Grootse wielerdag IJzendijke Stadioncross Antwerpen een topper DE/ STEM Neckermann gaat aan de leiding aantrekkelijke derby TERNEUZEN PRIVATISEERT TENNISBANEN trimloop in hulst DEREND h GOED p .C.M. Schreurs in mr. A. van Stee J. Everaert Ir. G.Tj.R. Bergers Mr A.W. Vroome JAN RAAS EN KEES PRIEM TREKPLEISTERS ZILVEREN SCHOEN Ben Pauwels stopt als oefenmeester Dressuurwedstrijd in manege Heikant MET INGEBOUWDE J EN INPANDIG >ONHUIS, IT VAN INZET J.E. van Bavel [s met schuurtje, erf en te Mauvestraat 8 te jt, kadastraal bekend Terneuzen, sectie D groot 1 are 32 centiare, HET CENTRUM TE TERHOLE tWEG 122 Café „Het jiet woonruimte, berging, (ibehoren, erf en tuin te jemeente Hontenisse, pal bekend gemeente i sectie G nummer 2055, 3 are 27 centiare. I WINKELHUIS TE CUKE A.W. VROOME ZATERDAG 8 DECEMBER 1984 HULST - De sv Aloy uit a?uw Houdt zaterdag 8 de- rt' r de trimloop 'Den Drie- rül ,nabii het gelijknamige «vembad in Hulst. Op het me nustaan de afstanden 4. 8 en l' kilometer. Tweede veldrit in Poortvliet Blessures Savok-Athanatos topper in promotieklas ZEGE VAN DOESBURG Scheldestroom schiet raak '■tófttg»» *<"55* IE VERKOOP 1223 lid 2 B.W. t.o.v. )udenbosch van: aanhorigheden, staande en lan en nabij de Bovenstraa id gemeente Hoeven, sectie E 0 en 61, in totaal groot 2 hec- are. ZET dinsdag 11 december )EWIJZING dinsdag 18 de ler a.s. 10 uur in de Kroonvleugel st /en. gendom na betaling van de staling dient te geschieden de toewijzing, op de veiling desgewenst een bankrelatie te kunnen over run financiële gegoedheid, frleg met en nadere inlichtin- kan notaris Schreurs voor- Ite Breda, Veiling zijnde: |iET BERGING, tuin en aan de Valkenierslaan kadastraal bekend gem. M nr. 647, groot 2.07 A. 00.-. |jft bepaald op dinsdag u fcafé-rest. Marktzicht, Gin- Breda te beginnen om 16.00 lij ner kan een bankgaran- fdsverklaring worden ver- ten kantore van genoemde [itselaan 42, Breda, tel. (076) VERKOPING IHTJIS TE TERNEUZEN Terneuzen en te Axel om op dinsdag 11 december in café du Commerce krach- La n het B.W. in het openbaar te geheel ontruimd te aanvaarden ï!e koopsom en de kosten, losten binnen 8 dagen en van de 1 maand na toewijzing, /oor rekening van koper vanaf adere inlichtingen (onder meer brwaarden en bezichtiging) te lantore van notarissen mr. A. J. Everaert, Herengracht 10 te 1150-17977 (J. Schul). te Hulst |insdag 18 december 1984 halftwee (13.30 uur) in café Het Hulsterweg 122 te Terhole, ge- jsse, ten verzoeke van zijn prin- verkopen: |>pen pand rust geen drankafna- ïa betaling van de koopsom, i" rkoper. De zakelijke lasten ko- luari 1985 voor rekening van de Ipom binnen 30 dagen na de vei- i binnen 6 dagen na de veiling- p de maandagen 3, 10 en 17 de- van 13.00-15.00 uur. ingen: ten kantore van voor al, 's-Gravenhofplein te Huls' notaris te Hulst II december 1984 om 2 uur s café „De Troubadour" aan de jt 172 te Clinge, gemeente el 1223 lid 2 van het Burgerlik aar verkopen: ;raat 99. HET WOON- ËN IS met magazijn/garage, ver oren, erf en tuin te Clinge, ge' st, kadastraal bekend gemeen- tie K nummer 278, groot 13 are. direkt na betaling van de Ihtueel na ontruiming voor eige" ■zakelijke lasten komen vanaf1 Joor rekening van de koper, psorn binnen 30 dagen na de vei len binnen 6 dagen na de veiling- jln overleg met de notaris, chtingen: ten kantore van voor- is, 's-Gravenhofplein 9 te Huist P5*). T14 Van onze sportmedewerker IJZENDIJKE - Wielerminnend Zeeuwsch- Vlaanderen wordt zaterdag 8 december in IJzendijke verwacht. In het 'mekka' van de Zeeuwsch-Vlaamse wielersport houdt de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen een groots opgezette wielerdag, voor iedereen gratis toegankelijk. Drie maanden organisa tie moeten er garant voor staan om in het jeugdgebouw aan de IJzendijkse Koningin nestraat het gebeuren te laten slagen, hoopt Henk Remijnsen, die samen met voorzitter Ton van Oosten en Arnold Claeys tot de ini tiatiefnemers van deze happening behoort. Remijnsen: „Deze dag was de laatste jaren wat verwaterd, vandaar dat we met namen als Jan Raas en Kees Priem op de affiche de zaak nieuw leven in willen blazen. Ons club lokaal café Atlanta bleek niet berekend op de te verwachten toeloop, vandaar dat we naar IJzendijke zijn uitgeweken. Naast Jan Raas en Kees Priem komt nog een aantal wielerco- ryfeeën deze dag, die om half drie wordt ge opend, de zaak opluisteren. Onder hen de be kende wielertrainer Rudi van Gijsel, die on der meer de profs William Tackaert, Frans van Vlierberghe en de dame Jenny de Smet begeleidt". hoede nam, was overigens crosser Benny Tieleman. Na hem betreedt Jan Moerdijk het spreekgestoelte. Hij neemt de technische za ken voor zijn rekening, om vervolgens plaats te maken voor masseur Ruud Simpelaar. De Terneuzenaar - na werkzaam te zijn geweest bij Vermeer/Tijs en Raleigh, zit nu bij Kwantum, waarvoor hij onder meer de Tour de France deed - belicht onderwerpen als massage, voeding en verzorging. Voorzitter Ton van Oosten pakt daarna de hoofdschotel voor zijn rekening met gesprekken met Raas en Priem. Dit betekent het besluit van het middaggedeelte. De eerste man die Van Gijsel onder zijn De opening van de tweede schijf begint om zeven uur, wanneer de clubtitels op de rollen op het spel staan. Dit met een aantrekkelijk prijzenschema, waarvan de uitreiking is ge pland rond negen uur. De afsluiting die wel eens het langste onderdeel kan worden, neemt orkestmeester Antoine Sinack voor zijn rekening. „We willen eens proberen de wielerwereld bijeen te krijgen op een leuke, gezellige ma nier. Het ligt zeker niet in onze bedoeling winst te maken. Vandaar geen entree en gangbare consumptieprijzen. Als we onze be groting van vierduizend gulden sluitend kunnen maken en meer nog gezelligheid kunnen brengen en dat moet in IJzendijke lukken, zijn we geslaagd", aldus Remijnsen. Sluiskil legt gravelbanen aan Door Kees Hamelink SLUISKIL - De slech te staat van de tennis banen in de buiten kernen van de ge meente Terneuzen is wellicht niet de direct oorzaak geweest. Feit is in ieder geval dat de gemeente Terneuzen momenteel de privatise ring in de sport begint bij de tennisverenigingen in de buitenkernen. Volgens een eerdere publi catie in De Stem, experimen teert Terneuzen met vereni gingen die ais enige een sport complex bespelen of, zoals wethouder Van Walraven in dit artikel stelt: „De tennis verenigingen wordt de moge lijkheid geboden de accommo daties in eigen beheer te ne men". Voor de tennisvereniging Sluiskil had dit grote gevol gen, want het is deze vereni ging die al jaren aan de bel trekt voor verbetering van de banen. „We proberen al jaren nieuwe banen te krijgen, maar dat resulteerde hoogstens in een nieuwe kleurlaag, die er na één seizoen weer af was", aldus John Rekkers, de kers verse voorzitter van de thans 140 leden tellende tennisvere niging Sluiskil. Een begrijpe lijk verzoek, want Sluiskil be speelde asfaltbanen (van ori gine rolschaatsbanen) die van bondswege volledig waren af gekeurd en waarvan iedere tennisser de tranen in de ogen kreeg. „Toen de gemeente ons een concept-huurcontract aan bood, zijn wij daarop meteen ingegaan", zegt Rekkers. „Het bood ons de mogelijkheid de banen in eigen beheer te ne men. Alleen de zinsnede om de banen in goede staat over te nemen, schiep was problemen, want dat waren zij niet", aldus Rekkers. Maar in Sluiskil ging men aan het werk en er werd besloten over te gaan tot de aanleg van twee nieuwe gra velbanen, hetgeen inhield dat de bestaande asfaltlaag (want meer was het niet) uitgebro ken en afgevoerd moest wor den. Ook financieel moest alles worden geregeld, want of schoon de vereniging wel over enige reserve beschikte, moest men toch uitzien naar andere middelen. „We hebben een ac tie onder de leden gehouden", roept een enthousiaste Gerda Rekkers uit, „hetgeen een da verend succes werd". Vrijwel alle leden reageerden positief en door het uitgeven van aan delen werd er 17.000,- bijeen gehaald. Reden voor een bui tengewone ledenvergadering die 11 oktober werd belegd. Ondanks enkele negatieve geluiden van 'je gaat failliet' werd resoluut het tegendeel aangetoond en kreeg het be stuur het licht op groen. „Het verliep toen allemaal in een snel tempo en ondanks de Van onze atletiekmedeicerker Het parkoers is uitgezet op lnm r.ondie van een viertal ki- fwa in de omgeving van wa=er®enoerntI zwembad, den r 10 de kantine kan wor- en ingeschreven. Het start schot wj. Voor alle categorieën om half vier gegeven. Een aantal bestuursleden van de tennisvereniging Sluiskil op het 'werkterrein' waar de nieuwe gravelbanen zullen verschijnen. Staande van links naar rechts: John Dijkman, John Rekkers, Johnny Bleijenberg en zit tend: Ria Vermeulen, Mar griet den Exter en Gerda Rekkers. - FOTO DE STEM/CORJ. DE BOER. minder soepele houding van gemeentewege in het verleden, konden wij een positieve hou ding bespeuren", stelt Rekkers vast. Op 22 november werd John Rekkers tot voorzitter geko zen, terwijl zijn echtgenote Gerda de functie van secreta resse bekleedt en Margriet den Exter nauwlettend de finan ciën in de gaten houdt. Zij is het ook die niet zonder enige trots stelt, dat de vereniging financieel gezond is. „We hoe ven het komende seizoen de contributie niet te verhogen" zegt ze tevreden. John Dijk man, Johnny Bleijenberg, Gil lis Zegers en Ria Vermeulen completeren het actieve be stuur. „Als vereniging hadden wij graag gezien dat de gemeente ons op de valreep tegemoet was gekomen in de vorm van het uitbreken van het asfalt", stelt Rekkers, die daarmee aangeeft dat de privatisering best consequenties inhoudt. Iets waartegen van bondswege wordt gewaarschuwd, want tot afstoting door de overheid wordt vaak besloten op een moment dat er sprake is van achterstallig onderhoud. Rek kers: „Dat is zo. Wij zijn ech ter toch tevreden, want de huur is nu belangrijk lager en we konden nu eindelijk beslis sen over de aanleg van nieuwe gravelbanen". Momenteel zijn iedere za terdag veel leden in de weer om alle voorbereidingen te treffen voor de in januari aan te leggen nieuwe banen. „Een mooie samenloop van omstan digheden als wij het volgende seizoen ons 10-jarig bestaan kunnen vieren, gelijktijdig met de opening van de nieuwe banen", besluit John Rekkers. Van onze motorsportmedewerker ANTWERPEN - Het is geen alledaags ge geven dat motorsportliefhebbers een spektakel van wereldklasse bij wijze van spreken in hun achtertuin voorgeschoteld krijgen. Zaterdag 8 en zondag 9 december biedt de Hard Cross Association een ab solute topper op het gebied van de Sta dioncross aan, wanneer in het Antwerpse Sportpaleis de eerste Belgische Stadion cross van het winterseizoen wordt verre den. In navolging van de Amerikaanse sue- 1. B. v. Craenenbroeck, Clinge met 11 doelp. 2. R. Bun, Vogelwaarde met 10 doelp. 3. M. de Kunder, Tem. Boys met 9 doelp. 4. F. Verstraeten, Axel; J. de Zwa re, Zaamslag met 8 doelp. 5. St. Soulimans, Hoofdplaat met 7 doelp. 6. P. de Koeijer, Hoek; G. Lokhorst, Zaamslag met 6 doelp. 7. P. Lindenberg, Goes; H. Kindt, Hontenisse; N. IJselbaert, Phi lippine; W. v.d. Bulcke, IJzendij ke; P. v.d. Hemei, IJzendijke met 5 doelp. 8. G. Maas, AZW; W. v.d. Broeke, Breskens; H. Ottens, Hoofdplaat; Th. Warrens, HW 24; G. Klaas- sen, Koewacht; R. Adriaansen, Ria WP. v.d. Hooft, Sluiskil; E. de Schepper, Vogelwaarde met 4 doelp. 9. J. Klein, AZW; J. v. Leeuwe, Breskens; M. de Nijs, Goes; Aib. Emeleer, HW 24; E. de Dreu, Kloetinge; A. Schillemans, Kloe- tinge; E. Nagelkerke, Steen; W. Blanckaert, Steen; C. de Jonge, Vogelwaarde; F. v.d. Veeken, Vogelwaarde; Th. Dees, Zaam slag met 3 doelp. Clubscore: 1. Vogelwaarde met 24 doelp. 2. Zaamslag met 22 doelp. 3. Clinge met 18 doelp. cesformule stak een aantal anoniem ge bleven Zwitserse financiers de koppen bij elkaar en slaagde et in enkele grote spon sors voor dit evenement te interesseren. Hierdoor werd het mogelijk een deelne mersveld te contracteren dat kwalitatief gezien zijn weerga niet kent. Onder de directe kanshebbers voor de overwinning mag men zeker de Ameri kaanse afvaardiging rekenen, met Borc Glover, Johnny O'Mara, Dayidjiajjey, Mike Beier en T*- genover natuur" die na Genua en Parijs voor het eerst voor eigen publiek aantreedt met Eric Geboers, André Malherbe, Georges Jobé, Harry Everts en Jo en Jacky Martens. Van Nederlandse zijde zal de tegenstand vooral van de jeugd moeten komen, met Dave Strijbos, John van de Berk, Gert- Jan van Doorn en vooral de streekfavo- riet Jack Westdorp uit Schoondijke, die zijn come-back na zijn knieblessure in middels maakte in Genua en Parijs. Za terdag beginnen de wedstrijden om 19.00 uur en zondag om 15.00 uur. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de eerste klas van de Terneuzense bedrijfsvolleybalcompetitie werden twee inhaalwed strijden gespeeld. PSV 1 is slechts één week lijstaan voerder geweest. Neckermann nam die plaats over door een 3-0-overwin- ning op het politieteam (15-1, 15-9, 9-7). Neckermann, voor het eerst meespelend in de Terneuzense competitie, lijkt recht op de titel af te stevenen. De alleenheerschappij van Zeldenrust lijkt daarmee te zijn afgelopen. Douane 1 versloeg met 3-0 (15-11, 15-4, 15-3) Sterbanden. In de eerste set ging het goed met de ploeg van Frans de Blaey, maar daarna was het gebeurd en viel Sterbanden helemaal terug. In de tweede klas werd de inhaalwedstrijd gespeeld tussen Free Lance en Juliana. De eerste twee sets gingen met ruim verschil naar Free Lance: 15-8,15-4. Juliana pakte de derde set met 5-15. De resterende tijd was net genoeg voor een 6-4-stand voor Free Lance, dat daarmee drie pun ten pakte en nu de laatste plaats op de ranglijst verlaat. Uitslagen bekerwedstrijden: Promenade 2-Promenade 3 3-0 (15- 2, 15-6, 15-7), PSV 3-Dow 2 0-3 (11- 15, 8-15,8-12), De Hoop-Gemeente 1 2-1 (15-8,15-7, 5-13), Wiekslag-Free Lance 3-0 (16-14, 15-4, 15-7), PZEM 1-PSV 2 0-3 (14-16, 3-15, 5-15), Ju- iiana-Roelofs 2 0-3 (8-15, 5-15, 7- 15), Verstraeten Verbrugge 2- Dees 2 0-3 (12-15,9-15, 7-14), Bram- Kindt TC 1-2 (15-13, 9-15, 6-15), Meij er-Belastingen 2-1 (15-8,15-10, 8-14), MTS/MEAO 2-Douane 2 2-1 (17-15,15-7,13-15). Stand eerste klas: Neckermann 6-18, PSV 1 8-18, Promenade 1 7-17 Zeldenrust 7-17, Dees 1 7-14, Dow 1 6-10, Douane 1 7-7, MTS/MEAO 1 7-6, Sterbanden 7-4, Verstraeten Verbrugge 1 7—1. Tweede klas: Promenade 2 7-19, Wiekslag 6-16, De Meijer 7-14, Kindt TC 7-13, De Hoop 7-11, Gemeente 1 6-9, Roelofs 2 8-9, Free Lance 6-7, Juliana 7-7 PZEM 17-6. Van onze sportredactie AXEL - Ben Pauwels beëin digt aan het einde van dit sei zoen, wanneer hij er vier jaar bij de Axelse zaterdagclub AZW op heeft zitten, zijn car rière als voetbaltrainer. De Kloosterzandenaar, die zich terugtrekt om zich meer in de politiek te kunnen ver diepen, is aan zijn twaalfde seizoen als oefenmeester bezig. Van onze sportmedewerker POORTVLIET - De tweede wedstrijd in de Zeeuwse crosscompetitie wordt zater dag 8 december in Poortvliet verreden. Om half twee gaan daar als eersten van start lief hebbers/veteranen en re creanten. Om tien voor half drie ver trekken junioren en nieuwe lingen en tenslotte om kwart over drie amateurs en eventu eel profs. Naast bekende ren ners van het eiland Tholen, zo als Dirk Uijl, Thijs Fase en Nap Hage, gaan onder andere van start bij de amateurs; Louis Schenk (winnaar van de eerste veldrit in Goes), Rinie Bruggeman, Cees de Nooyer en Jacky van der Horst. Van onze sportredacties jg jpitg. TERNEUZEN - BrliltenP Sluiskil-T is Ongetwijfeld de leukste 'derby ih hét zond voetbal inhet komende Week- einde. Beide teams leunen te gen de kopgroep aan, al is dat op fikse achterstand van Vlis- singen, dat buitengewoon goed acteert dit seizoen. De Vlissin- gers vertrekken voor een trip naar Liberia. Breskens staat er op papier iets beter voor dan de Sluiskil-formatie. Het heeft één wedstrijd minder gespeeld en één punt meer verzameld. Breskens kan bo vendien zijn sterkste elftal in het veld brengen. Leo Koch is weliswaar geblesseerd, maar dat is al een zevental weken het geval. Voorts is het opval lend dat trainer Piet de Winde geen beroep meer doet op Wil ly de Jaeger, een zeer verdien stelijk voetballer, die door De Winde naar het tweede elftal is getransporteerd. Sluiskil-oefenmeester Han- ne van der Hooft heeft wat meer problemen. Van der Hooft sukkelt al lange tijd met een blessurelij st. Gelukkig voor hem was afgelopen zon dag thuis tegen Veerse Boys Fons de Brouwer - eerder dan verwacht - opnieuw van de partij en ook Peter Zwart kwam weer binnen de lijnen. Op het appèl ontbraken toen echter Alex Dehulsters, Den nis de Bruijn, Herman Save- nije en Ludwig Juriëns. Het tekent echter wel de kracht van Sluiskil, dat het ook met een aantal invallers goed ac teert. Een duidelijk bewijs dat Van der Hooft in Sluiskil over een brede selectie beschikt. Voor de Zeeuwsch-Vlaamse voetballiefhebbers een aardi ge derby, die het nodige pu bliek zal trekken op sportpark Baersande. In de derde klas ziet de si tuatie er weinig rooskleurig uit voor Terneuzen. De elf van Maurice de Windt hebben de grootste moeite het hoofd bo ven water te houden op dit ni veau en staan op de voorlaat ste plaats geklasseerd. Aan vallend kunnen de Terneuze- naren moeilijk een vuist ma ken. Dat is een groot manke ment en het is de vraag of daar tegen het sterkere DIVO verandering in zal komen. Terneuzen mist voorstopper Rinus Kolijn, die een schor sing van twee weken voor de broek kreeg. Clinge krijgt lijstaanvoer der Baronie op bezoek. Een sterke tegenstander, maar die moet te pakken zijn. Dat be wees STEEN wel afgelopen zondag, toen het in Breda maar net met 1-0 klop kreeg. Clinge moet het nog stellen zonder de geblesseerde Luc Mangnus, Bennie van de Branden en Danny van Puij- velde. Toch is de ploeg van trainer De Block lang niet kansloos. STEEN gaat op bezoek bij Roosendaal. „En we hebben er alle vertrouwen in", zegt trai ner Walter van Duyse opti mistisch. „Zondag gingen we schlemielig de boot in tegen Baronie, maar dat zullen we in Roosendaal even herstellen. Problemen hebben ik niet, want ik kan de sterkste opstel ling in het veld brengen. Opti misme troef dus". In de vierde klas H stevent Vogelwaarde op de titel af, al is de weg nog lang. Als er één ploeg is die daar nog een stok je voor kan steken is dat zon dag IJzendijke wel. IJzendijke staat op de derde plaats met vijf punten achterstand op de formatie van Rinus Zegers en bij winst is de kloof weer te overbruggen. In het andere geval heeft Vogelwaarde op nieuw een concurrent, van zich afgeschud. Voor Axel is het eveneens de plicht te winnen wil het mee blijven tellen. Te gen rode lantaarndrager Bier vliet mag dat geen problemen opleveren. Programma tweede klas B: Internos-Ta- xandria, Boeimeer-NOAD, Middelburg- Vlissingen, Zierikzee-Virtus, DOSKO- Veérse Boys, Breskens-Sluiskil. Derde klas D: Terneuzen-DIVO, Clu2ona-JE- KA, De Schutters-SC Gastel, Steenber- gen-Goes, Roosendaal-STEEN, Clinge- Baronie. Vierde klas H: Koewacht-RIA W, HW'24-Hontenisse, Noormannen- Jong Ambon, Vogelwaarde-IJzendijke, Philippine-Hoofdplaat, Biervliet-Axel. Van onze paardesportmedewerker HEIKANT - De landelijke rij- vereniging en ponyclub Hulst houdt zaterdag 8 december in samenwerking met De Honte- ruiters uit Kloosterzande een indoor-dressuurwedstrijd voor paarden in manege Hei kant. Alle combinaties uit de kring Zeeuwsch-Vlaanderen zijn hiervoor uitgenodigd. Dat vele ruiters en amazones deze wintermaanden als een rust periode beschouwen blijkt wel uit het feit dat er slechts 34 combinaties op de startlijsten staan genoteerd. De wedstrij den beginnen om 13.30 uur met de strijd voor de B-klassers (13 combinaties), waarna negen combinaties in de klasse L aan de beurt komen. Vijf combina ties staan ingeschreven in de klasse L2, zes in de M-eatego- rie en in de Z-klasse komt als enige aan bod Ingrid Beens met Silvester van De Vosse- reyers. De prijsuitreiking is ge pland om 17.30 uur in de foyer van manege Heikant. SAS VAN GENT - In de pro motieklas dames van de vol leybalcompetitie van het dis trict Zeeland staat zaterdag 8 december een belangrijk tref fen op het programma. Dan namelijk treden de Savok-da- mes aan tegen Athanatos. Bei de teams kwamen dit seizoen al tot topprestaties. Savok-coach Theo Sarneel ziet de wedstrijd toch met eni ge zorgen tegemoet. „Vooral de vechtlust van onze tegenstan der is inmiddels beroemd", be weert de Sasse coach. Athana tos zal natuurlijk alles in het werk stellen om het Savok zo moeilijk mogelijk te maken. Dit toptreffen begint om 16.15 uur in sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent. TERNEUZEN - Om de aan sluiting met de top niet te ver liezen was de overwinning van het team van Doesburg op De Rooy in de Jarino-dames- tenniscompetitie belangrijk. Beide partijen leverden voor Doesburg winst op, dankzij het duo Jo Vsebaert/Carla Doesburg, dat ondanks felle tegenstand van de combinatie De Rooy/Körner met 14-3 als overwinnaar uit de strijd kwam. Tia Janssen en Elke Corle- meijer vergrootten de voor sprong door met 13-5 te win nen van het koppel Vergou we/De Jonge. Uitslagen: KIaeysen-Roelofs 0-4, De Rooy-Doesburg 0-4, Hofman-De Smet 4- 0. Stand: Veraart 3-12, Roelofs 3-11, Hof man 3-10, Doesburg 3-9, De Smet 4-8, Dros en König 3-6, Timmerman en De Rooy 3-4, Van de Velde 3-2, Van Klave ren en Klaeysen 0 punten. Van onze waterpolomedewerker ZUIDZANDE - Monsterscores vielen te noteren afgelopen competitiedag in het kringpo lo. Scheldestroom spande de kroon. De Bressiaanders won nen met maar liefst 20-0 in een eenzijdig duel tegen Stormvo gel 3. Schelde blijft zonder pun tenverlies de ranglijst aanvoe ren. Ook voor de Terneuzena- ren was er winst met dubbele cijfers en wel tegen Stormvo gel 4. Bij de dames werd het Goese Ganze tegen Stormvo gel gewogen en te licht bevon den. Uitslagen heren: Schelde-Stormvogel 4 17-6, Scheldestroom-Stormvogel 3 20-0, Stormvogel 2-Ganze 15-7. Dames: Gan- ze-Stormvogel 6-3. Stand heren: Schelde 4-8, Scheldes- trooam 5-8, Stormvogel 2 4-6, Bruinvis 4- 4, Ganze 4-2, Stormvogel 4 5-2, Stormvo gel 3 4-0. Dames: Ganze 3-4, Stormvogel 4-4, Luctor 3-2.

de Stem | 1984 | | pagina 9