2n AUSTEN. (Woon)bunker Nieuwvliet moet stuk kleiner worden um Bedrijven kunnen vacatures voor vrijwilligers melden TERNEUZEN TE VER EN TE Gemeentediensten Goes moeten flink inleveren "Jcs miTÜmnenv Hedendaagse kunst in Middelburg erker' ZATERDAG 21 JUL11984 T22 PAGINA ZEELAND 2 VAN ZEELAND BIEDINGEN 4jank RSBUREAU GROENEWOUT BV AREN TECHNIKUS 3450 4800 DL BREDA L 1 INITIA TIEF MENSEN ZONDER WERK STERRITTEN Freewheel wint weer NIEUW-NAMEN - De Dorpsraad van Nieuw- Namen heeft in een brief aan het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland fel gepro testeerd tegen de voorgenomen sluiting van het Sint-Liduina-ziekenhuis in Hulst. BEGROTING 85 Sportraad jubileert ANTIEKE GRENEN MEUBELEN Uitslagen wedvluchten Clinge Hulst Lamswaarde politierapport markten Schietingen A12 00 391250.- 3 SUN600.- 222575.- r. 1095.. 1195.- 1395.. Alles zolang de voorraad strekt in Cate - Windsurfer - Alpha - Hi Fly antiebepalingen!! Hank. 8 00 tel. 01622-2820. enewout B.V. is een en Ingenieursbureau ngen in Breda, Terneu- rtselaar/Antwerpen en ledewerkers, integraal op het gebied van de jw. met sterk toenemende zoeken wij voor de af- maattechniek op ons dor te Breda, op basis beidskontrakt voor 1 '/2 BIED VAN VERWARMING EHANDELING likus moet in staat zijn Ifstandig installaties te te berekenen en be id te maken, ïg A.C.I. of gelijkwaar- ti leeftijd 30 jaar van de Engelse taal is eiste wordt een prettige en een salariëring in tmming met het niveau ktie. e sollicitaties, welke ijk worden behandeld, aan het hoofd perso- i op het bureau-adres. ir, is de Nederlandse ikant. De produkten, ch door de veelzijdige n wij op korte termijn een financieel/administratieve in deze functie. eautomatiseerde standig kunt opstarten, tische baan vraagt van u daarvan voor een bent flexibel en hecht kennis van de Duitse taal jenover staat een gezond en uitstekende werksfeer ialariëring. ;tie en binnen een straal donksveer woont, kunt u npnemen met de heer Lid O.A.W.S DAM M/V avonds. lan: dam. i_ Van een onzer verslaggevers AXEL/SAS VAN GENT - Het Projekt Mensen zonder Werk in Axel/Sas van Gent heeft bedrijven en instellingen in beide gemeenten gevraagd, vacatures die door vrijwilli gers vervuld kunnen worden te melden bij een Vrijwilli gers-vacaturebank. Zoals bekend hebben beide gemeenteraden zich akkoord verklaard met deze vorm van werkverschaffing' mits aan een aantal voorwaarden wordt voldaan. Aangemelde vrijwilliges- vacatures worden door een re- gionale toesingscommissie be keken. In deze commissie heb ben overheid, werkgevers en werknemers zitting. Toestem ming voor de uitvoering van het vrijwilligerswerk dient dan ook unaniem te geschie den. Indien de commissie geen bezwaar heeft tegen het vrij willigerswerk kan de vacature in de vacaturebank worden opgenomen. Een vrijwiliger die belangstelling voor dit werk heeft kan via de project leider Mensen Zonder Werk met het bedrijf of de instelling contact opnemen. „U dient er echter wel rekening mee te houden dat het werk op elk gewenst moment kan worden beëindigd", zo staat in de uit nodiging aan de bedrijven en instellingen te lezen. Bedoeling is dat het vrijwil ligerswerk wordt gedaan met behoud van een uitkering. De belangrijkste voorwaarden die de gemeenteraden dan ook gesteld hebben zijn: -Het werk mag niet concur rentievervalsend zijn. -Het moet werk zijn dat niet door een beroepskracht ge daan kan of zal worden, werk dat bijkomend is en anders niet gedaan wordt. -Het moet werk zijn waarvoor een organisatie geen subsidie krijgt. Nieuw-Namen: Hulster ziekenhuis niet dicht Van onze correspondent SLUIS - De Schoondijkse trimclub Freewheel heeft de vierde proef van de West Zeeuwschvlaamse sterrittencompetitie we derom gewonnen. De trim mers uit Schoondijke kon den hun voorsprong in het klassement verder uitbou wen. Ook in deze, door de TC Zwinhoeve georgani seerde rit, maakten ze ver uit de meeste kilometers. De eerstvolgende -vijfde rit- is woensdag 25 juli en wordt georganiseerd door TC Breskens. Uitslag vierde sterrit: 1. TC Freewheel, Schoondij ke 750 kilometer, 2. De Wielertoerist, Sluis 540, 3. TC Zwinhoeve, Retranche- ment 450, 4. TC Pannen- schuur, Nieuwvliet 420, 5. TIO, Oostburg 240. De stand na vier ritten is als volgt: 1. TC Freewheel 2640 kilometer, 2. De Wielertoe rist 1860, 3. TIO 1320, 4. TC Magdalena 540, 5. De Zwinhoeve 480 kilometer. Van een onzer verslaggevers Oost-Zeeuwschvlaamse patiënten en hun familiele den moeten in dat geval uitwij'ken naar het nieuw- bouwziekenhuis in Terneuzen. De dorpsraad wijst erop dat Nieuw-Namen op zo'n 30 kilo meter van Terneuzen ligt. 'Dat zal lange reistijden geven, maar ook zal het openbaar vervoer anders moeten wor den geregeld'. Nieuw-Namen telt relatief veel ouderen onder zijn bevol king. Dertig procent is boven de 60 jaar, zo weet de Dorps raad te melden. „De reistijden en de financiële onkosten voor deze groep zijn een onoverko melijke belasting", voorspelt men GS. Wat de dorpsraad ook hoog zit is de verdwijning van zo'n 200 arbeidsplaatsen uit de Oost-Zeeuwsvlaamse gezond heidszorg. „Veel mensen uit Nieuw-Namen werken in het ziekenhuis van Hulst. Wij staan volledig achter de werk groep Behoud Ziekenhuis Hulst". Aangekondigd wordt dat men op 24 augustus tijdens de hoorzitting in Middelburg over de Herziening Regio-ad vies ziekenhuissituatie Zee land het standpunt van de Dorpsraad mondeling zal toe licht afweging Op die hoorzitting hoopt de PvdA-afdeling Hulst en Hon- tenisse antwoord te krijgen op een flink aantal vragen, ge steld aan Gedeputeerde en Provinciale Staten. De PvdA vindt dat de men sen in Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren steeds minder zicht heb ben op de ontwikkelingen rond de ziekenhuiskwestie, dat de standpunten steeds ver der van elkaar verwijderd ra ken en verscherpt worden, en dat het provincie-bestuur nauwelijks iets doet om op de reacties een duidelijk en her kenbaar antwoord te geven. Verder willen de sociaal-de mocraten weten of er in 1986 een afweging plaatsvindt tus sen verbouw en nieuwbouw van het bestaande ziekenhuis. Dan wil men ook antwoord op de vraag hoe het zit met de sluiting van het ziekenhuis in Sluiskil en reacties op het on langs gepresenteerde alterna tieve plan Moret/Limperg van het St.-Liduina ziekenhuis. De PvdA heeft aan de staatssecretaris een afschrift gestuurd van een brief aan Gedeputeerde Staten van Zee land, waarin met klem wordt verzocht om duidelijkheid in de ziekenhuis-situatie in Zeeuwsch-Vlaanderen. tan een onzer verslaggevers DOES - Om de begroting 1985 sluitend te krijgen, gaat de ge meente Goes de budgetten van file gemeentelijke diensten korten met ongeveer drie pro eent. Deze maatregel (die niet tót voor de salarissen in de budgetten) is een voortzetting van het bezuinigingsbeleid lande gemeente Goes. Een be- Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De Zeeuwse sportraad be staat een kwart eeuw. Dit jubileum wordt op 10 november gevierd met een discussiedag in ontmoetingscentrum De Stenge te Heinkens- zand. Thema is dan: 'Sport beleid, mogelijkheden in een tijd van economi sche recessie'. Aan het precieze programma wordt nog gewerkt. leid, dat ertoe leidde dat de be groting 1984 op een half mil joen gulden na, sluitend kon worden gemaakt. De drie procent die de ge meentelijke diensten moeten inleveren is voornamelijk te wijten aan de korting van on geveer zeven procent op de al gemene uitkering uit het Ge meentefonds van het rijk. Dit fonds, dat wordt gevoed door zon dertien procent van de to taalopbrengst van de rijksbe lastingen, is de kurk waar alle gemeenten financieel op drij ven. Behalve de teruggang in de dienst-budgetten gaat de ge meente door met het vermin deren van het aantal taken en het niet vervangen van perso neel dat van de VUT-regeling gebruik heeft gemaakt. Het tekort van een half miljoen gulden over 1984, werd wegge werkt door de reserves minder te spekken. Volgens een woordvoerder van de gemeente zal dit vol gend jaar niet meer noodzake lijk zijn. Het financiële plaatje van Goes is iets beter gewor den en verwacht wordt dat geen verdere bezuinigingen nodig zijn om de begroting 1985 sluitend te maken. (ADVERTENTIE) kunstnijverheid EIGEN IMPORT - EIGEN RESTAURATIE „TIERELANTIJN" Weststraat 68 Axelsestraat 3 AARDENBURG TERNEUZEN 01177-1271 01150-12237 De vier in Middelburg exposerende Zeeuwse kunstenaars: van links naar rechts William Verstraeten, Bob Pingen, Ben Sleeuwenhoek en Piet Dieleman. foto willem mieras Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Het is van eminent belang dat de kunsten door de overheid worden beschermd. Juist in een tijd dat het economisch niet zo geweldig gaat of wanneer men zegt dat het niet zo ge weldig gaat. De Zeeuwse cultuur-gede puteerde mr. J.P. Boersma zei dit gis termiddag in Middelburg. Hij was één van de sprekers tijdens de opening van een tentoonstelling, die een selectie laat zien uit de collectie van het Museum van Hedendaagse Kunst te Gent. „Vroeger", aldus Boersma, „waren het de rijke heren die in staat waren goede collecties op te bouwen en op drachten te geven. Die tijden zijn, hier althans, voorbij. De duidelijke verbon- denheiod van personen en bedrijven met musea is, zoals in Amerika voor komt in Europa niet bekend. En zo zien wij dat vooral de scheppende kunsten bijzonder afhankelijk zijn van de over heid. Een verlaging van de vaak toch al niet hoge budgetten van de overheid heeft dan ook direct gevolgen voor beel dende kunstenaars en de beeldende kunst als zodanig". De werken uit het Gents museum zijn tot en met 16 september te zien in de Middelburgse Vleeshal, het Abdij-com plex en het Zeeuws Museum. Vooral de Vleeshal, zo constateerden de genodig den gisteren, biedt een opeenstapeling van moderne 'meesterwerken'. De Vlaamse minister van cultuur, dr. K. Poma, zei dat de selectie bewijst hoe het Gents museum de hartslag van de tijd volgt. „Voor Vlaanderen is het bijzonder belangrijk aldus op de hoogte te blijven en in te spelen op de ontwikkelingen in de beeldende kunst zoals die zich in de voorbije decennia in Europa en de rest van de wereld hebben voorgedaan". De tentoonstellling in Middelburg, aldus Poma, plaatst de Vlaamse kunstenaars in internationaal perspectief. Middelburgs cultuur-wethouder G. Schoenmakers hekelde de 'economie mens' die 'in zijn arbeidswoede slechts oog heeft voor het nut als norm voor al le dingen'. „Meditatie en contemplatie worden gezien als afwijking. Maar juist de kunst moet hiervan zijn impulsen krijgen. In een dergelijk maatschappe lijk bestel valt het niet mee kunstenaar te zijn en bij een groot publiek sensibili teit te ontwikkelen voor de kunsten". Terwijl gisteren de kunst uit Gent met veel officiéél vertoon geïntrodu ceerd werd ging elders in Middelburg, in de nieuwe door kunstenaars zelf ge ëxploiteerde expositieruimte Dam 43, veel ingetogener een expositie van start. Vier nog vrij jonge Zeeuwse kunste naars, Piet Dieleman, Bob Pingen, Ben Sleeuwenhoek en William Verstraeten, vertonen er eigentijds werk, schilderij en, tekeningen en installaties. In Dam 43 geen officiële toespraken. Wel bij voorbeeld een poëtische hartekreet als toelichting op één environment in de gang. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - De Concoursbond Zuidbeveland hield met 562 oude duiven een kringvlucht vanuit La Souterraine. 1. F. Hillebrand te Rilland 1075,57 mpm. 2. F. Glerum, Kruiningen, 3. P. Steketee, 4. P. Ridderhof, 5. H. Paauwe, allen te Yerseke, 6. J. Bras, Wemeldinge, 7 en 10. C. Aerts, Kruiningen, 8 en 9. J. Philipse en zoon, Yerseke. Concourscombinatie W Z Beve land met 120 oude duiven. 1. W. Wigman, Ovezande, 1043,31 mpm. 2. C. Hermes, Lewedorp, 3 en 8. H. Janse, 's-Heerenhoek, 4 en 6. P. Polfliet, Lewedorp, 5. F. Westdorp, 's-Heer Arendskerke, 7 en 10. P. Oele, Oudelande, 9. D. Rijk, Hein- kenszand. Compiègne: CC Zuid Beveland met 2956 jonge duiven, 1 en 5. E. Vermast, Yerseke, 1235,09 mpm. 2 en 6. P. Oké jr. Hansweert, 3. M. Blaauwkamer, Waarde, 4. F. Glerum, Kruiningen, 7. L. van Ertvelde, Hansweert, 8. J. Verhaagen, Goes, 9. De Klerk en zoon, Hansweert, 10. J. Lamain, Kloetinge met 879 oude duiven, 1. A. Mulders, Goes, 1260,38 mpm. 2 en 5. P. Oele, Oudelande, 3. H. van Noorden, Kruiningen, 4 en 6. J. Philipse en zoon, Yerseke, 7. R. Pe- kaar, Yerseke, 8. P. Rentmeester, Ovezande, 9. D. Rijk, Heinkens- zand, 10. E. van Hijfte, Yerseke. Concours combinatie W Z Beve land met 261 oude duiven 1243,50 mpm. 1,2,5 en 6. P. Oele, Oudelande, 3. P. Rentmeester, Ovezande, 8. J. van de Velde, 's-Heer Arendsker ke, 10. G. van Steenbergen, Ove zande. Blauwe Doffer te Hansweert met 182 jonge duiven 1214 mpm. 1 en 2. P. Ocké jr., 3 en 7. L. van Ertvelde, 4 en 10. De Klerk en zoon, 5. De Keijzer en zoon, 6 en 8. A. de Leeuw, 9. J. Blom met 52 oude dui ven 1186 mpm. 1 en 3. Combinatie Op 't Hof, 2. De Leeuw en zoon, 4 en 5. De Keijzer en zoon. Vriendenkring te 's-Heerenhoek met 238 jonge duiven 1185 mpm. 1. G. Verbart, 2,3,5,6, en 7. P. de Vos, 8. J. de Jonge, 9. J. van Eykeren, 10. C. Rentmeester. De Uiver te 's-Heer Arendskerke met 265 jonge duiven 1182 mpm. 1. H. Tijdens, 2. D. Rijk, 3. M. Lex- mond, 4. C. van Zijl, 5 en 6. Joh. van de Velde, 7. P. Goedegebure, 8. J. van Maldegem, 9. F. Westdorp, 10. Joh. Poelman. De Postduif te Lewedorp met 197 jonge duiven 1145 mpm. 1. J. Buise en zoon, 2. P. Steenbakker, 3 en 6 C. Hermes, 4. A. Driedijk, 5. A. Ha zen, 7 en 8. P. Pieters, 9. J. Franse 10. C. Steenbakker. O vervliegers te Ovezande 1163 mpm. 1,2,4,7 en 10. P. Oele, 3. J Doene, 5 en 9. W. Wigman, 6. Joh. Rentmeester, 8. J. Oele. Plaatselijk nieuws Veteranen - Vandaag houdt de tennisvereniging Game'78 op haar tennisbanen op het Ge meentelijk Sportpark een ve- teranentoernooi. De leden van de vereniging, welke de leef tijd van 35 jaar of ouder heb ben bereikt, kunnen aan dit toernooi deelnemen. Zij kun nen zich laten inschrijven in het clublokaal 't Perrepluutje. Bridge - Leden van de Bridge club speelden in het gemeen schapscentrum Den Dullaert de zesde wedstrijd van de zo mercompetitie met een deel name van 18 paren. De uitslag was als volgt: 1. heren Van Leeuwen-Rademakers, 2. me vrouw Bruijns-de heer Bies- broeck, 3. heren Reunis- d'Hondt, 4. dames Touw- Borm, 5. dames Voet-Van Hooteghem, 6 en 7 gelijk de heren Stallaert-Van de Kloos ter en de heren De Booij-Van Aart. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden de leden van de bridgeclub een wedstrijd in de zomercompetitie. Het was een draaiende mitchel met elf paren. De uitslag was: 1. da mes Smulders-Van Puyvelde, 2. dames Van Hotegem-Heiz- ler, 3. dames De Cauwer-Pol- lijn, 4. heren De Booy-Serrae- rens, 5. echtpaar De Kort. Van een onzer verslaggevrs OOSTBUBG - Het Oostburge college van B en W heeft bunker bewoner A. van de Weyer in Nieuwvliet opdracht gegeven de uitgevoerde verbouwing aan de door hem bewoonde bunker te verkleinen. Enige tijd gelden had Van de Weyer van het college toestemming gekregen de bunker, wegens lekkages, van een dakconstructie te voorzien. Van de Weyer had de toe stemming wat ruim opgevat en het dak behoorlijk ver hoogd, gelijktijdig met de aan bouw van een soort waranda. Dat kan, vindt het college, niet door de beugel. Voor de fracties van CDA en WD was de 'verbouwing' aanleiding het college een aantal kritische vragen te stellen. Onder meer waarom niet gehandeld wordt volgens het principe 'gelijke monni ken, gelijke kappen', hierbij verwijzend naar een afwij zend antwoord op een ander binnengekomen verzoek tot bouw. B en W wijzen erop dat de landschapsverordening wordt toegepast. Het 'gelijke monni ken, gelijke kappen'-principe is naar de letter echter niet uit te voeren, zo legde burgemees ter mr. C. Spijkerboer de raad donderdagavond uit. „Als we uitsluitend en al leen de regels zouden toepas sen, zorïder de aanvragen van geval tot geval te bekijken, dan krijg je een heel star be stuur. Het gelijkheidsprincipe moet dan ook in alle redelijk heid bekeken worden. Dat is iets waar ons college naar handelt". Op aandrang uit de raad worden voortaan de verleende bouwvergunningen gevoegd bij de ter inzage liggende b. en w.-besluiten. Burgemeester Spijkerboer wees de raad er echter op dat uitvoering van het bouwbeleid is gedelegeerd aan het college, dat hierin wordt bijgestaan door een des kundige staf. „Het is voor een raadslid ondoenlijk alle bouwvergun ningen persoonlijk te gaan toetsen. Dat is niet te doen. Men kan van een raadslid niet verlangen dat die van alles op de hoogte is. Als een raadslid op straat wordt aangeschoten door mensen met bepaalde (bouw)vragen, moeten die vragenstellers worden door verwezen naar het gemeente huis. Dat is het enige advies dat ik u kan geven", zo zei hij De heer van der Weyer voor zijn woonbunker. Hij moet van BenW van Oostburg zijn wa randa afbreken. fotowim kooyman SEROOSKERKE - Gisteren rond 13.40 uur is brand uitge broken in de frituurzaak aan de Joosusweg te Serooskerke. De oorzaak van de brand is kortsluiting in een van de fri- tuurovens, waardoor het iso latiemateriaal in brand vloog. De brandweer was spoedig ter plaatse en kon een ernstige brand voorkomen. Het scha debedrag staat nog niet vast. De eigenaar was tegen brand verzekerd. TERNEUZEN - De heer D.R. te Hoek deed gisteren bij de gemeentepolitie te Terneuzen aangifte van vernieling aan zijn pesonenauto. Het voertuig stond donderdagnacht gepar keerd aan de Scheldekade te Terneuzen en werd aangere den door een tot nu onbekend gebleven bestuurder van een ander voertuig. VEERE - Nabij woningen bij het Veerse Meer zijn diverse watersportartikelen ont vreemd, onder andere 4 surf planken, 5 surfpakken, 3 surf- handdoeken en diverse andere surfmaterialen. De politie maakt erop attent, dat het achterlaten van surfartikelen bezoekers uitnodigt tot dief stal. Dit is tevens het geval met een buitenboortmotor die onafgesloten aan boord be vond en eveneens is ont vreemd. VEERSE MEER - Gisteren zijn opnieuw 5 aangiften bin nengekomen van inbraken in personenauto's. Uit de auto's zijn kleding, gereedschappen, autoradio's en diverse andere artikelen ontvreemd. De poli tie verzoekt een ieder die in lichtingen kan geven contact met haar op te nemen. WISSEKERKE - Op een disco avond te Wissekerke zijn di verse lederen jasjes uit de gar derobe ontvreemd. Bij de poli tie is aangifte gedaan var minstens 4 diefstallen. WESTKAPELLE - Zondag 8 juli 1984 werd ingebroken in een huisarts-apotheek in Westkapelle en in het dorps huis De Biggekerke. Op 18 juli werd aangehouden P.v.H. (23) uit Vlissingen, die beide dief stallen heeft bekend. TERNEUZEN - Per stuk: sla 1 13- 15, bloemkool A 120-140, B 95. Per doos: aardbeien 59, rode bessen BO SS, kruisbessen 40-45. Per kg.: Doré 58-62, peulen 610, princ. bonen 290, rode kool 14-16, spitskool 18-22, tuinbonen 22. Per bakje a 6 kilo gram: vleestomaten A 600, BB 700. GOES, 20 juli 1984 - Komkommers kas stuk kl. 1 32-44, sla natuur st. kl. 1 9-13, tomaten kg kl. 1 A 190, bloemkool st. kl. 1 38-190, kl. 2 23, spitskool kl. 1 16-18, sperziebonen kg kl. 1 500, tuinbonen kl. 1 22, prei kg kl. 1 A 97, wittekool kl. 1 25, lu-o- ten kg. kl. 1 56, uien kg kl. 1 41, kl. 2 Md 5-47, uien bos kl. 1 42, peterselie bos kl. 1 18, selderij b os kl. 110, bo nenkruid ld. 1 10, Golden Delicious kl. 2 60-70 58, rode bessen kg kl. 2 B 119-156, A 158, Schonemann doos x 200 gr. kl. 1179-181, frambozen doos x 200 gr. kl. 2 A 54-95, Glen Glova doos x 200 gr. kl. 1164, vroege aard- appelenn gt 30-38, dr. 18, eersteling vroeg gt 34-35, dr. 18-22, bo. 46, kl. 6-15, kl. 1 gt 36, dr. 18, kl. 9. KAPELLE, 20 juli 1984 - Schone mann 1x12 87-111, met dop 1x12 482 per kg, Glen Glova lx 310 per kg, met dop 1x12 358-434 per kg, Jo- chems Roem 1x12 met do 317-351, frambozen 1x12 per kg 339, 11x9 251-268 per kg, napluk 249 per kg, tubframbozen 161 per kg. Rode bessen IAxl2 49, extra x8 137-144, Ia 95-124, IB 66-67, s kg. krat prijs per kg IIA 169-186, IIB 140-153, aardbeien per kg IIA 340-400, kruisbessen per doos I 47-82, II 39, per kg 49, kas Ontario per kg 1280- 370, witte bessen per doos 170, Tay- berry 1100, nalevering rode bessen pondsdoos IA 93, IB 61, 2 kg krat IIA 167, IIB 136, tomaten per krat IA 1055-1075, dubbele princessebo- nen I 550, groente: spitskool 25, bloemkool 47-109, bosprei 110, kr opsla 21, andijvie 54, kroten 46-51, bosuien 55, snijbonen kas per kg 440-480, komkommers 56, uien per kg 48-62, aardappelen: 120-54, kriel 7-16. AMSTERDAM - Aardappelter- mij nmarkt. In Bintje 50mm wer den 37 contracten verhandeld voor levering november bij een prijs van 27,80 tot 27,20 per 100 kg en voor levering april 346 contracten tegen ƒ34,00 tot ƒ33,00. De stem ming was goed prijshoudend. KWADENDAMME - De verenigde sociëteiten van Kwadendamme hielden een schieting op de staande wippen met 41 schutters. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel P. Repkens, Victoria, tweede hoofd vogel bij loting A. Voet, Soranus, eerste zij vogel A. van de Dries Geus Eensgezindheid, tweede zij- vogel C. Voet, Vrije Schutters, der de zij vogel C. van 't Westeinde, So ranus, vierde zij vogel Jac. Doene Victoria, eerste kal J. Harinck, Diana, tweede kal P. Repkens, Vic toria, derde kal C.D. Raas, Voor uitgang, vierde kal A. Voet, Sora nus. Meeste kleine vogels (6) G. Voet, Soranus. De extra prijzen ge schonken door W.L. Huige waren voor mevrouw J. de Jonge, A.D.L.M.; J. Korstanje, Spes No stra; Jac. Doene, Victoria; uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel J. Harinck, Diana, tweede hoofdvogel en eerste zij vogel H. de Jonge, So ranus, de extra vogel was voor P. Repkens, Victoria, tweede zij vogel W. de Jonge sr., A.D.L.M., derde zij vogel C. van 't Westeinde, Sora nus, vierde zij vogel A. Rentmees ter, Willem Teil, eerste kal C. van 't Westeinde, Soranus, tweede kal H. de Jonge, Soranus, derde kal P. Rentmeester, Willem Teil, vierde kal C. van de Guchte, Spes Nostra. Meeste kleine vogels (6) Jac. de Baar, Willem Teil.

de Stem | 1984 | | pagina 15