GEMEENTE IN ONGELIJK GESTELD Rechter mild voor gewonde dronken rijder EX-RSV Oud-Tercieuzenaar heeft succes met eindexamenfilm 88-jarige krijgt 200 gulden boete voor aanrijding Ook in Terneuzen kinderboekenweek Stoppen exposities kunstuitleen treft Zeeuws-Vlamingen Oud-burgemeester van Gent overleden Forse boetes voor snelheidsmaniakken SLL fERKNEMERS Z - WOENSDAG 3 OKTOBER 1984 VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND VOOR LENEN NU NAAR MIDDELBURG KANTONGERECHT TERNEUZEN Keuring van huisdieren in Koewacht KANTONGERECHT TERNEUZEN Plaatselijk nieuws Zandstraat politierapport WOENSDAG 3 OKTOBER 198' Nieuw orgel Oostburg ingespeeld markten Tm 70/80 °>56' 60/70 °'52' Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN MIDDEL BURG - Het stoppen van de exposities in Terneuzen door de Stichting Beeldende Kunst Zeeland treft 60 Zeeuws-Vlamingen die lid zijn van deze stichting. De stichting, die zich bezig houdt met het uitlenen van moderne kunst, heeft altijd de gewoonte gehad om voor de leden uit Zeeuwsch- Vlaanderen tweemaal per jaar een tentoonstelling te houden in het museum te Terneuzen. Om redenen van besparing wil men de kosten daarvan nu niet meer beta len. De Zeeuws-Vlaamse le den moeten nu naar Middel burg als ze kunstobjecten willen lenen. Een woord voerder van de stichting verwacht dat, door het weg vallen van de exposities in Terneuzen, er minder men sen uit Zeeuwsch-Vlaande ren gebruik zullen maken van de kunstuitleen. Het lidmaatschap van de stichting kost per maand ƒ5,-. Degene die lid is kan kosteloos moderne kunst le nen voor een periode van maximaal zes maanden. De stichting heeft in totaal 500 Zeeuwse leden en is geves tigd in de Kuiperspoort te Middelburg. De kunstuileen is dage lijks geopend tussen 13.30 en 17.00 uur, behalve 's maan dags. Op donderdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN/AMSTERDAM - De oud-Terneuzenaar en be ginnend filmmaker Frank Herrebout is in de prijzen ge vallen. Zijn eindexamenwerk stuk van de Nederlandse Film en Televisie Academie, de film 'Zuster Lydia zoekt het geluk', is door een jury uitgekozen om samen met vier andere korte films in de Amsterdamse bio scoop City 3 te worden ver toond. Ook zijn twee omroepen en Filmnet geïnteresseerd in uit zending op de televisie. Franks Herrebout (27) is de regiseur van de film en heeft het scena rio geschreven. Hij heeft ook de montage gedaan. Frank Herrebout heeft de middelbare school in Terneu zen doorlopen. Daarna is hij naar Amsterdam gegaan, waar hij vier jaar geleden werd toegelaten tot de Film- Academie. 'Zuster Lydia zoekt het ge luk' gaat ook als voorfilm in de bioscoop draaien en wordt samen met zes andere korte films op videoband uitge bracht. Vart een onzer verslaggevers SLUISKIL - Mevrouw M. Uijtenhout kan gerust zijn. De 12 katten en 7 honden die zij liefderijk onderdak biedt in haar woning aan de Sluiskilse Veldstraat, mogen blijven. De Raad van State vindt dat de gemeente Terneuzen haar ten onrechte heeft be dreigd met inbeslagname van de huisdieren als het aantal niet drastisch werd teruggebracht. „Ik ben blij met die uit spraak", zei gisteren de 70- jarige vrouw, in de kleine huiskamer omringd door haar 'huisgenoten'. „Want waar zouden die dieren heen moeten. Hier hebben zij een goed tehuis. Het zijn alle maal stakkers geweest die het nu best naar hun zin hebben". Vermanend spreekt zij een wat brutale poes toe die plaatsneemt op een zetel waar net voor de bezoeker een doek is afgehaald. Vanaf een hoge kast kijkt een an dere kat hooghartig toe, een flink uit de kluiten gewas sen herder slaat vanuit de achterkamer het gesprek gade. „Die herder is ziek. Die kan niets meer binnenhou den. Die moet ik net als een baby verzorgen. Maar ik wil hem niet wegdoen, hij mag een natuurlijke dood ster ven". Liefde Huisdieren zijn in het le ven van mevrouw Uijten hout altijd zeer belangrijk geweest. „Op mijn 13e jaar kreeg ik een hond. Als ze me toen hadden gezegd dat ik op mijn zeventigste een huis vol honden en katten zou hebben had ik waarschijn lijk gezegd: je bent gek. Maar ja, het is toch zo". De dieren ontvangen de liefde die eigenlijk bestemd was voor kinderen. „Ik ben altijd gek op kinderen ge weest, maar helaas is mijn huwelijk kinderloos geble ven. Mijn man en ik hebben daarom altijd dieren aange trokken. Vroeger in Den Haag (van waaruit ze vijf jaar geleden met 8 honden verhuisde naar Sluiskil) had ik altijd al zwerfdieren. In de oorlog hadden wij een huis vol mensen. Nu heb ik een huis vol dieren. Als ik het eerlijk voor het zeggen heb: liever het laatste. Daar van ondervind je tenminste dankbaarheid". Even later: „Vindt u het hier erg ruiken? Ik ben al 14 dagen ziek, kan niet zo goed uit de voeten. Maar donder dag komt mijn hulp, dan verbetert dat wel weer". Helemaal alleen Nieuwe dieren worden luiskilse mag dieren houden Mevrouw Uijtenhout, omringd door haar 'huisgenoten'.de mensen hier hebben geen cent voordieren over. - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER overigens met meer opgeno men. „Straks ben ik 71. Ik sta er helemaal alleen voor. En de verzorging van de die ren slorpt mijn hele dag op. Ik heb geen tijd voor mijn andere hobbies. Gelukkig heb ik hulp van een jonge man die mijn honden dage lijks uitlaat". Met zorg las zij de berich ten over het Terneuzense dierenasiel, dat door de slechte staat van het gebouw met sluiting bedreigd wordt. „Dat zou toch een groot schandaal zijn. Maar de mensen hier geven weinig om dieren, daar hebben ze geen cent voor over". Zelf steekt de bejaarde vrouw nagenoeg al haar geld in de verzorging van haar dieren. In voedsel, maar ook in taxiritten met zieke dieren naar de dieren arts in IJzendijke. Ze heeft eigenlijk maar één wens: „Mensen moeten meer be grip voor dieren krijgen. En ook voor mensen die voor dieren zorgen, want daar ontbreekt het weieens aan". Van onze correspondent GENT (B) - Op 76-jarige leeftijd is in Gent overleden de Belgi sche oud-minister en voormalige burgemeester van Gent G. van den Daele. In die tijd stimuleerde hij onder meer de zo broodnodige verbreding van het kanaal Gent- Terneuzen mee en de forse groei van de Gentse ha venactiviteiten, die hiermee samenhingen. Zeventien jaar lang heeft Van den Daele, ook in Terneu zen geen onbekende, de belan gen van deze Belgische haven stad gediend. Eerst tien jaar als schepen (wethouder) daar na tot 1976 als burgemeester. Van onze correspondent TERNEUZEN - „Ik ben de dupe geworden van een foutieve handeling van een ander. Toen ik begon te fietsen heb ik geleerd mijn hand uit te steken als ik van richting wilde veranderen. Toen ik leerde autorijden heb ik ook geleerd mijn richtingaan wijzer te gebruiken. Als die man dat nu ook had gedaan was er niets gebeurd' De 88-jarige P. P. verdedig de zich gisteren met verve bij de Terneuzense kantonrechter mr. H. de Mul. De bejaarde Kloosterzandenaar stond te recht omdat hij 21 maart vorig jaar nabij Kuitaart op een voor hem tot stilstand geko men auto (die even later links af sloeg) was gebotst. Wegens zijn hoge leeftijd, en ook omdat hij wat slecht ter been was, mocht P. zich zit tend verweren. „Als die man 15 meter van te voren richting had aangegeven dan was ik er niet tegenop gereden. Maar dat deed-ie niet. Hij ging plot seling op zijn remmen staan en toen kwam die vrachtauto dwars over de weg". Het stond P. nog haarscherp voor ogen. Officier van justitie mr. R. Beaumont wees erop dat het verkeer tegenwoordig bestaat uit een aaneenschakeling van onverwachte gebeurtenissen. „U moet daar rekening mee houden. Kunt u dat niet dan moet u geen auto meer rijden", zei de officier, die vervolgens 200 gulden boete eiste. „Heeft u verstaan wat de of ficier tegen u eist?", vroeg mr. De Mul. P., ook enigszins hardhorend, had dit niet. Dus maakte de kantonrechter het hem met stemverheffing dui delijk. „Dat kan ik niet beta len", zei P. toen de eis tot hem doordrong. „Ik moet rondko men met het zakgeld dat ik krijg in het bejaardentehuis". Mr. De Mul echter merkte op dat auto rijden ook geld kost en vonniste conform de eis: 200 gulden boete of vier dagen hechtenis. KOEWACHT - In de L.M. hondentrainingsschool te Koe wacht wordt zaterdag een huisdierenkeuring gehouden, op touw gezet door de Zeeuws- vlaamse Kynologenclub. Alle kinderen op die dag vanaf twee uur welkom met hun huisdier, zoals honden, katten, hamsters of kanaries. De keuring wordt verricht door een dierenarts, die vooral zal letten op de gezondheids toestand en de verzorging van het dier. Iedereen die met zijn huisdier naar de keuring komt krijgt een presentje. Voorts ■ia wordt er een kwispelwedstrijd gehouden voor honden. Tij dens de keuring geeft de trai ningsschool een demonstratie gehoorzaamheid en springen voor honden. Deelname aan dit evenement, dat to 16 uur duurt, is gratis. De honden- trainingsschool is te vinden aan de Matthijsstraat. TERNEUZEN - Ook de open bare bibliotheek in Terneuzen ontplooit tussen 10 en 20 okto ber extra activiteiten in het kader van de kinderboeken week. Dat gebeurt op de woensdagen 10 en 17 oktober. In de hoofdbibliotheek in Ter neuzen is er op 10 oktober om 13.30 uur 'versieren van de bieb' en een uur later het be- roepenspel, voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Hetzelfde programma wordt die dag afgewerkt in het filiaal Diepenbrockstraat (een half uur eerder). In het fi- liaal Biervliet staan op 10 ok tober vanaf 13.30 uur tekenen en kleuren en een spelmiddag op het programma. Op die dag starten boven dien een kleurwedstrijd en een boekenpuzzel, waaraan ook in de filialen Sluiskil en Zaam- slag kan worden meegedaan. De uiterste inleverdatum voor puzzelformulieren en kleur platen is woensdag 31 oktober. Op woensdag 17 oktober wordt voorgelezen voor kinde ren tot 8 jaar in de hoofdbi bliotheek en in het filiaal Diepenbrockstraat, in beide gevallen om 14 uur. Van onze correspondente MIDDELBURG - Een avond doorzakken in verschillende cafés op 25 december van het vorig jaar eindigde voor de 48-jarige R. D. uit Breskens in de buurt van Oostburg letterlijk in de sloot. In een flauwe bocht had hij de macht over het stuur verloren, om pas later in het ziekenhuis weer bij te komen. De bloedproef toonde aan dat D. zijn landing in de sloot waarschijnlijk te danken had aan overmatig drankgebruik (promillage van 2.56). Na zes weken ziekenhuis moet D. nog steeds boeten voor zijn fout: het einde van de behandeling van de gevolgen van het onge luk is nog lang niet in zicht. Reden waarom D.'s verdediger de door het openbaar ministe rie voor de politierechter in Middelburg geëiste straf van twee weken gevangenis en een jaar niet rijden buiten propor ties hoog vond. Politierechter mr. Verstegen kon met de ar- Van onze correspondent TERNEUZEN - „Een waan zinnige snelheid," concludeer de officier van justitie Mr. R. Beaumont tegen E. de L. uit Hulst. De L. stond gisteren voor het Terneuzense kanton gerecht voor het hekje omdat hij op 12 maart van dit jaar even buiten de bebouwde kom van Kloosterzande had gere den met een snelheid van 150 km per uur. En omdat het zijn tweede snelheidsovertreding was bin nen één jaar eiste hij de ver hoogde boete van 6 gulden per kilometer. Eis en uitspraak 420 gulden of 9 dagen hechtenis. Voor bijna ook zo'n giganti sche overschrijving van de maximum snelheid verscheen voor kantonrechter Mr. H. de Mul A.R. uit Philippine. 141 kilometer per uur over de Langeweg te Axel op 26 fe bruari 984 en ook al eens eer der binnen een jaar voor de tweede keer te hard, kwam hem op 365 gulden of 8 dagen brommen te staan. Routine „Ik rij heel veel en door mijn routine erg veilig," had de automobilist J. de K. uit Terneuzen gezegd tegen de verbalisant die hem op 23 fe bruari van dit jaar op rijks weg 252 nabij Sas van Gent had bekeurd. Een achtervol ging met een politieauto over een afstand van twee kilome ter wees uit dat De K. reed met een snelheid van 141 km per uur. Mr. Beaumont vond De K. zeker niet zo'n veilige rijder, maar meer iemand die zich van snelheidsbeperkingen niks aantrekt. Uit het straf blad van verdachte las hij in de afgelopen zes jaar niet min der dan vijf geconstateerde snelheidsovertredingen. „Er loopt in Den Bosch nog een procesverbaal tegen hem dat wellicht zijn rijbewijs gaat kosten," aldus Beaumont die een boete eiste van 295 gulden, 6 dagen hechtenis en een voor waardelijke rijontzegging van 3 maanden met een proeftijd van 2 jaar. De kantonrechter vonniste conform deze eis te gen de niet verschenen De K, die door Mr. Wieland werd verdedigd. „Wilde u doden zien vallen of was u uw eigen leven moe? 66 kilometer te hard rijden in een bebouwde kom is een moordende snelheid," aldus Mr. Beaumont tegen de Ter- neuzenaar C.O. Hij reed op 13 april van dit jaar over de Gui- do Gezellestraat te Terneuzen met een snelheid van 116 km per uur. Conform de eis werd hij veroordeeld tot een boete van 265 gulden of 6 dagen. M.K. uit Terneuzen was op 23 februari van dit jaar 'ge snapt' toen hij met zijn perso nenauto over de Heerengracht te Terneuzen reed. Geen deug- delijke remmen, een slechte uitlaat en bovendien was het voertuig niet verzekerd. K. kwam met een voor de kan tonrechter onduidelijk en on- begrijpbaar verhaal waar hij nog tal van andere sociale toe standen bijhaalde. De drie overtredingen kwamen hem te staan op een geldboete van 525 gulden of 11 dagen met verder een voorwaardelijke ontzeg ging van de rijbevoegdheid met een proeftijd van 2 jaar. Te zwaar Een te zwaar beladen aan hangwagen, 5300 kilogram wieldruk, terwijl 4000 was toe gestaan, kwam de tractorbe stuurder J.H. uit IJzendijke op een boete van 150 gulden of 3 dagen. De overtreding was ge constateerd vorig jaar 30 okto ber op rijksweg 252 nabij Sas van Gent. Gevaarlijk inhalen op 8 fe bruari van dit jaar op de Lan geweg te Axel luidde de aan klacht tegen mevrouw L. de C. uit Hulst. Verdachte bestreed dit1 door te zeggen dat een ach ter haar rijdende personenau to ook nog had gepasseerd zonder ongelukken. Eis en uit spraak 2tK) gulden of 4 dagen. Voor een ondeugdelijke ver lichting van zijn personenauto werd C. van G. uit Klooster zande veroordeeld tot een boe te van 50 gulden of 1 dag. Van G. was daarvoor bekeurd op 23 maart 1984 op de Gentsevaar- straat te Hulst. Ook de ver lichting van het voertuig van W.T. uit Hulst was op de avond van 8 maart van dit jaar niet in orde. Een aanhou ding op de Tivoliweg te Hulst volgde. Eis en uitspraak 60 gulden of 2 dagen. gumenten meegaan en wijzig de de eis in een boete van 1200 gulden en zes maanden niet rijden. Een boete van 1000 gulden waarvan de helft voorwaarde lijk en dezelfde rij-ontzegging kreeg de 39-jarige mevrouw J. de V. uit terneuzen opgelegd. Zij was op 5 januari van dit jaar na het nuttigen van twee flessen witte wijn in een café in haar auto gestapt, maar kwam hiermee niet verder dan een naburige benzine pomp, waarop ze haar auto to tal loss reed. De bloedproef toonde aan dat de vrouw gere den had met een bloedalcohol- promillage van 1.51. Haar 54-jarige stadgenote mevrouw J. J. werd op 12 ja nuari in haar woonplaats aan gehouden, omdat zij haar auto 'slingerend' bestuurde. Me vrouw J. scoorde een bloedal- coholpromillage van 1.71 en werd daarvoor veroordeeld tot 1000 gulden, waarvan de helft voorwaardelijk en vijf maan den niet rijden, Kaarting - De eerste punten- kaarting dit seizoen in wijkge- bouw 'De Straete' zit er weer op. 88 kaarters namen deel aan de puntenkaarting. Uitslag: 1. F. Engels, Westdorpe 40 pun ten, 2. O. Obrie, De Straete 38, 3. J. Maaier, Sluiskil 32, 4. E. Buysse, De Straete 25, 5. me vrouw Van Deurzen De Strae te 24 punten, allen 4 bomen. De volgende kaarting is op 28 ok- AXEL - Op de kruising (Vil. helminastraat-Julianastraat te Axel verleende de bestuur, der van een personenauto, u W. uit Sas van Gent voorrang en kwam in bot met een personenauto, stuurd door C. T. uit Axel Daarbij werd het voertuig var' T. geheel venield. HOEK - Bij een kop-staart- botsing nabij Hoek werder, gistermiddag twee personen auto's zwaar beschadigd. Bei. de voertuigen reden over rijksweg 61. Op een gegeven moment moest E. C. uit Hoek linksaf slaan en stopte voorde kruising. Dit werd te laat be merkt door M. van K. uit Sas van Gent, die tegen .zijn voor ganger opbotste. TERNEUZEN - Kit een diep. vrieskist bij vishandel R. aan de Axelsestraat te Terneuzen is maandagnacht een hoeveel', heid vis gestolen, een schade post voor de eigenaar van ea, 500 gulden. TERNEUZEN - Groentehan- del Van der M. aan de Axelse straat te Terneuzen kreeg maandagnacht ongewenst be zoek. Vermist worden enkele flessen drank en een koffiezet apparaat. TERNEUZEN - Bij een in braak maandagmiddag bij textielhandel S. aan de Kas- tanjelaan te Terneuzen zijnell wollen truien gestolen. GOES - Naar aanleiding van de diefstal van tien truien vo rige week uit een zaak in de Lange Vorststraat kon de poli tie J. T. en R. B„ beiden uit Goes aanhouden. Zij bekenden de diefstal te hebben gepleegd. De truien hadden ze al door verkocht. GOES - Bij een inbraak in de personenauto van J. L„ welke geparkeerd stond in de Rose- veltstede, zijn 132 sloffen siga retten en 23 sloffen shag ter waarde van 7529 gulden gesto len. De heer L. is van beroep vertegenwoordiger in rookar tikelen. GOES - In de woning van me vrouw G. G. in de Bechstedeis tijdens haar afwezigheid inb- gebroken. De daders zijn bin nen gekomen door een niet af gesloten raam. Het wandmeu- bel, de muren en enkele kast jes werden besmeurd met een schuurmiddel. De schade be draagt ca. 500 gulden. YERSEKE - Op de Molendijk te Yerseke moest een vracht auto, bestuurd door A. H. van T. uit Wemeldinge uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagencombinatie. Van T. raakte met zijn vrachtauto in de berm, reed vervolgens de dijk af en botste tegen een boom. De vrachtauto werd zwaar beschadigd terwijl de heer Van T. met de schrik vrij kwam. Het verkeer is enkele uren omgeleid. HULST - Gistermorgen om 11.20 uur vond op de kruising Vondelstraat/J. Catslaan een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Hierbij ont stond aanzienlijke materiële schade. Het ongeluk gebeurde door dat mevrouw A. J. uit Hulst rij dende over de J. Catslaan op de kruising geen voorrang verleende aan bestuurster M. R. uit Hulst, waarop een botsing volgde. WATERLANDKERKJE - Op de Turkijeweg was een perso nenauto, bestuurd door F. T. uit Eede in aanraking geko men met een vrachtauto, be stuurd door A. v.d. H. uit Oost burg. Deze kwam uit de rich ting IJzendijke, toen hij in een bocht moest remmen, waar door zijn vrachtauto begon te schuiven en tegen de perso nenauto aanreed. Er was ma teriële schade. CADZAND - Op het kruispunt Potjes is een personenauto, be* stuurd door H. R. uit Sluis en een landbouwtrekker, be stuurd door M. C. uit Schoon- dij ke met elkaar in botsing ge komen. Dat gebeurde toen de personenauto de trekker ging inhalen, juist op het moment dat die linksaf sloeg, richting Zuidzande. De Sluizenaar raakte door de botsing de macht over het stuur kwijt e ramde daardoor ook nog e® lichtmast en een verkeersbor NIEUWVLIET - Bij repara tiewerkzaamheden in het pelblad is van de heer L. aluminiumladder gestolen alsmede twee gasflessen„,,pn een brander en twee r dakbedekking. SCHOONDIJKE - In de Lange Heerenstraat kwamen fietser, W. S. uit Schoondijk en bromfietser D. K.ui g kens met elkaar m botsing werd zo zwaar gewond1 dat ai met een hersenschudding het ziekenhuis mPes naan- opgenomen en K. liep ee Van onze Haagse redactie ngN HAAG - „Er zijn mensen die elke da; naar de kantine komen, om daar te etei ijn er ook een paar die gaan zitten vissen, jen de dokken." We hadden naar Den Haag moeten met de tanks die wij bouwen." Aldus een paar anonieme ex-werkne van RSV-bedrij ven. De Dienst in de Industriële Samenle Van onze correspondent OOSTBURG - Voor een gehoor van 200 belang stellenden is zondagmid dag het nieuwe orgel in de rk kerk te Oostburg ingespeeld. Voorafgaand gaf de adviseur bij de bouw, Ton van Eek, tech nische uitleg over het or gel. Het orgel is in eerste instantie ontworpen voor de huiskamer, maar werd later door de bouwer, Stephan Schumacher uit Eupen (Belg), aangepast voor gebruik in de Oost- burgse kerk. Het muziek instrument heeft twee klavieren en een vrij pe daal. Een drietal organisten kwam er aan te pas om het orgel in te spelen. Het waren Maurice Pirenne uit 's Hertogenbosch, Ton van Eek uit Den Haag en de plaatselijke organist Erwin Neve. AMSTERDAM - Aardappelter - mijnmarkt - In Bintje 35-50mm werden 2 contracten verhandeld voor levering april tegen 22,00 per 100 kg. De stemming was kalm. In Bintje 50 mm werden 776 contrac ten verhandeld voor levering april bij een prijs van ƒ26,80 tot ƒ25,80 per 100 kg. De stemming was nauw prijshoudend. GOES, 2 oktober - Glas tomaten krat kl.l. C 6,20 B 11,70 A 11,30, sperciebonen kg, kl.2. FN 1,60, ap pelen diversen kl.l. 80/90 0,28, 70/80 0,24-0,58 60/70 0,26-0,27, kl.2. 80/90 0,34, 70/80 0,25-0,70, 60/70 0,20-0,94, Alkmene kl.l. 80/90 1,332-1,37, 70/80 0,26-1,67, 60/70 0,63-0,92, 55/60 0,26, 50/55 0,13,1..2. 80/90 0,63, Cox Oran ge Pippin kl.l. 90 0,87, 80/90 1,69- 1,78, 70/80 1,41-2,16, 65/70 1,25-1,51, kl.2. 91 0,55-1,14, 80/90 0,85-1,76, 70/ 80 0,87-11,96, 65/70 0,74-1,19, 60/70 0,67-0,79, 60/65 0,56-0,74 55/60 0,25- 0,27,50/55 0,25, Odin kl.l. 70/80 1,15, 60/70 0,57, kl.2. 70/80 0,70-1,05, 65/70 0,57,60/70 0,44-0,69, 55/60 0,13, Ster- appel kl.l. 65/75 2,80, Elstar kl.l. 91 1,62 80/90 1,67-2,05, 70/80 1,82-2,23, 65/70 0,53-0,92, 60/70 0,71, kl.2. 80/90 1,70,70/80 1,88, 65/70 0,94, Goudrei- jette kl.l. 97 0,42, 96 0,60-0,63, 85/95 0,57-0,74, 75/85 0,77-0,86, 70/75 0,64- 6,69,65/70 0,49, kl.2. 65/70 0,52 60/65 0,31, James Grieve kl.l. 91 0,33, 80/ m 0,40, 70/80 0,63-0,66, 65/70 0,34- 3, kl.2. 80/90 0,22-0,40, 70/80 0,22- M9, 65/70 0,18-0,31, 60/65 0,18, Ja mes Grieve Lired kl.2. 70/80 0,35, 65'70 0,18, 60/65 0,18, Karmijn de bonnaville kl.2. 96 0,80, 91 0,40-0,55 «90 0,51-0,67,70/80 0,46-0,52, appe len industrie 20,30, peren diversen Wi 70/80 0,63 60/70 0,42, Conferen- 'e ki l. 65/75 1,13-1,30, 55/65 1,01- A kl.2. 65/76 1,03-1,15 55/65 0,80- dl, 55/60 0,56-0,62, 55/60 0,34-0,44, M i „0.25, 45/50 0,25, Bonne Louise Si.®870 1,14-1,38, 55/60 0,75-1,00, 0,71-0,78, 50/55 0,44-0,56, kl.2. 0,48-0,66, 60/65 0,81, 55/60 0,46- 0,58, 50/55 0,26-0,55, 45/50 Sir, r industrie 19,10, rngn.D Esperen kl.l. 60/70 0,87, 55/ Si"'52, kl.2. 50/55 0,14, 45/50 0,14, LRemy kl.l. 70/80 0,77, 60/70 nm 2'ï7' W-2- 70/80 0,67-0,74, 60/70 ™-0,73, 55/60 0,48, 50/60 0,42-0,50, Xln„e du Cornice kl.l. 70/80 1,51, 1,24, 60/65 0,66 kl.2. 80/90 1,30, Vi1,8°, 65/70 11,27, Triomphe de m™,e„kl'l- 8°/°° 11,19, 70/80 1,36, Ofift rc' '42, kl.2. 70/80 1,00, 60/70 Bpi,V r° 0'7°-l,12, 50/55 0,37-0,63, Yne?ardy kl-l 80/00 0,49-0,90, 041 «r.H'18' 65/70 90-1,01, 60/70 4,j.w/65 0,48-0,85, kl2. 80/90 0,57, 07R "cA'T^_I'00, 70/75 0,67, 65/70 0,46- »WiT$ °'41-°,69, 60/65 0,41-0,64, ff °.30-0,48, 50/55 0,30, Beurre Üeine Victoria kl.l. 1,70, I b,4°-l,60 FN 0,55, 0,75-1,50, ta „ckshire Drooper kl.2. GR 0,80 p», c J-'1 uuptu K.I.jS. un men hrankenthaler kl.l. 4,40, Bra- 0,65-0ft?0r,nloos ds- x 200 êr- kl.l. Ui trambozen doos x 200 gr. Zeedag geen aanvoer van ^bbendijke 2 oktober - 144 TT da ^PPin 1 80 169, 70 196, 65 111' if, S9-128, 70 118-156, 65 90- mij'n ri2"67' 55 26-39 71 ton, Kar- II100 MSJ4 100 4°. 90 52, 80 64, 70 53, •i9tnn' 80 39, 80 50-56, 70 46-64, 60 9 69fio Ptar 1 80 159-190, 70 167- 190 i00' 60/70 91 8 ton, Odin I J-53 Ti m 66"75'60/70 es-68.60/68 "knelfin II,1"87' 60 44 26 ton, Alk- 83,7o I". 70 134, 60 J66-70, II 80 '«'nettetor5 79- 60 24 8 ton, Goud- ton, r®,1 85 74, 75 78, II 75 84, 65 57 2 '5126-tm, 9udreinette 185 104-124, Ve 170 ictl 81 3 ton. James Grie- ton al V,~ 65 30, II 70 36, 60 21 2 »85 if Sardy I 80 91, 70 109, 65 99, S53l 10.' 7ir107. 65 68-91, 60 62-73, 10172-TM 'P°y- de Cornice 180 151, ktl.St n 65 447, II 60 94, 55 49 8 kjp, BoroT? 1 70 76' 60 13, II 50 45 2 £-103 TiTr, ,L°mse I 60 139-140, 55 5 48 tei Ti24' 55 83-9150 46-57,45 60 ito Y„IomPhe d<e V. I 70 114- ^Pferèi9"1?9' 11 55 SO-82. 50 36-44, 4165 Ho ff- 65 140-145, 55 128-130, °ieser Y,447, 55 113, 45 51-81, 24 ton, 3-111 TT ?R man 1 60 195, 55 162, 50 45 42 2 ton, Industrieap- SLUIS - Tweede-K brink (Pvd telijk door bouwde b Zierikzee, Leenhouts destijds behoorlijk keelgat ges Kombrir aannemer Jansteen, onlangs be

de Stem | 1984 | | pagina 18