sub-hoofd administratief medewerkers m/v met MEAO en MAVO direkteur <m n) verenigde spaarbank WIJKZIEKENVERZORGENDE M/V DE STEM VAN ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1984 1 kruisinstelling I r gilze-rijen e.o. H STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut DE DUYNSBERG - Personeelswerk: voor functies in het personeels - Inrichtingswerk: voor functies in o.a. inrichtingen - Maatschappelijk werk: voor functies in het algemeen - Kultureel werk: voor functies in het vormings i 1 adviseurs voor organisatie- I en personeelbeleid - Personeelswerk - Maatschappelijk werk - Kultureel werk BSF Breda B.V. fabrikant van systeemvloeren, gevestigd te Breda, vraagt een ervaren - Personeelswerk - Maatschappelijk werk - Kultureel werk medewerker leningen administratie hypotheken Blessure Tineke Hidding - Inrichtingswerk Speciale aandacht wordt besteed aan het peuterspeelzaalwerk medewerker afdeling boekhouding TOELATINGSVOORWAARDEN HEFTRUCK-CHAUFFEUR De Kruisvereniging Rijen maakt deel uit van de Kruisinstelling Gilze-Rijen e.O- (Re. gio Midden-Brabant) Rijen is een dorp met 12.000 inwoners, deel uitmakend van de gemeente Gilze en Rijen. Rijen ligt 11 km van Tilburg en Breda verwijderd De direkte samenwerking vindt plaats met nog 4 wijkverpleegkundigen in de plaats, terwijl indirekte ondersteuning plaatsvindt vanuit de basiseenheid waarin n wijkverpleegkundigen en 2 wijkziekenverzorgenden werkzaam zijn, met begelei ding van een hoofdwijkverpleegkundige. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris roept het bestuur kandida- ten op voor de funktie van voor 20 uur per week ten behoeve van het kluster BESCHUT WONEN van het Langdurend Verblijfscircuit. De belangrijkste taken zijn: notuleren van plenaire en werkgroep-vergaderingen van het kluster; opzetten en onderhouden van een specifiek, op het kluster gericht informatie-systeem; onderhouden van kontakten met bewoners en begeleiders; administratieve werkzaamheden, zoals archivering en correspondentie. Vereisten: minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke funktie; stenodiploma en typevaardigheid; ervaring met automatische informatieverwerking; goede kontaktuele eigenschappen; flexibele werktijden. Van de kandidaten verwachten wij een positieve keuze ten aanzien van het werken in de psychiatrie in zijn algemeenheid en Beschermende Woonvormen in het bijzonder. De funktie eist een aktieve inzet en een grote mate van flexibiliteit. Organisatie algemeen: Het Langdurend Verblijfscircuit kent eenheden samengesteld op basis van onderscheiden zorgsoorten; het Kortdurend Verblijfscircuit op basis van een verdeling van het verzorgingsgebied. Arbeidsvoorwaarden: konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: in te winnen bij de heer K. van Aart, koördinator kluster Beschut Wonen, telefoon (01608) 1 59 20, toestel 156. Schriftelijke sollicitaties: te richten aan Personeelszaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer BW-267. houtduifstraat 28 - o telefoon 01620-6 Etap B.V. te Breda, leverancier van verlichtingsarmaturen kent een grote omzetgroei. Wij wensen ons commercieel team uit te breiden met een Funktle-eisen: - Belangstelling voor de thuisgezondheidszorg; - Interesse in de ouder wordende mens; - Het bezit van het diploma Ziekenverzorging, bij voorkeur aangevuld met de ap- plikatiekursus voor wijkziekenverzorgenden; - Het bezit van rijbewijs B-E; - Ervaring vanuit verpleeghuis c.q revalidatiecentrum; - Bereidheid tot samenwerking; - Goed aanpassingsvermogen. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en rechtspositie zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Kruiswerk en de Tuberculosebestrijding. Selektieprocedure: Na een voorselektie van de binnengekomen reakties zullen de overgebleven kan didaten worden opgeroepen voor nadere kennismaking. Van de kant van de Kruis instelling zullen dan afzonderlijke gesprekken plaatsvinden met de hoofdwijkver pleegkundige, een afvaardiging van het verpleegkundig team en leden van het be stuur. Sollicitatiebrieven binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de Kruirinstelling Gilze-Rijen e.o., t.a.v. de heer E. Mulders, sekr., Molenstraat 2, 5131 AD Alphen Nbr. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door: - de wijkverpleegkundigen van Rijen, tel. 01612-2686, van maandag t/m vrijdag tussen 13.00-14.00 uur; - mevr. B. Verheugen-Dillen, hoofdwijkverpleegkundige, telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren vanaf 13 augustus onder tel.nr. 04168-2283. Zij die niet voldoen aan de gestelde voorwaarden worden dringend verzocht niet te reflekteren. Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur I Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda Hekven 1 4824 AD BREDA biedt met 269 serviceflats, 40 verzorgingseenheden en een aantal ziekenkamers, een komplete voorziening voor ouder wordende mensen in de regio Tilburg. Het huis telt 380 bewoners en is gevestigd aan de Indigolaan te Tilburg. De medewer kers -inklusief parttimers ca. 85- zijn werkzaam in verzorging, civiele dienst en administratie. Wegens pensionering van de huidige funktionaris zoekt het bestuur kandidaten voor de funktie van De Lucia Stichting is een psycho-geriatrisch verpleeghuis met plaats voor 255 bewoners en een afdeling dagbehandeling voor 19 personen. Op korte termijn kan geplaatst worden een Studieduur 4 jaar, gedurende 1 of 1 Vz dag per week werk; voor functies op het gebied van opleiding en vorming binnen arbeidsorganisaties. voor zwakzinnigen, psychiatri sche inrichtingen, orthopedago gische inrichtingen en instituten voor kinderbescherming maatschappelijk werk, de reclas sering, het medisch maatschap pelijk werk, de alternatieve hulp verlening werk, club- en buurthuiswerk, jeugd- en jongerenwerk, opbouw werk Rechtstreeks ressorterend onder het bestuur draagt hij de verantwoordelijk heid voor een goede gang van zaken in het huis. Belangrijke elementen in de funktie zijn: - de rol van gastheer naar bewoners - het geven van leiding aan staf en medewerkers - de beleidsvoorbereiding naar bestuur - het financieel-ekonomisch manage ment - een aktieve vertegenwoordigende rol op stedelijk en regionaal niveau. In aanmerking voor deze funktie komen kandidaten met een opleiding op HBO- niveau, financieel-ekonomische des kundigheid en management-ervaring. Belangstelling voor de problematiek van de oudere mens is een voorwaarde, ervaring in de bejaardenzorg strekt tot aanbeveling. Leeftijd tussen 40 en 50 jaar. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor de Bejaardentehuizen. op één van onze verpleegafdelingen. Op deze afdeling verblijven 32 verzorgings/begeleidingsbe- hoeftige bewoners Een deel van deze bewoners behoeft extra verpleegkundige zorg. Funktie-eisen: verpleegkundige met diploma A en/of B; bij voorkeur in het bezit van de kaderopleiding; bij voorkeur met leidinggevende ervaring; met een positieve belangstelling voor organisatie en leiding geven; met interesse voor de psycho-geriatrische bewoner; met goede kontaktuele eigenschappen; het kunnen werken in teamverband is een vereiste. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere telefonische informatie respektievelijk schriftelijke sollicitatie richten tot drs. A.F. Bal van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, tel. 013-424040. #k<ss# H AMSTERDAM*BREDA"NIJMEGEN*TILBURG De Hoofdtaken bestaan uit: de dagelijkse leiding en coördinatie van de afdeling, samen met hoofd en de derde leidinggevende; het scheppen van een goed woon- en leefklimaat; het mede-begeleiden van leerling ziekenverzorgenden. Salariëring geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de C.AO. Ziekenhuis wezen van toepassing. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot dhr. Th. de Bruijn, hoofd verplegingsdienst, tel. 076- 223000, tst. 246. Studieduur 4 jaar, volledig dagonderwijs Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschij ningsdatum van dit blad te richten aan: Dhr. CG.J. Mutters, Hoofd Personeelszaken, Lucia Stichting, Liesboslaan 6, 4813 EC BREDA. Onder diens leiding dient de dagelijkse administratieve gang van zaken, welke t.z.t. verder zal worden geautomatiseerd, te worden verzorgd. De taak omvat voorts de budgettering en de verstrekking van informatie aan de directie. Dit is een vorm van tweede kans onderwijs voor degenen die op latere leeftijd een hogere beroepsopleiding willen volgen. Studieduur 4 jaar Binnen de bovengenoemde dag- en part-time opleidingen be staat de mogelijkheid om zich tijdens de studie specifiek te oriënteren op vraagstukken rond management in non-profit organisaties. Naast genoemde zakelijke eisen wordt van de betrokken functionaris ook verwacht dat hij meedenkt in het te voeren beleid op administratief- organisatorisch en financieel gebied. SPD-niveau, leeftijd 30 tot 40 jaar. De Verenigde Spaarbank telt zo'n 340 vestigingen, heeft een balansto taal van bijna 9 miljard en heeft meer dan 1.2 miljoen spaarders als klant. De Verenigde Spaarbank bestaat uit een hoofdkantoor en vier regio's, waar in totaal 2.200 medewerkers werkzaam zijn. De regio's worden ondersteund door een aantal centrale stafafdelingen op ons hoofdkantoor in Nieuwegein en de regio-hoofdkan toren. De regio Zuid van onze bank bestrijkt het gebied Dordrecht/Noord- Brabant Maastricht en telt ca. 66 vestigingen. Voor het regio-hoofdkan toor in Breda zoeken we een twee-tal administratieve krachten. De functies zijn: (full-time) Uw taken en verantwoordelijkhe den bestaan in grote lijnen uit: controleren van nieuwe hypotheek dossiers - voeren van correspondentie met klanten en notarissen inzake hy potheken - verzorgen van de administratie met betrekking tot voorfinanciering en leningen. Voor deze functie vragen wij een MEAO-diploma (administratieve rich ting). scherm-terminals verzorgen van de administratie van waardepapieren - maken van journaalposten. Voor deze functie vragen wij een MAVO- en type-diploma en het Prak tijkdiploma Boekhouden, of stu derend hiervoor. U bent bereid om in voorkomende gevallen ook op andere dagen te werken. LOS ANGELES - Het is zeer 4e vraag of Tineke Hidding de Olympische zevenkamp, die gisteren bij de opening van het atletiekprogramma als eerste onderdeel aan de beurt was, 2al afmaken. Bij het tweede onderdeel van het allround nummer van de dames ging de nationale kampioene en re- oordhoudster bij de aanloop v'oor het hoogspringen door haar rechterenkel. Omdat de zevenkampsters reglementair tijdens een on derdeel niet het stadion mogen verlaten, kon dokter Hermans n'et onmiddellijk assistentie verlenen. Hidding bleef on danks de hinder, die zij van de blessure ondervond, door springen, maar haalde niet de L77 meter, waarmee zij de Prestatie van augustus vorig laar, toen zij in Helsinki ach- ste werd bij de strijd om de jvereldtitels en zij het Neder landse record op 6155 punten bracht, zou hebben geëve- Belangstellenden voor deze interessante en dienovereenkomstig gehonoreerde functie kunnen schriftelijk hun sollicitatie richten aan: Studieduur 3 jaar, gedurende 1 dag per week Accountantskantoor Steens, Lombardkade 48 a, 3011 ZC Rotterdam. T.a.v. Drs. Th.P. Bakker, tel. 010-142955. (voor twee dagen per week) In deze functie werkt u op don derdag en vrijdag en bent u belast met onder meer: - verzamelen en verwerken van de door kantoren en door verschillen de afdelingen geleverde admini stratieve gegevens - het verwerken van genoemde gege vens door middel van beeld Voor HBO: - Diploma HAVO/VWO of van bepaalde middel bare beroepsopleidingen; in bepaalde gevallen kan een toelatingsexamen worden afgelegd. - Voor de parttime opleidingen en voor de dag opleidingen voor volwassenen geldt een mini mumleeftijd van 23 jaar. Voor MBO: - diploma Mavo-4 of een vergelijkbare vooropleiding. Een voorziening voor opvang van kinderen is op Markendaal aanwezig. Prospectussen en aanmeldingsformulieren kunt u aanvragen bij de afdeling Aanmelding van KSA Markendaal, Beukenlaan 1Postbus 90004, 4800 PA Breda. Tel. 076-659311 Voor meer informatie over beide functies kunt u contact opnemen met de heer J.A. Peetoom, hoofd Perso neelszaken, telefoon 076-222433. Gevraagd met ais neventunktie vrachtwagenchauffeur Vereisten: groot rijbewijs en chauffeursdiploma Enige ervaring strekt tot aanbeveling, leeftijd 25 jaar Sollicitaties te richten aan: Sollicitaties kunnen, binnen 14 dagen, worden gericht aan de afdeling Personeelzaken van de Verenigde Spaarbank, Catharinastraat 15-17, Postbus 3362, 4800 DJ Breda. 't Vaartje 29-315165 NA Waspik Tel. 04168-1230 en 1552<b.g.g. 1497)

de Stem | 1984 | | pagina 6