S I H.T.S.-ER WITB rnnko ■nfcrvoorzitttr tan een raad van bnp en ambtenarengerecht O ervaren direktie-sekretaresse Uw profiel m/v BAAN? ikrccitk?) St3ff planning Concordiastraat 8, 4811 NA Breda, tel. 076-221944 (M/V) SCHOOLMAATSCHAPPEUJK WERKJSTJER medewerk(st)er interne PR staff planning uw intermediair voor funkties met perspektief I,,BUS K TROPICAL" en oe/en jr. sekretaresse+ komm. medew. binnendienst hts-ers wtb ST. JOSEPH st.-elisabethshuis WIJKVERPLEEGKUNDIGE ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER IE STEM VAN ZATERDAG 17 NOVEMBER 1984 r Limburg Buitenl./Div. Duitsland s Spanje Oostenrijk npeerautoverhuur L Wintersport e speciale erschijnt in verschillende et-dagbladen GAMKO B.V. is een zelfstandige onderneming met ruim 50% export, die zich heeft toegelegd op de ontwikkeling, seriematige en gespecialiseerde produktie en verkoop, speciaal gericht op horecakoeling. In Nederland wordt tevens de plaatsing en service van koeltechnische installaties verzorgd. GAMKO B.V. is een, ruim 25 jaar bestaande expansieve onderneming, met op dit moment ruim 130 medewerkers. In verband met uitbreiding van onze afdeling Ontwikkeling, vragen wij een jonge met bij voorkeur MTS als vooropleiding. Tesamen met twee andere medewerkers gaat hij zorgen voor: - het bouwen van prototypen - testen van prototypen en - het uitwerken van produkt-specificaties etc. Bereidheid tot daadwerkelijk meewerken is noodzakelijk. Leeftijd tot 25 jaar. Belangstellenden worden verzocht een duidelijk en kompleet overzicht van gegevens te sturen aan Afdeling Personeelszaken Gamko B.V., Postbus 1614870 AD Etten-Leur. vv WONINGBOUWVERENIGING perlen. Bungalows en camping in w..n ie ,,Bousberg"-folder. Tel; 045-311213 135.- 150.- 275.- 325.- jk. den ten en en ski- e bestem- BUDGET k'dam, tel tat. R'dam jtaff Planning is een buro dat zijn diensten sinds 1978 verleent voor het vervullen van funkties op middelbaar en hoger nivo. goor Staff Planning wordt aan interviews en selektieprocedures bijzonder veel aandacht geschonken, waardoor in praktisch alle gevallen de juiste kandidaat de juiste werkgever treft. Voor alle aangegeven funkties zoeken wij op dit moment zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten, die aan de profielschetsen voldoen. Ook wanneer u niet aan de hier enoemde funktie-eisen zou eantwoorden, kunt u kontakt met ons opnemen, aangezien wij ook op andere vlakken en nivo's interessante funkties beschikbaar hebben. II - NIEUWJAAR AAN DE MOESKI in DM550,-, haltpens. DM450,-, kamer ijl ring voor 5 dgn. mogelijk. Kinderen kotl zur Kupferkanne", Lutzstr. 20, 5401 Kobertv 2607.342 (wij spreken Ned.). ■Sauerland zw. Winterberg/Edersee. Rust Is. v.a. DM 35.-, Tel. 09-496454663 ||l'WINTERAARS OPGELET!!! I klas camping (±4 km. v. Benidorm) winter voor 2 pers. met uw caravan een ts voor 9.- per dag excl. licht. in huisje55,- pw.pp. (min. 2 pers) 255,- pp. retour. rkontrakt voor uw jaarplaats, ns met vaste plaats, 20 versch. model, lans met vaste plaats. Inruil/financ. mog. •nze informatiefolder op 04902-14653. ostenrijk. 04746-1338, ne(L.). WINTERSPORT IN TIROL! Zeer mooi hotel en prima keuken. Goede ligging Jnl 04406-13494. I' 16 TER- en ZOMERVAKANTIE z. luxe uitv., o.a. w.c., douche, koelk., kachel iesel benz., rijbew. BE, v.a. ƒ725,- p.w., all- UTOP Autoverh., 04744-1227/2108. Montfort is verh. v. pers.- en bestelauto's en busjes. r WINTERSPORT! per touringcar of eigen ke vrijdag. Vr. nu folder 04950-30958. ïatie bel: 077-48111, tst. 221 irijf naar: Postbus 65, 5900 AB Venlo. den. visie-regeling (indikotie ii| aanvang: afhankelijk tot f 35.000,-); 40.000,- is binnen Ibaar, terwijl inkomens :n bepaald geen ding; srzoek en een medisch uit maken van deze Jtrecht Verzekeringen is de man of vrouw die dan door het zenden met de belangrijkste Personeelszaken van )en, Fit 80, 3512 HM Utrecht. ;n kunt u bellen met de afd. Personeelszaken, Voor 2 bedrijven zoeken wij voor de exportafdeling allround medewerksters. representatief goede beheersing talen aktief kunnen werken met steno bestand tegen het werken onder druk flexibele instelling kommerciële,feeling organisatietalent telefonisch kontakt met klanten, buitendienst en hoofdkantoor opstellen kalkulaties administratieve afhandeling zelfstandige persoon MBO opl. liefst elektro representatief en goede zakelijke instelling leeftijd 28-35 jaar willen werken in een klein team Diverse bedrijven zoeken tekenaars/konstrukteurs met gedegen ervaring. Dynamische jobs met een prima honorering. Informeer vrijblijvend naar kondities. Tevens kandidaten gezocht met een HBO-opleiding b.v. HEAO-CE/HTS-CA of MEAO met aanvullende studies. O.a.: assistent(e) verkoopl. export manager, hoofd verkoop binnendienst, direktie. /P Gamko B.V. Etten-Leur. Mon Plaisir 75, Postbus 161,4870 AD Tel.: (01608) 20940, De Rechtspraak in eerste aanleg in sociale verzekeringszaken is opgedragen aan de Raden van Beroep, de rechtspraak in eerste aanleg in zaken betreffende de ambtelijke rechtspositie aan de Ambtenarengerech ten. Tussen beide rechterlijke instanties bestaan nauwe bindingen; de voorzitter en ondervoorzitters van een Raad van Beroep treden tevens op als voorzitter resp. ondervoorzitter van het Ambtenarengerecht. In verband met bestaande en nog te verwachten vacatures, bestaan er voor juristen (mnl./vrl.) die belangstelling hebben voor deze tak van administratieve rechtspraak plaatsingsmogelijkheden als Vereist: het bezit van de hoedanigheid van meester in de rechten, ontleend aan een doctoraal examen dat voldoet aan de in de Wet op de rechterlijke organisatie gestelde criteria; juridische ervaring van ten minste zes jaren b.v.k doorgebracht in de uitvoeringspraktijk van het sociaal verzekeringsrecht of het ambtenarenrecht. Er wordt zonodig voorzien in een inwerkperiode. De vestigingsplaatsen van de Raden van Beroep zijn Amsterdam, Arnhem, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, 's-Hertogenbosch, Roermond. Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Op korte termijn bestaan urgente vacatures te Zwolle en 's-Hertogenbosch. Op iets langere termijn ook in diverse overige standplaatsen. Salaris: max. I 7355,- per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Bovengenoemd salaris is exclusief vakantie-uitkering. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met diegenen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatie-materiaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2 te 's-Gravenhage (tel. 070-824041, tst. 2511). Mr K. de Vries, voorzitter van de Raad van Beroep en het Ambtenarengerecht te Utrecht, tevens lid-secretaris van genoemde commissie is desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. fjjj. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. IKSoverheid Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. in Breda verhuurster en beheerster van zo'n 3300 woningen zoekt met spoed die als rechterhand van de direkteur en met een ruime mate van zelfstandigheid: - Bestuurs-, staf- en andere interne vergaderingen voorbereid en notuleert en de besluiten in uitvoering en voortgang be waakt - Op direktie-niveau post behandelt en correspondeert - Direktie-afspraken regelt en bewaakt - Assisteert bij de beleidsvoorbereiding en uitvoering van de direktie-taken; - Leiding kan geven aan 2 medewerkers interne dienst Wij denken voor deze funktie aan een representatieve in dit werk ervaren vrouw, die: Vlot correspondeert, stenografeert en notuleert; Gewend is zelfstandig en bereid is hard te werken; Tegen extra werkdruk tijdens pieken is opgewassen; Dienstverlenend is ingesteld, afgestemd op de taak van 'n woningbouwcorporatie; Ervaring heeft in het hanteren van eigentijdse tekst- en com- municatie-apparatuur Wij bieden: 'n vaste baan met 'n goed salaris in het kader van 'n boeiende werkopdracht. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de direkteur van „Woningbouwvereniging St. Joseph" tot uiterlijk 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan het correspon dentieadres: Postbus 3522, 4800 DM Breda. Het bestuur van de Kruisinstelling Het Leijdal, omvatten de de plaatsen Diessen, Goirle, Hooge en Lage Mierde, Hilvarenbeek en Oost-, West- en Middelbeers, vraagt per 1 april 1985, of eerder, een met als standplaats Hilvarenbeek. Het plaatselijk team bestaat uit drie wijkverpleegkundi gen en één wijkziekenverzorgende, terwijl in de basis eenheid totaal 16 funktionarissen werkzaam zijn. Geboden wordt: Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.0. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Vereist wordt: M.G.Z.- of H.B.O.V.-diploma. Rijbewijs BE. Voorkeur: Ervaring in de kinderhygiëne, met name op het gebied van verpleegkundige konsultatieburo's. Inlichtingen: Tijdens kantooruren bij de hoofdwijkverpleegkundige, Mw. C. Beekers, Nieuwe Vaart 5,5161 AN Sprang-Capel- le, tel. 04168-1574. Sollicitaties: Binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan het bestuur van de Kruisinstelling Het Leijdal, Sekretariaatsadres: Petershemstraat 19,5081 ZA Hilvarenheek. Het bestuur van de Stichting Katholiek Buitenge woon Onderwijs Etten-Leur roept sollicitanten op voor de funktie van aan de School voor Individueel Onderwijs Het Kompas, van Genkstraat 10, te Etten-Leur De vakature, welke per 1 januari 1985 ontstaat, omvat plusminus 6 uur, afhankelijk van het aantal leerlingen. De school bestaat uit 8 groepen met in totaal 124 leerlingen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - de opleiding H.B.O.-M.W hebben voltooid; - ervaring hebben, bij voorkeur in het schoolmaat- schappelijk werk; - bereid zijn om zoveel mogelijk bij schoolaktivitei- ten betrokken te worden. Uitvoerige sollltatles kunnen tot 28 november worden gezonden aan voornoemd bestuur, p/a van Genkstraat 10,4871XA Etten-Leur. BERNHARDLAAN 86 4872 BR ETTEN-LEUR 01608-34910 Op korte termijn komt binnen onze instelling een vacature voor een part-time (20 uur) Gevraagd wordt iemand in de leeftijd van 20 tot 25 jaar met: - een vooropleiding minimaal op HAVO-niveau - een ruime kantoorervaring - ervaring met office-computers - een grote typeroutine Geboden wordt een wisselende werkkring. Arbeidsvoorwaarden en salarië ring zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Nadere informatie omtrent aard en inhoud van de funktie wordt gaarne ver strekt door het hoofd van de administratie, de heer J.Th. van Velzen. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie, met uitvoerige ver melding van opleiding en ervaring te richten aan de direktie van het St. Eli- sabethshuis op bovenvermeld adres. Wegens vervroegde uittreding van de huidige functionaris zoeken wij op het hoofdkantoor te Middelburg een De werkzaamheden bestaan uit het: bevorderen van de kwaliteit van de interne communicatie; schrijven, redigeren en eventueel vormgeven van het personeelsblad; verzorgen van het interne mededelingenblad; verzorgen van het verslag van het overlegorgaan van werkgever en werknemers; organiseren van bedrijfsbijeenkomsten; medewerken aan de redactie van het sociaal laarverslag. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij aan de volgende functie-eisen voldoen: een voltooide HAVO/VWO-opleiding; een beroepsopleiding op communicatiegebied op HBO-niveau; goede redactionele vaardigheden en contactuele eigenschappen enige jaren praktijkervaring; enige kennis van grafische technieken; creatieve instelling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N V. PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. Wat is de PZEM? Een groot openbaar nutsbedrijf met ruim 1450 medewerkers en ca. 165.000 afnemers PZEM exploiteert vier elektrische produktie-eenheden, waaronder een kernenergiecentrale en een centrale annex zeewaterverdamper. Naast elektriciteit distribueert PZEM ook aardgas in Zeeland. j' j j n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij PZEM

de Stem | 1984 | | pagina 9