Motorcrossers RES in Kloosterzande actief gekort aris Zaamslag draait voortreffelijk Judovereniging Breskens in de problemen unsucn VOGELWAARDE DOELMAN GUUST DE SCHEPPER: i Toon Kortooms signeert zijn nieuwe verhalenbundel: Ga jij maar cSMST" schaatsen opa... ^rnado-titel f24,90 [PAGINA SPORT o üi DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1984 De Wielingen officieel bij de KNAU oetbalstaking panje voorbij Hardheid r.i Toernooi van Athanatos in Jiloosterzande Mogelijk sluiting afdeling Oostburg Estafette record AV '56- junioren Belasting winnaar toernooi luWERSHAVEN (ANp) "Deense veteraan pauJ Iröm heeft met zijn doch rine als bemanningslid dl trijd om het Europe^ pioenschap in de tornado- Ie gewonnen. B het Grevelingenmeer bn ■wershaven had Elvström laatste wedstrijd ruim bts voldoende aan de ne fc plaats. De Nederlandse fs Willy en Cees van Bla- Indigden zowel in de slot- l als de totaalstand als pe. [slag van de zevende en Jljd Is: 1. Reg White/Huub ÜT ■GBr/Ned) 2. Willy en Cees I (Ned) 3. Herwig Brunar/RomaS lm(Oos))9. Paul Elvström/TRne Is tand is: 1 Elvström/ Elvström I» Bladel/Van Bladel 27 18 I Tl 4 PAGINA SPORT 3 arDasis een ueui ob --- - ).000 gulden over aan dei •svakbond voor een sociaa nds. Van onze atletiekmedewerker KAPELLE - Per 1 oktber wordt het aantal bij de KNAU aangesloten atle tiekverenigingen in Zee land op acht gebracht. Nieuwkomer is de atle tiekvereniging De Wielin gen met als achterland de Westzeeuwschvlaamse re gio. Dit deelde afdelings voorzitter Johan Vuijk tij dens de technische verga dering in Kapelle met ge noegen mee. „Het is al lange tijd gele den dat we zoiets hebben kunnen melden", aldus Vuijk, die voorts nog ver telde dat de uitbreiding met een negende telg op til is. Immers, AV Flakkee, nog aangesloten bij de af deling Rotterdam, doet de laatste jaren verwoede po gingen om tot de Zeeuwse familie te gaan behoren. Zoals de zaken er nu voor staan lijkt dit streven per 1 januari met succes be kroond te worden. Voor uitlopend op het officiële overschrijvingsticket kun nen de leden van AV Flak kee al meedingen in de strijd om de Zeeuwse crosstitels, die zaterdag 13 oktober met de KMS-cross in Souburg begint. Van onze motorsportmedewerker KLOOSTERZANDE - Zater dag 22 september komen de motorcrossers van de stichting RES uit Axel in actie op het Marijkeplein te Kloosterzande om de jaarlijkse Bamisfeesten van een publiektrekker van de eerste orde te voorzien. Het spectaculaire schansspringen werd tijdens de 24 uur van Oostburg een grandioos suc ces, reden genoeg voor de or ganisatoren van de Bamis feesten om de RES-motorcros- sers naar Kloosterzande te ha len. Tijdens die wedstrijd toonde Pascal van der Kelen uit Axel opnieuw zijn bijzonder talent op dit onderdeel door met een sprong van 16.85 meter de con currentie ruim achter zich te laten. Tweede man Bram van de Velde uit Breskens zal eveneens van de partij zijn. Voorts is er een aantal plaat selijke favorieten onder de deelnemers te vinden, zoals "Marc Tieleman en Alex War rens. Jammer genoeg kunnen Frank van Kruyssen en Pa trick Sponselee niet in actie komen. Frank van Kruyssen is al enkele weken uitgescnakeid door een beenblessure en Pa trick Sponselee liet zich deze week aan de meniscus behan delen. De weergoden eyen bui ten beschouwing gelaten, zal deze wedstrijd onder nog bete re omstandigheden kunnen plaatsvinden dan in Oostburg, omdat de motorcrossers, een 'zachte landing' op het gras veld kunnen maken. De mo torcrossers maken elk een drietal sprongen waarvan de verste sprong beslissend is. De springwedstrijd begint om 14.30 uur. Pascal van der Kelen, de spring specialist uit Axel in actie. Van der Kelen is ook present ir Kloosterzande. ;n op het podium. - fotoap >tduitse kampioen in het fzwaargewicht zal worden ort. Jassmann zou voor het echt 55.000 gulden incasse- Müller verklaarde dat ties de partij onderbrak, lat Jassmann zich onvol- nde had voorbereid op het Igevecht. lie verdachtmakingen wer- boos van de hand gewezen r zowel Jassmann als Res- die er bij blijven dat het esproken bedrag in z'n ge- 1 moet worden uitgekeerd, ties zei de handdoek te ben gegooid op het mo lt dat Jassmann door een ;enregen van Blanchard in ouwen hing en hij zijn pu- wilde beschermen tegen stig letsel. VDRID (EFE) - De Spaanse atssecretaris voor sport, ma Cuyas, heeft bekendge- akt, dat de voetbalstaking lijn land voorbij is. Cuyas is ;etreden als bemiddelaar in conflict tussen de profliga le beroepsvoetballers. Va meer dan dertien uur derhandelen kwamen beide rtijen woensdagmorgen tot "reenstemming. De staking ;ft twee zondagen geduurd, ij wel alle profvoetballers men er aan deel. De eerste ïdag kwamen hier en daar ïateurs en jeugdspelers m ,t veld. Va een verbod van de anw- eiten lag afgelopen zondag hele competitie stil. Man" ga Arango, de voorzittó n de profliga, toonde zich loop van de onderhandelin- n zeer tevreden. Jose Manuel Iriarte, voor ter van de vakbond v0 etballers, gaf toe, dat hi] e - le van zijn eisen had moet ;en vallen 'in het belang sport en zijn aanhang De belangrijkste uitkom- ?n van de onderhandeling n ondermeer dat Veren igen, die in gebreke bh] ;t betalingen, degrader dat de spelers in dat ge taald worden uit een noo ids, waarin onder meer g n de toto-opbrengst wora Verder dienen vereniging®1] de tweede divisie mins ftien profs in dienst te n. Voor clubs uit de der visie werd het aantal ht vastgesteld. Tenslotte ij gen de spelers geen kse bijdrage uit de v engst van de televisie i. Wel maken de clubs op arbasis een bedrag van Er is altijd werk in de Van onze sportmedewerker VOGELWAARDE - „Zo sta je er niet meer in en zo ben je weer even actief als altijd", zegt Guust de Schepper uit Vogelwaarde, die dacht rustig als doelman af te kunnen bouwen, maar toch weer onder de lat kwam bij de selectie uit Den Bos'. „Ongewild ben je er dan toch weer bij", aldus 'in valler' De Schepper. Wie het Zeeuwsch-Vlaamse roetbal volgt, weet dat De Schepper voor velen nog een gewild persoon is. Vele kee pers halen nog niet het niveau van de routinier uit Vogel waarde. Toch zou hij bij die club een stapje terug doen. Siet omdat hij het niet meer aankan, maar omdat hij als clubman de jeugd niet in de weg wil staan. De Schepper: .Momenteel hebben wij in de vereniging een talentvolle jon ge keeper. Persoonlijk vind ik het sneu voor hem als hij niet de selectie zou kunnen op treden. Het nare gèvolg zóu kunnen zijn dat hij dan lang- aam wegzakt naar een ni veau, dat hem onwaardig is. Daarom heb ik als 39-jarige mijn standpunt bepaald. Een standpunt, dat voor mij een stapje terug doen betekent. Mark Arens kan daardoor torstomen. Alleen als hij ge blesseerd is, verdedig ik het tol en dat was nu het geval". In zijn invalperiode - De Schepper traint overigens nog twee keer per week met het keurkorps mee en traint daar bij persoonlijk de Vogelwaar- '-keepers - maakte hij on- ngs nog één van de opmer kelijkste voorvallen mee in zijn succesvolle carrière. In het bekerduel tegen Terneu- fflise Boys stompte hij name lijk een bal weg, althans dat dacht hij. In plaats van ver «eg te vliegen, liep de lucht «it het leer en de bal plofte toemloos neer. „Met dat er bij tag ik gerust stellen alles meegemaakt te hebben", weet Guust de Schepper, die sinds ajn dertiende jaar bij de ïnen-witten onder de lat kaat. Als 16-jarige drong hij tor in de selectie en is mede ferdoor een man zoals hij to: „Uit de stal van Bert van to Meyden", een man die tor De Schepper nog altijd op tolden wordt gedragen. Dat De Schepper daardoor nooit flauw is geweest waar het een beetje pijn betreft, blijkt uit het gegeven dat hij een half jaar met een pijnlijke hand heeft gespeeld. „Achter af kostte het me negen maan den in gips", aldus De Schep per, die deze blessure nog een keer opliep. Als 27-jarige koos De Schepper voor de Belgisch franken en vertrok naar Kem- zeke om daar drie jaar furore te maken en zoals hij zegt: „Veel op te steken". Na dit uit stapje keerde hij terug op het oude nest „Een van de rede nen om terug te gaan naar Vo gelwaarde was dat ik "fer van overtuigd was dat de selectie sterk genoeg was om kam pioen te kunnen worden. Daarbij speelde mijn broer Emery eveneens in het eerste en dat trok mij wel", herinnert De Schepper zich. Zijn visie leek uit te komen, Vogelwaarde speelde sterk en nam zeven punten voorsprong op de concurrentie. Daarna liep doelman Guust een bles sure op en raakte de ploeg van slag. „Toen ik terug kwam, en kele wedstrijden voor het ein de van de competitie, stonden we drie punten achter. Goed maken deden we dat niet meer", aldus De Schepper, die stelt: „In mijn carrière heb ik alleen maar mooie momenten meegemaakt. Een hoogtepunt was onder andere de opmars van het afdelingsvoetbal naar de derde klas van de KNVB en het spelen in de Zeeuwse se lecties". Dat Guust de Schepper on danks zijn voornemen het op sportief vlak, prestatiegericht, wat kalmer aan te gaan doen, is hij beslist niet voor Vogel waarde verloren. Als be stuurslid houdt hij mede de vinger aan de pols. Als jeugd- secretaris heeft hij zijn han den vol en met zoals hij op merkt: „Er is altijd werk in de vereniging", blijft hij zijn Bel gisch avontuur ten spijt een clubman in hart en nieren. (ADVERTENTIE) SCHAATSEN, OPA Op zaterdag a.s. vanaf Op zondag a.s. vanaf '5.00 uur bij boekhandel 15.00 uur op de 'Braderie' Edele Brabant' te Uden te Kaatsheuvel, in de stand U bent welkom! van boekhandel Van Gils Uitgeverij J.H. Gottmer, Haarlem Vogelwaarde-doelman Guust.de Schepper, die het wat kalmer aan wilde gaan doen, maar toch weer op kwam draven in het eerste team door de nodige geblesseerde keepers. - toto wim kooyman. PETER VAN ACKER uit Koewacht reed in het Belgi sche Stekene naar een elfde plaats in een 115 kilometer lange amateurkoers. De Belg Didier de Witte was de snel ste van de 50 deelnemers. MARC DE SMIT uit Sluiskil finishte in een juniorenkoers in het Belgische St.-Maria Lierde als twaalfde in een veld van 24 renners. Hier ze gevierde de Belg Benno Wauters. HIM DE WAAL was op nieuw succesvol. De rappe Axelaar toonde zich de sterkste in een WAOD-koers in het Belgische Nazareth, waar 64 renners aan de start kwamen voor een koers over 83 kilometer. WILFRIED DE KRIJGER uit Biervliet reed in een amateurkoers in Evergem. Flip van Vooren zegevierde in een veld van 44 vertrek kers. De Zeeuwsch-Vlaming finishte als twintigste. Van onze sportmedewerker AXEL - De Zeeuwsch-Vlaam- se vertegenwoordigers in het KNVB-zaterdagvoetbal zijn de competitie met wisselend succes begonnen. Zaamslag stond nog geen punt af, Hoek speelde een keer gelijk en ver loor een keer, AZVV liep tegen een nederlaag aan en Terneu- zense Boys moet het eerste competitieduel nog spelen. „Als het droog is gaan wij weer voetballen", aldus een laconieke Terneuzense Boys aanvoerder Rolf Wilting. Zaterdag krijgt AZW Good Luck uit Raamsdonkveer op bezoek. Evenals de Axelaars kwam het nog maar een keer binnen de lijnen en verloor. De rood-witten kregen afgelopen week met 5-2 klop in en van Rozenburg. „Een bijzonder on gelukkige nederlaag. Lange tijd stond het 3-2 en zoals het vaak gebeurt, in plaats van gelijk te komen, viel er een goal tegen de verhouding in aan onze kant", weet AZW- middenvelder Rinus Scheele, die weer volledig hersteld is van zijn kniebandscheuring. „Spelen we in dezelfde opstel ling als tegen Rozenburg, dan zie ik winst wel zitten", aldus de AZW-er, die de 4-0-neder- iaag op eigen terrein vorig jaar tegen Good Luck niet vergeten is. Hoek vertrekt naar Bruinis- se om Bruse Boys partij te ge ven. „Een rare ploeg. Vorig jaar begon het ook ineens goed te draaien. Dat Bruse Boys twee keer verloor zegt me dan ook niet zo veel", oordeelt Hoek-trainer Jan Dooms, die verder stelt: „We moeten pun ten gaan halen. Pech is dat we nog niet evenwichtig voetbal len". Het meest verbazen doet Zaamslag in de derde klas. Met een score van honderd procent gaat het verrassend aan kop. Hoe dat kan ver klaart teamleider Kees Herre- bout. „Voorlopig hebben we de kansen die we kregen benut en dat is eigenlijk alles. Blijven we zo doorgaan, dan moet het ons lukken op tijd 'binnen' te zijn, want eens een competitie niet meedraaien in de hoek waar de klappen vallen is iets waar we hard aan toe zijn. Te gen Tholense Boys moet het weer kunnen", laat hij weten. Zaamslag reist af naar Tholen en moet daar bewijzen inder daad beter te zijn dan Tholen se Boys, een ploeg die vorig jaar net als Zaamslag de de gradatie in de slotfase van de competitie kon ontlopen. Terneuzense Boys speelt op eigen terrein. „Er vanuit gaande dat er een scheidsrech ter komt en dat er niet afgelast wordt", zegt Rolf Wilting, die hiermee in de eerste twee duels geconfronteerd werd en zodoende nog geen enkel com petitieduel speelde. De tegen stander van de Terneuzenaren is Zwaluwe. „Een team dat als het dezelfde spelers als vorig jaar heeft behouden, ongeveer even sterk is als ons. Op volle 'oorlogssterkte' zullen we ze ontvangen", aldus de Terneu zense Boys-aanvoerder. PROGRAMMA: tweede klas A: AZVV-Good Luck, Yerse- ke-Altena, SSC'55-SC Ever- stein, Bruse Boys-Hoek, Roda Boys-Heukelum, Rozenburg- Arnemudien; derde klas A: Terneuzense Boys-Zwaluwe, WHS-Wemeldinge, Kogelvan- gers-Kapelle, Tholense Boys- Zaamslag, Kloetinge-Seroos- kerke, Dinteloord-Veere. KLOOSTERZANDE - De vol leybalvereniging Athanatos uit Kloosterzande houdt zater dag 22 september een toernooi in sporthal 't Zwaantje te Ter- neuzen. Een week voor de start van de volleybalcompeti tie in het district Zeeland van de NeVoBo wordt een aantal teams in de gelegenheid ge steld nog even de laatste tech nische of tactische problemen weg te werken. Athanatos-voorzitter Otto Vosvéld zal als toernooileider optreden. Vanaf half tien 's morgens zal worden gestreden door teams op het niveau van de promotieklasse en eerste klas. In de A-poule van de pro motieklasse bij de dames ko men uit: Athanatos 1, Mara thon, De Sterre en Savok. Pou le B wordt gevormd door: Kik kers, Morres Hulst, SC Morres 1 en Voorwaarts. Heren eerste klas: Athanatos, Attack, Sa vok, De Sterre en Voorwaarts. Dames eerste klas: Athanatos 2, Dynamo, Savok, SC Morres 2 en Voorwaarts. Gezien de kwaliteit van het deelnemersveld mag een aan trekkelijk volleybaltoernooi worden verwacht. Van onze sportmedewerker BRESKENS - De judovereni ging Breskens, die de afgelo pen jaren duidelijk aan de weg heeft getimmerd, heeft zorgen. „Schrikbarend is de terugloop van het aantal le den", weet een ontgoochelde Bram Heyboer, voorzitter van de Westzeeuwschvlaamse ju doclub te melden. „In nog geen jaar tijd hebben honderd le den hun lidmaatschap opge zegd. Als het zo doorgaat zul len we verplicht zijn onze de pendance in Oostburg te slui ten". Typisch, want een aantal jaren geleden groeide de judo vereniging dusdanig dat men in Breskens geen beschikbare accommodatie kon vinden. Aangezien de aanwas groten deels ook kwam uit andere plaatsen dan Breskens, met name Oostburg, Sluis en Aar denburg, nam men het besluit, mede gezien in het belang van deze leden, om in Oostburg op zoek te gaan naar ruimte. Men kon terecht in de gymzaal van de scholengemeenschap Ko ningin Wilhelmina en in geen tijd groeide men tot dik boven de 200 leden. Met het stuwend enthousiasme van judoleraar Blaas Schroevers veroverde het judo West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Nu is de top van de berg duidelijk bereikt en is de afdaling wel wat al te dras tisch begonnen. „Wat Breskens zelf betreft is de zaak stabiel maar juist in Oostburg is de leegloop groot. Waarom? Ik denk dat de eco nomische teruggang hier ze ker we) wat mee te maken heeft. Vele jongens en meisjes waren lid van meerdere sport verenigingen en hebben het afgelopen jaar duidelijk een keuze moeten maken en heb ben het judo geschrapt al blijft dan de vraag, waarom deze sport zich in Breskens wel weet te handhaven", is de me ning van voorzitter Bram Heyboer. Motieven Ook Blaas Schroevers is van mening dat economische mo tieven een rol spelen in de te ruggang van het ledenbestand, al denkt hij niet dat dit van doorslaggevende aard is. „Iemand die graag sport en met name het judo bedrijft, blijft gewonnen. Nee, ik zou niet zo direct een antwoord weten op de vraag waarom we in Oostburg wel met die pro blemen kampen en in Bres kens niet. Het is hetzelfde ventje die les geeft, de accom modatie is hetzelfde, mis schien in Oostburg zelfs nog beter, dus dat kunnen zeker geen motieven zijn om het lid maatschap op te zeggen. Mijn psychologische kennis is te ge ring om hier een duidelijk antwoord op te kunnen geven. De leeftijdsgroep waarin we het meeste verlies lijden, ligt rond de dertien a veertien jaar. Een leeftijd waarin men meestal niet weet wat men wil. Latenwe het daar maar op houden". Toch ziet de in Bergen op Zoom woonachtige judoleraar het niet zo pessimistisch als zijn voorzitter. „Loopt het kwantitatief terug, kwalitatief gaat het nog bergopwaarts en ik denk dat dat een gezonde zaak is. Natuurlijk, ledenver lies kost een vereniging geld en is te betreuren, maar we kunnen toch niet meer doen dan ons best. De leden die nu ftög in Oostburg zittën zal ik nooit en te nimmer laten val len. Als we daar onze afdeling moeten sluiten zullen er oplos singen gezocht moeten wor den". Bram Heyboer ziet de wol ken echter steeds grauwer worden. „We hebben als ver eniging ons uiterste best ge daan. Twee jaar geleden heb ben we ons uit de naad gelo pen om met subsidie van de gemeente de faciliteiten voor Oostburg te verkrijgen. Nu moeten we straks tegen de mensen zeggen: sorry maar we sluiten de tent. Dit is als het zo doorgaat gewoon eën gegeven, want er moet nu al geld bij in Oostburg. Immers, in het judo zijn we altijd in het nadeel tegenover vele andere sporten zoals onder meer het voetbal, waar de kantine-op- bengst vaak de klappen kan opvangen. Als wij een toernooi houden weten we bij voorbaat dat er geld bij moet. Het is toch maar judo, een sport voor 'vechtersbazen' en juist deze betiteling wil ik eens naar de vergetelheid verwijzen. De geestelijke waarde van het judo is veel en veel belang rijker dan de lichamelijke. Het kweekt een enorme hoeveel heid zelfvertrouwen en heeft onmiskenbare pedagogische kwaliteiten, maar maak dat de buitenwacht maar eens wijs. Je moet er veel voor doen en nog meer voor laten en mis schien is dat de reden van de terugloop, want velen denken dat maken we wel even en dat valt dan wel eens tegen. Kijk, het gemakkelijkste als bestuur zou zijn: we gooien Oostburg dicht. Geen gezeur, geen pro blemen, maar ik denk dat een bestuur van een judovereni ging nooit voor een dergelijke oplossing zal kiezen. Wij heb ben de fase van 'dat maken we wel even' al afgesloten". Van onze atletiekmedewerker ROOSENDAAL - Geen me dailles voor de Zeeuwse ploe gen tijdens de Nederlandse es tafettekampioenschappen in Roosendaal, maar wel een nieuw Zeeuws record voor de AV '56-junioren op de 4 x 400 meter. Het kwartet, bestaande uit Theo Dingemans, Rien Huige, Erik Stigter en André Verwey, liep in de finale naar een tijd van 3.23.71. Het record was reeds in het bezit van de Goesenaren met 3.25.9. Het nieuwe record is zelfs sneller dan het bestaande se niorenrecord van Zeelanc Sport, dat op 3.24.2. staat. In dc finale werden de junioren var AV '56 uiteindelijk vierde ach ter AAC (dat met 3.18.75 eer nieuw nationaal record reali seerde), Holland-Leiden er Lycurgus. Ook op de 4 x 100 metei werd een aanval gedaan op het provinciaal record. Mei 44.27 bereikten de juniorer van AV '56 wel de finale, maai een foutieve eerste wissel maakte een eind aan hun illu sies. De senioren van AV'56 met Gert van de Weele, Ge rard Bras, Ad Mol en René Zweedijk, pakten.wel een clubrecord op de 4 x 1500 me ter. Dit tijd van 16.30.9, wat goed was voor een twaalfde plaats in dit gezel schap. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Het team van Belasting is winnaar gewor den van het onderlinge toer nooi tussen formaties uit de derde en vierde klas van de Terneuzense bedrijfsvolley- balcompetitie. Acht teams werkten ter voorbereiding op de Terneu zense bedrijfsvolleybalcompe- titie, die dinsdag 25 september begint, een toernooi af in de gymnastiekzalen van de MTS/MEAO. Eindstand: 1. Belasting, 2. Ge meente 2, 3. De Stem, 4. Ver- straeten Verbrugge 2, 5. MTS/MEAO 2, 6. Bram, 7. Elo- pak, 8. Philips. JUNIORENVOETBAL A-jutiioren: hoofdklasse A: HVV- Arnemuiden 4-2, Serooskerke- Vlissingen 0-10; hoofdklasse B: SSV 1-HVV 1 2-3, Terneuzen 1- Middelburg 1 5-6, Zierikzee 1-Kloe- tinge 1 1-2, Tern. Boys 1-Goes 1 3-0; regioklas C: Kloetinge 1-Zierikzee 1 0-4, RCS 1-Vlissingen 1 2-2, GPC 1-Heinkenszand 1 3-1; groep A2: DFS-Zierikzee 2-9, WIK-Mevo 2-2, Cortgene-Bruse Boys 1-12. SKNWK-Ouwerkerk 4-0; groep A3: Wolfaartsdijk-SSV 0-7, We- meldinge-Kruiningen 0-0; groep A4: Domburg-RCS 2 4-0; groep A5: Goes 2-Kloetinge 3 5-1; groep A6: Koewacht-Hoofdplaat 11-0, Vogel - waarde-Clinge 1 2-6, Axel-IJzen- dijke 1-2, Corn Boys-Tern. Boys 1 2-3, Hoek-Aardenburg 6-3; groep A7: Philippine-HVV 2 6-1, Clingc 2-Sluiskil 0-2, Hontenisse-Sluis 2-1 B-junioren: groep B2: Bruse Boys- Dreischor 8-0, Duiveland-SKNWK 1-1, Renesse-Zierikzee 2 7-1, DFS- Brouwershaven 3-8; groep B3: We- meldinge-'s H.Arendskerke 1-2 Yerseke-Kapelle 2 13-0, Apollo- Wolfaartsdijk 7-0; groep B4: Robui 1-GPC 1 1-4, Kruiningen 1-Dauwe- daele 1 2-2, Krabbendijke 1-Seroos- kerke 1 1-0; groep B5: Robur 2- Kruiningen 2 0-3, Waarde-Hein- kenszand 2 4-7; groep B6: Arne- muiden-Jong Ambon 1-2; groef B7: Oostkapelle-Patrijzen 6-0 Nieuwdorp-Lewed. Boys 1-9, Vee- re-Kwadendamme 3-3; groep B9 Terneuzen 2-Corn Boys 1 6-0, Aze 1-Vogelweaarde 8-0, Koewacht- Steen 1 0-5, Aardenburg 1-Honte- nisse 0-1; groep B10: Hontenisse 2- Terneuzen 4 2-1, Hoek 2-Philippint 2 3-4; groep Bil: HVV2-Graauw 1- 0, SDO-Sluiskil 1-13, Philippine 1- Zaamslag 3-4, Terneuzen 3-Ria W 0-11, Tern. Boys 2-Biervliet 3-3 groep B12: Schoondij ke-Bresken.' 1-7, Groede-IJzendijke 4-5, Hoek 1- Oostburg 1 5-1.

de Stem | 1984 | | pagina 9