5 en 8 kilometer. Het startschot voor beide afstan den wordt om 14.00 uur gege ven bij het sportveld van de mede-organiserende voetbal vereniging. Inschrijven in de kantine van de voetbalvereni ging Hoofdplaat. Donderdag 27 december houdt de Schoondijkse voet balvereniging een prestatie loop. Hier is het parkoers uit gezet rond het sportcomplex De Molenkreek. De afstanden variëren van 1200 meter tot 8 kilometer. Inschrijven in de kantine van de voetbalvereni ging Schoondijke. Het start schot wordt gegeven om half drie. Zaterdag 29 december wor den de lopers verwacht in het Axelse bos, waar de scheids- rechtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen in samenwerking met de sportieve recreatie Axel en Scheldesport een trimloop houdt over 3,2, 6,4 en 9,6 kilometer. Alle categorieën lopen apart. De 3,2 kilometer start om twee uur, de 6,4 kilo meter om half drie en de 9,6 kilometer om kwart over drie. Er kan worden ingeschreven vanaf één uur in de kantine van de voetbalvereniging Axel. Van onze sportmedewerker WEMELDINGE - De vierde wedstrijd in de Zeeuwse crosscompetitie wordt zater dag in Wemeldinge gehouden. Liefhebbers en recreanten openen daar om 13.00 uur het programma. Start en finish zijn bij camping Klein Stelle, waar ook de permanence is gevestigd. Na drie ritten heeft de Brabander Louis Schenk de leiding bij de amateurs met 54 punten. Goesenaar Rinie Bruggeman staat als tweede genoteerd met 43 punten en Patrick Tolhoek bezet de der de plaats met 33 punten. Hans Suijkerbuijk uit Nis pen is met 57 punten lijstaan voerder bij de junioren. Naas te volgers van hem zijn Hans Bogers met 41 en Johnny de Bruijne met 35 punten. Eddy Cromheecke uit Aardenburg was tot nu toe de grote man bij de nieuwelingen. Hij triom feerde reeds drie keer en staat fier bovenaan met 60 punten. Stand liefhebbers/ Vetera nen: 1. Edward Koets 54, 2. Piet Wisse 47, 3. Ko Tolhoek 40 punten. Patrick van Hulle uit Sas van Gent leidt bij de re creanten. Hij bezit 49 punten. De Belg Uitdewilligen is de naaste belager van Van Hulle met 40 punten. Van de vijf vel- dritten die op het programma staan in de Zeeuwse competi tie tellen de vier beste klasse- rinppn mw vnnr Hp eindstand.

de Stem | 1984 | | pagina 9