Volkstoneel over Vlaamse geuzentijd 'Elke week frites is goed voor de veren Mini-braderie in De Redoute B en "V voor sporth GEKWALIFICEERD PERSONEEL NODIG GEEN. Roosendaals ziekenhuis gaf verkeerde baby mee OOSTBURGER KWEEKT ALS EERSTE AZIATISCHE GLANSSPREEUW DINSDAG 30 OKTOBER 1984 VAN ZEELAND politierapport Ervaring Gastouders Sas bijeen in Speye markten Tweehonderd wandelaars Beernem- IJzendijke Echtpaar kwam met jongetje in plaats van meisje thuis K Frites Sfeer Plaatselijk nieuws Terneuzen Sluiskil Westdorpe Zaamslag DINSDAG 30 O UIT TO T16 PAGINA ZEELAND 3 Van een onzer verslaggevers KEMMEL (B) - In het Willem van Oranjejaar komt het Op bouwwerk Heuvelland in het Belgische Kemmel met een se rie toneelvoorstellingen over de geuzentijd in West-Vlaan- deren. Rond 1500 was het West- Vlaamse Heuvelland een bloeiende textielstreek. Hal verwege de zestiende eeuw veranderde dat echter. De tex tiel maakte een zware crisis mee en de Vlamingen bekeer den zich tot het protestantis me. Over deze crisis, het nieu we geloof en de onderdruk king daarvan gaat het toneel stuk Vonk, Vuur en Asse. Het is volkstoneel, voor en door het volk. Het gaat over de grote zorgen en vragen van toen en nu. Werk en werkloos heid, geloof en twijfel, ver draagzaamheid en fanatisme. Zeventig amateurs brengen het stuk op de planken. Toneel, zang, dans en mu ziek zijn verwerkt in het stuk. De tekst is van Marieke De- meester, de muziek en de lie deren zijn van de Wannes van de Velde en Leo Daan zorgde voor de choreografie. Er zijn zestien voorstellin gen van 1 tot en met 25 novem ber. Iedere zondag (17.00 uur), iedere zaterdag twee maal (14.30 en 20.30 uur) en drie keer op vrijdag 2,9, en 23 november om 20.30 uur. De première is donderdag 1 november om 20.30 uur. Om ook bewoners van Zee land en Brabant naar de voor stellingen te halen heeft de or ganisatie een aantal bussen gehuurd die vanaf Sas van Gent en Roosendaal naar Kemmel (aan de Belgisch- Franse grens rijden). Vanuit Sas vertrekt de bus op zondag 4 november om 14.10 uur bij de kanaalbrug. Bewoners van Roosendaal en omgeving kun nen op zondag 4, 11 en 18 no vember met de bus mee. Die vertrekt dan steeds om 12.50 uur vanaf het station. De kos ten voor de Sassenaren zijn 25,-, voor Roosendaal 30,-. In Sas van Gent zijn de kaarten te bestellen op het ge meentehuls bij R. Luteijn. De belangstellenden uit Brabant moeten naar Kemmel bellen (0932.57.44.5948). HULST - Gistermiddag om 14.15 uur vond op de Absdaal- seweg een aanrijding plaats tussen een vrachtauto en twee personenauto's. Hierbij ont stond materiële schade. De vrachtauto-bestuurder J.G. uit Beek (L) reed over de Abs- daalseweg komende naar richting Hulst. Ter hoogte van Perceel 53 stopte hij, vervol gens reed hij iets achteruit om rechtsaf een terrein op te rij den. Bij deze manoeuvre merkte hij de achter hem staande personenauto, be stuurd door P.S. uit St. Jan steen, niet op en reed daar te genaan. Diens auto werd ver volgens tegen de achter hem staande personenauto geduwd die werd bestuurd door T.S. uit St.-Jansteen. HULST - Op de kruising Poorterslaan-Kelderman straat vond gistermiddag om 13.50 uur een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Hierbij ontstond materiële schade. Bestuurder P. de M. uit St.-Jansteen kwam over de Poorterslaan gereden en ver leende op de kruising geen voorrang aan bestuurder D.L. uit Hulst, waarop een aanrij ding volgde. WESTKAPELLE - In de nacht van zondag op maandag is een personenauto, bestuurd door de 19-jarige R. de J. uit Vlis- singen, tegen de gevel van een woning in Westkapelle gere den. De gevel liep aanzienlijke schade op, terwijl de auto total loss was. Bij onderzoek is ge bleken dat de personenauto diezelfde nacht in Middelburg was gestolen. De J. is aange houden. IJZENDIJKE - Nabij de Ze- venhofstedestraat is R. A. uit Terneuzen met zijn auto in een slip geraakt en vervolgens in een links van de weg gelegen sloot terecht gekomen. Het on geval ontstond toen A., in een file rijdend in de richting Schoondijke, ging inhalen. Hij werd gevolgd door A. de W. uit Schoondijke. Toen A. en De W. op de linkerrijstrook waren, kwam uit de richting Schoon dijke en tegenligger aangere den. W. begon in te voegen in de file en A. reed W. nog voor bij en voegde ook in, doch de ruimte om in te voegen was te klein. Hierbij werd De W. ge raakt. Hij kwam vervolgens in een slip en raakte in een sloot. SCHOONDIJKE - In de perio de van zaterdag 13.00 uur tot zondag 18.30 uur is in de lagere school ingebroken. Er is ter waarde van 2300 gulden een cassette- en videorecorder meegenomen. De dader(s) zijn de school binnen gekomen door het forceren van een wc- raampje aan de achterzijde. Ook hebben zij door een raam de school wederom verlaten. RETRANCHEMENT - Op de Braamdijk is A. Z. uit Retran- chement met zijn auto in een twee en een halve meter diepe sloot langs de weg terecht ge komen. Dit gebeurde doordat hij met zijn auto in een slip raakte ten gevolge van een laag slijk, die op de weg lag. NIEUW VLIET - Op camping Panneschuur is een caravan van de fa. H. uit het Duitse Stuttgart bij het schoonmaken van de gaskachel in brand ge raakt. De brandweer die snel ter plaats was heeft de brand geblust doch de caravan werd zwaar beschadigd en een on bekend gebleven persoon liep enige brandwonden op. GROEDE - Op de kruising Buitenlust kwam J. B. uit Groede met zijn vrachtauto, nadat hij het eerste stuk van de voorrangsweg was overge stoken en wachtte op een per sonenauto, die op het andere deel van de voorrangsweg reed, in botsing met een perso nenauto, bestuurd door J. de N. uit Breskens, die hij niet had zien naderen. Bij het weg rijden van B. ontstond een aanrijding. Er was zware ma teriële schade. ETEC Terneuzen gedijt door chips Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het in elektronica gespeciali seerde bedrijf ETEC uit Terneuzen heeft op korte termijn zes tot tien gekwalificeerde me dewerkers nodig om de uitbreiding van activi teiten aan te kunnen. Het personeelsbestand komt daarmee boven de vijf tig. De groei is vooral te danken aan het vlijtig inha ken op de stormachtige groei in het wereldje van de chips. Vorige week nog reisde ETEC-directeur/eigenaar J. Breur af naar Madrid om een order van 150.000 gulden in de wacht te slepen. Het gaat in dit geval om communicatie apparatuur voor een boorei land. Nog betere zaken liggen in het verschiet in het Midden- Oosten: een order ter waarde van 7,5 ton, eveneens voor communicatie-apparatuur. ETEC, opgesplitst in de han delsmaatschappij ETEC Ne derland en het installatiebe drijf ETEC Electronics, kijkt overigens niet alleen over de grens. Het Terneuzense be drijf doet ook veel zaken met bedrijven in de kanaalzone op het gebied van elektro-tech- niek en elektronische snufjes. „We zijn sterk industrieel ge richt", zegt directeur Breur. Wat de moderne elektronica betreft is sinds enige tijd een ontwikkelafdeling actief, die zich in het bijzonder bezig houdt met de chip. Dat heeft er onder meer toe geleid dat ETEC meetapparatuur kon le veren voor de Oosterschelde- werken, beveiligingssystemen en controle-apparatuur voor pijpleidingen ontwierp en de chip ook introduceerde bij de boer. Volgens de directie zijn er varen en gekwalificeerde mensen nodig omdat de ge middelde leeftijd van het per soneelsbestand wel erg jong is. Het bedrijf nam in het verle den regelmatig schoolverla ters (vooral van de MTS) in dienst om die zelf verder op te leiden. „Daar zijn we tevreden over, maar er moet ervaring tegenover staan" aldus Breur. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De stichting Sasse Folklore- week houdt zaterdag 3 november een gastouder avond in De Speye. De Sasse gastouders, mensen die tijdens de Folkloreweek buiten landse volksdansers in huis hebben, evalueren dan de laatste folklore week. Tevens toont de or ganisatie een videoband van deze week. Naast deze terugblik wil men ook alvast voor uit blikken op de komen de folkloreweek. De Sas se gastouders krijgen dan ook al nieuwe informatie hierover. Verder wil de stichting de avond een feestelijk tintje geven waarbij vanzelfsprekend extra aandacht en zorg voor de aanwezige ouders. Dit alles nog in het ka der van het tienjarig be staan van de volksdans- week. Ook zullen gast ouders en verenigings mensen uit Vogelwaarde, Moerbeke en Laarne aanwezig zijn in De Speye. De avond begint om acht uur. AMSTERDAM - In Bintje 35- 50mm werden 10 contracten ver handeld voor levering november tegen f 16,10 per 100 kg, en 3 con tracten voor levering april tegen f 18,00. De stemming was voor no vember en april nauw.prijshou- dend. In Bintje 50 mm werden 105 contracten verhandeld voor leve ring november bij een prijs van f 17,90 tot f 17,00 per 100 kg, voor le vering april 562 contracten tegen f 19,40 tot f 19,10. De stemming was voor november en april nauw. prijshoudend. ROTTERDAM - Consumptie aardappelen, los verladen af be drijf, in gulden per 100 kg, exclu sief btw: klei-aardappelen, bintje 35-50mm 16,50-17,50, bintje 50mm opw. 19,00-20,00 ook voor frites, bintje 35/55mm 17,50-18,50, eigen heimer 35mm opwaarts in zakken 45,00-48,00, zand-aardappelen, bintje 35/50mm 14,00-16,00, bintje 50mm opwaarts 18,00-19,00; ex- portaardappelen bintje 45mm op waarts in zakken 20,00-21,00; aard- appeluitval geschikt voor industrie 10,00-12,00 en voeraardappelen 7,00-9,00. De stemming was flauw. IJZENDIJKE - De tweede verbroederings-wandeltocht Beernem-IJzendijke heeft za terdag meer dan 200 deelne mers op de been gebracht. Het sfeervolle spektakel was op touw gezet door de Moedige Wandelaars uit Beer- nem en Jeugdbelang uit IJ- zendijke. In alle vroegte vetrok zater dag een twintigtal IJzendijke- naren richting Beernem om daar om acht uur aan de start te verschijnen. Men kon kie zen uit afstanden van 5, 11%, 25,35 en 45% kilometer. Tijdens de tocht kregen de wandelaars soep aangeboden. Het tempo bood volop tijd voor een praatje en zo konden de contacten van vorig jaar, toen 160 wandelaars oppad gingen, weer worden aangehaald. De medische verzorging voor dit grote gezelschap was in han den van het Vlaamse Kruis, dat echter niet in actie hoefde te komen. Rond 18.30 uur arriveerde het gezelschap in IJzendijke, waar in café Hofzicht een mosselmaaltijd stond te wach ten. Moe en uitgeput hingen de meeste wandelaars zaterdag avond op hun stoel. Hun her innering, een bierpul met het IJzendijkse streekmuseum er op, in de nabijheid. Op muziek van Radio Atlantis ging de verbroedering nog tot in de kleine uurtjes door. Van een onzer verslaggevers ROOSENDAAL - Ondanks een pijnlijke fout waardoor vorige week twee kinderen op de kraamafdeling in het Roosendaalse St. Franciscus- ziekenhuis werden verwisseld, zullen er geen medewerkers van de afdeling worden ont slagen. De directie van het zie kenhuis heeft dat gisteren meegedeeld. Het jonge Roosendaalse echtpaar Marij en Michel Pot ters kwam vorige week don derdag overgelukkig thuis met dochterlje Jessica, dat enkele dagen daarvoor in het zieken huis was geboren. Maar binnen een uur na thuiskomst kreeg het echtpaar een voorzichtig telefoontje van het ziekenhuis, dat de 'echte' Jessica nog op de kraamafde ling lag en dat het echtpaar per ongeluk een jongetje van- de afdeling als 'eigen kind' had meegekregen. Medisch directeur Berger vindt het geen aanleiding om met maatregelen te komen voor de staf op de kraamafde ling. „Er werken hier in het ziekenhuis 800 mensen. En dj( maken heus allemaal wel een fout. Het heeft geen zin o® daar mensen voor te ont slaan", zegt hij. „De lering we hieruit hebben getrokke® is dat we blijkbaar dubbï moeten controleren voorda: we de in het ziekenhuis gebö. ren kinderen aan de ouden meegeven". De verwisseling gebeurt: vorige week donderdagmit dag. Een moeder van een tweeling, die naast Jessica Potters in een bedje lag, volgens de lezing van het zie. kenhuis na het voeden één vat haar kinderen in het bedje van Jessica. Daardoor is vol de betrokkenen de verwisse ling op de kraamafdeling ont staan. Volgens econonisch direc teur P. Van Haaren kunnen dit soort fouten normaal niet ontstaan. „De kinderen krij- gen na de geboorte zowel hun naam op een speciaal naam- plaatje, dat om hun enkel is gebonden als op een plaatje aan het ledikantje. Bij goede controle is een verwis- seling onmogelijk". ^llllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli!IIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII|llllllllllllllllllllllllll|lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilll|||||||& '1 N De Aziatische glansspreeuw, door Willems voor het eerst in Nederland gekweekt. Door Eddy de Schrijver OOSTBURG - Een Neder landse primeur staat sinds kort op naam van de Oost- burgse vogelkweker Wil- fried Willems. Hij is er als eerste in ge slaagd een Aziatische glans spreeuw, officieel Aplonis P. Panayenis, te kweken. In januari van het ko mend jaar krijgt Willems dan ook het eerste Neder landse fokcertificaat uitge reikt, tijdens een regionale tentoonstelling in het Turf schip te Breda. Dezelfde maand is de Oostburger met z'n eigen kweek glans spreeuwen present tijdens de wereldkampioenschap pen, die ditmaal in Zutphen worden gehouden. Wilfried Willems begon met kanaries, maar stapte op advies van z'n vrouw al vlug over op de wat grotere vogels. „Dat gebeurde nadat ik voor m'n verjaardag een Jerdon-spreeuw had gekre gen", zegt hij. „Vanaf dat moment ben ik me gaan toe leggen op de kweek van dat soort vogels, vooral de vruchten- en insecten eters". Vandaar dat de Oostbur ger regelmatig met een schepnetje en andere hulp middelen de vrije natuur in trekt om vliegen, mieren, spinnen en kakkerlakken op te sporen. „Voor de Aziati sche glansspreeuwen pluk ik veel lijsterbessen. Die vries ik dan in, zodat de vogels ook in winter en voorjaar nog met puur natuur kun nen worden gevoerd". Maar het menu van zijn volière-bewoners bestaat uit nog veel meer. Uit een we kelijkse portie frites bij voorbeeld ('Goed voor de ve ren'), maar ook uit meelwor- men en witte maden. Het 'geheim' van Willems' succes is verder de hygiëne, die hij er in zijn volière op nahoudt. Om de vijf maanden wordt de mest door een dierenarts onderzocht en krijgen de vo gels een wormen- en coxi- diosekuur. „Een dergelijke secure aanpak is een 'must', wil je als kweker wat bereiken", stelt Willems. „Doe je dat al lemaal niet, dan kun je re sultaten wel vergeten. En ook de theorie hoort erbijik heb een kast vol naslagwer ken". Toch is het Wilfried Wil lems niet altijd voor de wind gegaan met zijn vogels. „Op een keer, toen ik ziek was, heb ik drie mooie exempla ren meegegeven met iemand naar een tentoonstelling in Breda. En wat denk je? Nooit heb ik er eentje terug gezien. Dat heeft me geleerd nooit meer vogels aan Wilfried Willems in zijn volière. iemand anders toe te ver trouwen". De onderlinge sfeer tussen Zo ben ik niet". Willems heeft ook al niet veel op met het fenomeen vogel-ten- de vogelkwekers is toch ver- toonstelling. „De dieren zit- re van optimaal, vindt de ten dan veel te lang in een Oostburger. „De meesten zaal vol rook. Ook moet je ze willen alles geheim houden, telkens vangen en op die - FOTO'S WIMKOOYMAN manier worden ze erg schuw. Soms zo erg dat ze van schrik dood in je handen blijven. Daarom ga ik met m'n vogels maar naar een zeer beperkt aantal exposi ties". ïïiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiHiniiiiiiiiHiiiiiiiiiiiij Van onze correspondent SAS VAN GENT - Woens dag 31 oktober houdt mid denstandsvereniging Sas '70 in samenwerking met Re doute-directeur M. Wage- makers een mini-braderie in het bejaardentehuis. Dit evenement, dat voor de eerste keer wordt gehou den, belooft een gezellig en intiem gebeuren te worden. Een achttal Sasse midden standers is met artikelen van uiteenloppende aard in het Sasse bejaardentehuis aanwezig. Daarnaast is er een broodjes-, wafel- en kofie- stand die door het bejaar denhuis zelf verzorgd wor den. De Redoute is deze dag niet alleen open voor de be jaarden zelf, maar ook fami lie, vrienden, kennissen en andere belangstellenden zijn van harte welkom. De Re doute-directie mikt met dit evenement dan ook op heel wat belangstelling van bui tenaf. De mini-braderie is een prima gelegenheid om De Redoute ook eens van binnen te bekijken en een praatje te maken met haar bewoners. De braderie be gint om 14.00 uur en duurt tot rond zes uur. Kledingbeurs - Vrijdag 2 no vember wordt in Bruintje Beer aan de Sloelaan 41, via de ingang IJsselstraat, een win- terkledingbeurs gehouden. Van 18.00 tot 21.00 uur staan de deuren wijd open. De kleding die wordt aangeboden is van verschillende mensen. Vijfen zeventig procent van de op brengst gaat naar de eigenaar van de kleding en 25 procent wordt gebruik voor het peu- terspeelzaalwerk. De aange boden kleding varieert voor de leeftijd van 0 tot 12 j aar. Afscheid - In het kader van de regeling vervroegd uittreden verlaat K. van Drongelen, chef postverkeer van het postkan toor Terneuzen, het staatsbe drijf van de PTT op 1 decem ber. Ter gelegenheid van dit afscheid wordt dinsdag 20 no vember een receptie gehouden in het hoofdpostkantoor, in gang Bachlaan van 14.30 tot 16.30 uur. Bridge - Leden van bridgeclub Luctor speelden in hotel De Post de achtste werdstrijd van de wintercompetitie. Uitsla gen: A-groep: 1. mevrouw Sandrini-de heer Den Haan, 2. heren Koopman-Vergouwen, 3. echtpaar Voorhans, 4. echt paar Lichteveld, 5. heren Sandrini-Visser. B-groep: 1. echtpaar K. Hamelink, 2. echt paar Hoogenboom, 3. echtpaar Bode. C-groep: 1. echtpaar D. Hamelink, 2. echtpaar Burger, 3. mevrouw Vis-de heer Luijks. Bazar - De hervormde ge meente Sluiskil houdt donder dag 1, vrijdag 2 en zaterdag 3 november haar jaarlijkse ba zar ten bate van de gebouwen. Attracties zijn rad van avon tuur, puut van Gies, schieten, ballengooien en nog veel meer met vele prijzen. Donderdag en vrijdag is de bazar geopend van 19.00 tot 22.00 uur en zater dag van 14.00 tot 23.00 uur. Winnetou - Aan de schieting van karabijnclub Winnetou in café Dallinga namen 82 schut ters deel. Uitslag: topvogel: Dirk Snoeck, Gent; linker zij - vogel: Marnix de Vlaeminck, Evergem; rechter zijvogel: Henri Pieracke, Evergem; grootste aantal (4): Bert de Bakker, Sluiskil. De volgende schieting is zaterag 17 novem ber, aanvang 19.30 uur in café Dallinga. Dit wordt een jubi- leumschieting in verband met het 12%-jarig bestaan. Collecte - De collecte tijdens de kerkdiensten voor Wereld missiedag heeft meer dan vijf honderd gulden opgebracht. In de kerk werd ƒ355,35 ingeza meld, bejaardenhuis 't Verlaet bracht 149,35 op en een kin derspaaractie 190,60. Wijnavond - In verenigings gebouw Concordia zijn de laatste tijd velerlei bijeen komsten. Zo bestond flinke be langstelling voer een wijnin structie- en proefavond. 1" bezoekers konden kennis wa ken met de bekendste FraW wijnen. De echte wijnkennef konden er niet minder dan 1 verschillende soorten witte rode wijn waarderen op reut smaak en kwaliteit. Verkoping - Zaterdag 3 vember van 14.00 tot 20.00 u® houdt het comité Zeeuws® Vlaanderen van de sticht® reformatorische hulpac# Woord en Daad een verkop® in De Poort aan de Terneuz®' sestraat. Te koop zijn arti®- len uit de derde wereldland zoals badhanddoeken, zeef kwartetspellen en lepelt]® Koffie, limonade, stroopwaf® en pannekoeken zijn verkrilê' baar. Tevens worden by kleertjes ingezameld voo Haïti. De opbrengst is beste® voor voedsel en medicijn® voor Haïti. Zee van Opschudding in de streek. Plannen uit i geïnspireerd door de naar achterland, nac naar de Rijn. Daarn worden. Een oost-w gaat maken. Maar nieuw 'vanwege ope bieten voor containt in zaal 't Gilde te Ma Door Het Noor der kan, als een kanaal brugge en het 1 onder de grens rr Het idee dateert i de Brugse ingenie tanker in uw havei Zeebrugge deed dat havens. In tegenst* sche havens Gent e ter zonder goede w land. Kortgeleden startt nieuwe lobby voor ee slankt 'superkanaal' door noord-Vlaandere moet geschikt zijn voo vaart en schepen tot 3 genoeg dus om de gren wakker te maken. Wo kanaal ook doorget naar Gent? Niemand w De autoriteiten zwijger een boer in Basseveld vorige week landmete z'n erf geschopt. Ze zei< tingen te doen voor 'eer kanaal'. Gedreven pleiter v< Noorderkanaal is vo Fernand Traen van dc schappij van Brugse vaartinrichtingen, tev van 'het paneel' te Mal Vierhonderd mensen, n vrouwen, boeren en n standers uit Maldeger Laureins en Aardenbu: teren aandachtig. Fernand Traen: „0< der Zeebrugge is het Ni kanaal nodig. We won in het platste deel v land. De waterwegen verouderd en maar het in een nijvere streek. Li van dat 'plat zijn' pre en er langs een nieuw industrieën en handels ven inplanten. Wel me leg en verstand nati Dat spreekt vanzelf, dien we hebben Zeebrc groeipool". Hij vertelt hoe bro< de verbinding naar h< terland' is: „We hebben handelingen gevoerd United States Lines ov tainer-overslag. Zee was kandidaat, maar dam heeft het gehat konden meer bieden. V is het van belang om ners te kunnen afvoert de Rijn. Antwerpen he succes gevochten vo< goede weg naar de Riji haven moet ook op n manier aangesloten wo: de grote waterwegen". Het milieu...ja nat heeft hij er aan gedac Noorderkanaal is allee goed voor het milieu, gespecialiseerd binner schip kunnen 158 con Zegt Traen, met de v\ woorden kracht bijz „Stel eens voor 158 roke mions met elk een co Van een onzer verslagt. CADZAND - Het Oosi college van B en W geei alsnog de voorkeur i bouw van een 'grote' s in Cadzand. Uit toe oogpunt is een dergeli comodatie zeer aantrel vindt het gemeentebest Vier bouwondernemi gevraagd om aan de ha een programma van ei: sleutelklaar project aar den. Het gaat daarbij o ontwerpen. De 'kleine' hal met een speelvloer- vlakte van 22 bij 28 m de 'grote' acomodatie r oppervlak van 36 bij 3' (goed voor twee volledi nisbanen), twee squasr en enkele nevenlokalen Bij uitvoering van h [eet zal de sporthal wor bouwd op het terrein het voetbalveld en de

de Stem | 1984 | | pagina 14