tib sscurver gereedschapmaker m/v Nieuw «PARFUMERIE werkleider arbeidsaktivering m/v DE STEM PASTOR M/V de blauwe kamer Storing bij Philips, personeel naar strand Informatica opleidingen Burgerinformatica Gebruikers van Geautomotiseerde systemen Supervisor chemical section. HUIZE HAGA COMPUTERCURSUS HANDELS- EN ONDERNEMERSOPLEIDING BREDA sarruvoz DE STEM VAN ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1984 Economisch Instituut Tilburg Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier EEN WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD EN EEN PART-TIME VERZORGINGSASSISTENTE hoofd operatie-afdeling m/v ~aj jacobs efficiency bv VOOR IEDEREEN in Breda IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN SPORTARTIKELEN AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT Geen subsidie voor Zeeuwse hulpinstellingen eekenddienst De afdeling Informatica Onderwijs van het Economisch Instituut Tilburg verzorgt (mondelinge) avondkursussen op het gebied van de informatica voor de regio Zuid-Nederland. Naast het komplet^ pakket AMBI-modulen starten in September de volgende kursussen in Eindhoven en Breda: In deze kursus komen een aantal aspekten van de automatisering aan de orde: zoals de opbouw en werking van de computer, de apparatuur, programmatuur, toepassingen en sociale aspekten, die o.a. aan de hand van enkele korte films worden belicht. Bedoeld voor iedereen die enige kennis willen verwerven op het gebied van de informatica. Vooropleiding en/of ervaring niet vereist. 4 lesavonden van 18.50 u - 21.30 u Breda: 20 en 27 Sept., 4 en 11 Okt. Eindhoven: 18 en 25 Sept., 2 en 9 Okt. f 175,— p.p. inclusief lesmateriaal. Duur Lesschema Kosten: Doel is de gebruiker inzicht te geven in de werking en toepas singsmogelijkheden van geautomatiseerde systemen. Na afloop van de kursus heeft de kursist inzicht in de eisen die hij als gebruiker aan zijn (te ontwikkelen) geautomatiseerd systeem kan stellen. personen, die in hun funktie als gebruiker in meerdere of mindere mate betrokken zijn (of zullen worden) bij de automatische verwerking van gegevens 20 lesavonden (dinsdag) van 18.50 u - 21.30 u Breda en Eindhoven op 11 Sept. a.s. f 1475,p.p. incl. lesmateriaal en exkursie naar een computercentrum. Bedoeld voor Duur Start Kosten Een uitgebreide beschrijving van beide kursussen kunt U schrifte lijk of telefonisch aanvragen bij het Hogeschoollaan 225, 5037 GC Tilburg, Tel. 013-662216/662196 Curver is een groep van kunststofverwerkende ondernemingen met vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en Engeland. De activiteiten van de groep die in Nederland 800 medewerkers telt, zijn onderverdeeld in een drietal Produktgroepen, te weten: de Produktgroep Industriële Produkten in Rijen, de Produktgroep Konsumenten Produkten in Brunssum, de Produktgroep Niet-Flexibele Verpakkingen in Ede. Ten behoeve van de produktgroep Industriële Produkten zoeken wij voor de matrijzenwerkplaats een De taken van deze medewerker omvatten het onderhouden en repareren van onderdelen van matrijzen, het vervaardigen van gereedschappen etc. Van kandidaten voor deze vakature verwachten wij minimaal een afgeronde LTS-opleiding aangevuld met de cursus Bemetel fijnmechanische techniek. Enige ervaring in een soortgelijke funktie achten wij voorts noodzakelijk. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Belangstellenden voor deze funktie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Heer J. de Ruijter, afdeling Personeelszaken I.P., Spoorlaan Noord 92, 5121 WX Rijen. Philips Moms is een internationale onderneming, die onder meer belangen heeft in de sigarettenindustrie (o.a. met Marlboro, de meest verkochte sigaret ter wereld), frisdranken als Seven-Up en bier In Bergen op Zoom beschikt Philip Moms over een produktie-bednjf dat behoort tot de grootste en modernste sigarettenfabneken van Europa. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij een Binnen de chemical section zijn 8 medewerkers belast met het verzorgen van snelle informatie over chemische en fysische eigenschappen van tabak, sigaretten en ingrediënten t.b.v. de afdeling quality assurance. De supervisor geeft leiding aan de afdeling, koördmeert de werkzaamheden en rapporteert aan de manager analytical services. Gezien de kontakten met andere Philip Moms vestigingen is een goede beheersing van de Engelse taal nood zakelijk. Voor deze zeer zelfstandige funktie denken wij aan kandidaten van omstreeks 25 jaar met een opleiding HBO-B chemische richting of HTS-chemie, die daarnaast enige ervanng hebben opgedaan in chemisch onderzoek. Philip Morris biedt naast een goed salans ook een aantrekkelijk pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Philip Moms Holland B.V., Marcomlaan 20, 4622 RD Bergen op Zoom, t.a.v, de heer H.F.M. Ketelaars van de afdeling Personeelszaken. Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een kleinschalig opgezet instituut, verantwoordelijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. In Tilburg is de kortdurende behandeling met 72 plaatsen, de dagbehandeling met 40 stoelen en een (nazorg)polikliniek gevestigd. In de vestiging Overdonk in Dongen met 161 bedden vindt de langdurige behandeling plaats. Enkele kleine regionale eenheden zijn in voorbereiding. Na de geplande nieuwbouw in 1987 zal hét totale aantal klinische plaatsen 252 bedragen. Er werken momenteel 265 medewerkers bij Jan Wier. Wegens uitbreiding van de pastorale dienst zoeken wij ten behoeve van de vestigingen Tilburg en Dongen een dienstverband tot max. 12 uur per week Funktie-inhoud: In samenwerking met de priester-pastor verzorgen van pastorale begeleiding van patiënten; voorgaan in liturgische diensten; in overleg met afdelingen een bijdrage leveren ten behoeve van behandeling en verzorging van patiënten/ bewoners. Funktie-eisen: een voltooide theologische opleiding, bij voorkeur aan gevuld met de opleiding klinische pastorale vorming; ervaring in een vergelijkbare funktie. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring is geregeld volgens de NZR-richtlijnen en bedraagt minimaal 1.148,60 en maximaal 1.549,12 bruto per maand bij een 12-urige werkweek. Informatie omtrent deze funktie kan worden ingewonnen bij de heren J. Scheepers, pastor, of J. van Baar, direkteur, tel. (013) 35 93 55 (Tilburg) of (01623) 1 49 00 (Dongen). Schriftelijke sollicitaties kunnen voor 9 september a.s. gericht worden aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer A. van de Wetering, Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052, 5000 JB TILBURG. i% een verzorgingshuis waar 98 ouderen wonen, vraagt voor zo spoedig mogelijk: Taak waarnemend afdelingshoofd: mede zorgdragen voor het goed funk- tioneren van een afdeling bestaande uit twee etages met totaal 33 verzor gingsbehoeftige bejaarden. Vereisten waarnemend afdelingshoofd: - diploma ziekenverzorgenden. - ervaring in de omgang met ouderen. - bereidheid tot het verrichten van alle diensten zowel weekend-, avond- als nachtdiensten. Het certificaat van een voortgezette opleiding voor ziekenverzorgende strekt tot aanbeveling. Aanstelling uitsluitend in full-time dienstverband. Informaties wordt verstrekt door: Zr. J. Jacobs, tel: 076-224700. Taak verzorgingsassistente: het voor 14 uur per week verlenen van assistentie aan de bezigheidsleid ster. Vereiste verzorgingsassistente: - diploma verzorgingsassistente. Informatie wordt verstrekt door: de bezigheidsleidster C. Hagenaars. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens C A.O. voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de directrice, Heilaarstraat 103, 4813 AV Bre da. Hei Diaconessen huis Breda ornaat een o/yt uitren ziekenhuis met 26) bedden en een aerpleegtgL mei 1-17 bedden De ideniiif, is protestant christelijk Voor de operatie-afdeling van ons ziekenhuis zoeken wij een Onze operatie-afdeling bestaat uit vier operatie kamers en een recovery-room Binnen deze afdeling opereren algemene chirur gen, gynaecologen, orthopaedisch chirurgen, K.N O -artsen, oogartsen, urologen en een neurochirurg. Er zijn 22,6 formatieplaatsen, verdeeld over de differentiaties chirurgie, anaesthesie en recovery. Totaal zijn op de afdeling 27 personeelsleden werkzaam Het hoofd O.K. ressorteert rechtstreeks onder de direkteur patiëntenzakenHet hoofd operatie-af deling is verantwoordelijk voor een optimale zorgverlening op de operatie-afdeling, voor een goede uitvoering van het vastgestelde beleid al daar en voor een goede onderlinge werksfeer. Ten behoeve van de dagelijkse gang van zaken zijn in de afdelingsstruktuur onder het hoofd, twee teamleidinggevenden opgenomen. Een teamleidinggevende is belast met de leiding aan de groep chirurgie en neemt waar tijdens afwe zigheid van het hoofd; de tweede teamleidingge vende is belast met de leiding aan de groep anaesthesie en verzorgt de praktijkbegeleiding van de leerling-operatie-assistenten. De aan te stellen funktionaris dient in het bezit te zijn van het diploma A-zieken verpleging; het N. ZR.-diploma differentiatie chirurgie en anaesthesie en het diploma van de kaderop leiding Ervaring in een leidinggevende funktie op een operatie-afdeling en goede kontaktuele eigen schappen zijn voorts een vereiste. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitma ken van de procedure Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen kunnen gericht worden aan het Hoofd Perso neelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 012 op de enveloppe. Lm computer opleidingen In het afgelopen cursusjaar volgden vele honder den cursisten onze Vanaf september 1984 geven wij deze cursus in 9 plaatsen t.w. Amsterdam, Arnhem, Breda, Eindho ven, Hengelo, Leeuwarden, Nieuwegein, Rotter dam, Sittard. Voor slechts f 225.- (all-io) leert u in 5 avonden: Basiskennis automatisering Bediening van een microcomputer Eenvoudige programma's schrijven in BASIC Werken met toepassingsprogramma's Per 2 cursisten is een professionele microcomputer beschik baar. Voor gevorderden geven wij de cursus PROGRAMMEREN IN BASIC Bij beschikking van de arrondissementsrecht bank te Breda d.d. 3 augustus 1984 is het faillissement van de be sloten vennootschap Scanware B.V., voor heen gevestigd te Breda aan het Spinveld 36, op geheven wegens de toe- standv an de boedel., Mr. R.J.H. Klinkhamer, curator, Markt 17, 4875 CB Etten-Leur. Naast onze ONDERNEMERSOPLEIDINGEN (voor de detailhandel), zoals starten wij dinsdag 18 september a.s. óók met een cursus Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande opleidingen, dan kunt u zich aanmelden bij: J.J. Morée (directeur), Ruusbroecstraat 106, 4819 GG Breda, tel. 076-141520. Bij vonnis van de Rechtbank te Leeu warden d.d. 26 april 1984 is de besloten vennootschap Wa tersportcentrum De Balk B.V. h.o.d.n. Madese Botenber- ging, statutair geves tigd te Balk, kan- toorhoudende te Drimmelen aan de Nieuwe Jachthaven no. 40 in staat van faillissement ver klaard met benoe ming van Mr. E. Postma tot Rechter commissaris en on dergetekende tot cu- ra trice. Zonnehemels met bruiningsgaran- lie (in alle prijsklassen). Beznek onze speciale zonne-showroom. Volop keuze, goede voorlichting. Zonnewinkel Zondag. Heuvelstraat 75 (Shopcenter). Tilburg-Centrum. tel. 013-358899/366999. De reis naar Tilburg méér dan waard leefgemeenschap voor geestelijk-visueel gehandikapten, heeft m.i.v. november 1984 plaatsingsmogelijkheid voor een voor 40 uur per week. Deze vakature ontstaat door zwangerschapsverlof van de huidige medewerkster en zal dientengevolge voorlopig van tijdelijke aard zijn. De taak zal bestaan uit de dagelijkse begeleiding van een groep bewoners bij aktiviteiten meteen bezigheids-, spel-, en arbeidskarakter. Tevens levert betrokkene binnen de arbeidsaktivering een bijdrage aan het totaal van programma's voor de bewoners. Van de kandidaat wordt verwacht: bereidheid om in teamverband te werken; zelfstandige begeleiding van groepen; interesse in kreatieve handvaardigheid, een positieve houding m.b.t. de doelstelling van De Blauwe Kamer. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een Z-, M.B.O.-A.B. of M.B.O.-A.T. diploma. Salariëring geschiedt konform de schaal arbeidstherapeut/ werkleider (min. f. 2182,31, max. f. 3095,63 bruto per maand). Overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer drs. R. Willers, sektorhoofd, tel. 076 - 654750 toestel 34. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, te richten aan mevr. M.B. Oudendijk- Egbers, personeelsfunktionaris van De Blauwe Kamer, Galderseweg 65, 4836 AC Breda. TERNEUZEN - Een deel van het Philipspersoneel van de vestiging in Ter- neuzen mocht gisteren naar het strand. 150 man van de assemblageafde ling kreeg door een pro- duktiestoring een betaal de dag vrijaf. In de nacht van maan dag op dinsdag vond de storing plaats. Daardoor raakte in de loop van de week de tussenvoorraad zo ver op dat de directie besloot om een deel van het personeel een vrije dag te geven, met behoud van loon. Vrijdag is de storing verholpen. Volgens A. Wolfs, hoofd personeels zaken van de Philipsves- tiging, kan het bedrijf maandag weer volop draaien en wordt het bruin verbrande perso neel terug verwacht. Van een- onzer verslaggevers HULST - Het college van B en W Hulst wil vier sociale hulp instellingen in Zeeland geen subsidie geven. Tijdens de fi nanciële commissievergade ring van aanstaande maandag zullen de afwijzingen naar vo ren worden gebracht. De vier instellingen zijn: de stichting Telefonische Hulp dienst Zeeland, het adviesbu reau voor jóngeren en oude ren, de stichting FIOM (hulp aan ongehuwde moeders) en de stichting Jeugd onder Dak. Volgens het college wordt het werk van deze sociale in stellingen ook gedaan door het Algemeen Maatschappelijk Werk, zodat er overlappingen zijn. B. en w. vinden het niet nodig dubbel te betalen, aan gezien het Algemeen Maat schappelijk Werk ook van de gemeente kriigt. Het college is zich bewust van het nut van de telefoni sche hulpdienst, vooral omdat deze instelling dag en nacht is te bereiken. Zij vindt echter dat de medewerkers van het Algemeen maatschappelijk werk ook 's avonds thuis tele fonisch zijn te bereiken. Zijn ze daar niet te bereiken, dan kunnen de mensen volgens h en w. ook zich nog wenden tot politie, arts of pastoor. VOor redactionale aangele genheiden - en dus niet voor bezorgklachten of adverten ties - kunt u dit weekend J. Jansen telefonisch bereiken op nummer 01153-1554, b.g.g. 0H53-1534. tj^BLAD WXTR ZUOWEST NEDERLAND Kantoren 1 Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnum- ers op pagina 2. Openingstijden: a-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Jdtneuzen: Rein van der elm (editie-chef), Jan Jan sen (plv. chef), Frank Dey, aul de Schipper, Cor de °er (foto), Ton Koomen ,POrl)- Hulst: Eugène Ver- >.r?e,en- Goes: Cees Maas. ^'ddelburg: Henk Postma. °stburg: Co Meertens. Servicepunten kJ°osterzande: mevr. Neve, 225(fleXanderstr- 4' 01148- ^dvertentle-expl. 'nspecteur Zeeland: C. Me- u- hhvé 01150-95839.

de Stem | 1984 | | pagina 12