©^©©(iïDÊMgöïDOt "vv DIREKTIE- SEKRETARESSE werktuigkundigen (m/v> a. ploegbaas drupsafdeling m/v b. onderhoudsmonteur m/v RED BAND binnenhuisadviseur CHEMISCH ANALIST ENERGIEKE VERTEGENWOORDIGER/ ACCOUNTMANAGER (M/V) axel Assistent accountant m/v Administratief medewerker m/v Assistent accountant m/v Administratief medewerker m/v CAMPING AGRIBEN NEDERLAND B.V. ti a rii AANKO H BELANGSTELLING? TERNEUZEN-HOLLAND i WITLOX m? De te benoemen funktional inspekteur, zal primair wor| en stimuleren van de horec van het drankenassortimenj met potentiële afnemers ln| en begrotingen opstellen, a en zorgdragen voor de benj dat hij de afnemers technia Voor deze verantwoordelijk dynamische persoonlijkheil en een met sukses voltooit# Van belang is ook dat menl die men afnemers moet kul heeft. Branchekennis strek» Belangstellenden worden ul gegevens over opleiding enB Wij zijn een groeiend chemisch bedrijf, gespecialiseerd in de fabricage van broomverbindingen onder andere bestemd voor de farmaceutische, kosmetische, fotografische, plastic- en voedingsmiddelenindustrie over de gehele wereld. Personeelsbestand omvat ca. 90 medewerkers. Voor onze fabriek in Terneuzen zoeken wij op korte termijn een (in ploegendienst) voor het analytisch laboratorium Zijn taak zal onder meer bestaan uit: a) kwaliteitscontrole van inkomende grondstoffen, tussen- produkten en uitgaande produkten b) controle van lucht en afvalwater c) verrichten van veiligheidsmetingen Onze gedachten gaan uit naar iemand met HBO-A- oplefding 'met enige jaren èrvaring in de chemische industrie. Schrijft u dan een brief met terzake doende gegevens aan afdeling personeelszaken van Broomchemie B.V., postbus 318,4530 AH Terneuzen, telefoon 01150-19000. Wij vragen: een enthousiaste en ambitieuze kandidaat in de leeftijd van 28-35 jaar iemand met doorzettingsvermogen en bewezen ver- koopkapaciteiten een buitendienstmedewerker/ster met gedegen erva ring in de wijnbranche een vakman/vrouw die gewend is een rayon zelfstan dig te behartigen op het niveau van accountmanager. een zeer interessante baan met een hoogwaardig arti kelpakket - een prima salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden Uw schriftelijke sollicitatie met essentiële gegevens zien wij graag te gemoet onder nummer 37271 Wij bieden: ter versterking van ons verkoopteam vragen wij een ons assortiment en de voorlichting zijn gebaseerd op een uitstekend niveau hetgeen een gedegen ervaring noodzakelijk maakt, enige kennis van engelse en franse taal is gewenst. vriendelijk verzoeken wij u omgaand een uitgebreide sollicitatiebrief voorzien van pasfoto te sturen t a v. de directie van: (pot sinds 1907) pot woninginrichting 4571 LH WITLOX ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU Witlox is een sterk groeiende accountants-organisatie met een relatief jong kader. De samenstelling van de cliëntenportefeuille is uiteenlopend, zowel naar aard als omvang. Binnen de maatschap zijn ondergebracht de controlepraktijk, de administratieve dienstverlening en een fiscale aangifte- en adviesafdeling. De instelling van onze medewerkers is sterk cliëntgericht. Er wordt meer praktisch dan formeel gewerkt. Voor ons kantoor te BREDA vragen wij Niveau HEAO (BE) S.P.D. 1 Niveau MEAO (BE) M.B.A. Voor ons kantoor te VUGHT vragen wij Niveau HEAO (BE) S.P.D. 1 Niveau MEAO (BE) M.B.A. Voor een eerste kontakt kunt u bellen met de heer F. J.M. van Empel, Telefoon 073 - 57 91 16. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Witlox Accountants- en Belastingadviesbureau, Kempenlandstraat 1, 5262 GK Vught. Ter exploitatie gevraagd Huur of pacht, event, koop Br o no 37272 of 076-711926 AGRIBEN NEDERLAND B.V. is een jong bedrijf met 25 medewerkers, dat voor 85% deel uit maakt van de Franse Rhöne-Poulenc Groep. Wij importeren gewasbeschermingsmiddelen en dis tribueren deze op de Nederlandse markt, waar we inmiddels een belangrijk marktaandeel heb ben verworven. In verband met een stage van de huidige mede werkster bij onze moedermaatschappij in Frank rijk, nodigen wij kandidaten uit te solliciteren naar de funktie van voor de periode december 1984 t/m juni 1985 Voor een goede invulling van deze zelfstandige funktie dienen de kandidaten een middelbare op leiding en sekretaresse-opleiding te hebben ge volgd. Daarnaast zijn goede kennis van de Engel se en - met name - Franse taal noodzakelijk, evenals enige jaren ervaring in het vervullen van een soortgelijke funktie. Wilt u aanvullende informatie over bovenstaande funktie, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met Karin van Tichelt (01680-28920). Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag vóór 20 oktober a.s. en kunt u richten aan de di- rektie van Postbus 209 - 4870 AE Etten-Leur n.v. provinciale noordbrabantse elektriciteits-maatschappij (pnem) 's-hertogenbosch vraagt voor haar centrales te Geertruidenberg enige Functie-informatie: - het bedienen en regelen van diverse turbine- of keteleenheden; - de werkzaamheden worden in continudienst verricht. Functie-eisen: - diploma Scheepswerktuigkundige A of het diploma Werktuigkundige in Centrales A; - leeftijd tot 35 jaar; - ook degenen die in het bezit zijn van het certificaat korporaal-machinist van de Koninklijke Marine en bereid zijn te studeren voor het diploma Werktuig kundige in Centrales A II worden uitgenodigd te solliciteren. Salaris: Het saiaris^edraagt maximaal f 3.346,- afhankëlijkVah leeftijd en ervaring exclusieftte continudiensttoesiag|van f 585,52. De premie AOW/AWVV komt voor rekening van het bedrijf. Betrokkenen worden opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor het verkrijgen van een woning wordt bemiddeling verleend. In de verhuis- en verplaatsingskosten wordt een ruime tegemoetkoming toegekend. Zij die zich momenteel buiten Nederland bevinden worden verzocht in hun brief te vermelden gedurende welke periode zij beschikbaar zijn voor een oriënterend onderhoud. Inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de sector personeelsfunctionaris te Geertruidenberg, telefoon 01621 -82766. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de directie van de N.V., Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch onder vermelding van nr. 84-0-327 in de sollicitatiebrief- Het bedrijf B.V. Red Band Confectionery Works is een van 's lands grootste drop- en suikerwerk producenten. Red Band heeft zich gespecialiseerd in de fabrikage van bekende merk artikelen drop- en suiker werken. Het produktiepakket omvat een kleurrijke verzame ling van meer dan 100 verschil lende produkten. De meest bekende Red Band artikelen zijn ongetwijfeld Top-Drop, Stophoest, Mildmint en Pecto. Het bedrijf is een werkmaat schappij van de Verenigde Dropfabrieken B.V. (V.D.F.). I n verband met een sterke toe name van onze aktiviteiten is ons personeelsbestand zeer recentelijk uitgebreid van 270 naar 310 medewerkers. Op dit moment hebben wij nog de navolgende vakatures. Ploegbaas Drupsafdeling m/v Op korte termijn wordt in onze drupsafdeling overge gaan van een 2-ploegendienst naar een 3-ploegendienst. In verband hiermede ontstaat een vakature voor de funktie ven ploegbaas. De ploegbaas gaat leiding geven aan een 8- tal medewerkers. Hij/zij is verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de produktie in zijn/haar ploeg. De 3-ploegendienst loopt van maandagochtend tot zaterdag ochtend. Het profiel Voor deze funktie denken wij aan een kandidaat met een op leiding op het nivo van M.A.S.- levensmiddelentechnologie, die in staat is om onder verant woordelijkheid van de afde lingschef met een grote mate van zelfstandigheid de taken te verrichten. Ervaring in een soortgelijke funktie is een pré. Leeftijdsindikatie: 25-35 jaar. Onderhoudsmonteur m/v In onze technische dienst (31 medewerkers) is de funktie van onderhoudsmonteur vakant. Tot het takenpakket behoren o.a. het uitvoeren van onderhouds-, reparatie-, en revisiewerkzaamheden aan machines en apparatuur als mede het opsporen en ver helpen van storingen in de produktie-afdelingen. De werkzaamheden worden in principe in dagdienst verricht, waarbij de aan te stellen funk- tionaris de bereidheid moet hebben om in voorkomende gevallen als invaller te fungeren in de 2- of 3-ploegendienst binnen de technische dienst. Het profiel Voor deze funktie denken wij aan een kandidaat met een op leiding op het nivo van M.T.S.- werktuigbouwkunde, bij voor keur met enige jaren ervaring. Kennis van pneumatiek is een pré. Leeftijdsindikatie: 22 - 30 jaar De sollicitatieprocedure Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de heer G.T. Menting, hoofd personeelszaken van B.V. Red Band Confectionery Works, Spoorstraat 51, 4702 VW Roosendaal, tel (01650) - 37900, aan wie belangstellenden, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, hun schriftelijke sollicitatie kunnen richten. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Verenigde Dropfabrieken B. V. is de holding van een aantal in binnen- en buitenland werkzame dochtermaatschappijen, die zich gespecialiseerd hebben in de ontwikkeling, produktie en verkoop van drop- en suikerwerken, zoals Red Band, Venco, Manisan, Nubiio en het pharmaceutisch bedrijf Landman De Toren. De holding heeft vestigingen in Etten-Leur, Roosendaal (N. B.Naarden, Bergen op Zoom, Turnhout IBelgië), Bocholt (Duitsland) en A tlanta (USA). KeurKoop I Postorderdivisifl bedrijven die in dez sortiment consumenter diverse internationale al üng Centrale Drukwerk Wegens uitbreiding van De baan: De aankomend inkoper we net een ervaren inkoper e behandelen zij een bepaal van onze drukwerkinkoop Hierbij moet regelmatig k den onderhouden met dn thografen etc. in binnen-e land. Ook met de interne vers vindt regelmatig over Ha een goede inwerk perk wezen kwaliteiten zal deze

de Stem | 1984 | | pagina 10