IETER Rittenschema's van Tour'85 Nederlanders onderuit in Tilburg L 1 Weer verlies Nederlands honkbalteam LA URENT FIGNON EN BERNARD HINA ULT NIET TEVREDEN pro te Prijs Monaco formule I geschrapt Nederlaag Warringa singer; GA Eagles- Feyenoord 31 oktober LOTTO EN TOTO rtiek—7 Mieke Havik tevreden over tweede Tour voor vrouwen Opstelling Jong Oranje Itende lals, hoedjes Idralon of in Ibestaande uit s de afstand waard eens pavond is op Ite 4MODE 2. \GD: endgevoelige naf 16 jaar die ekelijkse trai- laten omtur- atste haarstij- an is ;NITS 'ERMANENTS COLORING oktober a.s. uur gt U verder in- dit gebeuren. StDUIN CENTRUM WOENSDAG 10 OKTOBER PAGINA SPORT 1 Instelling Geen bergen Prost krijgt punt extra Nog vijf Ria Stalman zet kort geding door Beslissend Auke Scholma klopt van der Wal Beklimmingen A52 LIJK. i-OOSTBURO 01170 - 2642 persoonlijkheid urg t DEGELIJKHEID BETROUWBAARHEID BREDA ETTEN-LEUR pjf.tilburg-bqstianen DE &TEMSP<2ï£ PARIJS - De Tour de Fran ce, deze keer 4000 kilometer lang, krijgt volgend jaar het zwaartepunt in de Pyre neeën. Gelijk met de grote Ronde van Frankrijk werd dinsdag het schema bekend gemaakt voor de tweede Ronde van Frankrijk voor dames. Het aantal etappes is één minder geworden: zeven tien. Wel is het parkoers, op verzoek van de deelneem sters, verzwaard. De vlakke ritten zijn langer geworden, in de bergritten zijn meer beklimmingen opgenomen. Vrijdag 28 juni: Proloog in Plume- lec, individuele tijdrit over 6,5 km. Zaterdag 29 juni: Eerste etappe Vannes - Lanester 248 km. Zondag 30 juni: Tweede etappe Lonent - Vitré 228 km. Maandag 1 juli: Derde etappe Vi tré - Fougères, ploegentijdrit 75 km. Dinsdag 2 juli: Vierde etappe Fou gères - Quillebeuf 240 km. Woensdag 3 juli: Vijfde etappe Neufchatel - Roubaix 198 km (met 30-50 km kasseienstroken). Donderdag 4 juli: Zesde etappe Roubaix - Reims 214 km. Vrijdag 5 juli: Zevende etappe Reims - Nancy 216 km. Zaterdag 6 juli: Achtste etappe Sarrebourg - Straatsburg, indivi duele tijdrit 75 km. Zondag 7 juli: Negende etappe Straatsburg - Epinal 160 km. Maandag 8 jidi: Tiende etappe Epinal - Pontarlier 194 km. Dinsdag 9 juli: Elfde etappe Pon tarlier - Avoriaz 184 km (finish bergtop). Woensdag 10 juli: Twaalfde etap pe Morzine - Grenoble 210 km (met minimaal 5 bergen). Donderdag 11 juli: Dertiende etap pe Grenoble - Villard de Lans, in dividuele bergtijdrit 35 km. Vrijdag 12 juli: Rustdag in Ver- cord Nord. Zaterdag 13 juli: Veertiende etap pe Autrans - St. Etienne 182 km. Zondag 14 juli: Vijftiende etappe St. Etienne - Aurillac 235 km. Maandag 15 juli: Zestiende etappe Aurillac - Toulouse 243 km. Dinsdag 16 juli: Zeventiende etap pe Luz - Ardiden (aankomst berg op) 208 km. Woensdag 17 juli: Achttiende etappe, eerste deel Luz-St.Saveur - Col d'Aubisque, individuele klimtijdrit 48 km; tweede deel: La runs - Pau 86 km (met opnieuw Aubisque). Donderdag 18 juli: Negentiende etappe Pau - Bordeaux 200 km. Vrijdag 19 juli: Twintigste etappe Montpon-Menesterol - Limoges 214 km. Zaterdag 20 juli: Eenentwintigste etappe Circuit Lac de Vassivieres en Limousin, individuele tijdrit 48 km. Zondag 21 juli: Tweeëntwintigste en laatste etappe Orleans - Parijs 217 km. Het schema voor de dames-Tour is als volgt: Zaterdag 29 juni: Proloog in La nester, individuele tijdrit 3 km. Zondag 30 juni: Eerste etappe Guer - Vitré 93 km. Maandag 1 juli: Tweede etappe Vitré - Fougeres 75 km. Dinsdag 2 juli: Derde etappe Saint-Pierre - Quillebeuf 89 km. Woensdag 3 juli: Eerste rustdag. Donderdag 4 juli: Vierde etappe Sarcy - Reims, individuele tijdrit. Vrijdag 5 juli: Vijfde etappe Ligny - Nancy 99 km. Zaterdag 6 juli: Zesde etappe Sar rebourg - Straatsburg 75 Ion. Zondag 7 juli: Zevende etappe Schymeck - Epinal 83 km. Maandag 8 juli: Tweede rustdag. Dinsdag 9 juli: Achtste etappe Chatem - Avoriaz (bergtop) 48 km. Woensdag 10 juli: Negende etappe Chambery - Grenoble 64 km. Donderdag 11 juli: Derde rustdag. Vrijdag 12 juli: Tiende etappe Vil lard de Lans individuele tijdrit 20 km. Zaterdag 13 juli: Elfde etappe Ser- rières - St Etienne 62 km. Zondag 14 juli: Twaalfde etappe Murat - Aurillac 61 km. Maandag 15 juli: Dertiende etappe La Guepier - Toulouse 90 km. Dinsdag 16 juli: Veertiende etappe Sainte Marie - Luz Ardiden 74 km. Woensdag 17 juli: Vierde rustdag. Donderdag 18 juli: Vijftiende etappe Luxy - Bordeaux 81 km. Vrijdag 19 juli: Zestiend etappe La Qerche - Limoges 74 km. Zaterdag 20 juli: Vijfde rustdag. Zondag 21 juli: Zeventiende en laatste etappe Chaville - Parijs 68 km. Van onze schaakmedewerker TILBURG - Droefheid alom in Tilburg tijdens de gis teren gespeelde zesde ronde van het Interpolis Schaaktoernooi. In de kwalitatief besteronde tot nu toe, moesten de Nederlandse deelnemers de klappen incasseren. Timman was de eerste die verloor, vervolgens deed Van der Wiel hetzelfde en als klap op de vuurpijl ging Sosonko met nog één zet te gaan door zijn vlag. Derhalve ook voor hem een dikke nul. Timman vergooide zijn kansen al in de dame-Indische opening. Zijn veertiende zet ituliisqiHi brandpunt In lichtere Tour PARIJS (ANP) - Bij de doop van het schema voor de 72e Ronde van Frankrijk was geen enkele Nederlandse ren ner of ploegleider aanwezig. Wel was er, op uitnodiging van Tourdirecteur Felix Levitan, Mieke Havik, de winnares van de groene trui in de eerste Ronde van Frankrijk voor dames. Havik hoorde met tevredenheid aan dat het dames-wielrennen nu een vaste plaats heeft veroverd. „Het schema voor de tweede dames-Tour verschilt niet zo veel van het eerste, maar er is toch tegemoet gekomen aan onze wensen. Er zijn lan gere etappes en we reizen minder. Al te drastische wijzi gingen zouden te gek zijn, want een te snelle ontwikke ling is ook niet goed. Wel ben ik blij met een uitgebreider peloton. Als ik het goed begrepen heb starten we met zo'n tachtig dames en zullen de besten uit de wereld erbij rijn". "ft BIEVENGAT (CURACAO) (ANP) - De Nederlandse honkbalploeg wacht nog altijd op het eerste succesje 'n het toernooi om de Golden Cup op Curacao. Maan dagavond werd ook de derde wedstrijd verloren. Na dat eerder de Verenigde Staten en Venezuea te sterk waren, zegevierde Panama met 12-10. Nederland nam een 2-0 vol in het gezicht raakte. De I voorsprong, maar moest lijd- Nederlandse tweede-honk- Ham toezien, hoe Panama in man, die later constateerde, gelijkmakende slagbeurt zeven punten scoorde. Het *erd zelfs nog 8-2, maar Ne- Mand kwam in twee klap- j® terug in de wedstrijd. In derde innings knalde Bill "Wot, met alle honken bezet, «ebal het linksveld uit en Ro- v®' Knol maakte een wissel "P he Panamese werpheuvel noodzakelijk door de eerste de tete bal daarna aan de ande- kant van het stadion over «hek te knallen. Nederland had even de ®aak te pakken. In de vierde ;®ings loodste Urbanus twee over de thuisplaat en ocoorde even later zelf ook, 'aardoor Nederland opeens voorsprong (10-8) had. Ur anus zou kort daarop onge- ™"d de hoofdpersoon worden an een ordinaire rel. Hij Raakte, in samenwerking met jjW, Manuel Rodriguez uit. e Panamees was daarover .ennelijk zo teleurgesteld, dat I Urbanus met de elleboog dat er een stuk van een kies was afgebroken, wilde Rodri guez te lijf gaan en in een mum van tijd waren de beide dugouts leeg en dreigde er een massale vechtpartij te ont staan. Dat kon, niet zonder moeite, worden voorkomen. De Panamees werd uit het veld gestuurd en de wedstrijd kon probleemloos worden af gemaakt. Probleemloos vooral voor de Middenamerikanen, die in die opwindende innings gelijk waren gekomen en ver volgens de winst pakten. De cijfers: Nederland 2-0-5-3-0-0- 0-0-0 10. Panama 7-1-0-2-1-0-0-l-x 12. Werpcijfers Nederland: Tonny Co- hen 5 innings 3-4-8-4, Ron Giroldi 3 innings 3-0-4-0. Panama: Abel Ortega 2 2/3 innings 3 man 2-2-5-1, Orlando Cano 1/3 innings 3 man 1-2-0-0, Jose Vega 5 innings 5 man 3-2-2-2, Fransisco Martinez 2/3 innings 0-0-0-0. Homeruns Nederland: Bill Groot 3e innings met drie man aan boord Robert Knol 3e innings solo. Van een speciale verslaggever PARIJS - De Pyreneeën-reus Aubisque zal volgende zomer brandpunt zijn in de Ronde van Frankrijk, 's Werelds grootste wielerspek takel kreeg voor de 72e editie een aanzienlijk lichter parkoers dan de laatste jaren. Zelfs met bossen pluimen op de hoeden van Laurent Fignon en Bernard Hinault kon schepper Felix Levi tan niet voorkomen, dat de beide uitblinkers van dit jaar dinsdag mopperend de presentatiezaal in Parijs verlieten. „Dit is geen Tour voor kam pioenen, maar een Tour voor iedereen", jammerde zowel winnaar Fignon als verliezer Hinault. De renners hadden het laatste woord na een ellen lange toespraak van Levitan, die omstandig het waarom van de verlengde ploegentijd rit (van 50 naar 75 km) en het eerherstel van de 'Hel van het Noorden' en het verleggen van de finale-week van de Alpen naar de Pyreneeën. Het waarom van het ver dwijnen van l'Alpe-d'Huez en de meeste andere Alpentoppen liet de baas gemakshalve ach terwege. Hij refereerde alleen aan de instelling van de cou reurs. „De Tour kan nooit groots zijn zonder grote ren ners. De laatste Tour was fan tastisch, omdat de renners dat wilden. Het blijft nu eenmaal zo in de wielersport: de orga nisator wikt, de renner be schikt". „Dit is een Tour die met het hoofd gereden wordt en niet PARIJS (ANP) - De FISA heeft Alain Prost een punt ex tra toegekend in de strijd om de wereldtitel. Zijn achter stand op lijstaanvoerder Niki Lauda is daardoor nog slechts 3<6. Prost kreeg zijn extra punt omdat de Engelse Tyrell-stal uit de klasseringen werd ge schrapt, wegens overtreding van de reglementen. Om de zelfde reden kreeg Elio de An- gelis er twee punten bij. Nog zes rijders, die ook geen rol meer spelen in de strijd om de wereldtitel (Fabi, Laffite, Tambay, Arnoux, Senn en Rosberg), werden eveneens een punt rijker. Laurent Fignon: „Dit is een Tour die met het hoofd gereden moet worden, niet met de be nen". - FOTO JOHAN VAN GUHP DEN HAAG (ANP) - De wed strijd GA Eagles - Feyenoord, die oorspronkelijk voor zater dag op het programma stond, is verplaatst naar woensdag 31 oktober. Burgemeester C. Waal van Deventer verbood de wedstrijd op zaterdag in verband met te verwachten moeilijkheden met de suppor ters. WtIJS (AFP) - Het dagelijks ■®>uur van de internationale t,0®°t>ielsportfederatie (FI- p"eeft besloten de Grote ls van Monaco af te voeren .Wedstrijd voor het wereld- APioenschap formule één de FISA en de orga- j, ~«<ue Automöbielelub van ist00 zUn onoverkrugbare .vullen gerezen over de te- L.sierechten naar andere j Sinds de invoering van 'Ormule één in 1950 heeft Monte Carlo altijd op de ka lender van het wereldkam pioenschap gestaan. Voor de grote Prijs van Ne derland is hetzelfde weekein de gereserveerd als in 1984. Dat betekent dat er op 25 augustus 1985 op het Zand- voortse circuit zal worden ge reden. Aan die datum is een voorwaarde verbonden. Zand- voort is, net als Dalles, Rio de Janeiro en New York, onder voorbehoud op de kalender geplaatst. De organisatoren zullen voor 1 november moe ten hebben voldaan aan de voorwaarden van de commis sie die zich bezig houdt met de Formule I wedstrijden en van de Internationale Autosport Federatie. De FISA heeft de Grote Prijs van Europa, die te Rome gereden zal worden, voorlopig nog zonder datum, op de reservelijst geplaatst. De kalender voor 1985 ziet er voor het wereldkampioen schap der coureurs van 1985 als volgt uit: 24 maart: Verenigde Staten, Dal las, 7 april: Brazilië, Rio de Janei ro, 21 april: Portugal, Estoril, 5 mei: San Marino, Imola (Ita), 2 ju ni: België, Spa-Francorchamps, 16 juni: Canada, Montreal, 23 juni: Verenigde Staten, Detroit, 7 juli: Frankrijk, Le Castellet, 20 juli: En geland, Silverstone, 4 augustus: West-Duitsland, Nürburgring Adenau, 18 augustus: Oostenrijk, Zeltweg, 25 augustus: Nederland, Zandvoort, 8 september: Italië, Monza, 22 september: Verenigde Staten, New York, 13 oktober: Australië, Adelaide, 26 oktober: Zuid-Afrika, Kyalami. CHICAGO (ANP) - Ondanks het grote succes van het Olympische voetbaltoernooi blijft het slecht gaan met het Amerikaanse voetbal. Het ko mende seizoen zijn er naar alle waarschijnlijkheid nog slechts vijf clubs over. Lee Stern, de voorzitter eigenaar van de huidige Noordamerikaanse kampioen Chicago Sting heeft verklaard, dat zijn club zich uitsluitend gaat toeleggen op zaalvoetbal. DEN HAAG (ANP) - Ria Stal man heeft na overleg met ad vocaat Mr. Paul Scholten (Amsterdam) besloten een kort geding aan te spannen te gen atletiek-trainer Sjef Swinkels. De Olympische kampioene discuswerpen voelt zich ge griefd door de opmerking, die oud-KNAU-trainer Swinkels in een interview met Het Pa rool maakte, dat zij „van on deren tot boven vol zit" met hormonen. De gewraakte uitlating zou zijn gedaan in een interview na afloop van een referaat van de Commissie Opleidingen van de Koninklijke Neder landse Atletiek Unie op Pa pendal. met de benen", meende Lau rent Fignon. „De beslissingen gaan vallen in de vlakke etap pes want er zijn haast geen bergen meer". Daar had Lévitan bij zijn presentatie heel andere ge dachten over. De 72e Tour be gint in het departement Mor- bihan in Bretagne, de streek van Bernard Hinault. De pro loog in Plumelec eindigt op een heuveltop. Daarna wordt, richting noorden, dagenlang over vlakke wegen gereden met als intermezzo de rit naar Roubaix door de 'Hel van het Noorden'. Het aantal weg getjes met kasseien wordt ech ter beperkt. „De Tour is geen Parijs-Roubaix. De 'Hel' mag iets betekenen, maar geen slachting aanrichten". Als Lévitan pech heeft, wordt de Tour al beslist in de achtste etappe als tussen Sar rebourg en Straatsburg een individuele tijdrit van 75 km op het programma staat. Wie daar superieur is, kan de Tour moeilijk nog verliezen. Gezien de geringe moeilijkheidsgraad van de bergetappes. Zo is er maar één echte Alpenrit (tus sen Morzine en Grenoble) en is het terrein van de Pyreneeën, het pas aangelegde skidorp Luz-Ardiden zo nieuw en vreemd voor de renners, dat ze weinig risico zullen willen ne men. Lévitan heeft een hoofdrol in gedachten voor de Col d'Au bisque. De reus, waarvan Wim van Est in 1951 tuimelde, moet twee keer op één dag worden beklommen. DAKAR (ANP) - Auke Schol- ma heeft, ten nadele van Jan nes van der Wal de enige winstpartij in de vierde ronde van het toernooi om het we- reldkampienschap dammen 1985 te Dakar op zijn naam ge schreven. Door die overwinning klom Scholma naar de, met Korn- jevski, gedeelde eerste plaats. De uitslagen van de partijen, die dinsdag werden gespeeld, zijn: Scholma (Ned) - Van der Wal (Ned) 2-0, Stokkel (Ned) - NDiaye (Mal) 1-1, Autar (Sur) - Meless Me mel (Ivo) 1-1, Koeperman (VSt) - Clerc (Ned) 1-1, Jansen (Ned) - Ka- plan (VSt) 1-1, Wirni (Sov) - Kane (Sen) 1-1, Wigman (Sov) - Korn- jevski (Sov) 1-1, Diallo (Sen) - Du bois (Fra) 1-1, Der (Sen) - Baljakin (Sov) 1-1, Gantwarg (Sov) - Gui- nard (Fra) 1-1. De stand na vier ronden is: 1. Kornjevski en Scholma 6 punten, 3. Clerc, Diallo, Gantwarg en Wig man 5 punten, 7. Van der Wal, Bal jakin, Jansen, Kaplan, Koeperman, Stokkel en Wirni 4 punten, 14. Autar, Der, Guinart, Kane, Meless Memel en Ndiaye 3 punten, 20. Du bois 2 punten. Van een speciale verslaggever PARIJS - In het route schema van de Ronde van Frankrijk 1985 zijn 22 hoog gekwalificeerde hindernissen opgenomen. De zwaar voor de Berg prijs tellende beklimmin gen zijn: 9e etappe (Straatsburg - Epi nal): Hohwald, Col du Kreu- zweg, Col de la Charbonniè- re, Col du Donon. 11e etappe (Pontarlier-Avo- riaz); Pas de Morgins, Col du Corbier, Avoriaz. 12 etappe (Morzine-Greno- ble): Cols de la Colombière, de Plainpalais, du Granier, du Cucheron en de Porte. 13e etappe (Grenoble-Villard de Lans): Cöte de St.-Nizier. 14e etappe (Autrans- St.Etienne): Cols de Romey- re, de Toutes Aures en de l'Oeillon. 15e etappe (St. Etienne- Aurillac): Pas de Peyrol (Puy Mary). 17e etappe (Toulouse - Luz- Ardiden): Col d'Aspin, Col du Tourmalet, Luz-Ardiden. 18e etappe (Luz-St.Sauveur - Col d'Aubisque): Cols d'Au bisque, in oostelijke richting; (Laruns-Pau)Col d'Aubis que, in westelijke richting. LEEUWARDEN (ANP) - Het elftal van Jong Oranje, dat vanavond in Leeuwarden een vriendschappelijke wedstrijd speelt tegen de Franse jeugd- ploeg, is als volgt samenge steld: doel: Snelders (FC Twente); achter: Boessen (Fortuna S), Duut (Feyenoord), Rutjes (Ex celsior) en Roossien (FC Gro ningen); midden: Bijl (Hee renveen), Been (Feyenoord) en Godee (FC Utrecht); voor: Boerebach (GA Eagles), Bos man (Ajax) en Bakker (Wil lem II). Wisselspelers zijn: Menzo (Ajax), Corbijn en Van de Bo gaard (PSV), Brouwer (GA Eagles) en Van Bentum (FC Twente). dame D3 - d7 was ronduit zwak en daarmee was in zeke re zin het pleit beslecht. Te genstander en mede-koploper Ribli speelde fel. Timman ver dedigde zich met de moed der wanhoop maar ging uiteinde lijk ten onder. Sosonko kwam in tegenstel ling tot Timman juist sterk uit de opening. Tot ver in het mid denspel bouwde hij aan een solide stelling die het zijn te genstander Beliavsky erg moeilijk leek te maken. Soson ko voelde zich zelfs zo sterk dat hij een remise-aanbod van de Rus afwimpelde, maar voor de zoveelste keer tijdens dit toernooi raakte hij even later de draad kwijt. Sosonko bleek niet in staat zijn overduidelij ke voordeel tot een serieuze winstpoging uit te bouwen. Doordat de genaturaliseerde Nederlander de juiste voort zetting niet kon vinden kreeg Beliavsky de kansstelling te compliceren. Om het overzicht niet helemaal te verliezen moest Sosonko veel denktijd gebruiken, teveel naar later bleek, want met 39 geregi streerde zetten en nog één zet te gaan viel zijn vlag. Van der Wiel kreeg de vier de nederlaag aan zijn broek. Ditmaal ging Andersson er met de buit vandoor. Zoals ge woonlijk trok Van der Wiel onbekommerd ten aanval. Met groot optimisme bekampte hij de witte stelling van de Zweed, zonder echter resul taat te boeken. Integendeel want toen de 'rookwolken' enigszins optrokken, bleek de zwarte formatie levensgrote gaten te vertonen. Andersson wachtte rustig zijn kans af en veroverde het ene veld na het andere om vervolgens aan Van der Wiei's pionnen te be ginnen. De jongeman uit Lei den vond dat teveel en gaf de strijd na 37 zetten op. Van al die Nederlandse el lende trok met name de Joego slaaf Ljubojevic zich niets aan. Hij gaf een demonstratie aanvalschaak op het aller hoogste niveau. De wat terug getrokken Hongaar Lajos Por- tisch -toch ook niet de minste- werd daarvan het slachtoffer. Hübner en Tukmakov ten slotte maakten het zich giste ren gemakkelijk. Na achttien zetjes theorie waren beide he ren volmaakt tevreden met het half puntje. De uitslagen van de partijen in de zesde ronde zijn: Sosonko (Ned) - Beljavski (Sov) 0-1, Hübner (WD1) - Toekmakov (Sov) ti-Vfe, Anders son (Zwe) - Van der Wiel (Ned) 1-0, Ribli (Hon) - Timman (Ned) 1-0, Ljubojevic (Jsl) - Portisch (Hon) 1- 0, Miles (Eng) - Smislov (Sov) afge broken. De stand na de zesde ronde is: 1. Ribli 4%, 2. Ljubojevic 4, 3. Bel javski, Hübner, Timman en Toek makov 3 7. Miles 3 1 afgebro ken partij, 8. Andersson en Por tisch 3, 10. Smislov H4 1 afg, 11. Sosonko en Van der Wiel 1 afg. TOKIO (AFP) - De Neder landse tenniskampioene Ju dith Warringa is dinsdag in de eerste ronde van de open Ja panse kampioenschappen in Tokio uitgeschakeld. Ze verloor in drie sets: 6-4,3- 6,3-6 van de geplaatste Argen tijnse Adriana Villagran. DEN HAAG (ANP) - Toto 40 telt deze week vier winnaars van de eerste prijs, die elk bruto f 9.546,20 ontvangen. Bij de lotto is geen winnaar van de eerste prijs. Voor de tweede prijs komen drie deelnemers in aanmerking. Zij krijgen ieder bruto f 100.000,—, net als de winnaar van de hoofdprijs in het cijferspel. Lotto 40 Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 3 winnaars, die elk bruto f 100.000,— ontvangen, derde prijs: 102 winnaars, bruto f 2.435,30, vierde prijs: 4.664 winnaars, f 53,20, vijfde prijs: 73.590 keer f. 5,~. Toto 40 Eerste prijs: 4 winnaars, die elk bruto f. 9.546,20 ontvangen, tweede prijs: 46 winnaars, bruto f. 553,40, derde prijs: 756 keer f '84,10. Toto-gelijk 40 Eerste prijs: 1 winnaar, die bruto f. 5.204,50 ontvangt, tweede prijs: geen winnaar, derde prijs: 18 winnaars, bruto f. 187,70, vierde prijs: 483 keer f. 10,90.

de Stem | 1984 | | pagina 7