UW u CAPPENDIJK-HULST Vaak zit er slechts Yi verdieping tussen eenzaam zijn of samen naar 'n cursus Engels. Kan iemand met epil deNobclprijs voor literatuur winnen? Jazeker, als ie maar mooie boeken schrijft. 1 t Kom zaterdag naar Plein 13, Bergen op Zoom. SPECIALE VERK00PAKTIE TIJDENS DE MAAND JUNI Familie berichtenl "GRATIS ZONNEDAK INCL. MONTAGE" GEMEENTE BORSELE JrvrvR HINDERWET OOK NIET ELD\ Expositie Henriëtte Fierens geopend in Axel De Ruijter wint Dourdan DE STEM VAN DONDERDAG 21 JUN11984 WILLEM DE BLAEIJ Rachel Riekwel MARIA LEONIA MATHILDE WIJFFELS Joannes Paulus Joseph van de Vijver g||pp* B. MEIJERS LEVINUS MARTINUS DE BLAEIJ Janna Suzanna Catrina de Putter OPENBARE AANBESTEDING CHEF VAN DE AFDELING FINANCIËN, TEVENS COMPTABELE t nONDERDAG 21 JUN1191 J l TOURnEE'84 gemeente Samen kan je de hele wereld aan. Epilepsie is niet zo gek als 't er soms uitziet BI VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Bedroefd, doch ook dankbaar dat een ver der lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat heden van ons is heenge gaan onze geliefde zorgzame vader, be huwd-, groot- en overgrootvader weduwnaar van op de leeftijd van 74 jaar. Hoek: R. Klaassen-de Blaeij J.B. Klaassen Terneuzen: A. Meertens-de Blaeij Th. A. Meertens Almere: J. de Blaeij Terneuzen: L. de Blaeij A.M. de Blaeij-Donze Klein- en achterkleinkinderen 20 j uni 1984, Donze Visserstraat 99 Corr. adres: Dhr. Th. Meertens V.d. Waalsstraat 68,4532 LD Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 23 juni a.s. om 14.00 uur op de oude begraaf plaats te Hoek, na voorafgaande rouw dienst vanuit het Ned. Herv. Kerkcentrum, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in voornoemd gebouw. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig om haar heengaan, maar intens dankbaar voor het vele goede dat wij van haar mochten ontvangen, is na een gedul dig gedragen ziekbed, na het sacrament der zieken te hebben ontvangen, van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze schoondoch ter, zus, schoonzus, tante en nicht echtgenote van op de leeftijd van 39 jaar. Oostburg J.P.J. van de Vijver Biervliet H.A.M. van de Vijver J.C.M. van de Vijver-Meddens Waalre Herman en Herma Wijffels van der Weide Aardenburg Eugene en Rita Wijffels- Blondeel Noordbroek Pierre en Annelien de Winter- Wijffels IJzendijke Theo en Riet Wijffels-Magnus Oosterhout Herman en Christien Thomaes- Wijffels Breda John en Charlotte de Kort- Wijffels Biervliet Herman en Liesbeth van de Hemel-Wijffels IJzendijke Pol en Mieke van de Vijver- Hettinga Zierikzee Martie en Marian Hanse van de Vijver Heemstede Herman en Anneke van de Vijver-van de Heide Sluiskil Herman en Hanneke van Haelst-van de Vijver Hoofdplaat Karei en Bep van de Vijver- Koper Assen Agnes van de Vijver en Piet Oosterveld De Rijp Frans en Els van de Vijver- Knuvers Neven en nichten Familie Wijffels Familie van de Vijver 4501GH Oostburg, 20 juni 1984. Sirius 1. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op za terdag 23 juni om 10.00 uur in de parochie kerk van de H. Eligius te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaart dienst in hotel „De Eenhoorn" op de Markt te Oostburg. Samenkomst aan de kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankon diging als zodanig te beschouwen. Met diep leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur de heer die van 1928 tot 1968 aan ons kantoor ver bonden is geweest. Wij denken met zeer veel waardering terug aan het vele werk dat de heer Meijers voor ons kantoor heeft verricht. Raad van Commissarissen, direktie en medewerkers van Accountantsunie ZLM b.v. Goes, 19 juni 1984 Tot onze diepe droefheid werd plotseling van onze zijde weggenomen, mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwdva- der en lieve opa, zoon, schoonzoon, broer, zwager, oom en vriend echtgenoot van op de leeftijd van 54 jaar. Terneuzen J.S.C. de Blaeij-de Putter K.M. Broeckaert-de Blaeij P.A.M. Broeckaert Ilonka M.K. Mangnus-de Blaeij A.F.A.H. Mangnus P.A. de Blaeij 4533 PE Terneuzen, 19 juni 1984. Brugstraat 19. De begrafenis waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op vrijdag 22 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zaamslag, na voorafgaande rouwdienst vanuit het verenigingsgebouw „De Rank", Zaagstraat, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in voornoemd gebouw. Lieve geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Door het college van burgemeester en wethou ders van Borsele zal op 12 juli 1984, om 11.00 uur openbaar worden aanbesteed, overeenkomstig het Uniform Aanbestedingsreglement: de werken volgens besteknr. 84-61.03.10 en besteknr. 82- 70.45.71. Besteknr. 84-61.03.10; het bouwrijp ma ken van een gedeelte bestemmingsplan „Maaiklinkhoek" te Driewegen. HET WERK OMVAT O.A.: - grond ontgraven en verwerken ca. 360 m3; - zand leveren en verwerken ca. 520 m3; - aanbrengen rioleringen, diverse diameters ca. 90 m'; - klinker- en betonverhardingen aanbrengen ca. 620 m3. Besteknr. 82-70.45.71de slootdemping langs de Nieuwe Kraaijertsedijk te Lewedorp. HET WERK OMVAT O.A.: - grond ontgraven en verwerken ca. 110 m3; - zand leveren en verwerken ca. 70 m'; - aanbrengen rioleringen, diverse diameters ca. 70 m'. De termijnen voor de uitvoering bedragen voor beide werken 20 dagen. De onderhoudstermijnen bedragen voor beide werken 26 weken. De betaling geschiedt evenredig aan de vorderin gen van de werken, om de vier weken. De bestekken worden u toegezonden na betaling van 50 - (inclusief BTW). De betaling moet, binnen vijf dagen na het ver schijnen van dit blad, geschieden a contant of door aanbieding van een girobetaalkaart, giro- stortingskaart of betaalcheque aan het kantoor van de gemeente Borsele. Restitutie vindt niet plaats. Inlichtingen worden uitsluitend verstrekt op don derdag 5 juli 1984, om 11.00 uur in het gemeente huis, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het inschrijvingsbiljet en de inschrijvingsstaten moeten op 12 juli 1984 voor 11.00 uur zijn gede poneerd in de daarvoor bestemde bus staande in het gemeentehuis. De aanbesteding vindt plaats in afwijking van arti kel 6, lid 1 van het Uniform Aanbestedingsregle ment. Waterschap De Drie ambachten Het dagelijks bestuur van het waterschap De Drie Ambachten roept sollicitaten op voor de functie van: Functie-Informatie: Het zelfstandig verrichten van alle op de afdeling fi nanciën voorkomende werkzaamheden, zoals: - behartiging van de centrale comptabele admini stratie en het houden van toezicht op en het coör dineren van de sub-boekhoudingen; - het leiden en organiseren van het geheel van werkzaamheden m.b.t.: de samenstelling van de waterschapsbegroting en rekening, de betaling en invordering van gelden, liquiditeitsvoorziening, be lastingzaken in de ruimste zin, met inbegrip van de behandeling van bezwaar- en beroepschriften. Functle-elsen: - Bezit van het diploma GF, FBA/HFBA of andere soortgelijke opleiding en ervaring met de aan de functie verbonden werkzaamheden; - fiscaal-juridische kennis, bij voorkeur opgebouwd bij de lagere overheid; - goede leidinggevende en organisatorische capa citeiten; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal 4.746,- bruto per maand, excl. 7.5% va kantietoelage en excl. Inhouding 1982 (norm 1-1- '84). De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicita tie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het dagelijks bestuur van het water schap De Drie Ambachten, postbus 1107, 4530 GC Terneuzen. Het ondergaan van een psychologisch onaerzoex kan deel uitmaken van de selectieprocedure. t op gebak. Zaterdag a.s. wordt u gastvrij onthaald op het Sierra Test Tournee '84, want elke bezoeker die tussen 09.00 en 11.00 uur het Test Tournee bezoekt, wordt verwend met koffie en gebak. Om vervolgens de proefrit van uw leven te maken in één van de 36 Ford Sierra's. En om te genieten van de talrijke feestelijke attracties voor het hele gezin. Dat mag u niet mislopen! Ford in Nederland Bij vonnis van de Ar- rondissements-recht- bank te Breda d.d. 15 juni 1984 werd in staat van faillissement ver klaard Franciscus Hen- ricus Wilhelmus Maria van Otterlo, wonende te Dongen aan de Bartok- straat 7, met benoeming van mr. R.J.G. Lameij- er, Rechter in de Arron- dissements-rechtbank te Breda tot Rechter commissaris en onder getekende tot curator. Mr. R.M.M. van den Heuvel, advocaat en procureur, Nieuwe Prinsenkade 8, 4811 VC Breda, Postbus 7160,4800 GD Breda. Het faillissement van Mon Ou Yan, voorheen wonende te Breda, Va- lentijnlaan 28 en voor heen zaakdoende onder de namen Asia-China Garden gevestigd aan de Grote Markt 45-49 te Breda en Pacific Int. Trading and Agent, im- en export en groothan del van conserven, luxe en gebruiksartikelen en kunstnij verheidsarti kelen is geëindigd door homologatie van het akkoord. Breda, 18 juni 1984 4811 VB Prinsenkade 10 Mr. A.Th.A. Janse, curator. Bij aankoop van een occasion met volledige BOVAG-garantie in de maand juni: Renaults5TL/GTL 1979-1980-1982 Renaults9 TL 1981-1982 Renaults14TL/GTL 1979-1980-1981 Renaults18TL/GTL/TS/GTS1979-1980-1981 Renault Fuego GTL 44.000 km1981 Renaultdeaier Absdaalseweg 1 01140-13524 Renaults20 TL/TS 1979-1980 Peugeot 305 Diesel beige1979 Toyota Corolla zilver metallic...*1981 Mini 1100 Spec, zwart1978 Zonnehemels met bruinlngsgaran- tie (in alle prijsklassen). Bezoek onze speciale zonne-showroom. Volop keuze, goede voorlichting. Zonnewinkel Zondag. Stadhuis plein 350 (dus bij het stadhuisl) Tilburg-Centrum 013-358899/ 3G3383 De reis naar Tilburg méér dan waard! 7 Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygië ne, ter openbare kennis dat door hen op 12 juni 1984 aan Aug. de Meijer b.v., Zwedenweg 1 te Terneuzen een vergunning ingevolge de Hinder wet onder voorwaarden is verleend voor het uit breiden van een inrichting voor het op- en/of overslaan van stukgoederen aan de Zevenaarha- ven te Terneuzen ten behoeve van het opslaan, in-, uit- en/of overladen van gevaarlijke stoffen op de percelen kadastraal bekend gemeente Ter neuzen, sectie F, nummers 1000, 1103, 1357, 1358,1365,1367,1368,1369,1370,1371 en 1377. De beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 21 juli 1984 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan voor af mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aandacht wordt er op gevestigd, dat ter zake van de onderhavige beschikking tot 21 juli 1984 beroep openstaat bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. de genen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid onder c, van de Wet Al gemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangheb bende, die aantoont dat hij redelijkenwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermelde artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht te wor den aan Hare Majesteit de Koningin en moet wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage; j Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1de beschikking van kracht wordt na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is inge steld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet worden aan de voor zitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikking niet van kracht wordt voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Terneuzen, 21 juni 1984 Burgemeester en wethouders van Terneuzen, C. Ockeloen, burgemeester A.J. van Pagee, secretaris zeehaven industrie recreatie Eenzaam zijnis niet uniek. Het overkomt tl uw buurvrouw en nog anderen in uw buurt of dorp I Wie de bonte drukte van de binnenstad het I verwisseld voor de grijze eentonigheid van de slaap-1 steden, wordt er mee geconfronteerd Wieverhuist vanstad naar uithoek, kanerova I meepraten. Wie een drukke baan plotseling vervanger, I ziet door een rustig bestaan in een stille driekamerflat eveneens. Iedereen is weieens eenzaam Dat 't niet a leuk is, is een tweede. Maar wat doe je er aan? Alst I om te beginnen beseft, dat 'die-mevrouw- van-hiemaast' in dezelfde situatie verkeert, geeft dat al een minde: eenzaam gevoel. Als u haar eens opzoekt, komt u wellicti! I samen tot iets. Wat dacht u van zwemmen, 'n vreemde taal bijspijkeren, een muziekcursus doen of gewoon samen gezellig naar de markt? En wat vindt u van met z'n tweetjes helpen in I een crèche of boodschappen doen voor bejaarden-1 Het zijn maar suggesties. Iedereen doorbreekt de eenzaamheid ten slotte op zijn eigen manier De een pakt een boek De ander belt een verre vriendin. U zoekt het in de buurt en als u ideeën op wilt I doen, belt u het nummer van de Telefonische Hulp- dienst op de achterzijde van het telefoonboek Of u draait het centrale nummer 030-94 24241 waar men u de weg wijst naar de dichtstbijzijnde hulp- dienst. Zo komt u aan alle informatie over de moge lijkheden in uw woonplaats. Publikatie aangeboden door dit blad, i smde Stichting Ideële Reclame dl i Gustave Flaubert bijvoorbeeld, schrijver van Madame de Bovary, had last van epilepsie. En die had zeker de Nobel prijs gewonnen als die toen bestaan had. Want epilepsie is bepaald geen vorm van 'gekte', zoals zoveel mensen denken, maar niks anders dan af en toe een korte storing van de hersenaktiviteit. Teveel signalen ineens. Dank zij moderne medicijnen hebben de meesten er weinig last van. 1 Als de omgeving nu maar niet paniekerig reageert, valt er met epilepsie dus best te leven. Plaats; Naam Adres; Postkode; Boekje; Epilepsie is niet zo gek als het er soms even uitziet.' Boekje: 'Epilepsie, U en Uw kind.' (Aankruisen wat voor u van toepassing In gefrankeerde envelop plus f 1.60 aan postzegels sturen aan Bureau Epilepsie-Voorlichting. Koningslaan 19, 3583 GD Utrecht- Publikatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting ideele Reclame SIRE, Vbn onze correspondent rjJNGE - Verschillende men sen in het dorp Clinge zullen er in het geheel niet mee inge nomen zün dat ze een boom voor de deur krijgen. Die vrees werd geuit tijdens een overi gens slecht bezochte bijeen komst over het plan van de dorpsraad om het Clinge van wat meer groen te voorzien. De aanwezigen staafden hun vrees met het feit dat er nu zies mei stat plai van Onze brochure 'Epilepsie is niet zo gek als 't er soms even uitziet' helpt daarbij- j U krijgt 'm thuis als u Sire belt, 020-42 47 06 (9-12 uur) of de bon opstuurt- Axel geen jeugc Van onze correspondent AXEL - Met muziek werd de tentoonstelling in Axels Streekmuseum van Henriëtte Fierens, bestaande uit olie verf-schilderijen, aquarellen, tekeningen en etsen dinsdag avond geopend. De opening van de expositie werd muzikaal ingezet met duetten van Frans de Viënne, gespeeld door Veronique van de Voorde uit Westdorpe en Susanne de Feyter uit Axel, beiden op dwarsfluit. In zijn openingstoespraak prees J. Kollaard jr., kunst schilder uit Waterlandkerkje, het werk van de exposerende Henriëtte Fierens. Vooral voor het grafische gedeelte had de kunstenaar veel waardering. Het was de tweede maal dat de heer Kollaard een tentoonstel ling van Henriëtte Fierens opende. De tentoonstelling van de Oostburgse Henriëtte Fierens, in het dagelijks leven tekenle rares aan de lhno-scholen in Axel en Schoondijke, loopt tot en met 7 juli en is wekelijks te zien van woensdag tot en met zaterdag van 13.30-17.00 uur en op vrijdagavond van 19.00- 21.00 uur. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - De Kring West- Zeeuwsch-Vlaanderen/Walcheren hield met een deelname van 1876 duiven een concours vanuit Dourdan. 1. M. de Ruij ter. Vlissingen (1315,1 mpm); 2. J. Simpe laar, Oostburg; 3. C. de Poorter, Souburg; 4. combinatie Meerman-Teeuwen, Vlis singen; 5. D. Mookhoek, Breskens; 6. J. Timmerman, Schoondijke; 7 en 9. C. de PUtter, IJzendijke; 8. G. de Wever, schoondijke; 10. J. van Oostenbrugge, Breskens. Beaumetz Verwachting Axel, 455 jonge duiven, 1249,8 mpm: 1. M. Diele- [uan, 2. R. Hermans, 3. G. Koek koek, 4. A. de Waal, 5. D. Dieleman, o en 9. H. de Waal, 7. P. Arens, 8. A. Verschuren, 10. J. Verschuren. Met V1 oude duiven, 1266,1 mpm: 1 en 4. i- Giele, 2. A. Verschuren, 3. P. de ^.rter, 5. J. Verstraeten. herlijk Vreest Niemand Stoppel dijk, 83 duiven, 1237,1 mpm: 1 en 5. Wentzler, 2 en 4. J. Duerinck, 3. j-Boeijkens. De Eendracht Terneuzen, 462 jonge ?ulv®n, 1249 mpm: 1. J. Vermorken, f J- Verplanke en zoon, 3. P. Wisse, 4. A. Arens, 5. Koch-Riemens, 6. J. f™Tze en zoon, 7. A. Strijdonck, 8 L 9- R. de Schoolmeester, 10. F. .'«Moerman. Met 250 oude duiven, ~Z'° mpm: 1. R. de Schoolmeester, 2 =n 4. J. Risseeuw en zoon, 3. J. Moes en zoon, 5,8 en 9. M. de Roo. nejsht voor Allen, Sluis, 286 jonge duiven, 1278 mpm: 1,5 en 8. H. van uamme, 2 en 10. M. Baert, 3 en 4. J. j-oppens-Focke, 6 en 7. A. van «oorn, 9. G. Tanghe. Met 546 oude T1Vf.n' 1261 mpm: 1. O. de Meijer, J. Coppens-Focke, 3 en 4. F. Baas 5- M. van de Bussche. ,,7^ Hoofdplaat, 564 jonge duiven, ilS' mPm: 1- J Steijaert, 2. G. FflUijZo, 3 en rj Vermeere, 4. H. Z Ruijsscher, 5. P. de Poorter, 6. A^rter-Pré,8. B. Thomaes, 9en 10. de Poorter en zoon. Met 219 oude rvfven''267,95 mpm: 1,2,4,8 en 9. H. J- Steijaert, 5. W. Maas. ïrSTS. Argenton met 50 duiven, -/Ti mpm: 1. A. de Poorter en l°°o.2-P- de Poorter, 3. H. Calon, 4. Waebe-e, 5. J. Boone. A! ke Di he tel i sta Ze< niel rij; in dei tin nii ho jei lin he Ha 19f of de al ku de na

de Stem | 1984 | | pagina 14