is Diep. m\ Breskens nerveus voor duel tegen NOAD Van Eenennaam op dreef in Sluiskil Scheidsrechters in Axel bijeen 'An ZAAMSLA GASPITS TOT NU TOE SUCCESVOL ZILVEREN SCHOEN EK-motoball Vlissingen DE^TEM Trimkoers Draaibrug Goede bezetting Dinghy- weekeinde Selectie B-jeugd succesvol 000/(von)?; ZATERDAG 29 SEPTEMBER 1984 ekerheid en rente- leer weten, U krijgt dan een estuurd. onlijk advies kunt 0 postkantoren, of in uw makelaar of ir u alle inlichtin- Zwemmen in Terneuzen en Middelburg Ruimte OPGELET: DE NIEUWE K0LLEKTIE IS BINNEN OOSTBURG Eindstanden pupillen- competitie SPORT IN 'T KORT TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL Rallycross in Goes en Rilland-Bath De Ster op de eerste plaats A53 3/ l T14 PAGINA SPORT 3 1-5918011. irshypotheek met rentebedenktijd' i ustzegel aan: Hypotheekbedn|f 49977. 1009 DX AMSTF.RDAJj. I Van onze sportmedewerker AXEL - In het KNVB-zon- dagvoetbal staan voor het komende weekeinde interes sante partijen op het pro gramma. Vooral Breskens in de tweede en Vogelwaarde in de vierde klas hebben zich in de kijker gespeeld door tot nu toe het maximale puntentotaal te behalen. In de derde klas verloor STEEN eveneens nog niet. Clinge en Terneuzen hadden bier een aarzelende start. Breskens, de koploper in de tweede klas, krijgt NOAD op bezoek. Een ploeg waar de Bressiaanders vorig jaar twee keer gelijk tegen speel den. „Nu het momenteel niet tegen zit, kunnen we het ons niet veroorloven voor eigen publiek, zo'n duizend man, ons de das te laten omdoen. We gaan dus proberen de wedstrijd naar onze hand te zetten. Toch ben ik enigszins nerveus. De ervaring heeft mij geleerd dat de derde wedstrijd voor ons altijd bij - zonder lastig is", aldus Bres- kens-trainer Piet de Winde, die zondag zonder Willy de Jaeger moet starten. De Jae ger moet voorlopig rust hou den wegens een scheurtje in zijn meniscus. Voor Jan Lo- bel betekent deze absentie een heroptreden in de basis. Afwerking Minder goed gaat het op het ogenblik met Sluiskil. Dit vindt zijn oorzaak in het feit dat het niet tot scoren kan komen. „In de week sco ren we voldoende. Jammer genoeg ontbreekt tijdens de wedstrijden de afwerking volledig. Tegen Middelburg moeten we dan ook maar weer achterin de nul probe ren vast te houden", laat Sluiskil-aanvoerder Johnny Schelfhout weten. Deze Sluiskil-routinier ziet overi gens niet op tegen de 'klus' Middelburg In de derde klas beleefde Terneuzen nog weinig ple zier aan de promotie. „Tot nu toe is het teleurstellend verlopen. We zitten dan nog wel in een aanpassingspe riode, maar deze mag toch beslist niet te lang meer du ren. Tegen Goes zullen we er voluit tegenaan moeten gaan. Winnen moeten we als prioriteit stellen", aldus een geladen Hans de Klerk, die nog van geen panieksituatie bij zijn ploeg wil weten. Tactisch STEEN vond eveneens zijn draai nog niet. Afgelo pen zondag werd er via goed tactisch spel met 4-0 gewon nen van De Schutters en dat spelletje willen de mannen van trainer Van Duysse zondag voortzetten. „We vertrekken in ieder geval voor de winst naar Cluzona, daar kun je gerust op reke nen", aldus de blonde STEEN-middenvelder Jo van Remortel. Clinge krijgt Jeka op be zoek en dat moet een wed strijd voor de Clingse voor- waartsen worden. Boude- wijn van Craenenbroeck moet in dit treffen kunnen tonen dat hij wel degelijk in staat is te scoren. De man nen van trainer Jo de Block beseffen dat winnen een must is in dit geval. In de vierde klas zijn de doelpunten duur. De uitsla gen die hier genoteerd kun nen worden laten tot nu toe geen hoge scores zien. Wel veel punten scoorden hier Vogelwaarde en Philippine. Deze numemrs één en twee treffen elkaar zondag in Vo gelwaarde. „Aangezien we nog steeds aan de winnende hand zijn, moeten we zondag voor eigen publiek zeker winnen", laat Vogelwaarde- spits Ronald Bun weten. In Philippine rekent men in ieder geval niet op verlies. „We komen zonder blessures aan de start en hopen in ieder geval een punt te pak-, ken. Dat Vogelwaarde vrij gemakkelijk scoort mag geen punt zijn", aldus Phi- lippine-aanvoerder Kees Botermans. Twijfels Naast dit tweetal wordt IJzendijke vaak getipt als 'de lachende derde' als het om de titelkansen gaat. IJ zendijke-trainer Bogaart heeft daar voor het duel in en tegen Koewacht zijn twijfels over. „Het zit wat punten halen betreft niet te gen, maar wat spelers aan gaat is het andere koek. In- gels, Boeye en De Meyer zijn er niet bij en het meespelen van Smit is nog een vraagte ken is. Het enige lichtpuntje is de terugkeer van Patrick van de Hemel. Dus al met al zal ik met een gelijk spel te vreden zijn", zegt hij. Koe wacht-trainer De Bakker is eveneens niet gerust over de uitslag. „Het is een taaie te genstander. Voor een jonge ploeg als ons altijd gevaar lijk", stelt hij. Verder speelt in deze klas RIA in eigen huis tegen Jong Ambon met als inzet een plaats in de onderste regio nen. HW'24 staat voor het zelfde karwei in Hulst tegen Hoofdplaat. Hontenisse heeft het met zijn jeugd op papier gemakkelijker tegen Biervliet en Axel zal op be zoek bij Noormannen zelf verzekerder te werk moeten gaan dan tot nu toe, wil het uit de bedreigde hoek gera ken. Programma: tweede klas B: Ta- xandria-Vlissingen, Internos- Virtus, Boeimeer-Veerse Boys, Middelburg-Sluiskil, Zierikzee- Dosko, Breskens-NOAD; derde klas D: DIVO-SC Gastel, Ter- rteuzen-Goes, Cluzona-STEEN, De Schutters-Baronie, Steenber- gen-Roosendaal; vierde klas H: HIA-Jong Ambon, Koewacht- IJzendijke, HW'24-Hoofdplaat, Noormannen-Axel, Vogelwaar- de-Philippine, Biervliet-Honte- nisse. Van onze sportmedewerkei SLUISKIL - Tonnie van Een ennaam is poulewinnaar ge worden van de nationale voor wedstrijden derde klas kader 38/2. Door zijn laatste partij tegen Cor Verlinde in winst om te zetten, kwam Van Een ennaam op evenveel match- punten als de Brabander Cor Brugmans uit Bergen op Zoom, maar op basis van een beter algemeen gemiddelde werd Van Eenennaam poule winnaar. Toch kostte het Van Eenen naam nog 19 beurten om tegen Cor Verlinde die laatste partij in winst om te zetten. De par tijzege kwam geen moment in gevaar, omdat Verlinde ver achter bleef, maar het alge meen gemiddelde van Van Eenennaam zakte door dat Jan de Zwarte hoopt op doorbraak Van onze sportmedewerker DRAAIBRUG - De trimmers komen morgen (30 septem ber) in actie in Draaibrug. Dit ter gelegenheid van de plaatselijke kermis. De A-categorie krijgt 70 kilometer voorgeschoteld op het fraaie zeven kilometer lange parkoers en vertrekt om 12.00 uur. Vijf minuten later wordt de B-categorie wegge schoten in de Langeweg met veertig kilometer voor de wielen. Beide wedstrijden tellen mee voor het De Stern- klassement. VOLLEYBAL Morres-Geevers P&P (eerste divisie dames) en Morres-VCS (eerste divi sie heren), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur; Savok-De Ster- re (promotieklas dames), sporthal De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 16.15 uur. YVC-Even Kij ken (promotieklas heren), sportzaal IJzendijke, aanvang 18.00 uur. Kik kers-Voorwaarts (pro motieklas dames), sport zaal Aardenburg, aan vang 16.00 uur. Attack- Voorwaarts (eerste klas heren), sportzaal Koe wacht, aanvang 14.00 uur. KORFBAL District: Meervogels- Tjoba (eerste klas B), aanvang 15.30 uur. Afde ling: Luctor-Olympia (eerste klas), aanvang 15.30 uur; Tjoba 3-TOGO (eerste klas), aanvang 13.00 uur; BKC-Seolto 2 (tweede klas), aanvang 15.00 uur; Stormvogels 4- Zaamslag (derde klas), aanvang 13.00 uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland eerste klas: Oostburg-Corn Boys, Ouwerkerk-Hul- sterloo, Robur-Lewe- dorpse Boys, Zeeland Sport-Domburg, Graauw-Walcheren, Pa trijzen-Aardenburg. HOCKEY Rapide-Pelikaan (derde klas heren), aanvang 14.45 uur op de hockey velden aan de Grote Kreekweg in Hulst. ZAALHANDBAL Zondag 30 september: Triowedstrijden in Den Dullaert te Hulst tussen Hontenisse, Blauw Wit en EMM (dames). Trio wedstrijden in de sport hal te Goes, tussen GSC, Fortuna en Heerle (he ren). Van 13.00 tot 17.00 uur. BASKETBAL Zaterdag 29 september: Scheldesport-Marathon 2 (dames), 't Zwaantje Ter neuzen, aanvang 18.30 uur. BADMINTON Zondag 30 september: Terneuzen 2-Zwaluwe 3, Terneuzen 4-Wings 2 en Terneuzen 5-Sinar 1. Alle Wedstrijden in sporthal Oude Vaart te Terneu zen, aanvang 10.00 uur. Van onze -- watersportmedewerker BRESKENS - In Breskens wordt vandaag en morgen het jaarlijkse Dinghy-weekeinde gehouden. De zeilwedstrijd voor open zeilboten wordt voor de elfde keer in Breskens afgewerkt en de Watersport vereniging Breskens tekent zoals gebruikelijk voor de or ganisatie. Momenteel zijn er reeds veel inschrijvingen bij de wedstrijdcommissie bin nen. Er worden tijdens het Ding hy-weekeinde vier races ge varen. De eerste wedstrijd is vandaag om 12^0 uur. De zeil wedstrijd wordt op de Wester- schelde gevaren ter hoogte van Hoofdplaat en in het an- kergebied voor Breskens. Er kan worden deelgenomen in vier klassen. Uniek voor Zee land is de deelname in de Flying Dutehman-klas. Slecht één keer per jaar maken de zeilers van deze spectaculaire boten de reis naar het Zeeuw se om hier aan een wedstrijd mee te doen, Tevens zal er een groot veld Lasers en 420's starten. De overige types worden in een handicapklas ingedeeld. Bege leiders kunnen meevaren op de begeleidingsschepen. Ook vanuit het clubgebouw van de Watersportvereniing Bres kens heeft men goed uitzicht op het wedstrijdwater. Deze morgen kan er vanaf negen uur worden ingeschre ven in het clubgebouw van de Watersportvereniging Bres kens aan de jachthaven. Van onze zwemmedewerker TERNEUZEN - In de zwem baden van Middelburg en Ter neuzen wordt morgen de eer ste ronde van de landelijke zwemcompetities gehouden. In Terneuzen gaat het voor de E-competitie tussen De Schelde, De Ganze en de pas gepromoveerde Bruinvis- ploeg. De zwemploeg van de startgemeenschap De Beve landers zal buiten mededin ging aan deze competitie deel nemen. De wedstrijden in Ter neuzen beginnen om 14.15 uur. De Zuidwester en De Stormvogel ontvangen in Mid delburg enkele clubs uit West- Brabant. Het gaat hier om de eerste wedstrijd in de C-com- petitie. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - „Ik hoop dit seizoen eindelijk eens de kans te krijgen goed door te breken. Voorlopig ziet het daar naar uit, maar aange zien de competitie nog maar pas begonnen is, is. het nog even afwachten", zegt Zaamslag- spits Jan de Zwarte, die tot nu toe vrij succes vol was in de confrontaties met zijn tegenstan ders. Voor De Zwarte is het even als voor vele supporters onge looflijk wat zijn team voorlo pig presteert. Immers, drie keer spelen en drie keer win nen zonder ook maar één te gendoelpunt toe te moeten staan, is iets dat geen enkele groen-wit-aanhanger vooraf voor mogelijk had gehouden. Temeer niet omdat Zaamslag de laatste jaren, constant zijn tenten had opgeslagen in de hoek waar de-klappen vielen. „Wat dat aangaat heb ik nog weinig hoogtepunten meege maakt sinds ik in het eerste speel", weet De Zwarte. „Drie jaar achtereen knokken tegen de degradatie is verre van prettig. De druk waaronder je dan speelt, is zeker voor een spits lang niet plezierig", aldus de 'eenzame' Zaamslag-spits. Eenzaam omdat hij veelal al leen als speerpunt fungeert. Op zich geen benijdenswaar dige positie denk je dan al gauw. De Zwarte denkt daar echter anders over. „Voorheen speelden we met twee man voorin. Het gevolg was dat we in veruit de meeste gevallen tegen vier verdedigers op moesten boksen. Nu ik alleen voorin speel, met het opkomen van met name Lokhorst en Dees, sta ik meestal tegen twee verdedigers. Het gevolg is dat ik toch vrij veel ruimte krijg, ruimte die ik om goed te kunnen spelen nodig heb. Dus wat dat aangaat, voel ik me als een vis in het water", zegt hij. Middenmoter Dat het zo goed gaat met (ADVERTENTIE) Brouwerijstraat 35 Telefoon 01170-2504 Zaamslag, wat punten behalen betreft, verrast ook De Zwar te. Dat het beter zou gaan dan in de voorgaande seizoenen, had hij eigenlijk verwacht. „Na de winterstop in het vori ge seizoen begonnen we beter te draaien. Voor mij stond het toen vast dat we een goede middenmoter moesten kunnen worden. Niet meer en niet minder. Een echte topploeg zijn we naar mijn smaak nog riïet. Daarvoor komt dacht ik meer kijken", zegt de 21-jarige 'bankier'. Dat De Zwarte, woonachtig in Terneuzen, bij Zaamslag furore zou gaan maken, is eveneens verrassend te noe men. Hoe hij bij de club van voorzitter Dees terecht kwam, vertelt hij. „Als jeugdspeler ben ik bij Spui begonnen. Aangezien daar op een be paald moment te weinig jeugdspelers waren, was er contact met Zaamslag, dat nog wel enkele spelertjes kon ge bruiken. Samen met Ko Ruy- tenburg (momenteel spelver deler bij Zaamslag, red.) ben ik toen halverwege het seizoen overgestapt naar de B-junio ren van Zaamslag. Al vrij vlot kon ik me daar goed in vinden. Het scoren ging me eveneens goed af. Bij de A-junioren vlotte het ook best, waarna de overstap, vier seizoenen gele den, naar het eerste volgde. Een overstap die tot nu toe weinig spectaculaire momen ten kende, gezien de moeizame gang van zaken in de competi tie", herinnert De Zwarte zich. In zijn optreden in het keur korps maakte hij tot nu toe twee trainers mee. Het eerste jaar kreeg hij met Ad Ver- sluys, momenteel trainer bij Eindhoven, te maken en nu krijgt hij zijn voetballessen van Gerrit Emans. „Twee to taal verschillende figuren. Versluys was een ras opportu nist en Gerrit is een ingetogen, behoudende man", aldus de snelle Zaamslag-spits, die hoopt eindelijk eens met zijn team vrijuit te kunnen gaan voetballen zonder gehinderd te worden door een blessure- golf of het bekende degrada tiespook. Zaamslag-spits Jan de Zwarte: „Een echte top ploeg zijn we op dit mo ment nog niet naar mijn mening. Daar komt meer voor kij ken". - FOTO DE STEM/COR J DE BOER Van onze motorsportmedewerker VLISSINGEN - Met in gang van dit weekeinde zal Nederland in het teken van de motorsport staan. De Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging (KNMV) viert met talrijke evenementen het 80-jarig bestaan, waarbij ook de actieve motorsportvereni ging De Uitlaat uit Vlissin- gen wordt betrokken. Centrum van alle activi teiten is natuurlijk de TT- stad Assen, waar dit week einde de Nederlandse ron de voor het Europese weg racekampioenschap wordt verreden, de internationale motorzesdaagse van start gaat en maandag de finale om het Europese kam pioenschap motoball wordt gespeeld. Voorafgaand aan deze motobalfinale houdt MSV De Uitlaat vandaag op sportpark Baskenburg een viertal selectiewedstrijden, waarin de nationale teams van Bulgarije, Spanje, En geland en Nederland tegen elkaar uitkomen. Het programma in Vlis singen bestaat uit twee ge deelten. 's Middags om twee uur worden de teams voorgesteld, waarna de wedstrijden Nederland- Bulgarije en Spanje-Enge- land worden gespeeld en vanaf half acht 's avonds wordt het programma bij kunstlicht voortgezet met de wedstrijden Bulgarije- Spanje en Engeland-Ne- derland. HULST - Het Vlissingse Ma rathon is op alle fronten win naar geworden van de tiende Zeeuwse pupillencompetitie. Het pakte zowel de ir. Knaap trofee voor de vereniging die het hoogste puntentotaal ver gaarde, als Zierikzee-beker, die naar de vereniging ging met de grootste deelname. Ondanks dat met een ge middelde van 145 deelnemers per wedstrijd (de competitie gaat over vijf wedstrijden) er afgelopen jaar een lichte te ruggang in deelname viel te bespeuren, was coördinator Hans Dhondt toch weer tevre den over het geheel. „Als we naar andere sporten kijken mogen we in de atletiek beslist niet mopperen met zo'n aantal deelnemers", stelde hij. Eindstanden per categorie: Jon gens-pupillen C: 1. Scheldesport 8378 punten, 2. Dynamo 6846, 3. RKHAV 2940. Jongens-pupillen B: 1. Dynamo 12.847, 2. Marathon 9556, 3. Zeeland Sport 8370. Jongens-pu pillen A eerstejaars: 1. RKHAV 15.249, 2. Marathon 15.061, 3. Schel desport 12.622. Tweedejaars: 1. Dy namo 18.320, 2. Delta Sport 16.666,3. Marathon 16.036. Meisjes-pupillen C: 1. Dynamo 4325, 2. Scheldesport 4035,3. Marathon 3193. Meisjes-pu pillen B: 1. Marathon 11.930, 2. AV'56 9806, 3. RKHAV 7191. Meis jes-pupillen A: 1. Dynamo 11.566, 2. RKHAV 10.634, 3. Marathon 10.335 punten. BASKETBAL - Het dames- basketbaltoemooi van Gdansk (Pol) is een Nederlandse aan gelegenheid geworden. Land- lust versloeg Noordkop in de finale met 66-64 (35-32). Het 'Poolse Spojnia Gdansk eindig de als derde. AXEL - Dat het met de 180 leden tellende scheids- rechtersvereniging Zeeuwsch-Vlaanderen goed gaat, werd bewezen tijdens de algemene jaarvergadering die in Axel werd gehouden. „Het is waarschijnlijk al een behoorlijk aantal jaren geleden dat we zo'n soepe le bijeenkomst hebben gehad", stelde Levien de Groo- te voldaan vast. In de openingsrede zei De Groot: „Afgelopen jaar is voor onze vereniging gunstig ge weest". Verder stelde hij„We zijn gelukkig arbiters als Ge rard de Schepper, William Roegiest en Peter Bogaerd als leden te hebben. In Zeeland vormen zij zonder meer de top en dat strekt de club tot eer". Eveneens goede woorden had hij aan het adres van de naar groep 1 gepromoveerde arbi ters Miel Asselman en Mare Baecke. Laatstgenoemde werd overigens in het bestuur geko zen en neemt daarin de plaats .in van de afgetreden Joop van Egmond. Herkozen werden de aftre dende Herman Pijpelink, Piet Herrebout en Adrie de Pooter. Tijdens de vergadering hield Jaap Verkerk - hij vertegen woordigde de scheidsrechters- commissie Zuid 1 - een praatje over de op handen zijnde inte gratie tussen de afdelingsarbi ters en de KNVB-scheidsrech- ters. Tevens liet hij weten dat er sinds het begin van de ama teurcompetitie twaalf KNVB- arbiters waren gestopt. De kans dat er afdelingsscheids- rechters moeten gaan bij springen achtte hij aanwezig. Lovende woorden waren er voor Jos Cevaal, ex-afdelings voorzitter van de KNVB Zee land en erelid van de scheids- rechtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen. Traditiegetrouw was hij present op deze jaar lijkse bijeenkomst. 1. B. van Craenenbroeck, Clinge met 4 doelpunten; 2. W. van de Bulcke, IJzendijke; J. de Zwart, Zaamslag met 3 doelpunten; 3. G. Maas, AZVV; M. de Nijs, Goes; H. Ottens, Hoofd plaat; A. Lindenberg, Kloetinge; E. Nagelkerke, Steen; W. Blanckaert, Steen; R. Bun, Vogelwaarde; E. de Schepper, Vogelwaarde met 2 doelpunten; Clubscore: 1. AZW, Clinge, Steen en Zaamslag met 6 doelpunten; 2. Breskens, Kloetinge en Vogelwaarde met 5 doelpunten; 3. Hoek en Philippine met 4 doelpunten. aantal beurten onder de tien Dat hij het veel beter kan dar in die partij, bewees hij eerdei tijdens deze wedstrijden in ho tel-restaurant Dallinga t< Sluiskil door in slechts neger beurten (over 150 carmboles red.) van Brugmans te win nen. Ook Piet Cornelis liet eer knappe partij voor zich note ren. In zijn slotpartij teger Cor Verlinde maakte hij de 151 caramboles in slechts 12 beur ten, gesteund door een serie van 63, vol. Daardoor steeg he moyenne van Cornelis nog iet: en kwam hij uit op een totaa algemeen gemiddelde van 9.62 Een ongekend hoog moyenne voor de Oostburgse straten maker. Een gemiddelde dat hi. nog nooit eerder speelde. De hoogste serie in deze door SBC georganiseerde wedstrijden kwam op naam van Tonnie van Eenennaam met een reek: van 84 caramboles. De einelstand (respectievelijk aan tal matchpunten, algemeen gemid eielde en hoogste serie): 1. Tonni< van Eenennaam, Wachtebeke 8 9.64-84 2. Cor Brugmans, Bergei op Zoom 8-8.73-80; 3. Piet Cornells Oostburg 6-9.62-63; 4. Cor Verlinde Zaamslag 2-7.29-47. Van onze sportmedewerker GOES - De rallycrossliefheb bers gaan weer een druk bezet weekeinde tegemoet. Vandaag houdt de ARCZB op het rallycrosscircuit in Goes de finalewedstrijd om het clubkampioenschap. Oor spronkelijk zou deze wedstrijd vorige week verreden zijn. maar wegens de weersom standigheden werd deze cross verzet naar vandaag. Favorie ten voor de eindoverwinning in de zwaarste klas, boven 160C cc, zijn Jacky Buyck uit Oost burg en Jan-Piet de Feyter uit Westdorpe. Ook het duel tus sen Rini Buyck en Adri de Ja ger in de klasse 1300 tot 1600 cc zal in het middelpunt van de belangstelling staan. Morgen wordt op het Schel- decircuit van de rallycrossver eniging AEWBR uit Rilland- Bath een zogenaamde 'open deur-dag' gehouden. Dit houdt in dat de niet-licentiehoudérs aan de start komen, zoals monteurs, echtgenotes en ove rige leken op rallycrossgebied. Er wordt in vijf verschillende klassen gereden. Een stan daardklas van 0-1600 cc, een rallycrossklas, een aparte vrouwenklas, een Specialklas en een Eenden(2CV)-klas. Een en ander belooft een amusant spektakel te worden. De wed strijden beginnen om 12.00 uur. Van onze sportmedewerker AXEL - De Zeeuwse B-junio- renselectie Zuid heeft in Axel een oefenwedstrijd met 1-0 ge wonnen. De plaatselijke A-ju- nioren hielden de poort tot de rust dicht. Na de hervatting liet Pieters het beslissende doelpunt aantekenen. De beste indruk maakten de Breskens-spelers De Ruys- scher en Jan Geysel. Eerder in de week klopte de B-selectie Noord Serooskerke A met 5-0. Van Onze sportmedewerker AXEL - In de regionale Zeeuwsch-Vlaamse zaalvoet balcompetitie heeft De Ster de leiding overgenomen van De Smickel. In Hulst klopte het Corn Boys, dat nu hekkeslui- ter is, met 8-0. In Axel bleef 't Wapen van Axel mede aan de leiding door Pierrot met 4-1 te verslaan. Verpoorte verloor opnieuw. In Terneuzen moest het in De Post met 3-2 zijn meerdere er kennen. De Kreeft uit Hulst won deze week voor de tweede keer. Nu werd De Rijke met 2- 0 geklopt. Het Aardenburgse NMB/Vermeire deed in de Westzeeuwschvlaamse derby tegen Oude Raedthuys goede zaken. Het won met 3-2 van de ploeg uit Biervliet. De Pooter deed de laatste plaats over aan Corn Boys, door in 't Sportuus met 3-2 baas te blijven over Fabricom. De stand: De Ster 5-9, 't Wa pen van Axel/Kesbeke 5-9, De Smickel 4-8, De Post 5-6, Fa bricom 5-6, Verpoorte 4-4, Pierrot 5-4, De Kreeft 5-4, De Tol 5-4, NMB/Vermeire 6-4, Oude Raedthuys 6-4, De Rijke 4-2, De Pooter 5-2, Corn Boys 6-2.

de Stem | 1984 | | pagina 9