n iren. Derde wedstrijd crosscompetitie Sandra Begijn in finale in Hulst Louis Dallinga is weer actief IR •RWIJS INDE >E lx f300,-. DE nieuwe aanpak bij wielervereniging zeeuwsch-vlaanderen Zeeuwse tennissers kunnen naar Polen zsz+strtsrs Clinge-Terneuzen interessant lj Breda pllicitanten is ziekte Eerstegraads. (iet bestuur |/est-Brabant, ia. ioor drs. R. 3077. ÉL iat doorlo- )ostgiro, in lossen. Met financiële maximum twee zou maanden. |uwéén. red iet circa bnlijke lening, ld. U kunt 'm lale nummer: Krappe winst van Smolders Zeeuws elftal tegen België in Breskens Demonstratie trainers in Breskens MAURICE DE WINDT: „SCOREN PROBLEEM" In invitatietoernooi driebanden Omloop van Borsele voor nieuwelingen Informatieve bijeenkomst recreatiesport Vergeefse reis 't Wapen van Axel/Kesbeke 9 DK cdopend krediet ZATERDAG 1 DECEMBER 1984 r. onze atletie kmedewerker SINT NICOLAASCROSS MIDDELBURG T14 PAGINA ZEELAND 2 Van MIDDELBURG - In Middel burg wordt zaterdag 1 decem ber de Sint Nicolaascross, de derde wedstrijd in het kader van de Zeeuwse crosscompeti tie, afgewerkt. Een crosscompetitie die evenals vorig seizoen geen uit gesproken favorieten kent, want de Zeeuwse toppers Kim Reynierse en John Vermeule richten zich niet doelbewust op dit gebeuren. Ook voor za terdag, wanneer hun vereni ging Dynamo deze Sint Nico laascross houdt, staan ze niet op de voorinschrijvingslijst, hoewel het niet is uitgesloten dat ze alsnog naar De Nadorst komen. Ook de aanvoerder van het klassement na twee wedstrij den, Johan Breel, vinden we niet op de in totaal 450 namen tellende voorinschrijvingslijst. Wel van de partij zijn Leon van der Velden, Huib Dale bout, Ad Tierie, Frank Koo- man, Albert Karstanje, John Wiskerke, Johan de Vlieger, Rian van de Broeke, Henk Cij- souw en Simon Blom. Nor maal gesproken moet in dit rijtje de winnaar van de 8400 meter lange wedstrijd worden gezocht. Ais Johan Breel niet van de partij is, zou Leon van der Velden wel eens een uit stekende zaak kunnen doen. De senioren worden om kwart voor drie weggestuurd op het sportcomplex De Na dorst, waar in de kantine het wedstrijdsecretariaat is ge vestigd. Gelijktijdig met de se nioren vertrekken de vetera nen voor hun 8400 meter lange wedstrijd. Hier de bekende namen van onder meer Frans Krijnsen en Ron Abuijs. De dames gaan van start om vijf voor half drie samen met de A-meisjes. Hun opdracht luidt 2800 meter. Jopie Daane, .Monique Decorte, Elly Nieuw- poort en Irene Pos vervullen de favorietenrollen. Bij de da mes-veteranen is die rol toe bedeeld aan Corrie Dekker van het Terneuzense Schelde- sport. wedstrijden begin nen om half één met de pupil len. Om één uur komen de prestatielopers aan de beurt met als keuze-afstanden 5, 914 en 14 kilometer. Hun parkoers is uitgezet op de Walcherse binnenwegen. Remijnsen voorzitten sportcommissie Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Smolders behaalde een nipte 3-1-overwinning op Slaghoutje in de Ador-damestenniscompetitie. Het duo Den Exter/Scheele bedwong het Smolders-koppel Anita Nijsten/Marja van Maarleveld met 7-7, maar met de hak ken over de sloot kon het duo Trees Smolders/Ria Botter met 9-8 het duel tegen De Feber/Van Doeselaar in zijn voordeel beslis sen. Grote uitslagen vielen er te noteren in het duel tussen Ver- planke en Van Veldhoven, hetgeen resulteerde in een 2-2-gelijke eindstand. Uitslagen: Verplanke-Van Veldhoven 2-2, Slaghoutje-Smolders 1-3, Superstars-Ro- mijn 2-2, Philippine-Terneuzen 1 0-4. Stand Al-poule: Van Veldhoven 5-14, Am3, Phi lippine 2 punten. B2-poule: Romijn 5-14, Superstars 4-12, Terneuzen 2 7, Van Ovost en Oostburg 4 4, Van den Hemel 3 punten. Van onze tennismedewerker HULST - Sandra Begijn be reikte gisteren de finale van het tennistoernooi in sporthal Den Dullaert in Hulst. En weer was Maaike Ver- straeten het slachtoffer, want zij nam op het afvalschema de vierde plaats in, nadat zij in een voorronde felle strijd had moeten leveren tegen Myriam Brakman, een partij die zij nipt won met 4-3. Deze over winning betekende dat zij voor de 22e maai moest aan treden tegen Sandra Begijn. In de vorige keren dat zij eikaars tegenstandsters waren, won TENNIS - De Amerikaanse tennisser Eliot Teltscher heeft de grootste sprong gemaakt op de ATP-lijst, die in Parijs be kend is gemaakt. Teltscher, die het toernooi in Zuid-Afri ka won, schoof van de veer tiende naar de negende plaats op. Eerste is uiteraard nog zijn landgenoot John McEnroe, voor Ivan Lendl en Jimmy Connors. Sandra 19 keer, terwijl Maaike daar twee overwinningen te genover stelde. Eenmaal speelden zij gelijk tegen el kaar. De partij eindigde in 8-3 voor Sandra Begijn. Bij de heren C plaatste Jan- Willem Bartz zich voor de hal ve finales. Hij had Terneuze- naar Peter van der Sloot als tegenstander gekregen en deze kwam goed uit de startblok ken. Van der Sloot nam een 3-0 voorsprong, maar Bartz trok dit gelijk op de stand 3-3. Van der Sloot gaf zich eerst gewon nen, nadat Bartz nogmaals een 4-5 achterstand had wegge werkt (8-5). Bij de dames D zorgde In- grid Visser voor een verras sende uitschakeling van Tjo Weemaes (8-5), terwijl Marij ke Robesin, de derde geplaats te zich in de halve finale speel de, door Cynthia Stewart met 11-2 te verslaan. Uitslagen: heren enkel D: Leo van Hoije-Guido Verstraeten 7-5, Peter de Blok-Pieter de Klerk 10-4, Reg gie van de Berg-Henk Jansen 9-7, Arie Blaak-Chris Jongelie 9-6; da mes dubbel D: Asselman/Adriaan- sens-Danckaert/van Landeghem 9-5. Op uitnodiging van Poolse tennisclub Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Vele tennistrainers en clubs onderzoeken regel matig de mogelijkheden ervaring op te doen in het buitenland door deel te nemen aan daar georganiseerde tennistoernooien. België, Engeland, Frankrijk en West-Duitsland zijn veel bereis de landen waar de belangstelling naar uitgaat. Minder bekend in dit ver band is een land als Polen. Ook daar blijkt de interesse voor buitenlandse tennissers groot, getuige de uitnodiging van een Poolse tennisclub te Sopot, een schitterende bad plaats nabij Gdansk, waar in de maand juli een groot inter nationaal tennistoernooi (voor alle niveaus) wordt gehouden. Naast aanmeldingen van Franse en Belgische tennissers wordt er tevens gezocht naar tennissers uit de regio Zee land, die groepsgewijs (circa acht personen) hieraan willen deelnemen. Hoewel exacte gegevens nog ontbreken, is wel duidelijk ge worden dat het kostenaspect geen struikelblok hoeft te zijn. Aantrekkelijk is tevens de lig ging van de plaats Sopot, be kend als een van de fraaiste badplaatsten in het Osotblok, gelegen aan de Oostzee. Voor het verblijf zal men worden ondergebracht in sporthotels. Het Zeeuwse tal speelt vrijdag 14 decern- t'onale team van België. strHaBelgen sPelert deze wed- vonrh ln j 4 kader van de t° ®rf'ding op de interlands Vnnf a b^nië en Griekenland. h„K, Zeeuwse voetbaliief- heirt"t'rS e6n ideale gelegen- bal n0 geniet6n van topvoet- fap_. ,e wedstrijd in Breskens Dark Raersande.UUr °P SPOrt" Van onze sportmedewerker BRESKENS - De Zeeuwse voetbaltrainers komen maan dag 10 december bijeen op het sportpark Baersande. Op het terrein van de voet balvereniging Breskens wordt dan om 19.30 uur begonnen met een trainingsdemonstra tie, die wordt verzorgd door Frans Oorver. Na deze demonstratie wordt in de kantine van de voetbal vereniging Breskens tekst en uitleg gegeven en kan er over diverse andere voetbalzaken gesproken worden. De regie van deze bijeenkomst is in handen van de bond van oefenmeesters (WON) Zee land. Van onze sportmedewerker HOEK - Nieuwe man aan het roer van de sportcommissie van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen, wordt komend seizoen Henk Remijnsen. De 24-jarige Remijnsen, zes jaar lang zelf de kleu ren van de geel-rode brigade verdedigend en die eind van het vorige seizoen op amper 23-jarige leeftijd de riem eraf gooide, volgt Denis Kramer op, die overi gens evenals vorig seizoen wel de begeleiding van de amateurs voor zijn rekening neemt. Dit bewijst overigens dat Henk Remijnsen, de nieuwe voorzitter van de sportcom missie van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER overigens Remijnsen niet via een paleis revolutie aan het bewind is gekomen. „Dat is zeker niet het geval", stelt de thans in Hoek woonachtige, maar van de Zaamslagse Schenkeldijk afkomstige Remijnsen. „Het bestuur zocht iemand voor de voorzitterspost van de sport commissie. Vorig jaar be kleedde Denis Kramer deze post naast het ploegleider schap bij de amateurs. Twee functies die moeilijk te combi neren waren. Het bestuur kwam met het idee het voor zitterschap in handen te geven van iemand die zelf geen en kele categorie van de wieler vereniging begeleidde en dus in een onafhankelijke positie zou staan. Daarom werd ik door Ton van Oosten (voorzit ter van het grote bestuur, red.), gepolst en ik had daar wel ambitie voor. Het is de bedoeling dat ik boven de partijen sta en als doorgeefluik fungeer tussen de sportcommissie en het be stuur. Ook nieuw is dat de verantwoording voor onder meer uitzendingen, niet meer direct ligt bij de ploegleider c.q. begeleider van de diverse categorieën, maar bij de sport commissie in zijn totaliteit. Dat houdt in dat de ploeglei der niet meer meteen de gebe ten hond is, want zoals bij elke soort moeten er in de wieler sport ook wel eens teleurstel lingen uitgedeeld worden. Als je met een ploeg inschrijft voor een bepaalde klassieker, is het aantal renners dat aan de start kan komen beperkt, dus vallen er jongens naast. Ons streven is overigens ge heel in overeenstemming met datgene wat voorgaande jaren werd toegepast om iedereen per toerbeurt aan de bak te la ten komen. Of de problemen Van onze sportredactie TERNEUZEN - Clinge-Ter neuzen is op papier de meest interessante wedstrijd in het Zeeuwse zondagvoetbal. De Terneuzenaren, pas gepro moveerd, maken moeilijke tijden door. De formatie van de Belgi sche trainer Maurice de Windt staat in de hoek waar aan het eind van het seizoen de klappen plegen te vallen. „Doelpunten maken is een probleem voor ons team", zegt De Windt en hij heeft het grootste gelijk van de wereld. Terneuzen kreeg af gelopen zondag bijvoorbeeld legio kansen tegen Cluzona thuis, maar het ging toch de boot in. De Windt hoopt dat het zondag in de Zeeuwsch- Vlaamse derby eindelijk wel zal lukken. De Windt kan vrijwel zeker met zijn sterk ste opstelling aantreden. Al is het meespelen van Joop Lauret, die geblesseerd uit viel tegen Cluzona, nog niet voor honderd procent zeker. Met blessures kamp Clinge wel. Zo is bij de ploeg van oefenmeester Jo de Block Danny van Puyvelde al lan gere tijd uit de roulatie. Luc Mangnus is eveneens al een paar weken niet fit en Ben nie van de Branden was zo onfortuinlijk in de vriend schappelijke oefenwedstrijd tegen Hulsterloo zijn enkel banden van de rechtervoet te scheuren. Daarentegen is Fons Cornelis teruggekeerd in de basisopstelling. Clinge kan op betere resultaten bo gen dan tegenstander Ter- neuzen en start op eigen ter rein dan ook als favoriet. Bij STEEN heerst weer optimisme. De elf van trai ner Walter van Duysse gaan op bezoek bij koploper Baro nie in Breda. „En we gaan stunten in het Brabantse land", zegt de STEEN-trai- ner optimistisch. „We heb ben geen enkele geblesseer de speler, de stemming is op perbest en we gaan gewoon twee punten pakken. Zo zit dat en niet anders". Goes zal al tevreden zijn als het in deze derde klas een puntje kan pakken in de zware uit wedstrijd tegen Roosendaal. Verdienstelijk In de tweede klas B is Sluiskil een meer dan ver dienstelijke middenmoter. Een knappe prestatie van de ploeg van trainer Hanne van der Hooft, die geplaagd wordt door blessures. Ge lukkig voor Van der Hooft is Patrick Wauters weer te ruggekeerd in de basis en weer volkomen fit, maar Fons de Brouwer en Dennis de Bruijn zijn nog steeds ge blesseerd en hetzelfde geldt voor Peter Zwart en Alex Dehulsters, die nog niet in staat zijn een volle wedstrijd te spelen. Fons de Brouwer, de 27- jarige routinier, die al lan gere tijd met een onwillige knie sukkelt - een blessure opgelopen in het duel tegen NOAD - zegt: „Binnen enke le weken hoop ik toch weer present te zijn. Gelukkig is mijn plaats op uitstekende wijze overgenomen door Pe ter van Kouteren. Als we zondag van Veerse Boys winnen op eigen veld kan ons dit seizoen niets meer gebeuren. Dan kunnen we vrijuit spelen de rest van de competitie en moeten we hoog in de middenmoot kun nen eindigen". Breskens krijgt thuis In ternos op bezoek. Een tegen stander die te pakken moet zijn door de ploeg van Piet de Winde. Problemen heeft Breskens niet. Ronnie de Ruijsscher is herstellende van een enkelblessure, maar Breskens kan zijn beste for matie in het veld brengen. Een zege ligt binnen bereik. In de vierde klas blijft Vo gelwaarde het voortreffelijk doen. Tegen Jong Ambon moet de ploeg van Rinus Ze- gers in staat worden geacht de eerste plaats gemakkelijk te verstevigen. Axel volgt goed, maar krijgt het zon dagmiddag op eigen terrein lastig tegen Hoofdplaat. Rini Dey is er op gebrand met zijn Hoofdplaat-team te stunten in Axel, dat gewaar schuwd is. Voor Biervliet ziet het er in deze klas som ber uit. Het staat eenzaam onderaan en daar zal tegen Koewacht weinig verande ring in komem. Programma tweede klas B: Sluiskil- Veerse Boys, Boeimeer-Taxandria, Middelburg-NOAD, Zierikzee-Vlis- singen, DOSKO-Virtus, Breskens-In- ternos. Derde klas D: Baronie- STEEN, Cluzona-DIVO, De Schut ters-JEKA, Steenbergen-SC Gastel, Roosendaal-Goes, Clinge-Terneuzen. Vierde klas H: Axel-Hoofdplaat, HW'24-RIA, Noormannen-Hontenis- se, Vogelwaarde-Jong Ambon, Philip- pine-IJzendijke, Biervliet-Koewacht. dan helemaal opgelost zijn, valt te bezien, maar meer dan dat wat in ons vermogen ligt kunnen we niet doen". Trainer Naast Henk Remijnsen is er ook een viertal andere gezich ten binnen de sportcommissie komen postvatten. Dolf Adam en Stan de Bakker moesten af treden, al blijft laatstgenoem de man als trainer betrokken bij de vereniging. Ook secreta resse Marleen Wolfert bleef op haar post. De nieuwe inbreng komt volgend jaar van Willem Verplanke, die de begeleiding van de nieuwelingen voor zijn rekening neemt. Johnny Ver- beke worer van het jeugdwiel- rennen (dat nu overigens op zijn gat zit) in deze regio. Johnny Verbeke presteerde het als Belg deel te nemen aan het Nederlandse wegkam- pioenschap en wist daarnaast een aantal opmerkelijke zege pralen, waaronder de klassie ke Kersenronde, mee naar huis te nemen. Hans Moens bevolkte jarenlang het ama teurpeloton. Mannen dus die zouden moeten weten wat er vaak in het mysterieuze pelo ton gaande is. Een ploeg die overigens nog steeds geconfronteerd wordt met de bepaald niet populaire 1 juni-maatregel van de Belgi sche Wielerbond, die ook vol gend jaar de grens tot 1 juni dicht houdt voor het Zeeuwsch-Vlaamse rennersle gioen, althans wat betreft de criteriums. Henk Remijnsen: „Voor onze vereniging inder daad een ramp. Toch moeten we niet bij de pakken neer gaan zitten. Wat de amateurs betreft zijn er vrijwel geen problemen. In de maanden maart, april en mei kunnen ze elk weekeinde aan de bak, hetzij in eigen land, hetzij in de Belgische wedstrijden die op de internationale kalender staan. Wat moeilijk ligt het voor de junioren en nieuwelingen. Binnen de wielervereniging gaan er stemmen op om met alle jongens tegelijk in te schrijven voor wedstrijden in Brabant en Limburg, zodat we daar dan gezamenlijk naar toe kunnen, wat ongetwijfeld de kosten van deze toch dure sport zal drukken. Bovendien denk ik nog steeds dat inter- clubwedstrijden de leemte op kunnen vullen. Iets wat vorig jaar mislukte, maar met een interessant klassement moet zoiets toch een haalbare kaart zijn. Voorts zullen we moeten proberen de comité's warm te krijgen om ook voor de tradi tionele kermiswedstrijden iets voor deze categorieën te orga niseren. In elk geval gaan we er met z'n allen tegenaan. In januari beginnen de trainin gen, terwijl de plannen voor een trainingsweekeinde in Brabant of Limburg vrijwel rond zijn. Ik heb het volste vertrouwen in de vernieuwde ploeg, waarmee we vooral de nieuwelingen en junioren wat extra aandacht willen geven. Het woord is nu aan de ren ners zelf", besluit de jonge nieuwe sportcommissievoor- zitter. Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Al ruim anderhalf jaar heerst er een op vallende stilte rond de persoon van Louis Dallinga. Voor die tijd gold de 37-jarige kastelein als een van de sterkste Zeeuwse biljarters. Na het behalen van de Zeeuwse titel in het kader 38/2 tijdens het seizoen 1982-1983 in eigen huis, viel er op biijartge- bied nauwelijks nog iets te vernemen van hem. Toch heeft hij zijn favoriete sport geen vaarwel gezegd, want binnenkort stapt hij opnieuw de biljartarena binnen. Dat gebeurt tijdens het in vitatietoernooi driebanden op groot biljart, dat van vrijdag 28 tot en met zondag 30 decem ber in 't Houtenkwartier te Hulst gehouden wordt. Dan zal hij zich kunnen meten met jeugdige biljarttoppers zoals Jean Paul de Bruijn, Dick Jas pers, Roland Lemmens en Johnny van der Stappen. Te vens ontmoet hij dan zijn aloude streekrivaal Theo Plat- jouw. Kortom, een evenement van allure waar Louis Dallin ga zich serieus op prepareert. „Dat zie ik wel zitten", zegt hij. „Het is enige tijd geleden dat ik wedstrijden gespeeld heb, maar dat hoeft zeker geen nadeel te zijn. Vaak is zo'n non-actieve periode in het wedstrijdgebeuren juist goed om weer optimaal aan de start te kunnen verschijnen. Trou wens, ik mag dan niet aan of ficiële wedstrijden hebben meegedaan, helemaal versto ken van biljarten ben ik niet geweest. Wekelijks heb ik mijn clubpartijtje over band meegespeeld en dat is toch ook een vorm van training. De laatste weken is de voorberei ding vooral gericht op drie banden. 's Avonds of 's nachts, na mijn werkzaamheden - ik ben toch een nachtmens - speel ik regelmatig enkele korte partijen tegen mijn schoonvader. Dat zijn wed strijdjes op leven en dood. Mijn schoonvader speelt dan libre en ik driebanden. Dat kampt aardig", zegt Louis Dallinga lachend. Vorig seizoen viel Louis Dallinga geen enkele maal te Van onze sportmedewerker 'S-HEERENHOEK - De Om loop van Borsele, een 'van- stad-tot-stad-wedstrijd' voor nieuwelingen in clubverband die dit jaar voor het eerst werd verreden, prijkt ook voor 1985 op de kalender. De datum is zaterdag 27 april en start en finish zijn op nieuw in 's-Heerenhoek. Het wielercomité besloot de afgelopen week deze wedstrijd te continueren, omdat men dit jaar succes had met deze om loop. „Bovendien steken we daarmee jeugdige wielrenners een hart onder de riem", aldus een woordvoerder van het 's- Heerenhoekse comité. „Zij kunnen eikaars krachten dan ook eens meten in het wat gro tere werk". Van onze sportredactie GOES - In het Sportcentrum Goes aan de Zwembadweg wordt donderdag 6 december om 19.30 uur een informatie bijeenkomst gehouden over de cursus recreatiesportleider A. Bij voldoende belangstelling gaat deze cursus dan in janua ri 1985 in Goes van start. De cursus leidt de deelne mers op voor het kunnen les geven aan groepen, instuiven en verenigingen op het terrein van de recreatiesport. Tijdens deze bijeenkomst wordt nade re informatie verstrekt over de cursusinhoud, stage, cur susduur en kosten alsmede wordt in gezamenlijk overleg een cursusavond vastgesteld. Nadere informatie is te krij gen bij bureau Sportzaken Goes of de Zeeuwse Sportraad te Middelbure. Louis Dallinga, de Sluis- kilse biljartcrack, is binnen kort weer eens in een toer nooi te zien in Zeeuwsch- Vlaanderen. Tijdens een in vitatietoernooi driebanden in Hulst is hij van de partij. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER. zien tijdens wedstrijden op districts-, provinciaal of na tionaal nvieau. Tijdens het kampioenschap beker-kader, topklasse bandstoten en het Zeeuws kampioenschap kader 38/2 was hij niet present. Dat gold ook voor de nationale voor wedstrijden libre groot bilj art eerste klas en het kader 47/2. Ook dit seizoen liet hij verstek gaan tijdens de natio nale voorwedstrijden bandsto ten en libre. Een hele waslijst van bilartevenementen waar op Louis Dallinga ontbrak. Wat was de reden daarvan? Dallinga; „Het is .niet altijd even gemakkelijk als je net als ik in een horecabedrijf werkt. Je hebt dan je verplichtingen en daaraan moet je voldoen. Vroeger lukte het vaak wel er even tussenuit te piepen, maar de laatste tijd werd dat steeds moeilijker. En ik moet zeggen dat de laatste kampioenschap pen toevallig op bijzonder on gunstige momenten voor mij vielen. Voor het verdere ver loop van dit seizoen zie ik het wel zitten. Aan dat eerder ge noemde driebandentoernooi neem ik deel, maar ook aan het districtskampioenschap beker-kader, dat hier in onze lokaliteit gehouden wordt. En daarnaast is het de bedoeling dat ik van de partij ben in het kampioenschap eerste klas bandstoten klein biljart. Want dat is toch een spelsoort die uitstekend ligt". Niet zo gek als men weet dat Louis Dallinga in die spelsoort sterk voor de clubcompetitie speelt. In die competitie moet hij het respectabele aantal van 175 caramboles maken en be rekend in twintig beurten be tekent dat een algemeen ge middelde van 8.75. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij in die spelsoort geldt als een van de sterkste spelers van Zeeland. Aan libre en kader op de grote tafel zal hij in de na bije toekomst niet meer toeko men'. Hij zegt daarover: „Anders moetje teveel gaan trainen om in die spelsoorten - en dan vooral op groot biljart - goed voor de dag te kunnen komen. Dat kan ik niet meer opbren gen. Er zijn meer dingen die ik graag doe dan biljarten. Vis sen op kabeljauw is ook een passie voor me. Dan kan ik me echt uitleven in de buiten lucht. Het gebeurt regelmatig dat ik zo'n honderd kilo kabel jauw vang". Wie Louis Dallinga kent, zou zo'n uitspraak met een korreltje zout kunnen nemen. Want voor een sterk verhaal draait hij zijn hand niet om. Het is dan ook niet verwon derlijk dat de gezelligheids graad van een biljartkam pioenschap beduidend hoger ligt als hij present is. Binnen kort is het weer zover. Van onze sportmedewerker AXEL - Op de extra speeldag in de regionale zaalvoetbal competitie maakte 't Wapen van Axel/Kesbeke een ver geefse reis naar Oostburg. In sporthal De Veerhoek moest het aantreden tegen De Tol, maar vond daar een veld waarop korfballers in actie waren. Onverrichterzake^ keerden de Axelaars terug naar huis. De overige duels gingen wel door. Leider De Ster bleef nipt baas over De Pooter met 4-3, waarna in dezelfde zaal in Den Dullaert Pierrot en Oude Raedthuys de punten via een 2-2-gelijk spel deelden. In Terneuzen bleek De Post te sterk voor hekkesluiter Corn Boys. Het won met 6-2. Ver- poorte zegevierde voor de tweede keer deze week. NMB/Vermeire werd met eeen 3-1-nederlaag huis waarts gestuurd. Stand: De Ster 13-21, De Smickel 13-19, 't Wapen van Axel/Kesbeke 13-18, Oude Raedthuys 14-17, Fabricom 13-16, De Kreeft 13-15, Pierrot 13-15, Verpoorte 14- 14, De Post 13-11, NMB/Vermeire 14-10, De Pooter 14-9, De Rijke 11-7, De Tol 12- 7, Corn Boys 14-2. J

de Stem | 1984 | | pagina 7