Sluis ;egen >vincie Britse kritiek op Nationaal Ballet ÏÏMBWÊÊÊÊM Nederlands beeld van Gracia Britse actrice Estelle Winwood (101) overleden GINA ZEELAND, UNGSWERKEN ermis en ekeuring en Biezen 3laatseli)k nieuws irdenburg narkten VRIJDAG 22 JUN11984 T2 PARIJS (Rtr) - De Franse minister van cultuur, Jack Lang, gaat morgen naar Lu xemburg voor bespre kingen over de west- europese filmindus trie. Hij heeft een on verwachte boodschap bij zich: doe Amerika na. Lang, die twee jaar geleden protesten op wekte toen hij pleitte voor een 'kruistocht' tegen het Amerikaan se culturele imperia lisme, zegt nu dat Europa alleen maar zichzelf de schuld kan geven voor een toe vloed van transatlan tische import die zijn bioscoop bedreigt. NEDERLAND 1 Hf BELGIE NED. 1 NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 ,9'30 I ke?e*ls0tSSekke NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED. 1 BELGIE FRANS 1 HILVERSUM 2 HILVERSUM 3 DUITSLAND 3 DUITSLAND 2 DUITSLAND 1 HILVERSUM 4 HILVERSUM 1 HILVERSUM 5 ggevers 't Vrije van Sluis is eid te volgen, waarbij iterzuiveringswerken n uitgevoerd. toezegging wilde dijk f Th. Cambier echter nog doen. „We zullen eerst de tie van de provincie af. iten op het huidige uit. aldus Cambier. at volledig stil leggen 'erken is, volgens de dijk- f, uitgesloten omdat in een later stadium toch zullen moeten worden start, wat met aanmerke- hogere kosten gepaard Volgens het huidige ma zal de volledige water- ering in West-Zeeuwsch- inderen nu in de periode '1992 een feit zijn. heffing is dan gestegen ond de 100 gulden, echter kend naar het prijspeil 1982. Verwacht kan daar. vorden dat het definitieve ag aanmerkelijk hoger zal en te liggen. el zal 't Vrije van Slt bij gesteund door iwse Waterschapsbond ndelijke Unie van Water- ppen, bij de minister aan- gen op een rijksbijdrage kosten van de waterzui- ng. Maar Cambier zei gis- weinig heil te verwach- van een dergelijke actie: minister stelt zich op het dpunt dat de vervuiler t betalen". Tan onze correspondente >E - De wijk Den Biezen te e viert komende zondagen indag weer de traditionele nis, gekoppeld aan de lijkse veekeuring. e plaatselijke KPJ-afde- verzorgt voor die gelegen- weer enkele sportman! aties. Zondag spelen de intjes' van de KPJ tbalwedstrijd tegen de gd van Draaibrug en St [is op het sportveld te Eede. vang 14,00 uur. .ierna komen de 'groten' de KPJ aan de beurt, die en voetballen tegen een il van de familie De x:k. e jaarlijkse veekeuring in Biezen wordt maandag ouden vanaf 13.30 uur terrein van G. de Baere. 'misschietingen - Tijdens jaarlijkse kermis houdt dboogmaatschappij Sint- astiaan twee schietingen erdagmiddag is er een be- rijfschieting en maandag is am 14.30 uur een schieting ie liggende wip bij 's Lands Ivaren op de Kaai. Aan de- aatste schieting kan ieder- deelnemen. ietingen - Uitslag achtste itenschieting: hoge vogel t af; zijvogels: H. de Rijd16 H. van Iwaarden; grootste rtal (5): H. Gëernaert en F dkamp. Stand: 1. npaert 66 punten, 2. D -mone en L. van HanegheB 4. G. de Vriend 37, 5. P- ™r' aren 35 punten. Uitsla! tste blokschieting: oten door 6 schutters na- lijk F. van Ecke, H. de R'J6' R. Pielaet, J. de Muijnk, tdkamp en A. Worst. Stand- I. Geernaert, L. van Hanef n en F. Veldkamp met ieder okken. SNEUZEN - Golden Debcio® 5 1: maat 80/90: 110-117, W» 100, 60/70: 65-74. Klas 2: 80* 59,70/80: 61-88,60/70:37-67. A» 5RDAM - AardappelterWH. rkt. In Bintje 50 mm werden w tracten verhandeld voor november bij een prijs v» ,00 tot 26,70 per 100 kg envo» :ring april 40 contracten t ,50 tot 31,00. De stemming PÉLLE - Donderdag 21 M® dbeien doosjes I 1.25, IB II 74-88. Aardbeien per -6.-. Frambozen doosjes I Rode bessen doosjes IAjPfj men doosjes 14.40. Golden lis I 80/90 1.01-1.04, 170/80 1;;. 160/70 75-76, II80/90 92-1-JJ /80 76-83, 1160/70 67-68. Gro®1 Casprincessebonen 6.70 per snijbonen 5.60 per kilo, ru®" dappelen 11.30-1.44, kriel ste bramen - Op de fruitc6"':;' Capelle-Biezelinge werden Ph n de eerste kasbramen vani oen aangevoerd. Voor deze F ir zorgde aanvoerder A.J- te Kapelle. De opbrengst w 0 per doosje van 150 gram en den gekocht door de heer iaanse, eveneens te Kape'le- Van onze correspondent Roger Simons LONDEN - Het Nationa le Ballet van Nederland treedt deze week op in het Coliseum-theater van de Britse hoofdstad. Er worden louter werken uitgevoerd van Hans van Manen. Erg juichend zijn de reacties in Engeland niet. Balletcriticus Clement Crisp van de 'Financial Times' schrijft: „Voor George Balanchine was ballet synoniem met vrouw. Voor Maurice Be- jart is dansen synoniem met man. Voor Hans van Manen, van wie deze week in het Coliseum ze ven balletten voorgesteld worden, is choreografie blijkbaar een gezicht op het sexuele slagveld". Volgens Fernau Hall van de 'Daily Telegraph' zit Van Manen gevangen in een choreografische tunnel. Hij bekijkt alle menselijke relaties op de zelfde eenvoudige en ta melijk grove manier. Te derheid kent hij niet, wel: „brutale wellust", „niet bekwaam om tot een be vredigende relatie te ko men", „woede" en „agres sie". Hall schrijft dat een choreografisch genie, dat zich tot deze onderwer pen beperkt, heus wel voor de nodige variatie kan zorgen. „Maar Van Manen lijdt aan een ge brek aan vindingrijk heid; dezelfde bewegin gen keren herhaaldelijk weer. Zijn pogingen om door middel van decor trucjes enige afwisseling Hans van Manen. fotoarchief de stem tot stand te brengen, waaronder een vleugel piano, die (inclusief pia nist) tijdens een pas de deux door drie dansers over het podium rond ge duwd wordt, hebben maar enkele minuten succes. Daarna valt de grofheid en het altijd weer terugkeren van de dans-beelden des te meer op". Alleen criticus John Percival van 'The Times' is vol lof over de balletten van Hans van Manen. „Zij brengen dramatische effecten tot stand, ge woon door de dansers en danseressen in een onge lijke situatie te plaatsen. Wie heeft intrige nodig wanneer mensen zelf zo interessant zijn?", schrijft Percival, die ook vol waardering is voor de solodans 'Portret' in het Londense Coliseum, uit gevoerd door gastdanse- res Pauline Daniels, in bikini en handig belicht door middel van een draagbare spot, waarmee videomeester Henk van Dijk haar volgt over het podium. Tijdens de voor stelling die wij bijwoon den oogstte Pauline uit bundig bravogeroep van veel homofiele balletlief hebbers, die kennelijk vol bewondering waren voor naar machtige, manne lijk gespierde dijen. Het Nederlandse Na tionaal Ballet was het laatst in Londen in 1978. Na zijn voorstellingen van deze week reist het naar Israël „Ik zou willen zeggen dat de Europeanen zelf in eerste in stantie verantwoordelijk zijn voor de crisis in de cinema in Europa door een gemakkelijke oplossing te kiezen, door te im porteren in plaats van te pro duceren", zei hij in een vraag gesprek met een correspon dent van het Britse persbu reau Reuter. „Ik zeg daarente gen laten wij de onderne mingsgeest van Amerika, zijn geest van avontuur en het ver overen van nieuwe intellec tuele grenzen nabootsen". Lang gaat, gewapend met een reeks voorstellen naar Lu xemburg die hij aan Frank- rijks partners tijdens de eerste officiële ontmoeting van de Europese ministers van cul tuur van de Gemeenschap wil voorleggen. Lang noemt zijn reis een missie om besef te wekken, ge richt op het wakker maken van de Europeanen voor de gevolgen van het verwaarlo zen van de gezondheid van hun filmindustrie. Het is een vicieuze cirkel: televisie-uitzendingen en vi deocassettes van nieuwe films hebben een scherpe daling van Franse actie om Europese bioscoop te redden het bioscoopbezoek teweegge bracht en de vermindering van de recettes heeft op haar beurt de filmproduktie in en kele landen bijna tot stilstand gebracht. Lang zei: „In Italië, dat 's werelds op een na grootste filmproducent was, is de toe stand zeer slecht - zowel pro- duktie als bezoek daalde in twee jaar tijd met de helft en veel Italiaanse filmmakers zijn ertoe veroordeeld naar het buitenland te gaan om daar te werken of uit te zien naar geld. In Groot-Brittannië is het nog slechter gesteld met het bioscoopbezoek. Daar nam het aantal bezoekers per jaar met 95 procent af van 1,2 mil jard in de jaren vijftig tot 60 miljoen nu, aldus statistieken van de Gemeenschap. In Italië, Groot-Brittannië, West-Duitsland en Nederland is meer dan de helft van de films die door kijkers gekozen worden, Amerikaans. De Franse cinema, die een duw kreeg door grote financiële in jecties van de regering, doet het beter. Maar Europa als ge heel had zich overgegeven aan de brutale concurrentie van de nieuwe media, terwijl een on metelijke markt in de Vere nigde Staten in staat was de schok te verwerken. De bijeenkomst in Luxem burg is georganiseerd door Frankijk, dat het eerste half jaar van 1984 als voorzitter van de EG optreedt. Minister Lang zei dat tot zijn voorstel len behoort: - vorming van een Europees ontwikkelingsfonds voor films en televisie, waaronder co- produkties van twee of meer landen, - gezamenlijke actie in de strijd tegen privé-videocasset tes, - Europese overeenstem ming ter voorkoming van tele visie-uitzendingen van nieu we films. Deze zouden pas een vastgestelde periode na de vertoning van deze films in de bioscopen mogen worden uit gezonden. De minister ontkende dat Jack Lang, de Franse mi nister van cultuur, wil een Europese filmindustrie op Amerikaanse leest geschoeid. - FOTO AP. zijn initiatief was gericht op het oprichten van protectio nistische barrières tegen Amerikaanse filmimporten. Hij zei: „Ik pleit niet voor beperkingen maar voor ont wikkeling. Dat heb ik ook des tijds in Mexico opgemerkt toen ik zei: mobiliseer uw creatieve krachten". Hij ver wees naar zijn toespraak op de Wereldconferentie over cultu rele politiek van de Verenigde Naties in juli 1982. De thans 43-jarige minister ontketende toen een internationale twist toen hij vroeg of het culturele lot van de wereld 'de vazal van een onmetelijke rijk van het maken van winst' moest wor den. Terugblikkend zei hij dat die boodschap nog geldt. Maar de toon daarvan is nu anders. „Je kan een eleganter wijze kiezen om het te zeggen maar de cijfers spreken voor zich zelf. De Verenigde Staten heb ben een dominerende econo mie en waarom moeten zij zich daarvoor schamen?" „Europese landen moet wor den ver-weten dat zij niet ac tief genoeg zijn". Maar Lang, die scherpe kri tiek oefende op het populaire Amerikaanse televisiepro gram 'Dallas' dat hij anti-in tellectueel noemde, zei dat zijn beroep op Europa de Verenig de Staten te imiteren, niet be tekent dat men hun produktie moet kopiëren. „Inhoudelijk moeten de Europeanen zich zelf blijven", zei hij. Hij zei het mogelijk te ach ten dat Europa overstroomd wordt met middelmatige'tele visieprogramma's die weinig kosten. Hij eiste dat de Euro peanen als antwoord daarop een 'evenwicht voor het terro riseren' vormden door het ini tiatief voor eigen satelliet programma's te nemen ten einde een 'invasie' te voorko- De Nederlandse beeldhouwer Kees Ver kade, woonachtig in Zuid-Frankrijk, heeft een beeld gemaakt van wijlen prinses Gracia van Monaco. Het is deze week offi ciéél aangeboden aan prins Rainier. Op de foto Verkade naast zijn schepping. LOS ANGELES (AP) - De Britse actrice Estelle Win wood, die onder meer rollen speelde in de films 'Camelot' en 'Murder by death' is woens dag, 101 jaar oud, overleden. Dat is door het Motion Picture and Television Hospital in Woodlands Hill bij Los Ange les bekend gemaakt. Estelle Winwood is 50 jaar lang als film- en toneelactrice actief geweest in Groot-Brit- tannie en de V.S. Pruissen kolonel Manfred von Holstein (Gert Fröbe). 21.30 Rondom tien 16.50 HetToppop- hitarchief Een nieuwe duik in het hi tarchief levert vanmiddag een overzicht op van het Ne derlands popverleden tot 1970 met uitzondering van de Golden Earring. Aan deze groep zal later in een special over supergroepen aandacht besteed worden. Nu komen in ieder geval de volgende Nederpopartiesten op het scherm: Earth Fire, Time Bandits, Vitesse, Kayak, Gruppo Sportivo, Herman Brood en Long Tall Ernie The Shakers. 20.28 KRO in... Medemblik Nu de schoolvakanties al voor een deel begonnen zijn, praat Henk Mochel in de laatste aflevering over het thema: kinderen en vakan tie. In de studio zijn jonge ren aanwezig, die voor het eerst zonder ouders op va kantie gaan. Zij bespreken de aanleiding, het reisdoel en hun verwachtingen van deze eerste zelfstandige va kantie. Ook komen cam pingbeheerders hun visie op de normen en het gedrag van de hedendaagse jeugd geven en vertelt een aantal meisjes over hun buiten landse ervaringen. De chef van de ANWB-centrale, de heer F. Beems, zal in dit pro gramma wat waarschuwin gen en tips verstrekken. 20.15 Vlucht van de Adelaar Voor het stadhuis op de Dam in Medemblik speelt zich vanavond het KRO-streek- gebeuren af. Het program ma wordt geopend met een optreden van het befaamde Westfriese Mannenkoor, terwijl daarna Hans van JVilligenburg gasten uit Me demblik en omgeving ont vangt. Behalve de Playback Show, een aflevering van Hints' en de twee items van Brandpunt kunnen we een show verwachten van de rock 'n' roll-formatie van Peter Verbiest uit Hoorn, Jmca Marina, Risqué en de Frank Grasso Band. 23.20 Die Falie De Zweeds avonturenfilm van Jan Troell vertelt het relaas van drie ontdek kingsreizigers, die per lucht ballon op Noordpoolexpedi tie vertrokken en nooit te rugkwamen. Op II juli 1897 maakten drie mannen zich op Spitsbergen klaar voor een expeditie met de luchtballon 'Ornen' (ade laar). Na de start werd niets meer van de drie man nen vernomen, totdat drieëndertig jaar later de bemanning van een Noors schip de resten van de exp editie vond. In ons land heeft het toneel stuk van de Fransman Ro bert Thomas "Valstrik voor een man alleen' met veel succes gelopen. De Duitse tv-film 'Die Falie' gaat van dit stuk uit. Wanneer het pas getrouwde paar Daniel (Wolf Roth) en Florence (Judy Winter) op vakantie gaat, verdwijnt de jonge vrouw op zekere dag spoorloos. Na verloop van tijd duikt ze in het gezel schap van een priester (Hel mut Zierl) weer op. Maar Wolf weet instinctief, dat deze vrouw zijn vrouw niet is. Wat steekt hier achter? Een complot? 20.15 Frau nach Mass Theaterregisseur Christian Bauer komt aan de voor avond van zijn bruiloft voor een verrassing te staan. Zijn verloofde Annemarie geeft te kennen, dat ze toneelam bities koestert. Christian wil eigenlijk alleen maar met een huisvrouw trouwen, zo dat de twee met ruzie uit el kaar gaan. Bij Annemaries zusje, de huismus Rosema- rie, schijnt hij het daarna gevonden te hebben, maar in werkelijkheid is zij Anne marie, die haar verloofde een lesje wil geven. spectaculaire achter- °'gingsfilm is gebaseerd op historische wedstrijd, 'e door de Londense Daily Mail in 1910 wer<j ujtge. schreven. De man, die als ?t Kanaal overvloog, duizend pond sterling verdienen. In de film is het ®e krantenmagnaat Lord «awnsley (Robert Morley), door zijn dochter plu? (Sarah Mi'es) laat "verhalen een luchtrace te knÜ.WSe,rcn' Uit Engeland ïomt luitenant Richard rik i ames Eox), uit Ame- «a de avonturier Orvil ^"donlStuart Whitman), ii„ i,.le Braaf Emilio Pon- 'velli (Alberto Sordi) en uit Scene uit 'Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten' (Nederland 2,19.30 uur). - fotoanp NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 ROF: Avontuur op het wad (klas 5-6), herh. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. AVRO 16.00 Minibios, met o.a. Schateiland en Sport Billy. 16.50 Het Toppop-hitarchief. Vanmiddag o.a. Long Tall Ernie The Shakers, Herman Brood en Gruppo Sportivo. KRO 18.55 Candy, Candy (17), kinderserie. Afl.: In de droge woestenij. 19.15 Tom Jerry, tekenfilm. 19.20 Vluchtelingeneiland (11), jeugdserie. Hendrik komt in groot gevaar als hij op zoek gaat naar een oude goudmijn. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.38 KRO.in Medemblik, programma met amusement, nieuws en informatie. O NOS 23.20 Journaal. 23.25 Den Haag vandaag. Met de parlementaire enquête over RSV. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. NCRV 19.12 De Roze Panter, tekenfilmserie. 19.30 Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten, Amerikaanse speelfilm. De Engelse krantenmagnaat Lord Rawnsley (Robert Morley) schrijft in 1910 de luchtrace Londen-Parijs uit als publiciteitsstunt voor zijn Daily Mail. Luchtvaartpioniers uit vele landen verschijnen met hun eigen bouwsels aan de start. 21.30 De zon zal niet altijd schijnen. Henk Mochel praat met j ongeren die voor het eerst alleen, zonder ouders, op vakantie gaan. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Jouw beurt (3). Kinderen van werklozen. Hoe gaat het nu na negen jaar met ouders en kinderen? NCRV 23.20 Die Falie, Duitse tv-film uit 1983 van Oswald Döpke. Tijdens een vakantie verdwijnt een jonge vrouw. Kort nadat haar man aangifte heeft gedaan bij de politie, duikt zij weer op. De man beweert echter, dat zij zijn echtgenote niet is. 17.55 Journaal. 18.20 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Klein, klein kleutertje (herh.). 18.20 Boone (12), jeugdserie. 19.10 Tijdrover. Lieve plantjes: Palmen. 19.20 Programma van de SO. 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Vlucht van de adelaar (Flight of the eagle), Zweedse speelfilm van Jan Troell (1982). Met: Max von Sydow en Göran Stangertz. 22.30 Première, filmrubriek. 23.20 Journaal en Coda: 'Tweespraak in de herfst' van Maurice Gilliams. 12.00 Teletekst. 16.40 Vacatures ONEM. 16.55 Gevarieerd jeugdprogramma. 18.00 Refrains du monde, serie over volksmuziek. Vandaag: Aziatische melodieën. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Flash van het 21ste Int. Festival van het Franse Chanson in Spa. 20.10 Une approche des sciences humaines. Serie over menswetenschappen 21.20 21ste Int. Festival van het Franse Chanson in Spa. 22.20 Informatix, over informatica. 22.50 Journaal. Raadschelders. 12.03 Spelen maar! 13.06 Echo. 13.16 Muz. om op te schieten, een kwestie van aksent. 14.03 KRO in Medemblik. 17.03 Het betere werk. NOS: 17.53 Marktber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo-magazine. 19.02 Piere ment. 19.30 Lachen mag van God. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VPRO: 00.02 Borat. 02.02 Muz. terwijl u slaapt. 06.02 De VPRO-top 15. IJf Blokker in KRO in Medemblik' (Nederland 1, 20.28 uur). - fotoarchief de stem 15.00 CHIO van Aken. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatz- gesehichten. 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Frau nach Mass, Duitse speelfilm van Helmut Kautner (1940). Met: Hans Söhnker, Lenny Marenbach, Fritz Odemar. 21.45 Plusminus, economisch magazine. 22.30 Tagesthemen met Bonner Berichten. 23.00 Die Sportschau met o.a. Duitse atletiekkampioenschappen en CHIO Aken. 22.35 Heut' abend.De ARD- Talkshow met Mike Krüger. 00.20 Erzahlungen aus dem Hohe Norden (2), tv-serie naar verhalen van Jack London. Afl.: Het duel, film van David Cobham. Met: David Ferry, Bob Windsor en George Buza. 01.10 Tagesschau. 18.20 (ZW)Pat und Patachon. Afl.: Satan's Paradies (3). 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandjouraal, reportages. 20.15 Ein Fall fiir zwei, misdaadserie met Günter Strack, Claus Theo Gartner, Franz Kuschera e.a. Afl. Chemie van een moord. 21.15 Tele-Zoo, dierenprogramma. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 23.05 Hausbesuche (Haus Calls), Amerikaanse speelfilm van Howard Zieff (1977). Met: Walter Matthau, Glenda Jackson, Art Carney e.a. 00.40 Heute. VPRO: 7.00 Nws. 7.10 Radio nieuwsdienst VPRO (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. VPRO: 9.33 Het Herinterview (10.30 Nws.). VA RA: 11.00 Prettige vakantie? NOS: 11.30 Nws. 11.33 Homonos. 12.00 NOS-werkbank. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.36 Tussen het nieuws. 13.00 Nws. 13.10 Meer over minder (13.30 Nws.). 14.20 Voor blinden en slechtzien- iden. 14.30 Nws. Teleac: 14.33 Wer ken met audio-apparatuur (7). VA RA: 15.03 Radioweekblad: Tussen potten en pannen over heimwee en verlangen (1). 15.30 Nws. 15.33 Bu reau Jeugdzaken of De lotgevallen van Martine Land (1), hoorspelse rie. 16.30 Nws. 16.33 Tussen potten en pannen over heimwee en ver langen (2). 17.30 Nws. 17.36 Dingen van de dag. 18.00 Nws. 18.10 Wie doet de afwas? 18.20 Uitzending van D'66. Overh.voorl.: 18.30 De Nederlandse Antillen. VARA: 18.40 Het circuit. 20.00 Nws. RVU: 21.40 Honger, een knagend gevoel. Fe- duco-NOS: 22.00 Turkije vandaag: Islam. 22.30 Nws. NOS: 22.40 Oost- West VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. 10.00 Heute. 10.03 Der grosse Preis. 11.25 Rund um Big Ben. 12.10 Aus Forschung und Tec huik. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst-overzicht. 14.30 Teletekst-overzicht. 14.50 Tagesschau. 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.40 Teletekst-overzicht. 15.25 (S)Breakdance (8), herh. 15.57 Programma-overzicht 16.00 Heute. 16.04 DieSchliimpfe (Smurfen), tekenfilmserie. 16.15 Papa, ich kümmere mich um uns Kinder, Amerikaanse jeugdfilm uit 1982 naar de roman 'The night swimmers' van Betsy Byars. Met: Mallie Jackson, Trey Wilson, Betty Beaird e.a. 17.00 Heute. AansL: Aus den Landern. 17.15 Teie-Illustrierte. 18.00 Brigitte und ihr Koch. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 18.30 Hallo Spencer, jeugdserie. 19.00 Aktueile Stunde, met Blickpunkt Düsseldorf 20.00 Tagesschau. 20.15 Lander - Menschen - Abenteuer: Reunion, het eiland van de parfumgrondstoffen. 21.00 Computer GOTO home: C '84. Reportage Int. Computer Show Keulen. 21.45 Landesspiegel: Der Grenzganger. Portret van Leo Kofler. 22.15 Der Dokter und das liebe Vieh, tv-serie (herh.). 23.05 Rockpalast. Met: INXS. 00.05 Journaal. Ieder heel uur nieuws. EO: 7.02 Ronduit op 3. 8.03 Tijdstein. 9.03 De muzikale fruitmand. 10.03 Muziek motief. NCRV10.30 Popstation (ca. 11.30 Weerman -Hans de Jong). VOO: 12.03 Mono. 13.03 Tipparade. 15.03 top 40 (16.30 Pöpjournaal. 17.30 Concertagenda.). NÖS: 13.04 De avond-spits. VOO: 19.02 Radio zon der flauwekul. 22.02 CÓuntdown Café. J VOO: 7.00 Nws. 7.02 Ochtendstem ming (8.00 Nws.). 9.00 Veronica's meesterwerken (op compact-disc). 10.30 Muz. voor miljoenen. 12.00 Strauss en Co. 13.00 Nws. 13.05 Hol land Festival journaal. 13.10 Vero nica klass. VPRO: 14.30 Muziek op vier: Sevilla, een muzikaal portret van een stad. 16.00 De tweede be weging: Jazz. NOS: 20.00 Holland Festival toen. Opnamen van 1971: Der Silbersee, Kurt Weill. 21.45 Horizon. 22.30 Nos-jazz. Ieder heel uur nieuws. KRO: 6.02 Ontbijtshow, verv. 8.06 Echo. 8.16 Scheer je weg. 8.53 Pastoor A.C. Raadschelders. 9.03 Adres onbe kend. 10.03 Muziek op bestelling. 11.03 Ratel. 11.53 Pastoor A.C. (Via AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor bui tenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans-Arabisch. 19.10 Bul letin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans.

de Stem | 1984 | | pagina 17