MEDEWERKER (m/v) INKOPER Er is nu een hypotheek voor mensen die als een betg tegen tenteschommelingen opzien: de Ideaalhypotheek. Geen verenigde spaarbank F ortu schrik Evert FbsiORDERS 1. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER <32™,) 2. DOCENT(E) AARDRIJKSKUNDE (23uur) ACCOUNTANT RA of AA OMkM Ukke* WAm J, en niet duur. Dirnplex Sterke start Steures in NK 71/2 de stbivi «aim zaterdag 15 december 1984 Rabobank S R.-K. JANSENIUS SCHOLENGEMEENSCHAP Er is nu een hypotheek voor mensen die als een berg tegen renteschommelingen opzien: de Ideaalhypotheek. Wie een huis wil kopen heeft bijna altijd een hypotheek nodig. Doorgaans wordt bij het afsluiten van een hypotheek een rente percentage vastgesteld dat geldt voor een aantal jaren. Aan het einde van die 'rentevaste periode' (meestal 5 jaar) wordt een nieuw rentepercentage vastgesteld, gebaseerd op de rentestand van dat moment. Die rentestand kan een lastenverlichting betekenen, maar ook een lastenverzwaring, omdat u opeens veel meer rente moet betalen. De Ideaalhypotheek kan dat voorkomen. Het principe van de Ideaalhypotheek. De Ideaalhypotheek kent een geheel eigen manier van rentevaststelling. Elk jaar passen wij na melijk de rente van slechts V5 deel van de lening (aan de op dat moment geldende rentestand) aan. Dat percentage blijft vervolgens 5 jaar gelijk. Het tweede jaar passen wij weer V5 deel aan en ook dat percen tage blijft weer 5 jaar gelijk, enz. enz. Om het overzichtelijk te houden berekenen wij ieder jaar uit de vijf afzonderlijke delen de gemiddelde rente. Zo verdelen we de renteverschillen gelijkmatig over de looptijd van de hypotheek. Daardoor krijgen uw maandlasten een evenwichtigverloop. De laagste rente. Nu 7,9%. Van de hypotheekvormen die volgens 't systeem van rente-egalisatie werken, heeft de Ideaalhypotheek de laagste rente. Momenteel bedraagt deze, met gemeentegarantie en maandbetaling achteraf, 7,9%. Daarbij kunt u jaarlijks tot 50% 'boetevrij' extra aflossen. Bovendien is de afsluitprovisie voor de Ideaalhypotheek laag: 1%. De Ideaal hypotheek is dus in meer dan één opzicht de ideale hypotheek voor u. Meer weten? Wilt u uitgebreide documentatie, kom dan langs bij een van onze kantoren bij u in de buurt, of vul de bon in. Wij sturen u dan onze brochure 'Ideaalhypotheek' direct toe. I Ja, ik wil meer weten over de Ideaalhypotheek. Stuur mij uw brochure. Naam: Adres: I Postcode/Plaats: 7atërdag 15 decembTf Bon in open envelop, zonder postzegel, sturen naar Verenigde Spaarbank, Antwoordnummer2421,3430VB Nieuwegein. Marathonzege Ruitenberg Onder de divisie Marketing ressorteren de afdelingen: sales-promotie, katalogus- en mailingproduktie, marketing-research en kreatief. Door deze groepen worden enerzijds de strategische jaarplannen ontwikkeld en anderzijds direkte uitvoering gegeven aan de daaruit voortvloeiende aktivitei- ten. Neckermann Postorders maakt deel uit van het grootste warenhuiscon cern in Europa. Het hoofdkantoor voor Nederland, België en Frankrijk is gevestigd in Hulst. Op deze divisie is plaats voor een drukwerkproduktie/sales-promotie en traffic De belangrijkste funktiekenmerken zijn: - Het beoordelen van offertes van drukkerijen en toeleveringsbedrijven, het gunnen van opdrachten en de kwaliteitskontrole daarna. - Het maken van de planningen voor de produktie van katalogi, mailing- en sales-promotie akties. - Het in ontvangst nemen van briefings van de inkoop en de coördinatie van werkzaamheden met de afdeling reclame van ons moederbedrijf in Frankfort, BRD. - Het mede ontwikkelen van verkoopbevorderende aktiviteiten. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van 30 tot 40 jaar met een middelbare opleiding gevolgd door een grafische scholing en de reklame-opleiding van de S.R.M. Bij voorkeur heeft hij ervaring opgedaan, bijvoorbeeld bij een reklamebureau, in de funktie van produktieman/A.E. Hij kan goed in teamverband werken, heeft naast de grote lijn oog voor het detail en bezit een goede spreekvaardigheid in de Duitse taal. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Neckermann Postorders B.V. t.a.v. de heer J. de Regt, manager Personeelszaken. Postbus 9, 4560 BA Hulst. Keurkoop Postorders vormt tezamen met andere direct marketing bedrijven in Nederland, België, Frankrijk, Zwitserland en Oostenrijk de postorderdivisie van Vendex International. De bedrijven houden zich bezig met de verkoop per post van consumentenartikelen. De internationale terreinen zoals marketing en reclame worden geïnitieerd vanuit het hoofdkantoor te Breda. Daar vindt tevens voor alle landen de inkoop plaats van een uitgebreid assortiment algemene gebruiksartikelen. De organisatie bestaat uit bijna 2000 werknemers. In verband met expansie zoeken wij ambitieuze kandidaten voor de functie van voor de assortimentsgroepen Schoenen en Lederwaren, Huishoudelijk/Elektrisch en Meubelen. De functie: De inkoper heeft na een inwerkperiode de verantwoordelijkheid voor het inkopen van het aan hem toevertrouwde assortiment. Naast het onderhandelen over de prijs en dergelijke wordt van de inkoper een daadwerkelijke creatieve bijdrage verwacht bij het verbreden en het verdiepen van het assortiment. De inkoper rapporteert aan de hoofdinkoper van het desbetreffende assortiment. Voorts heeft de inkoper bij de assortimentsbepaling veelvuldig contact met de centrale marketingafdeling. Wij vragen: Voor alle functies denken wij aan slagvaardige mannen of vrouwen met visie en inkopersbloed, kortom een commerciële en creatieve persoonlijkheid. Een opleiding op HAVO/HBS niveau is noodzakelijk, alsmede een behoorlijke kennis van de moderne talen. Bekendheid en/of ervaring in de desbetreffende branche is een vereiste. Wij bieden: Een boeiende en verantwoordelijke functie met doorgroeimogelijkheden. Toenemende verantwoordelijkheid bij succesvol functioneren. Een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u meent aan het geschetste profiel te beantwoorden en tussen ca. 25 en 35 jaar oud bent, willen wij graag met u in contact treden. Uw sollicitatiebrief voorzien van uw C.V. en onder vermelding voor welke assortimentsgroep u belangstelling hebt, gelieve u te richten aan: KeurKoop Postorders t.a.v. de heer P.J.H.G.G. van Zelm Mijkenbroek 31 4824 AR BREDA HULST (Gymnasium, Atheneum, Havo met 950 leerlingen) Tivoliweg 41 - 4561 HK Hulst In het kader van de werkgelegenheidsprojecten ten behoeve van het onderwijs zijn aan de school een tweetal extra-formatieplaatsen toegewezen voor de periode 7 januari 1985 - 31 juli 1986. Ter vervulling van deze vacatures worden sollici tanten opgeroepen voor de volgende functies: Hij/zij zal onder leiding van de administrateur voornamelijk belast worden met de automatise ring van de financiële administratie. In verband hiermee is kennis op boekhoudkundig gebied en kennis van c.q. ervaring met een geautomatiseer de financiële administratie gewenst. Gedacht wordt aan mensen met een opleiding MEAO (be drijfsadministratie), P.D.B. of M.B.A. Hij/zij zal onder leiding van de docenten aard rijkskunde belast worden met de opbouw van de mediatheek van de vaksectie, het ontwikkelen van leerdoelgerichte meerkeuzetoetsen en het opzetten en uitwerken van veldwerkpraktica. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten met N.L.O.- opleiding (hoofdrichting aardrijkskunde). Van de aan te stellen medewerker c.q. docent wordt verwacht dat hij/zij de grondslag van de school respecteert. Het ministerie stelt verder als voorwaarde dat de aan te stellen medewerker c q. docent met in gang van de datum van benoeming in beginsel 32 jaar of jonger is, in beginsel reeds 1 jaar of langer werkeloos is en geheel werkeloos is. Sollicitaties met opgave van opleiding, diploma's, staat van dienst, persoonlijke gegevens en refe renties dienen uiterlijk woensdag 19 december 1984 gericht te worden aan de rector, drs. A.M.J. A. Koopmans, Postbus 32, 4560 AA Hulst. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, tel. 01140-12555. Mede door uitbreiding van werkzaam heden heeft een accountants/admini stratiekantoor in de regio West-Bra bant/Rotterdam, behoefte aan een nieuwe allround medewerker. Gedacht wordt hierbij aan een jonge welke beschikt over de nodige ervaring en zelfstandig kan werken. Ook zij, die menen anderszins voor de ze functie in aanmerking te komen, bijv. binnenkort afstuderenden, kunnen sol liciteren. Zij, die geïnteresseerd zijn in deze groeifunctie, gelieven te reflecteren on der nummer 14021 van dit blad. Overal lekker warm in uw huis? Dat is de vraag die u zich misschien dagelijks stelt. Ons antwoord is luid en duidelijk,.met DIMPLEX electrische verwarming kan dat nu'. DIMPLEX heeft een fantas tisch assortiment bestaande uit o.a. oliegevulde radiatoren,! plaatkonvektoren, badkamer kachels, schijnvuurhaarden. Teveel om op te noemen. Maar in ieder geval voor een prijs die NU NOG BETAAL BAAR. EN UITERMATE KOMFORTABEL is! Want DIMPLEX lost ieder ver warmingsprobleem in een handomdraai op! AH the warmth myou need Vraag kleurrijke brochure en \dealerlijst bij u in de buurt. Stuur de bon in een gefran keerde enveloppe naar: TREDIM bv importeur van dirnplex elektr. verwarming. Kelvinstraat 5,3316 GM Dordrecht, ojjoeljel .078^5} 01155. woonplaats: telefoon: i I Van onze speciale verslagge KARATSJI - Het Nederlands hoe in het toernooi om de Champio toch buiten de medailles geblevei uitermate slecht begin in de vijfd< wedstrijd, tegen Groot-Brittanni de Nederlandse heren met 1-3. Da het brons voor de Britten, die op i sche Spelen ook al dat eremetaal derland werd vierde met een scor tig procent: vijf punten uit vijf du» De Nederlandse spelers stonder uur in de ochtend, drie uur vooi van de wedstrijd, op om voldoe ST-15-12J GEMEKT (ANP) - Voor Willy Steures is biljarten een plezie- re tijdsbesteding geworden. Toernooien beschouwt hij als een prettige afleiding voor de drukke werkzaamheden als systeemontwerper. Voor de nationale titelstrijd in het 71/2, zijn favoriete spelsoort, had Steures, woonachtig in Nijmegen, de keu in veertien dagen slechts één keer uit de foudraal gehaald en in elkaar geschroefd. Dat was voor een wedstrijd in de driebanden competitie. Desondanks maakte de 34- jarige speler op de eerste dag van het titeltoernooi in het Brabantse Gemert een uitste kende indruk. Overwinningen tegen Jos Bongers (in vijf beurten) en Hans Vultink (in zeven keer) maakten hem tot een onverwachte favoriet. Uitslagen (achtereenvolgens caramaboles, beurten, hoogste serie, gemiddelde): Groep A Steures250 5 174 50.00 Bongers46 5 18 9.20 Vultink250 7 109 35.71 i Koorevaar109 7 65 15.55 Steures250 7 178 35.71 Vultink97 7 39 13.85 Bongers250 3 223 83.33 i Koorevaar45 3 33 15.00 Groep B i Van de Ven250 11 123 22.72 1 Van Deventer... 170 11 70 15.45 Burgman250 7 97 35.71 Vet143 7 85 20.42 Vet250 7 99 35.71 Van Deventer... 53 7 31 7.57 Van de Ven250 9 71 27.77 Burgman250 9 92 27.77 HAARLEM (ANP) - Henri Ruitenberg heeft vrijdag avond op de kunstijsbaan van Haarlem de vierde etappe ge wonnen van de marathon-zes daagse. De schaatser uit Olde- broek legde de 115 ronden af in 1 uur, 8 minuten en 31 secon den. Hij versloeg in de eind sprint Jos Pronk en Jan Kooi man. Door deze zege heeft Rui tenberg ook de eerste plaats overgenomen in het algemeen klassement, al moet hij Kooi man naast zich dulden. Oe uitslag: 1. Henri Ruitenberg (Olde- broek) 115 ronden in 1.08.31. 2. Jos Pronk (Oostgraftdijk), 3. Jan Kooiman (Am- I merstol), 4. Jos Niesten (Heemskerk), 5 Uirk Maarssen (Rijsenhout), 6 Henk rortengen (Nederhorst den Berg), 7. Gert Jakobs (Emmen), 8. Wim Vos (Koeken- gen) 9. Co Giling (Warmenhuizen), 10. Jan Kroon (Abcoude). Stand: 1. Henri Ruitenberg en Jan Kooi man 56,1 punten, 3. Jos Pronk 49, 4. Dirk Maarssen 47, 5. Albert Bakker en Co Gi- »ng 43. INLICHTINGEN: DISTRICTSKANTOREN BREDA CATHARINASTRAAT 15, TEL.: 076-222433. GOES GROTE MARKT40, TEL.: 01100-30870. MIDDELBURG LANGE DELFT 36, TEL.: 01180-2875jJ ZURICH (ANP) - Fortuna Sit- rnrd zal het Europese bekera- vontuur in maart vrijwel ze ker afsluiten tegen Everton. De koppeling aan de Engel se bekerhouder was bepaald niet de grootste wens van de Limburgers. Onmiddeiijk na net bereiken van de laatste acht werd duidelijke voorkeur uitgesproken voor Larissa uit Griekenland, dat echter nu de springplank van Dynamo vloskou vormt naar de halve finales. Na KB Kopenhagen en Wis- T! Krakov ontmoet Fortuna ittard eindelijk wel een echte

de Stem | 1984 | | pagina 6