naar het wonderlijke Aarden Ik heb een AÊgentene Zeeuwse voorm'n auto Zeeuwen en Zeeuwsen hebben een Algemene Zeeuwse voor bijzondere zekerheid. P&STEM lil Weekenddienst Stemredactie SONY PRECISE is een nieuw stereo componentensysteem met een fantastische styling. De breedte is slechts 35.5 cm. Toch is het bedieningsgemak hetzelfde of zelfs nog groter dan dat van „grotere" apparaten. Sony ontwikkelde een geheel nieuwe techniek waarbij microprocessors een groot deel van de bedieningsfunc ties overnemen. De frontpanelen, met veel visuele informatie en overzichtelijk ge groepeerde vlakken die bij aanraking uw commando aan de electronica doorge ven. Maar ook in de inwendige electronica stopte Sony de laatste technologische ontwikkelingen. Gerrit de Jonge is enthousiast over dit weergaloze stereo-systeem. Hij nodigt u uit voor een uitvoerige demonstratie. In zijn speciale stereo-afdeling staan ook alle andere actuele sublieme stereo-installaties opgesteld en zijn bekende daadwerke lijke service verleent hij al jaren met style Gerrit de Jonge, een begrip electronica van morgen in service en de OVER HERB Automobilist na slippartij in ziekenhuis Samenwerking psychiatrie Z-Ylaanderen De Algemene Zeeuwse is goed voor alle schadever zekeringen. Dus ook voor een prima autoverzekering. Ruime dekking voor een lage premie. U kunt profiteren van schadevrij-kortingen tot 75%! En bij schade wordt er zonder gezeur snel uitbetaald. Vraag uw verzeke ringsadviseur naar de Algemene Zeeuwse. ORANJESTRAAT 5, TELEFOON 01155-2710 Van een onzer verslaggevers AARDENBURG/DEN HAAG - Bij het ministerie van Binnenlandse Zaken is een brief binnengekomen van de Aardenburgse raads leden G. Bonte (Gemeente belangen), L. de Clerck (eigen lijst) en A. van der Bliek (CDA), waarin wordt verzocht om een gesprek met minister Rietkerk. Een woordvoerder van het ministerie bevestigde giste ren dat een dergelijke brief is gearriveerd. „De minister heeft nog niet beslist of hij een onderhoud zal toestaan", zo werd meegedeeld. De betrokken raadsleden, behorend tot de fracties die de afgelopen jaren het beleid van B en W door dik en dun gesteund hebben, willen hoofdzakelijk spreken over de nog steeds uitblijvende herbenoeming van burge- GRAAUW - De automobilist A. van K. uit Kloosterzande raakte gistermorgen gewond bij een eenzijdig verkeerson geval. Hij moest per ambulan ce worden overgebracht naar het St.-Luidinaziekenhuis te Hulst. Het ongeval gebeurde op de Zandbergsestraat. Wellicht door het gladde wegdek raakte Van K. met zijn voertuig in een berm en begon hij te slip pen. De wagen belandde ten slotte in een sloot. Het voer tuig werd geheel vernield. ïSësp *555» 4-SS* s v\-v *:'v Wist u trouwens dat de Algemene Zeeuwse een Dip' der breed en aantrekkelijk pakket verzekeringen vod1 m heeft? Levensverzekeringen natuurlijk, maar ook ziek I tekosten-, caravan-, boot-, kostbaarheden- en reis ver keringen. Ook daar weet uw adviseur meer van. M Houtkaai 11, 4331JR Middelburg, tel. 01180 - 33000. MIDDELBURG - Instellingen en medici op het terrein van de psychiatrie gaan in Zeeuwsch- Vlaanderen samen werken. [Daarmee sluit men aan op de aanvraag van het Psychia trisch Ziekenhuis Zeeland te Goes om in Zeeuwsch-Vlaan- deren dagbehandelingsplaat sen voor 16 patiënten te creë ren. Afgesproken is dat de plaat sen voorlopig worden geves tigd in het ziekentehuis te Sluiskil. Later in het centrum ziekenhuis bij Terneuzen. Het ziekenhuisbestuur in de Ka naalzone zal zelf dagbehande- jlingsplaatsen aanvragen voor nog eens 8 patiënten. Het is de bedoeling om een samenwerkingsverband te vormen, waarvan in ieder ge- ival deel uitmaken: het Psy chiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Goes, het RIAGG (ambu lante hulpverlening), de alge mene ziekenhuizen en de vrij gevestigde psychiaters in Zeeuwsch-Vlaanderen. Voor redactionele zaken, dus niet voor advertenties en bezorgklachten, kunt u zich dit weekeinde wenden tot Frank Deij, 01140-10630. B.g.g. 01153-1534. Zondag middag 01150-17920. ZUIDWEST NEDERLAND Kantoren io Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnum mers op pagina 2. Openingstijden: 8 30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jan- ®®h (Plv. chef), Emile Calon, Jj0 Meertens, Cor de Boer jj°, Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène erstraeten. Middelburg: Henk Postma. Goes: Cees Maas. Servicepunten Kloosterzande: mevr. Neve, I 2250'eXanderstr- 4' 01148" Advertentle-expl. 'hspecteur Zeeland: C. Me- nu. PrVé 01150-95839.

de Stem | 1984 | | pagina 14