INEERD 4995r Twee keer winst Angelo Martens 1 Willy van Gremberghe: I opkomende ster aan voetbalfirmament URTINE NIJSTEN IS TITELVERDEDIGSTER Volleybaltoernooi voor recreanten Sumatra Cum laude Sterke bezetting in tennistoernooi Hulst iMEENTE HOEVEN DE BOUWVAKKER ALLES ONDER ÉÉN DAK Selecties /rijdag koopavond tot 9 uur. LNPERDAG 22 NOVEMBER 1984 Hout en plaatwerk Hang en sluitwerk Vuren en hardhouten kozijnen Dubbele beglazing Rolluiken Grenen en eiken bielzen Dus UNDELSEWEG 37c :iiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiim>wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!£ Teleurstelling Vergadering KNAU in Kloosterzande ZWEMWEDSTRIJDEN IN KAPELLE Promotie Winnaars Wielerdag WV Zeeuwsch- Vlaanderen A67 Wi .ijT - Een totaal van 245 lijen ligt aan de basis van jaarlijkse tennistoernooi „orthal Den Dullaert te u Reden om reeds vrijdag November van start te gaan, L de finales zaterdag 1 de- ulur hun beslag kunnen tijgen. d»der bezielende leiding je Hulsterse organisato- Ajj uitstek, Piet Adriaan- en Alfred Koen, kan dit ejen met recht gesproken ".den van een sterke bezet- Ij in zowel de C- als de D- tsgorie, waarbij moet wor- aangetekend dat de C- jers en speelsters werden ijjviteerd. niet Sandra Begijn en Mark |83 cm), le-zitter I of zonder spiegel als extra te leveren T14 PAGINA SPORT 2 lp onze tennismedewerker 'lEN, LEVEREN EN «TEN VAN BOMEN. beven biedt 780 Canada-populie- In, staande langs de Eerste Molen- en en de AB-weg. Tevens biedt de bn gelegenheid tot inschrijving voor planten van bomen langs de boven- fen. Bestekken voor zowel het rooien eren en planten van de bomen, als- barden, waaronder de werkzaamhe- p/orden uitgevoerd zijn vanaf heden het hoofd van gemeentewerken, al- 4155, toestel 26. [tienen op maandag 10 december en 11 uur in gesloten enveloppe, van „Inschrijving rooien bomen" 3 leveren en planten bomen" te wor- Iter gemeentesecretarie van Hoeven, i, 4741 AM Hoeven Uw adres voor: Doe-het-zelf-artikelen i in Rucphen naar Sprundel) TEL. 01654-3161 Albers (wellicht het laatste jaar in deze categorie spelend) als de grote favorieten in de C- categorie en met Ann de Maat (uit Kapelle en winnares dit seizoen van het toernooi van Hulster Ambacht) en Peter Kouwijzer als de getipe win naars van de D-categorie, is het toernooi uitgegroeid tot het sterkste indoortoernooi op Zeeuwsch-Vlaamse bodem en vormt een waardige afsluiting van dit tennisjaar. Zoals ook de vorige jaren het geval was, werd het ingedeeld in poules, zodat ieder een minimum aan tal partijen kan spelen. Alleen de winnaars van de poules strijden verder volgens het af- valsysteem. Alle partijen wor den gespeeld op tijd (45 minu ten) terwijl de finales een duur hebben van 60 minuten. Hoewel de officiële plaat sing van de spelers pas plaats vindt nadat de poules zijn ge speeld, geeft de volgorde van de poules een indicatie over de plaatsing volgens sterkte. Zo als gezegd voert Terneuzenaar Mark Albers (terecht) de C- categorie aan, maar hij kan de nodige tegenstand verwachten van de Belg Gerd Laureys. De Hulsterse finalisten van de clubkampioenschappen, Jan Willem Bartz en Jean-Loup Deltour, maken het kwartet vol, maar verrassingen zijn zeker niet uitgesloten gezien de lijst die ook de namen ver meldt van mannen de Belg Dieter Calle, Menno van den Hout (verliezend finalist van vorig jaar), Mark Leenknegt, Ronnie van Remortel en John Dijkman. Bij de dames lijkt Sandra Begijn te zijn voorbestemd voor de eindzege met Sari Verberckmoes, Martine Nijs ten, Chantal Baecke en Maai ke Verstraeten in haar kielzog. Interessant wordt het duel in poule 4 tussen Chantal Baecke en Myriam Brakman uit Groede, die zich in dit toernooi via de Zeeuwsch-Vlaamse krachtmetingen kan bewijzen. In ae D-categorie is het al lerminst zeker dat Peter Kouwijzer (op de nominatie voor C-speler) als de uiteinde lijke winnaar naar voren zal komen. William Asselman en Alfred Koen zullen zeker alles in het werk stellen hem van de eindzege af te houden. Andere kanshebbers zijn Roland Re- nique, Leo van Hoye, Luc van Damme en Pascal Delforge. Bij de dames lijkt de spanning het grootst. Het trio dat de meeste aanspraak zal maken op de titel bestaat uit Ann de Maat, Marjan Fraanje en Ma rijke Robesin. Ook Lisette Vervaet en Tjo Weemaes mo gen niet kansloos worden geacht. De volgorde van de poules in de dubbelspelen luidt: HD- C: 1. Deltour/Van Remortel, 2. Leenknegt/Van den Hout. HD-D: 1. Koen/Jongelie, 2. Van Hoye/Delforge. DD-D: 1. Vervaet/De Moor, 2. Wee maes/Schellekens. GD-D: 1. Danckaert/Van Hoye, 2. Van Broeck/ Boey kens. Mogelijkheid tot revanche' Van ome sportmedewerker ■1XEL - De stichting Sport evenementen Zeeuwsch- Vlaanderen houdt zaterdag 21 november een groots op- !ezet volleybaltoernooi voor recreanten. Dit gebeuren, in de Axelse sporthal 't Spor tluis, begint om negen uur ffl duurt tot omstreeks 17.00 uur. be sluitingsceremonie van dit sportieve gebeuren, ®aaraan 24 teams deelne men, wordt krijgt een spe- ®aal tintje. De Axelse wet houder van sportzaken Piet Apers werkt met Sin terklaas samen bij de prijs uitreiking. De deelnemende clubs zijn: A-poule: Ziekenfonds, Terneu- zen; Vrederust 1, Halsteren; PTT, Terneuzen; Carioca, West- dorpe; DEHO'80, Sas van Gent; Elopak, Terneuzen. B-poule: Gemeente Axel, Regionale Wo ningbouw Samenwerking, Goes; Ra bo, Philippine; De Sterre, Zuiddorpe; Scheldesport, Ter neuzen; Jeroen, Sas van Gent. C- poule: Amro, Terneuzen; Vrede rust 2, W Philippine, DEHO'80 2, Woningbouw Terneuzen. Douane 2, Terneuzen. D-poule: Vogel, Axel; Rabo 1, Philippine, Carioca 1, De Block, Sas van Gent; Voorwaarts, Axel; Amro, Sas van Gent. De regie is in han den van Henk en Diana Pladdet en Herman en Emmie Dekker. 'llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllï? (ADVERTENTIE) Ik weet niet precies hoe ik het moet zeggen, maar er gaat een rijke wereld van tabak voor me open als ik deze siga ren rook. En iets van zorgvuldigheid, net alsof iemand ze met de hand voor me uitgezocht heeft. Zo voel ik het tenminste. Van cigarillos tot grote coronasin cederhouten kistjes en in dozen. Door Kees Hamelink HULST - Het voor de derde maal in de zuidhal van Den Dullaert te Hulst georganiseerde tennistoernooi, biedt voor Martine Nijsten de mogelijkheid revanche te nemen, na haar resultaten in het zomertoernooi, eveneens op Hulsterse bodem, georganiseerd door de plaatselijke tennisvereniging. Martine Nijsten, een van de kanshebsters voor de overwinning in het tennistoernooi van luister Ambacht in sporthal Den Dullaert in Hulst. - foto wim kooyman OUD KAMPEN Enigszins tegenstrijdig klinkt het, dat zij in het ko mende indoor-toernooi als ti telverdedigster aan het kar wei begint. Want een karwei zal het voor de 16-jarige Ter- neuzense zeker worden, gezien de bezetting en zeker ook de resultaten zullen er de oorzaak van zijn geweest dat de toer- nooicommissie de Terneuzense niet als favoriete van start laat gaan. Vorig jaar schreef zij dit toernooi op haar naam via een verpletterende zege in de fina le op Karin van Maarleveld, want zo mag die 15-2-over- winning best genoemd wor den. In de halve finale be streed zij met succes Sandra Begijn met 7-5. „Ik denk niet dat ik nog van Sandra kan winnen", overpeinst Martine Nijsten, die maar al te goed weet dat het feit dat zij veel minder intensief traint, best van invloed is. „Ik heb vorig jaar bewust voor mijn studie gekozen, het geen dan inhoudt dat je veel minder traint en ook minder gemotiveerd bent", aldus Mar tine, die ooit een viertal jaren geleden binnen het Terneu zense Animo via trainer Jan Willem Visser naar voren kwam en ineens goed bleek te zijn voor enkele Zeeuwse titels bij de 12- en 14-jarigen, alsme de de nodige toernooizeges op haar naam schreef. Dit seizoen drong zij nog door tot de finales van de Zeeuwse seniorenkampioen schappen in de C-categorie, maar strandde na drie sets op Judith van de Berge. „Dat was jammer, maar ik stak niet in mijn beste vorm", werpt zij te gen. De grootste teleurstelling ondervond zij dit seizoen, als eerste geplaatste in het toer nooi van Hulster Ambacht, met de uitschakeling in de halve finale door de Belgische Sari Verberckmoes. „Ofschoon mijn tegenstandster goed speelde, had ik toch het idee dat ik beter had gekund. Mis schien dat onderschatting een rol speelde", stelt zij vast. Insiders weten daar nog aan toe te voegen, dat de beweeg lijkheid van Martine te wen sen overlaat. „Ja, dat is zo. Ik ben gewoon wat te traag. Vroeger brak mij dat nog niet zo op, maar nu kom je toch duidelijk tekort". Overigens beschikt Martine Nijsten best over een sterk wapen. „Mijn fore-hand is mijn sterkste kant", zegt zij, hetgeen niet zo bijzonder is, ware het niet dat ook zij thuishoort in de rij van vele linkshandigen die de ten nisbanen bevolken. Wat wel verwonderlijk is, is het feit dat zelfs op C-niveau na afloop van een wedstrijd wordt ge constateerd: „Ik wist niet dat Martine links was". Martine Nijsten weet dat Sandra Begijn de favoriete is voor de eindzege en ze reali seert zich eveneens dat de te genstand sterk is. „Myriam Brakman speelt zeker zo goed als Maaike Verstraeten", stelt zij vast. Toch is de Terneuzen se gebrand op een mogelijk re vanche-duel tegen Sari Ver berckmoes, die zij op de afval- schema's kan tegenkomen in de halve finale. Zover is het echter nog niet, want ook de tegenstand in haar poule is optimaal, in de personen van Monique Begijn en Monique Baecke. „Ik zou echter in dit toernooi graag de tegenstand ster willen zijn van Sandra Begijn", zegt Martine veelbe tekenend. Dat zou dan wel licht een finaleplaats kunnen betekenen. Van onze atletiekmedewerker GOES - De afdeling Zeeland van de KNAU houdt donder dag 29 november de jaarlijkse zomerkalendervergadering. Naast het samenstellen van de kalender komen ook de in schrijfgelden en de vergoedin gen voor de afdelingswedstrij den ter sprake. De vergade ring wordt gehouden in hotel De Linde te Kloosterzande en begint om half acht 's avonds. UITSLAGEN VOETBAL A-JUNIOREN Hoofdklas B: AZW 1 - Tern.Boys 1 1-9, regioklas C: DFS 1 - Robur 1 2-0, Zierikzee 1 - Heinkenszand 1 3-1, groep A2: Zierikzee 1 - WIK 1 8-0, DFS 1 - SKNWK 1 3-4, Bruse Boys 1 - Mevo 1 4-1, groep A4: Walcheren 1 - Zeelandia 1 8-2, Domburg 1 - Veere 1 1-3, Middel burg 2 - Meeuwen 1 0-0, groep A5: Vlissingen 2 - GPC 2 4-2, Kapelle 2 - Borssele 1 6-3, RCS 3 - Middel burg 3 2-4, groep A6: Hoek 1 - AZW 1 1-4, groep A7: Terneuzen 2 -AZW 2 5-1. B-JUNIOREN Groep B2: Dreischor 1 - DFS 1 1-2, Bruse Boys 1 - Renesse 1 0-3, groep B3: Wolfaartsdijk 1 - Yerseke 1 3-4, groep B4: Dauwendaele 1 - Hein kenszand 1 3-0, groep B5: SVD 1 - Kapelle 3 0-2, groep B6: Meeuwen 1 - Zeelandia 1 1-6, Colpl.Boys 1 - Middelburg 2 5-2, groep B7: Vol harding 1 - RCS 3 2-1, groep B8: Serooskerke 2 - Zeelandia 2 0-2, GPC 2 - Vlissingen 2 0-10, RCS 5 - Middelburg 3 2-4, Walcheren 2 - RCS 4 1-1, groep B9: Clinge 1 - Koewacht 1 5-2, Vogelwaarde 1 - Hulsterloo 1 0-5, groep B10: Tern.Boys - Hoek 2 3-0, Axel 2 - terhole 1 2-0, SDO 1 - AZW 2 3-2, groep Bil: Sluiskil 1 - Philippine 1 1-3, Graauw 1 - Corn Boys 1 1-2, groep B12: Cadzand 1 - Schoondij- ke 1 1-7, Hoofdplaat 1 - Oostburg 2 2-4. Van onze zwemmedewerker KAPELLE - Het zal voor de Zeeuwsch-Vlaamse clubs moeilijk worden een finaleplaats voor de Zeeland-cup te bemachtigen. In het zwembad te Kapelle kwamen de teams van De Schelde en de zwemclub Koewacht kracht tekort om hoog te kunnen eindigen. Angelo Martens (terugge- compettiie voor niet-startver- keerd in de ploeg van niet- startvergunninghouders) kwam wel tot twee overwin ningen op de vlinderslag en schoolslag, maar dat was niet voldoende voor een hogere klasssering van de Koewacht- se ploeg. De Schelde heeft vooral bij de meisjes onder de 12 jaar enkele goede krachten, hetgeen resulteerde in een drietal overwinningen en winst op de estafette. De officieuze einduitslag luidt: 1. ZC Kapelle 2154,0 se conden; 2. De Stormvogel, Vlissingen 2166,7; 3. De Schel de, Terneuzen 2211,0; 4. ZC Koewacht 2547,8 seconden. Door deze utislag heeft De Schelde zich op een vierde plaats genesteld in de Zeeuwse SPORT IN 'T KORT VOETBAL - Uitslagen vierde ronde Engelse League Cup: Sheffield Wednesday - Luton Town 4-2, Queens Park Ran gers - Southampton 1-1, Wat ford - West Bromwich 4-1, Everton - Grimsby Town 0-1, Ipswich Town - Oxford 2-1. gllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll|l| Van onze sportmedewerker AXEL - Een opkomende ster aan het voetbalfirmament is scheidsrechter Willy van Gremberghe. Naast zijn progressie als arbiter, maakt hij eveneens goede vorderingen op bestuurlijk gebied. Want als alles vol- 1 gens de plannen verloopt, wordt hij eerdaags voorzit- E ter van de voetbalveren!- E ging Axel. Een club waar hij E momenteel als teamleider E van het eerste elftal fun- E geert. E „Momenteel sta ik kandi- E daat voor het voorzitter- E schap bij Axel. Of dat door E zal gaan moet nog even wor- E den afgewacht. De algemene E ledenvergadering moet dat E 26 november nog bekrachti- E gen en daar is het wachten E op", aldus de Axelaar, die E min of meer uit nood met E het arbitreren is begonnen. „Door ellende met mijn knieën, daaraan ben ik twee keer geopereerd, kon ik niet meer voetballen. Als alter- natief ben ik toen gaan arbi- E treren en aangezien me dat uitstekend beviel, ben ik er E mee verder gegaan", laat hij E weten. Optreden als scheidsrech- E ter beviel hem uitstekend, al E had hij in het begin nog wel E eens problemen met de in- E stelling van de spelers waarmee hij te maken kreeg. „Zelf was en ben ik nog vrij fanatiek. De instel- ling van de ploegen waar- E mee ik in eerste instantie te E maken kreeg, was veel re- E creatiever en dat botste wel E eens. Bij mijn start als offi- ciële scheidsrechter had ik H daar wel eens moeite mee. E Zo gebeurde het in het E duel tussen Spui 3 en Racing E White 2 dat er van laatstge- noemde ploeg een speler weg moest om te gaan werken. E Het gevolg was dat de Sas- E senaren met tien man kwa- E men te staan. Bij Spui ston- E den er nog twee man aan de E kant. Geheel tegenstrijdig met de regels kreeg ik van H de Spui-aanvoerder de vraag: 'Kan er een van ons met Racing White mee spe- len? Hij speelt dan tenmin- B ste ook'. Op zich uiteraard een goede geste, maar aan- gezien het een competitie- duel betrof en er een rap- E porteur aan de kant stond, E kon ik dat niet honoreren", E verduidelijkt Willy van E Gremberghe. Na zijn promotie naar ho- H ger gekwalificeerde afdelin- E gen - Van Gremberghe pro- E moveerde tot nu toe jaar- lijks - kreeg hij met derge- E lijke vragen niet meer te Willy van Gremberghe, enthousiast arbiter en toe komstig voorzitter van de voetbalvereniging Axel. maken. „Mijn ervaring is dat hoe hoger je fluit, hoe gemakkelijker het gaat. De spelers waar je mee te ma ken krijgt weten meer van het voetballen af en hebben meer overzicht. Gaan die in de fout, dan weten ze dat zelf drommels goed. Bij la gere teams is dat niet altijd het geval", aldus Van Grem berghe. Van de Axelaar, inmid dels 35 jaar, is het algemeen bekend dat hij persoonlijk heid uitstraalt. Een imago dat hem tot nu toe goed van pas kwam bij het fluiten. El lende tijdens de voetbalwed strijden had hij dan ook nog niet. „Ik geloof dat ik pre ventief fluit. Gevoelsmatig weet ik dat het fout gaat lo pen en daar richt ik me dan op. Verder is het zaak kort bij het spel te blijven, condi tioneel in orde te zijn en het geestelijk bol te kunnen blij ven werken. Met name voor het laatste kwartier is dat belangrijk. Voor de rest is het zaak kalm te blijyen en het spel doorgang te laten vinden", stelt Van Grem berghe, die naast het fluiten op het veld in de eerste klas van het zaterdagvoetbal, eveneens actief is als zaal voetbalscheidsrechter in de regioklas. Een combinatie die veel arbiters niet aan kunnen. „Voor mij is dat geen pro bleem. Ik kan me goed ver plaatsen van het een naar het ander. Als je dat niet kunt, wordt het rommelig en dat moet je voorkomen", zegt Van Gremberghe, die eigenlijk alleen maar goede herinneringen aan zijn kort stondige (bezig aan zijn vierde seizoen) optreden als arbiter bewaart. Eén zo'n ervaring is zoals hij laat we ten: „Het doelpunt van de Kruiningen-doelman in de slotminuut van het treffen van zijn team met SSV uit Goes. SSV stond met 1-0 voor en verloor deze voor sprong door een doelpunt van de mee naar voren ge komen Kruininger. Of je dat nu geluk of toeval noemt, voor mij maakt het niet uit. Ik vond het grappig en heb daar achteraf van genoten. En daar gaat het tenslotte om", besluit Van Gremberg he, die Axel een goede kans geeft om kampioen in de vierde klas te worden. ?Tlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll||||||||||||||||||||||llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllll|||||||||||||||||||||||||||iiiin gunninghouders. MEISJES: 25 meter rugslag tot 8 jaar: Jiska de Ruysscher, Schelde 23.9; 25 meter rugslag tot 10 jaar: Petra Leunis, Schelde 20.6; 50 me ter vlinderslag tot 12 jaar: Cindy Hamelink, Schelde 41.1; 50 meter vrije slag tot 14 jaar: Tosca de Heer, Kapelle 33.9; 50 meter school slag boven 14 jaar: Jeanette Hiet- brink, Stormvogel 38.8; 25 meter vrije slag tot 8 jaar: Alexandra Knoester, Stormvogel 20.5; 25 me ter vlinderslag tot 10 jaar: Danielle Hage, Kapelle 20.3; 50 meter schoolslag tot 12 jaar: Cindy Ha melink, Schelde 44.4; 50 meter rug slag tot 14 jaar: Quintalle Nix, Stormvogel 40.9; 50 meter vlinder slag boven 14 jaar: Jeanette Hiet- brink. Stormvogel 33.7. JONGENS: 25 meter rugslag tot 8 jaar: Nills Pleyte, Stormvogel 23.3; 25 meter rugslag tot 10 jaar: Dirja de Boer, Kapelle 21.7; 50 me ter vlinderslag tot 12 jaar: Jan Ca- pello, Kapelle 49.9; 50 meter vrije slag tot 14 jaar: Jacco de Jonge, Stormvogel 33.1; 50 meter school slag boven 14 jaar: Angelo Mar tens, ZCK 37.6; 25 meter vrije slag tot 8 jaar: Rick Segboer, Kapelle 20.0; 25 meter vlinderslag tot 10 jaar: Koen de Ridder, ZCK 21.6; 50 meter schoolslag tot 12 jaar: Erik Tange, Schelde 49.5; 50 meter rug slag tot 14 jaar: Jacco de Jonge, Stormvogel 38.9; 50 meter vlinder slag boven 14 jaar: Angelo Mar tens, ZCK 32.9. ESTAFETTE: 4 x 50 meter vrije slag meisjes tot 12 jaar: Schelde 2.39.6; jongens tot 12 jaar: Storm vogel 2.45.3; 4 x 50 meter wisselslag meisjes boven 12 jaar: Stormvogel 2,43; jongens boven 12 jaar: Kapel le 2.33.8. IJZENDIJKE - De wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaande ren houdt zaterdag 8 december in het IJzendijkse jeugdge- bouw aan de Koninginne straat een wielerdag. Een aantal grootheden uit het provinciale wielergebeuren, met onder meer KNWU-offi- cial Jan Moerdijk, wielertrai%- ner Rudi Gijsel en verzorgen Ruud Simpelaar, zal een praatje houden over hun erva ring met en werk in het wie- Ierpeloton. Profwielrenners Jan Raas en Cees Priem zijn eveneens van de partij om vragen te be antwoorden over hun beroep. De wielerdag begint om half drie 's middags. De dag wordt besloten met rollenwedstrij- den, die om zeven uur begin nen en waarvan de prijsuitrei king rond negen uur is ge pland. Van onze sportredactie TERNEUZEN - De KNVB af deling Zeeland heeft de voor lopige selecties bekendge maakt voor het KNVB Jeugd- plan Nederland voor het sei zoen 1984-1985. Die zien er als volgt uit: Onder 14 jaar: P, Gahriëlse, Middel burg; P. Visser, Kloetinge; M. But, Mid delburg; I. Colette, HW'24; J. de Jonge, Duiveland; R. Zuidwegt, Wemeldinge; J. Crucq, Arnemuiden; D. Magito, Zie rikzee; M. Martens, Dauwendaele; E. van Raalte, RCS; R. Dagevos, Kloetin ge; R. Verwey, Zeelandia; E. Eikenhout, Middelburg; E. Flore, Robur en E. van Dorselaar, HW'24. Onder 15 jaar: J. Karelse, Wemel dinge; R. Koole, Robur; R. de Bruine, SKNWK, W. Meijer, Sluiskil; H. Tel lier, Middelburg; B. Metsers, E.Mortier en D. Olieslagers, allen HW'24; G. de Smet, RIA; D. Pauwels, Hontenisse; J. Poortvliet, Arnemuiden; A. Laurens, RCS; E. Zuidwegt, Wemeldinge; E. Bakker, Terneuzen; R. Proos, Colijns- plaatse Boys. Onder 16 jaar: M. Baljeu, Vlissingen; I. de Smit, Aardenburg; N. van de He mel, IJzendijke; R. Kruidenier, IJzen- dijke; S. Polderman, Middelburg; M. de Ruysscher, Breskens; O. Mondeel, Mid delburg; P. Boone, Kruiningen; G. van Garsel, VCK; J. Gijzeis, Breskens; M. Meijer, Terneuzen; R. van de Marei, Rillandia; R. Hendrikse, Vlissingen; M. Pieters, Vogelwaarde; M. Altena, Zie rikzee. Maandag 26 november traint de groep onder 14 jaar (aanvang 19.00 uur) en onder 16 jaar (aanvang 20.15 uur) in Veere en woensdag 28 november de groep 15 jaar in Kruiningen (aanvang 19.00 uur). Maandag 10 december speelt de groep onder 14 jaar tegen Veere BI en de groep onder 16 jaar tegen Veere Al in Veere, aanvang respectievelijk 19.00 en 20.15 uur. Voor de groep onder 15 jaar staat er woensdag 12 december een oefenwedstrijd op het programma tegen Hoofdplaat Al in Hoofdplaat. De ze wedstrijd begint om 19.00 uur.

de Stem | 1984 | | pagina 11