Ria Stalman overweegt kort geding tegen oud-bondscoach Timman naast koploper Ribli NEDERLANDS ELFTAL TRAINT IN BOSSCHENHOOFD: CDK-Bank 076-225080 BILJAR' CDK-Bank 076-225080 Letop! I4dagi Winst voor Clerc en Scholma in Dakar Vaste Termijn Sparen Profijt-giroSparen 9romotie naa piMSDAG 9 OKTOBER 1984 Davis Cup: Nederland- Finland Kort geding tegen KNVB over reclame Tim Steens tegen België Profdebuut Jimmy Bartes 1 jaar vast 6%, 5 of 6 jaar vast 8X% FIFA onderzoekt omkopingszaak Italië-Kameroen Tiende partij tweekamp remise Evert wint in Manhattan Beach Resultaten fietscross Schoondijke Cornelissen winnaar Van onze sportredactie DEN HAAG - Olympisch kampioene discuswerpen Ria Stalman overweegt een kort geding aan te spannen tegen de oud-bondscoach van de KNAU, Sjef Swin- kels. In een interview in een Amsterdams avondblad be schuldigt Swinkels, thans als lid van de commissie op leidingen actief in de Ko ninklijke Nederlandse Atle tiek Unie (KNAU) Ria Stal man, die het nationale re cord dit jaar in de Verenigde Staten drie keer verbeterde en van 67,20 m via 67,36 en 67,58 op 71,22 meter bracht van het gebruik van anabole steroiden. Swinkels zegt in het inter view over Ria Stalman, dat zij „van onder tot boven on der de hormonen zit". Swin kels stelt verder, dat ten minste 25 atleten uit de Ne derlandse atletiektop onder begeleiding gebruik maakt van spierversterkende mid delen en dat nog een aantal atleten maar aan rommelt. Ria Stalman maandag avond: „Ik ben het nu zat die verdachtmakingen. In de Verenigde Staten zou zo iets onmogelijk zijn. Je kunt toch iemand niet zo maar zonder enige vorm van be wijs in zijn eer en goede naam aantasten?. Het is nogal wat wanneer je zo maar durft te stellen dat een atlete of atleet, die 20 meter met de kogel stoot of 70 me ter met de discus werpt per definitie gebruik maakt van anabolica. Dinsdag neem ik contact op met mijn advo caat om de mogelijkheden van een kort geding te on derzoeken". Ria Stalman is ook ver bolgen over het feit, dat Swinkels ontkent de uit spraken te hebben gedaan. „Nadat ik maandagmiddag op de televisie was geweest, heeft Swinkels gebeld en ge zegd de gewraakte uitspra ken niet te hebben gedaan. Die zouden zijn ontsproten aan de pen van de schrijver van het interview". Volgens hetzelfde verhaal hebben minstens eenen twintig medaillewinnaars en vijfenveertig andere fi nalisten bij de Olympische Spelen in Los Angeles onge straft dopingpreparaten ge bruikt. Alle betrokkenen zouden de stimulerende middelen verstrekt zijn door de Amerikaanse sportdokter Robert Kerr. Die arts, die in een periode van twintig jaar meer dan vij fentwinmtigduizend sporters heeft behandeld, verstrekt kennelijk prepa raten die zelfs met de mo derne opsporingstechnieken die in Los Angeles werden gebruikt, niet kunnen wor den opgespoord. De in totaal elf atleten en atletes die tij dens de Spelen wel op do- pinggebruik werden be trapt, worden door Kerr en zijn medewerkers als 'domo ren' betiteld. Het blijkt hierbij niet te gaan over het groeihormoon, waarvan het gebruik nu nog niet kan worden aange toond, maar vooral om ana bole steroiden, die, in tegen stelling met het groeihor moon, wel op de dopinglijst van het IOC staan. Kerrs mening dat het ge bruik van hormoonprepara ten in de topsport algemeen goed is, de controle ten spijt, wordt gedeeld door de Ne derlandse atletiektrainers Swinkels en Kraaijenhof. Swinkels en Kraayenhof baarden het afgelopen weekend opzien toen zijn tijdens een studiebijeen komst op het nationaal Sportcentrum Papendal voor een gehoor van atle tiektrainers uit Nederland en België het gebruik van hormoonpreparaten voor mannelijke topsporters pro pageerden. Van onze sportredactie LONDEN - Nederland speelt in de eerste ronde van het ten nistoernooi om de davisbeker 1985 tegen Finland. De wed strijd wordt van vrijdag 10 tot en met zondag 12 mei in Ne derland gespeeld. Dit is het re sultaat van de loting in Lon den. Nederland speelt in de Europese zone B met Israël, Oostenrijk en Groot-Brittan- nië, die voor de eerste ronde zijn vrijgeloot plus Finland, Griekenland, Noorwegen, Po len, Zimbabwe, Tunesië, Zwit serland, Portugal en Luxem burg. Het speelplan ziet er als volgt uit: Nederland - Finland, Griekenland - Noorwegen, Polen - Zimbabwe, Tunesië - Zwitserland, Portugal - Luxemburg. Van onze sportredactie ROTTERDAM - Mr. J.L. Jan sen van Raay en Mr. G. Nieu- wenhuis zetten, in opdracht van een aantal PSV-spelers, het kort geding tegen de KNVB door. In de dagvaar ding wordt gevraagd om een verbod voor de KNVB spelers te verplichten reclame te ma ken voor de hoofdsponsor van de KNVB. De zaak dient don derdag voor de Utrechtse rechtbank. De spelers krijgen steun van de VVCS, de vereniging van contractspelers, waarvan Jan sen van Raay voorzitter is. Zij doet dit omdat voor het eerst de sectie betaald voetbal geen overleg met de spelers of met de VVCS heeft willen voeren over hun rechten op het ter rein van reclame en sponso ring van het Nederlands elftal. DEN HAAG (ANP) - Tim Steens zal ook als veertiende speler met de nationale hoc- keyselectie meegaan voor de wedstrijd tegen België, mor genavond in Antwerpen. Steens werd al eerder aan gewezen door coach Van Heu- men voor het vier-landentoer- nooi een week later in Londen. door Rutger van Santen TILBURG - Het was gisteren een dag van contrast* tijdens de vijfde ronde van het Interpolis schaaktoei nooi in Tilburg. Om te beginnen waren er drie partij en nauwelijks de aandacht waard, niet voor het ment dat er tot remise werd besloten en niet daarn; Maar tegelijkertijd werd er vechtschaak gespeeld mf spectaculaire gevolgen. De mooiste partij was zon der twijfel die tussen Jan Timman en Ulf Andersson. Er zijn tijden geweest dat deze twee intieme vrienden elkaar liever niet bestreden, zodat de ontmoetingen tussen Jan en Ulfje - zoals hij vaak verte derd wordt genoemd - altijd eindigden in remise. Heft en Van der 6ijn in Oranje door Chris van Nijnatten BOSSCHENHOOFD - Na een lichte training bij het sporthotel in Bosschenhoofd maakte bondscoach Kees Rijvers gisteren de opstelling bekend van het Nederlands elftal, dat volgen de week woensdag in Rotterdam tegen Honga rije speelt. In het doel staat Hans van Breukelen (PSV), achter spelen Sonny Silooy (Ajax), Frank Rijkaard (Ajax), Ronald Spelbos (Ajax) en Ben Wijnstekers (Feyen- oord). Op het middenveld staan Ruud Gullit (Feyen oord), Willy van de Kerkhof (PSV) en Michel Valke (PSV). De voorhoede wordt bezet door René van der Gijp (Lokeren), Marco van Basten (Ajax) en Wim Kieft (Pisa). Van onze sportredactie DEN HAAG - Bij internatio nale bokswedstrijden, die maandag 22 oktober in Rotter dam worden gehouden, maakt weltergewicht Jimmy Bartes zijn debuut als professional. De Rotterdammer komt in een gevecht over vier ronden uit tegen de Fransman Casi- mir Celestam. Er staan in de Maasstad nog drie prof wedstrijden op het programma: zwaar- weiter: Wim Thijssen (Rotterdam) - Jean Leandre Luigieri (Fra), Gerry Sloof (Rotterdam) - Alain Cogez (Fra), mid den: Jan Lefeber (Rotterdam) - Hagène Reffas (Fra). (ADVERTENTIE) De depositorente bij CDK-Bank is hoog. Vergelijk maar. De rente is vast tijdens de looptijd, keuze uit 1 t/m 6 jaar. Minimum inleg f 1.000,-. Ga naar 'n Grenswissel kantoor. Naar 'n CDK-Spaaragent. Of bel nü voor informatie en adres sen. Dat kan vanavond tot 9 uur. Voor direkt overboeken: giro 15.332 of bankrek. nr. 22.13.50.500 t.n.v. CDK-Bank, Amsterdam. Vermeld gewenste looptijd. NV Crediet- en Depositokas, bankbedrijf van De Grenswisselkantoren NV Uw GWK-regiokantoor: Samenwerking van N.V. Nederlandse Spoorwegen, N.V. AMEV en Pierson, Heldring Pierson N.V. DAKAR (ANP) - In een niet zonder moeilijkheden verlopen derde ronde van het wereldkampioenschap dammen in Senegal bezet de Sovjet-speler Mikhail Kornjevski alleen de eerste plaats. Hij won van de Se- negalees Kane. omstandigheden gevolgen te krijgen. Praktisch de complete Nederlandse delegatie - inclu sief bondscoach Harm Wiers- ma - lijdt aan een of ander kwaaltje, waardoor de con centratie achter het bord min of meer wordt verstoord. Ook zijn landgenoot Wig man en de Nederlanders Clerc en Scholma lieten winst aan tekenen, waardoor zij opruk ten naar een met Gantwarg, Diallo en Van der Wal gedeel de tweede plaats. Voor de Nederlandse spelers beginnen de verschillen in kli matologische en hygiënische ZÜRICH (DPA) - De Interna tionale Voetbalfederatie zal een onderzoek instellen naar een mogelijke omkopingsaf faire tussen Italië en Kame roen tijdens het wereldkam pioenschap voetbal van 1982 in Spanje. In het toernooi speel den Italië en Kameroen in de voorronde gelijk (1-1), waar door Italië de kwart-finales bereikte en Kameroen werd uitgeschakeld. Onlangs berichtte een Ita liaans weekblad dat enkele spelers van het Afrikaanse elftal waren omgekocht. De Italiaanse voetbalbond en coach Enzo Bearzot hebben vervolgens de FIFA om een onderzoek gevraagd.FIFA- woordvoerder Blatter heeft maandag de secretaris van de Italiaanse voetbalbond Bor- gogno meegedeeld dat het on derzoek er zal komen. Bij het onderzoek zal de fe deratie de beide voetbalbon den, de scheidsrechter en de FIFA-waarnemer bij de wed strijd horen. Zo kwam Jannes van der Wal ruim vijf minuten te laat voor zijn partij tegen de Mali- nees N'Diaye omdat hij eerst een dokter moest consulteren in verband met verbranding verschijnselen. Het weerhield de oud-we reldkampioen er niet van toch voor een zeer ingewikkeld spelgenre te kiezen. Hij zette een geweldige centrumaanval in terwijl de Malinees dat blok omsingelde. De Nederlander gebruikte bijzonder veel tijd en kreeg daarvoor na zo'n drie en een half uur de rekening gepresenteerd. In minder dan een minuut moest hij dertien zetten doen en in die fase liet hij zijn tegenstander vermoe delijk ontsnappen. De uitslagen van de partijen, die maan dag werden gespeeld in de tweede ronde van het toernooi om het wereldkam pioenschap dammen, zijn: Jansen (Ned) - Stokkel (Ned) 1-1 Kaplan (VSt) - Koeperman (VSt) 1-1 Clerc (Ned) - Autar (Sur) 2-0 Meless Memel (Ivo) - Scholma (Ned) 0-2 Van der Wal (Ned) - NDiaye (Mal) 1-1 Gantwarg (Sov) - Wir- ni (Sov) 1-1 Guinard (Fra) - Der (Sen) 1-1 Baljakin (Sov) - Diallo (Sen) 1-1 Dubois (Fra) - Wigman (Sov) 0-2 Kornjevski (Sov) - Kane (Sen) 2-0. De stand na drie ronden is: 1. Kornjevski 5 punten; 2. Clerc, Diallo, Gantwarg, Scholma, Van der Wal en Wigman 4 punten; 8. Baljakin, Jansen, Kaplan, Koeperman, Stokkel en Witni 3 punten; 14. Autar, Der, Guinard, Kane, Meless Memel en NDiaye 2 punten; 20. Dubois 1 punt. Kees Rijvers geeft bil- jartles, een discipline die hij blijkbaar ook beheerst. Van links naar rechts denken Ben Wijnstekers, Ronald Koeman, Peter Hout man, René van der Gijp en Frank Rijkaard er het hunne van. - fotoanp MOSKOU (RTR) - Gary Kas parov heeft maandag een be lofte oningelost gelaten. De uitdager van wereldkampioen Karpov begon maandag, na zijn vierde nederlaag, zeer agressief. Alsof hij wilde on derstrepen de achterstand van 0-4 nog niet hopeloos te ach ten. Maar hij zette niet door. Na slechts vijftien zetten bood hij remise aan. Tegenover de aanvalslust van Kasparov plaatste de we reldkampioen zijn gedegen Konings-Indische verdedi ging, die ook aanvalsmogelij k- heden inhoudt. Kasparov leek nog eens verwikkelingen op het bord te willen brengen, maar na vijftien zetten in een stelling die nog alle kanten op kon, deed de uitdager plotse ling een vredesvoorstel. Karpov antwoordde niet on middellijk op de suggestie. Hij paste een stukje koude-oor- logtacktiek toe, door even te wachten en tenslotte toch in te stemmen. Hij heeft immers al le troeven in de hand en woensdag kan hij de zenuwen van Kasparov verder aantas ten, wanneer hij weer met de witte stukken speelt. Spelverloop: Wit: Kasparov Zwart: Karpov 1. d2-d4, Pg8-f6 2. c2-c4, e7-e6 3. Pgl-f3, b7-b6 4. Pbl -c3, Lc8-b7 5. a2-a3, d7-d5 e. c4xd5, Pf6xd5 7. e2-e3, Pb8-d7 8. Lfl-d3, Pd5-f6 9. e3-e4, c7-c5 10. d4-d5, e6xd5 11. e4Xd5, Lf8-d6 12. 0-0, 0-0 13 lcl-g5, Dd8-c7 14. Ld3-f5, a7-a6 15. Ddl-d?.. remise- De drie geblesseerden Mi chel Valke - hij was niet aan wezig evenals Wim Kieft- Ben Wijnstekers en Ruud Gullit zullen voor de wedstrijd tegen de Hongaren weer fit zijn. KNVB-arts Frits Kessel: „Valke is geholpen aan een abces, die knapt snel op. Wijn stekers en Gullit hebben last van een lichte spierblessure. Ik denk dat alle drie de spelers in het komend weekeinde voor hun club spelen." Het korte verblijf in Bos schenhoofd bleek omgeven door nogal wat geheimzinnig heid. Kees Rijvers had liever zonder enige belangstelling van pers en publiek zijn selec tie een dag bijeen gehad. Vrij dag rijpte bij de bondscoach het plan om in de provincie met de spelers een dagje bij te praten en wat te trainen. Gis terochtend is er licht getraind, 's middags bekeek de oranje selectie videobeelden vasn de Hongaarse tegenstander. „Ik heb ons tactisch concept met de spelers doorgenomen. De grote lijnen zijn uitgezet, dat moeten de jongens maar eens op zich laten inwerken. Ik ben benieuwd met welke spel opvattingen ze maandag voor de dag zullen komen." Aldus Rijvers. De internationals ko men maandag samen in De Kuip en blijven dan drie da gen bij elkaar. „De opstelling voor de wed strijd tegen Hongarije stond MANHATTAN BEACH (Rtr) - De als eerste geplaatste Chris Evert-Lloyd (VSt) heeft zondag het internationale ten nistoernooi in Manhattan Be ach (Californië) gewonnen. De Amerikaanse versloeg in de finale de als derde geplaatse Wendy Turnbull (Aus) in twee sets: 6-2,6-3. Evert werd met haar over winning 28.000 dollar (ruim 90.000 gulden) rijker. Turnbull moest met de helft genoegen nemen. Chris Evert en Wendy Turnbull wonnen samen de fi nale van het dubbelspel met 6- 2, 6-4 van het Westduitse tweetal Bettina Bunge/Eva Pfaff. Huub van Boeckel is maan dag in de eerste ronde van het met ruim 600.000 gulden gedo teerde internationale tennis toernooi in Tokio in de eerste ronde uitgeschakeld. De Ne derlander verloor in twee sets van de Amerikaan Erik van t Hof: 4-6 en 5-7. BOKSEN - Sot Chitilada heeft maandagavond de wereldtitel boksen in het vlieggewicht (WBC-versie) veroverd. In Bangkok versloeg de uitdager uit Thailand de Mexicaanse ti telhouder Gabriel Bernal op punten. eigenlijk al een tijdje vast", sprak de bondscoach. „Slechts over één speler, zijn naam noem ik niet, heb ik nog een tijdje twijfels gehad." De interland in Rotterdam zal een aanvallend Nederlands team te zien geven. De bonds coach: „Dat is onze enige mo gelijkheid. Twee of drie spe lers offer ik op aan de man dekking, Rijkaard is er daar een van. De Oostenrijkers hebben immers laten zien, dat je met zönedekking tegen de Hongaren de boot in gaat. Als de Hongaren zich echter tot de 16 meterlij n laten terugdrin gen, mogen mijn verdedigers nastuurlijk gerust aanvallen. Ik denk, dat er in dit elftal mo gelijkheden zitten, om tijdens de wedstrijd van spelsysteem te veranderen. Dat heb je ook nodig als coach, tijdens de wedstrijd heb je niks meer te vertellen." Ben Wijnstekers kijkt opti mistisch aan tegen de inter land. „Ik ben dan weer fit. Die blessure stelt niet veel voor. Ik denk, dat ik zaterdag al met Feyenoord tegen Go Ahead speel." Zijn elftalgenoot Gullit bleek er hetzelfde over te den ken. „Ik speel met Feyenoord. Dat vind ik trouwens het be langrijkste. Feyenoord is ten slotte mijn werkgever, die gaat voor." Bondscoach Rijvers hield bij de presentatie van zijn elf tal een slechts kleine slag om de arm. „Er kan natuurlijk al tijd nog iets gebeuren. Maar dat hoor ik dan zondagmiddag voor twaalf uur. De interna tionals spelen allemaal op za terdag." Gisteren was dat echter soluut niet het geval. Van* de opening - een Bogo Indiër nam Timman onmiddellijk initiatief en Andersson ondanks veel nadenken ni verhinderen dat Nederlai beste schaker met wit steeds groter overwicht kn Iedereen wachtte al op de J breking, waarna uit de analj, se zou blijken dat Timman termijn serieuze winstkai had. Zover kwam het Waarschijnlijk omdat dersson toch iets te vlot wik spelen om niet in echt nijper de tijdnood te komen, tra] hij in een val die Timman vi hem had opgezet. Met de zet Tf8 gaf de kleine Zwr pardoes zijn dame weg daarmee was het pleit slecht. Andersson gaf onmii dellij k op. Het typeert hem dat hij ondanks die toch niet ringe blunder uiterst vriei lijk meewerkte aan de gebruiJ kelijke nabeschouwing. Tim-I man kwam door zijn overwin ning naast de Hongaar Rib], aan de leiding. De partij Miles - Sosonki was er ook een waar de stuk ken vanaf vlogen, zij het voor-] namelijk de stukken van Nederlander. Hij ging al voor de derde keer ten onder, ooi gisteren wees de mank waarop dat ging in de richtinj van ernstige vormcrisis van Amsterdammer. Zonder b precies aan te geven was waar I de grote fout werd gemaakt verzeilde Sosonko in een stel ling die eenvoudigweg niet] meer te houden was. Na 37 zet ten erkende de grootmeester zijn gaf op. John van der Wiel bezorgde de Westduitser Hübner eenj lastige middag. De Leidenaar die in Tilburg zeer levendig en avontuurlijk spel laat zien maar ook veel peel heeft, vloog er vanuit de opejj ning weer op vele fronten in, Hübner bleef echter voortdu: rend counteren en raakte nie| echt in gevaar. De Duitser- die in het gewone leven hoop] leraar in de papyrologie is - wist te komen tot een optisch gelijkdame eindspel. Van der Wiel hield het voor gezien en nam genoegen met het halve- punt. Van de drie overige remises was alleen die van Portisch -I Ribli nog op een bepaalde ma nier interessant. De heren de- J den slechts tien zetten speelden daarmee de kortste partij uit de 8-jarige Interpoli" schaaktoernooi geschiedenis]] Vandaag is de zesde ronde aan bod. De twee koplopers, Ribli en Timman, spelen tegen el kaar. Van der Wiel bestrijdt met zwart Andersson en So sonko moet het met wit zien te redden tegen Beliavsky. De uitslagen van de partijen, die maan dag in de vijfde ronde van het scnaaa-, toernooi te Tilburg werden gespem' zijn: Miles (Eng)-Sosonko (Ned) l-0" Smislov (Sov)-Ljubojevic (Jsl) "or' tisch (Hon)-Ribli (Hon) ft-ft Timman (Ned)-Andersson (Zwe) 1-0 Van der Wie (Ned)-Hübner (Wdl) W-W Toekmakov (Sov)-Beljavski (Sov) ft-ft. De afgebroken partij tussen Andersson., en Portisch uit de vierde ronde eindi in remise. 1 De stand: 1. Ribli en Timman 3ft pnu Hübner, Ljubojevic, Miles, Portisch e Toekmakov 3 pnt 8. Beljavski 2ft 9. An- l dersson 2 pnt 10. Smyslov 1W 11 en Van der Wiel W punt 1 afg. (ADVERTENTIE) Sparen bij CDK-Bank via uw bank- of postgirorekening. Hoge rente: nü 61/4%. Vrij opnemen tot f 3.000,- per maand. Daarboven 1% kosten. Elk bedrag kostenvrij opneembaar o.m. bij huwelijk, overlijden of omzetting naar deposito's of rentespaarbrieven. Ga naar 'n Grenswisselkantoor. Naar 'n CDK-Spaaragent. Of bel nü voor informatie en adressen. Dat kan vanavond tot 9 uur. Voor direkt overboeken: giro 15.332 of bankrek. nr. 22.17.00.005 t.n.v. CDK-Bank, Amsterdam. Van onze sportmedeiverker st - Richard van Campen van de bi Miiging Turp is afgelopen weekein t sfeervolle jeugdbiljartcentrum van J1 11st districtskampioen zesde klas libri 'jeugd geworden. Ondanks dat de uitg itie voor de slotpartijen rooskleurif 05 gjchard van Campen, werd het toe innend. NV Crediet- en Depositokas, bankbedrijf van De Grenswisselkantoren NV Uw GWK-regiokantoor: Samenwerking van N.V. Nederlandse Spoorwegen, N.V. AMEV en Pierson, Heldring Pierson N.V. 1 Jean Paul de Bruijn, de Hulstenaar die in de voor- ledstrijden voor het natio nal kampioenschap eerste klas libre groot biljart een ortreffelijke indruk naakte en op het niveau van [de ereklas acteerde. - foto de stem/ ben steffen (ADVERTENTIE) ST.-\ durer erekl Tijd biljart gehou de pro delde ze wee niet zo Toch ter nog voordal mag ac enkele in voor strijden Naast d behaalt acht m< voldoen plaatsei eindstri nale ei] motie n gedwon niet a. Bruijn sprong Jaspers van ru Jac van uit St.- lijkt ni promot De B zijn eer ste dag tijen m ruim IJ gen zij Snelder toen hi; Van onze sportmedewerker I SCHOONDIJKE - De negen tiende fietscross meetellend |voor het Zeeuws kampioen- trok 123 rennertjes. Dit I aantal zou starten op de baan van De Forellenspringers uit Breskens, maar aangezien de accommodatie in sportpark Baersande geen strijd toeliet, werd uitgeweken naar Schoondijke. Op het goed gedraineerde veld van De Moanetrappers kon wel worden gereden en zodoende kon de strijd voort gang vinden. Een strijd die in roet de name de oudste catego rieën nog lang niet gestreden I™ Alleen bij de 13-jarigen is Sluiskillenaar Dallinga zeker van de titel. UITSLAGEN: 5 jaar: 1 Mark-Peter 2 Stefan Dobbelaar, 3. Tns- n "erhage 6 jaar: 1 André de Vin, 2. «cky de Clerck, 3. Christoffel Hamelink. 1 Martijn van Poecke, 2. Daniël oi,,„ t-»: 3 Barry waal. 8 jaar: 1. Blue Dl hT„, Hok, 2. Danny Schout, 3. Corne- L WorP 9 iwav: 1- Emiel Kater, 2. Swusch- 3. Serge Zijlstra. 10 jaar: 1. Sittrop, 2. Boris van Water- rha i' 3Franocis Potter. 11 jaar: 1. Mi- I Ridder. 2. Peter Tresonie, 3. Er- Van O TERNE zense r I monds hl se nede ren. Dr; ren de werd tv gewonn van de de Zeeu opgewa dan 66-( da de w Hierb worden slechts en dat i stelling weinig, ten wei ziek en ben ons Tegen RCFS, kom je mete e< van 35 I ,BiSkrfaty 12 jaar: I Gianni de Jonge, rachard Maas. 3. Bart de Bliek. 13 jaar: Andv j ?met- 2. Mark van Overdulve, 3. I ft de Meester' 14 jaar: 1. Mark Zaan, JnnoK^ yytdenwilligen, 3. Johnny de line 9 t laar en ouder: 1. Alex de Ko- iWc» n Adriaansens, 3. Erwin van Ma rich- A: 1. Danielle de Clerck, 2. I awian VerPlanke, 3. Davy van de I hifmo tivMarijke Tresonie. C: 1. Mo- I Buvph Vvlsse> 2- Karin Taillie, 3. Bianca I Öitio L l- Monique Schouten, 2. Clau- I Aariaansens, 3. Renate Rausch. Van onze sportmedewei fcyUET - Chris Cornelissen uit bok !S winnaar geworden van de zogen Mat 'ag klaar voor de winnaar van d 0ru,r °P de Noordzee bij Nieuwvliet hiel teek woelige water in 'De Verklikke dank [yiogelljil °P een goede manier de f <ten S thet minder goede weer goed opge 00,,-°°^ sensationeel plankzeilen voorges stevi 3 door de hoge nroeilijkheidsgra; - branding. Achter Cornelissen fi: Aldo van Acker, Rik Hamelij nek, ng, de enige vrouwelijke deeln Kampen.

de Stem | 1984 | | pagina 6