Verplichte damescompetitie in Zeeland is nog niet haalbaar Peen hoofdrollen voor Zeeuwse teams in landelijke competitie Arnemuiden start als favoriet Indeling tafeltenniscompetitie ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1984 Vakantie enisü 'anaf DM 319r )0RD [R (M/V) Kneuzen - ais op is sep- ®ber de najaarscompetitie |ïa de iandelijk spelende 'os weer van start gaat, er voor de negen deelne- ende Zeeuwse teams weinig v°rietenroUen te verwach ten. IN HOOGSTE KLAS ZEEUWSE AFDELING A55 T47 jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ravans op camping i„ I opisch zwembad, speel J /raag folder aan of bel" I Napoleonsbaan Noord 4 met mooie bungalows en loiste natuurgebieden van ,ND. Goede recreatiefacili- olaria, kegelbanen, tenms- m vele door ons georgani- ima's, maken Uw vakantie nis. n met halfpension, 'n fles lekkere wijn lertoeslag DM 80,- jden ling KLOOSTERZANDE - De sinds jaren op prestaties gerichte jeugd opleidingen van de succesvolle Zeeuwsch-Vlaamse tafeltennis vereniging SAR uit Kloosterzande hebben sinds kort een fikse knauw gekregen. De oorzaak daarvan is zonder meer te zoeken bij de landelijke jeugdcom missie van de NTTB, die bij de jaarlijkse beoordelingen van dispensatie- aanvragen om talentvolle jeugdspelers toe te laten tot de rijen van de senio ren plotseling een niet aangekondigde ommezwaai in het tot op heden ge voerde beleid gestalte gaf, door zestig procent van het totale aantal landelij ke aanvragen pardoes af te wijzen. Stuur mij g d gratis O de wintergids O de nederlandse vakantiegids ÏEN i.d. „Kroppacher 1 Keulen. Heerl. ligg. Keu-J laapkmr. Slechts 35,- tot I itvak. Wintersp. i d. omg.| h. Tel. 09-49.2688.8118. „Dat betekent voor ons eerste team, dat vorig sei zoen naar de vierde divisie senioren promoveerde met Pascal Neve, Wilfried Du- mez en Mare Maas, dat de geplande overgang van bei de talentvolle Effect-jonge ren Peter en Eric Roelatfd, niet doorgaat", aldus een bijzonder teleurgestelde trainer-coach Joop Maas van SAR. „Wetend dat zowel Peter als Eric bij de beste jeugd spelers van Nederland be hoort, juichten wij de ge plande overgang van dit duo van Effect naar onze vereni ging uiteraard toe". Zij zou den een welkome verster king hebben betekend voor SAR 1, waaruit door de transfer van Wilfried Du- mez naar België, deze over stap zowel voor SAR als voor de beide broers Roe land, van groot belang zou zijn. Peter en Eric Roeland wisten vorig seizoen on danks de zwakkere derde man -Jaap Maas van Effect- succesvol met het jongens team van Effect beslag te leggen op het kampioen schap in de landelijke A- klas en om de opbouwlijn van hun spelniveau te conti nueren was de overstap naar SAR voor de beide Ter- neuzenaren een logische zaak. De landelijke jeugd commissie gooide hierbij echter roet in het eten, door de noodzakelijke dispensa tie-aanvraag af te wijzen. „Blijkbaar wegen de be langen van een sterke jeugdcompetitie landelijk zwaarder dan de belangen van jonge spelers, de ont wikkeling van topspelers in de regio en de belangen van een kleine vereniging die topsport wil beoefenen op lange termijn", was onder andere het verweer, dat SAR schreef naar de Com missie van Beroep van de NTTB in een hernieuwde poging om alsnog de afwij zing van de dispensaties te herzien. Met dit argument bevestigde het hoofdbestuur later schriftelijk de af wij - zing. „Als je dan bovendien de lijst van wel toegewezen dispensaties in ogenschouw neemt, waarbij spelers van Torenstad, De Veluwe en Scylla, die qua prestaties la ger staan dan Peter en Eric Roeland, dan kan zonder meer gesteld worden dat er met twee maten is gemeten. En dan te weten dat bij vooraf gepleegde telefoni sche informatie bij de voor zitter van de jeugdcommis sie geen enkel bezwaar was geuit", zegt Joop Maas te leurgesteld. Ook het Zeeuwse afde lingsbestuur heeft via een schriftelijk protest door competitieleider Van Loon nog getracht het getij voor SAR en de beide spelers te doen keren, maar ook in tweede instantie werd het dispensatieverzoek afgewe zen. Door deze beslissings komt eerstejaars-senior Pascal Neve, de enig overge bleven speler in Zeeuwsch- Vlaanderen die zich kan me- Op de foto vlnr. Peter Roeland, Jaap Maas en Eric Roeland, De gebroeders Roeland Van Effect uit Terneuzen, die aan vankelijk bij SAR uit Kloosterzande wilden gaan spelen, maar geen dispensatie hebben gekregen, waardoor ze nu noodgwdwongen naar het Middelburgse MZ gaan verhuizen. Pech voor de club uit Kloosterzande. - foto de stem/cor j de boer ten op het niveau van de vierde divisie, alleen te staan. Pascal Neve zal met Mare Maas en met Johan 't Hooft (vanuit de eerste klas afdeling) als vervanger voor de vertrokken Dumez nu het alternatieve team vormen en verwacht mag worden dat SAR 1 het in de vierde divisie knap lastig zal krij gen. Hoe lang Pascal Neve nog voor SAR zal uitkomen is bovendien nog een open vraag, want de langs de grensstrook wonende Belgi sche verenigingen ronselen sinds geruime tijd in de schaarse rijen van de Zeeuwse topspelers. Naast het Belgische avontuur van ex-Zeeuws kampioen Wim Wegman (die dit seizoen overstapt naar Nikon) en de recente overstap van Wil fried Dumez naar Antwer pen, blijkt inmiddels ook de enige kwalitatief sterke Vlissingse Wilno-speler Mi- chiel Heeren te zijn bezwe ken voor de roep van de Bel gische francs, zodat de ja renlange opbouw, kosten en tijd van opleiding die diver se Zeeuwse verenigingen hebben gespendeerd, in één klap teniet wordt gedaan. Robert van Waterschoot, naast Joop Maas bij het Kloosterzandse SAR, als se cretaris en wedstrijdleider de mentor van de jeugdige vereniging, verzucht dan ook: „Waarom zouden wij dan nog jeugdspelers oplei den als dit het uiteindelijke resultaat zou zijn". Omdat in afwachting van de beslissing op de dispensa- tieverzoeken de overschrij vingen van Peter en Eric Roeland naar SAR in de ijs kast terecht waren geko men, zijn inmiddels de over schrijvingen nageld moesten kiezen en besloten werd over te stappen naar het Middelburgse MZ. Daarin vormen zij ko mend seizoen samen met MZ-er Mare Hackenberg (ook zijn dispensatieverzoek werd afgewezen) het eerste MZ-jeugdteam, dat in de A- klas van de landelijke com petitie in deze samenstelling duidelijk als kanshebber van start gaat voor een plaats in de kampioensgroep voor de Nederlandse jeugd- titel bij de jongens. De kan sen om over een jaar bij MZ op het gewenste niveau te spelen liggen uiteraard ook wat beter voor de Zeeuwsch-Vlamingen, om dat de Middelburgse vereni ging momenteel vier teams in de landelijke senioren competitie heeft. Deze oplos sing was echter vooraf niet ingeschat, noch door SAR, noch door MZ of de Terneu- zenaren. Door de inmiddels sterk verbeterde verstand houdingen tussen betrokken verenigingen is deze uit komst voor de meeste be trokkenen echter bevredi gend. SAR blijft echter ach ter met de niet gewenste brokken. tllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllinilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllinillllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIinillllllllllllllllllllMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIMIIIIIIIM Je Dordogne). >n, midden in een bos- en u village LE CHAT. Huur] le rust in uw tuin en wilt u j ibad, speelmeer of op ten- Aantr. kortingen in heil zijn aangesl. bij de Sticht Ions. Bond. Schrijf of bel tte Menweg 4a. Geesbrugl VINTERINGSAANBOD! in volledig ingerichte !u- camping bij Vianden voor; tvak. va. 13/10 nog enkele 17064 EReKreotie, M lord roept sollici- en bezit van 478 administratie ver- sente Dinteloord, —ellingen de admi- ie aan te trekken lige administratie gemeentelijk wo- sn jegrotingen latie aan bestuur >t bewoners, wo- isten. aardigheden iare functie in de —send aan de C.A. deze funktiepas- kelijk van leeftijd naai 4.624.- P Van onze tafeltennismedewerker TERNEUZEN - Ondanks het feit dat op 1 september voor de komende afdelingscompetitie tafeltennis ook voor Zeeland ten verplichte damescompeti- lieeen feit is geworden, kon de Zeeuwse competitieleider toch geen dergelijke competitie- vorm in elkaar timmeren. Binnen het afdelingsbestuur was daar ook totaal niet op ge tekend, want in een in april (ehouden uitgebreid onder zoek onder de Zeeuwse ver enigingen met tafeltennissen de dames, bleek overduidelijk dat Zeeland totaal nog niet lijp is voor een dergelijke ver plichte splitsing. Het destijds genomen fcndsraads besluit dat lande lijk zoveel stof heeft doen op waaien had een ruime dispen satie-mogelijkheid ingebouwd in die zin, dat alle competitie- spelende dames uit de laatst (thouden voorjaarscompetitie automatisch dispensatie kon den krijgen om in de gemeng de competitie te blijven spelen ip basis van 'oude rechten'. Op de daarvoor over te leggen aan het hoofdbestuur staan dan ook 68 Zeeuwse da mes die, zo lang zij blijven spelen in de gemengde compe- ®e, dit ondanks de verplich- ®g kunnen blijven doen. Stopt men echter een competi- üe dan zullen andere dispen- setiegronden gaan gelden om competitie te kunnen spe- Die redenen kunnen bij— 'oorbeeld zijn: te weinig da- nes binnen de vereniging om team te vormen of een te Op de foto Vivian Blanckaert, die Vice Versa de rug toekeerde en nu opnieuw deel gaat uit maken van haar oude vereniging, St.-Aloysius uit Graauw. - foto de stem/cor j de boer groot verschil in sterkte. Van de 68 op de lijst geplaatste da mes hebben er voor de aan staande competitie inmiddels al negen afgehaakt. Anders ligt het met de, eveneens verplichte, meisjes competitie van de afdeling Zeeland, die geen 'oude rech- tenlijst' kent, maar waarvoor het afdelingsbestuur in over leg met de verenigingen in de laatst gehouden ledenverga dering besloot een zo soepel mogelijk dispensatiebeleid toe te passen. Eveneens op basis van sterkte en gebrek aan vol doende meisjes binnen de ver enigingen, spelen dan ook nog heel wat Zeeuwse meisjes 'ge mengd'. Toch vermeerderde de al enkele jaren bestaande Zeeuwse meisjescompetitie van zes naar tien teams, waar door voor het eerst naar sterk te een eerste en tweede klas van elk vijf teams kon worden geformeerd. Belangen Vooral met het oog op de be langen van het huidige meis jesbestand is het toch van be lang dat binnen enkele jaren in Zeeland wel een damescom petitie van de grond komt, om dat anders bij de overgang van jeugd naar senioren er een aantal meisjes uit de boot dreigt te vallen. De aanslui ting met de landelijke dames competitie is ook een belang rijke overweging daarvoor, omdat afdelingen zonder da mescompetitie geen recht heb ben op een promotieplaats naar de landelijke competitie. Een te vormen damesteam van het Graauwse St.-Aloy- sius wordt hiervan op dit mo ment al min of meer de dupe, omdat Vivian en Sterra Blanckaert vanuit het Bra bantse Vice Versa terugkeer den naar hun oude Zeeuwsch- Vlaamse vereniging om daar samen met de van SAR af komstige Anja van de Vijver een landelijk team te vormen. De aanvraag om een plaats in de landelijke damescompetitie werd niet gehonoreerd door de landelijke competitieleider, maar daarvoor kon hij op dit moment zelfs nog andere mo tieven aanvoeren. De beide zusjes Blanckaert komen na melijk niet voor op de trans- ferlijst, een noodzakelijke ver plichting om als landelijke speler bij een andere vereni ging te mogen uitkomen. Bo vendien was voor de tweede jaars juniore Anja van de Vij ver geen dispensatie aange vraagd om bij de seioren te mogen spelen. De zusjes Blanckaert heb ben op dit moment persoonlijk met deze beslissing niet zo'n moeite, omdat zij dit najaar gaan trouwen en hun actieve tafeltennisbelangstelling nu even op de tweede plaats staat. De ex-SAR-speelster Anja van de Vijver is echter wel het slachtoffer, want zij valt tus sen de wal en het schip en kan nu geen competitie spelen. Van onze Weltennismedewerker Het enige Zeeuwse dames- 'o, het Middelburgse MZ 1 Ingrid van Osselaer, An- "e Kersten en Sandra Taha- kabbelt al weer enkele e" in de middenmoot van divisie. Tot op heden reeds gebleken dat, veelal r onnodig puntenverlies liiigelijkwaardige tegen- I ters, nooit echt aanslui- s verkregen met de bo- Posities op de ranglijst, ■j,-j. nu juist de plaat- lie recllt ëcven op promo ter de eredivisie. ier.a(nSe21en het veld van te- Itta» ers voor MZ redelijk 'jt r genoemd kan worden, r voor het Middelburgse I "cl miuueiuuigse at zij bereid zijn I-s rot meer 'n dan al het bestuur be- ocht hun sollicita- it blad, te richten van Dinteloord Kil van outsider. MZ moet zorgen niet in degrada nten te raken. ièfT dam 78 met onder fc* routinier Judy Wil lis,. Hinkelde vorig jaar na I' ort verblijf in dé eredivi- 'toeer naar de eerste divisie. |l'i'.en g en 00k Hoonhorst titan °P paPier de zwaarste lift! tj6, n voor MZ te wor- I et Brabantse Vice Versa blijft een vraagteken, temeer daar de club het vertrek van de beide geroutineerde Blanc- kaerts uit Graauw heeft moe ten compenseren. Heren MZ heeft in het verleden even aan de eredivisie mogen ruiken, maar staat nu weer te rug in de eerste divisie. Ook daar lijkt de ploeg dit jaar geen hoofdrol toebedacht, om dat MZ er niet in is geslaagd de plaats van de inmiddels weer naar de randstand ver trokken Fred van der Zeeuw adequaat op te vullen. Voor de open plaats heeft de club tenslotte gekozen voor Dick van Iren. Deze speler uit de MZ-jeugd speelde vorig seizoen een reeks goede wed strijden, maar dan wel in de vierde divisie. Deze puur ver dedigend ingestelde speler zal het dan ook beslist niet ge makkelijk krijgen in de eerste divisie waarin hij met Koen de Vries, eveneens verdediger, een bijna geheel defensief team gaat vormen. Groot vraagteken blijft dan voor MZ tenslotte de huidige Zeeuwse kampioen Jan Henk Bomhof. Deze talentvolle spe ler werd, vrijwel na afloop van de laatste wedstrijden in de eredivisie, in april geveld door de ziekte van Pfeiffer. Na een maandenlange gedwongen rust heeft Bomhof sinds enke le dagen weer voorzichtig de eerste trainingen hervat, maar of hij op 15 september al voor honderd procent zal kunnen spelen, mag ernstig worden betwijfeld. Gezien het voor gaande heerst bij MZ dan ook weinig optimisme voor de eer ste helft van de nieuwe com petitie. Vier Zeeuwse teams bevol ken het komend seizoendeel de vierde divisie in de landelijke competitie. In groep D is het uit de derde divisie gedegra deerde MZ 2 met Peter van Iren, Marco Hofman en Wil lem Jan Duininck onder ande re tegenstander van het in kwaliteit wat gedevalueerde SAR 1 uit Kloosterzande. SAR behaalde vorig seizoen het kampioenschap en debuteert dus in deze divisie. De ploeg bestaat uit Pascal Neve, Mare Maas en Johan 't Hooft. Hier bij gevoegd zijn nog twee kampioensteams uit de vijfde divisie, te weten Vrienden schaar 2 uit Gouda en Avanti 3 uit Hazerswoude. DHC uit Delft en Twenty One Up uit Rottterdam zijn de twee reste rende tegenstanders. MZ 3 met Slagter, Beukert en De Graaf, zijn in groep E ingedeeld bij stadgenoot Zand 1 met Kersten, Meijers, Zuid- weg en Wondergem. Deze Middelburgse formaties gaan het opnemen tegen het sterke Vriendenschaar 1, Salaman ders 1 uit Den Haag, Oikos uit Wateringen en Scylla 3 uit Leiden. De drie Zeeuwse vijfde divi sieteams zijn bij elkaar inge deeld. In groep H vormen der halve MZ 4 met Geldof, Banc- goc en Goudzwaard, Wilno 1 met het jeugdige drietal Van Roo, Lubbers en De Greef en afdelingskampioen Zand 2 met Meulmeester, Kempe en Hageman het Zeeuwse tegen wicht tegenover de Brabantse formaties van Deso en Bel- crum met het Schiedamse Ko renbeurs 2 als enige Zuid-Hol landse tegenstander. Jeugd In de landelijke jeugdcom petitie zijn tien Zeeuwse teams vertegenwoordigd, waarvan 4 meisjesteams. Bij de indeling heeft het Terneu- zense Effect een bittere pil te incasseren gekregen doordat het vorig jaar als laatste in de A-klas geëindigde meisjes team met Jeanine Rouw, Ma deion de Buck en Annette Roeland nu in de B-klas is in gedeeld. „Vorig jaar werden zij daarin met dezelfde speelsters fluitend kampioen", reageerde de hevig teleurgestelde Effect voorzitter Ben Roeland. „En nu moeten ze weer opnieuw beginnen op hetzelfde spelni veau". Bij de start van een nieuw seizoen komt het slechts zel den voor dat men in de jeugd competitie met een ongewij zigd team echt degradeert maar Effect is deze keer het slachtoffer geworden van het veel groter aantal aanmeldin gen voor de meisjescompetitie waardoor nu wel naar degra datieplaatsen is gekeken. Vooral voor Jeanine Rouw, die al ruimschoots blijk heeft ge geven van haar sterkte op lan delijk niveau, getuige haar ho ge plaats op de ranglijst, is de ze stap terug een niet voorzie ne ontwikkeling van haar spel. Luto, Irene 2, SVE, Tablo en Ilac vormen de toekomstige tegentandsters van het Ter- neuzense trio. Ook in de B- klas meisjes zijn Arnemuiden en MZ eikaars tegenstandster terwijl Zand 1 de enige Zeeuwse vertegenwoordiger is in de A-klas. Bij dej ongens bezetten twee Zeeuwse teams een plaats in de A-klas. SAR 1 promoveerde met Octaaf Eggermont, Hans de Block en Wim 't Hooft naar deze hoogste klas waarin zij gaan trachten zich te bewijzen tegen Bartok, Quick, Hotak, PSV en Te Zaanen. In groep C van de A-klas gaat de nieuwe MZ-formatie met Peter en Eric Roeland samen met de Middelburger Mare Hacken berg ongetwijfeld een goede gooi doen naar een promotie plaats waarvan Irene, FVT, Huizen, Stiphout en NMB/ VDO hen moeten trachten af te houden. Van onze tafeltennismedewerker TERNEUZEN - In de hoogste klas van de Zeeuwse afde lingscompetitie tafeltennis die, aansluitend aan de landelijke competitie op maandag 17 sep tember van start gaat, zijn in de zes teams een aantal nieu we namen ten opzichte van de vorige competitie opgenomen. Het als derde geëindigde Ar nemuiden 1 begint de wed strijdenreeks als favoriet voor de Zeeuwse titel met opnieuw Jan de Smit en Cees Pronk als vaste waarden en de voor Cas par van Reizen in de plaats gekomen Ando den Engels man, die zich ai een paar jaar heeft waargemaakt in het tweede team. De enige Zeeuwsch-Vlaam- se vertegenwoordiger in de hoogste regionen is SAR 2, dat vorig seizoen op het nippertje de strijd om de eerste plaats verloor na een spannend twee gevecht met Zand 2. Door de opschuiving van Johan 't Hooft naar het eerste team (landelijk) lijkt het team enigszins verzwakt, doordat in zijn plaats Arthur de Coene en Tuur 't Hooft zijn opgenomen in het team. Beide nieuwko mers hebben vorig seizoen en hoog percentage gespeeld in de derde klas en de stap naar de eerste klas, door de nood ge dwongen, zal groot zijn. SAR 2 blijft echter wel een sterke re presentant, doordat Joop Maas en Rino Jonkheijm de basis blijven vormen van de ploeg uit Kloosterzande. St.-Laurens 1 heeft naast routinier Albert de Vries ook twee nieuwe gezichten, waar van op dit niveau veel wordt verwacht: Peter Francke en de sterk opgekomen Trommelen. Zij zullen wel degelijk een rol van betekenis kunnen gaan spelen. Vanuit de tweede klas debuteert Goese Polder, met in ongewijzigde opstelling Sjaak Scholten, Assim El Khatabi en Hans van de Voorde (ex-St.- Aloysius). De Goesenaren zul len zich moeten proberen te distanciëren van de onderste plaatsen. Een rol die ook aan de twee MZ-teams wordt toe bedacht met in MZ 5 het trio Henderikse, Pieters en Mar tens en in MZ 6 onder andere Ydens en De Poorter. Kanshebber voor het kam pioenschap en promotie naar de eerste klas is in de tweede klas zonder meer St.-Aloysius 1, dat met de routiniers Boog- aert, Tieleman en Kindt weer een rol van betekenis zal gaan spelen met vooral Big Smash 1 als voornaamste rivaal. In de tweede klas B zijn twee Zeeuwsch-Vlaamse teams vertegenwoordigd. Het Ter- neuzense Effect 1 treedt hier weer aan met vader en zoon Roeland, Arnold de Maat en Frank Bracke. Doordat vanuit de derde klas Zeeuwsch- Vlaanderen zowel SAR 3, RWS als ONA 1 het promotie aanbod naar de tweede klas afwezen, op grond van onvol doende spelersaanbod, is daardoor het team van de pas één jaar bestaande Hulsterse formatie Reynaert 1 naar de tweede klas overgestapt. Rou tinier Johan Braet zal zich hier samen met Peter de Blok en de uit de vijfde klas komen de 17-jarige Michiel Hol moe ten gaan bewijzen. Door de gewijzigde teamsa menstellingen lijkt verder in de derde klas Zeeuwsch- Vlaanderen een vrij even wichtige competitie in het ver schiet te liggen met een lichte favorietenrol voor het Oost- burgse ONA 1, dat drie keer Aers in de strijd werpt. fMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu Van onze tafeltennismedewerker TERNEUZEN - De indeling voor de komen de tafeltenniscompetitie ziet er als volgt uit: LANDELIJK: Dames eerste divisie: MZ 1, Vice Versa, Hoonhorst, Amsterdam, Shot (W) 1, Shot (W) 2. HEREN: Eerste divisie: MZ 1, Quick, JCV, Odion, Shot (W), NO AD. Vierde divisie D: MZ 2, SAR 1, Vrienden schaar 2, Twenty One Up, DHC, Avanti 3. Vierde divisie E: MZ 3, Zand 1, Vrienden schaar 1, Salamander, Scylla 3, Oikos/R. Vijfde divisie: MZ 4, Zand 2, Wilno 1, Deso, Korenbeurs 2, Belcrum. JEUGD: MEISJES A-klas: Zand, Tornado, Tielse TC, Hotak'68, Scylla, Sjaardema. B-klas F: MZ, Arnemui den, Nileta, Irene, Ventura Sport, Markie- zaat. B-klas G: Effect"71, Luto, Irene 2, SVE, Tablo, Ilac. JONGENS A-klas B: SAR, Bar tok, Quick, Hotak, Te Zaanen, PSV/Catr. A- klas C: MZ, Irene, Huizen, FVT, Stiphout, NMB/VDO. B-klas D: MZ 2, Nileta 2, Vleu ten, Docos, Ventura Sport, DHC. B-klas E: MZ 3, Nileta, Backhands, Huizen 2, DDC, Smash (M). C-klas H: De Sprint, Wilno, Backhands 2, Twenty One Op, Phielix, Scyl la. C-klas K: St.-Laurens, TCS, Shot'65, TOGB, Korenbeurs, WPK/SVN. AFDELING ZEELAND: Senioren eerste klas: Arnemuiden 1, Goese Polder 1, MZ 5, MZ 6, SAR 2, St.-Laurens 1. Tweede klas A: Yerseke 1, Arnemuiden 2, St.-Aloysius 1, MZ 7, Big Smash 1, St.-Laurens 2. Tweede klas B: Arnemuiden 3, Effect 1, Reynaert 1, Goes 1, Westerzicht 2, Big Smash 2. Derde klas A: Zand 5, Big Smash 4, MZ 10, Scaldina 1, Goe se Polder 3, Kerkwerve 2. Derde klas B: Kerkwerve 1, Zand 4, MZ 8, Wilno 2, Big Smash 3, Arnemuiden 4. Derde klas C: Zand 3, Goes 2, MZ 9, MZ II, Westerzicht 2, Goese Polder 2. Derde klas D: Effect 2, Effect 3, St.- Aloysius 2, ONA 1, RWS, SAR 3. Vierde klas A: Kapelle 1, Arnemuiden 6, PNL 1, MZ 16, Yerseke 3, Veere 1. Vierde klas B: Veere 2, Zand 6, MZ 15, Yerseke 2, Wilno 3, St.-Lau- rens 4. Vierde klas C: Oudelande 2, Kapelle 2, MZ 14, Scaldina 4, Arnemuiden 5, Laurens 5. Vierde klas D: Batavo 1, Oudelande 1, MZ 13, Scaldina 3, St.-Laurens 5, Westerzicht 4. Vierde klas E: Kerkwerve 3, Slagvast 1, Scaldina 2, MZ 12, Wilno 4, Westerzicht 3. Vierde klas F: Effect 4, Philips 1, ONA 2, HCG 1, SAR 4, IJzendijke. Vierde klas G: Philips 2, Effect 5, B S 1, Reynaert 2, STEEN 1, PZEM 1. Vijfde klas A: Big Smash 5, Scaldina 6, MZ 17, Westerzicht 6, Arne muiden 7. Vijfde klas B: Kapelle 4, Slagvast 2, Scaldina 5, MZ 20, Batavo 2. Vijfde klas C: Oudelande 4, Zand 7, Batavo 3, St.-Laurens 7, Yerseke 4. Vijfde klas D: Kapelle 3, Oude lande 3, Veere 3, MZ 18, St.-Laurens 8. Vijfde klas E: Kapelle 5, MZ 19, Westerzicht 5, St.- Laurens 6, Big Smash 6. Vijfde klas F: B S 2, STV 1, Reynaert 4, ATV 1, STEEN 4. Vijf de klas G: STV 3, Philips 3, St.-Aloysius 3, HCG 2, STEEN 2. Vijfde klas H: STV 2, STV 4, ONA 3, Reynaert 3, STEEN 3, PZEM 2. JEUGD: Eerste klas: Zand 1, MZ 4, Goese Polder 1, Westerzicht 1, Effect 1, Arnemui den 1. Tweede klas A: Zand 3, Wilno 2, Ar nemuiden 3, Effect 3, S.-Aloysius 1, MZ 5. Tweede klas B: St.-Laurens 2, Zand 2, Effect 2, Wilno 3, Arnemuiden 2, Westerzicht 2. Derde klas A: Westerzicht 3, SAR 2, Wilno 5, Effect 4, MZ 7, Oudelande 1. Derde klas B: St.-Laurens 3, Zand 4, Wilno 4, Goese Polder 2, MZ 6, Yerseke 1. Vierde klas A: Zand 5, Reynaert 1, Westerzicht 4, Oudelande 2, Ef fect 5, MZ 8. Vierde klas B: STV 1, Zand 6, Scaldina 1, Goese Polder 3, St.-Aloysius 2, Slagvast 1. Vijfde klas A: Reynaert 2, Rey naert 4, Oudelande 3, Effect 6, Kapelle 1. Vijfde klas B: SAR 4, Effect 7, Reynaert 3, Reynaert 5, STEEN 1. Vijfde klas C: Kapelle 2, Kerkwerve 1, Big Smash 1, Slagvast 2, MZ 11. Vijfde klas D: St.-Laurens 4, Kerkwerve 2, Wilno 6, Goese Polder 4, MZ 10. Meisjes eerste klas: MZ 2, Wilno 1, Effect 2, Oude lande 1, Arnemuiden 2. PW eerste klas: SAR 3, Zand 7, Arnemuiden 4, MZ 9, St.-Aloysius 3, Scaldina 2. Tweede klas: Zand 2, Zand 3, St.-Aloysius 1, Effect 3, Arnemuiden 3. PW tweede klas: MZ 12, Arnemuiden 5, Scaldina 3, Scaldina 4, Westerzicht 6, Big Smash 2. ininminiminimi

de Stem | 1984 | | pagina 11