Gratis openbaar vervoer naar info-dagen kabel-tv Forse straffen geeist tegen Terneuzenaar s Omer de Windt 45 jaar bij melkcontrole Sportkampioenen Sluis gehuldigd Ruimte v AANSLUITINGSKOSTEN HONDERD GULDEN Expo oude ansichten Breskens succesvol tm EEDENAAR (71) KAN KOEIEN NOG NIET MISSEN VOLGENDE WEEK VRIJDAG EN ZATERDAG W-Z-. Vlaamse PvdA over kabel-tv en streekradio MOGELIJK UITGAVE BOEKJE JEWJlr ZATERDAG 16 JUN11984 VAN ZEELAND markten Wegens zware mishandeling Eede examens Plaatselijk nieuws Goes ZATERDAG 16 JUNI Handgrepen De poppen- maakster T20 PAGINA ZEELAND 4 Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Inwoners van de gemeente Oostburg, die volgende week vrijdag en za terdag de voorlichtingsdagen over kabel-tv in het Oostburg- se culturele centrum Den Hoekzak willen bezoeken, kunnen gratis gebruik maken van het openbaar vervoer. Het enige wat men dient te doen is de gemeente bellen (01170-3003), naam en adres opgeven en het aantal gewen ste buskaartjes bestellen. Deze worden dan per kerende post toegestuurd. Het vrij vervoer geldt enkel tijdens de openingsuren van de informatie-expositie, vrij dagavond van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De busmaatschappij ZWN brengt de kosten voor de gratis ritten in rekening bij de gemeente. Tijdens de voorlichtingsbij eenkomsten zal een proefop stelling te zien zijn van alle 15 via het kabelnet te ontvangen tv-zenders. Via het gemeente lijk kanaal wordt een video band vertoond van de opening van het vernieuwde gemeen tehuis, enkele weken geleden. Als extraatje wordt voor de bezoekers via een 3,5 meter- schotelantenne de Russische tv uit de lucht geplukt. Het (mogelijke) Oostburgse kabelnet heeft nogal wat meer te bieden dat andere netten el ders in Nederland. „We kun nen vier Engelse stations leve ren, die de hele dag uitzenden, plus ook nog de Luxemburge zender", zegt een trotse wet houder A. de Feijter, de grote man achter de kabel-plannen. „Via het Oostburgse tekst-ka naal zal informatie worden aangeboden uit de gemeente, die voor de inwoners van be lang kan zijn. Gedacht wordt bijvoorbeeld aan de notulen van de raadsvergaderingen". Tijdens de informatiedagen zal verder op verzoek voor lichting worden gegeven over de abonnementsprijzen. Deze bedragen 21 gulden per maand (vijf jaar vast bij een ongewij zigd programma-aanbod) voor het volledige pakket van 15 tv- zenders: Nederland 1 en 2, Bel gië Vlaams en Frans 1 en 2, WDR en ZDF (Duitsland), BBC 1 en 2, ITV en Channel 4 (Engeland), Frankrijk 1, 2 en 3 en RTL (Luxemburg); het ge meentelijk tekstkanaal en 20 FM-radiostations (zoveel mo gelijk stereo). Voor tien gulden per maand kan een beperkt pakket wor den verkregen, dat bestaat uit de Nederlandse en Belgische tv-stations, het gemeentelijk kanaal en de FM-zenders. De ze service is bedoeld voor mensen die van hun tv-bui- tenantenne af willen. Tevens bestaat dan de mogelijkheid om later zonder extra kosten over te stappen op het volledi ge pakket. Wie niet op kabel- tv wil overgaan, maar zich na aanleg van het net bedenkt, moet rekening houden met en kele honderden guldens aan aansluitingskosten. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De afdeling West-Zeeuwsch-Vlaanderen van de PvdA houdt maandag 18 juni een algemene leden vergadering bij Chez René aan de Markt te Oostburg. De bijeenkomst staat in het teken van de media, want er zal van de leden een stand puntbepaling worden ge vraagd inzake de eventuele aanleg van een kabel-tv-net in de gemeenten Oostburg en Aardenburg (Sluis is zoals be kend al voorzien) en over de mogelijke komst van de Re gionale Omroep Zeeland. Wat dit laatste onderwerp betreft kunnen tijdens de ver gadering vragen worden ge steld aan het PvdA-statenlid Greet de Vries-Hommes. De Oostburgse PvdA-raadsleden Coby van de Ree-Slabbekoorn en Joop Wielakker zullen een toelichting geven op de kabel- tv. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. TERNEUZEN - Per stuk: sla 1 42- 57, bloemkool A 187-233, All 151- 199, B 152-208. Per bos: bospeen 118-200, kroten 106, prei 139. Per doos: aardbeien: 119-135. Per kg.: eerstelingen grote 128, kriel 146, andijvie 31-48, peulen 1590-1700, sav. kool 38-79, rode kool 170, spi nazie 197-207, spitskool 21-83, was- peen 215-229. AMSTERDAM - Aardappelter- mij nmarkt. In Bintje 50 mm wer den 69 contracten verhandeld voor levering april bij een prijs van ƒ30,90 tot ƒ31,00 per 100 kg. De stemming was prijshoudend. KAPELLE, 15 juni - Aardbeien I 1.17-1.28, II 1.14 per doos. Rode Bes sen 1 1.60-2.30 per doos. Frambozen 13.10-3.50 per doos, II 1.60. Groente: rabarber 32, bosuien 46, peulen 10.95, nieuwe aardappelen 1.61-1.75, kropsla 21, spitskool 85, oude aard appelen 68. Kabel-tv Oostburg wordt toch duurder Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De mogelijke aanleg van een kabel-televisie-net in de gemeente Oostburg gaat voor de gebruiker toch duurder uitpak ken dan aanvankelij k de bedoeling was. Behalve de abonnementsprijs van 21 gulden per maand voor een volledig pakket van 16 tv- en 20 FM- radio-zenders zal per aansluiting ook een eenmalig bedrag van 100 gulden in rekening worden gebracht. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Een vader en twee zoons uit Terneuzen, M.A. (41), M.A. (19) en F.A. (23), hebben gisteren voor de recht bank in Middelburg forse ge vangenisstraffen tegen zich horen eisen. De reden: een ru zie over een bestelbusje met de Terneuzense autohandelaar D. Allaart, die ontaardde in een vechtpartij waarbij Allaart met ijzeren staven zodanig werd geslagen, dat hij onder meer een polsbreuk opliep. De vechtpartij was in juni vorig jaar op het industrieter rein in Terneuzen. De aanlei ding vormde een bestelbusje dat vader A. voor 1400 gulden van Allaart wilde kopen. A. vertelde niet over het gehele bedrag te beschikken en kwam met de autohandelaar een aanbetaling van 400 gul den overeen. Een contract werd daarvan opgemaakt, dat A. ondertekende. Later bleek dat vader A. de ontbrekende Het gaat daarbij om de kos ten voor aansluiting tot maxi maal zes meter van de weg. Wie meer meters vanaf de straat woont dient ook voor de resterende afstand nog bij te betalen. Aanvankelijk wilde het Oostburgse gemeentebestuur het advies van het bureau voor telecommunicatie Tela- din volgen om geen aanslui tingskosten te berekenen. Daar is men echter op terug gekomen, gezien de giganti sche kosten die met de aanleg van het kabel-net zijn ge moeid. Volgende week woensdag ontvangen 350 willekeurig ge kozen inwoners uit de kernen Oostburg, Breskens, IJzendij- ke en Schoondijke een enquê te-formulier in de bus. Daarin dient te worden aangegeven of er al dan niet belangstelling bestaat voor kabel-tv. Wan neer minimaal 65 procent van de ondervraagden positief reageert zullen B en W de ge- Van een onzer verslaggevers BRESKENS - De expositie van ruim 300 oude ansichten van Breskens in de plaatselij ke galerie Raiffeisen aan de Dorpsstraat is een succes. Een kleine 350 mensen hebben tot nu toe de tentoonstelling be zocht, die werd ingericht door verzamelaar Henk Hendrikse. De ansichten geven uitste kend weer hoe Breskens tus sen 1900 en nu is veranderd. Gisteren kwam een twintig mensen sterke afvaardiging van het bejaardentehuis Ter Schelde een kijkje nemen en dat leverde opnieuw verraste reacties op. „Iedereen is er verbaasd over hoe het aan zicht van het dorp in die 80 jaar er zo totaal anders is ko men uit te zien", aldus Hen drikse. Door de vrijwel unaniem lo vende reacties heeft de Bres- kense verzamelaar besloten de mogelijkheden te onderzoeken een boekje uit te geven met daarin de meest zeldzame an sichten uit zijn collectie. „In de jaren zeventig zijn meer van dergelijke werkjes over Bres kens verschenen, maar er is daarna weer zoveel ander uniek materiaal boven water gekomen, dat een nieuwe uit gave waarschijnlijk wel ver antwoord is", meent Hendrik- se. Ook is hij van plan van een deel van zijn collectie dia's te vervaardigen, die hij dan in bejaardentehuizen wil gaan vertonen. „Het gaat dan vooral om dia's waar mensen op staan, die dan wellicht door de oudere Bressiaanders herkend worden". De expositie van de oude ansichten is vandaag, za terdag, voor het laatst ge opend. Belangstellenden kun nen nog terecht tussen 14.00 en 17.00 uur. meenteraad vragen groen licht te geven voor de aanleg van het net. Iniatiefnemer en verant woordelijk bestuurder, wet houder A. de Feijter, verwacht dat alle kernen in de gemeente in drie fasen kunnen worden aangesloten. Volgend jaar de grote dorpen Oostburg, Schoondijke en Breskens (en misschien ook nog Groede), in 1986 de kust met de vele toeris tische bungalow- en apparte menten-concentraties en in 1987 de buitenkernen. 30 Zenders De kabel zal in totaal 30 tv- zenders kunnen doorgeven. Het volledig tv-pakket, dat na de aanleg kan worden gebo den, bestaat uit twee Neder landse, vier Belgische, twee Duitse, vier Engelse en drie Franse zenders plus een Lu xemburgs station. Daarbij komt als extraatje dan nog een gemeentelijk tekst-kanaal, een soort Oostburgse teletekst. Omdat het net ook geschikt is voor terugmelding wordt overwogen het 17e kanaal te gaan gebruiken als alarm systeem voor bej aarden. De dan nog resterende 13 lijnen kunnen, aldus wethou der De Feijter, in de toekomst worden gebruikt voor het in passen van zaken als satelliet en abonnee-tv. Tevens wordt gespeeld met de gedachte een kanaal te verhuren aan bio scoop-exploitanten, die dan hun video-films via de kabel kunnen aanbieden. Waar de kabel de gemeente binnen zal komen is nog niet bekend. Er zijn vier keuze mogelijkheden: vanuit Sluis, vanuit Watervliet (België), vanuit Aardenburg (als deze gemeente ook overstapt op ka bel-tv) en met een straalzen der via Breskens. De keuze van de 'poort' zal mede bepa len welke dorpen het eerst zul len worden aangesloten. Commissie - De beheerscom missie van dorpshuis De Hof van Eede vergadert vrijdag avond 15 juni vanaf 20.00 uur in het dorpshuis. Besproken worden onder meer de tarie ven voor het gebruik van het dorpscentrum en de begroting 1985. Omer de Windt: „Want ik kan de koeien gewoon nog niet missen". - FOTO DE STEM/GERARD BLAAKMAN Van onze correspondente EEDE - Als het aan Omer de Windt ligt, dan komen er nog minstens vijf ambtsja ren bij. „Want ik kan de koeien gewoon nog niet mis sen", zegt de 71-jarige Eede naar, die deze week precies 45 jaar als melkcontroleur in Aardenburg en omgeving werkzaam is. Reden genoeg voor de af deling West-Zeeuwsch- Vlaanderen van de Vereni ging Veehouderij Belangen (WB) de jubilaris in het zonnetje te zetten. Dat ge beurde donderdagavond in feestzaal De Kreeke aan de Valeiskreek te Eede, waar De Windt een enveloppe met inhoud ontving en zijn vrouw een bloemetje. Het nemen van mejkmon- sters is voor Omer de Windt niet alleen zijn vak, maar ook zijn hobby. Dat blijkt ook wel, want sinds zijn pensionering zes jaar gele den is hij zich enkel nog maar met meer elan op de melkcontrole gaan toeleg gen. De laatste 15 jaar is hij alleen nog in Eede en omge ving actief, maar vroeger Eede en omgeving bezit nu twaalf koeien, dé grootste 54. Oorlog sterkte zijn werkgebied zich ook uit tot Aardenburg en St. Kruis. Zijn taak is om de veeboe ren informatie te verstrek ken over het eiwit- en vet gehalte in de melk en het aantal kilo's melk dat een koe per dag levert. De Windt: „In ons vak spreekt met van kilo's melk en niet van liters. Dat komt omdat melk lang niet altijd even zwaar weegt. Het is dus veel nauwkeuriger om met kilo's te werken dan met liters". De melkcontroleur neemt zowel 's morgens als 's avonds bij een boer met een speciaal schepje 10 cc melk uit elke emmer. Deze mon sters gaan in genummerde flesjes en de emmer melk wordt gewogen, zodat het verschil in gewicht sinds de vorige controle kan worden bepaald. De resultaten wor den op statistieken bijge houden. De monsters gaan via de WB naar het labora torium, waar ze worden on derzocht. Hoewel er in de loop der jaren veel kleine boeren zijn verdwenen, heeft Omer de Windt toch niet minder werk gekregen. De overge bleven bedrijven hebben na melijk elk veel meer koeien dan vroeger. De kleinste van de negen vee-boerderijen in In de oorlog ging het alle maal anders, herinnert de controleur zich. Toen werd hij door de bezetters op zijn beurt weer gecontroleerd, om te zien of de boeren niet minder melk opgaven dan ze in werkelijkheid hadden. In het najaar van 1944 vluchtte De Windt en zijn gezin naar het naburige Maldegem in België, omdat Eede toen on der zwaar vuur lag. Daar bleven ze wonen tot 1946, maar de melkcontrole ging overigens gewoon door. Omer de Windt en zijn vrouw, die in de drukste pe rioden haar man zo'n dag of drie per week bijspringt, blikken tevreden terug op de voorbije 45 jaar. De 71-jarige heeft dan ook zeker nog geen zin om z'n stofjas voorgoed aan de wilgen te hangen. Behalve zijn voorliefde voor de koeien heeft dat nog een andere reden, zo geeft hij eerlijkheidshalve toe: „Het is tenslotte ook een leuke bijverdienste". lllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllW^ Van een onzer verslaggevers SLUIS - De sportlieden en - teams uit de gemeente Sluis die zich vorig jaar op regio naal of provinciaal niveau hebben onderscheiden werden gisteravond op het Sluise stadhuis gehuldigd door het gemeentebestuur. Tevens werd van de gele genheid gebruik gemaakt om de eerste advies-commissie voor de sport te installeren. Deze is samengesteld uit raadsleden en vertegenwoor digers van de Sluise sportwe reld en staat onder voorzitter schap van wethouder H. Lo- kerse. In zijn toespraak tot de kampioenen deelde burge meester J. Asselbergs mee dat er met betrekking tot de subsi diëring van de sport-sector gestreefd gaat worden naar een meer planmatige aanpak. „Het verlenen van financiële steun door de gemeente kan eigenlijk niet meer per geval worden bekeken", aldus de burgemeester, die aankondig de dat er in Sluis nu ook ge werkt wordt aan een subsidie verordening. „De raad kan daarbij middels objectieve maatstaven aangeven waar mee en hoe subsidie kan wor den verkregen". De sporters die gisteravond werden gehuldigd waren de mini- voetbalvereniging Oud Sluis (kampioen zaalvoetbalcompetitie Oostburg), Barbara du Fossé (Zeeuws tenniskampioene jeugd), vier teams van de tennisvereni ging LTVS, respectievelijk kam pioen in de le, 2e en 3e klasse heren Zeeland en in de 3e klasse jeugd zondagcompetitie, de B-junioren van de voetbalclub SV Sluis (kam pioen), het eerste team van de bad mintonclub Schepnet (kampioen 4e klas A Zeeland) en M. de Graaf, al gemeen kampioen van Tropica, de plaatselijke vereniging van vogel liefhebbers. De B-junioren van de Sluise voetbalvereni ging ontvangen hun aandenken. - FOTODESTEM/CORJ.OEBOER iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu^ 1000 gulden niet op kon bren gen en hij bracht het busje te rug naar Allaart met het ver zoek zijn 400 gulden terug te betalen. Allaart wilde dat niet, hield A. aan het contract en een woordenwisseling begon, die echter al snel uitliep op een gevecht toen A. de autohande laar een klap gaf met een autokrik, waarna deze op zijn beurt uithaalde met een pla- muurmes. Vader A. blies de aftocht met een fikse hoofd wond, maar kwam even later terug in gezelschap van zijn zoons om verhaal te halen. In de daarop volgende vechtpartij werd Allaart her haaldelijk met ijzeren staven geslagen, vluchtte naar het bedrijf van zijn buurman maar rende vervolgens weer terug naar zijn eigen kan toortje, waarvan de boze va der en zoons de deur intrapten en hem verder mishandelden. Aanvankelijk was A. en zijn zoons poging tot doodslag met zware mishandeling ten laste gelegd, maar de officier van justitie mr. Stein veranderde dit na de via een tolk afgeleg de verklaring van A., in het toebrengen van zwaar licha melijk letsel. Hij eiste acht maanden gevangenisstraf te gen vader A., waarvan drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Tegen de twee zoons eiste hij zes maanden hechtenis waarvan drie maanden-voor waardelijk en eveneens twee jaar proeftijd. De advocaat van de beschuldigden vroeg de rechters mr. Nomes, mr. Ver meulen en mr. De Wilde, deze straf om te zetten in een voor- waardelijke veroordeling. De uitspraak is vrijdag 22 juni. GOES - Aan de school voor MHNO en BBO 'De Vakschool' slaagden: INTAS Ha: Wendy de Back, He men Bissesar, Janet Bolding, Rian Bosman, Mandy Hoffstaëtter, Jo- landa Hoogenboom, Paulien Koe man, Karin Ploeg, Wilma van Sluijs, Anita Soeters, Susanne Stassen, Monique Verrijzer, Lia Verschiere, Bianca van der Waart, Ina van Willegen, Ellen van Zoe- len. INTAS lib: Anita Bek, Diana Boonman, Heieen van Boven, Mo nique Buijsrogge, Sandra Dom misse, Frances van Hove, Miranda de Jonge, Lilian Kole, Jolanda La gendijk, Marga de Pundert, Moni que Raas, Tanja Rentmeester, Jac- quelien Sinke, Annet van Stee, Ka rin Verdonk, Karin Vermuë, Astrid Westdorp, Ingrid van 't We steinde, José van 't Westeinde, Marja van Zunderen, Mirjam van Zunderen, Petra van der Kuijl. VHBO lila: Tinke van de Beek, Petra Hage, Marianne Hoogstra ten, Elsa de Jager, Nicole Jonker, Enny Katsman, Monique Klein, El len Lampert, Bert Lidner, Tanja Nieuwenhuize, Erna Pouwer, An- nelies Schipper, Maja Verburg, Annemarie Geissler, Michel de Vries. VHBO Illb: Evelien van den Dor pel, Linda Noorland, Cobie Paar- dekooper, Ellen Roose, Suus Touw, Rianne Traas, Karin den Uijl, Ellis de Visser, Ron de Bruyne, Jannie de Groot, Ronald Kassander, Ge- briëlle van den Nieuwenhof, Els de Waard. KMBO-UV Ha: Anita den Boer, Jeanette Boonman, Jolanda van Dalen, Sylvia Harinck, Ingrid Kickken, Nicolien Kraak, Fatiha Moustaquim, Mavis Niamat, Jac- quelien van Oosten, Marja Otten, Jobina Willemse. KMBO-UV lib: Danella Bakker. Marion Dees, Mirjam Desmedt, Jo landa Kluijfhout, Cora van de Voorde. Burgerlijke stand - Geboren: Jacqueline dv G. Leendertse-Rijk, Chiel zv M. Govers-Zuidhof, Roe lof zv R. Rap-Bakker, Adrianus zv M. Ton-Dirken, Daniël zv W. Krij- ger-Matthijsse, Rajendra zv D. Sewbaran-Ramsaran, Nienke dv L. de Waal-Erdkamp, Sander zv H. van Akkeren-van Luijk, Suzanna dv D. Heuseveldt-van Houte, Maarten zv J. Ket-Rudolph, Rian ne dv M. Kopmels-de Groote, Jan na dv D. Commee-Koster, Willem zv J. Poleij-de le Lijs, Hubrecht zv J. Huijsen-Sonke, Cornelia dv C. Moerman-Traas. Getrouwd: George van Lieshout en Jeannine de Bakker, Adriaan Dek ker en Wijnanda Snoek, Lodewijk Versteeg en Maria de Waal, Ed- mond de Kluiver en Cornelia Beekman, Pieter Castel en Catha- rina Verijke, Ferdinand Beste broer en Ingrid Simons, Jaghis- warsingh Sewbaransingh en Sonja Schenkel, Augustinus de Kok en Jacoba van den Ende. Overleden: Marinus Dekker 75 N ev E. van Loo, Markus Markusse 84 jr. wv N. Weststrate, Jannetje Gij zel 89 jr. wv M. v.d. Linde, Hu brecht Sonke 78 jr. ev T. Weststra te, Maria Maat 80 jr. ev M. Hooger- land, Cornelis v.d. Polder 81 Jr- Everdina Koteris 58 jr. ev A. Ver meulen, Johanna Westdorp 99 jr- wv M. Vogel, Willem Slabbekoorn 80 jr. ev E. v. Scherpenzeel, Hen drik Scheff er 89 jr. e.v. J. Lankhorst, Jan B. Voois jr. e.v. A. Lindenberg, Johanna v. Stee 74 jr. VEEL OUDEREN van derde leeftijd voelen dat jaartjes gaan meetellen. IV wordt wat moeilijker been en krijgt last van sti. botten. Soms wordt de noc zakelijke gang naar het toi of douche dan ook eerder e belasting dan een 'ontl: ting'. De Regionale Zeeuv Vlaamse Woningbouwvei niging heeft er echter wat gevonden. Bewoners woi nu de mogelijkheid gebod VAN ANTIEKE poppe heeft ze altijd gehoudei maar die zijn praktisc onbetaalbaar. Daarom be gon Ans van Brussel u Biervliet ze zeven jaar ge leden maar zelf te makei Sindsdien heeft ze ee prachtige collectie in ei kaar gefrutseld van pof pen, die iedere kritisch toets kunnen doorstaan. Lijf en ledematen zij nog het gemakkelijkst. Ht nodige naai- en stopwer aan lapjes en stofjes leve: al gauw een aardig figwi op. Maar dan het kopj Ans van Brussel geeft ze d eerste ruwe vorm doe middel van een soort pc pier-maché. En dan vol( nog een heel procédé va schuren, polijsten en schil deren. „Er is erg veel wer aan," vertelt de Biervliets Dat ze er soms honderd uv over doet om een beeldi popje te fabriceren zeg meer dan genoeg, mac daar zit ze zelf absolui niet over in. „Want dit een heel aardige hobby. De kostprijs zal ze dan oo wel niet berekenen. Uit meer dan 'arbeid! loon' bestaat die prijs nau welijks. Ans van B-russ koopt zelden nieuwe spul DAT EEN poppenmaak ster zoveel problemen zo opleveren, hadden we nu verwacht. Het leek toch gt makkelijk. Misschien hee. de aanwijzing "beeldig kof je' verwarring gezaaid. Hc dan ook, we moeten gee Stem-Parkers verloten. W kunnen ze zo beschikbac stellen aan de twee inzen ders met een goede oplos POLITICI STAAN, met ve vooruitzicht in de meeste ge om bij openbare gelegenhec de rol te vertolken. Een posi ken op bijeenkomsten is da als berekening een paar ex gemeenteraadsverkiezingen laten wachten, is dat echter dig. Een goed voorbeeld daai neuzense wethouder van sp Walraven tijdens de recepti vereniging Terneuzen hielc behaalde kampioenschap in H van het KNVB zondagv schap van burgemeester Van Walraven namens de g< zwarten geluk wensen. Normaliter houdt de Teri vader dan een speech, maar dit geval van afzien. Hij lie verraste wethouder. Verbc deze met op te merken: „Ik s crofoon omdat de burgemee

de Stem | 1984 | | pagina 18