r iff! |N K Familie berichten! t t t vsm G^'Lol kans oP^e|fde prUs- VOORAL Samen kan je de hele wereld aan Eenzaam zijn is niet uniek. Het over komt u, uw buurvrouw en nog anderen in uw buurt of dorp. Wie de bonte drukte van de binnen stad heeft verwisseld voor de grijze eentonig heid van de slaapsteden, wordt er mee gecon fronteerd. Wie verhuist van stad naar uithoek, kan er over meepraten. Wie een drukke baan plotseling vervangen ziet door een rustig bestaan in een stille driekamerflat, eveneens. Iedereen is weieens eenzaam. Dat 't niet altijd leuk is, is een tweede. Maar wat doe je er aan? Als u om te beginnen beseft, dat "die mevrouw-van-hiernaasf' in dezelfde situatie 'verkeert, geeft dat al 'n minder eenzaam gevoel. Als u haar eens opzoekt, komt u wel licht samen tot iets. Wat dacht u van turnen, volleybal, een cursus beeldhouwen doen of samen gezellig een middagje naar de bios? En wat vindt u van samen koken voor bejaarden of helpen in de schoolkantine? Het zijn maar suggesties. Iedereen doorbreekt de eenzaamheid tenslotte op zijn eigen manier. De een pakt een boek. De ander belt een verre vriendin. U zoekt het in de buurt en als u ideeën op wilt doen, belt u het nummer van de Telefonische Hulpdienst op de achterzijde van het telefoonboek. Of u draait het centrale nummer 030- 942424, waar men u de weg wijst naar de dichtstbijzijnde hulpdienst. Zo komt u aan alle informatie over de mogelijkheden in uw woonplaats. Andreas Adriaansen en Magdalena A driaansen-v. Dorsselaar MARGARETHA VERMUË Joannes van den Dries DE STEM VAN WOENSDAG 24 OKTOBER 1984 RENÉ HENRI LEOPOLD MARIE STEIJAERT Juliana Jozef Noens R. STEIJAERT JOPIE MALLENS GESLOTEN Fa. E.F. v.d. Bossche 0 en! W pla7eeu\'JS p/laa,r niks. de Zee" en vo"r n' kopers- ïv>ken iVOENSDAG 24 OKTO 'n Kleintje in De Stem Zeeuwsvlaamse Koerier. Kleine moeite, grote resultaten. kloosterzande - Plaatselijk nieuws Axel Clinge Graauw VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Op zaterdag 27 oktober 1984 zijn onze ouders en schoonouders 40 JAAR GETROUWD Receptie van 20.30 uur tot 22.00 uur bij café W. Blommaert, Nieuweweg 2, Hulst Emile Jeanine en Hans Hulst, W. de Zwijgerlaan 19 In plaats van kaarten Bedroefd maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat nog onverwacht overleed onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van op de leeftijd van 84 jaar. 's Heerenhoek: A. v.d. Dries C. v.d. Dries-Goense Grauw: J. v.d. Dries M. v.d. Dries-v. Noort Ovezande: W. v.d. Dries C. v.d. Dries-Remeijn Kwadendamme: A. Steijn-v.d. Dries M. Steijn 's Heerenhoek: A. v.d. Dries C. v.d. Dries-Remeijn 's Heerenhoek: J. v.d. Dries Appingedam: M. Goense-v.d. Dries A. Goense Krewerd: J. Goense-v.d. Dries B. Goense Heinkenszand: J. Raas-v.d. Dries H.M. Raas Klein- en achterkleinkinderen 4453 TA 's Heerenhoek, 23 oktober 1984 West Langeweg 3 De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's Heerenhoek op vrijdag 26 oktober a.s. om 10.00 uur, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Op donderdag 25 oktober zal om 19.00 uur een avondmis voor de overle dene worden opgedragen in voornoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in het mor tuarium te 's Heerenhoek. Bezoek donder dag na de avondmis. Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Dankbaar voor wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij met droefheid kennis dat plotseling van ons is heengegaan, op de leeftijd van 57 jaar, gesterkt door de H.H. Sacramenten der Zieken, mijn lieve man, onze beminde vader, schoonvader, broer en neef echtgenoot van Graauw: Mevr. J. Steijaert-Noens Hooge Zwaluwe: Georgine de Nijs- Steijaert Paul de Nijs Haaksbergen: Nicole Steijaert Guus Stofferis Graauw: Paul Steijaert Marian Walter Steijaert Hulst: Mevr. I. Steijaert- Plasschaert Meerdonk (B.): Dhr. en mevr. Noens - Hoskens Familie Steijaert Familie Noens 4569 PE Graauw, 22 oktober 1984. Paalseweg 13. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op vrijdag 26 oktober a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemel vaart te Graauw, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de parochiekerk. Donderdag 25 oktober om 19.00 uur gebeds dienst in bovengenoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van het St. Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoekdag donderdag 25 oktober van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Ingang aan de voorzijde van het zie kenhuis. Gelegenheid tot condoleren in het Gemeen schapshuis te Graauw. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankon diging als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons me debestuurslid, de heer Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle sterkte toe in deze moeilijke dagen. Wij zullen zijn besluitvaardigheid node missen en zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Bestuur Charitas Graauw Op 20 oktober hebben wij toch nog vrij. on verwachts afscheid moeten nemen, na een liefdevolle verzorging in Huize "De Sterre" te Clinge, van onze dierbare zus, schoonzus en nicht Geboren te Tilburg 1 januari 1928 en god vruchtig overleden te Clinge in Huize "De Sterre" op 20 oktober 1984, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken. Hulst: Jozef en Lucienne Mallens-Gossaert Familie Mallens Familie Van Mol Clinge, 20 oktober 1984. Correspondentie-adres: Steensedijk 34 4561 GM Hulst. De plechtige eucharistieviering, waarin wij afscheid van haar nemen, zal plaats heb ben te Tilburg in de kerk Parochie Binnen stad 't Heike op zaterdag 27 oktober a.s. om 14.00 uur, gevolgd door de bijzetting in de familiegrafkelder op het kerkhof aan de Bredaseweg. Samenkomst voor de aanvang van de uit vaartdienst in bovengenoemde kerk. Vrijdagavond 26 oktober om 19.00 uur zal er voor haar zielerust een avondmis plaats hebben in de parochiekerk van de H. Hen- ricus te Clinge, waarna er gelegenheid is om afscheid van haar te nemen in de rouw kamer van het St. Liduinaziekenhuis te Hulst van 19.30 tot 20.30 uur. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de begrafenis, in café "Pas Buiten", Schouwburgring 200 te Tilburg. Vrienden en kennissen, die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvingen, gelieven dit be richt als uitnodiging te aanvaarden. DANKBETUIGING De vele blijken van vriendschap en genegen heid, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen bij het overlijden van on ze innig geliefde zoon en broer RAOUL hebben ons in deze zo moeilijke tijd zeer veel steun en troost gegeven. Een bijzonder woord van dank aan familie, Z.E. rector, medisch en verplegend personeel van de Blaauwe Hoeve en aan allen die hem verzorgden en bij hem zo nauw betrokken waren. Hartelijk dank aan de pastoor van Stoppel dijk, het jongerenkoor, het onderwijzend per soneel, klasgenootjes en aan alle aanwezigen voor de ontroerende avonddienst-uitvaartmis en begrafenis. Aan allen die in stilte hebben meegeleefd en gebeden. Het heeft ons diep getroffen en wij zijn u hiervoor erg erkentelijk. George en Celina Pieters Luciën 4581 RN Vogelwaarde, oktober 1984 Provincialeweg 14 RECTIFICATIE Wegens sterfgeval is onze zaak woensdag, donderdag en vrijdag herenmodeartikelen. Oostburg, Burg. Erasmusstraat 10. 000;/ 000 ^e^00f 0 0 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw hartelijke bewijzen van medeleven en steun tijdens de ziekte en bij het overlijd van mijn dierbare man, lieve vader, schoof vader en opa OSCAR DE BETUE betuigen wij u allen onze oprechte dank. C.A.S. de Betue-Aers kinderen en kleinkinderen 4501 CD Oostburg, oktober 1984 Burg. Iz. van Houtestraat 19 DESTEM+ (jUS; ook i Va" een onzer verslaggevers iiULST - In de loop der jaren er in het gemeentelijk subi- idiewereldje heel wat scheef S'groeid. Het beleid zal erop Jricht moeten zijn dit recht te fikken, nu de gemeente deeds minder met gulle hand «Md in de verenigingskassen Ln stoppen. Dat zei burge meester P. Molthoff tijdens Jen hoorzitting over het wel- «iinsprogramma in Hulst. Als ik bijvoorbeeld lid ff0'rdt van een harmonie", al- Ver dor Van een onzer ve in de gemeente Ho leegloop. Dat komt omdat verenig' onderkomen zoeken. Het probleem, zo bleek tij dens een gespreksavond over het welzij nsprogramma, speelt vooral in Vogelwaarde en Kloosterzande. De leegloop werd aange kaart door een verontrust be stuurslid van bet Dorpscen trum in Vogelwaarde. Het be treffende bestuurslid consta teerde ondermeer dat de vrij komende kleuterschool het plaatselijke gemeenschaps centrum geen goed zal doen. Immers, de Stichting Walhalla en de peuterspeelzaal willen daarin. Bovendien ziet het Dorpscentrum de volksdan- groep Hava Naguila vertrek ken naar La salette en is ook de fysiotherapeut op zoek naar een eigen praktijkruimte. De bejaarden zitten al jaren in een andere oude kleuterschool. Allemaal activiteiten, die geld in het laatje zouden kunnen brengen voor het gemeen schapscentrum. Gevraagd werd dan ook aan B en W of aan deze ontwikkeling wat kan worden gedaan, maar wethouder P. Mangnus moest Vaak zit er slechts Yi balkonnetje tussen eenzaam zijn of samen naar de bios. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame. Kleinvee - De Axelse fokvere- niging Ter Verbetering houdt 2, 3 en 4 november een klein- vee-tentoonstelling in De Hal- le in Axel. Burgemeester A. Hack opent de tentoonstelling vrijdag 2 november om 19.30 uur. Er zijn 800 dieren te zien. Het gebeuren vindt plaats ter gelegenheid van het zestig ja rig bestaan van de vereniging. De twee volgende dagen gaan de deuren om 10.00 uur open. GOA - De jeugdcommissie van de hengelaarsvereniging GOA (Geduld Overwint Alles) houdt vrijdag 26 oktober in het Gezellenhuis aan de Walstraat een feestelijke avond voor de jeugdleden, aanvang zeven uur. Tijdens deze avond wordt de winnaar bekend gemaakt van de Grote-vissen-competi- tie. Verder wordt er bingo ge speeld en kunnen de junioren zich vermaken met verschil lende spelletjes. Bridge - Leden van de bridge club Axel speelden in cultu reel centrum De Halle de vier de wedstrijd van de najaars competitie. Uitslagen: A- groep: 1. mevrouw Van de bries-de heer Olyslager, 2. he ren Scheele-Van Bambost, 3. heren Arnoldi-Bode. B-groep: 1- Echtpaar Haagsma, 2. me vrouw Dekker-de heer Koek, 3 dames Keeman-Knöpker. C- groep: 1. dames Van de Cas- teel-Groenewoud, 2. mevrouw Van de Heyden-de heer Seheele sr, 3. echtpaar IJse- baert. Peuterspeelzaal - Peuterspeel zaal Het Bijennest wordt za- jerdag 3 november officieel heropend. De gebeurtenis Vlndt plaats in het gemeen schapscentrum Malpertuus. Aanvang 10.00 uur. Pleisteractie - De EHBO Graauw houdt in de week van oktober tot 2 november de Jaarlijkse pleisteractie huis aan huis. De opbrengst komt jen goede aan de EHBO. tHBO-cursus - De EHBO Graauw begint half november onder leiding van kaderin- structriee mevrouw B. Hooge een cursus. Deze cur- aus neemt 16 lesavonden in be- lag en wordt op de maandag avonden gehouden om 20.00 ur in gemeenSchapshuis. ee'nemers betalen 85 gulden, e iJ|US'ef lesboekje, examen geld en insigne. Opgave vóór oktober bij J. de Block, Ro- '"Ustrppt 07a I

de Stem | 1984 | | pagina 12