seds Caféruzie om rekening kost 100 boete PvdA-raadslid wil informatie uit Michelstadt Bewoners De Rape Hulst: 'Wij gaan niet Midzomerfeesten in Kloosterzande Franse leerlingen bekeken mooiste plekjes van Hulst Spelendag Hulst op zondag wsch-Vlaanderen bod. se markt prijs die dat de t waar- e laagste minieme ter j zijnde oorraad n )t. SUZUKI VAN ZEELAND Vastbesloten Herzien EVENEMENTEN BARSTEN VANAVOND LOS Vroege raads vergadering Hontenisse Boete van 1000 voor verduistering Vier dagen kermis in St. Jansteen LORD-MllNSTERLAND CARAVANS STERCKEMAN LICHTGEWICHT CARAVANS DE KREEKZOOM weekenddiensten A12 sren skst 2 dagen vóór nze kantoren, t u eveneens 2 Postbus 3229, la. it voor, teksten :n te weigeren uws p donderdag. beschikking van de -ondissementsrecht- ïk Breda d.d. 8 juni is het faillissement Simon Adriaan nd, wonende te erdijk, gemeente jndert, aan de Roo- 'aart 45, opgeheven gens de toestand van boedel. Mr. J.L.M. Arts Parkstraat 8 4818 SK Breda curator Schoolartsendienst It ter algemene ken- 15.30 uur in de bur- Terneuzen een ver in het algemeen be- ergadering is open- oorzitter voornoemd, M. Doppegleter-Thiel AUO m K VRIJDAG 22 JUN11984 T22 PAGINA ZEELAND 2 - Woonwagenplan de grond in geboord Van een onzer verslaggevers HULST - De bewoners van het Hulster woon wagencentrum De Rape willen niets weten van wat het provinciaal ontwerp-woonwagen- plan 1985-90 voor hen in petto heeft. Zij zijn niet bereid, noch op vrijwillige basis, noch onder dwang, aan de uitvoering van dit plan mee te werken. Dat bleek tijdens een hoorzitting over het plan in Den Dullaert te Hulst. Zoals bekend voorziet het ontwerp-woonwagenplan dat het woonwagencentrum De Rape verdwijnt en dat de hui dige bewoners zullen worden verspreid, deels over nieuwe kleinere centra in Hulst, deels over nieuwe standplaatsen in andere Zeeuws-Vlaamse ge meenten. Het verdwijnen van De Rape is een eis van het mi nisterie van Volkshuisvesting, volgens wie het huidige cen trum niet meer voldoet aan de normen en dus moet worden weggesaneerd. De woonwagensbewoners stelden overigens met bitter heid vast dat het departement Volkshuisvesting schitterde door afwezigheid. „Zoals al tijd", zeiden ze, „laten de plan nenmakers die achter hun bu reau over ons beslissen, zich niet zien als er met ons moet worden gepraat. Voor die he ren zijn wij te min, of ze dur ven het gewoon niet aan en blijven weg". De woonwagen bewoners betreurden even eens de totale afwezigheid van de provinciale politici, die straks over het ontwerp-plan moeten beslissen en de verte genwoordigers van de ge meente Hulst, die geacht wor den in te zullen staan voor de uitvoering van het plan. Wel aanwezig waren amb tenaren van de provinciale griffie, de plannoglogische dienst en rijkswaterstaat. Zij konden weinig inbrengen te gen de argumentatie en stel- lingname van de sterk gemoti veerde en talrijk opgekomen woonwagenbewoners en had den dan ook niet veel tijd no dig om hun conclusies te trek ken. Het standpunt van de bewo ners van De Rape ten aanzien van de eventuele verhuizing naar andere gemeenten werd kernachtig en niet mis te ver staan geformuleerd door de heer Rokven, een van de oude re bewoners. „Niemand gaat weg uit Hulst. Hier horen we thuis en hier blijven we". Hij werd daarbij gesteund door de voltallige groep. Nieuwe standplaatsen voor woonwa genbewoners uit Hulst in Aar denburg, Sluis en Oostburg •werden als 'absurd' afgedaan en zelfs het meer nabije Axel werd radicaal afgewezen. Duidelijk ook was het verzet tegen het verdwijnen van het bestaande woonwagencen trum aan de Liniedijk. Een ruime meerderheid van de be woners is vastbesloten daar te blijven, al vinden ze wel dat een en ander moet worden ge renoveerd. Onder meer de reeds lang door de bevoegde instanties afgekeurde bergin gen. Voorts vinden ze dat het aantal bewoners moet worden teruggebracht in verhouding tot het aantal standplaatsen. De kleinere groep die wel be reid is de Rape te verlaten, vindt dat zij dan moeten kun nen verhuizen naar andere lo caties in Hulst, waarmee wordt bedoeld standplaatsen in de nabijheid van de kern Hulst en niet in buitenkernen als Heikant en Nieuw-Namen. Op de opmerking dat het h]k geen subsidies meer zou beschikbaarstellen voor het handhaven van De Rape, werd geantwoord dat het rijk zijn onzalige' beleidsplannen dan niaar moet herzien en dat het heel wat minder geld zal kos- ton het huidige centrum in stand te houden dan het op te uoeken en voor alle bewoners elders nieuwe standplaatsen te bouwen. Om nog niet te spreken van e weerstand bij gemeenten en burgerbevolking tegen het creëren van meerdere nieuwe Woonwagencentra. Overigens vonden de bewoners de finan ciële tegemoetkoming die het tijk beschikbaar stelt voor een gedwongen verhuizing in het geheel niet in verhouding tot werkelijk te maken kosten. Het op stapel staande pro vinciale autowrakkenplan, waar ook heel wat woonwa genbewoners uit Hulst mee te maken zullen krijgen, kwam slechts kort ter sprake, omdat ook daartegen veel bezwaren oprezen. Kennelijk is ook dit plan nog niet direct aan zijn definitieve versie toe. De woonwagenbewoners zijn in elk geval niet van plan lijd zaam toe te zien hoe zij van bovenaf tot 'gedwongen werk loosheid' zullen worden ge bracht. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - In Kloosterzande bar sten vanavond voor de zesde keer de Midzo merfeesten los. Een initiatief van de Konink lijke Harmonie Sint Cecilia, die met de op brengst het uniformen- en instrumentenfonds weer wat op peil hoopt te kunnen brengen. De feesten worden vanavond om 19.30 uur muzikaal ingeluid met een rondgang door de Muziekvereniging Heikant. Om 20.15 uur wordt in de aardappelhal van Bas Rijk, waar de meeste activiteiten zich afspelen, de officië le opening verricht door harmonie-bestuurslid J. Seydlitz, waarna de traditionele blaaskapel len wedstrijd begint. De Alte Kameraden uit Kloosterzande, Lamsoren uit Lamswaarde, Einprosie uit Sluiskil, Boerenkapel Aarden burg, Silfferfloat uit Breda, de Stoefers uit Graauw en Goed-Kooper uit Hulst doen er aan mee. Zaterdag wordt in de ochtenduren een wa felactie op touw gezet, om 14.00 uur is er een film voor de kinderen en om 20.00 uur zijn er touwtrekwedstrijden voor groepen, verenigig- nen, familie- of vriendenkringen. Voor zon dagmiddag staan een fietsenralley, autoralley en bingo-middag op het programma en om 19.00 uur begint een 'play-back-wedstrijd' voor alle leeftijden. Verder zijn er tijdens de feestdagen dooorlo- pend vele attracties, waaronder de verloting van levende varkens, rad van avontuur en verkoop van oude muziekinstrumenten. Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd. Zelfs de voetballiefhebbers kunnen met een gerust hart de mizomerfeesten bezoeken, want in de hal wordt een televisietoestel opgesteld, waar op men de wedstrijden om het europees kam pioenschap kan volgen. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - De ver gadering van de Hontenisser gemeenteraad begint volgende week woensdag 27 juni al om half tien 's morgens. Dat komt, omdat de raads leden daarna hun jaarlijkse excursie houden langs ver schillende plaatsen in de ge meente. Veel spektakel is er overi gens tijdens de raadsvergade ring niet te verwachten. De raadsleden buigen zich over de aanschaf van diverse gereed schappen, de overkapping van de zoutopslagplaats en de aan leg van het fietspad Vogel waarde-Vogelfort. Ook komen nog een paar begrotingswijzi gingen aan de orde. Om 10.30 uur brengt het ge zelschap een bezoek aan de nieuwe waterzuiveringsin stallatie nabij Kloosterzande. Drie kwartier later is iedereen aanwezig bij de officiële ople vering van de gerestaureerde molen in Groenenedijk. 's Middags worden nog be zoeken gebracht aan het toe komstig parkeerterrein voor vrachtauto's in Vogelwaarde, de geheel opgeknapte gymzaal De Schuur te Hengstdijk, de voormalige H. Hartschool, de in aanbouw zijnde woningen in Terhole, de nieuw ingerich te werkplaats van de techni sche dienst en het wandelbos te Kloosterzande. De Franse scholieren bij een oude schoolklas in het streekmuseum. - foto de stem /corj de boer Van een onzer verslaggevers HULST - De groep Franse scholieren, die deze week te gast is bij de leerlingen van de klas Gym 3 van het Janse- niuslyceum, heeft gisteren de mooiste plekjes van Hulst bekeken. In de ochtenduren werd een bezoek gebracht aan het streekmuseum en werd een wandeling gemaakt door de binnenstad en over de wallen. Gistermiddag volgden de Franse scholieren, voor zover ze er wijs uit konden, de lessen op het Jansenius. Vandaag gaan ze met hun correspondentievrienden en -vriendinnen op schoolreis, voor een bezoek aan Zierik- zee, Neeltje Jans, Middelburg en Miniatuur Walcheren. Hierbij zal de dubbele overtocht per pont en het passeren van de Zeelandbrug een attractie op zich betekenen voor de jeugdige Fransen. Zaterdagmiddag kunnen er nog wat 'souvenirs' wor den ingeslagen en in de namiddag staat op het Jansenius een barbecue op het programma. Zondagochtend moet de hele groep al vroeg op het station Berchem te Antwerpen staan voor de terugreis naar Coufolens. Voor het vervoer naar het station verlenen heel wat ouders van de Gym 3- ieeriingen hun medewerking. Van onze correspondente MIDDELBURG - Het was 13 juni van het vorig jaar een stralende dag en het terras van het Hulster café zat dan ook stampvol met gasten, die zich te goed de den aan de zon en het rijkelijk vloeiende gerstenat. Van onze correspondente MIDDELBURG - Verduiste ring in dienstbetrekking was de 36-jarige J. van H. uit Mid delburg ten laste gelegd. Van H. was in de periode fe bruari tot augustus van het vorig jaar als administratief medewerker bij de gemeente lijke politie belast met het in nen van transactieboetes, en zo kon hij in het bezit komen van een bedrag van ruim 1900 gulden. Een controle van de accoun- tantdienst bracht de verduis tering aan het licht, „maar lange tijd stond iedereen on der verdenking", aldus politie rechter mr. Nomes. De ac countants kwamen overigens wel tot de conclusie dat de ad- ministratie wat beter inge richt had kunnen worden dan die was. Van H. greep zijn kans telkens wanneer hij tus sen de middag 'overbleef'. Van H., die geen gehoor had gegeven aan de oproep voor het beklaagdenhekje van de politierechter in Middelburg te verschijnen, werd bij ver stek veroordeeld tot een boete van 1000 gulden en vier weken voorwaardelijk met een proef tijd van twee jaar. Iedereen was in een uitgela ten bui, er vielen wat glazen om en de twee broers uit Graauw hadden na het uitde len van een aantal rondjes duidelijk de lachers op hun hand. Tenslotte kreeg de bar keeper genoeg van de vrolijk heid en na het bestellen van een nieuw rondje sommeerde hij 'eerst betalen anders schenk ik niet meer'. De rekening was intussen opgelopen tot 30 gulden, „maar dat betekent voor ons als wer kende jongens niets", aldus de getuige, die voor het beklaag denhekje opkwam voor zijn broer, die ervan werd beschul digd de barkeeper 'in de nek te zijn gesprongen'. In de vechtpartij die daarop ontstond kregen zowel de ver dachte (W. ten H.) als de bar keeper rake klappen. „Maar ik ben niet begonnen", aldus Ten H., „en ik ben een pacifist en heb dus niet teruggeslagen toen ik zelf klappen kreeg", al dus de getuige. Politierechter mr. Nomes was een andere mening toegedaan en veroordeelde Ten H. over eenkomstig de eis tot een boete van 100 gulden. Van onze correspondente HULST - De jeugdspeiendag die door de RKHAV is georga niseerd, vindt niet zaterdag plaats maar zondag. Zaterdag is er wel een pu- pillencompetitie atletiek, waarbij het publiek uiteraard welkom is. Zondag werken de jeugdige inschrijvers dan tus sen 14.00 en 17.00 uur een twaalftal spelen af. Van onze correspondent SINT-JANSTEEN - De dorpskom van Sint-Jan steen is voor de vierdaagse kermis geheel ingenomen door kermisattracties. Een autoscooter, een paarden- en kindermolen en allerlei kramen zullen vooral de jeugd de gelegenheid ge ven zich te vermaken. Het amusement voor de ouderen wordt voor het grootste gedeelte georgani seerd door de horecabe drijven. Drie verschillende cafés houden op verschil lende dagen schietingen op de liggende wip en op de staande wip is er ook bij café Sport gedurende drie kermisdagen een schieting. Verderis er in de cafés ge legenheid tot dansen en in café De Kroon kunnen de gaaibollers hun hart opha len. De kermis begint zater dagavond en eindigt dins dag 26 juni om 19.00 uur met een wielerwedstrijd voor amateurs, waarvoor zo'n 60 wielrenners hun deelnemerskaart hebben ingezonden. De bushaltes van de ZWN worden inde avonduren verplaatst. De bushalte in de Hoofdstraat wordt verplaatst naar de hoek Brouwerijstraat/ Heerstraat en de halte in de Geslechtendijk naar de hoek Verrekijker-Geslech- tendijk. Van een onzer verslaggevers HULST - Het Hulster PvdA-raadslid B. Martens heeft de fraktievoorzitter van de SPD in de gemeente raad van Michelstadt gevraagd om opheldering over de kwestie rond de benoeming van twee vermeende Nazi's tot ere-burgers aldaar. ook informatie kunnen ver strekken. „Aan de hand van Uw reac tie zal ik mij nader beraden op verdere stappen", aldus Mar tens. Volgens informatie die is in gewonnen door voorlichter D. Hollaardt van Hulst is het ere burgerschap al lang en breed verleend. De bewuste brief ligt niet bij de ingekomen stukken voor de raadsvergadering van donderdag, een kwestie die Martens 'bevreemdt'. Hij is dan ook van plan B en W over deze kwestie vragen te stellen. Volgens voorlichter Hollaardt zou de hele kwestie overigens terug te voeren zijn tot een al jaren sluimerende tegenstel ling tussen oud-burgemeester Hasenzahl van Michelstadt en de huidige burgemeester Ruhr. Ook heeft hij de initiatief nemers die in een 'open brief' de Hulster bevolking hebben opgeroepen tegen de benoe mingen te protesteren om na dere informatie over de zaak gevraagd. Volgens die open brief zou den de twee personen die het ereburgerschap krijgen een actief naziverleden hebben ge had en de actievoerders vin den dat een dergelijke benoe ming daarom niet door de beugel kan. In een reactie stelden B en W van Hulst dat Hulst zich niet moet bemoeien met inter ne aangelegenheden in andere gemeenten. Bovendien zei men de indruk te hebben dat de doopceel van de twee betrok kenen diepgaand is gelicht. Dit getuige het feit dat de ge meenteraad van Michelstadt met grote meerderheid ak koord is gegaan met de benoe mingen. Martens heeft nu de SPD- fractievoorzitter meer duide lijkheid gevraagd. „Mocht de ze bewering op waarheid be rusten", aldus de PvdA-er, „dan lijkt dit voor ons een compromitterende zaak". Van de Duitse briefschrij vers wil Martens graag weten hoeveel burgers achter de ac tie staan, welke bewijzen er zijn dat de twee betrokkenen een oorlogsverleden hebben, een copie van het genoemde raadsbesluit en eventuele persberichten en adressen van personen die over de kwestie (ADVERTENTIE eon klasse apart. Mr. Haarmanweg Terneuzen Tel. 01150-13106 HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg- Van vrijd. 19 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter W. Jongsma, Oude Kerkstr. 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel- Van vrijd. 17.30 u. tot maan dagmorgen 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestr. 10, tel. 01155-1555. Spreekuur zat en zond. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij- ke- Dokter H.v.d. Pas, Hoogstr. 1, IJzendijke, tel. 01176-1366. Clinge, Koewacht en St Jansteen- Van vrijd. 18 u. tot maandagmor gen 8 u. dokter Adriaansens, Hoofdstr. 34, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Breskens en Groede- Dokter M. Davits, Walenstr. 1, Groede, tel. 01171-1825. Spreekuur zat. en zond. om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande- Dokter Bom, Cadzand, tel. 01179-1366. Driewegen e.o.- Tot maandagmor gen 8 u. dokter J. Geldof, Korteweg 23, Driewegen, tel. 01195-275. Goes- Van vrijd. 19 u. tot zond. 23 u. dokter J.v.d. Werff, Wijn- gaardstr. 51, Goes, tel. 01100-17451. Spreekuur zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande- Van vrijd. 18 a tot maandagmorgen 8 u., dokter M.v. Kalmthout, Groe nendijk 52, Kloosterzande, tel. 01148-1377. Heinkenszand e.o.- Dokter J.A. Fortrie, Clara'spad 31, Heinkens zand, tel. 01106-3074, (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u.). Heinkenszand, 's-Heer Arendsker- ke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk- De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt waargenomen door dokter A.v.d. Vlugt, Veerweg 6, Wol- phaartsdijk, tel. 01198-1231. (bood schappen tussen 9 en 10 u.) Hulst- Van vrijd. 18 u. tot zond. 24 u. dokter C.v.d. Mee, Wilhelmina- laan 13, Hulst, tel. 01140-14215. De praktijk van dokter Niesten en dokter Lips, Gr. Bagijnestr. 16, Hulst, tel. 01140-13373 wordt door eigen artsen verzorgd. Spreekuur spoedgevallen zat: 9.30-10 uur en 17.30-18 uur, zond. 12.30-13 uur. Hansweert, Yerseke en Zeebrug 1- Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dok ter J. de Beij, tel. 01130-1344. Bood schappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waar de en Rilland-Batb- Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dokter A. Plaisier, tel. 01130-1566. Boodschappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Middelburg- Zaterdag dokter S.v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Zondag dokter F. Berghau- ser-Pont, BeÏÏinkplein 1, tel. 37393. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen zat en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Sas van Gent en Westdorpe- Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A. 185, Westdorpe, tel. 01158-1366. Spreekuur zat. om 10.30 uur op Bolwerk Oranje 2. Sluiskil, Philippine en Hoek- Dok ter J. Neeteson, J. Hobeinstr. 8, Philippine, tel. 01159-769. Spreek uur spoedgevallen zat. en zond. om 11.30 uur. Terneuzen- Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter P. Vercauteren, J.v. Lennepstr. 87, praktijk Beethoven- hof 3b, tel. 01150-13768. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter Meye- rink, Serlippensstr. 11, praktijk Beethovenhof 3b, tel. 01150-13768. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. VUssingen- Tot zat. 24 u. dokter van Pelt, tel. 12225. Van zat 24 tot zond. 24 u. dokter Snijder, tel. 13933. Visites anvragen voor 10 uur. Spreekuur zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Zaamslag- Dokter W. Fraanke, Plein 42, Zaamslag, tel. 01153-1244. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetingen, Kattendijke en Wilhelmlnadorp- Tel. 01100-12456 Noord-Beveland en Wolphaarts- dijk-Tel. 01108-1378. Oost-Zuid-Beveland- Zuster de Bruijn, tel. 01130-1744. Hulst en Hontenisse- Tel. 01140-12191. Sas van Gent, Westdorpe, Sluiskil, Philippine en Hoek- Tel. 01159-306. Terneuzen- Tel. 01150-13360. West Zeeuwsch Vlaanderen- Tel. 01173-1367. Zaamslag, Axel, Zuiddorpe, Koe wacht en overslag- Tel. 01155-1885. DIERENARTSEN Goes, Ovezande en Kruiningen - Dierenarts Romme, Hoofdstr. 2, Kruiningen, tel. 01130-1233. Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland- Dierenarts M. Karelse, 's- H-H. Kinderendijk 118, Goes, tel. 01100-20656. Hulst en Zaamslag- Dierenarts E. de Nijs, Wilhelminalaan 11, Hulst, tel. 01140-13004. Midden Zeeuwsch-Vlaanderen, Terneuzen en Axel- Dierenarts M.P. Schaub, W. de Zwijgerlaan 2b, Terneuzen, tel. 01150-95017, za terdag; Terneuzen, W. de Zwijger laan 2b, tel. 01150-85017, spreekuur 13.30-14 u. en Axel Dierenkliniek, tel. 01155-1488. Spreekuur 11-12 u. Zondag volgens afspraak, tel. 01150-95017. Terneuzen e.o. Praktijk J.P. en P. de Vos, Kliniek voor kleine huis dieren en bijzondere dieren, Van Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur: zat. van 12.30-14 u. Verder na telefonische afspraak. Sluis, Aardenburg en Oostburg- Dierenarts Av. Bruinessen, Ro manlaan 28, Aardenburg, tel. 01177-2398. Spreekuur zat. en zond. om 13 uur. Praktijk IJzendijke- Dierenarts K.v.d. Vijver, Hoofdplaat, tel. 01176-1388, bgg. 01174-424. Spreek uur zat. om 13 uur en zond. om 12 uur in de dierenkliniek Minne- poortstr. 14, IJzendijke. TANDARTSEN West Zeeuwsch-VI aanderen- Tandarts C. Moons, Mr. Ris- seeuwstr. 31, Oostburg, tel. 01170- 5115. Spreekuur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost Zeeuwsch-Vlaanderen- Tandarts G. de Mey en T. Dusar- duyn, Tivoliweg 49, Hulst, teL 01140-14075. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 a Sluis en Oostburg- Tandarts T. Schauteet, Visserstraat 11, Sluis, tel. 01178-1921. Spreekuur zat. en zond. 9-10 u. Walcheren- Tandarts H. Boot, Ro zenburglaan 14, Middelburg, tel. 01180-15306. Spreekuur zat. en zond. 11-12 uur. Zuid- en Noord-Beveland- Tand arts A.v. Laer, Markt 11, Kruinin gen, tel. 01130-1443. Spreekuur zat en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel- Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes- Goese apotheek, Klokstr. 19, tel. 01100-27104. Geop. zat. 8.30-17.30 u„ zond. 10-11.30 en 16-18 u. Hulst- Apotheek Hulst, Steenstr. 35, tel. 01140-4255. Geop. zat. 11-12 uur en 15-17 uur, zond. 15.30-16.30 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen. Middelburg- Apotheek Ringeling, Lange Delft 133, tel. 12538. (vanaf vrijd. 17.30 uur). Terneuzen- Apotheek Klaassen, tel. 01150-12090. Geop. zat. van 8.30-17.30 u-, zond. 11.30-12.30 u. en 17-18 u. Vlissingen- Apotheek Souburg, C.v. Perestr. 1, tel. 61593. ZIEKENHUIZEN ZEEUWSCH- VI. A ANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukken: eerst dienstdoende huisarts raad plegen Hulst - St. Liwuinaziekenhuis tel. 01140-12651. Oostburg - St. Antoniuszlekenhuis, tel. 01170-3355. AMBULANCE EN BRANDWEER Zeeuwsch-Vlaanderen- Tel. 01150-12200.

de Stem | 1984 | | pagina 13