299.- Dubbele zege van Robesin if BEUR Wielermiddag in Cadzand Sterk amateurveld in Goes Handbaltoernooi in Den Dullaert Huldiging van RES-kampioenen Record van Dingemanse WV Middelkamp viert jubileum Recreatief volleybal in Oostburg |w van ATARll j 99." skend lage prijzen flielerprogramma Theo Middelkamp Schelde en Stormvogel ingeslagen Ikampioen HULSTER AMBACHT Resultaten Meier jeugd Coopertest van RKHAY Bekerduel heren GSC Oprichting damclub in Terneuzen J eugdrenners Middelkamp goed op dreef A7 Jlcomputer 2600 Junior |r 600 XL. 499.- |r 800 XL 899.- der 1010. 149.- i5o 999.- 1020299.* 10271 1 59.' de spelcomputers ram, 32 K rom I DONDERDAG 6 SEPTEMBER 1984 T14 - ST-06 in een envelop zonder postzegel naar: A B.M. Al, Antwoordnummer 10517 4870 WB Etten-Leur Van onze sportmedewerker gOES - Het wielerprogramma jat zaterdag 8 september in j„es-zuid wordt afgewerkt in set kader van het 30-jarig be gaan van de ZRTC Theo Mid delkamp, ziet er als volgt uit: U30 uur: recreatierenners en .rensters, respecievelijk 40 en jj kilometer; 11.45 uur: nieu- jelingen-dames, 30 km; 12.45 iur: nieuwelingen, 40 km; [4,00 uur: dames, 45 km; 15.15 ,Ur: junioren, 60 km; 16.45 jur; liefhebbers/veteranen, 50 dm; 18.00 uur: amateurs, 80 ki lometer. Na afloop van dit omvang- Irijke programma recipieert liet clubbestuur in het St.-Wil- liebrord College aan de Fruit ion in Goes en daar wordt ok een grote feestavond ge houden. Van onze waterpolomedewerker llUIDZANDE - Stormvogel I j de heren en Schelde bij de liames zijn de winnaars ge- Iwrden van de Zeeuwse zo- |:tr-water polocompetitie, heide teams deden dit op luertuigende wijze, namelijk lionder één verliespunt te in- lasseren. I Opvallend zwak kwamen de ■heren van Bruinvis uit deze Itompetitie. De Sassenaren Jonden uit geen enkele van de l;es wedstrijden een winstpunt lalen en eindigden dan ook hoosteloos onderaan. Il'itslagen: heren: Stormvogel- ■Bruinvis 19-1, Ganze-Schelde 12-1, Icanze-Bruinvis 12-3, Ganze- lïlormvogel 4-6, Schelde-Ganze 3- h dames: Luctor-Stormvogel 3-7, ■Ganze-Schelde 0-8, Schelde-Luc- llirSi-2, Schelde-Ganze 7-1. Itindstand: heren: Stormvogel 6-12, Itanze 6-8, Schelde 6-4, Bruinvis 6- I dames: Schelde 6-12, Ganze 6-7, ■Ssrmvogel 6-3, Luctor 6-2. Van onze sportmedewerker GOES - De Zeeuwse Ren- en Toerclub Theo Middelkamp, die het 30-jarig bestaan viert met een uitgebreid wielerpro gramma zaterdag 8 september en een vijftal toertochten zon dag 9 september, heeft in de loop van de jaren flink aan de weg getimmerd. Men werd on der andere interclubkampioen van Nederland in de jaren 1957, 1958, 1961 en 1962. Met renners in de gelederen als Jo de Roo, Piet Rentmeester, Jaap Huissoon, Bram Ver- sluijs en Theo van Wychen, werd de Zeeuwse club be faamd. Door individuele prestaties van zijn leden kreeg Theo Middelkamp eveneens grote bekendheid, zowel op natio naal als op internationaal ni veau. Namen als Jan Raas, Jo de Roo en Piet Rentmeester behoeven wat dit betreft geen nadere introductie. In 1954 op gericht onder de naam De Lo comotief, werd reeds in 1955 de clubnaam gewijzigd in ZRTC Theo Middelkamp, genoemd naar de in het Belgische Kiedlrecht wonende Zeeuw, die in 1947 in Reims bij de profs wereldkampioen werd op de weg. De eerste voorzitter van de club was de Goesenaar Sjaak Mondeel, die een jaar later reeds in die functie werd opgevolgd door Ad Verhulst. Beiden zijn inmiddels overle den. Vooral onder de stuwende leiding van Verhulst kwam de Goese club tot grote bloei. Ook Jan van Steen, die gruime tijd de voorzittershamer hanteer de, had grote verdiensten voor de vereniging. Bestuurlijk kende men ook wel eens im passes, maar de laatste jaren is daar geen sprake meer van. Onder leiding van de huidige voorziter Jan van Osta flo reert Theo Middelkamp op een manier waarop veel clubs in Nederland ongetwijfeld ja loers zullen zijn. Van osta, die tijdelijk ook de functie van penningmees ter waarneemt bij zijn club, weet zich verzekerd van de steun van mede-bestuurders en commissieleden, die even eens van wanten weten. Zij dragen er mede toe bij dat de ZRTC Theo Middelkamp moemnteel bloeit als nooit te voren en de toekomst met veel vertrouwen tegemoet kan zien. Van onze sportmedewerker GOES - Bij de amateurs, die het wielerpro gramma 8 september in Goes afsluiten, zijn vrijwel alle bekende Zeeuwse renners van de partij. We noemen onder andere Pièrre Raas, Patrick Tolhoek, Ab Verplanke, Werner Wie me, Jacky van der Horst, Jos van Baal, Ar nold Kurvink, Peter van Acker en Kees de Nooyer. Blikvangers van buiten de provincie zijn onder meer Rainiër Valkenburg, Ferry van Loon en Wim Lugtenburg. Bij deze categorie hebben zich 86 deelnemers gemeld. Ook de junioren zijn goed vertegenwoor digd met 68 deelnemers. Onder hen Antoine Goense, Johnny de Bruijne, Niek de Taye, Arnold van Goethem, Peter Mol en Jan Mo- bach. Onder de 62 nieuwelingen die staan inge schreven bevinden zich bekende Zeeuwen als Richard de Vrieze, Maarten Goeree, Wilfred Geijs, Hans Vis, Jacky Fortrei en Marco Pij- pelijk. Als gevaarlijke concurrenten treffen zijn de Brabanders Paul Barten, Anton Tak en Johan Melsen. Bij de dames zijn onder andere van de par tij Heieen Hage en Petra van Stel en bij de nieuwelingen-dames gaat Mariëtta Zoetewei proberen de Zeeuwse eer hoog te houden. Verder zijn er nog wedstrijden voor liefheb bers/veteranen en voor recreatieve renners en rensters. Ruitertop naar Apeldaarn Van onze paardesportmedewerker TERNEUZEN - Het sfeervolle natuurpark Berg en Bos in Apeldoorn vormt zaterdag 8 september voor de 21e keer het decor voor een paardesportevenement dat qua omvang en al lure mag worden gerekend tot een van de grootste hippische manifestaties in Nederland. Het evenement mag zich dan ook sinds jaren verheu gen in een enorme publieke belangstelling, die jaar lijks het aantal van 10.000 bezoekers royaal haalt. Tijdens deze nationale kam pioenschappen van de Ko ninklijke Nederlandse Fede ratie van Landelijke Rij vere nigingen komen zo'n 500 com binaties aan de start, die zijn geselecteerd via de provinciale kampioenschappen. De Zeeuwse combinaties die gese lecteerd zijn (voor de paarden tijdens de titelstrijd in Bier vliet en voor de pony's in Kat- tendijke) zullen gezien de af stand naar Apeldoorn al op vrijdag vertrekken. In de Z-klasse voor het ver enigingskampioenschap wordt de Zeeuwse eer hoog gehouden door De Zwinruiters uit Nieuwvliet, dat al eerder dicht bij de nationale titel was. Ook dit jaar mag De Zwinruiters Van onze tennismedewerker IZAAMSLAG/VOGELW AARDE - De op drie fronten Inrijdende Marijke Robesin uit Hoek legde met haar Ihvee overwinningen in haar poule de basis voor de ■eindzege in het damensenkelspel in het deze week ge- Jouden 4 Dorpentennistoernooi. Forse overwinningen p respectievelijk Compiet (14-3) en Anneke de Jonge 19-0) liet zij op het scorebord aantekenen en waar- loor zij inmiddels bovenaan het schema staat van het hoofdtoernooi. 9r informatie over pvensverzekeringen ypotheek-pakket foonhuis- en Inboedelpolis iektekostenpolis irbeidsongeschiktheidspolis Ook in de dubbels is de win- lures van vorig jaar nog volop I de strijd, want samen met laar partner Marijke Vervaet ■bereikte zij de kwartfinales Inn het damesdubbelspel via Bun zege op het duo Doorns/ Jparrenboom: 14-4. Hun te- Jtnstandsters in deze catego- Je zijn Elma Veraert en Loes Pike, want zij waren het die Bet 9-8 met de hakken over de poot de overwinning pakten l'agen het duo De Kort/De tbepper. I In navolging van de strijd N de heren lieten de partijen l-t het damesenkelspel in de Boules geen verrassingen zien. Bk betekent dat de als tweede Jplaatste Marijke Vervaet fok inderdaad deze plaats op l-t schema van het hoofdtoer- l'Mi inneemt. Hetzelfde geldt Tjw de kanshebsters Nicole l'tuggrave, Mariike van Driel lestuur van het water- kmbacht maakt bekend, d.d. 8 augustus 1984, assing van artikel 12 van vet 1900 voor de verbe- ntwatering van de Saef-; i aanzien van de daarbij slen door Gedeputeerde land is goedgekeurd bi| lugustus 1984 onder nr. eling. Der 1984. ■stuur voornoemd, ollot d'Escury, dijkgraaf C.B. Ysebaert, griffier- 7<m onze sportmedewerker rBBENBROEK - De jeugdli- I "itiehouders van de wieler- l'treniging Zeeuwsch-Vlaan- |«ren waren actief in het l'iiii-fiollandse Abbenbroek. f Pvallend de laatste tijd is het IMte rijden van Jean-Pièrre I wtrei. De Bressiaander reed l'Ptieuvv goed met een derde ifts bij de 12-jarigen terwijl I* Johnny van Cadsand met l'i vijfde plaats een uitste- l'tnde prestatie leverde. J Serge van Boven werd in r'ielfde leeftijdsklasse der- I jijde. Bij de 11-jarigen werd lobbert Nijs tiende. Antoine pschuur en Wilmar van de I^ghe werden respectievelijk I'ende en negende bij de 10- P'gen en Richard van Cad- l/:"' legde op een vierde |1?ts beslag bij de 9-jarigen. 1 Komende zondag zijn ze ac- J. Cadzand, waar naast de I Zeeuwse wieiervereni- in in de oudste catego- ij, ook de verenigingen R en Waal, Maaskant en r Zwaluwen present zullen en Janny Dieleman. Bij de heren werd overigens reeds een partij in het hoofd toernooi afgewerkt. Daarbij werd Philten-speler Kees Huijbregts, na zijn overwin ning op Willy Lippens, door Riny Kort een halt toegeroe pen. Kort plaatste zich door een 11-2-zege op Huijbregts voor de kwartfinales, waarin hij waarschijnlijk strijd zal moeten leveren tegen zijn clubgenoot Peter Kouwij zer, die dan overigens wel dient te winnen van Aloys Sponselee, die zich op de valreep schaar de bij de poulewinnaars door zijn 7-2-overwinning op Eddy de Bock. In het gemengd dub belspel lijkt het duo Marjolein Schellekens/Toine de Waal hoge ogen te gaan gooien. Zij plaatsten zich voor de kwart finales door het duo Ann en Gerard van den Berg kansloos te verslaan met 12-1. Uitslagen: DE: Marijke Vervaet-E. van Tatenhove 12-3, Janny Diele- man-Coos Geuze 8-3, Marijke van Driel-R. Verhage 11-2, Nicole Burggrave-A. Wieland 14-2, Loes Eijke-K. Haak 11-4. DD: Heij- boer/De Bruijne-Roth/De Jonge 12-7, Louwerse/De Rooy-Lan- kreijer/De Oude 15-4, Siewert/ Dieleman-Guilliet/Huijbregts 14- 0. HD: Huijbregts/Kraak-Van Amersfoorth/Edward van Muyen 8-6, Van den Akker/Guilliet-Ha- melink/De Ridder 9-5, Erpelinck/ Arens-Vanhijfte/Sparrenboom 16- 2, Veraart/Hamelink-Vervaet/ Taalman 11-2. tot de favorieten worden gere kend. In de L-klasse voor het verenigingskampioenschap mag Oranjezon uit Vrouwen polder onder leiding van in structeur Bram Wattel voor een verrassing proberen te zorgen. Zeeuwse amazone Suzan Malcorps met Onda van De Zwinruiters komt uit in de strijd om de dressuurtitel in dividueel in de Z-klasse. Zij beschikt over de nodige routi ne op nationaal niveau, alleen Onda mist de nodige ervaring. Haar clubgenote, Liesbeth Schijve met Nicolette kan ho ge ogen gooien bij het Z-sprin- gen. Zij reed inmiddels con coursen in Zwitserland en West-Duitsland en kent het parkoers in Apeldoorn uitste kend. Als de combinatie zater dag in vorm is kan die ver ko men tijdens de nationale titel strijd. In het verenigingskam pioenschap voor pony's komt het Axelse De Kleppertjes al voor de zeventiende keer uit op de Levade. Een gerouti neerde ploeg, die al een keer eerder reserve-kampioen van Nederland werd. Zeeuws springkampioene in de Z- klasse, Ellen de Bliek met Co- bien van Luctor et Emergo uit Zaamslag, is van nationale klasse en kan eveneens hoog scoren in Apeldoorn. Als deze Zeeuwsch-Vlaamse amazone de zaken koelbloedig aanpakt is zij favoriete voor de natio nale titel. Dit is eveneens het geval in de Z-dressuurklase, waarin de Zeeuwse eer wordt verdedigd door Renata Mahu met Sandra van De Honteruiters. Zij de buteert op nationaal niveau en dan kunnen de spanningen wel eens parten spelen. Chris- tiaan Provoost van Oranjezon uit Vrouwenpolder, die kam pioen werd in de Z-klasse mennen, mag met Viola pro beren een medaille te verove ren in Apeldoorn. Van onze atletiekmedewerker HULST - Vandaag houdt de Hulsterse atletiekvereniging RKHAV de halfjaarlijkse Coopertest op de accommoda tie aan de Zandstraat. Deze test bestaat uit 12 mi nuten lopen. De afgelegde af stand in dit tijdsbestek wordt aan de hand van tabellen om gezet in conditie. De vorige test werd gehouden in april. De aanvang van deze Cooper test is 19.00 uur en men kan zich aanmelden in de kantine van RKHAV. Suzan Malcorps; Zeeuwse vertegenwoordigster in de Z-klasse dressuur. FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Van onze handbalmedewerker HULST - Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van sporthal Den Dullaert te Hulst hebben de drie Oostzeeuwsch- vlaamse handbalverenigingen voor zondag 9 september een programma samengesteld, waarbij een hele dag de hand balsport centraal staat. Niet direct qua prestaties, maar meer het plezier, waabrij voor elk wat wils, is er een aantrek kelijk programma uitgerold. De meisje-welpen komen het eerste aan bod. 's Morgens öm negen uur treden dan de teams van Hontenisse en KHV in het stridperk. Om half tien zijn de trio-wedstrijden tussen de pupillen van Hontenisse 1 en 2 en KHV. De pupillen ma ken om elf uur plaats voor de aspiranten. Ook nu trio-wed strijden tussen Hontenisse, HVH en KHV. Als afwisseling spelen om 12.30 uur de ouders tegen elkaar. Eerst de moeders van Hontenisse tegen de moe ders van HVH, direct gevolgd door een duels tussen de va ders van Hontenisse en die van HVH. 's Middags is het de beurt aan de senioren. Vanaf twee uur treden de dames aan voro hun onderlinge duels, die elk een half uur duren. Hontenisse tegen KHV staat als eerste ge programmeerd, gevolgd door HVH tegen KHV en Hontenis se en HVH sluiten deze wed- strijdserie af. De heren sluiten de handbaidag af. Om 15.45 uur komen dan de teams van Hontenisse en HVH in het strijdperk. Alle wedstrijden worden gespeeld in sporthal Den Dullaert te Hulst. CARLOS BOERMAN uit IJ- zendijke reed in Gentbrugge bij de WAOD naar een derde plaats in een veld van 39 deel nemers. Winnaar werd Gil bert Farazeijn. PATRICK VAN PASSEL pak te een zesde plaats in St.-De- nijs Boekei waar 41 amateurs de toeclips dichttrokken en Luc Ronsse won. Van onze volleybalmedéwerker OOSTBURG - De commissie recreatief volleybal in Oostburg is er weer in geslaagd in de komende wintermaanden sporthal De Veerhoek in Oostburg voor enige uren per week te reserveren. Vorig seizoen werd deze competitie in Sluis afgewerkt, maar dat was geen groot succes. Tot aan de winterstop (kerstvakantie) zal er één keer per twee weken worden gespeeld op de dinsdagavond van acht tot tien uur. Na de kerstvakantie is de speeltijd verplaatst naar vrijdag avond tussen half zeven en half negen. Het is dus mogelijk in te schrijven voor de periodes oktober-december of januari-maart. Er kan uiteraard ook voor de gehele winterperiode worden in geschreven. Het inschrijfgeld per team bedraagt voor de halve competitie vijftig gulden en voor de hele competitie tachtig gulden. „Het is een gezellig gebeuren op deze sportieve en vooral recreatieve avonden. Hopelijk worden de volley ballief hebbers in West- Zeeuwsch-Vlaanderen zich dat bewust", zegt Peter Don, be stuurslid van de commissie Recreatief Volleybal Oostburg. Van onze motorsportmedewerker AXEL - Als sfeervolle af sluiting van het RES-motor- crosskampioenschap voor amateurs en licentiehou ders, wordt op het Axelse Smitschorre-circuit morgen een feestavond gehouden waarop de diverse kampioe nen uit de zomeravondcom petitie zullen worden gehul digd door wethouder Apers van de gemeente Axel. Omdat het bestuur van de Stichting Recreatieve Ex ploitatie Smitschorre een grote opkomst verwacht - in totaal telde de RES-compe- titie meer dan 200 deelne- mers - heeft men voor deze gelegenheid een grote feest tent op het terrein neergezet. Op deze feestavond, die mo gelijk is gemaakt door di verse sponsors uit Zeeuwsch-Vlaanderen, krijgt iedere deelnemer een herinneringstrofee, terwijl er in het officiële gedeelte vijf bekers per categorie worden uitgereikt. Dan zul len ook de door Dagblad De Stem beschikbaar gestelde trofeeën voor de meest spec taculaire, de meest veelbelo vende en de meest pechvolle rijder worden uitgereikt. Terugblikkend op de RES-competitie mag gesteld worden dat deze een groot succes is geworden en in middels de aandacht heeft getrokken van rijders ver buiten Zeeuwsch-Vlaande ren. Wat de activiteiten op het Axelse circuit betreft, 12 september wordt er een zo genaamde prominenten- cross gehouden waaraan wordt deelgenomen door het RES-bestuur, de wedstrijd leiding en juryleden, baan- coammissarissen en de pers, terwijl de finale van de Zeeuwse trofee eveneens wordt afgewerkt op het Smitschorrecircuit. Evene menten die erop wijzen dat het RES-bestuur nog steeds hard aan de weg timmert. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De winnaar van de Zeeuwse zaalhandbal beker bij de heren, GSC, speelt vanavond de eerste ronde in de strijd om de landelijke be ker tegen het Eindhovense DES'72, dat in de derde divisie uitkomt. Deze wedstrijd wordt ge speeld in de nieuwe sporthal" van Goes, die nog niet officieel geopend is en begint om 20.00 uur. Van onze atletiekmedewerker ROTTERDAM - Tijdens de landelijke finalewedstrijden atletiek in de derde klas heren legde de formatie van AV'56 op een vijfde plaats beslag met een puntentotaal van 15.324. Daarmee miste de Goese ploeg op een haar na (240 punten had de vierde geklasseerde meer) de promotie naar de tweede klas. Tijdens deze wedstrijden vestigde Theo Dingemanse een nieuw Zeeuws record op de 110 meter horden. Hij kwam tot een tijd van 15.3 seconden, waarmee hij twee- tiende seconde boven het bestaande record van Luc van Laere bleef, dat sinds 1982 in de recordlij sten stond. Ook op de 100 meter vlak liep Dingemanse met 11.5 een uitste kende tijd. Een persoonlijk record was er voorts voor Bram Hoogesteeger op de 100 meter in 11.0; Erik Stigter op de 400 meter in 51.0; Richard Bernard op de 110 meter horden in 176.2; Gert Zweedijk bij het verspringen met 6.20 meter en Peter Catsman, die 36.54 meter met de dis cus wierp. Ook de overige resultaten van de Goese for matie, die lange tijd op de vierde plaats stond, waren van uitstekend gehalte. De belangrijkste uitslagen waren: Huib Dalebout, 5 km in 15.25.7; Leon van der Velden, 5 km in 15.33.3; Gert Zweedijk, polstokhoog springen 3.40 meter; Peter Catsman, speerwerpen 60.0; Rudi Li- berton, kogelstoten 10.52 en hoog 1.65; Jan Eversdijk, kogelstoten 10.50; Dik Hoogesteeger, speerwerpen 45.70; Erik Stigter, ver springen 5.812; Richard Bernard, hoogspringen 1.65; Frank Zwee dijk, discuswerpen 24.56; René Zweedijk, 1500 meter in 4.07.2; Gert van de Weele, 1500 meter in 4.08.5; 4 x 100 meter in 44.0. Van onze sportmedewerker CADZAND - Zondag 9 spetember kunnen de wieier- liefhebbers traditioneel terecht in Cadzand waar men dit jaar uitpakt met de jeugdlicentiehouders, junioren en trimmers. Een uitgebreid programma dus van het actieve wielercomité De Wielingen, onder voorzitter schap van Jan Pleyte. De jeugdlicentiehouders openen het gebeuren. Naast de Zeeuwse wieler verenigingen (Zeeuwsch- Vlaanderen, Theo Middel kamp en Zeeland) komt ook een tweetal Brabantse vereni gingen (Maaskant uit Maas en Waal en De Zwaluwen) aan het vertrek. Het eerste start schot wordt gegeven om 13.00 uur in de Mariastraat. Om Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Vanuit de schaakvereniging Terneuzen is in juni de Stichting Denksportcen trum Terneuzen opge richt, onder voorzitter schap van de heer Pauwe. Het ligt in de bedoeling de schaakclub, bridge club, go-club en de nieuw op te richten damclub in de stichting onder te brengen. De stichting zoekt naar een gebouw waar de ver enigingen samen gebruk van kunnen maken en is daarvoor al in overleg getreden met het ge meentebestuur van Ter neuzen. De oprichting van de nieuwe damclub wordt serieus ter hand genomen. Tijdens de feesten in de Axelse- straat was men met een stand aanwezig om de nodige voorlichting te kunnen geven. Het ligt in de bedoeling ook tijdens de mini- en maxifeesten in Zaamslag present te zijn. In Terneuzen zijn ver schillende dammers, die nu aangesloten zijn bij Walcherse verenigingen, zoals Aagtekerke en Mid delburg. Men hoopt deze dammers in de nieuwe vereniging te kunnen op nemen. Vanuit Zaamslag, waar in het verleden een damclub was, verwacht men ook de nodige reac ties. „Bij aanmelding van tien leden gaan we met de nieuwe vereniging starten", zegt stichtings voorzitter Pauwe. Geïn teresseerden kunnen zich aanmelden bij het secre tariaat van de stichting: de heer Vleeskens, Oude Vaart 97, Terneuzen. half drie is het de beurt aan de junioren voor hun 55 kilome ter op de 1500 meter lange om loop. Onder de dertig inge schrevenen valt de naam op van Freddy de Muynck. De IJ- zendijkenaar met de Belgiche nationaliteit is in volle voor bereiding op het komende cross-seizoen en gezien de uit slagen de laatste weken komt hij niet naar Cadzand om al leen maar mee te fietsen. Al valt de kwantiteit de or ganisatoren wat tegen in dit seizoeneinde, de kwaliteit is zeker present, want naast De Muynck komen kleppers als Theo Akkermans, Edwin Ent hoven (zoon van de ex-Tour de France-renner), Jan Mobach, Chris Oomen, Antoine Goense, Wim van Oosten, Corné van Rijen en Rini Letterman aan de start. Ook de mannen uit de regio, zoals Conno van de San- de, Frank Geensen, Arnold van Goethem, Ronnie Hame link, Mark de Smit, Niek de Taeye, Arno Sijnesael en Evert Verplanke zijn bepaald niet kansloos. Deze mannen reden zich de afgelopen maanden op de Bel gische wegen in de juiste con ditie en kunnen zeker de strijd met de sterke Brabanders aan. De wielermiddag wordt beslo ten door de trimmers die om kwart over vier aan hun wed strijd beginnen. Was het voor heen zo dat in deze categorie alleen inwoners van Groot- Oostburg van de partij moch ten zijn, dit j aar heeft men alle principes laten varen en is iedereen welkom. De inschrij ving is in café Du Commerce en de prijsuitreiking vindt plaats in café Buitenlust aan de Cadzandse molen. Van onze sportmedewerker GOES - De jeugdrenners van de wielervereniging Theo Middelkamp hebben voor goe de resultaten gezorgd tijdens de wielerronde van Abben broek. UITSLAGEN: 9-jarigen: 7. Ri chard van Gils; 10-jarigen: 3. Rudi Klaasse, 6. Mark Martens; 11-jari- gen: 8. Michei Rommens; 12-jari- gen: 2. Richard Siereveld, 4. Edwin Hillebrand, 6. Randy van Gils; 13- jarigen: 12. Frank Zoetewei, 23. Ronald Klaasse, 26. Ewald Pro voost; 14-jarigen: 13. Henk Tolle- man, 14. Frank Hillebrand.

de Stem | 1984 | | pagina 11