E ENIS. IT ALLES ID. MOLENAAR HULST IN 'CLINCH MET VVV-GIDS Wijziging bij subsidiëring j ongerenwerk Goede opkomst eerste dag jeugd- vakantieweek Statie Kermis in Hulst wordt grote happening '9, kan zijn, eftijden imen Idisco love Ie IN ERIK I DINSDAG 7 AUGUSTUS 1984 VAN ZEELAND Plaatselijk nieuws Ossenisse Hengstdijk Noordstraat Boschkapelle CITROËNA W. DE BLOCK WISSE B.V. Bruinisse Ivanhoe Budo-sporten Antwerpen Slangen Parachutespringen, circus, demonstraties en taptoe Schietingen A12 Ilijvend aandenken. ïfoon 01148-1646 M3EN? BELT U GERUST 040-444255 I Mocht u aanvullende infor- wensen, dan willen wij u die fie geven. Schriftelijk of tele- Ich. Ons adres: DELA, Oude |sgracht 1, Postbus 522, AM Eindhoven, telefoon 1444255. JREKENING PER MAAND ■enis- Krematie- Jenng verzekering ■,65 f 4,66 1.21 f 4,61 ■26 f 9,27 f 7,66 f 6,70 f 1,57 f 1,32 1,58 f 17,25 r of jaar worden betaald. Itie over: nog geen voorkeur :lop, zonder postzegel naar: >00 VB Eindhoven. eniging Rondleiding eindigt in flinke ruzie T22 PAGINA ZEELAND 2 Gaaibollen - In zaal De Her berg werd een gaaibolling ge houden waaraan 56 personen [deelnamen. Uitslag: hoge vo gel: P. Freyser, Kloosterzande; eerste rechter zij vogels: K. Rijk, tweede rechter zijvogel: ,R. van Kampen, beiden Osse nisse; eerste linker zijvogel: Th. Neve, Kloosterzande; tweede linker zij vogel; E. |,Reyns, Ossenisse; grootste Laantal (5): P. Herman, Hengst dijk; J. Stuck, Terneuzen en P. Hiel, Ossenisse. Bingo - In zaal E. de Kort iverd een bingo-avond gehou den waaraan 70 personen deelnamen. Uitslag: 1. C. Roe land, 2. R. Meus, beiden Tem- se; 3 en 4. J. van de Ven, Kloos terzande; 5. P. Praet, Philippi ne. Gaaibollen - In zaal A. Men- heere werd een gaaibolling ge houden waaraan 65 personen deelnamen. Uitslag: hoge vo gel: R. de Bakker, Noord straat; rechter en linker zij vo gel: J. Mattens, Dubbeldam? extra prijs: Th. Neve, Kloos terzande. Gaaibollen - In zaal J. van Schaick werd een gaaibolling gehouden waaraan 14 perso nen deelnamen. Uitslag:; hoge vogel; P, Vonk; linker en reh- ter zijvogel: J. van Leuven; grootste aantal (13): G. Cap- pendijk, allen Boschkapelle. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tivoliweg - Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 HULST - Een toeristische rondleiding door het vriendelijke vestingstadje Hulst is zondag middag uitgelopen op een knallende ruzie tus sen VVV-gids P. Coolegem en vrijwillige mo lenaar W. Baart. Op het rondleidingsprogramma stond ook een be zoekje aan de Hulster Stadsmoien. Toen de ongeveer 30 excursiegangers uit het Belgische De Klinge bij dit bezienswaardige monument arriveerden, bleek mole naar Baart, die tevoren was ingeseind, nog niet ter plekke. Gedwongen door het slechte weer opende de gids, die voor alle zekerheid zelf maar een sleutel had meegenomen, de poort en begon alvast met de uitleg. Korte tijd later arri veerde ook de molenaar, waarna een heftige woorden wisseling ontstond over het bezit van de sleutel en de ver antwoordelijkheid betreffende de molen. De ietwat door dit verbale geweld geshockeerde groep werd zo op de hoogte gesteld van het grote ongenoegen bij de molenaar over de slechte betaling en over het feit dat ook de gids een sleutel op zak bleek te hebben. Baart voegde er, volgens één van de toeris ten, aan toe dat hij niet van plan is om op de meest onre gelmatige tijdstippen op te blijven draven. De toeristen kregen daarna toch nog hun rondleiding in de molen, zonder gids Van Coole gem, die niet mee mocht. Van Coolegem wilde gisteren des gevraagd niet veel meer over het voorval kwijt, dan te spre ken over een 'communicatie stoornis'. Molenaar Baart was gisteren niet voor commentaar bereikbaar. Var» een omer verslaggevers MIDDELBURG - Het Zeeuws provinciebestuur gaat de fi nanciering van het sociaal- cultureel werk voor jeugd en jongeren wijzigen. De organisaties die een pro vinciale steunfunctie vervul len zullen hun personeelskos ten volledig vergoed krijgen. Jaarlijks zullen de organisa ties een vast bedrag krijgen voor 'apparaatskosten'. De or ganisaties zullen subsidies voor activiteiten jaarlijks of van geval tot geval moeten gaan aanvragen. Het provin ciebestuur zal daartoe een speciaal fonds in het leven roepen. Het provinciale voornemen om de afgenomen rijksbijdra gen voor dit werk niet meer te compenseren kan verder 'ver gaande' gevolgen hebben voor het werk in deze sector. Gede puteerde Staten delen dit mee in hun brief bij de provinciale begroting 1985. De wijziging is het belang rijkste onderwerp in de dis cussienota jeugdwerk, die het provinciebestuur binnenkort zal uitbrengen. Tot nu toe worden de personeelskosten niet voor de volle honderd procent vergoed, maar hebben de organisaties wel meer vrij heid bij de besteding van sub sidies voor activiteiten. Met blaaspijpjes richten op een echte schietschijf. Van onze correspondente HULST - De organisa toren van de Jeugdva- kantieweek waren gis teren dik tevreden met de goede opkomst. In .Hulst crossten 90 lief hebbert] es en ging Martij n de Poorter met de eerste prijs strijken. In Clinge, Sint-Jansteen, Graauw en Heikant deden tussen de 40 en 50 kinderen mee aan de diverse spelen en wedstrijden in sprookjess feer. Nieuw-Namen met slechts 26 kinderen bleef wat achter. Wellicht voelde men minder voor een jacht op spoken. Het Monster van Loch Ness trok maar liefst 225 nieuwsgierigen naar het Ja gertje in Hulst. De mede werkers lieten zich enthou siast uit over het grote aan tal vrijwilligers dat zich nog gisterochtend had gemeld. In Heikant speelden de jeugdige Willem Tells het spel dat veel leek op het le gendarische doorboren van de appel. Alleen maakte de appel plaats voor een groot bord met gaten, mwaar men papieren pijltjes doorheen moest blazen om een groot aantal punten te kunnen be halen. De winnaars kregen allen een prijsje (van speel goed tot bekers). Vandaag, als de goede fee blijft zorgen voor mooi weer, zijn er de volgende activitei ten: in Hulst een disco-wa- terfestijn en een levend gan- zebord, in Clinge een sprookjesfeest en pineutbal, in Sint-Jansteen sprookjes- jacht en talentenjacht, in Graauw Joris en race- en cross, in Heikant spoken jacht en fietsenridders en in Nieuw-Namen een levend ganzenbord en 'ufonaute ren'. Aanvang 09.30 en 14.00 uur. Het uitreiken van het geschut. - foto's de stem/corj de boer iiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sffcs BH zij op acht september meedoen (jfil |||wf99HK] aan de Ommegang van Borger- hout. Verder zijn er films te zien en CtC'Ijy N een diashow. 'Een stad groeit' Is te W. zien tot 26 september in de Stads- UhTl Ojt "wx feestzaal, Meir 78 te Antwerpen. IjSd?''tB Dagelijks geopend van twaalf tot zes uur. Op zater-, zon- en feest dagen van tien tot zes uur. Toe gangsprijs twintig franc, gratis voor kinderen tot twaalf jaar. Speciaal voor de jeugd van vier tot en met twaalf jaar treedt woens dag de Zeeuwse Theatergroep 'Dodd' op in Bruinisse. Zij brengen hun eigen produktie 'Beschuit met muisjes'. Bij mooi weer gebeurt dat in de open lucht bij de muziek tent. Als de weersomstandigheden dit niet toelaten wordt uitgeweken naar het Dorpshuis. De voorstel ling begint om 19.00 uur en is gra tis. Een moederpython kronkelt zich bezorgd om haar eieren op het moment dat haar kinderen ter wereld komen. - fotoanp waarheid over de de held Ivan- [oe komt aan het licht dankzij het toneelgezelschap Arie's patat- waam Het publiek wordt meege nomen op een historische safari Joorde middeleeuwen, 'ivanhoe' wurt drie uur en gedurende deze 'ld rijgen de spannende, onverge telijke en vooral verrassende ge beurtenissen zich aaneen. De to neelspelers van Arie's Patatkraam lorgen er vooral voor dat er ge- 'oog gelachen kan worden. Tot en iet 22 augustus wordt het stuk "ekelijks op dinsdag en woensdag fcpeeld in Tilburg. Toeschou- Jers dienen zich om 18.45 te mel- jjen bij café D'n Eglantier in de Boomstraat 39; om 19.00 uur ver- "ekt men daar. U dient snel te rea- Seren want het aantal deelnemers Jen deze alternatieve kruistocht *en slechts 32 bedragen. Het ,*0rdt aangeraden gemakkelijk zit- tondewandelkleding te dragen. Je'stuk is vanwege de lange tijds- ?uur niet geschikt voor erg jonge 'toderen. De prijs bedraagt acht lolden vorr volwassenen en vijf gulden voor kinderen. De WV in Tilburg verzorgt de voorverkoop. IN de Grote Zaal van de Doelen wordt woensdag 8 en donderdag 9 augustus de geschiedenis en de ontwikkeling van de Japanse Bu do-sporten belicht. Budo is de ver zamelnaam voor Japanse vecht sporten, of beter gezegd 'vecht kunst'. Een aantal van deze spor ten, zoals judo en karate, is ook in Nederland bekend. Dat is minder het geval met kendo, zwaardvech- ten met een bamboestok en kyu- do, Japans boogschieten. De be doeling van deze sporten is niet zo zeer om een perfecte verdedi gingstechniek te leren, maar om door middel van training de per soonlijkheid te vormen. De aan vang is op beide avonden om kwart over acht. Reserveren en kaartverkoop bij de Doelen. Voor verkoop in enkele winkels op de Edomachi in Rotterdam. 'EEN stad groeit: eenheid in ver scheidenheid' is de naam van de grote zomertentoonstelling over een aantal aspecten van het leven in de stad Antwerpen. De ontwik keling in stedebouw en architec tuur wordt aan de hand van plaats namen die thans in gebruik zijn gevolgd. Talrijke boeiende archief foto's illustreren dit onderdeel, in een ander gedeelte van de Stads feestzaal komt het verenigingsle ven uit grootvaders tijd uitgebreid aan bod. Vanaf het einde van de achttiende eeuw kende dit leven een grote bloei, iedere ontspan- ningsvorm werd in georganiseerd verband beoefend. Ook de tegen stellingen op politiek vlak speel den hun partijtje mee. Zo had bijna ieder dorp drie fanfares: een ka tholieke, een liberale en een socia listische. Ook kan men de Reus- kens van Borgerhout zien voordat HOEWEL veel mensen slangen griezelige beesten vinden, zijn ze het bekijken meer dan waard. En dat is mogelijk op de Slangenex positie 'Serpo', die tot en met 9 september in Dierenpark Wasse naar wordt gehouden. Er worden ruim honderd slangen getoond uit alle delen van de wereld en met vaak schitterende kleuren. Via tekstborden, een diaklankbeeld en een videopresentatie krijgt men uitleg over deze bijzondere dier- groep. Dierenpark Wassenaar, Rijksstraatweg 667 in Wassenaar, is dagelijks van half negen tot half acht geopend. Entree is tlen gul. den, kinderen van twee tot en met twaalf jaar kunnen voor 6,50 naar binnen. ^illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllilWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIh;!! illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Van een onzer verslaggevers HULST - De stichting Statie Kermis Hulst, met daarin de Buurtvereniging Statie en de Middenstandsvereniging, heeft de zaakjes voor de twee de Statie kermis uitstekend voor elkaar. De verwachtin gen zijn dan ook hoog gespan nen. „Inderdaad. Vorig jaar was het al een bijzonder groot succes. Zo'n 20.000 bezoekers. Dat is niet niks. En ons pro gramma is veel uitgebreider, zodat we eigenlijk op een nog groter succes rekenen", zegt Hans Beaart, adviseur van de organisatie in Hulst. Vrijdag begint de Statie Kermis met een wervelende opening. Op het terrein aan de Zoetevaart zal een stuntteam adembenemende parachute sprongen uitvoeren. Dat ge beurt om klokslag 20.00 uur. Na dit openingsspektakel zullen de bestuurders van de stad Hulst het festijn officieel openen. Daarna barst de mu ziek stevig los met diverse dweilbands en orkesten. De zaterdag staat zo'n beetje in het teken van het country- en westerngebeuren. De uitbaters van de verschil lende horecagelegenheden zullen zich uitdossen in hun indianen- of cowboy-outfit. „Het is te hopen dat ook de be zoekers zich een beetje aan de ze stijl zullen aanpassen. Dat zou een leuk gezicht zijn", al dus Beaart. Zaterdag ètaat er heel wat op het programma. Alle auto handelaren van de Statie ko men naar buiten tijdens een tweedehandse autoshow. De deelnemers zijn garage Van der Poel, garage Kerkhaert, garage Van de Voorde, garage Cappendijk en garage Van Oosterhout. De autoshow begint op za terdag om 10.00 uur en zon dags om 14.00 uur. Tevens is er een modelbotendemonstratie op de binnenvest gepland en de jeugd kan aan haar trekken komen van 14.00 tot 16.00 uur tijdens de playbackwedstrijd in de tent, die ook dit jaar op het terrein aan de Statie zal worden opgetrokken. Voor de schutters staan er tijdens deze kermis diverse schietingen op het programma bij De Graan maat. Muziekvereniging Clin ge blaast zaterdag om 15.00 uur deze kermis wat extra le ven in. Internationaal De Vijf uur van Hulst voor trimmers staat dit jaar op het programma van de Statie Kermis. De organisatie is in handen van toerclub Hulst en het wordt een internationale Vijf uur, want er hebben ook twee Belgische ploegen inge schreven. De aanvang is 16.00 uur. Om 19.00 uur treedt muziek- gezelkschap St. Gillis op, ter wijl een uur later de country- en westernavond losbarst. Di verse orkesten spelen in de grote tent. Voor zondag staat de klein- veemarkt opnieuw op het pro gramma. Kippen, geiten, ko nijnen etc. worden dan ge showd. De aanvang is 10.00 uur. Kindercircus Reinardi treedt om 14.30 uur op in de feesttent. Een half uur later kan men oude ambachten be kijken met daarnaast demon straties vaandelzwaaien en volksdansen. Er komt ook een vuurspuwer, terwijl een hand lezer een horoscoop van de be zoekers zal trekken. Uniek in Hulst wordt de paardemolen met echte paarden/pony's. Ballonwedstrij d Om 16.00 uur is er een bal lonwedstrijd voor de jeugd. Vanaf 18.00 uur zullen er hete luchtballonnen de lucht in gaan. Om 20.00 uur kunnen de benen weer van de grond met medewerking van diverse or kesten en dweilbands. Maandag is er een feestmid dag voor de bejaarden. „Een onderdeel dat tijdens onze kermis er zeker in thuishoort. En de animo voor deze middag is bijzonder groot", aldus Hans Beaart. Er zal gelegenheid zijn tot gaaibollen, pieren, kaarten en dansen. Om 19.00 uur begint de touwtrekwedstrijd, terwijl er een taptoe wordt gehouden door showband Hosanna uit Axel. Dit gebeurt tussen 19.30 en 22.00 uur. De trekking van de loterij en de prijsuitreiking van de touwtrekwedstrijd vindt daarna plaats. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 33 schutters: hoge en eerste zij vo gel: A. de Waal, Kloosterzande; tweede zij vogel: F. Say, Moerbeke; grootste aantal: P. de Waal, Kloosr terzande. KOEWACHT - Zaal J. de Kind- Ceelaert, 34 schutters: hoge en tweede zij vogel: Th. Maes, Klein Sinaai; eerste zij vogel: F. Martens, Koewacht; grootste aantal (5): Th. de Caluwé, Koewacht. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 35 schutters: hoge en beide zij vo gels: J. de Waal, Koewacht; groot ste aantal: J. Vermeersen, St.-Jan- KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 35 schutters: hoge vogel: R. Reunis, St.-Jansteen; eerste zij vogel: J. Pauwels, Axel; tweede zij vogel: C. van Gassen, Hulst; grootste aantal (5): J. Vermeersen, St.-Jansteen. WESTDORPE - Staande wippen, St.-Sebastiaan, 77 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: K. Audenaerde, Wachtebeke; tweede hoge vogel: A. Willems, Doornzele; eerste zij vo gel: A. de Wulf, Zelzate; tweede zij vogel: A. de Beleir, Westdorpe; derde zij vogel: E. Reyniers, Kap rijke; vierde zij vogel: E. Jonk- heym, Kloosterzande. Wip 2: eerste hoge vogel: R. Saye; tweede hoge vogel: A. de Wulf, beiden Zelzate; eerste zij vogel: J. Fopma, Terneu zen; tweede zij vogel: R. van Steen- land, Stekene; derde zij vogel: F. Herwegh, Hulst; vierde zij vogel: F. Trebaest, Kaprijke. Wip 3: eerste hoge vogel: M. de Clerk, Blanken berg; tweede hoge vogel: E. van Kamp, Schelle; eerste zij vogel: W. Bruggeman, Elversele; tweede zij- vogel: C. Temmerman, Wachtebe ke; derde zij vogel: J. van Water schoot, Kloosterzande; vierde zij- vogel: W. Brand, Hulst. HULST - Zaal W. Blommaert, 45 schutters: hoge vogel: H. de Vos, Heikant; beide zij vogels: M. Heyens, St.-Jansteen; grootste aantal (5): J. Boon, Graauw. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, 52 schutters: eerste hoge vogel: L. Ba- reman; tweede hoge vogel: G. Sa- mijn; eerste zij vogel: A. de Munck, allen Zuiddorpe; tweede zij vogel: E. Inghels, Koewacht; derde zij vo gel: M. de Munck; vierde zij vogel: J. Roeland, beiden Zuiddorpe. AXEL - Staande wippen, Ons Ver maak, 110 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: G. Tieleman, St.-Gillis; tweede hoge vogel: J. Verberk- moes, Terneuzen; eerste zij vogel: R. de Cooker, Elversele; tweede zij vogel: E. Jonkheym, Klooster zande; derde zij vogel: F. Herwegh, Hulst; vierde zij vogel: R. Neyt, Saffelaere. Wip 2: eerste hoge vo gel: H. Leyst, Beervelde; tweede hoge vogel: A. Mourits, Tilburg; eerste zij vogel: J. Vergruyssen, Zwijndrecht; tweede zij vogel: H. Ley ten, Ter neuzen; derde zij vogel: A. van de Velde, Sleydinge; vierde zij vogel: J. Bruggeman, Westdor pe. Wip 3: eerste hoge vogel: P. Sa- mijn, Zuiddorpe; tweede hoge vo gel: H. van Iwaarden, Aardenburg; eerste zij vogel: W. de Vrieze, West dorpe; tweede zij vogel: H. Ley ten, Terneuzen; derde zijvogel: B. de Ruvter, Tilburg; vierde zij vogel: G. Baart, Sinaai. TERNEUZEN - Westerschelde, 53 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: F. de Jonge, Kwadendamme; twee de hoge en vierde zij vogel: A. de Cooker, Elversele; eerste zij vogel: R. Saye, Zelzate; tweede zij vogel: E. de Wit, St.-Jansteen; derde zij vogel: M. Wisse, Terneuzen. Wip 2: eerste hoge vogel: mevrouw Sa- voye, St.-Janteen; tweede hoge vo gel: J. Molet, Terneuzen; eerste zij- vogel: P. de Dijker, Axel; tweede zij vogel: R. Casel, Moerbeke; derde zij vogel: P. de Pauw, Sleydinge; vierde zij vogel: R. Begijn, Terneu zen. PAAL - Zaal P. Verras, 55 schut ters: Wip 1: hoge vogel: P. Boog- aert, Wychen; eerste zij vogel: P. Neve, Kloosterzande; tweede zij- vogel: K. Visser, Boschkapelle; grootste aantal (5)H. Sorber, Paal. Wip 2: hoge vogel: Fons Electro, Kieldrecht; eerste zij vogel: P. Ne ve, Kloosterzande; tweede zij vogel: E. van Roeyen, Beveren; grootste aantal (4): R. de Moor, De Klinge. HULST - Zaal De Kroon, 35 schut ters: hoge en tweede zij vogel: J. de Kort, Ossenisse; eerste zij vogel: J. de Waal, Koewacht; grootste aan tal (5): A. Herwegh en Rita de Vos, Heikant. KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting, zaal De Reizende man, 38 schutters: hoge vogel: P. D'Hondt, Kloosterzande; eerste zij vogel: P. van Waesberghe, Heikant; tweede zijvogel: E. Rottier, St.-Jansteen; grootste aantal (6): F. de Rijk, Kloosterzande. KAPELLEBRUG - Zaal Fabie, 85 schutters: eerste hoge vogel: L. Ivens, De Klinge; tweede hoge vo gel: J. Piessens; eerste zij vogel: R. Kint; tweede zij vogel: Th. de Sae- ger, allen Kemzeke; derde zij vogel: G. Cocqheyt, Kapellebrug; grootste aantal (4): W. Duym, Tromp. STOPPELDIJK - Zaal t Karre- wiel, 20 schutters: hoge vogel: P. Boeter; eerste zij vogel: C. Visser; tweede zijvogel: B. Visser; grootste aantal (5): J. de Vos, allen Vogel waarde. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 19 schutters: hoge en eer ste zij vogel: P. Boeter, Vogelwaar de; tweede zij vogel: A. Verdurmen, Graauw; grootste aantal (9): T. Boogaert, Wychen. KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting, zaal De Kastanje, 35 schutters: hoge vogel: F. Reunis, St.-Jansteen; eerste zijvogel: P. Kriekhaert, Hengstdijk; tweede zij vogel: D. Guytenaer, Klooster zande; grootste aantal (5): P. Die- rikx, Walsoorden en A. van Dijk, Boschkapelle. HULST - Zaal De Kroon, 54 schut ters: Wip 1: hoge vogel: J. Her mans, Ossenisse; eerste zij vogel: D. Buysrogge, Heerlen; tweede zij vo gel: F. Reunis, St.-Jansteen; groot ste aantal (5): J. de Beul en A. de Bliek, Hulst. Wip 2: hoge vogel: J. de Bin, De Klinge; eerste zij vogel: B. Visser, Boschkapelle; tweede zij vogel: J. de Beul, Hulst; grootste aantal: F. de Blok, Koewacht en mevrouw Hermans, Ossenisse. NOORDSTRAAT - Zaal A. Men- heere, 20 schutters: hoge vogel: J. van Damme, Walsoorden; eerste zij vogel: Rudi Verschoten, Kloos terzande; tweede zij vogel: Ronald Verschoten, Walsoorden; derde zij- vogel: E. Picavet; vierde zij vogel: mevrouw Van Meelen, beiden Kloosterzande; grootste aantal (6): R. Boone, Graauw. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, 30 schutters: hoge en eerste zij vogel: J. van Damme, Moerbeke; tweede zij vogel: A. de Munck, Zuiddorpe; grootste aantal (6): W. de Munck, Zuiddorpe en E. Goossen, Koe wacht. GRAAUW - De Friezen, 42 schut ters: eerste hoge, eerste en tweede zij vogel: A. van Raemsdonk, Vra- sene; tweede hoge vogel: N. Goos sen, Kloosterzande; derde zij vogel: G. Ducheine, Tilburg; vierde zij vo gel: E. de Moor, Graauw: blokvo- gel: J. Saman en G. Savoye, beiden St.-Jansteen en A. Hermar Axel.

de Stem | 1984 | | pagina 11