succesvol seizoen achter de rug Hoek wil revanche in KNVB-zaterdagvoetbal Aantrekkelijke streekduels in vierde klas H Amateur Patrick van Passel: Favorieten tegenover elkaar in Zeeuwse schaaktitelstrijd KMAN PETER KOU WIJZER IN LANDELIJK TENNISCIRCUIT Volleybal competitie aspiranten Fietscross Terneuzen uitgesteld ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1984 T14 PAGINA SPORT 2 trum Breda koop 224944 Indeling zwemcompetitie •RKOOP ELPAND ZEN STEE AERT EL INFORMATIE: I .ashandel ZEELAND NSM-trimloop in Terneuzen A51 ERENIGING te gebruiken als e. ner met open amer, keuken. 413708 Van onze sportredactie TERNEUZEN - De Zeeuwse zwemmers en zwemsters ko men deze maand in actie voor de nieuwe competitie. Dé jeugdcompetitie begint zondag 23 september al en een week Uier komen ook de senioren aan bod. De indeling voor bet seizoen 1984-1985 voor de clubs uit de Kring Zeeland van de Koninklijke Nederlandse Zwem Bond (KNZB) ziet er als 'volgt uit: poule-indeling landelijk,B-competitie: Luctor et Emergo, TZC (Tiel), De Devel (Zvrijndrecht), Polar Bears (Ede). D- competitie: De Zuidwester, De Stormvo gel, Daphnia (Hoeven), Hieronimus /(Roosendaal), Zuidwesthoek (Hoogerhei- (de) E-oompetitie: De Bruinvis, De Schel- He, De Ganze, SG De Bevelanders. F- •coinpetitie: De Braakman, Scheldes troom, ZC Koewacht. Zeeuwse zwem- competitie, Hoofdklasse: Luctor et Emergo, ZC Koewacht, De Stormvogel, jDe Zuidwester, De Bruinvis, De Schelde. Eerste klasse: De Ganze, De Braakman, Scheldestroom, SG De Bevelanders, Luc tor et Emergo 2. Jeugdcompetitie provin ciaal: De Braakman, De Schelde, De Stormvogel, SG De Bevelanders, De Zuidwester, ZC Koewacht, Scheldes troom, De Bruinvis. Nationaal: Luctor, •DaphniaDe Vennen. Poule-indeling voor niet-startvergunninghouders: pou le A: Luctor et Emergo, De Hon te, De jstelleduikers, De Otters. Poule B: De Draakman, De Bruinvis, Scheldestroom, ft Vrije. Poule C: De Schelde, ZC Kapelle, IC Koewacht, De Stormvogel. Poule D: De Ganze, Zeelandia, De Zuidwester, Onderdak. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Voor de Zeeuwse zondagamateurs is het te hopen dat de weergoden wat vriendelijker zullen zijn in het komende weekeinde dan dat vorige week het geval was. Toen werd op de ope ningsdag van de competitie een fiks aantal wedstrijden afgelast. Tweedeklasser Bres- kens opent tegen debutant Ta- xandria. „Alleen Robby de Muynck kampt met een lichte, maar wel slepende en irritante knie blessure. Die brengt binnen kort een bezoek aan de Belgi sche sportarts dokter Martens. Vermoedelijk een ontstoken slijmbeurs, maar ik hoop niet zo ernstig dat hij zondag niet van de partij kan zijn", zegt Breskens-voorzitter Willy Vermeire. Vermeire mikt er wel op dat Breskens beter voor de dag komt dan in de oefenwedstrij- den ter voorbereiding op de competitie. Vermeire: „Toen was het niet zo best. De combi naties liepen niet goed, het ontbrak aan de juiste instel ling. Dat zal echter in dit com petitieduel beslist anders zijn. Daar ben ik van overtuigd. De kracht van Taxandria ken ik niet. Die club debuteert in de tweede klas". Sluiskil, de formatie van Hanne van der Hooft, gaat naar Bergen op Zoom, waar DOSKO de tegenstander is. Er zal Sluiskil veel aan gelegen zijn tenminste één punt aan dit treffen over te houden. In de derde klas D debuteert Terneuzen thuis tegen het Bredase Jeka. Oud-speler en bestuurslid Alf IJsebaert: „Het ziet er naar uit dat we drie vaste krachten zullen moeten missen. Jan Kolijn wordt opnieuw geplaagd door een oude knieblessure en Ton- nie de Kort heeft een rugbles sure. Peter Schoonakker is met vakantie. Toch drie nutti ge krachten die niet van de partij zijn. Gelukkig hebben we bruikbare vervangers klaar staan. Al ontbreekt het die jongens nog aan de nodige routine. Belangrijk is dat we dit openingsduel winnen. Goed voor het moreel van de ploeg. De kracht van Jeka ken ik niet. Het is voor ons een vol komen vreemde tegenstan der". STEEN, dat vorige week opende met een puntendeling tegen Roosendaal, gaat op be zoek in Steenbergen. Een zwa re tegenstander voor de man nen van Walter van Duysse. Clinge mag proberen de mis stap van vorige week thuis goed te maken tegen DIVO. Streekduels In de vierde klas H weer de gebruikelijke leuke streek duels, zoals Vogelwaarde- Hoofdplaat en Philippine- Axel. Philippine-trainer Ruud Luteijn: „Het wordt een moei lijke wedstrijd tegen Axel. Die ploeg is naar mijn smaak fa voriet voor de titel. Ik ken de meeste Axel-spelers en ze zijn tot goed voetbal in staat. Het gelijke spel tegen Hoofdplaat afgelopen zondag was een leu ke opsteker, zeker na de forse 0-7-nederlaag in het oefenduel tegen Hoek. Met lichte blessu res kampen Cees Botermans, Peter de Bock en Noël IJse baert, maar dat drietal is waarschijnlijk wel van de partij". Bij Axel zal laatste man Ja- co Dekker er niet bij zijn. Axel-speler Jan van de Broec- ke: „Hij liep gescheurde en kelbanden op in het bekerduel tegen Kapelle. Ook Peter van Langevelde komt niet in actie, wegens een schorsing. Het wordt lastig tegen Philippine. Een stugge ploeg, die toch kan voetballen. Belangrijk is dat we geen verliespunt incasse ren in ons eerste competitie- treffen". Vogelwaarde-bestuurslid en ex-voorzitter Adrie Wau- ters heeft wel vertrouwen in een goed resultaat voor zijn team tegen Hoofdplaat. Hij zegt: „Zeker nu we de laatste tijd hebben aangetoond ge makkelijk tot scoren te kun nen komen. Daar ontbrak het de voorgaande seizoenen aan. Door de komst van Cor de Jonge zijn we produktiever geworden. Er is meer zelfver trouwen in de ploeg. Blessures zijn er niet, dus we kunnen er op volle sterkte tegenaan". Hoofdplaat-trainer Rinie Dey wordt eveneens niet geplaagd door blessures. Hij zegt: „Toch ben ik er van overtuigd dat het lastig gaat worden tegen Vo gelwaarde. Wij draaien nog niet zoals het zou moeten en bij Vogelwaarde loopt het juist wel. Ik hoop echter dat we voor een verrassing kun nen zorgen. Programma: Tweede klas B: In- ternos-NOAD, Boeimeer-Vlissin- gen, Middelburg-Virtus, Zierik- zee-Veerse Boys, DOSKO-Sluiskil, Breskens-Taxandria. Derde klas D: Terneuzen-Jeka, Cluzona-SC Gastel, De Schutters-Goes, Steen- bergen-STEEN, Roosendaal-Baro- nie, Clinge-DIVO. Vierde klas H: Koewacht-Hontenisse, Jong Am- bon-HW'24, Noormannen-IJzen- dijke, Vogelwaarde-Hoofdplaat, Philippine-Axel, Biervliet-RIA W. 'IK HINK OP TWEE GEDACHTEN' TEUZEN, september 1984 des ifé „du Commerce" over te gaan tot de rtikel 1223 van het aande en gelegen te traat 64-66, met het ntiare erf, alsmede tber 1989 van 25 cen- ndom is van de ge- dastraal bekend als lummer 1401, geheel entiare mede-eigen- sn, alsmede het erf- ïg van 34 centiare is van de gemeente id als gemeente Ter en het recht van alsmede het erf- 989 van 29 centiare is van de gemeente mtiare mede-eigen zen, kadastraal be- •ectie L nummer 719, ie het erfpachttrecht ntiare erf, liggende uzen, welke grond Terneuzen en kada- Terneuzen, sectie L huidige gebruiker, perceel kan geschie- te van veiling (kos- 1 koper). lagen na toewijzing, linnen 30 dagen na re van Mr. A. van ■issen te Terneuzen, toestel 17. ats: :htingen /voorzetramen tzegel is niet nodig VB Terneuzen Van onze schaakmedewerker TERNEUZEN - Vandaag wordt in Terneu zen de derde ronde in het persoonlijk jeugd- schaakkampioenschap van Zeeland ge speeld. De derde ronde brengt een aantal fa vorieten voor de titel tegenover elkaar. In de A-groep moeten Peter Ton uit Mid delburg en de HWP-speler Mare de Waal uit Sluiskil, die beiden twee punten hebben, het tegen elkaar opnemen. Erik Janse uit Spui kan mogelijk de aansluiting met de koplo pers verdienen als hij zaterdag in eigen huis Albert Riemens verslaat. Martin Martens uit Clinge moet in staat worden geacht om Manfred Kindt uit Sas van Gent zonder al te veel problemen de volle winst te kunnen ontfutselen in de B- groep. Toch zal Martens op zijn hoede moe ten zijn, want de HWP-schaker Manfred Kindt heeft nog maar een half punt in de eerste twee ronden moeten inleveren. De derde ronde wordt in De Goede Herder kerk te Terneuzen gespeeld en begint om 13.00 uur. Indeling derde ronde: A-groep: Ton - De Waal, Clarisse - Van Klaveren, Riemens - Janse, M. Dubbeldam - Donker, Krijnsen - R. van Dijke, De Ridder - Van Driel, Vos - Geldof, N. Dubbeldam - P. van Dijke. B-groep: Bril - Pierens, Martens - Kindt, Dieleman - Louws, Van Gilst - Bel- froid, Ranschaert - M. Dubbeldam, Gul mans - Vinjé, Van Hattum - Heijboer, Leen- houts - De Wolde, Lauret - Meijer, Quist - Van de Berghe. C-groep: Gijs - Brouwer, Septer - Hommel, Brinkman - Kole, Diele man - Toetenel. Van onze sportmedewerker SLUISKIL - „Een keuze maken tussen veldrijden en koersen op de weg, is voor mij niet eenvoudig. Voorlo pig combineer ik de zaak nog maar", aldus de rank gebouwde Patrick van Passel uit Sluiskil, die dit sei zoen zijn tweede jaar bij de amateurs bijna achter de rug heeft. Nog niet zo heel lang gele den liet de Sluiskillenaar we ten voor het veldrijden geko zen te hebben. Momenteel is hij daar van terug gekomen. „Ik hink steeds op twee ge dachten. Zowel het ene als het andere gaat goed. Toch vind ik op dit moment het rijden op de weg prettiger, maar mogelijk wijzigt zich dat straks weer", zegt hij. Dat de keuze van de altijd met een petje onder zijn valhelm rijdende Van Passel niet gemakkelijk is, laat zich verklaren uit het gegeven dat hij in beide disciplines goed uit de voeten kan. „Dat komt om- in als brisiiad 'wHitenbiatn»rgsuêtrtaT W VSS tfiBttanevBil ass sbnyji o*. '3+H O .1 9ifoal .nsss/s 1 I turen: 56 ZG Oostkapelle j Door Kees Hamelink TERNEUZEN - Peter Kouwijzer uit Terneuzen kan terugzien op een succes vol tennisseizoen. De 25-ja rige postbesteller laat dit ge laten over zich heen gaan, maar is zich terdege bewust van zijn behaalde successen als D-speler. Het toernooi van Hulster Ambacht schreef hij op zijn naam ais aanzet van het zomerseizoen en hij won tevens het Ador- toernooi in De Braakman. Tussen deze twee toernooien in vielen er twee toernooien te vermelden die hij welis waar niet won, maar waarin bij wel doordrong tot de fi nales. In het door Hontenisse ge organiseerde toernooi bleek William Asselman een te lastig obstakel en in het Smash-toernooi te St.-Jan steen was Alfred Koen hem te slim af. Op competitieni veau behaalde hij dit seizoen het kampioenschap in de zesde klas van de gemengde oompetitie voor zijn club Zaamslag. In Zaamslag zette Kouwijzer destijds de eerste schreden op de tennisbaan. „Eigenlijk hing tennissen w maar wat bij, want fiet sen was mijn doel. Daar wil de ik verder mee gaan naar de amateurs", zegt Kouw eer. De afstand Terneuzen- Zaamslag werd dan ook vaak afgelegd op het zoge naamde 'stalen ros'. „Er kwam echter een tijd dat het •'etsen me niet meer zo goed ging", stelt hij vast. „Ik oen er toen maar mee ge stopt". Het feit dat Peter Kouw eer al heel wat tennisjaren echter de rug heeft, recht vaardigt de vraag, waarom nu pas uit het 'niets' te- vooschijn is gekomen. „Om e beginnen heb ik in de Wintermaanden veel gezel- 'gneidstoernooien gespeeld °m daarna in de zomer op voel toernooien in te schrij- en", legt hij uit, daarmee angevend dat de deelname garant staat voor een stij gende lijn in de prestaties, it kan uiteraard de reden Jn voor een gunstige pres- tiecurve, maar iemand die em goed kent moet het dit eizoen zijn opgevallen dat ouwij2er geconcentreerd L°ncentatie Concentratie is dan ook de f ar! kenmerken van ^tennissport, maar tevens dat niet iedere tennisser voldoende mate bezit. Op de foto Peter Kouwijzer, pen tennisseizoen. „Rustig blijven is iets, dat ik mezelf steeds meer probeer in te praten tijdens iedere partij", aldus Kouwijzer, wetend dat dit vroeger niet altijd zijn sterkste kant was. Wat wel een sterk element in zijn spel is, is de links handigheid. „Ik vind dat voor mezelf een van de ster ke kanten van mijn spel en zie dat ook als een groot voordeel, vooral met mijn service die ik diep op de backhand van mijn tegen stander weet te plaatsen", de Terneuzenaar die terug kan zien op een succesvol verlo- - FOTO WIM KOOYMAN legt hij uit. Vorige week zette Kouw ijzer min of meer een kroon op het werk van het afgelo pen seizoen als D-speler, door de finale te bereiken van het landelijke Alfa Ro meo/McGrecor-circuit, een gevolg van zijn finaleplaats in het toernooi van deze naam, georganiseerd door de tennisvereniging Smash uit St.-Jansteen. In de tweede ronde van dit 25+-circuit, dat werd gespeeld in Bergen op Zoom, won hij achtereen volgens van Martin Ocks (6- 3, 4-1, walk over) om daarna in de halve finale Eindhove- naar Hans van Mill met 6-4, 6-4 te verslaan. In de finale strandde hij echter op Harry van den Heuvel (3-6,3-6). Kouwijzer daarover: „Volgens mij een speler op C-niveau". Deze finaleplaats geeft hem het recht deel te nemen aan de finaleronde van dit landelijk toernooi, waaraan 12 spelers deelne men, op 22 en 23 september te Waalwijk. dat ik licht gebouwd ben", weet de frêle Sluiskillenaar. Afgelopen seizoen was voor Van Passel niet bepaald zijn beste. Met name het voorsei zoen viel tegen. „De start was matig, omdat ik in de beginpe riode enorm veel pech heb ge had. Was ik niet bij een val partij betrokken, dan reed ik wel lek of kreeg met andere negatieve zaken te maken", laat de in zijn stagejaar weg en waterbouw en bouwkunde verkerende Van Passel weten. Dat hij in klassiekers, met na me in België, niet voorin fi nishte, heeft naar zijn smaak andere oorzaken. „In dergelij ke zware ritten kom ik nog te kort in zowel kracht, brutali teit als hardheid. Met name in die koersen kom je er achter dat de gewenningsperiode, na de overstap van de junioren naar de amateurs, langer duurt dan je soms denkt. In de criteria heb je al gauw het ge voel dat je goed mee kan ko men en gaat het ook goed. Tij dens de klassiekers word je dan weer met beide benen op de grond gezet", is de ervaring die Van Passel opdeed. Knokker In één discipline toonde de knokker uit Sluiskil zich ver uit sterker dan zijn ploeggeno ten van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat was in het klimmen. Het le verde hem tegelijkertijd het predikaat 'klimgeit' op. Dat hij toch niet meer inschreef voor koersen waarin geklommen moest worden, verklaart hij: „Persoonlijk zou ik graag meer meegedaan hebben aan wedstrijden met fikse heuvels, maar aangezien ik dan steeds diep België in of nog verder van huis zou moeten gaan koersen, werden de kosten te hoog. Het budget dat de wie lervereniging had, liet daar voor geen ruimte. Binnen de mogelijkheden die er waren, heeft de wielerclub allies ge daan. Meer was er niet te ver wachten", aldus Van Pas sel,.die daardoor eigenlijk te weinig kansen heeft gekregen om zijn specialiteit te kunnen benutten. Toch voelt hij zich verre van benadeeld. „Het geld ont breekt gewoon", is zijn accep tabel excuus. Gezien de matte amateurkoers in Nieuw-Na- men, komt uiteraard het bren gen van de sport naar het pu bliek toe, aan de orde. Immers als na enkele minuten al een paar renners wegrijden om nooit meer teruggehaald te worden en daarna nog bijna twee uur vooruit blijven om te finishen, kan weinig waarde ring bij het publiek oproepen. Van Passel: „Toen ik als trim mer begon, bleef vrijwel elke koers alles bijeen tot de finish. Hetzelfde gebeurde bij de ju nioren. Bij de amateurs breekt het veld nogal eens in stukken en blijft de onstane kopgroep uit de greep van de achtervol gers. Het gevolg is dat de koers voor het publiek niet zo mooi is. Voor de renners echter goed te rijden. In Domburg, Breskens, Re- nesse en Zoutelande ging het anders. Tijdens deze koersen waren enorm veel vluchtpo gingen en telkens werden de leiders teruggepakt. Voor het publiek dus een mooie koers, voor de renners echter slo pend. Dat niet elke koers zo mooi is voor de bezoekers is jammer. Bij de amateurs be staan, in tegenstelling tot bij de profs, geen afspraken de koers 'mooi'te maken. Ieder een vecht voor zichzelf en hoe zich dat ontwikkelt is steeds veer afwachten". Patrick van Passel: „Het is voor mij moeilijk een keus te maken tussen veldrijden en het koersen op de weg. Ik pro beer het tot nu toe zoveel mogelijk te combineren". - FOTO DE STEM/COR J- DE BOER IJZENDIJKE - Zaterdag 6 ok tober begint in het district Zeeland van de Nederlands< Volleybal Bond de nieuwe as- pirantencompetitie.Vooral ui' Zeeuwsch-Vlaanderen zuller er weer veel teams deelnemen. De indeling van de poules i: als volgt: Meisjes: Athanato: 1, Athanatos 2, Dynamo EWC, Kikkers, Morres 1 Morres 2, Mytilus, Voor waarts, De Sterre, Savok er Serooskerke. Jongens: EWC Kikkers, Marathon, Mytilus Morres en Savok. TERNEUZEN - Door de over vloedige regenval kon de fiets cross op het terrein van Th< Flying Dutchman in Terneu zen niet doorgaan. Deze wedstrijd, meetellenc voor het Zeeuwse kampioen schap, wordt echter wel gere den. Zondag 30 september pro beert men het opnieuw. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - Zaterdag lf september staat in Terneuzer de NSM-trimloop op het pro gramma. De keuze-afstander van deze trimloop zijn 2 te, 5 7 te en 10 kilometer. Het parkoers loopt1 dooi Terneuzen richting Otheense Kreek. Het startschot wordt om 15.00 uur aan de MTS aar de Zeldenrustlaan gegeven. mnSi KORFBAL District: Eerste klas B: TOP (Sas- senheim)-Tjoba. Afdeling: Eerste klas: Luctor-Blauw Wit, aanvang 16.00 uur; Stormvogels 2-TOGO aanvang 13.30 uur. Tweede klas BKC-Animo 3, aanvang 15.00 uur Derde klas: Luctor 2-Zaamslag aanvang 14.00 uur. HOCKEY Derde klas D dames: Rapide-Peli- kaan, hockeyvelden aan de Grote Kreekweg te Hulst, aanvang 13.0C uur. Vierde klas D dames: Olym- pia-Oudenbosch, sportpark Oude Vaart Terneuzen, aanvang 13.0C uur. ZAALHANDBAL Oefenduels zondag 16 september; HVSH-Fortuna (heren), sporthal Oude Vaart Terneuzen, aanvang 14.30 uur. Hontenisse-Walcheren (dames), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 14.10 uur. Honte nisse-Walcheren (heren), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 15.20 uur. GSC (heren) speelt triotoer- nooi te Zevenbergen met Groene Ster en Were Di van 13.00 tot 16.00 uur. GSC (dames) speelt zaterdag 15 september een triotoernooi te Kapelle met Ancora en Groene Ster, van 19.00 tot 22.30 uur. HVSV- Fortuna (dames), sporthal Oude Vaart Terneuzen, aanvang 13.00 uur. Volharding-GSC 2 (dames), sporthal te Goes, aanvang 12.30 uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland, eerste klas: Ouwerkerk- Aardenburg, Robur-Corn Boysas van Gent; Terneuzen 2-Blauw Wit 2, Oude Vaart Terneuzen. District: Zaterdag 15 september: Sjuttul 2- Sinar (eerste klas), De Veerhoek Oostburg. Zondag 16 september: Terneuzen 4-Zierikzee 2 (over gangsklas) en Terneuzen 5-Mara- thon 5 (eerste klas), beide Oude Vaart Terneuzen. Van onze sportmedewerker AXEL - In het KNVB-zater- dagvoetbal staan voor het ko mende weekeinde interessante duels voor de Zeeuwsch- Vlaamse vertegenwoordigers op het programma. Twee deklasser Hoek ontvangt Roda Boys en AZW reist af naar Rozenburg. In de derde klas is het verrassend sterk begonnen Zaamslag gastheer van Kioe- tinge en vertrekt Terneuzense Boys naar Dinteloord. Hoek liet het in het ope ningsduel tegen en in Heuke- lum afweten. „Het liep van geen kant", meldde spits Gui- do van Boom. Tegen Roda Boys, dat vorige week gelijk speelde tegen SC Everstein, moet Hoek zich dus revanche ren. „Er zit niets anders op dan winnen. Twee keer verlies achtereen is teveel van het slechte, daarom moeten we ons eigen spel zien te spelen", aldus Van Boom die deel uit maakt van het sterkste Hoek- team dat coach Jan Doorns op de been kan brengen. Het Axelse AZW krijgt Ro zenburg als vuurdoop. De Zuid-Hollanders spelen op eigen terrein en wonnen vori ge week met niet minder dan 10-1 van Verseke. AZW had te maken met een afgekeurd terrein en kon zodoende Ro zenburg bekijken. „Het wordt een moeilijke klus. Rozenburg is beweeglijk en moeilijk af te stoppen. Toch hoop ik op een zege. Vorig jaar wonnen wij er met 2-1 en waarom zou dat nu niet kunnen", weet Dirk Schuitvlot, die verder meldde: „Dit duel is een sleutelwed strijd". Wetend dat AZW de titel 'wil pakken, lijkt dit tref fen inderdaad een sleutelrol te kunnen gaan spelen. In de derde klas verbaasde Zaamslag vriend en vijand door de ouverture met een klipkende 2-0-zege in en tegen Serooskerke af te sluiten. In eigen huis speelt het tegen Kloetinge dat eveneens een kampioenskandidaat is. „Niet verliezen is het uitgangspunt. Drie punten uit twee duels te gen gedoodverfde kampioenen is uiteindelijk goed", aldus trainer Emans, die opnieuw oud-gediende Van de Ende on der de lat heeft staan. Doel man Bram Dekker liep door werkomstandigheden een trainingsachterstand op. Terneuzense Boys wilde vo rige week de competitie begin nen maar kon dit niet omdat er geen arbiter op kwam dra ven. Zaterdag reist het af naar Dinteloord om tegen de ploeg met dezelfde naam de compe titie te openen. „Geen gemak kelijke ploeg voor ons. Voor zover ik weet hebben we daar nog nooit gewonnen", herin nert verdediger Ko Simons zich. Toch is Simons optimis tisch gestemd. „Doelman Ver- donck en spelbepaler Jan Cor- nelissen zijn weer present en zodoende komen we voltallig binnen de lijnen", zegt hij. Programma tweede klas A: Hoek- Roda Boys, SC Everstein-Bruse Boys, Altena-SSC'55, Good L.uck- Yerseke, Rozenburg-AZW, Arne- muiden-Heukelum Derde klas A: Zaamslag-Kloetinge, Kapelle- Tholense Boys, Wemeldinge-Ko- gelvangers, Zwaluwe-WHS, Din- teloord-Terneuzense Boys, Veere- Serooskerke.

de Stem | 1984 | | pagina 9