zagen ir heen \Oud-leerlingen Etten-Leurse scholen gemeenschap komen met leuke post Tony Danza uit6Taxi9 aangeklaagd blNA ZEELAND 3 T IA). Mêt Iter *3 55® ren Breskens Oostburg Sas van Gent Tijdschrift Carnaval Parodie Kennedy-prijs voor Danny Kaye Edelman-acteur Esterhazy dood aangetroffen NEDERLAND 1 l programma's DUITSLAND 1 BELGIE NED. 1 NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED. 1 BELGIE NED. 2 BELGIE FRANS 1 DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 HILVERSUM 2 HILVERSUM 3 DUITSLAND 3 HILVERSUM 1 HILVERSUM 4 HILVERSUM 5 fimiddels weer dichtge- - foto hans chasot hel rijt in Dongen. De ga- In werden geboord in de pstelijke blinde muur van fet centraal depot van |orn. Uit het depot ver venen twaalf video-re- brders mee voor een totale paarde van 23.000,-. 1 De Dongense politie ver goedt dat de video-recor- lers zijn vervoerd in een lode Volkswagenbus, die ezelfde nacht tussen half vee en half zes uit de lijnstraat in Dongen werd >stolen. De bus is het Ëgendom van C. de W. uit Jongen, die zijn voertuig or de huisdeur gepar- eerd had. -tESKENS - Nabij het andertje zijn twee perso- bnauto's, bestuurd door J. I. B. uit Londen en K. H. H. Jt Bonn, met elkaar in bot- ag gekomen. Dit gebeurde bordat beide auto's, die el- laar tegemoet reden, niet loldoende rechts hielden. aZENDIJKE - Op de Markt lerd de geparkeerd staande fersonenauto van de heer D. I. M. D. uit Jabeke (B) aan gereden. De dader is na de anrijding doorgereden. &LUIS - In de St. Anna- Itraat heeft de bromfietser G. de G. uit Brugge een •verstekend voetgangster, lie plotseling de rijweg op pwam, aangereden. De voet- rangster werd gewond en is ter ambulance naar het zie kenhuis te Oostburg overge bracht, waar zij na behande ling weer huiswaarts kon teren. Plaatselijk nieuws 'rouwen voor Vrede - De verkgroep Vrouwen voor 'rede houdt maandag aan- taande tussen 10 en 11 uur een tiltekring tijdens de week- narkt in Breskens. Deze her- lenking wordt gehouden om- lat het 30 jaar geleden is dat n Hiroshima de eerste atoom- ram viel. „Dit mag nooit meer jebeuren", aldus de werk- ;roep. Deelname is voor ieder- en mogelijk. tentoonstelling - Vanavond ■n morgen houdt de Hervorm- ie vrouwengroep een tentoon- telling van handwerkartike- en in het hervormd kerkcen- ;rum te Oostburg. Ook tijdens le 24 uur van Oostburg zal de groep van de partij zijn. Dan namelijk wordt deelgenomen aan de rommelmarkt en zullen wafels worden verkocht m ïetzelfde kerkcentrum. °°K rastaat de mogelijkheid de wafels mee te nemen. Benoeming - Bij de CPC N®" derland bv te Sas van Genti de heer I. van de Wege be noemd tot plantmanager. M ingang van 15 juli heeft a heer J. Minne zich v0*Ie\j| vrij gemaakt voor zijn fun als manufacturing manag CPC Europe Area A. IfRIJDAG 3 AUGUSTUS 1984 T2 Door Rosé Lokhoff ETTEN-LEUR - Niet edereen luistert met plezier naar het ge klepper van de brie- tenbus. Zeker niet in vervelende tijd van blauwe envelop pen. Om daarin verandering te krengen, hebben enkele oud erlingen van de scholenge meenschap Etten-Leur plan- jen opgevat om mensen eens jat leukere pakketjes te be- lorgen. „Kijkt u ook zo jaloers naar dié mensen die altijd post lij ken te krijgen Die geregeld iets leukers in hun brievenbus linden dan giro-afschriften of prijsvragen van Lekturama. jlensen die zo vaak exotische postzegels op hun kaarten vin- jen. Kent u zo iemand, zou u zo iemand willen worden kan nu door een abonne ment op Common Fish Pro ducts", aldus een 'Nieuwsblad' jan de studenten. Om een indruk te geven van Common Fish Products (CFP): het belangrijkste produkt tot ju toe is het boekje 'Ik ben me d'reen stel, zei de schizofreen'; het belangrijkste succes is het opnemen van enkele 'levens wijsheden' in de Academische Agenda. Een daarvan luidt: ],Lef is een wind laten wan neer je diarree hebt" en toont aan dat CFP in ieder geval iets met humor te maken moet lebben. Nu en dan nog wat studentikoos, maar daar is ook een markt voor. De naam is geïnspireerd op een passerende vrachtwagen met het opschrift 'Special Meat Products'. „CFP heeft zijn naam te danken aan een absurde omkering. Wat voor anderen 'gewoon' is en 'hoort', geldt niet voor CFP en het on verwachte is te verwachten. De illegaliteit en de schemer gebieden bij de grenzen daar van worden soms niet ge- Common Fish Products: niet zo héél gewoon Een van de foto's die de abonnee kan verwachten. schuwd. Al is satire dan mis schien een beter woord", aldus alweer het Nieuwsblad. Alles kan een Common Fish Product worden. CFP maakt gebruik van goedkope en een voudige reproduktiewijzen zo als fotografie, snel-offset en xerografie ofwel het copieer- apparaat om de hoek. Er be staan ook plannen voor het uitgeven van een tijdschrift, waarvan het eerste nummer geheel gewijd zal zijn aan in zendingen van abonnees. Om dat de mensen achter CFP vinden dat het gekrijs van meeuwen in de stad een van de meest verrassende geluiden van de laatste jaren is, zal het niet vreemd overkomen dat het tijdschrift 'Meeuwenge krijs' moet gaan heten. De plannen voor een tijd schrift bestaan overigens al langer, maar toen moest het nog 'Wereldtijdschrift' gaan heten. „Voor mensen die graag opscheppen dat ze een keer in een tijdschrift hebben gepu bliceerd", aldus Jack Nouws uit Zundert die momenteel Nederlands studeert in Utrecht. Medewerkers aan CJP zijn verder Hewald Jon genelis, student Teatex Til burg en Henk Stolker, student St. Joost Breda. Beide laatsten komen uit Etten-Leur. Enkele creatieve Belgen waren het trio echter voor en dus moest er naar een alterna tief worden gezocht. Dat werd toen de combinatie van een tijdschrift en mail-art. De heren van CFP lieten voor het eerst van zich horen tijdens carnaval 82. Er kwam een parodie op de strippen kaart (stripteasekaart) en er werden kleurplaten 'voor vol wassenen' verspreid. Dit alles voor CV De Frotters BV, een carnavalsclub waarvoor later ook de 'taallessen voor Hollan ders' in elkaar werden ge draaid, naar aanleiding van de beruchte brief van de gemeen te Etten-Leur waarin min of meer werd gedreigd met een strafkorting op de uitkering wanneer buitenlanders de Ne derlandse taal niet wilden le ren. In een van de optochten liep ook een gezelschap mee met de leuze 'Help Hollanders het carnaval uit, om te begin nen uit Etten-Leur' en werden er certificaten uitgereikt voor het echte Brabanderschap. 'Van de koele minnaar de dood' door Gerrit de Boer was het eerste boekwerkje dat werd uitgegeven bij CFP. „Duidelijk bedoeld als parodie op de groeiende groep mensen die zelf hun werk uitgeven; zelfs de meest waanzinnige gedichten worden heel luxe verspreid. We hebben er 25 ex emplaren van gemaakt die al lemaal nummer één kregen. Er zijn namelijk zoveel men sen blij te maken met de ge dachten dat ze het eerste ex emplaar bezitten", vertelt Jack Nouws. In het boekje staan enkele korte gedichten, Speciaal clichés en spreuken. Een daar- van - Er gaat toch maar niets boven de witte bladzijden- moet voldoende zeggen. - foto esther swart6 gedrukt, waarvan tien met op dracht, zoals het heet. Ook hiervoor tekent Gerrit de Boer. Enkele regels uit het veertig bladzijden tellende boekje: haar ogen waren leg- puzzelhemelsblauw; als de borden opgeruimd worden, heb ik altijd de meeste erwtjes gemorst; er zijn al zoveel rönt genfoto's van mij gemaakt dat Greenpeace een rubberboot aan het schip zal vastketenen wanneer mijn as ovèr de zee wordt uitgestrooid. „De schizofreen is ook weer een parodie, maar dan op al die verzamelde werken die in omloop zijn. We hebben het dan ook maar meteen deel II genoemd. Eigenlijk was het niet de bedoeling, maar nu loopt het zo hard (niet uit de hand!) dat we toch maar met nog een deeltje komen", aldus Jack Nouws. Van 'Ik ben me d'r toch een stel' zijn er in eerste oplage 110 Wat een abonnee zoal kan verwachten: een foto, deel drie van het verzameld werk van Gerrit de Boer, acht gedichten, Meeuwengekrijs nummer een en enkele speciaal ontworpen kaarten. De abonnee ontvangt als eerste en vaak als enige de nieuwste Common Fish Pro ducts. De oplage is zelden ho ger dan honderd. CPF-reden daarvoor: niet uit exclusivi teit, maar vanuit een gezond verstand. Ook niet abonnees kunnen publiceren in Meeuwengekrijs wanneer zij vooraf drie exem plaren bestellen. Alle post kan naar postbus 10376, 5000 JJ Tilburg. WASHINGTON (UPI) - Het Kennedy Center in Washing ton heeft bekendgemaakt dat Lena Home, Danny Kaye, Gian Carlo Menotti, Arthur Miller en Isaac Stern de win naars van 1984 zijn van zijn onderscheiding voor een aan de cultuur gewijd leven zijn. Lena Home bereikte ster status door een reeks Holly wood-musicals in de jaren veertig, waarbij ze vooringe nomenheid jegens haar ras moest overwinnen. Kaye is al 30 jaar 'reizend ambassadeur' van de Verenigde Naties en was filmacteur en gedurende vier jaar gastheer van een eigen wekelijkse televisie show. Menotti is een Amerikaanse eigentijdse operacomponist die naam heeft gemaakt met het 'Festival dei due Mondi' (Festival van de twee werel den) in Spoleto in Italië. Miller is de toneelschrijver van klas sieke stukken als 'All My Sons', 'View from the Bridge' en 'Death of a Salesman' en Isaac Stern is een van de voor- aanstaandste soloviolisten en vioolpedagogen van de wereld die ook de vioolsolo's in de filmversie van 'Fiddler on the Roof' voor zijn rekening nam. NEW YORK (UPI) - De Ame rikaanse acteur Tony Danza, vroeger beschouwd als kandi daat voor een proftitel boksen middengewicht en daarna ta xichauffeur Tony Banta in de populaire televisieserie "Ta xi", wordt op 17 september ge vonnist wegens het toebren gen van lichamelijk letsel. De 33-jarige Danza en zijn medebeklaagde, de 29-jarige Albert Sinacori, werden deze week schuldig bevonden aan het mishandelen van de 35-ja- rige William Sawyer, een vei ligheidsagent, in 'The Conser vatory', een restaurant van het gerenommeerde Newyork- se hotel 'Mayflower'. Sawyer, die zegt dat zijn gehoor als ge volg van het incident op 3 fe bruari van dit jaar permanent is beschadigd, had een eis tot schadevergoeding tegen Dan za en Sinacori ingediend. De twee verdachten, die hebben aangevoerd dat zij uit zelfverdediging handelden, lo pen kans op maximaal een jaar gevangenisstraf en een boete van 1.000 dollar elk en moeten wellicht smartegeld betalen aan hun slachtoffer. ROME (UPI) - Andrev Ester hazy, de Hongaarse edelman die in de Italiaanse film ka rakterspeler werd, is op 75-ja- rige leeftijd dood aangetroffen in zijn woning in Rome. Buren, die zich er bezorgd over maakten dat Esterhazy zich niet liet zien, gingen woensdag zijn appartement binnen. De acteur bleek in een leuningstoel tijdens het lezen van een filmscript te zijn ge storven. Andrev Esterhazy, een telg uit Hongarije's beroemdste geslacht van grootgrondbezit- ters, staatslieden, kerkelijke hoogwaardigheidsbekleders en kunstbeschermers, woonde sinds een 30-tal jaren in Rome. Met zijn voorname voorkomen speelde Esterhazy in de film doorgaans aristocraten. 22.20 Afrika 16.00 Stuif-es- uit Het jeugdprogramma 'Stuif-es-uit' sluit zijn sei zoen gewoonlijk af met een speciaal wensprogramma. Hiervoor mogen de kij kertjes opgeven, welke fa voriete artiesten of pro gramma-onderdelen ze nog eens terug willen zien. Vanmiddag herhaalt de AVRO de uitzending, waar mee het seizoen 1983 werd afgesloten. Aan slot van de ze 'Stuif-es-uit' verscheen tot ieders verrassing de groep Doe Maar. Via een rechtstreekse schakeling kon men getuige zijn van hun concert op 15 mei 1983 in Utrecht. De overige verzoeken voor dit programma betroffen optredens van The Shorts, Vulcano, de Zweedse zange res Carola, de beat-groep First Aid uit Dordrecht, Da nielle Kroon, Anita Meyer en diverse jeugdige play- back-artiesten. Lang voordat een blanke ook maar één voet in Afrika had gezet, kende het gedeel te ten zuiden van de Sahara een bloeiende beschaving met een grote rijkdom. Europa moest toen nog tot ontwikkeling komen. Dat was de tijd, toen het goud ontdekt werd en de periode van de grote handelsroutes. Basil Davidson geeft in deze derde aflevering de beteke nis van deze handelskarava nen aan, die dwars door Afrika trokken en tot in Azië en China doordrongen. Hierdoor maakte Afrika kennis met de islam, die bij na heel Noord- en West- Afrika wist te veroveren. De komst van de Portugezen in 1498 maakte een eind aan de economische bloeiperiode. na er in 1954 opnieuw een versie uitkwam met Judy Garland en James Mason. Vanavond speelt de derde versie met Barbra Streisand en Kris Kristofferson in de wereld van de popmuziek. 22.25 Filmportret: Lillian Gish Het Amerikaanse filminsti tuut verleent ieder jaar een 'Life Achievement Award' aan een Holiywood-acteur, wiens persoonlijkheid een bijdrage is geweest voor de Amerikaanse film. Dit jaar werd de prijs voor de twaalfde keer toegekend. Het was de achtentaehtigja- rige Lillian Gish, die hem in het Beverly Hilton Hotel in Los Angeles in ontvangst mocht nemen. In deze uit zending volgen beelden van de plechtige uitreiking op 1 maart j.l. en fragmenten uit enkele films van Lillian Gish. 20.15 V011 der Liebe zerrissen 20.15 Een ster Is geboren 20.28 De gelukzoeker In het kamp van de spoor wegarbeiders ziet Robert Uurwich onverwacht Betti- na terug. Ze staat op het Punt met Roedern te trou wen. Weemoedig beseffen heiden, dat er teveel gebeurd is en dat de tijd niet terug gedraaid kan worden. Wel besluit ze Robert te blijven helpen. Deze vertrekt naar Cochem, waar het transport met de onderdelen van Stephensons jocomotief is aangekomen, "laar onderweg blijkt een van de karren verongelukt !e zijn, waardoor een deel van de lading in de Moezel is verdwenen. Robert krijgt de opdracht de verloren gegane onderdelen na te bouwen. De Engelse begeleider, die inmiddels Roberts identiteit "ent, laat zich - terug in En geland - minachtend over Roberts plannen uit. Maar oe firma Stephenson weet nu, waar Curwich zich be- "ndt en ze verrast hem in Duitsland met een aanbie- <hng. Het verhaal van 'A star is born' moet de ware geschie denis zijn van een jonge on bekende actrice, die in het huwelijk treedt met een be roemd acteur, maar een gro tere ster wordt dan hij. De man kan dit niet verwerken en raakt aan de drank. In 1937 verscheen een verfil ming van dit verhaal, waar- De knappe Diane Conti (Lee Remick) uit Chicago ont moet tijdens een oponthoud op de luchthaven Kennedy bij New York de architect Paul Rasmussen (George Peppard). Zij is getrouwd, hij gescheiden. Wat aanvan kelijk een vriendelijk flirt partijtje lijkt, ontwikkelt spoedig tot een gevoelige ro mance. Diane ziet zich voor het dilemma geplaatst, dat ze van twee mannen tegelijk houdt. Kris Kristofferson in 'Een ster is geboren' (België- Ned. net 1, 20.15 uur). - foto archief de stem NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. AVRO 16.00 Stuif-es-uit, jeugdprogramma (herh.). O 16.50 Het Toppop-hitarchief. Met o.a. Grace Jones, Kate Bush, Amanda Lear en Vanity 6. NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. KRO 18.55 Tom Jerry, tekenfilm. 19.00 Vluchtelingeneiland (slot), jeugdserie. 19.25 Cijfers en letters, spelprogramma. Presentatie: Robert ten Brink. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De gelukzoeker (8), Duitse dramaserie. Robert krijgt de opdracht het gedeelte van de locomotief, dat tijdens het transport verloren is gegaan, na te bouwen. 21.30 Brandpunt. 21.55 HaUo Larry, Amerikaanse serie. Afl.: Het Roek-idool (1). 22.20 Afrika, de geschiedenis van een werelddeel (3), documentaire serie van Basil Davidson. Afl.: De goudkaravanen. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 07.00-08.30 Studio Sport. Olympische Spelen: met o.a. gewichtheffen, worstelen, basketbal, schieten, zeilen, hockey, handbal, volleybal, waterpolo en boksen. Om 07.30 Overschakeling naar de NOS- studio in Los Angeles. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. 19.12 Studio Sport. Olympische Spelen: om 19.15 Samenvatting hockeywedstrijd dames Nederland-USA; 19.30 Samenvatting van de vorige dag; 20.45 Zwemmen, atletiek en wielrennen. 22.30 Journaal. 22.45-05.30 Studio Sport. Olympische Spelen: met o.a. wielrennen, boksen, worstelen, waterpolo, hockey, volleybal, handbal en schieten; 01.00 Rechtstreeks verslag atletiek, zwemmen en turnen; 03.45 Samenvatting hockeywedstrijd heren Nederland - Pakistan. 07.30-10.00 Ontbijttelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Doctor Snuggles, kleuterserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 De zeven van Blake (Blake's Seven), SF-serie voor de jeugd. Afl. 5: Het web. 19.10 Tijdrover. Lieve plantjes. Afl.: De paphiopedilum. 19.20 Pépé, korte film van Georges Spicas. 19.30 De kikker in het bad, Oostduitse tekenfilm. 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Een ster is geboren (A star is bom), Amerikaanse speelfilm van Frank Pierson (1976). Met: Barbra Streisand, Kris Kristofferson, Paul Mazurskye.a. O 22.25 Filmportret: Hulde aan Lillian Gish. 23.40 Journaal. Aansl.: Coda: 'Moeder' van Herman de Coninck. 07.30-10.00 Ontbijtelevisie. 17.25-05.45 Olympische spelen. Zwemmen series: 200m individuele wisselslag dames, 200m vlinderslag heren; 18.25 Zwemmen series: 100m rugslag heren, 4 x 100m wisselslag estafette dames, 1500m vrije slag heren, 4 x 100m wisselslag estafette dames, 1500m vrije slag heren; wielrennen op de baan met halve finales achtervolging per ploeg en spurt om de derde plaats; atletiek: zevenkamp, hoogspringen. 20.00 Studio L.A. Afwisselend atletiek: 400m horden series heren, kogelstoten kwalificatie dames, 400m series dames, 100m kwartfinales heren; wielrennen: finales spurt, achtervolging per ploeg en puntenrit; zwemmen, gewichtheffen en turnen. 23.30 Overzicht van de gebeurtenissen van de voorbije nacht. 01.00 Zwemmen, atletiek, gewichtheffen en turnen all round heren. 07.00-09.35 Olympische Spelen: zwemmen, turnen, worstelen en schermen. (Met o.a. Journaal, Gym Santé, persoverzicht, nieuwsoverzicht) 12.00 Teletekst. 16.55 Vacatures ONEM. 17.10 LoUipop, jeugdprogramma. 17.50 Ciné-vacances, j eugdprogramma. 18.50 RTBF: Bonjour la fête, met Guy Lemaire. 19.05 Ce soir, regionaal programma. 19.24 Quiz: Ik luister naar de RTBF - Ik kijk naar de RTBF. 19.30 Journaal. 20.00 Boula Matari (2), serie over de Belgische kolonisatie in de Congo. 22.20 Profession: Directeur Photo (2), serie over de fotografie in de film. 22.50 Journaal. 10.00 Heute. 10.03 Und morgen wird ein Ding gedreht (Harry and Walter go to New York), Amerikaanse speelfilm uit 1975. 11.50 Umschau. 12.10 Praxis-Patientenanwalt (herh.). 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst-overzicht. 14.40 Teletekst-overzicht. 15.00 Der Fischer und die Schildkrötprinzessin, poppenspel. 15.30 DerSpatzvom Wallrafplatz, jeugdprogramma. 16.00 Tagesschau. 16.10 Tatörtchen'- ein dringerder Fall, familiefilm naar een boek van Jürgen Knop. 16.25 Der kleine Archimedes, film van Gianni Amelio naar een verhaal van Aldous Huxley. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.40 Nochmal dasselbe. 19.00 Geschichten von nebenan. 20.00 Tagesschau. 20.15 Von der Liebe zerrissen (Torn between two lovers), Amerikaanse speelfilm ven Delbert Mann (1979). Met: Lee Remick, George Peppard, Joe Bologna e.a. E3 21.45 Plusminus, economisch magazine. 22.30 Tagesthemen, met: Bericht aus Bonn. 23.00 Moment mal, praatprogramma. Vandaag uit Bremen. Aansl.: Tagesschau. 0.55-8.00 Olympische Spelen, met Zevenkamp, Zwemmen, Turnen en Schermen. 06.00-09.00 Guten Morgen, Olympia!, samenvatting 5de dag. 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.17 Programma-overzicht. 13.20 Olympia am Mittag, hoogtepunten 5de dag. 15.00 Heute. 15.03 Ferienprogramm für Kinder: Ferienkalender; ca. 15.05 Elvis Presley: König der heissen Rhythmen (Roust about), Amerikaanse film van John Rich (1964). MetElvis Presley, Joan Freeman, Leif Erickson e.a.; ca. 16.40 (S)Breakdance (herh.). 17.00 Heute. 17.05 Olympia am Nachmittag, beelden nachtuitzending en live- beelden 6de dag. Met: o.a. zwemmen en atletiek. 18.00 Heute-Schlagzeilen. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Olympia-Studio Los Angeles: Live-beelden, studiogasten, commentaar en nieuws. Met o.a. wielrennen op de baan, zwemmen, waterpolo en atletiek (21.45 Heute- journal). 00.55 Heute. 11.53 Pater Adri Maat. 12.03 Spelen maar! 13.06 Echo. 13.16 Muz. om op te schieten, een kwestie van ak sent. 14.03 Aad van den Heuvel presenteert.16.03 Het betere werk. 17.53 Marktberichten i.s.m. KNBTB. 17.55 Mededelingen. 18.06 Echo-magazine. NOS: 19.02-7.00 Radiolympia. VPRO: 7.00 Nws. 7.10 De zomer van 1984 (7.30, 8.00 en 8.30 Nws). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. VPRO: 9.33 Het herinter- view (10.30 Nws). VARA: 11.00 De vliegende VARA: Prettige vakan tie? NOS: 11.30 Nws. 11.33 Homo- nos. 12.00 NOS-werkbank. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.36 Tussen het nieuws. 13.00 Nws. 13.10 Meer over minder (13.30 Nws). 14.20 Voor blinden en slechtzienden. 14.30 Nws. Teleac: 14.33 Let's swing (1). VARA: 15.03 Tussen potten en pannen over heimwee en verlangen. 15.30 Nws. 15.33 Bureau Jeugdzaken of De lot gevallen van Martine Land (7), hoorspelserie. 16.30 Nws. 16.33 Tus sen potten en pannen over heim wee en verlangen, vervolg (17.30 Nws. 17.36 Dingen van de dag). NOS: 18.00 Nws. VARA: 18.10 Wie doet de afwas? Overh.voorl.: 18.30 De Nederlandse Antillen. VARA: 18.40 Het circuit. 19.00 De vliegende VARA: En veel succes met uw progr. 20.00 Nws. 20.03 78-toeren op vrijdag! RVU: 21.40 Voorbije tijd? NOS: 22.00 Surinaamse muz. 22.30 Nws. 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap: Terug naar Rottumerplaat. 23.55 Nws. 18.30 Hallo Spencer (6), jeugdserie. 19.00 Aktuelle Stunde, met: Blickpunkt Düsseldorf 20.00 Tagesschau. 20.15 Club 2. Reportage over plastische chirurgie. 22.20 Bürger, schont eure Anlagen. Marianne Hoppe leest teksten van Erich Kastner, Joachim Ringelnatz en Kurt Tucholsky. 22.50 153ste NDR- Jazzworkshop: Pat Metheny in Hamburg (1), herh. 1980). 23.55 Journaal. Ieder heel uur nieuws. KRO: 7.02 Ontbijtshow, verv. 8.06 Echo. 8.16 Scheer je weg. 8.53 Pater Adri Maat. 9.03 Adres onbekend. 10.03 Muziek op bestelling. 11.03 Ratel. leder heel uur nieuws. EO: 7.02 Ronduit op 3. 8.03 Tijdsein. 9.03 De muzikale fruitmand. 10.03 Muziek motief. NCRV: 10.30 Popstation (ca. 11.30 Weerman Hans de Jong). VOO: 12.03 Mono. 13.03 Tipparade. 15.03 Top 40 (16.30 Popjournaal. 17.30 Concertagenda). NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en Inkel. 22.02 Countdown Café. NOS: Nws. VOO: 7.02 Ochtend stemming (8.00 Nws). 9.00 Veroni ca's meesterwerken (op compact disc). 10.30 Muz. voor miljoenen. 12.00 Strauss en Co. 13.00 Nws. 13.05 Veronica klassiek: Het Brabants Ork. met solist. Werken van Men delssohn. VPRO: 14.30 Muziek op vier: Latijns-Amerikaanse volks- muz. 16.00 De tweede beweging. NOS: 20.00 Europees Concert Po dium. Residentie-Ork. o.l.v. Rein- hard Peters, m.m.v. solist: Klass. muz. (in de pauze: Muziekspiegel). 22.00 Horizon. 22.30 NOS-jazz. (Via AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor bui tenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans-Arabisch. 19.10 Bul letin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans.

de Stem | 1984 | | pagina 13