Schietingen Vrijwillig molenaar in hart en nieren Ciné'83 presenteert haar tweede seizoen BETER BLOEMETJES KUNNEN BUITEN ZETTEN' Plaatselijk nieuws FRANS WEEMAES: Clubtitel Hontenisse voor William Asselman plNSDAG 4 SEPTEMBER 1984 VAN ZEEL AND Route Reinaert Ommeganck Expo over herdenking in De Halle Axel Raadsbesluit Hulst vernietigd Paal Axel Clinge St.-Jansteen Heikant Hengstdijk Hulst Lamswaarde T22 PAGINA ZEELAND 2 Minder geld voor uitgaan in Hulst HULST - Reinaertstad Hulst is nu al in de ban van de Reinaert Ommeganck die op 16 september door de straten van het vestingstad je trekt. Deze bonte stoet zal niet onopgemerkt blijven in de meeste huiskamers van ne- derland en België, want zo wel de NOS als de BRT zen den de 'tocht' rechtstreeks op de buis uit. Bij galerie Van Geyt wordt een tentoonstelling gehouden van schilderijen en beelden van de Reynaert. Na de ommeganck zijn er bij de plaatselijke horeca zoge naamde Breugheliaanse maaltijden te verkrijgen. De route van de optocht is inmiddels defintief gewor den. De Ommeganck start vanaf het Prince Bolwerk en vervolgens trekt de stoet langs Frans van Waes- berghstraat-Houtenkwar- tier-Minderbroedersstraat-' s-Gravenhofplein-Dubbele Poort-Godsplein-Walmo- lenstraat-Nieruweweg-Sch uttershof-Kleine Bagijne- straat-Cornelis de Vosplein- Grote Markt waar zo'n 3000 mensen plaats kunnen ne men op de tribunes, vervol gens trekt de stoet langs de Steenstraat-Frans van Waesberghstraat en terug naar het Prince Bolwerk. De repetities onder leiding van regissseur Piet Verwer en co-regisseuse Annie Cop- pieters zijn tot nu toe naar volle tevredenheid verlopen. Van een onzer verslaggevers jjULST - Er komt in Hulst dit jaar aanzienlijk minder geld beschikbaar voor de organisatie wn theatervoorstellingen en concerten. Was er vorig j aar nog 56.000 gulden gereser- «rd voor podiumkunst, voor 1984 bevat de ilit'-pot, als het aan B en W ligt, nog maar 12.000 gulden. Deze fikse korting is de 'be ding' voor het zuinige beleid iitvorig jaar ten aanzien van jj theateractiviteiten is ge- jerd. Vanwege goede bezoe- jjrsaantallen, stevig onder- tandelen over contracten en Set uitvallen van de voorstel- jigvan Adele Bloemendaal is st budget vorig jaar niet op gaan. Er was zelfs 10.000 ilden over. Omdat B en W bij tet bepalen van de subsidie igaan van de eindcijfers van irig jaar en daarop nog eens algemene subsidiekorting on 5 procent toepassen, res- een bedrag van 42.000 gulden. Jk ben er zelf ook niet zo idukkig mee", zegt wethou- Van een onzer verslaggevers HEL - Wethouder J. van Sthaik opent vrijdagavond om 19.30 uur in het cultureel cen- tam De Halle in Axel een sntoonstelling die geheel in iel teken staat van de herden- king. De expositie is door de teer P.G. van de Bosse in sa- nenwerking met de vereni ging Axel-Polen ingericht. De ipeningstijden: zaterdag 8 «ptember van 14.00 tot 17.00 ar, maandag 10 tot en met za- g 15 september van 14.00 lot 17.00 uur; maandag 10 sep- ember tot en met donderdag 1! september ook van 19.00 tot uur. der E. de Rechter van cultuur. „Maar ja, het is een beslissing van B en W. Het college han teert gewoon de regeling zoals die ook op verenigingen van toepassing is. We zullen nu moeten proberen het iets goedkoper te doen". Binnen de werkgroep 'Uit in Hulst', die B en W van advies voorziet met betrekking tot de podium kunst, is inmiddels flink wat ergernis ontstaan over de re geling die het college hanteert. „Je streeft ernaar om zo zuinig mogelijk te zijn en dan wordt je zo afgestraft", zegt werk groepslid J. Verschueren. „We hadden beter de bloemetjes kunnen buiten zetten". Invloed Vast staat dat de fikse sub sidiekorting onmiddellijke in vloed zal hebben op het aantal voorstellingen dat in Hulst kan worden voorgeschoteld. „We hebben in het programma moeten snoeien", aldus D. Hol- laardt. „Dat betekent minder kinderprodukties en nauwe lijks koffieconcerten". Voor dit jaar staan er bovendien maar drie theaterprodukties op het programma. Voor de tweede helft van het komende Uit-seizoen staat zelfs nog niets vast. Voor directeur H. de Gucht van het gemeen schapscentrum Den Dullaert, tevens lid van de uit-werk- groep, is de subsidieverminde ring nog om een andere reden zorgwekkend. „Als hier geen voorstellingen komen, hebben wij minder inkomsten en bij gevolg een groter exploitatie tekort". Inmiddels spelen ver schillende werkgroepsleden al met de gedachte het bijltje er bij neer te gooien. lENGSTDIJK - Zaal E. de Kort, 21 schutters: hoge vogel: Claassen, Lamswaarde; eerste zij vogel: J. van Damme, Moerbeke; tweede zij vogel: W. ïan Gimst, Hengstdijk; groot ste aantal (4)F. Crombeen en £de Waal, Kloosterzande. PAAL - Zaal P. Verras, 70 schut- tfts: Wip 1hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: W. de Kuyper, Terneuzen; tweede zij vo gel: J. van Kerkhove, St.-Jansteen; grootste aantal (5): E. van de San- Nieuwkerk. Wip 2: hoge en arste zij vogel: A. Roels, Graauw; Jweede zij vogel: A. van Wielen, l^ieuwkerk; grootste aantal (4): H. i-anEden, Nieuwkerk. JpLST Bejaardenschieting, De Slaauwe Hoeve, 47 schutters: hoge v°gel. p. D' Hondt, Kloosterzande; ®rste zij vogel: P. Stevens; tweede v°gel: J. van Kerkhoven, beiden Ijt-Jansteen; grootste aantal (3): L. £*n Leuven, Vogelwaarde. I0EWACHT - Bejaardenschie- Jflg. zaal Oude Molen, 26 schut- tj-rs: hoge, tweede zij vogel en 'Tootste aantal (5): Ch. Ongenae, k°ewacht; eerste zij vogel: R. Si- jjons, Zuiddorpe. 10EWACHT - Zaal Oude Molen, 8 schutters: hoge vogel: G. «eyaert, St.-Gillis; eerste zijvo- wF. Saye, Moerbeke; tweede zij- w'. G. Herwegh, Heikant; [ootste aantal (4): mevrouw Van 'eelen, Kloosterzande. OSTERZANDE - Zaal De ^jstanje, 43 schutters: hoge vogel: Burm, Kloosterzande; eerste zij- Jgel: J. van Kerkhoven, St.-Jan wen; tweede zij vogel: D. de Guy- ,naer, Kloosterzande; grootste (5): J. Schillemans, Hulst. JOEVVACHT - Zaal Oude Molen, n, schutters: hoge vogel: G. de j Koewacht; beide zij vogels: E. ^fissen, Moerbeke; grootste aan- (8): J. Vermeersen, St-Jan- to. 'OEWACHT - Zaal G. van Rum- 34 schutters: hoge en eerste zij- ogel: Th. Maas, Moerbeke; tweede JVogel: F. Martens, Nieuwdorp; motste aantal (5): E. Fierens, Lo- ;fen. 'DDORPE - Zaal M. de Cock, 35 totters: eerste hoge vogel: A. de toKfc; tweede hoge vogel: M. van eerste zij vogel: M. de Cock; zij vogel: P. van Hoeke; °Jtste aantal (6): W. de Munck en (JJigom, allen Zuiddorpe. WPELDIJK - Zaal 't Karre- u.?1» 28 schutters: hoge en beide JrJvogels: F. Jansen, Kloosterzan- S- grootste aantal (6): P. de Kort, Wlwaarde. Zaal De Kroon, 45 schut- 1: hoge vogel: G. Her- (8n, Hulst; eerste zijvogel: J. de Walsoorden; tweede zijvo- mevrouw Koemans, Terneu- i, Smotste aantal (4): C. de Cau- Hulst. Wip 2: hoge en tweede "co°i Boon, Hulst; eerste zij- J. de Kort, Ossenisse; groot- 'sntal (6): P. Steyaert, Heerlen, ur 0ns Vermaak, 78 schut- Wip 1: eerste hoge vogel: E. Waelput, Overslag; tweede hoge vogel: E. Inghels, Koewacht; eerste zijvogel: J. Bruggeman, Westdor- pe; tweede zijvogel: H. D'Hondt, Elversele; derde zijvogel: J. Fop- ma, Terneuzen; vierde zijvogel: A. Hoogstrate, Terneuzen. Wip 2: eer ste hoge vogel: R. Plasschaert, Saf- felare; tweede hoge vogel: G. Smet, Axel; eerste en derde zijvogel: J. Bruggeman, Westdorpe: tweede zijvogel: P. van Esbroek, Axel; vierde zijvogel: H. de Bruyn, Wachtebeke. Wip 3: eerste hoge vogel: R. Peermans, Kruisen; tweede hoge vogel: F. Herwegh, Hulst; eerste zij vogel: L. Ver- schraegen, Kemzeke; tweede zijvo gel: F. de Dijker, Axel; derde zijvo gel: R. Martinet, Koewacht; vierde zijvogel: J. Roeland. Zuiddorpe. AXEL - Ons Vermaak, 120 schut ters: Wip 1: eerste hoge vogel: E. Inghels, Koewacht; tweede hoge vogel: P. Wolfelaar, Stekene; eer ste zijvogel: P. van Esbroek, Axel; tweede zijvogel: R. Christiaansen, Ronse; derde zijvogel: F. Ophal- vens, Dendermonde; vierde zijvo gel: K. Pelgrims, Putte. Wip 2: eer ste hoge en eerste zijvogel: R. Christiaansen, Ronse; tweede hoge vogel: F. de Dijker, Axel; tweede zijvogel: K. Zilversmid, Oost- Eekloo; derde zijvogel: P. de Mey, Westdorpe; vierde zijvogel: O. Si- wich, Gent. Wip 3: eerste hoge vo gel: R. Bauwens, Kemzeke; tweede hoge vogel: H. van de Hemel, Bier vliet; eerste zij vogel: L. Ongenae, Watervliet; tweede zij vogel: P. Sa- mijn, Zuiddorpe; derde zijvogel: J Blomme, Wachtebeke; vierde zij- vogel: W. Toen, Koewacht. LAMSWAARDE - Zaal Tonny, 31 schutters: hoge vogel: R. Verscho ten; beide zij vogels: J. Verschoten; grootste aantal (5): H. van Rijt, al len Kloosterzande. OSSENISSE - Zaal De Herberg, 32 schutters: hoge vogel: Th. Cam- been, Walsoorden; eerste zijvogel: J. de Kort, Ossenisse; tweede zijvo- gel: F. Erpelink, Boschkapelle; grootste aantal (4): J. Walraven, Gent. KOEWACHT - Zaal R. van der Steen, 39 schutters: hoge en eerste zij vogel: P. Martens, Koewacht; tweede zij vogel: J. Bolleman, Axel; grootste aantal (7): W. Vervaart, Lokeren. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 21 schutters: hoge en eerste zijvogel: J. de Waal; tweede zijvogel en grootste aantal (3): C. Kind, Koe wacht. SINT-JANSTEEN - Cafe 't Kuipke. 52 schutter. Hoge vo gel: H. Vos, Heikant, eerste zij vogel: J. Leeraert, Sint- Jansteen, tweede zijvogel: A. Dobbelaert, Vogelwaarde, tweede hoge vogel: J. Leer aert, Sint-Jansteen, meeste kleine vogels (5 stuks): F. Thijs, Sint-Jansteen, A. van Iteghem, Hulst, R. Verstrae- ten, Hulst. Van onze correspondente SINT-JANSTEEN - „Het is begonnen met een bezoek aan de molen van Sluis. Dat was in 1970 en ik was een jongen van een jaar of veer tien. Die molen boeide me zo, dat ik er alles van wilde we ten. En daar is uitgegroeid wat ik nu ben: vrijetijdsmo- lenaar". Aan het woord is Frans Weemaes uit Sint-Jansteen. „Het is met molens iets eigenaardigs", zegt Wee maes. „Als je daar voor de eerste keer inkomt, dan hééft dat interieur iets. Je wilt weten, hoe zo'n molen werkt, je wilt zelf kunnen malen en je raakt verdiept in de historie van molens. Het is niet alleen het tech nisch aspect van het mole naarsvak en van de molen dat je raakt, het is ook de ge schiedenis en zelfs de sfeer die ervan uitgaat. Na dat eerste bezoek is het balletje verder gerold. Ik kwam op molens hier in de omgeving, mocht ook al eens zelf het malen proberen. Achteraf heb ik pas begrepen, dat daar ook fouten bij te maken zijn, maar dat wist ik toen natuurlijk niet. En fouten kunnen je molen ingrijpend beschadigen". Frans ging op les bij mo lenaars in Zuid-Holland en de eerste molen waar hij op terecht kwam was die in Kloetinge. Eind 1979, begin 180 werd hij molenaar op de pas gerestaureerde molen in Hoek en twee jaar later volgde die in IJzendijke. „Ik was inmiddels aan het werk als bouwkundige, en op za terdag molenaar. Op de mo len kwam ik tot rust. Na een week van toch behoorlijk in spannend werk en veel ge jacht, was het werk als mo lenaar een prima ontspan ning, waar ik weer helemaal van bijkwam." Examen Intussen is er, mede door de tijden, dat het in de we reld van de bouw moeilijker werd, heel wat vrijetijds- werk bijgekomen. „Ik verza melde al sinds 1974 mate riaal over de molens van Hulst en toen ik een jaar of vier geleden een tijdlang geen werk had, heb ik dat uitgegeven als boekje met de titel „Molens in de gemeente Hulst". Ik leid ook mensen op voor vrijwillig molenaar. Wie dat wil gaan doen, moet minimaal een jaar mee draaien op een molen onder leiding van een instructeur of een vakmolenaar. Hij kan eenmaal per week of per twee weken komen, als hij maar op zijn minst honderd uren praktijk volgt om alle weertypes te leren kennen en alle seizoenen mee te ma ken. Daarbij komt dan nog een pakket theorie. Het exa men, waarmee de aspirant lid kan worden van het „Gilde van Vrijwillige Mole- Frans Weemaes: vrijwillig molenaar. - FOTO WIM KOOYMAN naars" wordt afgenomen door een commissie van de vereniging „De Hollandsche Molen". Drie Wie er voor voelt, kan zich dan nog verder bekwamen voor het „Ambachtelijke Korenmolenaarsgilde". In Zeeuwsch-Vlaanderen zijn er zover Frans Weemaes weet maar enkele ambach telijke korenmolenaars, een stuk of drie. Al met al heeft Frans Weemaes in de loop van de jaren een grondige kennis opgedaan wat betreft de molen en het molenaarsvak. Wat hem dan ook nog te pas komt in zijn functie als be stuurslid van „De Vereni ging de Zeeuwse Molen" en technisch adviseur en redac teur van het verenigingsor gaan „De Windmolen". Van onze correspondente HULST - Ciné'83 start deze week haar tweede filmsei zoen. De Hulsterse filmclub kijkt met volle tevredenheid terug op het eerste seizoen. Ron du Boys, voorzitter en oprichter van de cinefielen club, vindt dat het een echt succes is geweest. „We be gonnen met enkele enthou siastelingen en na luttele maanden was het ledental gegroeid tot zo'n honderd filmliefhebbers", zegt hij. In tegenstelling tot het eerste seizoen worden de ko mende tien maanden, steeds op de eerste donderdag van de maand, voornamelijk En gelstalige films gedraaid. Vorig jaar was alles meer met een Frans sausje over goten. Bovendien wil men proberen de allernieuwste film van I. Bergman te be machtigen. „We zijn gestart met Fanny en Alexander van deze cineast en we doen er alles ana om ook zijn tot nu toe laatste produkt te vertonen aan het publiek", aldus Du Bois. Ciné'83 voert vanaf nu ook lidmaatschapskaarten in die grote voordelen bieden. Elk lid krijgt dan gratis infor matie over de te draaien film die zij voor een lage (ƒ6,-) toegangsprijs kunnen gaan zien, maar de lidmaat- Ron du Bois: „We vullen hiaat". schapskaart is ook goed voor een extra bioscoopbezoek te gen de gereduceerde Ci- nog steeds het duidelijke - F0T0EBIK OSSEWAABDE né'83-prijs, eenmaal per maand in het Cinemacen trum De Koning van Enge land. Bovendien krijgen zij de tiende film gratis. Donderdag 6 september presenteert Ciné'83 The Dresser van regisseur Peter Yates. De rolprent is geba seerd op het gelijknamige toneelstuk dat gaat over de relatie tussen een ouder wordende acteur-toneellei der en zijn kleder (dresser). Ron du Bois heeft grote plannen om ook nu weer voor de vele liefhebbers een goed programma samen te stellen. „We vullen nog steeds het duidelijke hiaat dat er is in het filmaanbod. De mensen willen meer zien dan de doorsnee film die in Zeeuwsch-Vlaanderen wordt gedraaid. Deze films brengen wij"! Iedereen die dit ook wil kan en mag zich aansluiten. De rijksdaalder inschrijf g- geld kan gezien de vele voordelen die aan het lid maatschap verbonden zijn, geen onoverkomelijk be zwaar vormen. Verdere in lichtingen bij het secreta riaat van Ciné'83. Van onze tennismedewerker KLOOSTERZANDE - Wil liam Asselman heeft voor de tweede achtereenvolgende maal de titel in het clubkam pioenschap van tennisvereni ging Hontenisse gegrepen. Na in de halve finale de nodige te genstand ondervonden te Reb ben van zoon Gyon (6-4, 7-6), greep hij via Paul Boeijkens de eindzege met 6-2,6-3. Boeij kens rekende in de halve fina le af met Jan de Klerk: 6-4, 4- 6,6-1. Bij de dames ging de over winning naar Liesbeth de Klerk. Zij troefde in de halve finale Rita de Clercq af met de cijfers 6-0, 6-1 en hetzelfde deed Loes Asselman tegen Isa van Waterschoot. De Klerk toonde zich echter in de finale de sterkere van Loes Assel- men met 6-4,6-0. Uitslagen finales dubbel spelen: HD: Gyon Asselman/ Jan de Klerk-William Assel- man/Paul Boeijkens 6-1, 7-6. DD: Loes Asselman/Jozien Boeijkens-Liesbeth de Klerk/ Gonda Rottier 7-6, 6-2. GD: Liesbeth de Klerk/Jan de Klerk-Loes Asselman/Paul Boeijkens 2-6,6-4,7-5. Over bouw en woonmarkt Van onze Haagse redactie DEN HAAG - De afdeling Rechtspraak van de Raad van State heeft op verzoek van J. de Bruyn uit Hulst een Hul ster raadsbesluit vernietigd. Het gewraakte besluit had betrekking op de plannen van De Bruyn voor een bouw- en woonmarkt aan de Hogeweg. De raad bewilligde niet in een ontheffing van de bestem mingsplan-bepalingen; een besluit dat volgens De Bruyn tot de competentie van B en W behoort. De afdeling Rechtspraak van de Raad van State is het met die visie dus eens, maar dat wil niet zeggen dat De Bruyn nu zijn ontheffing ook krijgt. Daarvoor is een nieuwe procedure nodig. Kaarting - In zaal P. Verras werd een kaarting gehouden waaraan 36 personen deelna men. Uitslag: 1. R. de Deyn, Kruispolderhaven; 2. Goedge zelschap, Axel; 3. J. Pauwels, Kloosterzande; 4. E. van Voo- ren, Ossenisse; 5. J. Concierce, Ossenisse. Hengelen - Marco de Bakker is in de categorie 12 tot en met 14 jaar de nieuwe jeugdkam pioen 1984 bij de hengelaars- vereniging GOA (Geduld Overwint Alles) geworden. In de categorie tot en met 11 jaar ging de titel naar Adwil de Wolf. Een beslissing die tot stand kwam na de laatste ge houden wedstrijd die in dit seizoen meetelde voor de titels en werd gehouden op de kleine kreek. De uitslag hiervan was als volgt: 1. Marco Peeters, 2. Marco de Bakker, 3. Marco van Ham, 4. Patrick Dankaart. Tweekamp - De jeugdleden van de hengelaarsvereniging GOA uit Axel hebben ook de tweede hengelwedstrijd, die in dit seizoen meetelde voor de wisseltrofee, gewonnen. De to taalscore in 1984 luidt: GOA 183 punten, Clingse Henge laars 45. Na afloop van de af gelopen zaterdag op de Zestig voet te Clinge gehouden wed strijd tussen de jeugdleden van beide clubs, reikte Clinge- voorzitter Roger van Craenen- broeck de trofee uit aan de gasten. De uitslag was als volgt: 1. Patrick Dankaart, 2. Edwin Tangelder, beiden GOA; 3. Mario Willaert, Clingse Hengelaars; 4. Marco Peeters, 5. Arno van de Berg- he, beiden GOA. St.-Jan - Het schutterskam- pioenschap op de staande wip, gehouden door de schuttersso- ciëteit St.-Jan, is geëindigd met een zege van Eddy Ver schueren met 65 punten. 2. Ed dy Savooy, 41; 3. H. Merckx 34; 4. G Savooy 27; 5, P. de koster 24 punten. P. de Koster is voor de tweede keer overwinnaar in de categorie beginnende schutters. Volgend jaar zal hij uitkomen in de eerste catego rie. Verdere uitslag beginnen de schutters: 2. E. van Hove 21, 3. H. Vos 20,4. J. de Letter 14,5. E. Segers met 13 punten. Voor de kampioen is er een wissel beker en de eerste drie krijgen een trofee. Speciale prijzen voor bijzondere prestaties zijn voor R. van Essen, E. Segers en J. de Beule. De prijsuitreiking is zondag 6 september om 19.30 uur in café Sport. Muziekvereniging - De mu ziekvereniging Heikant brengt vrijdag 21 september een bezoek aan Michelstadt om daar verschillende malen op te treden. Er hebben zich hiervoor in totaal 108 liefheb bers aangemeld en er zal met twee autobussen worden ge reisd. De muzikanten en ande ren zullen bij particulieren, sporthallen en hotels worden ondergebracht. Zondag 23 sep tember wordt de terugreis aanvaard. Activiteiten - De rk Bond van Ouderen, afdeling Heikant, houdt donderdag 6 september in het gemeenschapscentrum 't Heike een kaart- en bingo middag. De deuren worden om half twee geopend en om vijf uur gesloten. Bejaardenschieting - Woens dag 5 september wordt in zaal 't Helleken in de Hellestraat een bejaardenschieting gehou den. De inschrijving hiervoor begint om 13.00 uur en de eer ste pijlen worden om 13.30 uur afgeschoten. Gaaibolling - In zaal E.d e Kort werd een gaaibolling ge houden waaraan 45 personen deelnamen. Uitslag: hoge vo gel: R. van Puyvelde, Lams waarde; linker zijvogel; E. Ne ve, Hulst; rechter zijvogel: mevrouw Dankaert, Hengt- dijk; grootste aantal (6): A. Maas, Lamswaarde. Gaaibollen - In zaal E. de Kort werd een gaaibolling gehou den waaraan 65 personen deelnamen. Uitslag: hoge en linker zij vogel: mevrouw Du- rink, Vogelwaarde; rechter zijvogel: S. van Mieghem, Kloosterzande. Kaarting - In zaal De Bruyn werd een prijskaarting gehou den waaraan 64 personen deelnamen. Uitslag: 1. J. de Burger, Clinge; 2. M. Keyzer, Axel; 3. J. Picavet, Hulst; 4. mevrouw De Burger, Clinge; 5. O. Concierce, Ossenisse. Bridgewedstrijd - De leden van de bridgeclub speelden in café De Vier Jaargetijden een wedstrijd in de zomercompeti tie. Het was een howell 10 met 12 paren. De uitslag was: 1. da mes Biesbroeck-Goossen, 2. heren Van der Wielen-De Waal, 3. dames Pauwels-Staal, 4. dames Smulders-Van Puy velde, 5. mevrouw Joossen-de heer De Booy. Tenniskampioenen - Afgelo pen weekeind werden op de baan van de tennisvereniging Lamswaarde de finales van de clubkampioenschappen 1984 afgewerkt. Na afloop reikte voorzitter De Vijlder de prij zen uit aan de finalisten. Als kampioen konden worden ge huldigd: Petra Kindt (dames junioren), Quintus van de Meer (heren junioren), Annet te van de Meer/ Patrice Staal (dames dubbel), Annette en Quintus van der Meer (ge mengd dubbel), Theo Eysac- kers/Ronny Kindt (heren dub bel), Anette van der Meer (da mes enkel). Roger van Dries- sche (heren B) en Peter van Laere (heren A).

de Stem | 1984 | | pagina 15