OEFENDUELS ZAALHANDBAL Pierde plaats van llarlon Hemelsoet (scheel T rimklassieker Lamswaarde voor De Waal Westdorp toont wereldklasse 'AAP KLOK, VOORZITTER KRING ZEELAND VAN DE NSV Nap Hage afgetekend ui li naar Zomertrio fabricom is weer succesvol Opleidingen Zeeuwse Sportraad Leendertse aan kop in biljartstrijd InENSDAG 5 SEPTEMBER 1984 dames HEREN (woon zelf komen dagverse groente /an de veiling in >at is eerste kwa- ïs naar de prijzen? toop. Maar er is flinke prijsveria- versmaden. En of trant. PHILIPPINE - „Het klinkt onder deze zomer se omstandigheden misschien wat raar, maar ondanks het veelal ontbreken van sneeuw in onze regio ben ik toch bijna het hele jaar bezig voor de skisport", zegt Jaap Klok, voorzitter van de kring Zeeland van de Nederlandse Ski Vereniging, tijdens de warmste dag van de zo mer 1984. Van onze handbalmedewerker ïERNEUZEN - Afgelopen weekeinde zijn weer de no- (jjge oefenduels afgewerkt als voorbereiding op het nieuwe zaalhandbalseizoen. Enkele verenigingen kwa men zelfs meerdere keren in actie, zoals de dames van HVSV en Hontenisse. GSC - SATURNUS 16-9 - GSC speelde niet slecht, maar kwam toch niet volle dig uit de verf. Hoofdoor zaak was volgens trainer John Jansen gebrek aan automatisme. Jansen: „De opdrachten werden goed uitgevoerd, maar nog niet vanzelfsprekend, waardoor er toch nog teveel misver standen waren. We hebben echter nog zes weken". José üouwette, weer terugge keerd en nieuwkomer Ank de Bakker bleken aanwin sten. GSC behaalde ver diend de overwinning. Geen moment was de zege in ge vaar en via een 9-4-voor- sprong bij rust werd het een 16-9 eindstand. HONTENISSE - AVANTI LEBBEKE 9-13 - Een goede wedstrijd van Hontenisse ondanks het verlies. Niet verwonderlijk, want Avanti Lebbeke speelt eerste klas nationaal in België. Honte nisse was zowel verdedigend als aanvallend voortdurend in de wedstrijd. Bij rust leidden de Belgische dames met 3-5. Avanti Lebbeke had wel iets meer inhoud, maar Hontenisse compenseerde dit met veel inzet. Verdedi gend was keepster Els Zee- gers uitblinkster, maar kwamen ook de gezusters Marie-Louise en Therèse van Kruysse en Annelies Baert goed voor de dag. Aanvallend ging het ook goed onder aanvoering van Sonja de Wit. Een goede en nuttige wedstrijd van en voor Hontenisse. HVSV - WINGS 12-12 - Tijdens de trio-wedstrijden in Zevenbergen kwam het Terneuzense HVSV goed voor de dag tegen Wings, dat uitkomt in de eerste divisie. In de eerste helft had Wings een licht voordeel en de 4-7 voorsprong bij rust was te recht. Na de hervatting bleef Wings in de beginfase op voorsprong, maar bij de stand 7-11 kwam HVSV knap terug in de wedstrijd en vlot werd de stand recht getrokken: 11-11. De dames van coach Tonnie de Brou wer namen zelfs een 12-11 voorsprong, maar in de slot fase werd het alsnog 12-12. Joan Risseeuw was top- scoorster met vier treffers. HONTENISSE - SNEL- WIEK 7-13 - Hontenisse presteerde niet best. Vooral de afwerking liet te wensen over. Er kwamen wel kan sen, maar het vizier stond niet scherp genoeg. Snel- wiek was over de gehele wedstrijd iets beter en be haalde via een 5-7 ruststand een verdiende overwinning. HVSV - GROENE STER 12-14 - HVSV speelde het grootste gedeelte van de wedstrijd beneden zijn mo gelij heden. Groene Ster liep dan ook verdiend uit naar een 4-7-ruststand. Meteen na de hervatting klopte er helemaal niet meer van aan HVSV-zijde en liep Groene Ster uit naar 4-12. Vanaf dit moment kwam het keerpunt voor HVSV. Ineens werd er wel met inzet gespeeld en liep het aanvallend en ver dedigend wel goed. De tijd ontbrak, maar in de slotfase werd het verschil nog terug gebracht tot twee punten: 12-14. Nicole Bousse was topscoorster met vijf tref fers. HONTENISSE - SASJA 3-7 - Verdedigend zat het bij beide teams goed in elkaar, maar aanvallend bleef het beneden peil. Wel de nodige kansen, maar de afwerk- sters kwamen niet uit de verf. Een verdiende zege voor het Belgische Sasja. Aan Hontenisse-zij de was keepster Jolanda de Bakker goed op dreef. HONTENISSE - HVSV 4- 24 - HVSV was veel te sterk voor Hontenisse, dat niet volledig aan kon treden. HVSV domineerde de hele wedstrijd en leidde bij rust al met 2-15. Goach Tonnie Rooze was tevreden. „De pa tronen liepen al vrij rede lijk. We hebben voor dit duel alleen nog maar gespeeld in een toernooi te Dendermon- de en voor de tweede keer samenspelen in wedstrijd verband na de fusie bete kent altijd aanpassen. We kunnen tevreden zijn over het collectief". In de tweede helft nam HVSV wat gas te rug, maar ook toen bleef het sterker. Een afdelingstopper in wording. Ik ben constant bezig met skisport' KAMPERLAND - Nap Hage, telg uit het St. Maar- lensdijkse wielergeslacht, liet tijdens het derde Zomertrio zien dat hij naast fietsen ook nog wat van zwemmen en lopen afweet. H Op overtuigende manier «on hij het totaalklasse- ment voor de leider in het nationale super prestige- klassement van de triathlon, Kees van Loon en een ver- tassende Adrie Flipse uit fetkapelle. Tonnie Veerman uit Oost burg pakte de vierde plaats in het totaalklassement, maar werd wel eerste in zijn leeftijdscategorie. Veerman, hoewel licht geblesseerd, wenste na afloop zijn knie blessure niet als excuus te gebruiken. „Hage was van- daag een klasse apart en ook Van Loon was sterker. Flip se had ik onder normale om standigheden kunnen pak ken", aldus de Oostburger, die de eerste uitgave won en vorig jaar als tweede eindig de. Tijdens het tweede onder deel, de 45 kilometer fietsen, reed hij zelfs van de vijfde dertigste kilometer aan de leiding, nadat hij als echtste uit het Veerse meer was gekomen. Toen kwam ie man met de hamer en zag bij vervolgens Nap Hage (als uit het water gekomen) en Van Loon passeren. Ook Flipse zou hem nog voorbij gaan. Desondanks realiseer de hij zijn snelste tijd ooit gemaakt. In totaal (inclusief de recreanten) waren er 320 deelnemers. UITSLAGEN: 16 tot en met 29 jaar: 1. Nap Hage, St.-Maartens- dijk (totaaltij d over 1 km zwem men, 45 km fietsen en 10,5 km lo pen) 2 uur, 8 minuten en 21 se conden; 2. Kees van Loon, Den Haag 2.11.27; 3. Adri Flipse, Westkapelle 2.12.21; 4. Rob de Kuiper, Amstelveen 2.13.07; 5. Frank Kooman, Middelburg 2.13.59. 30 tot en met 39 jaar: 1. Tonnie Veerman, Oostburg 2.12.58; 2. Gunther Fromme, Lu- denscheid West-Duitsland 2.17.49; 3. Jan Wijte, Heerle 2.18.15; 4. Wim van Duin, Dor drecht 2.19.45; 5. Adri Gerards, Zierikzee 2.19.53. 40 tot en met 49 jaar: 1. Frans Zegers, Deurne België 2.23.22; 2. Ad van de Wa tering, Halsteren 2.24.32; 3. Ger Geerlings, Goes 2.27.32; 4. Sjaak Sinke, Vlissingen 2.28.49 5. Lut- ger Lorentz, Aldenhoven West- Duitsland 2.30.37. 50+: 1. Jo Keu- lemans, Vlissingen 2.34.46; 2. Jo- han Bogaert, Goes 2.48.46. Da mes: 1. Mia Wijte, Heerle 2.31.20; 2. Annie Geerards Bergen op Zoom 2.35.10; 3. Annie de Jager- Hage, GOes 2.37.43; 4. Bep Tijs, Middelburg 2.48..41; 5. Maren Wimmers, Aldenhoven 2.48.57. ERNEUZEN - Met een uitstekende vierde plaats in 1125 cc-categorie debutanten werd Marlon Hemel- «t, de talentvolle motorcrosser uit Westdorpe, de Kt geklasseerde Zeeuwsch-Vlaming in de Belgische liefhebbers Bond. Op het fraaie maar stoffige «uit in Hoves, waar voor- ra de Belgische nationale W, de BMB, actief was, 'aide Hemelsoet weer als mouds zijn rondjes mee in de 'Pgroep en finishte in beide sksen respectievelijk op de imie en vijfde plaats. Met hetzelfde puntentotaal ie eveneens de Belg ®lie van Puyvelde, die ech- 5 een betere totaaltijd liet Weren en daarmee de derde 'fflurnplaats voor zich opeis- i •n de 500 cc-categorie inter- Wionalen leek er aanvanke- opnieuw een Zeeuws suc- in te zitten, want behalve «fin Scheele deed ook Jackie WBen het uitstekend. De 'vS-kampioen klom zelfs fir de vijfde plaats op. 4eele werd als zevende af- fagd. In de tweede manche kenden beide crossers echter een minder gunstig wedstrijd- verloop, waardoor zij bleven steken op respectievelijk de elfde en twaalfde plaats. Eduard van de Klooster was opnieuw pechvol. Hij moest voor tijd de wedstrijd verla ten. UITSLAGEN: debutanten: 125 cc: 1. Jan Goethals, België; 4. Marlon Hemelsoet, Westdorpe; 7. Steven Mangnus, Vogelwaarde; 250 cc: 1. Gian Franckaert, België; 15. Jean Pièrre de Bleyser, Heikant; junio ren: 250 cc: 1. Rik Claus, België; 7. John Christiaans, Koewacht; 500 cc: 1. Patrick Boesman, België; 11. Sam Janssen, Sluiskil; 14. Chris de Pooter, Axel; nationalen: 250 cc: 1. Mamix Dekeukeleire, België; 500 cc: 1. Pierre Lasat, België; 10. Peter van de Ree, Zaamslag; 12. John Feynaut, Oostburg, internationa len: 250 cc: 1. Marc van der Meers- sche, België; 17. Ko Walhout, Sluis kil; 500 cc: 1. Martin de Winne, Bel gië; 8. Jackie Lensen, Axel; 9. Jo- han Scheele, Zaamslag. Van onze sportmedewerker - Een beter debuut dan te starten met twee ruime over gingen kon 't Wapen van Axel/Kesbeke eigenlijk nauwe- maken in het regionale Zeeuwsch-Vlaamse zaalvoetbal. jegen De Tol was het in de Axelse sporthal weer schotvaardig ^gevierde ruim met 8-1. Fabricom won eveneens twee duels. veeg De Rijke met 6-2 klop. J i; e Ster kwam voor de eerste maal in actie en zegevierde j v'uigend. Tegenstander De Pooter kreeg negen treffers te in- ?eren en stelde daar slechts vier goals tegenover. Verpoorte eveneens voor de eerste keer actief in deze competitie. In "burg won het met 2-0 van NMB/Vermeire. Oude Raedthuys ^g Pierrot op bezoek. Laatstgenoemde formatie won dit tef- Het 3-0 waardoor de twee punten in mindering wegens het ,'fe week niet opkomen, teniet werden gedaan. De Post kwam van Gent in actie. In de Vlaanderenhal pakte het tegen L Boys de eerste zege: 6-2. De Smickel en De Kreeft waren in regionale voetbal vrij JtólD: 't Wapen van Axel/Kesbeke 2-4, Fabricom 2-4, De Smickel 1-2, 1-2, Verpoorte 1-2, NMB/Vermeire 2-2, De Tol 2-2, De Post 2-2, Ci-0, De Rijke 1-0, De Kreeft 1-0, Oude Raedthuys 2-0, De Pooter 2- Boys 2-0. Vait onze sportmedewerker Praten over de skisport lijkt dan ook wat onwaar schijnlijk in deze hitte, want wie denkt er behalve een verfrissende duik in het zwembad en een koel drankje nu aan het zich uitleven op de sport op lange latten? Zeker als men bedenkt dat daar een goed isolerend pak bij hoort. Toch is Klok volop bezig aan zijn favoriete sport. „Zoals in iedere sporttak is een goede voorbereiding nodig. Mijn taak is het de zaken zo goed mogelijk op een rijtje te zetten en er voor te zorgen dat het visitekaartje van onze ver eniging er goed uitziet", aldus de man uit Philippine, die sa men met Jan Risseeuw uit Axel deel uitmaakt van het Zeeuwse kringbestuur. Enkele van die activiteiten zijn, zoals Klok Laat weten het verzorgen van ski-gymnastiek in plaatsen als Schoondijke, Hulst en Terneuzen. Klok: „Voorts trainen we op de kunstpiste in het Belgische 's- Gravenwezel in de omgeving van Brasschaat en houden we een beurs waar gebruikte skikleding gekocht kan wor den. Hier komt met name veel materiaal terecht waar de jon geren uitgegroeid zijn". Een andere activiteit is de skisport bedrijven in Zeeland. Klok: „Ondanks dat we meest al met weinig sneeuw te ma ken hebben, zijn we toch rond gekomen met enkele parkoer sen. Valt er toch voldoende sneeuw, dan hebben we een parkoers in De Braakman en één in Vlissingen. Momenteel ben ik tevens bezig tochten naar de Belgische Ardennen te organiseren, dit in samenwer king met de bergsporters". Kosten Pratend over de skisport komt uiteraard ook het kos tenaspect aan de orde. De ski sport heeft niet bepaald de naam een goedkope sport te zijn. Klok denkt daar echter dui delijk anders over en staaft dit met cijfermateriaal. Hij zegt: „In 1927 staken de eerste beoe fenaars van de skisport in Ne derland de koppen bij elkaar en kwam men tot de oprich ting van een vereniging. In die tijd was het echt nog een elite- sport, maar dat veranderde in de daarop volgende jaren". Bij deze alpineskiërs van het eerste uur voegden zich in 1972 de langlaufers. Klok: „Het gevolg was een stevige groei van de vereniging. Ter illu stratie nog enkele cijfers. In 1940 waren er 1000 leden aan gesloten en dit aantal groeide langzaam tot in de zestiger ja ren het skiën een sociaal ge beuren werd. In 1975 hadden we 14.000 leden, in 1976 liep dit aantal op tot 19.000, in 1977 kwamen we uit op 30.000 leden en in 1981 hadden we een aan tal van 74.000 aangesloten le den gerealiseerd. Momenteel, de juiste cijfers heb ik niet Joop Klok, voorzitter van de kring Zeeland van de Neder landse Ski Vereniging„De skisport is voor iedereen betaal baar". - foto de stem/cor j. de boer precies bij de hand, zitten we rond de 100.000 leden. Hiervan komen er 1800 uit de kring Zeeland. Een aantal dat ik voordat ik de voorzittersha mer neerleg hoop op te voeren tot 2000", aldus de door de ski microbe bezeten Klok, die te vens stelt dat beoefenen van de skisport vrijwel voor ieder een betaalbaar is. Over de bekende 'gipstrei- nen' zegt hij: „Overal kun je een ongeval krijgen. Vaak is het zo dat de mensen zonder training vooraf naar de ski oorden trekken en dat is fout. Een goede voorbereiding is naar mijn smaak noodzake lijk. Ais dat niet zo zou zijn, dan zouden we ook geen trai ningsavonden beleggen. Daar naast zijn goed afgestelde bin dingen noodzakelijk. Ook dat mag geen natte vingerwerk zijn", besluit kring voorzitter Klok, die op 22 en 23 september in De Braakman zowel zijn le den als aspirant-leden hoopt te ontmoeten. Tijdens die gele genheid kunnen zij zich weer even 'uitleven' op de 150 meter lange langlaufpiste van kunststof, die daarvoor spe ciaal wordt aangelegd. Van onze sportmedewerker LAMSWAARDE - Wim de Waal uit Axel heeft via een sterke eindspurt de klassieker voor trimmers over 103 kilometer in Lamswaarde gewonnen. De Waal ze gevierde in deze moeilijke koers door attent te blijven rijden en zijn routine en feeling voor de beslissende ontsnapping uit te buiten. In de eerste omlopen was er weinig te beleven. In aaneen gesloten waaiers legde de bon te karavaan de rondjes af. Dit veranderde toen Hoondert het spel op de wagen bracht. De tempoverhoging die hij plaat ste was goed voor een minuut voorsprong. Deze werd echter teniet gedaan door een volg- groep met onder andere De Waal, Verplanke en De Feber. Hoondert werd teruggepakt en bedankt voor zijn werk. Aansluiting met zijn 'jagers' kreeg hij niet meer. Zeker niet toen Bolsens via een solo zijn kansen om de bloemen zeker wilde stellen. Verplanke uit Biervliet stak daar een stokje voor door in een ruk met De Waai in zijn wiel naar de vluchter toe te rijden. In de laatste meters toonde De Waal, die afgelopen zomer nog bij de KNWU-ama- teurs reed, zich de rapste spurter. Bij de C-trimmers - zij moesten 56 kilometer in de slag - won Peter van 't West einde uit Biervliet. UITSLAGEN: A-categorie: 1 W. de Waal, Axel, 103 kilomter in 2.40.05; 2. P. Bolsens, Kieldrecht; 3. P. van Hulle, Sas van Gent; 4. F. Van onze sportredactie TERNEUZEN - In samenwer king met een aantal gemeen ten organiseert de Zeeuwse Sportraad weer najaarscur sussen voor het vrijwillig ka der in de sport. In september gaan in Vlis singen, Goes en Terneuzen/ Oostburg de bekende Algeme ne Basis Opleidingen weer van start. Deze cursus is de opstap naar de op de tak van sport gerichte opleidingen. De cursusduur is twaalf avonden van 2% uur en de kosten bedragen zestig gulden. Tevens zal in diverse plaatsen in de provincie de cursus 'Be- stuurskader' worden gehou den. De cursusduur is vastge steld op maximaal acht avon den, terwijl de kosten slechts dertig gulden bedragen. Deze cursus, die de aspirant-be stuurders kan ondersteunen bij het functioneren in de ver eniging, kan worden aange vraagd door een of meerdere verenigingen in welke takken van sport dan ook. De cursus zal eventueel bij de vereniging in het clubhuis worden gege ven. Van onze motorsportmedewerker SCHOONDIJKE - Na een enigszins teleurstellend Grand Prix-seizoen, waarin de Schoondijkse mo torcrosser Jack Westdorp als 36e eindigde in de strijd om het wereldkampioenschap, verrast hij momenteel vriend en vijand met uitslagen die de wereldklasse van de Zeeuwse topcrosser duidelijk onderstrepen. In de Stadioncross van Amsterdam, waarvoor hij overigens pas op het laatste moment werd uitgenodigd, vestigde hij meteen alle aandacht op zich door in de eerste heat een kopstart te pakken en alleen moest toe staan dat Hakan Carlqvist en de Amerikaan Billy Liles hem passeerden. In de halve finale her haalde Westdorp die presta tie en eindigde opnieuw op de derde plaats, waarmee hij zijn finalepalats veilig stel de. In een zinderende finale dook Westdorp met zijn Honda opnieuw als eerste de bocht in en hield drie ronden lang stand op de leidersposi tie. Omdat hij beslist een klassering wilde behalen nam hij minder risico op de dubbelsprong, waardoor Gert Jan van Doorn en Keith Bowen konden passe ren. Een foutje in een korte bocht tegen het einde van de wedstrijd, kostte hem op nieuw een paar plaatsen, maar zijn zesde plaats bleef hij met succes vededigen. In dezelfde briljante stijl was Westdorp afgelpen zon dag opnieuw aan het werk in de internationale motor cross te Angreau, waar hij met zijn 250 cc-machine aan de start verscheen in twee 500 cc-reeksen en één 250 cc- reeks. In de eerste 500 cc- reeks vertrok Westdorp vanuit een kansloze 24e stel ling en zette met Mare Vel- keneers een opvallende ach tervolging in, die hem uit eindelijk op de tiende plaats bracht. In de 250 cc-reeks liet Westdorp opnieuw zien over een geweldige aanvalsdrift te beschikken, want vanuit vijftiende positie kwam hij opzetten naar de zesde plaats en alsof het allemaal nog niet genoeg was scoorde hij in de laatste halve liter- reeks een achtste plaats. Eindoverwinnaar werd de kersverse wereldkampioen in de 500 cc-klasse André Malherbe, vóór Jacky Vi- mond, Jackie Martens, Dave Thorpe en Marc Velkeneers. Jack Westdorp; schitterend op dreef na teleurstel lend Grand Prix-seizoen. - foto archief de stem Franse, Kwadendamme; 5. C. Ver- plnake, Biervliet; 6. W. de Feber, Sluiskil; 7. P. Hoondert, Heinkens- zand; 8. J. van 't Westeinde, 's- Heerenhoek, 9. H. de Schipper, Nieuwvliet; 10. C. Boerman, IJzen- dijke. C-categorie: 1. P van 't We steinde, Biervliet, 56 kilometer in 1.26.20; 2. C. Mollet, Hansweert; 3. A. Hooreweghe, Aalter; 4. K. Maayen, Kloosterzande; 5. J. Bos- ma, Philippine; 6. A. Leenhouds, Cadzand; 7. B. Smit, Sluiskil; 8. F. van Hulle, Sas van Gent; 9. P. van Straten, Terneuzen; 10. M. Boelens, Oostburg. Van onze sportmedewerker SOUBURG - Rinus Leendert se gaat na vier ronden aan de leiding in het kampioenschap vijfde klas libre van het dis trict Walcheren/De Bevelan- den. In het clublokaal Kanaal- zicht van de organiserende vereniging VEG/ABV uit Sou burg heeft Leendertse nog maar één verliespartij moeten incasseren. Ondanks het feit dat hij ook nog het hoogste gemiddelde heeft zijn er nog zes kansheb bers op de titel. Het wordt dan ook nog spannend als komen de zondag de wedstrijden om twaalf uur beginnen. De fina lepartij is gepland rond half vijf. De stand na vier ronden is (respec tievelijk aantal matchpunten, al gemeen gemiddelde en hoogste se rie): 1. M. Leendertse 6-1.41-9; 2. R. Simons 4-1.38-12; 3. P. Hout 4-1.32- 8; 4. B. Pater 4-1.29-12; 5. M. Braam 4-1.28-8; 6. W. Maas 4-1.13-9; 7. M. Baarends 4-1.11-11; 8. F. de Kort 2- 1.22-7. KAREL VAN GOETHEM uit Kloosterzande reed in een amateurkoers in het Belgische Maldegem naar een vierde plaats. COR VERVAET uit Walsoorden werd tiende en JOS VAN BAAL finishte als zestiende. Van de 30 vertrek kers was Marnix Lameire de snelste. WERNER WIEME uit IJzen- dijke legde beslag op een fraaie tweede plaats in het Belgische Hooglede. Daar gin gen 19 amateurs van start voor een koers over 70 kilometer. De zege was voor Geert Decor- te. PETER VAN ACKER uit Koe wacht werd veertiende in het Belgische Lokeren-Daknam. CYRIEL HOEFNAGELS uit Clinge eindigde hier als zeven tiende. Francis Coecke was de sterkste in het veld van 48 ren ners, dat 104 kilometer moest afleggen. ROB BIJV ANK uit Sas van Gent klasseerde zich in het Belgische Kaprijke als tiende in een veld van 63 amateurs. De Belg Gino de Backer zege vierde. JACKY VAN DER HORST uit Souburg is winnaar geworden van de elfde Dorpenronde voor amateurs in het Belgi sche Bulskamp-Veurne. PATRICK TOLHOEK uit Yerseke finishte bij de ama teurs in het Belgische Lokeren als negende. FRANK GEENSEN reed in een juniorenkoers in het Bel gische St.-Gilles-Waas naar een twaalfde plaats. Didier de Witte toonde zich de sterkste in een veld van 33 deelnemers. NIEK DE TAEYE pakte in een juniorenkoers in Oudenaarde in België de twaalfde stek. Er waren daar 28 vertrekkers en de zege ging naar de Belg Claus de Muynck. ARNOLD VAN GOETHEM greep in Melsele de zesde plaats en FRANK GEENSEN werd tiende in een junioren koers met 27 deelnemers. De zege ging naar de Belg Hedwig van Hooydonck. CHARLES DE CALUWE uit Terneuzen vertrok met nog 37 junioren voor een rit over 92 kilometer in het Belgische Er- pe-Mere. Hij kwam als negen de over de meet. Luc Rayme- nants pakte hier de bloemen. COR VERPLANKE klasseer de zich in het Belgische Afsnee als vijfde in een wedstrijd in de A-categorie bij de WAOD. Er waren tachtig vertrekkers en de oud-beroeps wielrenner Serge van Daele pakte hier de bloemen.

de Stem | 1984 | | pagina 9