Optreden gelegenheids- jazzkwartet in Terneuzen Intocht Sint Sas van Gent Zondag afscheid pastor J. Segers Winnetou vierde koperen jubileum FNV: RUST NODIG BIJ BOUWVERENIGING' Deltadienst luidde markante voorlichter Gerard Baijens uit PAGINA ZEELAND 3 VAN ZEELAND loeten chriften lit zullen in Mocht ;eke- r ïkt de ere ver- terecht dat het rdege- rgani- XOZ) ere zeker- telijke it, en )p het 6Prentvoor eigenaar van bijtgrage hond VAN ZEIL AAN TWEEDE KAMER: Zeeland profiteert amper van steun Economische Zaken MET GASTSOLIST RONY VERBIEST politierapport Plaatselijk nieuws Biervliet Hoek Sluiskil Terneuzen Westdorpe IN SLUISKIL weekenddiensten A661 uRIJDAG 16 NOVEMBER 1984 T16 nverzekeraars. Verwarring over voorstel van OR Van een onzer verslaggevers jEBNEUZEN - De ondernemingsraad van de woningbouwvereniging Terneuzen wil na een korte onderbreking de zogenaamde overleg vergadering nieuw leven inblazen. In die vergadering overlegt de OR met de leiding van de organisatie. Het voorstel aan het algemeen be stuur om daar weer mee te beginnen is echter met de ,rootst mogelijke twijfels ontvangen door de vakbon den. Van een onzer verslaggevers HULST - Door het trekken van een fiks sprintje heeft een krantenbezorger gister ochtend nipt kunnen voor komen dat een loslopende hond een flinke hap uit zijn broek beet. Het voorval vond in alle vroegte plaats op de Paar denmarkt in Hulst, waar het aggressieve dier, een Groenendaler, iedereen te lijf wilde die zich te dicht bij de woning van zijn baas begaf. De te hulp geroepen po litie besloot daarop eige naar De B. uit zijn nacht rust te halen, waarop deze de hond binnenriep. De baas kreeg wel een proces verbaal aan zijn broek, want het is nu eenmaal verboden een hond los op straat te laten lopen. De ondernemingsraad wil in plaats van een, voortaan drie j^tuursleden om de tafel hebben bij de overlegvergade ringen, een als officieel verte genwoordiger van het bestuur, je andere twee als 'adviseurs vandeOR'. De raad omschrijft het voorstel als 'een laatste poging pin conctructief te kunnen werken' en wijst erop dat dit eonform de afspraak met en je visie van de vakbonden' is. De brief kwam een dag nadat tonden, bestuur, OR en perso neel deze week overleg hadden toer de problemen bij de touwvereniging.' „Maar we hebben ze bij die gelegenheid nou net uitgelegd jat je bij zo'n overlegvergade ring helemaal geen bestuurs leden moet hebben. Het is van het grootste belang dat in Ter- neuzen eindelijk de structuren van de werkorganisatie en van de vereniging gescheiden worden als het gaat om mede- reggenschap. Het bestuur kan rich alleen via de directeur met de werkorganisatie be moeien, en andersom. Daarom moet bij de overlegvergade ring alleen de directeur aan wezig zijn", reageert districts- bestuurder H. Lenting van de FNV-bouwbond verbaasd op debrief. Bevoegdheid „Stel dat het bestuur niet goed functioneert, dan kan de OR daar wel een brief over schrijven, zeker als de werk gelegenheid in het geding zou zijn, maar de bevoegdheid om in te grijpen ligt bij de leden van de vereniging. Anderzijds moet een bestuurslid niet ach ter de onderhoudsdienst van de vereniging aanzitten. Klachten daarover horen bij Van onzè parlementaire redactie DEN HAAG - Zeeland profi leert maar zeer weinig van ten aantal steunregeling van het ministerie van Eonomi- sche Zaken. Dat blijkt uit een brief die staatssecretaris Van M gisteravond naar de Tweede Kamer stuurde. De brief heeft betrekking op drie steunregelingen die alle drie vallen onder de subsidie regeling managementonder steuning. Met in totaal 28 steuntoezeggingen heeft Zee land daar het minst uit ger haald van alle provincies. De onderverdeling is 17 steuntoe- reggingen voor de stichting ontwikkeling en sanering midden- en kleinbedrijf, 7 voor de rijksnijverheidsdienst 4 voor de stichting voor lichting energiebesparing Ne derland. i Bij het ontwikkelings- en saneringsfonds hebben de meeste steuntoezeggingen be trekking op bedrijven met minder dan tien werknemers, ,'i de rijksnijverheidsdienst "Bt het accent op bedrijven met tussen de tien en honderd "erknemers. De toezeggingen het kader van de energiebe sparing liggen qua bedrijfs- Srootte tussen de beide andere oategorieën in. in totaal zijn voor Neder- Dri 1574 steuntoezeggingen Scdaan, op in totaal 2321 aan jagen. de directeur terecht te Ko men", zo probeert Lenting het verschil aan te geven tussen enerzijds de vereniging en an derzijds de werkorganisatie. Volgens hem zijn de proble men bij de Terneuzense ver eniging juist ontstaan omdat er geen goede afspraken be staan en omdat 'iedereen zich bemoeit met dingen waar hij niks mee te maken heeft'. Len ting is dan ook van plan om binnenkort in 'indringende ge sprekken' met zowel het be stuur als de ondernemings raad duidelijk te maken dat 'er eindelijk rust in de tent moet komen'. In een ander punt uit de brief van de ondernemings raad kan de FNV-bestuurder zich Overigens wel vinden. Dat betreft het verzoek om meer informatie over een interne reorganisatie van de techni sche dienst, de begroting 1985 en de hele organisatiestruc tuur van de bouwvereniging. „Ja, dat zijn rechtmatige vra gen", beaamt hij. De raad wil ze in de eerstkomende over legvergadering aan de orde stellen. Een gebrek aan infor matie daarover was in sep tember een van de belangrijk ste redenen voor de OR om haar werk op te schorten. In de brief geeft de OR ten slotte ook een beeld van de werksfeer. Voorzover die slecht is, ligt dat niet aan het personeel 'dat eensgezind en gemotiveerd is', maar aan 'de top van onze vereniging'. Het jjs. een publiek geheim dat daarmee met name directeur H. Engelsma wordt bedoeld. Deze heeft, niet in de laatste plaats op verzoek van het be stuur, de touwtjes binnen de werkorganisatie strak aange haald. Bij het personeel zijn de daaruit voortvloeiende maat regelen slecht gevallen. Het bestuur van de vereni ging wilde gisteren nog niet reageren op de brief. Volgende week dinsdag prijkt het voor stel van de OR op de agenda van een bestuursvergadering. Vorig jaar werd het trio Tonnie Krijger ontbonden. Deze foto werd gemaakt tijdens het afscheidsconcert. De toenmali ge bandleider zit achtefde keyboards. - fotoarchief.» stem Van onze correspondent TERNEUZEN - Het Jazz kwartet Mare Verschelden, Tonnie Krijger, Piet van Meerbeke en Sjef Neve ver zorgt zondag 18 november in het Zuidlandtheater te Ter- neuzen een koffieconcert. Als gastsolist bij dit 'gele genheidsorkest' is niemand minder dan de bekende Bel gische saxofonist Rony Ver biest uitgenodigd. Het con cert begint om 11.30 uur. Mare Verschelden ;ujt- Zaamslag heeft het Jazz kwartet geformeerd. Zijn initiatief werd met positieve geluiden ontvangen. Tonnie Krijger uit Terneuzen, die gitaar speelt in de groep, voelde direct wat voor het oorspronkelijk 'gelegen heidsorkest'. Tonnie Krijger: „Ik weet overigens niet of het een ge legenheidsorkest zal blijven. Als we aanvragen hebben om nog meer optredens te verzorgen zullen we dit graag doen en zal het orkest misschien wel een eigen le- Mqrj. gaan leiden, hoewel dit in eerste instantie niet de bedoeling was". Naast Mare Verschelden, die de keyboards voor zijn rekening neemt, en gitarist Tonnie Krijger, speelt Sjef Neve met de nodige overga ve basgitaar in het kwartet. De slagwerker in deze for matie is de Terneuzenaar Piet van Meerbeek. Gastsolist Rony Verbiest is geen onbekende in de we reld van de jazz en de lichte muziek. Hij speelt onder meer in de Koninklijke Ka pel van de Gidsen, de Big Band Sound uit Wetteren en het Jazzorkest van Etienne Verschueren. Het contact tussen de le den van het Jazzkwartet en Verbiest werd gelegd tijdens een groot Big Band-festival in België. Verschelden en Krijger zijn ook actief in John White's Big Band. Lei der van dit succesvol orkest Johan de Witte neemt overi gens de presentatie voor zijn rekening tijdens het koffie concert. Naast een zestal eigen compostities van Mare Verschelden prijkt nog een aantal stukken van bekende namen op het programma. Tonnie Krijger: „Er zijn veel verschillende stijlen te beluisteren zoals Be-Bop, Bossa Nova-achtige num mers en wat Ballads. Het is gewoon lekker, ontspannen, swingende muziek. Ik kan iedereen die een leuk stukje muziek wil horen, aanbeve len om het koffieconcert te bezoeken". Van onze correspondent SAS VAN GENT - Zater dag 24 november verwel komt Sas van Gent Sint- Nicolaas. Organisator van dit gebeuren is de Stich ting Sint-Nicolaasintocht, die er ook nu weer in ge slaagd is een aantrekkelijk programma in elkaar te zetten. Men start om 13.00 uur met een poppentheater voorstelling in cultureel centrum De Speye waar Theater Parabel voor de peuters, kleuter en kinde ren van de laagste klassen van de basisschool het poppenspel Sterke Wanja op de planken brengt. Na afloop trekt de Sasse jeugd dan samen met drum- en majorettenkorps The Ar- no's in optocht naar de Sasse Oostkade. Ook de harmonie De Vereenigde Vrienden is hier present. Rond half drie arriveert de goedheiligman met zijn zwarte Pieten aan de Oost kade, waarna een korte route volgt door het cen trum en ontvangst op het gemeentehuis aan de Westkade door het ge meentebestuur. De Sint verschijnt hier samen met de Sasse notabelen op het balkon van het gemeente huis waar de menigte toe gesproken wordt. Later in de middag, om streeks vier uur, vervolgt Sinterklaas zijn tocht naar bejaardentehuis De Re doute, waar een program ma voor de bewoners volgt. De Sint zal in Sas van Gent welkomd worden geheten door C. Waterschoot, voor zitter van de organiseren de stichting. Op zijn tocht door de straten wordt vanzelfspre kend door de zwarte Pieten snoepgoed uitgedeeld aan de kleinsten. Vanaf de Grote Markt gaat de hoog bejaarde grijsaard zelfs een stuk te voet naar het gemeentehuis waarbij ge legenheid is de allerklein sten de hand te drukken. Van een oner verslaggevers IN TERNEUZEN ^RNEUZEN - Tijdens een riicharistieviering in de paro- Mekerk Sint-Willibrordus in Terneuzen wordt zondagmor gen 18 november pater J. Ne- Dssen door de Zeeuwse deken J'Aarts geïnstalleerd als nieu- We pastor van deze Terneu- *ense parochie. Samen met Pastor W. Hacking verzorgt "•j voortaan het pastoraat. Tijdens de plechtige eucha ristieviering, die om 10.30 uur °®gint, herdenkt de huidige Pastor J. Segers zijn 40-jarig Priesterjubileum. Zoals ge- 5®Wis hem wegens gezond- heidsredenen op diezelfde dag eervol ontslag verleend. Na afloop van de viering wordt pastoor Segers een ge schenk van de parochie aan geboden. Daarna begint om 12.30 uur een receptie in Dans school Bilderbeek aan de Axelsestraat. Daar wordt on der meer gesproken door de ken J. Aarts en burgemeester C. Ockeloen van Terneuzen. BIERVLIET - Op de Noord- dijk kwam een landbouwtrek ker bestuurd door S. P. uit Biervliet op een vrij smalle landweg in botsing met een personenauto, bestuurd door P. G. uit Brugge. Dit gebeurde toen de trekker en de auto el kaar passeerden en van de trekker enige pennen heen en weer begonnen te schomme len. HOOFDPLAAT - Donderdag avond omstreeks 19.15 uur is op de Zuidlangeweg mevrouw M. uit Hoofdplaat door een passerende personenauto, die werd bestuurd door M. R. uit Biervliet aangereden. Me vrouw M., die op de weg liep en haar loslopende hond wilde pakken stak de weg over op het moment dat de auto pas seerde. Mevrouw M. is in het ziekenhuis te Oostburg opge nomen. SLUISKIL - Gistermorgen raakte de automobilist A. M. uit Terneuzen met zijn perso nenauto op rijksweg 252 in een slip, toen hij een voor hem rij dend voertuig wilde passeren en op het laatste moment zag dat dit niet meer kon. Hij moest sterk afremmen en kwam daarbij tegen een licht mast tot stilstand. Hierbij werd de personenauto zwaar beschadigd. Van een onzer verslaggevers RENESSE - De Deltadienst van Rijkswaterstaat heeft gisteren in kasteel Moermond in Renesse Gerard Baijens (52), een van de markantste voorlichters van Rijkswaterstaat, hartelijk uitge luid. Baijens is met ingang van 16 november benoemd tot hoofd voorlichting van de gemeente Middelburg. Hij heeft 35 jaar in de Zeeuwse waterbouw gewerkt. 23 Jaar geleden maakte Baijens - Middelburger van origine en in de Zeeuwse hoofdstad onder meer door zijn toneelactiviteiten een bekend figuur- zijn entree bij Waterstaat. Jarenlang was hij voorlichter bij de Deltadienst. Hij oefende zijn lang niet altijd gemakkelijke functie met grote openheid uit. Daarop wees het hoofd van de afdeling voorlichting van de Deltadienst, Leo Kneepkens, gistermiddag nadrukkelijk, toen hij Baijens op 'Moermond' namens de dienst hartelijk bedankte voor diens weergaloze inzet. Tot de velen die de scheidende voorlichter van de Deltadienst de hand kwamen drukken en hem met een cadeautje verrasten, behoorden veel Zeeuwse persbroeders en voorlichters van tal van Waterstaatsdiensten en van Dosbouw, de aannemerscombi natie die de pijlerdam in de Oosterscheldemonding bouwt. In zijn dankwoord zei Baijens onder meer er trots op te zijn op 52-jarige leeftijd opnieuw te kunnen beginnen. Zoals bekend wordt de Deltadienst van Rijkswaterstaat over een paar jaar opgeheven. De Oosterscheldewerken moeten dan klaar zijn. Welzijn ouderen - Dinsdag 20 november houdt de stichting Welzijn voor Ouderen afde ling Biervliet een gezellige avond in Ter Walle,. aanvang 19.30 uur. Dit wordt qen avond genieten met muziek van de accordeongroep Accona's. Bazar - Zaterdag 17 november is in de serviceflat Ter Walle de jaarlijkse barar. Er wordt van alles te koop aangeboden op handwerkgebied, alles door de bewoners gemaakt. De ba zar is van 14.00 tot 21.00 uur. Collecte - Zaterdag 17 novem ber wordt de jaarlijkse Sint- Nicolaascollecte gehouden. Onder begeleiding van drum band Willem Beukelszoon gaat het evenementecomité huis-aan-huis om een bijdra ge voor het Sint-Nicolaasfeest. De start is om 10.00 uur vanaf café Oude Raedthuys: Gezinsdienst - Zondag 18 no vember is er in de Nederlands hervormde kerk een gezins dienst. Het thema is 'Ik moet even met je praten'. De dienst begint om 10.00 uur en mede werkenden zijn ds. Knol en 'Or Tamin'. Ruilbeurs - De geplande jeug- druilbeurs van zaterdag 17 no vember in het buurthuis De Hoekse Rakkers gaat niet door vanwege de aankomst van St.- Nicolaas in Terneuzen. Optreden - De afdeling Sluis kil van de stichting Welzijn voor Ouderen houdt vanavond een muzikale ontspannings avond in De Sterre, aanvang acht uur. Medewerking hier aan verleent de blaaskapel De Lamsoren. Dit optreden be staat uit het spelen en zingen van Egerlanander-Tirolermu- ziek. Houders van een cultu reel abonnement hebben gra tis toegang. Voor overige be langstellenden kost het drie gulden vijftig, inclusief een kóp koffie. Vogelshow - De Terneuzense vogelvereniging De Vogel vrienden houdt vandaag van 19.00 tot 21.00 uur en morgen 17 november tussen 11.00 en 21.00 uur in de bovenzaal van café Du Commerce aan de markt in Terneuzen een vogelshow. Ruim 450 gevederde dieren uit de gehele kanaalzone zullen te zien zijn. Ruilavond - Maandag 19 no vember. is er een ruilavond van de postzegel- en munten- yereniging Zeeuwsch-Vlaan deren. De ruilavond, die om half acht begint, wordt gehou den in de bovenzaal van café Du Commerce aan de Markt. Behalve de mogelijkheid om te ruilen kunnen verzamelaars ook weer nieuwtjes ophalen. Verder is er een veiling en een verloting. De toegang is gratis. Bridge - Leden van de bridge club Emergo speelden in res taurant De Milliano een wed strijd in het kader van de win tercompetitie. Uitslag: A- groep: 1. mevrouw Sandrini- de heer IJsebaert, 2. merouw Verloop-de heer Meulenberg, 3. dames Borm-Visser. B- groep: 1. dames Hoogenboom- De Heus, 2. dames Dinge- nouts-IJsebaert, 3. dames Aarts-Widdershoven. Bejaardenkermis - Evenals andere jaren hebben de perso neelsleden van het bejaarden centrum Het Verlaet een dagje kermis op touw gezet voor de bewoners. De recreatiezaal wordt door medewerkers he lemaal omgetoverd in een ker- misruimte, compleet met kraampjes, oliebollen, limona de, koffie en een borrel. De kermis is zondag 20 november en begint al in de moreenurpn 14ia-avond - Op initiatief van de plaatselijke afdeling van het SKW wordt vrijdag 16 no vember een gesproken dia voorstelling gepresenteerd in verenigingsgebouw Concor dia. Hieraan verlenen George Mechelinck en Johan Thomas medewerking. Beiden willen een aantal interessante opna men van hun eigen dorp aan het publiek tonen. De voor stelling draagt de titel 'West dorpe toen en nu' en begint om half acht. De toegang is gratis. Disco - In de kelder van vere nigingsgebouw Concordia wordt aaterdag 17 november een disco-avond gehouden van half acht tot elf uur. Van onze correspondent SLUISKIL - Karabijnclub Winnetou uit Sluiskil vierde afgelopen weekend het 12'h- jarig bestaan. De feestavond werd gestart in de Sasse Vlaanderenhal met een paar uurtjes bowlen. In clublokaal Dallinga te Sluiskil vond vervolgens de huldiging plaats van zes leden die sinds de oprichting lid zijn, te weten Louis en Meerten Dallinga, Bert de Bakker, Joop Kentin, Boudewijn de Waal en Piet van Puyvelde. Ze werden toegesproken door bestuurslid Peter Van- hij fte en hen werd een tinnen bord met inscriptie aangebo den. Penningmeester Ans van Puyvelde werd ook in het zon netje gezet voor het vele werk dat zij voor de club verzet. Daarna werden door zitter Boudewijn de Waal de prijzen uitgereikt van de clubkam pioenschappen op de kaart en prang. De uitslagen waren: Kaart: 1. Mark Froment met 1019 punten, 2. Piet van Puyvelde 1018, 3. Alex Froment met 1001 punten. Prang: 1. Mark Fro ment 13 vogels, 2. Piet van Puyvelde 12, 3. Ans van Puy velde met 8 vogels. Hierna ging het schutters- gezelschap aan tafel voor een gezamenlijke fondue. Op het eind van de avond werden de prijzen uitgereikt van de bow ling. Uitslag: 1. Piet van Puy velde, 2. Jan Breepoel, 3. Ar thur Hacquart en Johan Neyt. Het was een druk jubileum jaar voor Winnetou, dat terug kijkt op een mooie vleesschie- ting en niet te vergeten vorige maand een palingschieting waar maar liefst 82 schutters op af kwamen. Morgen (zater dag) is de grote jubileumschie- ting die om 19.30 uur begint. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg - Van vrijd. 19 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter W. Jongsma, Oudekerkstr. 2, Aarden burg, tel. 01177-1466. Axel - Van vrijd. 17.30 u. tot maan dagmorgen 8 u. dokter E. Klop, Bas- tionstr. 36, tel. 01155-1777. Spreekuur zat. en zond. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke - Dokter H.v.d. Pas, Hoogstr. 1, IJzen dijke, tel. 01176-1366. Clinge, Koewacht en St. Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter Adriaansens, Hoofdstr. 34, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Breskens en Groede - Dokter R. La- terveer, Dr. Broodmanstr. 2, Bres kens, tel. 01172-1956. Spreekuur zat. en zond. om 11 en 17 uur, Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter Beek, Zuidzande, tel. 01170-2424. Driewegen e.o. - Tot maandagmorgen 8 u. dokter J. Kole, Kerkstr. 38, Hoe- dekenskerke, tel. 01193-262. Goes - Van vrijd. 19 u. tot zond. 23 u. dokter F.v. Peer, Oostsingel 132, Goes, tel. 01100-15306. Spreekuur zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter M.v, Kalmthout, Groenendijk 52, Kloosterzande, tel. 01148-1377 Spreekuur spoedgevallen zat. om 11.30 u. Heinkenszand e.o. - De praktijk van dokter J. Fortrie en C. Miermans wordt waargenomen door dokter C. Miermans, Kloetingseweg 3, 's-Heer Abtskerke, tel. 01103-2089, bgg. 01106- 3074, (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u). Heinkenszand, 's-Heer Arendskerke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt waargenomen door dokter D.v. Driel, Vermetstr. 23, 's-Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 18 u. tot zond. 24 u. dokter C.v.d. Mee, Wilhelminalaan 13, Hulst, tel. 01140-14215. De praktijk van dokter Niesten en dokter Lips, Gr. Bagijnestr. 16, Hulst, tel. 01140-13373 wordt door eigen art sen verzorgd. Spreekuur spoedgeval len zat.: 9.30-10 uur en 17.30-18 uur, zond. 12.30-13 uur. Hansweert en Yerseke - Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dokter P. Polderman, tel. 01131-1300. Boodschappen zo mo gelijk voor 10 uur. Spreekuur spoed gevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath - Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dokter A. Plaisier, tel. 01130-1566. Boodschappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur Kapelle, Kloetinge, Kattendijke en Wemeldinge - Van zat. 8 u. tot zond. 24 u. dokter A. Eckhardt, Kon. Em- mastr. 16, Wemeldinge, tel. 01192-1438, bgg. 01100-16857. Middelburg - Zaterdag dokter S.v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Zondag dokter M. Reyerse, Seis weg 29, tel. 13456. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 01158-1366. Spreekuur zat. om 10.30 uur op Bolwerk Oranje 2. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bol werk 12c, tel. 01150-12020. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter H. Ham mer, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150- 12303. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. Vlissingen - Tot zat. 24 u. dokter D. Bom, tel. 12233. Van zat. 24 tot zond. 24 u. dokter v.d. Berg, tel. 65253. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Zaamslag - Dokter W. Fraanje, Plein 42, Zaamslag, tel. 01153-1244. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetingen, Kattendijke en Wilhelminadorp - Tel. 01100-12456. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk - Tel. 01108-1378. Oost-Zuid-Beveland - Zuster Uitten- bogerd, tel. 01135-1721. Zak van Zuid-Beveland - Zuster F.v. Dongen, tel. 01105-1769 Hulst en Hontenisse - Tel. 01140- 12191. Sas van Gent, Westdorpe, Sluiskil, Philippine en Hoek - Tel. 01157-1843. Terneuzen-Tel. 01150-13360. West Zeeuwsch Vlaanderen - Tel. 01173-1367. Zaamslag, Axel, Zuiddorpe, Koe wacht en Overslag - Tel. 01155-1885. DIERENARTSEN Goes, Heinkenszand en Noord-Beve land - Dierenarts H.v. Dijk, Simons- wei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290. Hulst en Zaamslag - Dierenarts J. de Haas, Axelsestr. 108, Zaamslag, tel. 01153-1366 en R. Versol, Plevierstr. 18, Hengstdijk, tel. 01148-2365. Midden Zeeuwsch-Vlaanderen, Ter neuzen en Axel - Dierenarts J Kop, Bastionstr. 3, Axel, tel. 01155-1488, za terdag; Terneuzen, W. de Zwijger laan 2b, tel. 01150-95017, spreekuur 13.30-14 u. en Axel Dierenkliniek, tel. 01155-1488. Spreekuur 11-12 u. Zondag volgens afspraak, tel. 01150-95017. Terneuzen e.o. - Praktijk J.P. en P. de Vos, Kliniek voor kleine huisdieren en bijzondere dieren, Van Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur: zat. van 12.30-14 u. Verder na telefonische afspraak. Sluis, Aardenburg en Oostburg - Die renarts W. Kapsenberg, I Novem- berstr. 1, Sluis, tel. 01178-1225. Spreek uur zat. en zond. om 13 uur. Praktijk IJzendijke - Dierenarts H.H.F.M.v.d. Vijver, IJzendijke, tel. 01176-1388. Spreekuur zat. om 13 uur en zond. om 12 uur in de dierenkliniek Minnepoortstr. 14, IJzendijke. TANDARTSEN West Zeeuwsch-Vlaanderen - Tand arts I. Buize, praktijk: Nieuwstr. 55, Oostburg, tel. 01170-3580. Privé: Pool ster 54, Oostburg, tel. 01170-2498. Spreekuur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost Zeeuwsch-Vlaanderen - Tand arts G. Fassaert, praktijk: Mar- grietstr, 9, Kloosterzande, tel. 01148- 1905, privé: Speykstr. 8, Kloosterzan de, tel. 01148-2197. Spreekuur zat. 10- 10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 u. Sluis en Oostburg - Tandarts T. Schauteet, Visserstraat 11, Sluis, tel. 01178-1921. Spreekuur zat. en zond. 9- 10 u. Walcheren - Tandarts H. Boot, Ro zenburglaan 14, Middelburg, tel. 01180-15306. Spreekuur zat. en zond. 11-12 uur. Zuid- en Noord-Beveland - Tandarts R. Laumen, Voorstad 33a, Goes, tel. 01100-14314. Spreekuur zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 en 16- 17 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes - Zeeuwse apotheek, Grote Markt 10, tel. 01100-15255. Hulst - Apotheek Hulst, Steenstr. 35, tel. 01140-4255. Geop. zat. 11-12 uur en 15-17 uur, zond. 15.30-16.30 uur. Ver der uitsluitend voor spoedgevallen. Middelburg - Apotheek Ringeling, Lange Delft 133, tel. 12538.(Vanaf vrijd. 17.30 uur). Terneuzen - Apotheek Hamann, tel. 01150-12060. Geop. zat. van 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 u. en 17-18 u. Vlissingen - Apotheek Papegaaien- burg, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. ZIEKENHUIZEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukken: eerst dienstdoende huisarts raadple gen Hulst - St. Liwuinaziekenhuis tel. 01140-12651. Oostburg - St. Antoniusziekenhuis, tel. 01170-3355. AMBULANCE EN BRANDWEER Zeeuwsch-Vlaanderen - Tel. 01150- 12200.

de Stem | 1984 | | pagina 17