TEXEL HEREN: VROUWENHUIS BREDA: projektleider biscuit m/v chef engineering m/v proces- technoloog m/v produkt- ontwikkelings- technoloog m/v voorzitter m/v van de Begeleidingskommissie VERTEGENWOORDIGER IPICAL' /v) voor 50% Jonge mensen Aankomende assistent-accountants je bent jong en sterk, je hebt géén hoogtevrees en bent niet roekeloos dan kun je bij SSH goed ver dienen! A ifcic landen eigenland. Fzwarte woud trk en Maas DE STEM VAN ZATERDAG 1 DECEMBER 1984 BELANGRIJKE VOEDINGSINDUSTRIE (M/V) TETRA PA K\ Administratief medewerkster/Secretaresse IV ipeft overigens met tot de Ier *e wachten om van Texel I enieten. Profiteer van L ipeciale Kerstarrangementerjl lagse hotelvakantie al va 3- p.p. :k in winterwarme bungalow I ppartement al v.a. f 325,- ag brochures en meer irmatie bij: WV Texel, tbus3,1790 AADenBuro II 02220-4741. 1 lerlands Bureau voor Toerisme. t AAN DE MOESEL. Ipens. DM 450,-, kamer m 1 mogelijk. Kinderen kor I Ine", Lutzstr. 20, 5401 Ko-| vij spreken Ned.). "nogelijkheden in luxe Eoven Bazel. Kleureninf,) I [weg 4a, 7917 TK Geesbruj I Ie vakantieverblijven v all plder 080-229175. |GEN IN ZEER mooie om- boerderij, resp. voor 6-81 fche, m. mooi terras. Prijs |j, 04258-2171. bkantiehuisjes te huurt Hverteer in deze rubriek lel. 077-48111. Tst: 221. fS OPGELET!!! t4 km. v. Benidorm) ■pers. met uw caravan een Jdag excl. licht. 55,- pw.pp. (min. 2 pers) I 255,- pp. retour, uwjaarplaats. laats, 20 versch. model, ■laats. Inruil/financ. mog. Tolder op: 04902-14653 I Grossari. Ski lang], mog. hs kamers m. ontbijt. fooie kamers met kerst vrij, 01862-3033. kT! per touringcar of eigeji bu folder: 04950-30958. |ÉRGhrGCitiGj Pn -Opvoeding (G.V.0.) lfronen, voor zover die Je gezondheidsbeleving [krijgt binnen de kruis- als wijkverpleegkundige", I en kraamverzorgenden; pht op de bevordering van len, in het bijzonder die lnale organisatie [et opzetten van aktivitei- [g en het begeleiden van |ktiviteiten uitvoeren; i t.b.v. eerder genoemde I totstandkoming van een i niveau (gedragsweten- Itdrukkingsvaardigheden; et overige regionale me- veling; vaarden overeenkomstig irisgrenzen van minimaal dinator van de Regionale i, Statenlaan 2a, 4902 AL inssen, G.V.O.-funktiona- Ons kantoor Breda zoekt voor spoedige indiensttreding voor de functie van: mogelijkheden om in het dc«r te^groe.en, een u Sccefsndedo°ot ons te vergoeden NIvRA-studie afgemaakt hebt. Belangstellenden voor deze functies worden verzocht hun sollicitatie de heer B.C. Koomans RA. TS. alsmede inW en op de Neder.andse Antillen. Het PROJEKT BKE-BREDA vraagt een Hetprojekt BKE is een samenwerkingsverband tussen verschillende instituten, dat zich richt op Beroeps Kwalificerende Edukatie voor volwassenen. De Begeleidingskommissie heeft o.m. als taken: - hel verzamelen van gegevens voor en vaststellen van het programma van aktiviteiten en het opstellen van de begroting; - hel opstellen van een jaarverslag en exploitatierekening na afloop van het (kalender)jaar; - het bewaken van de voortgang van het projekt; - het adviseren van de samenwerkende partijen over het door hen gevoerde of het te voeren beleid op het gebied van de beroepskwalificerende edukatie, - het aanwijzen van participerende instituten voor de uitvoering van de in het programma van aktiviteiten aangegeven aktiviteiten en werkzaamheden. De Begeleidingskommissie bestaat uit voornamelijk vertegenwoordigers van de direktie van de participerende instituten. Wij denken hierbij aan iemand die bestuurlijke kwaliteiten heeft en 16 uur per maand beschikbaar wil stellen (overdag) De werkzaamheden zullen moeten worden verricht op vrijwillige basis. Nadere informatie c.q. informatiepakket is te verkrijgen bij: mevr. A. Zegers, projektleidster telefonisch bereikbaar op ma. wo. en do. op 076 - 877154. Schriftelijke sollicitaties vóór 20 december 1984 te richten aan de voorzitter van de sollicitatiekommissie, de heer H. Lardenoije, de Roij van Zuidewijnlaan 42, 4818 GC BREDA. A54 steigerbouwer bij SSH Is een verantwoordelijk be roep, dat lang niet voor ieder Daar moet je jong en sterk voor 2ijn, geen hoogtevrees kennen, maar daarbij vooral niet roekeloos zijn Het is een vak, waar je iets zichtbaars presteert, afwisselend en meestal in de open lucht, op zee of aan land Geen ervaring Maak je geen jen SSH leidt je veilig op Wil je graag goed verdienen en voldoe dan kontakt op met SSH. I Stalen Steiger Holland BV. Industrieweg 16 - Heerjansdam I Tel: 010 - 165480 zoekt wegens nabije pensioenleeftijd en ter versterking van haar verkoopsploeg de medewerking van een voor de volgende regio's: 1Breda - Tilburg - Waalwijk 2. 's-Hertogenbosch - Oss - Uden Zijn taak zal erin bestaan een reeds be staand kliënteel verder uit te breiden; er varing in de voedingsbranche is aan te bevelen echter niet noodzakelijk, wils kracht en zin voor zaken doen daarente gen zijn absolute noodzaak. Wij bieden aan dynamisch persoon, bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar een zeer aantrekkelijk salaris, aangepaste autovergoeding en reële mogelijkheid tot uitbouw van een stabiele loopbaan. Kandidaten gelieven te schrijven naar bureel blad onder ref. 37292 met bijvoe ging van recente pasfoto en curr. vitae; zij worden uitgenodigd voor eerste con tact en eventueel eropvolgend psycholo gisch onderzoek. De verschillende werkgroepen binnen de vereniging Vrouwen huis zoeken feministische vrou wen die de dagelijkse gang van zaken binnen het Vrouwenhuis willen organiseren en koördine- ren (onbetaald). Tel. informatie: 228246 - Celeste, 233558 - Bertie, 227585 - Eva Schriftelijke reakties naar: postbus 2135 Breda. Tetra Pak Moerdijk BV is een onderdeel van hel internationale Tetra Pak concern, met fabrieken voor het vervaardigen van verpakkingen voor zuivelproduklen en vruchtesappen. Het bedrijf in Moerdijk is een sterk geautomatiseerde en kapitaalintensieve onderneming, waaraan op het ogenblik 300 medewerkers zijn verbonden. In 1985 zal begonnen worden met de bouw van een nieuwe fabriek naast de bestaande bouw. Voor onze afdeling Planning zoeken wij een In deze dubbelfunktie ligt de nadruk op het administratieve gedeelte. De vrouw die we zoeken assisteert op de eerste plaats het bestaande team op de afdeling Planning met o.a. het behandelen van inkomende orders en het uitwerken van planning-budgetten. Haar taak als secretaresse zal voor een belangrijk deel bestaan uit het uitwerken van brieven en rapporten. Deze veeleisende, maar ook veelzijdige funktie vraagt een zowel flexibele als accurate instelling en daarnaast interesse en ervaring in cijfermatig werk. De vrouw die deze betrekking past moet tenminste beschikken over een middelbare opleiding, bij voorkeur aangevuld met b.v. een praktijk diploma boekhouden, handelscorrespon dentie of een secretaresse-opleiding. Ze moet kunnen typen (steno is meegenomen) en beschikken over een behoorlijke talenkennis. Eigen vervoer kan, gezien de ligging van het bedrijf, niet worden gemist. De gestelde eisen zijn niet gering, maar als u denkt daaraan te voldoen nodigen wij u graag uit een afspraak te maken. Bij die gelegenheid kunnen wij u nader'inlichten over het salaris en aanvullende vergoedingen waarmee deze veelzijdige en aantrekkelijke funktie wordt gehonoreerd. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Afd. Personeelszaken (Dhr. R. Hartong) Postbus 3, 4780 AA Moerdijk. Telefonische inlichtingen van maandag t/m vrijdag: 01680-31911. In verband met de uitbreiding van onze biscuit-afdeling willen wij op korte termijn voor deze nieuwe funktie binnen de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling een medewerk(st)er belasten met biscuitbereidings- en verpakkingsprojekten. Deze projekten kunnen zowel betrekking hebben op uitbreiding als op vervanging en verbetering van apparatuur binnen de biscuitafdeling. Vanuit deze funktie is er een nauwe samenwerking met de afdeling International Marketing Department en in projektverband met de biscuitontwikkelaar. Wij zoeken een medewerk(st)er in de leeftijdskategorie 30-40 jaar met minimaal een H.B.O.-opleiding (H.T.S. of H. A.S.) en met ruime ervaring op het vlak van engineering en produktie van biscuit. Tevens zijn voor deze funktie goede kontaktuele eigenschappen, ervaring in het leiden van projektgroepen en beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift onontbeerlijk. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen kunt u binnen 14 dagen een sollicitatiebrief sturen aan Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HM Breda, t.a.v, de heer C.M. Rosier, hoofd Personeelszaken. Wilt u vrijblijvende informatie over deze vakature, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met het hoofd Onderzoek en Ontwikkeling, de heer L. van Melle, tel. 076-275000, toestel 335. Van Melle Nederland B.V, producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uil tot een 70-tal landen. Van Melle heeft op de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling een nieuwe funktie in dagdienst voor chef Engineeringsgroep, die specifiek belast zal gaan worden met verpakkingsapparatuur t.b.v. suikerwerken en leiding geeft aan de groep Engineering bestaande uit 4 medewerkers. Binnen de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling zijn naast de Engineeringsgroep ook de proces-, produkt- en verpakkings ontwikkeling opgenomen, alsmede de Kwaliteitsdienst. Voor deze vakature zoeken wij een medewerk(st)er in de leeftijds kategorie van 30-40 jaar met een afgeronde H.T.S.-opleiding, die reeds enkele jaren ervaring heeft opgedaan met de engineering van verpakkingsmachines en met het leiden van projektgroepen. Tevens zijn goede kontaktuele eigenschappen en beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift onontbeerlijk. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, dan kunt u binnen 14 dagen een sollicitatiebrief sturen aan Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HM Breda, t.a.v. de heer C.M. Rosier, hoofd Personeelszaken. Wilt u vrijblijvende informatie over deze vakature, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met het hoofd Onderzoek en Ontwikkeling, de heer L. van Melle, tel. 076-275000, toestel 335. Van Melle Nederland B.V., producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen. UÜOC.'/II 'i Van Melle heeft op de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling een nieuwe funktie in dagdienst voor een procestechnoloog, die de projektleider Procestechniek zal assisteren bij het onderzoek naar verbetering van apparatuur, kwaliteit en efficiency van de bestaande processen. Het ontwikkelen van nieuwe processen behoort uiteraard ook tot zijn/haar taak. In deze vakature kan een H.T.S.-er chemische techniek met afstudeer richting procestechniek in de leeftijd 25-35 jaar uitstekend tot zijn recht komen. Enige ervaring is een pré, terwijl een beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift onontbeerlijk is. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, kunt u binnen 14 dagen een sollicitatiebrief sturen aan Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HM Breda, t.a.v. de heer C.M. Rosier, hoofd Personeelszaken. Wilt u vrijblijvende informatie over deze vakature, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met de projektleider Procestechniek, de heer G.H. Vegter, tel. 076-275000, toestel 209. Van Melle Nederland B.V., producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen. Van Melle heeft binnenkort, in verband met het aanstaande vertrek van de huidige funktionaris, een vakature in dagdienst voor een produktontwikkelingstechnoloog, die verantwoordelijk gesteld zal worden voor onze dragee-ontwikkeling, zowel verbetering van bestaande produkten als geheel nieuwe. Hij geeft funktioneel leiding aan de (assistent) ontwikkelaars suiker werk en biscuit en opereert in voorkomende gevallen als projektleider. Voor deze vakature zoeken wij een medewerk(st)er in de leeftijds kategorie 30-40 jaar met minimaal een H.B.O.-opleiding (levens middelentechnologie) en een ruime produktontwikkelingservaring. Goede kontaktuele eigenschappen, ervaring in het leiden van projektgroepen en beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is onontbeerlijk. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, kunt u binnen 14 dagen een sollicitatiebrief sturen aan Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HM Breda, t.a.v. de heer C.M. Rosier, hoofd Personeelszaken. Wilt u vrijblijvende informatie over deze vakature, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met het hoofd Onderzoek en Ontwikkeling, de heer L. van Melle, tel. 076-275000, toestel 335. Van Melle Nederland B.V., producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen.

de Stem | 1984 | | pagina 11