„Middenmoot moet haalbaar zijn VEEL MUTATIES IN PROMOTIEKLASSEN Sluvoc streeft naj titel in tweede kis „Plaats in middenmoj moet haalbaar zijn" CY C rekent op titel in eerste klas heren Indeling competities „Knokken voor behoud" Morres-speler Ron Reunis: Moeilijker IJZENDIJKE - Traditiegetrouw zijn er na af loop van een volleybalseizoen spelers die naar een andere vereniging uitkijken. Heren Dames Athanatos zonder trainer Egbert Versprille van De Sterre: j Opvang Enthousiai. uiteindi huisvrouw va\ gewone En mei WOENSDAG 12 SEPTEMBER 1984 T47 PAGINA SPOM «cTËM VAN WOENSDAG 1| Van onze volleybalmedewerker HULST - Met ingang van het nieuwe volleybalseizoen zul len de Morres-heren uitkomen in de eerste divisie. Voor de Huls terse dames wordt het het tweede seizoen in de eerste di visie. Morres speelt nu al Jaren op het hoogste niveau. „Ik denk dat we een goede mid denmoter kunnen zijn", stelt Ron Reunis, al Jaren een van de vaste krachten bij Morres, enkele weken voor de compe titie. Ook Marja de Rechter geeft haar visie op het nade rende seizoen. Zowel Ron Reunis als Marja de Rechter zijn al jaren vaste steunpilaren in de Huls terse volleybalteams. Reunis kwam bij Morres zoals veel van zijn kornuiten, via de LTS waar Jo Everaert de gymlessen ver zorgde. Inmiddels speelt Reu nis al 12 jaar volleybal, nadat eerst de voetbalsport zijn vol vestigend knikt. „Trouwens, Morres is één grote familie". Zowel de Hulsterse dames als de heren zullen in het nieu we seizoen op eerste divisie niveau uitkomen. „We moeten zeker zorgen dat we erin kun nen blijven", laat Reunis we ten. „Als we blessurevrij blij ven zijn er kansen. Het is in de eerste divisie voor ons alle maal nieuw en bovenal zullen we onze lengte in deze divisie zeker hebben. Er wordt op hoogte gespeeld". ledige aandacht had gekregen. „Ik heb toen toch maar voor volleybal gekozen", glimlacht de 24-jarige kersverse werk nemer van Vitrite in Middel burg. Zelf verzorgt Reunis trai ningen bij Dynamo, Ardito en sinds kort ook bij Attack in Koewacht. Vooral van Jo Eve- binnen. „Vooral de sfeer sprak me geweldig aan", vertelt zij, raert en Jan Schut heeft hij veel geleerd. Marja de Rechter draait eveneens al even mee in het Hulsterse dameskeur korps. Via haar vriendin Jo- landa van Esbroek (ook lid van het damesteam) kwam zij bij de Hulsterse volleybalclub terwijl Reunis, sinds enkele weken haar echtgenoot, be Voor de dames lijkt het tweede seizoen in de eerste di visie moeilijker te worden. Marja: „Vorig seizoen behaal den we een vijfde plaats. Tiny de Witte is gestopt en dat is ze ker een gevoelig verlies. Daar naast is samen trainen voor ons moeilijk door studie- en werkomstandigheden. Toch zijn we in het verleden in ons tweede seizoen in een bepaal de divisie succesvol geweest, dus wie weet. Het tempo in de eerste divisie ligt hoog, terwijl we met onze lengte toch heel wat potten moeten kunnen breken". Zoals bekend staat de Mor- res-familie onder leiding van Jo Everaert als zeer fanatiek te boek. „We kennen elkaar door en door, ook buiten het volleybal. We hebben het ka rakter om steeds door te gaan en dat is toch geen sleahte zaak". Ze zijn inderdaad alle maal, zowel bij de dames als de heren, erg fanatiek, bewe ren de Hulsterse volleyballers, die al enkele jaren in Vlissin- gen woonachtig zijn. En marja vult aan: „We proberen allemaal alles goed te doen. We beleven nog steeds veel spelvreugde, hoewel mis schien voor de buitenstaander lijkt, alsof er bij ons tijdens de wedstrijd geen lachje af kan". In hun beide divisies zien ze wel meteen de titelkandidaten. Bij de heren lijkt Hamilton uit Geldrop met internatioal Wim Koch in zijn gelederen een goede kans te maken. Marja tipt bij de dames Celtona en Oikos als titelkandidaten. Marja en Ron Reunis hopen wel, dat het Hulsterse publiek Morres niet in de steek zal la ten. Steun van een fanatieke schare supporters is voor een club op dit niveau onontbeer lijk. Het echtpaar Reunis (zij 1.70 meter, hij 1.93 meter) zal zich tot het uiterste inspannen. „Volleybal is een deel van je leven geworden", besluit het duo tenslotte. Selecties: Dames: José en Elly de de Theye, Marja Reunis, Denise Broekmans, Jolanda van Esbroek, Marleen van de Vijver, Karin Mangnus, Saskia de Deckere en Tanja Bicker. Heren: Pieter Ha- melinck, Guido de Beule, Ron Reu nis, William Taelman, Kees-Jan van Haelst, Michel Everaert, Ro nald van Eerdenburg en Martin Roodzant Enthousiasme bü Ventenen Vdn onze volley balmede werker Dit jaar is het aantal mutaties in de beide promo tieklassen niet gering. maal nog vrij jong, is de pro- moitieklas een uitdaging. Oefenwedstrijden tegen pro- motieklassers liepen voor de Husltenaren goed af. Alleen de heren van Verde- gem hebben vrijwel hun gehe le selectie behouden en met de komst van Heinsdijk als nieu we trainer barst de Oostburg- se ploeg van enthousiasme. Een inventarisatie van de wij zigingen en de verwachtingen volgt hieronder. MYTILUS - Bij Mytilus wordt het tijd de noodklok te gaan luiden. In de afgelopen twee jaar zijn er bijna veer tien spelers vertrokken en de leegloop heeft zeker zijn uit werking niet gemist. Peter Verburg en Martin Burger zijn naar EWC verdwenen. „Er zijn maar zes man over voor het eerste team", zegt coach Klaas Sijp. „We raken langzamerhand uitgeput". SCHELDESPORT - Ook het Terneuzense Scheldesport moest gedwongen afscheid ne men van een van zijn spelers. Herman de Ruiter verruilde het witte shirt voor een tenue van De Sterre. Voor de rest blijft de selectie van vorig jaar gehandhaafd. Ook Tonny Fre- deriksen (39 jaar inmiddels) gaat er keihard tegenaan. Scheldesport kon echter goed nieuws melden. Na lange tijd zal Scheldesport zijn tweede team weer opde been kunnen brengen. Een gunstige ontwik keling, die het volleybal in de Scheldestad zeker ten goede zal komen. YVC - In IJzendijke verkeert men in een onzekere situatie. Theo Tazelaar en Albert van Leiden zitten nog in de zieken boeg en daarnaast hebben de Azijnhalzen geen trainer. „Dat moet intern nog opgelost wor den", aldus aanvoerder Mare van Waes. „Toch verwacht ik dat we in de subtop moeten kunnen meedraaien". Eugène du Fossé, vorig seizoen trai ner-speler, blijft bij YVC als speler. VERDEGEM - Verdegem gaat eigenlijk zonder zorgen het nieuwe seizoen in. Terneuze- naar Heinsdijk, vorig seizoen actief als trainer bij Athana- tos, zal de Oostburgse ploeg opnieuw gaan begeleiden. Zo'n 2Vi jaar geleden stopte Heins dijk bij Verdegem toen hij dit team vijf jaar had getraind. „Er zullen misschen enkele jongere spelers moeten wor den ingepast", aldus Heins dijk. „Een plaats in de mid denmoot lijkt me haalbaar, maar we zijn enthousiast be gonnen aan de voorbereiding". EVEN KIJKEN - Even Kijken zat vorig seizoen in de hoek waar de klappen vielen. Bles sure na blessure volgde en dat miste in de resultaten duide lijk zijn uitwerking niet, on danks de training van Jan Schut. Ook nu heeft de Zuid- zandse ploeg een tegenvaller moeten incasseren. Jaap Her- rebout vertrekt naar Utrecht en verlaat de club. De komen de jaren zal dit team over ene vrij smalle basis blijven be schikken. KIKKERS - Het Aardenburg- se Kikkers raakte zijn aan- valskanon Egbert Versprille kwijt aan De Sterre. Routinier Ronny Wijffels: „Er zal door stroming vanuit het tweede moeten komen. Zelf heb ik sinds januari niet meer ge speeld, maar ik ga het nog eens proberen. Handhaven is ons motto". MORRES 2 - Debutant Morres 2, vorig seizoen sterk kam pioen in de eerste klas, heeft Michel van Breemen in zijn gelederen. Deze Hulstenaar zal in oktober zijn eerste trai ningen bij het Nederlandse jeugdteam mogen meemaken. Voor de overige spelers, alle- Bij de dames is er, evenals bij de heren, geen favoriet voor de titel te noemen. Welis waar is Savok uit de landelij ke competitite teruggekeerd, evenals Marathon, maar echte toppers zijn er niet te ver wachten. ATHANATOS - Vorig seizoen draaide dit team werkelijk grandioos. Ella de Witte ver trok, maar met twee jongere speelsters erbij moeten de da mes van trainer-coach Lucian de Clerck in staat worden geacht deze prestatie te evena ren. KIKKERS - Trainer Egbert Versprille heeft het bijltje er bij neergelegd, terwijl ook speelster Marian van de Broecke aan het eind van de vorige competitie afscheid nam. Harry Verstraete, de voorzitter van Kikkers, zal de trainingen overnemen. Aan voerster Anja de Rijcke over het nieuwe seizoen: „We pro beren zo hoog mogelijk te ein digen, maar de subtop moet zeker haalbaar zijn". VOORWAARTS - Ook bij Voorwaarts trainerswisselin gen. Joost Gommers draagt het roer over aan Richard van Acker en Rob Lammerts. Ver der is speelster Els de Broek vertrokken, terwijl Jorien Broos de Axelse gelederen weer komt versterken. „We zullen met volledige inzet strijden", stelt Ina van Acker enthouasist. MORRES 2 - Dit Hulsterse team is eigenlijk puur een op leidingsteam om later voor aanvulling voor het eerste team te kunnen zorgen. Guido de Beule en Vincent Colsen hebben deze dames onder hun hoede. Leuk meedraaien is voor dit team al meegenomen. EVEN KIJKEN - Dit team is ongetwijfeld een van de vruchtbaarste. Drie basis speelsters zijn in blijde ver wachting. Hierdoor is coach Arjen Leyte wel gedwongen enkele jongere speelsters te la ten doorstromen Vorig sei zoen was het af en toe sukke len om een compleet team op de been te krijgen. Door ge noemde oorzaken zal het ook dit jaar weer kwakkelen wor den. SC MORRES - Beter ziet het er uit voor SC Morres. De se lectie is compleet gebleven en daardoor beschikt het nu over een goed op elkaar ingespeeld team. De selectie bestaat uit acht speelsters. „Als we maar lekker in deze promotieklas kunnen meedraaien, dan ben ik al tevreden", zegt Linda van Eek. SAVOK - Niet alleen bij de concurrentie zijn er veel ver anderingen, ook bij het Sasse Savok is er het een en ander gewijzigd. Trainer wordt Theo Sarneel en Karin Jansen houdt de volleybalsport voor gezien. Ilse van Langevelde (ex-Voorwaarts) komt de ge lederen versterken. „Ik reken niet op een kampioenschap. Een plaats in de middenmoot, dat lijkt me wel haalbaar", al dus Marjolein Steyaert DDE STERRE - Velen gokken op een plaats in de midden- mooot. Bij De Sterre verwacht men echter een zwaar seizoen. Noodgedwongen moest er drastische verjongd worden. Trainer Rob Lammerts is al keihard aan het werk met zijn selectie. „Als we er in blijven, ben ik al tevreden", laat De Sterre-voorzitter Gerard Bon te weten. De Sterre-voorzitter Gerard Bonte (rechts) zal al dik tevreden zijn als zijn eerste damesteam zich kan handhaven in de promotieklas. - foto de stem/cor j. de boer Mytilus-trainer Klaas Sijp: Van onze volleybalmedewerker GOES - Naast De Sterre, EWC en Morres komt ook Mytilus uit Goes uit in de lan delijke volleybalcompetitie. Trainer-coach Klaas Sijp moet één speelster missen en gaat met acht dames de com petitie in. Hij verwacht een moeilijker seizoen dan vorig jaar. „Voorlopig ga ik er van uit dat we moeten knokken voor behoud", laat hij weten. Ook in de nieuwe competitie moet Mytilus op papier in staat worden geacht een aan tal wedstrijden te winnen. Vo rig seizoen waren de krachts verschillen gering. Een paar wedstrijden verliezen bete kende onherroepelijk een dui keling op de ranglijst. Sijp: „Vorig seizoen stelden we vooraf, we zien wel waar we eindigen. Toch denk ik dat we hoger kunnen. Het wordt weer iedere week knokken en hopen dat we punten pakken". Sijp kan kiezen uit de vol gende selectie: Jouk Visser, Els de Blaey, Elvira Adriaan- se, Nel Castelein, Carolien Belzer, Marian van Zweden, Marja Geelhoed en Herma En- gelkes. Van onze volleybalmedewerker IJZENDIJKE - In de beide eerste klassen van de Zeeuwse volleybalcompeti tie zijn bij sommige teams de verwachtingen nogal hoog gespannen. CVC rekent op een kampioenschap in de eerste klas heren. Daarnaast zit Athanatos in de problemen. Enkele weken voor de competitiestart za ten de Kloosterzandenaren nog zonder trainer. Heren: ATTACK - Attack uit Koewacht heeft voor het komende seizoen geen nieu we aanwinsten mogen be groeten. Tenminste, als men Ron Reunis als nieuwe trai ner geen aanwinst wil noe men. Het is zeker dat Attack hiermee een vakman in huis heeft gehaald. „Een vierde plaats op de ranglijst, net als vorig seizoen, moet toch haalbaar zijn", stelt Ronny Verbraeken. SAVOK - Als er één team was, dat vorig seizoen de verwachtingen niet heeft kunnen waarmaken, dan was het Savok wel. De tite- laspiraties liepen op een to tale mislukking uit. Dit sei zoen is men wat voorzichti ger geworden. Theo Sarneel wordt coach-trainer bij de dames en stopt met actief volleyballen. Werner Tack is naar Morres vertrokken en André van de Windt komt Savok versterken. „Een goe de middenmoter", stelt Sa- vok-voorzitter Herman Dorst voorzichtig. „Het is nog moeilijk om een oordeel te geven". DE STERRE 2 - Ook bij De Sterre 2 is er een volksver huizing gweest. Frank de Bock en Wilfried Roelandt komen terug uit het eerste team. Sjef Meuldijk komt over van Athanatos. Gerard Bonte: „De gezelligheid staat voorop. We hebben geen titelaspiraties. Vorig seizoen speelden we te wis selvallig". Op de foto rechts Savok-voorzitter Herman Dorst. We moeten een goede middenmoter kunnen zijn dit seizoen", stelt Dorst. Naast hem Marjolein Steyaert, die op dezelfde klas sering voor de Savok-dames rekent. - foto de stem/cor j. de boer CVC - Laten de andere teams zich voorzichtig uit, bij CVC weet men wat men wil: het kampioenschap. Jan de Poorter: „We krijgen er Rik Lenhout bij. Hij heeft in België op hoog niveau ge speeld. Gerrit Naessens heb ben we als trainer kunnen strikken en daardoor zijn de verwachtingen bij ons hoog gespannen". ATHANATOS - Grote pro blemen bij Athanatos uit Kloosterzande. Geen trainer voorhanden, maar wel de zelfde selectie. „Op korte termijn hopen we toch nog een trainer te kunnen vin den", vertelt voorzitter Otto Vosveld. „Toch gaan we vol goede moed de competitie in". VOORWAARTS - Een klei ne leegloop viel er bij Voor waarts te noteren. Drie spe lers vertrokken in verband met studie. Toch is Joost Gommers zeker niet pessi mistisch. „Ik zie de competie gunstig tegemoet. Ik reken er dan ook op, dat we in de bovenste helft kunnen mee draaien". Dames: YVC - Bij de IJzen- dijkse dames zullen dit jaar enkele talentvolle aspiran ten deel uitmaken van het eerste damesteam. Vorig seizoen speelde YVC sterk. Ook dit jaar hoopt trainer Paul van de Calseyde op succes. „Ik zie het positief in. Talent is er volop. Enkele speelsters moeten nog wat wedstrijdervaring opdoen, maar dat mag geen pro bleem zijn",besluit hij. ATHANATOS 2 - „Een plaats in de middenmoot lijkt me voor dit team wel haalbaar", zegt Otto Vos veld. „Ze zijn bereid er kei hard voor te knokken en het is alleen jammer dat we door studie regelmatig ta lenten verloren hebben". Trainer Peter Jonckheim zal alles in het werk stellen om goed voor de dag te komen. IJZENDIJKE - Zaterdag 29 september start t nieuwe volleybalcompetitie. Veel teams zijn lange tijd bezig aan hun voorbereiding. Spel en speelsters veranderden van vereniging t ook waren er enkele verennlglngen die een niet we trainer mochten begroeten. Om de volley liefhebbers op de hoogte te stellen van deze zlglngen en de verwachtingen te pellen, invent rlseerde onze volleybalmedewerker Wlliy Leeuwen een en ander. Van onze volleybalmedewerker IJZENDIJKE - Niet alleen in de hogere klassen van de vojj balcompetitie wordt er op een kampioenschap gerekend. Oot het Sluiskilse Sluvoc zijn de verwachtingen hoog gespas Zowel bij de dames als bij de heren hoopt men het kaupL schap binnen te halen. Een overzicht van de verwachting j de tweede klas B. Dames: SLUVOC - Sluvoc de gradeerde vorig jaar uit de eerste klas. Weliswaar onfor tuinlijk, maar de feiten lagen nu eenmaal niet anders. Wel heeft het nu voor de nieuwe competitie een andere trainer. Benny Ivens, een oud-speler van Sluvoc, zal de touwtjes in handen nemen. „Ze spelen echt voor de bovenste plaats, dat is zeker", zegt Jan de Waal, bestuurslid van de Sluiskilse volleybalclub. PHILIPPINE - Niet alleen bij SLuvoc is er optimisme te no teren. Bij Philippine ziet de toekomst er rooskleurig uit. Trainer Te Wieske zal zijn da mes zo goed mgoelijk voor de competitie klaarstomen. Be stuurslid Van de Luijster stelt tevreden vast, dat bij een laat ste wervingsactie tientallen jeugdige Philippinenaren zich hebben aangemeld als lid. Hierdoor is de volleybalsport weer meer in de picture geko men. Heren: ZAAMSLAG - Joost Gommers zal de selectie van Zaamslag onder zijn hoede ne men. Zaamslag heeft voor het komende seizoen een smalle basis. Nieuwe leden zouden dan ook met open armen wor- Van onze volley oaimedewerker SLUIS - „Ik verwacht dat we voor een plaats in de midde: in aanmerking kunnen komen", aldus Egbert Verspril! Sluis, die met ingang van het nieuwe volleybalseizoen zal u men voor het Zuiddorpse De Sterre. Bij zijn vorige club Kil was Versprille uitgekeken, maar zijn drang naar een hogej veau deed hem besluiten een sprong naar het landelijke vol bal te wagen. Egbert Versprille kwam op 14-jarige leeftijd bij WIK in Sluis terecht. Af en toe bezocht hij de trainingen en wedstrij den en hij liet zich overhalen om aan de volleybalsport deel te nemen. „Toch was voetbal mijn hoofdsport", vertelt Ver sprille. Dat hij ook in deze sport hoge ogen gooide bleek uit zijn doelpuntenlijst: 32 goals in één seizoen. Ook werd hij opgeroepen om in de eerste selectie van de voetbalclub Sluis uit te komen. Twee sei zoenen lang kon Versprille de volleybal- en voetbalcarrière combineren, maar uiteindelijk koos hij toch voor volleybal. Versprille: „Deze sport be viel me goed en daarom heb ik mijn voetbalschoenen aan de wilgen gehangen. Daarnaast vond ik dat er bij voetbal te veel blessures waren". Zijn carrière bij WIK was ook maar een kort leven bescho ren, want er kwam een totale leegloop bij deze club, zodat uiteindelijk werd besloten WIK op te doeken. Versprille verhuisde naar Kikkers in Aardenburg. „Ik was daar ge woon uitgekeken, tenminste op sportief gebied", laat hij weten. „Qua niveau kon ik niet veel meer winnen. Toen ik in militaire dienst zat trainde ik bij Dynamo in Middelburg. Een verzoek om daar te komen spelen heb ik afgewezen". Toch kijkt hij met plezier terug op zijn Kikkers-periode. Versprille: „Ik had een goede band met iedereen. Kikkers is een gezellige vereniging met een uitstekende sfeer. Alleen sportief gezien kon ik er niet meer verder". den ontvangen. Bestuui Van der Peyl is dan ook zichtig met zijn voorspél] „We gaan maar afwaej wat er op ons af komt" SLUVOC - In Sluiskil men voor de komende cori titie maar één doel: del binnenhalen. René Boogl zijn team op scherp zett Sluvoc-voorzitter Jan dei laat het duidelijk weten. rekenen op een kampij schap. Er zijn enkele nièf jonge spelers bijgekom we hebben volop mogelijlJ den". SSV - SSV uit SchoondjjJ wellicht een van de klei] verenigingen in de Zee] volleybalcompetitie. Ook 7 het nieuwe seizoen zijnde! wachtingen niet al te hoc spannen. Jan de Rijk:", hebben een smalle basis! ben al blij als we ons stay houden. Nieuwe leden z] we met open armen ontif gen. Toch moet een plaat! de middenmoot haalbaar] Met ingang van de nieJ competitie zullen we trouI de training samen met i Kijken in Zuidzande verJ gen". Qaarom kon Jan Schut (trainer van De Sterre) de 1.96 meter lange aanvaller in zijn selectie opnemen. „Ik ben van af het begin goed opgevangen en in het spel betrokken. Het is nu nog wel zoeken naar de juiste samenstelling. Com neel is het stukken zwaï en er wordt in een hoger po gespeeld. Na een tri ben ik dan ook flink bek: Twee oefenwedstrijdei gen Flamingo's en M( werden verloren, maar h( nog even zoeken naar hetj te ritme. Trainer Jan kan kiezen uit Lon Sta! Frank Audenaerde, Rob merts, Jos de Clerck, Bonte, Herman de ter(overgekomen van Schel sport), Erwin Hofman, Egt Versprille en zelf blijft hij tief als speler. De Sterre, dat uitkomt ir derde divisie, traint drie 1] per week. Een grote overg voor Versprille? „Hele" niet. Toen ik in dienst trainde ik minstens vier per week. Bij Kikkers, R mo en het militair team. r door is dat geen prob» Qua spelniveau is de overf natuurlijk wel groot V( hadden mij al aanbevoh een hoger plan te gaan si Ik weet dat ik nog veel leren, vooral verdedigend het nog beter". Toch lijkt een even: van de prestatie van vorig! zoen voor de Sterre niet voudig. De selectie is kw (Frank de Bock en Wi Roelandt deden een staph rug) en sommige tegi ders zijn onbekend. Versp „Ik denk dat het tweede zoen in deze divisie altij tiger is. Alles boven de denmoot valt me mee, n wel leuk andere volley» te ontmoeten terwijl met andere speltypes geconfronteerd". De Sterre is inmKM® aan een straffe voorber bezig. Naast een aa.n~\, bezette toernooien 'n r gische Assenede eni Du» de, bij Atak en EVV1C, ook op trainingskamp fP naar de Belgische Ar Wellicht dat dit nog vruchten zal afwerpen. PATAT FRITES kilobaai van 1.89 voo\ VERS BRAADKUIKEi kilo van 6.90voor... F Artikelen geldig t/m zaterdag^ Max. 3 eenheden per artikelw WINKELCENTH Van onze volleybalmedewerker TERNEUZEN - De indeling van de volleybalcompetitie voor de landelijk spelende teams en die in het district Zeeland, ziet er als volgt uit: LANDELIJK: Eerste divisie B dames: Van Santen, Den Haag; Morres, Hulst; DVO, Oud-Beijer- land; Oikos, Roermond: Van Win den/B, Berkel; Sarto/Pellikaan, Tilburg; Pancratiusbank/VCH 2, Heerlen; DOS, Schoonhoven; Bre- vok/ABV, Breda; Starlift/VGB 2, Voorburg; Geervers P&P, Schaes- berg; Celtona/VCE, Boxmeer. Eer ste divisie B heren: Kalinko, Sche- veningen; Morres, Hulst; Uden- hout, Udenhout; EAW, Arnhem; Hamilton/G, Geldrop; Broleco, Vlaardingen; Tiemstra, Nijmegen: DOS, Schoonhoven; VC Krimpen, Krimpen aan de IJssel; Polaris, Helmond; VCS, Schiedam; Geevers P&P, Schaesberg. Derde divisie F dames: De Zebra's, Oudenbosch; EWC, Vlissingen; Udenhout, Udenhout; AKS, Breda; Van Tart wijk, Schijndel; Sarto/Pellikaan 2, Tilburg; Soetelieve/DB, Den Bosch; Karanoi, Eindhoven; Bre- vok/ABC 3, Breda; Saturnus de Molen, Uden; Symmachia, Roosen daal; Mytilus, Goes. Derde divisie F heren: Odulphus 2, Tilburg; EWC, Vlissingen; Eevoc, Wester- hove; IKS"Ï2, Breda; Van Tartwijk, Schijndel; Sarto/Pellikaan 2, Til burg; Voko, Oosterhout; Sic Pug- no, Bergen op Zoom; Ovoco, Oss; De Sterre, Axel; Van Zandvoort, Vlijmen; Verbunt WC 2, Vught. DISTRICT ZEELAND: Promo tieklas dames: Savok, Marathon, Dynamo'70, Kikkers, EWC 2, Voorwaarts, Morres 2, SC Morrs, Even Kijken, De Sterre, Athanatos. Promotieklas heren: Mytilus, EWC 2, Dynamo'70, Scheldesport, Verdegem, WC, Even Kijken, My tilus 2, Kikkers, Morres 2, Bok. Eerste klas dames: Mytilus 2, Ma rathon 2, Ardito, YVC, Marathon 3, De Klomp, Athanatos 2, Bok, Sa vok 2, EWC 3, Voorwaarts 2. Eer ste klas heren: Athanatos, Sgravo, Attack, Savok, De Sterre 2, EWC 3, CVC, De Polder, Ardito, Dyna mo'70 2, Voorwaarts. Tweede klas A dames: Dynamo'70 2, Marathon 4, Mytilus 3, Sgravo, Wiska, Mara thon 5, Ardito 2, Ardito 3. Tweede klas A heren: Mytilus 3, Bok 2, Wiska, Mytilus 4, EWC 4, Mara thon, Mytilus 5. Derde klas A he ren: Sgravo 2, Wiska 2, Dynamo'70 3, Dynamo'70 4, Ardito 2, Labyel- lov. Derde klas A dames: Bok 2, Mytilus 4, Sgravo 2, Sgravo 3, EWC 4, Marathon 6, Wiska 2, Dy namo'70 3. Tweede klas B dames: Sluvoc, De Stem 2, vok 3, Attack, Even y kers 2, YVC 2, CVC. heren: Zaamslag, SM-i Kijken 2, YVC 2, Verdegem*, De Sterre 3. Derde Um T1 Savok 2, Voorwaarts A Attack 2, Savok 3, YVC J, sport 2. Promotieklas dames en eerste klas dames en her j klas B dames spelen eenjfc petitie. Tweede klas A dam J ren tweede en derde Idas 71 klas A dames en hereni J derde klas B spelen 1W j

de Stem | 1984 | | pagina 10