Wanprestatie Jong Oranje Twijfels over bezetting van het middenveld Vilas: toen wij uit Rotterdam vertrokken WK driebanden weer met 'oude' regels Het Wil is goed LOTTO EN TOTO emm Gelijkspel van HSV in Stuttgart Pijnen weer aan kop in München WOENSDAG 14 NOVEMBER 1984 Kieft valt af met liesblessure Bekerronde verschoven Nieuw stadion voor FC Den Bosch Voetbalduels naar 13 januari foernooivan pen Ossaert succesvol Kleine zege Blue Diamonds op koploper Van onze speciale verslaggever KREMS - Jong Oranje heeft gisteren in het Oostenrijkse Krems een wanprestatie gele verd. De voetbalploeg voor spelers onder 21 jaar kwam te gen de zeer zwakke leeftijdge noten uit Oostenrijk niet ver der dan een 0-0 gelijkspel. On danks het bizarre spel gaat Nederland in kwalificatie- groep 5 van de strijd om het Europees kampioenschap aan de leiding. In Krems waren een kleine 1000 voetbalverslaafden sa mengeschoold om de hoop van Oostenrijk en Nederland aan het werk te zien. Geen ogen blik werden zij gewaar dat het hier om betaald voetballers, zelfs vele full-profs, handelde. Ook arbiter Kotherja uit Al banië paste zich moeiteloos bij de acteurs aan. De troosteloze entourage vormde een passend decor voor veel gehol en gedraaf en bitter weinig voetbal. De enige speler die nog enige lijn in het spel trachtte te brengen, was Utrechtenaar Edwin Godee. Deze door Ajax afgestoten speler was de centrale man op het middenveld. Hij overtroef de bijvoorbeeld de Ajacieden Bosman en Vanenburg. De laatste kwam slechts spora disch los van zijn schaduw Maier en zette de kritiek van zijn clubtrainer De Mos op diens vlakke spel in belangrij ke wedstrijden slechts kracht bij. Alleen hun voormalige ploeggenoot Bakker (nu Wil lem II) was af en toe gevaar lijk met onverwachte schoten. Dat het tegen het nog zwakke re Oostenrijk bij rust 0-0 stond, was te danken aan doel man Snelders, die enkele ma len goed ingreep. Na rust moest verdediger Teuben plaatsmaken voor aanvaller Corbijn. Vanenburg werd middenvelder en Godee kwam in de defensie terecht. Belachelijke wissels van bondscoach Jan Rab, want het spel bleef even onverzorgd als daarvoor. Ondanks de zwakte van de tegenstander kwam de nul op het bord nauwelijks in gevaar. OOSTENRIJK - NEDERLAND 0- 0. Scheidsrechter Kotherj a (Alba nië). Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Bakker. Nederland: Snelders (FC Twente), Van Benthem (FC Twente), Rutjes (Excelsior), Teuben (Helmond Sport), Boessen (Fortuna Sittard), Boerebach (Go Ahead Eagles), Go dee (FC Utrecht), Roossien (FC Groningen), Vanenburg (Ajax), Bosman (Ajax), Bakker (Willem II). De stand: Nederland 2-3, Honga rije 2-2, Oostenrijk 3-2, Cyprus 1-1. De kwalificatie-wedstrijd in Bursa tussen de voetbaljeugd van Turkije en Engeland is dinsdagmiddag zonder doel punten geëindigd. Er waren 10.000 bezoekers. Het betrof een wedstrijd in groep 3. De stand: Engeland 2-3, Tur kije 2-2, Finland 2-1, Roeme nië 0-0. In groep 2 won de jeugd van Zweden de uitwedstrijd tegen Portugal met 1-0. De winnen de treffer werd vlak voor het einde gemaakt door Roland Nilsson. Er waren 6000 bezoe kers in Montijo. De stand: Portugal 3-3, Zwe den 3-3, West-Duitsland 1-2, Tsjechoslowakije 1-0. Schlmnenspel raid opstellingen Door Ted van Leeuwen WENEN - Zowel de Oostenrijkse bondscoach Erich Hof als diens Nederlandse collega Rinus Michels zullen de opstellingen van hun elftal pas kort voor de wedstrijd van vanavond be kend maken. Rond het sleutelduel in voorrondegroep 5 van het wereldkampioenschap voetbal wordt een tactisch schimmenspel opgevoerd, dat aan lang vervlogen tij den doet herinneren. „Ik maak de ploeg pas vijf kwartier voor de aftrap be kend, omdat de reglementen eisen dat op dat tijdstip het wedstrijdformulier wordt in gevuld", zei Erich Hof gister morgen tijdens de persconfe rentie van het Oostenrijkse elftal. De onder zware druk staande bondscoach twijfelt nog of hij met drie aanvallers dan wel met vier middenvel ders zal spelen. Rinus Michels wil zijn strategie aan de Oos tenrijkse speelwijze aanpas sen. Na de laatste training, die Oranje gisteren in de vrieskou van het Gerhard Hanappi- stadion afwerkte, zei Michels: „Ik heb nauwelijks nog vraag tekens. In grote lijnen staat mijn elftal inmiddels vast. Het gaat alleen nog om een positie op het middenveld. Ik weet niet of mijn Oostenrijkse col lega drie spitsen zal opstellen. Daar is hij kennelijk zelf ook nog niet uit. Ik vermoed dat hij zijn twijfels heeft over linksbuiten Steinkogler. Mocht hij met drie aanvallers spelen, wat on-Oostenrijks is, verandert er aan mijn basis idee niets. Speelt hij met vier middenvelders, dan zet ik iets om. Het wordt geen geschuif van spelers, maar alleen een ander gezicht". Eén naam gaf Michels wel aan de openbaarheid prijs. Het doel zal verdedigd worden door Hans van Breukelen. Na wat mindere prestaties in de afgelopen weken, was de twij - fel bij de doelman van PSV rond het hart geslagen. Maar gistermorgen heeft hij samen met Michels en reserve-doel man Joop Hiele op het veld van Admira/Wacker een ex tra training afgewerkt. Mi chels: „Hans was een beetje onzeker geworden, zo zijn doelmannen, maar we hebben goed getraind en alle twijfels zijn inmiddels weg". Over één ding waren beide coaches het roerend eens. Mi chels en Hof verwachten een spijkerhard duel, waarbij de messen geslepen ter tafel zul len komen. Michels: „Het is een hele bijzondere wedstrijd en dat soort gelegenheden kennen hun eigen wetten. De belangen die op het spel staan, zijn enorm. Het komt er op aan wie zichzelf kan beheer sen". De rol van scheidsrechter Milchenko uit de Sowjet-Unie zal dan ook een hele belangrij ke worden. Michels: „Ik ken de man niet, maar dat zegt niets. De Schot Syme, die Bohemians - Ajax floot, was wel bekend, maar die liet veel te veel toe. Het zal een kwestie van geven en nemen worden". Michels eist van zijn spelers vooral discipline. „Het gaat om een ijzeren discipline en dan bedoel ik een tactische. Wie is er bereid verantwoordelijk heid te nemen. Dat is namelijk wedstrijdmentaliteit en be langrijker dan al het andere". In Michels' eerste wedstrijd als bondscoach sinds het we reldkampioenschap van 1974 heeft hij te maken met een te kort aan linksbenige spelers en een speler met leiderskwa liteiten. Dat probleem zal via de weg van de werklust opge lost moeten worden. Michels zal dan ook voor clubmoten kiezen. Ajax (Ophof, Spelbos, Silooy, Boeve, alsmede de PSV-er Brandts) levert de meeste verdedigers, PSV (de butant Lokhoff, Valke, Van de Kerkhof) de meeste midden velders, die mogelijk zullen worden bijgestaan door de Groninger Van Tiggelen, die in zijn ploeg een dienende rol heeft. Voor de aanval heeft Michels, na het wegvallen van Kieft, drie kandidaten: Gullit, Van Basten en Van der Gijp. In zijn hart zou de bonds coach het liefst Mario Been van Feyenoord op het midden veld opstellen. Maar zijn ver stand zegt anders. Been zal vermoedelijk niet in de basis formatie voorkomen, aange zien hij het meest tot zijn recht Hans van Breukelen zal vanavond het Nederlandse doel verdedigen. Gisteren werd hij doorzijn collega-doelman Joop Hiele nog eens extra onder handen genomen. - fotoanp komt in een ploeg die aanval lend speelt. Dat mag van Ne derland niet verwacht wor den. Michels heeft voor van daag puur resultaatvoetbal aangekondigd. „Daarom is de discipline zo belangrijk", al dus Michels. „Resultaatvoet bal is wel iets anders dan een potje lekker voetballen". De laatste keer dat Neder land en Oostenrijk tegen el kaar speelden, was op 14 juni 1978 in Cordoba tijdens het wereldkampioenschap. Neder land won die partij met 5-1. Nu, zes jaar later, zijn er nog zes spelers uit die wedstrijd over. De Oostenrijkers Konci- lia, Pezzey, Prohaska en Jara en de Nederlanders Brandts en Van de Kerkhof. WENEN - Het Nederlandse voetbalelftal moet het in de kwalificatie-wedstrijd voor het wereldkampioenschap te gen Oostenrijk zonder Wim Kieft stellen. De aanvaller van Pisa liep tijdens de training van dinsdagmiddag een lies blessure op. Hij wordt vervangen door Dick Schoenaker. De midden velder van Ajax vliegt heden morgen naar de Oostenrijkse hoofdstad. Van onze speciale verslaggever WENEN - De derde ron de van het toernooi om de KNVB-beker zal waar schijnlijk in het carna valsweekeinde (16/17 fe bruari) worden afge werkt. Dit maakte Jan Huybregts, secretaris be taald voetbal, dinsdag in Wenen bekend. Aanvankelijk zou op 12 en 13 januari voor de be ker worden gevoetbald. DUSSELDORP (SID) - In de Bundesliga werden dinsdag avond drie wedstrijden ge speeld. Hamburger SV reisde naar Stuttgart en behaalde er tegen VFB een 1-1 gelijkspel. De uitslagen: Borussia Dort mund - Eintracht Braun schweig 3-1, VFB Stuttgart - Hamburger SV 1-1, Bayer Ür- dingen - Bayer Leverkusen 2- 1. Door Lêon Krijnen ANTWERPEN - Guillermo Vilas moest zo waar lachen om de vraag of hij wellicht be gin volgend jaar weer te bewonderen zal zijn in het Grand Prix-toernooi van Rotterdam. „Een heel, maar dan ook heel klein kansje", grinnikte de inmiddels alweer 32-jarige Ar gentijn na afloop van zijn gewonnen partij tegen België's hoop in bange tennisdagen, Jan van Langendonck. Gezien het gebaar dat hij daarbij maakte, tussen zijn duim en wijsvinger was nauwe lijks plaats voor een sigarettenvloeitje, mag echter gevoeglijk worden aangenomen, dat hij en zijn peetvader Ion Tiriac in hun le vensdagen nooit meer een stap binnen de ge meentegrenzen van de Nederlandse haven stad zullen zetten. De 'affaire Rotterdam' is vorig jaar maart en de daaropvolgende maanden al breed uit gemeten in de internationale media, maar voor diegenen die desondanks een geheuge- nopfrissertje nodig hebben, verliep die affai re in het kort als volgt: Jimmy Connors zegde een dag voor het ABN-toernooi plotseling af vanwege dringende huwelijksproblemen. Vi las, bij monde van Tiriac, verklaarde zich daarop even plotseling bereid om vanuit Pa rijs naar Rotterdam af te reizen. Maar niet, zoals later zou hebben moeten blijken uit al dan niet voorbarige uitlatingen van de toen malige Ahoy'-directeur Peter Bonthuis, zon der slag of stoot. Bonthuis beweerde enkele weten later tegen de council van de interna tionale tennisraad (MIPTC), de Amerikaan Marshall Happer, dat Tiriac 60.000 gulden ge toucheerd zou hebben als startgeld voor zijn pupil. Het hek, zowel voor Vilas als voor de directie van Ahoy', was vervolgens goed van de dam. Vilas werd in eerste instantie voor een jaar van de internationale tennisbanen verbannen, maar hij ging daar uiteraard niet mee akkoord. De sluwe en dure advocaten van Vilas zetten een serie hoorzittingen op touw, waarin Bonthuis en diens compaan Cock Hoekwater, geheel in de Amerikaanse traditie van dat soort onderzoeken, het vel letterlijk en figuurlijk over de oren werd ge haald. 'Rotterdam' ging goed af in die kei harde ondervragingen, en Vilas, zo leek het, kon weer met een schone lei beginnen. De dichter/tennisser, in zijn hoogtijdagen in 1977 winnaar van zowel Roland Garros als van het open Amerikaanse kampioenschap, bleek echter danig aangeslagen door het ge leuter over zijn vermeende wandelingen op duistere paden. Na Rotterdam bakte hij er in 1983 en 1984 werkelijk helemaal niets meer van in het internationale proftennis. Tot overmaat van ramp werd hij begin dit jaar ook nog geconfronteerd met een slepende armblessure. In Parijs, waar hij toch jaren lang op zijn minst halve finale-plaatsen be haalde, werd hij in de eerste ronde door Gun- thardt van het gravel getikt, waarna hij be sloot om Wimbledon voor gezien te houden. Zijn come-back had hij zo'n beetje in septem ber tijdens de 'US Open' gepland, maar daar verloor hij al in de derde ronde van Gene Mayer. En de Nederlandse tennisliefhebbers kunnen zich ook nog wel herinneren, dat Vi las een week of vier geleden in Basel door niemand minder dan ene Michiel Schapers met 6-3 6-1 tot een figurant gedeklasserd werd. Het einde derhalve van een overigens grandioze carrière, of niet, Guillermo Vilas? „Absoluut niet", zo reageerde de nog immer langharige playboy gisteren zelf, nadat hij Van Langendonck gisteren verslagen had, maar niet nadat die Vlaming een setje had ingepikt en vervolgens een vrij ernstige en kelblessure opliep (6-1 2-6 6-2). „Ik sta einde lijk weer eens ontspannen te tennissen", al dus Vilas. „Ik hoef eindelijk niet meer na te denken wat ik nou precies aan het doen ben, en ik heb eindelijk weer het gevoel dat ik echt aan het terugkomen ben". Tussen de bedrijven door stak Vilas de no dige pluimen op de hoeden van de Antwerpse organisatoren. Hij wilde niets weten van het gegeven dat Antwerpen eigenlijk niets meer en niets minder dan een veredeld exhibitie- toernooi is. „Dat interesseert de mensen geen bal", aldus Vilas, terwijl zijn inmiddels enke le mudjes aangekomen coach Tiriac grimmig en instemmend knikte. „Het maakt de ten nisliefhebbers helemaal niets uit of het nou Wimbledon, Roland Garros, een Grand Prix- toernooi of een schijnvoorstelling is. De men sen willen gewoon de beste tennissers van de wereld in actie zien. Daarbij maakt het hele maal niet uit hoe die spelers op de baan ko men, wat ze daarvoor aan eventueel startgeld vangen en wat ze daarmee verdienen. Het publiek wil de echte toppers zien, en die zien ze hier. Het enige verschil met een willekeu rig Grand Prix-toernooi is, dat je hier al in de eerste ronde op je tenen moet lopen. Want, wees nou eerlijk, wat hier in de eerste ronde wordt betaald aan de verliezer, dat verdien je in de meeste toernooien nog niet eens in de fi nale. De uitslagen: Ramesh Krishnan (Ind) - Heinz Günthard (Zwi) 7-6 6-1, Guillermo Vilas (Arg) - Jan Vanlangendonck (Bel) 6-1 2-6 6-2, ^iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitin DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch kan binnen twee jaar beschikken over een nieuw stadion. Tijdens een commis sie-vergadering werd maan dagnacht overeenstemming bereikt over de plannen van het college van B en W het sta dion 'De Vliert' af te breken en te vervangen door een nieuwe accommodatie, die zal lijken op het onderkomen van FC Utrecht. Een belegger, die nog onbe kend wil blijven, heeft zich garant gesteld voor de kosten, die worden geraamd op 31 miljoen gulden. Voorwaarde daarbij is de zekerheid, <jat van de commerciële ruimten onder de tribunes op voorhand zestig procent is verhuurd Zover is het momenteel no» niet, maar het Bossche collegjl rekent er op dat dit percentage voor 1 januari 1985 is gehaald Het nieuwe stadion komt op dezelfde plaats te staan als 'De Vliert', dat in fasen zal worden afgebroken, zodat de plaatse lijke eredivisieclub niet tijde- lijk zal hoeven verhuizen. De geheel overdekte tribunes van het complex zullen plaats bie den aan 20.000 toeschouwers. Er zullen 15.000 zitplaatsen ko men. De bouw kan, als aan de voorwaarde van de geldschie ter is voldaan, 1 mei beginnen. Volgens de plannen wordt het complex medio 1986 opgele- verd. ZEIST (ANP) - De KNVB en burgemeester Van Zwieten van Den Bosch hebben overeenstemming bereikt de eredivisie wedstrijd FC Den Bosch - Ajax niet op woensdag 21 november te spelen. De KNVB heeft deze beslissing genomen na overleg tussen de burge meester en de heren Ho- gewoning en De Bakker van de KNVB, omdat men het in Den Bosch vanwege de reacties al daar op de eerdere afge lastingen beter oordeelde een afkoelingsperiode in te lassen. De KNVB heeft nu het duel voor zondag 13 januari vastgesteld. Ook de wedstrijd Go Ahead Eagles - Feyen oord, die eveneens eerder geen doorgang kon vin den wegens een veto van de plaatselijke burge meester, is naar 13 janua ri verschoven. MtJNCHEN (SID) - In de 21ste zesdaagse van München lig. gen voor de finale-avond twee koppels gelijk aan kop. Freu- ler/Pijnen en Frank/örsted hebben in vijf dagen evenveel ronden afgelegd en een gelijk aantal punten (271) veroverd. In de één-uursjacht van maandagnacht verbeterde het koppel Wiggins/Doyle een re cord. Het Australisch/Engelse duo kwam tot de afstand van 54,6 kilometer. Het oude record was sinds 1972 in handen van de Westduitsers Renz en Schulze. De stand na de vijfde nacht: 1. Freuler/Pijnen (Zwi/Ned) en Frank/Örsted (Den) 271 pun ten, 3. Thurau/Clark (WD1/ Aus) 225, 4. op 1 ronde Wig gins/Doyle (Aus/Eng) 106, 5. op 2 ronden Rinklin/Kristen (WD1) 214, 6. De Wilde/Tourne (Bel) 142,12. op 25 ronden Neu- mayer/Elshof (WDl/Ned) 65. LEUSDEN (ANP) - Het toernooi om het wereldkampioenschap driebanden, dat van 16 tot en met 19 mei van het volgend jaar in Heeswijk/Dinther wordt gespeeld, zal onder andere regels wor den gehouden dan de vorige editie in het Westduitse Krefeld. Toen speelde men op ver zoek van de Westduitse bil jartbond in groepen van vier en voerde de wereldorganisa tie het systeem van een onge lijk aantal beurten in. Vooral dit laatste stuitte in de biljart wereld, en niet in het minst bij de KNBB, op veel tegenstand. Zo werd Rini van Bracht van dit systeem in de halve finales het slachtoffer. De KNBB diende tegen deze gang van zaken bij de interna tionale organisaties een pro test in, waaraan nu gehoor is gegeven. De wereldbond heeft er in toegestemd in Hees wijk/Dinther bij wijze van proef terug te keren naar de oude situatie met een nabeurt. Mochten de partijen gelijk eindigen, dan volgt er een ver lenging met 10 procent van de partij lengte. Is er daarna nog geen beslissing gevallen, dan zullen beide opponenten 'pe nalties' nemen tot er een win naar is. Voorts heeft de wereldbond bepaald dat, ongeacht het aan tal deelnemers, in twee poules zal worden gestreden. Voor Heeswijk/Dinther betekent dat twee groepen van zes spe lers, die op drie tafels terecht kunnen. De KNBB en de wed strijdorganisatie hebben in middels namelijk besloten niet meer dan twaalf spelers te ac cepteren. In de voorwedstrijden voor het eerste toernooi om de Europa-beker driebanden voor landenteams heeft Ne derland een thuiswedstrijd geloot tegen Oostenrijk. De ontmoeting moet plaatsvinden tussen 15 februari en 30 maart 1985. De finale van dit toernooi is van 21 tot en met 23 juni 1985 in Zweden. De teams voor dit toernooi bestaan uit twee spelers. Om dat de inschrijftermijn inmid dels al is verstreken, heeft de KNBB op grond van het resul taat van het toernooi om het nationaal kampioenschap driebanden in het afgelopen seizoen Rini van Bracht en Eddy van der Looy ingeschre- Op uitnodiging van de Duit se biljartbond wordt op 8 en 9 december van dit jaar in Dort mund een landen wedstrijd driebanden voor viertallen tussen West-Duitsland en Ne derland gespeeld. Omdat de Nederlandse kampioen Rini van Bracht en Christ van der Smissen op die data niet beschikbaar zijn, zal de KNBB Eddy van der Looy. Piet de Jong, Frans van Kuyk en Joop de Wilde uitnodigen ons land te vertegenwoordi gen. Eerste reserve is Ad Ver louw. Voor Duitsland zullen in ieder geval Dieter Müller en Günther Siebert uitkomen LOTTO 45 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 6 winnaars, die ieder bruto f. 50.000,00 ontvangen; derde prijs: 102 winnaars, die ieder bruto f. 2.707,60 ontvangen; vierde prijs: 4.601 win naars, die ieder f. 60,00 ontvangen; vijfde prijs: 71.221 win naars, die ieder f. 5,00 ontvangen. TOTO 45 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 9 winnaars, die ieder bruto f. 4.339,70 ontvangen; derde prijs: 84 winnaars, die ieder f. 929,90 ontvangen. TOTO-GELIJK 45 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 1 winnaar, die bru to f. 1.849,80 ontvangt; derde prijs: 23 winnaars, die ieder 189,10 ontvangen; vierde prijs: 692 winnaars, die ieder f. 8.90 ontvangen. utfOENSDAG 14 NOV Van onze badmintonmedewerker HULST - Badmintonclub Dei Ossaert uit Hulst hield een re reatief badmintontoernooi ii soorthal Den Dullaert, waar aan door acht teams aan deel genomen werd. pe oudere jeugd van Ter neuzen won in een spannend finalewedstrijd (4-4, setsald 115-101) van Vrouwenpoldei Terneuzen kreeg de wissel prijs- Uitslag: 1. BC Terneuzen, 2. Vrou u/enpolder, 3. Den Ossaert 3 4. Den Os| JZrtl 5- LW Vlissingen, 6. Den Os; 2 7 Astroïden Middelburg, 8. Dow. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De heren va EMM klommen op naar c middenmoot door eenverdiei de zege (20-18) op het Eindht vense Arts/Meteoor. De dami van EMM waren vrij. De heren van Delta Spo doen het goed in de tweede d visie. In een spannend du werd Wings uit Den Haag, e« van de kandidaten voor c titel, met 17-15 verslagen. Do< dit resultaat staan de manne uit Zierikzee op de derc plaats. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In een tot h eind toe spannend duel he< Blue Diamonds zich teg koploper Octopus van zi goede kant laten zien in rugbycompetitie. De beloni hiervoor dwong het zelf door met 9-8 te winnen. „E was voor de eerste keer dat i eens goed draaiden in alle nies", aldus een Blue Di monds-zegsman. De basis van de winst we gelegd in de eerste perio Door een try van flyhalf A Perkin kwam Blue Diamor op een 4-0-voorsprong en to Levien de Groote hierna conversie benutte, werd 1 zelfs 6-0. Nog voor de pal benutte De Groote een pen: tykick benutte bracht op manier zijn team op een 9- voorsprong. Daarna werd 1 even rommelig en dreigde wedstrijd uit de hand te lope 'Animator' van deze tra: melant was Roger Vermei die met zijn directe tegenstc der overging op een onderli robbertje vrij worstelen. Ac gezien arbiter Luc Ringoot zaken van afstand goed opli te, kon er verder gespe worden. Voor de Terneuzei rugbyclub betekende dit v< dedigen van de voorsprong gen een ontketend Octop Met twee keer een try kw men de gasten op 9-8 en aa gezien de conversies niet nut werden, mocht Blue D monds de punten bij lal schrijven. FREDDY DE MUYNCK IJzendijke reed in een veld te Opbrakel naar een twee plaats in de C-categorie. I moest Johnny Blomme vi tien seconden voor laten ga; Er gingen 31 renners van sta Van onze schaakmedewerk MAASTRICHT - Het eei team van de schaakverenig Het Witte Paard uit Sas Gent blijft het goed doen ir KNSB-competitie. Zater wonnen de Sassenaren in derde ronde het duel te Maastricht. De uitslag wen 9. Door deze overwinning st HWP l i-nap aan de leidini de tweene klas. Het Witte Paard heeft ir eerste drie ronden van de c competitie alle deelneme Limburgse schaakclubs slagen. In de eerste ro werd van Schaesberg gew nen en de tweede ontmoel in dit seizoen leverde overtuigende winst op te GESS uit Sittard. Zater had HWP in Maastricht 'lelijk de meeste klasse in 1 en de overwinning is daai zeker terecht. HWP-voorzi Walter Cardon was zaterd .avond laat zeer te spre over dit resultaat. „Het is Wel vroeg om te zeggen dal hampioen worden, maar we deze lijn voort kunnen ten moet het toch wel k nen".

de Stem | 1984 | | pagina 6