AZW IN DE PROBLEMEN de Stem OP DE MAT DOOR ADVIES HUISARTS ZILVEREN SCHOEN Sterk spel in Clinge I Operatie '72 meer prestatiegericht\ mimuM De Krijger verandert van club Korfbalgala Merelbeke met Zeeuwse formaties JOS BERENTSEN ENTHOUSIAST VOORSTANDER I Atlantaloop in Sluiskil VRIJDAG 9 NOVEMBER 1984 T14 PAGINA SPORT 2 Jo Boogaart in ie bloemetjes BILJARTEN PROGRAMMA )Q%tt HANDBAL Titelstrijd vijfde klas libre Souburg I Maar daar voel ik nog niets boor. Dan word ik geconfron» teerd met misschien twee da- pes die me partij kunnen ge ren. Niet goed voor mijn ont wikkeling. Dan sta ik stil. Mis- hien doe ik het later nog wel feens". Zo moeilijk Voorlopig richt Bettine /riesekoop zich op het weer ïaderende Top-twaalf t°er- looi en het wk. Daar wil ze schitteren. De voorbereiding gen zien er niet slecht uit Dankzij een donatie van spon sor Dextro komen de P°°' Gruba en de Tsjechische Hra- chova, in belangrijke toer nooien haar dubbelpartners, midden december voor een trainingssessie naar Hazers- woude. In januari gaat ze dan naar Hong Kong om deel nemen aan het duel Europa* Azië. Daarna volgt een weeW trainen in Polen, een week] trainen in Tsjechoslowakije e_ deelname aan het 'Open Tsje chisch kampioenschap'. Daa na kan weer gedacht worde aan een machtsgreep op we reldniveau. „Of ik werei - kampioen word?", lacht z® „oef, dat weet niemand. Ik doel, dat is zo ontzettend moe_i lijk. China stuurt acht daru die stuk voor stuk tot de W reldtop horen. Het hangt va zoveel factoren af. Tot nu heb ik de kwartfinales n r nooit gehaald. Als ik de hal ales zou halen, nou, dat z grandioos zijn. Dan zou ik tevreden zijn". Van onze sportmedewerker - Drie van de vier j^wsch-Vlaamse vertegen- jordigers in het KNVB-za- «jagvoetbal draaien voor- effelijk mee in de competitie, in de tweede klas en slag en Terneuzense imt in de derde klas. Achter- IKjven doet AZW, dat samen t Good Luck momenteel de de degradatieplaats deelt. De Axelse tweedeklasser rijgt Bruse Boys op bezoek. i ploeg die in het verleden bepaald niet hoog aangeschre ven stond bij de Axelaars. Nu wordt het knokken voor de elf van coach Ben Pauwels, ge zien de stand op de ranglijst. Afgelopen week verloor AZW van Roda Boys in de slotminuten. „We hadden op dat moment gedacht een gelijk spel binnen te hebben. Aange zien dat niet gebeurde, wordt winst tegen Bruse Boys nood zakelijk", aldus teamleider Willy Stallaert. AZW, dat nog steeds niet over Spaans kan bescnikken, moet het waarschijnlijk ook zonder Ri- nus Scheele stellen. „Tegen Roda Boys viel hij na twintig minuten uit", laat Stallaert weten, die er tevens vanuit gaat dat Scheele tegen de mannen uit Bruinisse verstek zal moeten laten gaan. Of Til- genkamp, terug uit het vijfde gehaald, weer in de basis zal staan, is voorlopig eveneens nog een vraagteken. „We moe ten wat, nu we zonder zelfver trouwen spelen", aldus de AZW-teamleider. Hoek heeft het zaterdag eveneens niet gemakkelijk. Het vertrekt naar Altena. Van Hoek-zijde liet men weten „al blij te zijn met een puntje". Zaamslag en Terneuzense Boys doen het uitstekend in de derde klas. De groen-witte formatie van trainer Emans moet naar Wemeldinge om uit te komen tegen het team met dezelfde naam. Het vasthou den van de eerste plaats op de ranglijst moet toch mogelijk zijn. Terneuzense Boys is op pa pier voorlopig de naaste bela ger van Zaamslag. „Van Tho- lense Boys moeten we normaal gesproken winnen. Kunnen we dat niet, dan zijn we niet waard bovenin te spelen", stelt Terneuzense Boys-middenvel der Jacky Scheele, die tevens zegt: „Voorin en in de defensie loopt het bij ons prima. Alleen in de middenlinie wil het nog niet vlotten. Het juiste even wicht is daarin nog niet ge vonden, waardoor de verbin ding naar zowel de frontlijn als naar de verdediging ha pert". Toch klopten de Ter- neuzenaren achtereenvolgens twee titelkandidaten op rij, te weten Serooskerke en Kloe- tinge. Eerder pakte het tegen Zaamslag een gelijk spel. Programma tweede klas A: AZW-Bruse Boys, Yerseke- SSC'55, SC Everstein-Arne- muiden, Altena-Hoek, Good Luck-Heukelum, Rozenburg- Roda Boys. Derde klas A: Ter neuzense Boys-Tholense Boys, WHS-Kogelvangers, Kapelle- Veere, Wemeldinge-Zaam- slag, Zwaluwe-Serooskerke, Dinteloord-Kloetinge. Peter Hevboer succesvol judoka zeeuwschvlaamse polder. „Sa men met mijn trainingsgabber André Roose worden inder daad heel wat kilometertjes gelopen. Vaak op het strand, maar ook regelmatig door de polder. Ik laat me wel eens in Knokke afzetten om over het rulle zand terug te komen. Jongens, het is toch zo'n lekker voldaan gevoel om volledig kapot te zitten". Specialiteit Van onze sportmedewerker BRESKENS - Wie Peter Heyboer, de 19-jarige Bres- lense judoka, nu op de bank ziet zitten in de huiska mer van het ouderlijk huis aan de Breskense Dorps traat zal het niet geloven. Toch is het waar dat de spierbundel' van nu in zijn prille jeugdjaren er wat ninder florisant voorstond. Astmatische aandoenin gen noopten hem meer dan vader Bram lief was naar je spreekkamer van de plaatselijke huisarts te wan- ielen. In plaats van de huisapo- dat bestaat uit kilometers al jieek open te trekken, werd lopend vreten in de West- sis medicijn meegegeven de jongen aan judo te laten doen. Het hinderlijke gebrek aan lucht verdween en Peter Hey- boer ontwikkelde zich tot een judoka die tot de provinciale top doordrong. Al zal hij uit zichzelf nooit toegeven dat hij in deze sporttak tot deze hoog te reikt, liegen de feiten er niet om. Vier Zeeuwse titels, de no- iige plakken veroverd tijdens kampioenschappen van Zuid-Nederland, een tweede derde plaats in het sterkst bezette toernooi in Nederland in Zaandam, plus twee keer deelnemer aan de nationale kampioenschappen, zijn voor waar papieren die niet velen in deze waterrijke provincie tonen voorleggen. Ondanks het succes, met inherent daar- een prijzenkast in hoogst iwangere staat, blijft hij met beide benen op de grond. Voorlopig gaat mijn studie nog voor. Öp dit moment ben ik bezig met mijn laatste jaar aan de Middelbare Detailhan delsschool in Middelburg en ik wil eerst het papiertje halen. Vandaar dat ik het dit jaar de wedstrijden betreft rustig aan doe. Grote toernooi- tn zoals Heerlen en Zaandam laat ik schieten. Het enige gro- t^rnooi dat nog op mijn programma staat is Reimers- Ondanks dat de deelna me aan wedstrijden wat be perkter is dan de afgelopen ja- ten, draait het trainingssche ma gewoon door. Elke maan- twee uur op de mat in Oostburg, vrijdag anderhalf uur dezelfde specialiteit in Souburg, zaterdag nog eens anderhalf uur van hetzelfde menu in Eeklo met een dag la ter als toetje een potje pure krachttraining. Dit alles wordt voorzien van een sausje, Van onze sportmedewerker GRAAUW - Tijdens de vie- to!! van het 25-jarig bestaan de tafeltennisvereniging 't-Alovsius uit Graauw wordt het enige lid dat sinds oprichting aangesloten is deze club, Jo Bogaart, in de •'oemetjes gezet. Tevens krijgt hij dan het 'Rot erelid opgeplakt. Bo- I'art speelt momenteel in het 'woede team en in de lopende ®rnpetitie werd deze 40-jarige ,-toraan' nog niet verslagen. |®Wer speelde hij zowel in het "late als het tweede team. Specialiteit a la carte is de trappentraining. De bkende trappen, die zovele toeristen over duin of dijk naar de stranden loodst, worden door hem regelmatig in privêbezit genomen. „We zijn begonnen met een kwartier, maar nu hebben we het half uur 'trap- op-trap-af' al bereikt. Wat dat betreft zitten we hier in Bres- kens ideaal. Stel je voor dat je in een flat woont en daar de trappengang inpalmt. Moge lijk dat de bewonersvereni- ging je op de brandstapel gooit", bekent hij lachend. Wat is er eigenlijk zo leuk om aan eikaars revers te gaan hangen om te trachten elkaar zo ver mogelijk weg te zwie pen. „Het leuke van judo is het afzien. Vergeet niet dat het wel iets meer is dan iemand een eind weggooien. Het is een sport waarbij de conditie een belangrijke rol speelt. Dit ge koppeld aan snelhied, techniek en kracht, maken het judo aantrekkelijk. Nog te vaak wordt het judo het etiket vechtersbaas opgeplakt, maar zolang ik deze sporttak be drijf, heb ik het nog nooit op straat gebruikt. Ik denk dat diegenen die daar gebruik van maken buiten de mat, niet bij ons thuishoren. Let wel, mis schien kom ik ooit ook eens voor een situatie waarbij ik de aangeleerde technieken moet toepassen, maar dat is dan wel het uiterste", aldus de 'tweede danner' die wel eens proble men heeft met zijn gewicht. Zoals bekend wordt de zaak in gewichtsklassen ingedeeld en wat dat betreft wil er wel eens iets fout of bijna fout gaan. Hij haait het voorval Zaandam op. „Er was inge schreven voor het toernooi in Zaandam, maar toen ik een week voordien op de weeg schaal stond, begreep ik dat er iets mis dreigde te gaan. Een streng dieet plus training hiel pen me die week week drie ki lo lichter te worden, echter niet genoeg. Toen ik dit aan mijn vader meedeelde aan de vooravond van het toernooi, OPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL v Craenenbroeck, Clinge met H. Bun Vogelwaarde met 8 doelp. r'Vers traeten, Axel met 6 doelp. de Koeijer, Hoek; St. Souli- gjs> Hoofdplaat; M. de Kunder, ff- Boys; W. v.d. Bulcke, IJzen- jgj J- de Zwarte, Zaamslag met O'Ledenberg, Goes; H. Ottens, fiplaat; G. Klaassen, Koe- hvjt; R. Adriaansen Ria W; G.' "JJorst, Zaamslag met 4 doelp. J}»- Maas, AZW; M. de Nijs, E. de Dreu, Kloetinge; A. JJemans, Kloetinge; N. IJse- Philippine; P. v.d. Hooft, Jkü; E. Nagelkerke, Steen; W. ftckaert, Steen; C. de Jonge, Vo laarde; P. v.d. Hemel, IJzendij- ke met 3 doelp. 7. N. Bouwman, AZW; J. Klein, AZW; R. Burki, Biervliet; W. v.d. Broeke, Breskens; J. v. Leeuwe, Breskens; L. v.d. Voorde, Clinge; J. Dorrepaal, Goes; J. de Block, Hoek; J. Hamelink, Hoek; H. Kindt, Hon- tenisse; J. v. Jole, Hontenisse; W. Thomas, Hoofdplaat; Th. Warrens, HW 24; A. Lindenberg, Kloetinge; N. v.d. Houten, Kloetinge; L. v. Gremberghe, Koewacht; P. de Bock, Philippine; P. Hemelsoet, Ria W; P. v. Dorsselaer, Steen; M. Triëst, Steen; J. Scheele, Tem. Boys; Th. Dees, Zaamslag met 2 doelp. Clubscore: 1. Vogelwaarde met 17 doelp. 2. Clinge met 16 doelp. 3. Zaamslag met 14 doelp. CLINGE - Er is opmerkelijk sterk gespeeld in de eerste vier ronden van het kampioen schap tweede klas driebanden van het district Zeeuwsch- Vlaanderen van de Koninklij ke Nederlandse Biljart Bond. In café De Snelle Duif te Clin ge staan verschillende deelne mers ruim boven de promotie- grens. Neem daarbij het feit dat er nog vier a vijf serieuze titelkandidaten zijn en het zal duidelijk zijn dat er volop sen satie te beleven valt in deze eindstrijd, waarvan de orga nisatie in handen is van de Clingse biljartvereniging CBC. Jo Leeraert voert na vier ronden de klassering aan. De speler van de pas opgerichte biljartclub De Smickel uit Hulst heeft één verliespartij moeten incasseren en deelt die koppositie met Freddie Sijne- saei van VYBC uit Walsoorden. Wel beschikt Leeraert over een veel beter algemeen ge middelde dan Sijnesael. Een moyenne tot stand gekomen via regelmatig en degelijk driebandenspel. Ook de derde man in de klassering, Eugène Picavet van Den Ouden Arend uit St.-Jansteen, komt sterk voor de dag. Hij scoorde tot nu toe de kortste partij. Tegen Ben de Waal uit Sas van Gent had Picavet slechts 25 beurten nodig om de 25 caramboles vol te maken. Robert Claeyssens speelde eveneens een sterke partij. Hij had tegen Robert van Gaever van de organise rende vereniging 29 beurten nodig om te finishen. Met Claeyssens, de eerder genoem de Eugène Picavet en ook nog, zij het in iets mindere mate, Ben de Waal zijn de kansheb bers genoemd ais het om de titel gaat. In theorie komt ook Marijn Geirland van BW uit Ter- neuzen nog in het stuk voor, maar afgaande op zijn veel la ger algemeen gemiddelde dan dat van de eerder genoemde kanshebbers, mag niet direct aangenomen worden dat hij met de hoogste eer gaat lopen. Vrijdag 9 november gaan de wedstrijden om 19.00 uur ver- der, zaterdag 10 november wordt om 13.00 uur gestart en de finalepartij op die dag is gepland rond 20.00 uur. De stand na vier ronden is (res pectievelijk aantal matchpunten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Jo Leeraert 6-0.612-5; 2. Freddie Sijnesael 6-0.500-7; 3. Eugène Picavet 4-0.590-7; 4. Robert Claeyssens 4-0.590-7; 5. Ben de Waal 4-0.531-5; 6. Marijn Geirland 4-0.438-3; 7. Robert van Gaever 2- 0.454-3; 8. Nico Goossen 2-0.450-7. VOLLEYBAL Savok-Kikkers (promotieklas da mes), De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 16.15 uur. Voorwaarts-De Sterre (promotieklas dames), 't Sportuus Axel, aanvang 17.15 uur. Even Kijken-Athanatos (promo tieklas dames), sportzaal Zuidzan- de, aanvang 14.00 uur. Schelde- sport-Mytilus (promotieklas he ren), 't Zwaantje Terneuzen, aan vang 18.30 uur. De Sterre 2-Savok (eerste klas heren), sportzaal Zuid- dorpe, aanvang 14.00 uur. CVC-At tack (eerste klas heren), sportzaal Clinge, aanvang 15.00 uur. BIERVLIET - De Bier- vlietse amateur Wilfried de Krijger zal volgend jaar rijden voor een nieuwe Nederlands/ Duitse gastrennersvere- niging FH Sports/Frits Tijs/Tapijt Shop/Krabo. De nieuwe formatie bestaat uit een achttien tal jonge amateurs en heeft naast de Neder landse klassiekers ook een aantal grote wed strijden in Duitsland en Luxemburg op het pro gramma staan. De Krij ger, die deze week de wa penrok aantrok, reed af gelopen seizoen zijn eer ste volledige seizoen bij de amateurs. Peter Heyboer, de succesvolle Breskense judoka, bezig tijdens de looptraining op het strand bij Breskens. FOTO DE STEM/COR J DE BOER zei die „ben je gek joh, dat rij den we er wel af". Daar aangekomen bleken mijn vermoedens bewaarheid. Peter was zes ons te zwaar. Paniek in de tent, een judopak aan met daar bovenop twee trainingspakken en maar zweten. In twintig minuten was het eraf en het bleek ach teraf nog niet zo'n slechte zet, want ik werd er tweede. Dit in het sterkst bezette toernooi van Nederland, voor mij naast alle titels nog altijd het mooi ste resultaat." Van onze sportredactie TERNEUZEN - In het Belgi sche Merelbeke, in de omge ving van Gent, wordt vandaag een korfbalgala gehouden, waaraan twee vertegenwoor digende Zeeuwse teams zullen deelnemen. De wedstrijden beginnen om 18.30 uur. De Zeeuwse teams zijn als volgt geformeerd: senioren: mnSk VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland, eerste klas: Domburg- Corn Boys, Lewedorpse Boys-Hul ster loo, Robur-Patrijzen, Zeeland Sport-Ouwerkerk, Graauw-Oost- burg, Walcheren-Aardenburg. BASKETBAL Vrijdag 9 november; BC Sas-Ma- rathon 4 (derde klas dames), De Vlaanderen Sas van Gent, aan vang 20.00 uur. BC Sas 1-Vossen- berg, (derde klas heren), De Vlaan deren Sas van Gent, aanvang 21.00 uur. Zaterdag 10 november: BC Sas 2-Operatie'71 (vierde klas he ren), De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 15.00 uur. Scheldesport- Volharding (tweede klas dames), 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 18.30 uur. TENNIS Zondag 11 november: Animo-DOS 1 en Sjef-Souburg 1 (heren), Ador- hal De Braakman, aanvang 14.30 uur. Axel-Domburg 2 (heren), Den Dullaert Hulst, aanvang 14.00 uur. Domburg 1-DOS 2 (heren), Kaas boerhal Biggekerke, aanvang 13.30 uur. Schelde 1-MLTC 2 (heren) en Souburg 2-DOS 3 (mixed), Jarino- hal Vlissingen, aanvang 13.30 uur. De Bongerd 1-MLTC 2, TSI 3-DOS 4, Eegedima 2-Ovezande, Hal Schelde International Goes, aan vang 15.00 uur. HOCKEY Olympia-Pelikaan (derde klas D heren), sportpark Oude Vaart Ter- neuzen, aanvang 14.45 uur. Rapide- Evergreen (derde klas D dames), hockeyvelden aan Grote Kreekweg Hulst, aanvang 13.00 uur. Olym- pia-Forcial (vierde klas dames), sportpark Oude Vaart Terneuzen, aanvang 13.00 uur. HANDBAL Afdeling: HVSV 2-Hontenisse (eerste klas dames), 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 12.50 uur; GSC-HVSV (eerste klas heren), sportcentrum Goes, aanvang 15.15 uur. Landelijk: GSC-Walcheren (derde divisie H dames), sportcen trum Goes, aanvang 14.00 uur. |i|||||||||||lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||l!lllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ E Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - Het bestuur van de Oostburg se handbal- vereniging Operatie'71 heeft zich eind vorig seizoen be- zonnnen over de toekomst. S Het voltallige bestuur onder E leiding van voorzitter IJben, E stemde voor een koersve- E randering. Vanaf dit seizoen E wordt er in Oostburg pres- E tatiegericht gewerkt. Woordvoerder en tevens aanvoeder van het tot nu toe succesvolle herenteam Jos Berentsen kan zich hele maal vinden in deze nieuwe aanpak. „Eind vorig seizoen heeft het bestuur besloten de zaken anders aan te pakken, want anders zou Operatie'71 op een dood spoor komen te zitten. We willen terug naar de tijd dat de sporthal vol zat en dat handbal in West- Zeeuwsch-Vlaanderen en met name in Oostburg leef de. Het bestuur heeft toen gekozen voor de prestatiege richte aanpak, want door klinkende resultaten maak je naam. Als het goed gaat komen er volgens de visie van het bestuur vanzelf nieuwe leden. De tijden dat we twee he renteams hadden, moeten terug keren. Vandaar het devies: keihard werken en geen gezeur. Dit geldt zowel voor de heren als de dames. Beide selecties worden ge traind door Piet Meertens. Deze trainer is speciaal aan getrokken om op dinsdag avond beide groepen gelij- tijdig stevig en gericht aan te pakken. D'e opkomst is goed en er wordt met veel enthousiasme gewerkt. We zijn zelfs op zoek naar nog een geschikte tijd om even tueel tweemaal te kunnen trainen. Naast de speciasle aanpak doro Piet meertens is onze vorige trainer en te- Jos Berentsen, de aanvoerder van het succesvolle herenteam van het Oostburgse Opera tie'71. - FOTO WIM KOOYMAN vens ere-lid Chris Francke aangebleven als adviseur. Voorlopig zijn we met deze werkwijze tevreden". Dat het momenteel geen windeieren legt voor Opera tie'71 blijkt uit het feit dat zowel de dames als de heren in de top van de tweede klas zijn terug te vinden. De da mes en heren kwamen tot dusver drie keer in actie in competitieverband en dat leverde in beide gevallen drie keer een zege op. On danks deze voortvarende start houdt Jos Bertensen een slag om de arm. „Onze doelstelling is van af het begin van dit seizoen het kampioenschap. Dat lijkt me vrij logsch, want als je voor de prestatiegerichte aanpak kiest, moet je ook streven naar het hoogst haalbare en dat is een titel. Toch zal het nog een lange en moeilijke weg worden. Er is buiten vorig seizoen meer evenwicht in het team en door de huidige trainings wij ze is de conditie ook veel beter. Daarnaast is de komst van drie nieuwe leden een stimulans voor de overige heren geweest. Met het huidige potentieel aan spelers moeten we mee doen, maar we zullen wel op onze tellen moeten passen, zodra we verslappen wordt het moeilijk, dat was duide-i lijk zichtbaar tegen Honte nisse. Een duel dat we maar nipt en zeker niet overtui gend wonnen. Grootste con currenten in mijn ogen voor de titel zijn Marathon en Olympus. Vertrouwen heb ik er wel in. Zeker met de huidige werkwijze, waar al le leden achter staan. Ik waak echter voor een te groot optimisme, we zullen elke wedstrijd op scherp moeten staan". Voor Operatie'71 en voor het handbal in West- Zeeuwsch-Vlaanderen is het te hopen dat de nieuwe opzet succes heeft, zodat de tijd dat de sporthal vol zat bij thuisduels van Operatie'71, zal herleven. Maar gezien het zelfbewuste karakter van de keus en het enthou siasme van de selecties, is de kans op slagen in de tweede klas groot. FIlMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIMIIIIIIIIUIIIilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll? Anita Geelhoed, Swift; Karin Maljers, Swift; Karin Klein, Tjoba; Janet Mijnsbergen, Tjoba; Peter Crucq, Animo; Johan Harinck, Tjob'a; Wim Harinck, Tjoba en Kees Op- steegh, Swift. Reserves zijn: Ina Gideonse, ONDO en Harry Buys, Zuidwesters. Coach is Adri van de Berge. Beloftes (tot 23 jaar); Janti- ne Bezemer, TOP; Liesbeth Dingemanse, Animo; Joke Bo- kelaar, Swift; Marian Goede- gebure, Tjoba; Leo Langebee- ke, Swift; Joost Boone, Swift; Wilco Fokke, Tjoba en Hans Mesu, ONDO. Reserves zijn: Monique Rouw, Tjoba en An dré Ovaa, Atlas. Coach is Paul Stern. Van onze atletiekmedewerker SLUISKIL - De Zeeuwsch vlaamse trimlopers worden zaterdag 10 november in Sluiskil verwacht, waar de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen in samenwerking met SV Aloy de Atlanta-trim- loop houdt. De afstanden die op het pro gramma staan, zijn de drie, zes en negen kilometer. Het start schot voor alle drie deze af standen wordt gegeven om 15.00 uur bij café Atlanta waar tevens het inschrijvingssecre tariaat is gevestigd. Van onze sportmedewerker SOUBURG - De biljartvere niging VEG/ABV uit Souburg houdt vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 november het kam pioenschap vijfde klas libre van het gewest Zuid-Neder land. In deze eindstrijd, die gehouden wordt in café Ka- naalzicht te Souburg, wordt Zeeuwsch-Vlaanderen verte genwoordigd door Joost Klaassen van de biljartvereni ging DOS uit Hoek. De deelnemers met het door hen behaalde gemiddelde in de verschillende districtskam pioenschappen zijn: 1. A. van Broekhoven, Corner '83 Breda, 1.41; 2. M. Nuyten, Steeds Voorwaarts Bergen op Zoom, 1.31; 3. M. Braam, De Smidse 's-Gravenpolder, 1.30; 4. J. Donkers, Kruisstraat Essen (België), 1.26; 5. R. Maas, Oudenbosch St.-Willebrord, 1.25; 6. J. Klaassen, DOS Hoek, 1.19; 7. J. Oosse, Bomenede Zierikzeem 1.18; 8. H. Damen, 't Maeske Kaatsheuvel, 1.07.

de Stem | 1984 | | pagina 9