hul'jf hubi DE STEM Vaak zit er slechts 'n balkonnetje tussen eenzaam zijn of samen naar de bios. Familie berichten! t t t t PETRUS ADRIANUS NEETESON vt# fotoprintshop foto studio foto film en videohancfei voor slechts binnen dag klaar!! formaat 0,95 cent HINDERWET Samen kan je de hele wereld aan. CAMIEL VERTRIEST Maria Elisabeth Toebak URBA1N TALBOOM Annie Goethals URBAIN TALBOOM PAULINA MARIA PIETERS Petrus de Splenter DE STEM VAN WOENSDAG 5 DECEMBER 1984 JOANNES DOMINICUS HERWEGH Bertha van de Neste BERTHA VAN GELDEREN Jan van Duyvenvoorde P.A. NEETESON KARIN is HOE KOMT m 'N DETAILLIST K AAN EEN SPONSOR VOOR ZIJN li RECLAME- CAMPAGNE? ÉI Informatie voor Generaties Eenzaam zijnis niet uniek Het over komt u, uw buurvrouw en nog anderen in uw buurt of dorp. Wie de bonte drukte van de binnen stad heeft verwisseld voor de grijze eentonig heid van de slaapsteden, wordt er mee gecon fronteerd. Wie verhuist van stad naar uithoek, kan er over meepraten. Wie een drukke baan plotseling veivangen ziet door een rustig bestaan in een stille driekamerflat, eveneens. Iedereen is weieens eenzaam. Dat 't niet altijd leuk is, is een tweede. Maar wat doe je er aan? Als u om te beginnen beseft, dat "die- mevrouw-van-hiernaast" in dezelfde situatie verkeert, geeft dat al 'n minder eenzaam gevoel. Als u haar eens opzoekt, komt u wel licht samen tot iets. Wat dacht u van turnen, volleybal, een cursus beeldhouwen doen of samen gezellig een middagje naar de bios? En wat vindt u van samen koken voor bejaarden of helpen in de schoolkantine? Het zijn maar suggesties. Iedereen doorbreekt de eenzaamheid tenslotte op zijn eigen manier. De een pakt een boek. De ander belt een verre vriendin. U zoekt het in de buurt en als u ideeën op wilt doen, belt u het nummer van de Telefonische Hulpdienst op de achterzijde van het telefoonboek. Of u draait het centrale nummer 030- 94 24 24, waar men u de weg wijst naar de dichtstbijzijnde hulpdienst. Zo komt u aan alle informatie over de mogelijkheden in uw woonplaats. Axel Clinge Frans Drabbe spreekt voor FNV Axel J VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat na een moedig gedragen ziekte, tijdig gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa echtgenoot van op de leeftijd van 78 jaar. 's-Ora venpolder: M.E. Vertriest-Toebak 's-Gra venpolder: B.M. Vertriest C.M. Vertriest-Driedijk Miranda Richard Claudia 's-Heerenhoek: E.L.M. van den Dries- Vertriest J.A.H. van den Dries Christianne 4431 BD 's-Gra venpolder, 3 december 1984 Ambachtsstraat 47 Onze man en pa ligt opgebaard in het mor tuarium van „St. Joanna", Kloetingseweg 47 te Goes, bezoek aldaar dagelijks van 16.00-16.30 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons de eucharistie te vieren op vrijdag 7 december a.s. om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes, waarna de begrafenis plaatsvindt op de r.-k. begraaf plaats te Goes. Samenkomst familie aan de kerk. Donderdag om 19.00 uur een avondmis voor de overledene in genoemde parochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het verenigingsgebouw „Ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3 te 's-Gra- venpolder. Ben, rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig man gedaan Wie kan begrijpen wat je hebt geleden En wie kan voelen watje hebt doorstaan Na een jaar van martelende onzekerheid moet ik in grote droefheid u meedelen dat toch nog plotseling van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze broer, zwa ger en oom echtgenoot van op de leeftijd van 58 jaar. Zuiddorpe: Annie Talboom-Goethals Familie Talboom Familie Goethals 4574 RW Zuiddorpe, 3 december 1984 Hoofdweg Zuid 121b De uitvaartdienst, waartoe U wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 7 de cember a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna we zijn lichaam aan de aarde toe vertrouwen op het r.-k. kerkhof aldaar. U wordt vriendelijk verzocht vrijdagmor gen tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in ,,'t Gemeen tehuis" bij M. de Cock na de begrafenis. Met droefheid hebben wij het overlijden vernomen van ons bestuurslid Wij blijven hem dankbaar voor het vele werk dat hij voor onze vereniging heeft ge daan. Bestuur en leden van de hengelsportvereniging Zuiddorpe Na een kortstondige ziekte is zacht en kalm van ons heengegaan, voorzien van het Sa crament der Zieken, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van in de ouderdom van 90 jaar. Oostburg: F. de Splenter A.M. de Splenter-Kind Terneuzen: H.C. de Vos-de Splenter L.F. de Vos Axel: A. de Splenter H.M. de Splenter-van Eek Klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, 3 december 1984 Stroodorpe 1 Corr.-adres: F. de Splenter Markt 17,4501 CK Oostburg De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitge nodigd, zal plaatshebben op vrijdag 7 de cember a.s. om 14.00 uur in de Parochiekerk te Sluiskil, waarna de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Gebedsdienst donderdagavond om 7 uur in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd, omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in „Coensdike", voorzien van de H. Sacramenten, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van in de ouderdom van 91 jaar. Aardenburg: B. Herwegh-van de Neste Axel: J. Herwegh E. Herwegh-Bolleman kinderen en kleinkinderen Eede: H. Herwegh Y. Herwegh-Verstraete kinderen en kleinkinderen Aardenburg: W. Herwegh J. Herwegh-Dhaenens en zoon 4527 AL Aardenburg, 3 december 1984 Bootstraat 13 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben op vrijdag 7 de cember om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Aarden burg. Eucharistieviering op donderdag om 19.00 uur in het bejaardencentrum „Coensdike". Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid werd na een lang durig en moedig gedragen lijden van ons weggenomen, mijn geliefde echtgenote en onze zorgzame allerliefste moeder, lieve kleine oma, dochter, zuster, behuwdzuster en tante echtgenote van op de leeftijd van 53 jaar. Hulst: J. van Duyvenvoorde Strijen: A. van Duyvenvoorde C.M.A. van Duyven- voorde-Sins Ronald en Wouter Hulst: A. van Duyvenvoorde Hulst: J. van Gelderen- Martinsen 4561 NN Hulst, 3 december 1984 Janseniuslaan 50 De crematie zal plaatshebben op vrijdag 7 december a.s. om 11.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk, Middel burg. Zij die de plechtigheid willen bijwonen worden verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het mor tuarium van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoek dagelijks van 14.00-15.00 en 18.45-19.45 uur. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Diep bedroefd geven wij u kennis van het plotseling over lijden op 2 december van onze lieve man, vader, grootva der en broer Officier in de Orde van Oranje Nassau Chevalier de la Legion d'Honneur Ereburger van Sas van Gent op de leeftijd van 69 jaar. Wij allen hebben veel van hem gehouden Aken (D): A.A. Neeteson-Bongers Aalst-Waalre: M.P.A. Neeteson A.C. Neeteson-Otter Martijn, Michiel, Stefanie Aken (D): R.P. Neeteson H.J. Neeteson-Lobé Jette, Sander, Daniel Den Haag: A.H. Neeteson Sas van Gent: C.M. Hennink-Neeteson A.F. Neeteson Aken, 4 december 1984 Graaf Schwerinstrasse 8a De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 7 de cember a.s. om 11.00 uur op de begraafplaats St. Jans chor- re, Schapersweg te Sas van Gent. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Ereburger van de gemeente Sas van Gent, gewezen algemeen directeur van N.V. Glasfabriek „Sas van Gent'VN.V. Zuid Chemie te Sas van Gent. Met waardering en dankbaarheid denken wij terug aan zijn verdiensten in het be lang van de gemeenschap van Sas van Gent en omgeving. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. Dusarduijn, burgemeester Z. Zwartele, secretaris Sas van Gent, 5 december 1984 Tot ons groot verdriet is plotseling van ons weggenomen onze vriendin en medekoorlid Wij wensen haar ouders, Esther en familie veel sterkte met dit grote verlies. Yvonne, Jos, Hans en alle koorleden Vogelwaarde, 4 december 1984 TELEFOON 076-236881 neelemans bierkaaistraat 10 huiat axelsestraat 2 terneuzen tel. oiWO. 13084 tel.01150.18184 vrtig naar onza apaarkaart voor S'atia loto'album in de maand december gratis film ontwikkelen "Ad. I verte ren is vooruitzien, opticien.^ Inlichtingen: De Stem, 076-236911 Bouwplan voor uitbreiding van de kantine en de bouw van een bestuurskamer op het sportterrein aan de Malpertuuslaan te Clinge. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen ter openbare kennis, dat zij voorne mens zijn in afwijking van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "In Hoofdzaak Clinge" met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor de uit breiding van de kantine en het bijbouwen van een bestuurskamer op het sportterrein aan de Malper tuuslaan te Clinge, kadastraal bekend Hulst, sectie K no. 848, 847 en 807. De uitbreiding van de kantine en het bijbouwen van de bestuurskamer geschiedt op een perceel met een agrarische bestemming, waarop slechts gebouwen en een dienstwoning ten behoeve van het agrarisch bedrijf mogen worden gebouwd. Het bouwplan ligt met ingang van 6 december 1984 gedurende veertien dagen op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. ten ieder die bezwaren heeft tegen het bouwplan kan deze gedurende voornoemd termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. Hulst, 5 december 1984 De burgemeester, P. Molthoff De secretaris, J.F. v. Denderen Burgemeester en wethouders van Hulst maken, gelet op artikel 24, tweede lid onder c. van de Wet Alge mene Bepalingen Milieuhygiëne, bekend dat zij voornemens zijn aan Fa. J. de Vetter en Zn Vylain- laan 30 te Heikant, onder voorschriften ter voorko ming ot beperking van gevaar, schade of hinder bui ten de inrichting, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet Ie verlenen in verband met het wijzigen van een over dekte loopbaan voor paarden annex mestopslag in een manege annex inrichting voor opslag en verwer king van vlas op het perceel Vylainlaan 30 te Hei kant De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen met ingang van heden gedurende twee weken op de gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tol 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 9 en 16 december 1984 van 09 00 tot 12.00 uur, op het Groepsbureau der Rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst; bovendien na deze bezwarentermijn tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen de beschikking op de aanvraag, op de gemeentesecretarie, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren heb ben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen gedurende twee we ken na heden bij het gemeentebestuur gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen met betrekking tot de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Hulst, 5 december 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, P Molthoff. De secretaris, J.F. v. Denderen, Publikatie aangeboden door dit blad. m samenwerking met de Stichting Ideele Reclame SffiE ger mr. D. Henneman uit neuzen. Plaatselijk nieuws Bevolkingsonderzoek - Ir gemeente Axel wordt op 4, 7 december het jaarlijkse derzoek op baarmoederh kanker gehouden. Deze l zijn vrouwen aan de beurt in 1931, 1934, 1937, 1940, 1946, en 1949 zijn geboren, vrouwen die vorig jaar opgeroepen maar niet in gelegenheid waren zich te ten onderzoeken worden nieuw uitgenodigd. De 1 ring wordt uitgevoerd het Centraal Brueau Keuringen op Medisch-Hy nisch gebied uit Den Haag. Tafeltje-dek-je - De stich Gecoördineerd Bejaaro werk voor de gemeente H heeft besloten om de oude in Clinge in de warme m tijdvoorziening, onder naam van Tafeltje-dek-je laten deelnemen. Zij die deze voorziening willen nemen, kunnen vijf da achtereen een warme maal thuis bezorgd krijgen, Van een onzer verslaggeve AXEL - Frans Drabbe, hot bestuurslid van de FNV, k donderdag 6 december r Axel op uitnodiging van Plaatselijke FNV afdel "rabbe spreekt in De H over het thema arbeidst verkorting. Hij zal verder !?fLn °P het standpunt da 'NV hierover heeft. Na de 'eiding is er gelegenheid •hscussie. Pe bijeenkomst, die v ereen toegankelijk is, 1 40 uur.

de Stem | 1984 | | pagina 12