Staten bespreken in najaar regio-advies Fikse eis voor vervalsen van betaalkaarten Rentewinst van SEOZ wordt niet verdeeld Drukte op derde dag Neusenf eesten MARITIEM KRUIDENIERSLEED Volop activiteiten voor Terneuzense kinderen ZATERDAG 16 JUN11984 VAN ZEELAND AGINA ZEELANDZIEKENHUISVOORZIENINGEN cel luist kloosterzande Terneuzen Hoge uitzondering Ruim 56 mille subsidie voor fietspad Philippine W andeltochten Rode Kruis Cadzand-Bad POLITIERECHTER T16 PAGINA ZEELAND 3 Plaatselijk nieuws lidge - De leden van bridge lb Axel speelden in cultu jl centrum De Halle te Axa (voorlaatste wedstrijd ind brj aarscompetitie. De Igen waren als volgt: A lijn Tieren Arnoldi-Bode, 2. he. Pel-Moeliker, 3. heren l ieele-Van Bambost, 4. he. i Van de Kasteele-Goethar levrouw Kock-de heer Bh Ibrugge. B-lijn: 1. mevrom In de Dries-de heer Olijsla V, 2. echtpaar Haagsma, tvrouw Van Himschoot-g er Van der Heijden, 4. da. les Keeman-Schink, 5. herei f sschop-De Maagt. lp - Vandaag treedt In Kon ast in centrum 't Houten vartier de Belgische forma Boozer op. Deze groe elt rockmuziek, die zeer ge fekkelijk in het gehoor ligt Ij hebben reeds een single o F markt gebracht met de tin liidn't I tell you why?'. He- Intreden begint om 21.00 uur egangskaarten kosten vie llden. Kdge - De leden van bridge ub Hulst speelden in Jeenschapscentrum Den Dul ert de tweede wedstrijd ind Imercompetitie. Deelname Trren. 1. echtpaar Borm, levrouw Bruijns en de hee fan Geel, 3. dames Aronson Iroome, 4. heren Herman-Vat Dries, 5. heren Gerres-D( Jlaat, 6. dames Stallaert-Vai (outeren, 7. mevrouw Aerts heer Bar. [emeenschapsdienst - Zonda juni wordt een gemeen |hapsdienst gehouden in d apel van de Blaauwe Hoeve |et thema is 'Vader'. Mede perking wordt verleend doo pmbo en jongerenkoor. Aan (ang 11.15 uur. ostzegelbeurs - Zondag 17 ju houdt postzegeverenigin let Land van Hulst in De bullaert voor de laatste kee lit seizoen een postzegelbeun [aast de nieuwtjesdienst va |e vereniging zullen er oo l'eer verschillende postzegel muntenhandelaren aanwe lig zijn. Vooral bij lieuwtjesdienst zijn weer hee l/at nieuwe uitgiften van Ne Ierland en de Overzese gebie len te krijgen. De bijeenkoms (egint om tien uur met ee ratis en een kwartjesloteri l/aarvan de prijzen bestaa lit postzegels en enveloppen tenslotte is er nog een veilini Tevens kunnen belangstellen len zich nog opgeven voor leis naar de international lostzegeltentoonstelling pen Haag, van 6 tot 9 septem er in het Congresgebouw. >ud papier - De leden va voetbalvereniging Honteniss ïalen vandaag weer oud >ier op in Kloosterzande. Aa Je bewoners wordt gevraag am het papier tijdig en gebundeld op het trottoir ge reed te zetten. Broodbakken - De 23 leerlin gen van de zesde klas van d basisschool Ter Duinen brach ten als afsluiting van hun pre ject over voeding een bezoe aan bakkerij A. van Mieghel te Kloosterzande. Bakker Va Mieghem gaf uitleg over bak ken en al wat daarbij hoort e vertelde ook welke opleidin gevolgd moet worden om ban ketbakker te worden. Oo mochten alle leerlingen ze iets creatiefs van deeg makel dat in de oven gebakken wei en dat ze mee naar huis mocn ten nemen. Bejaardenmiddag - Vrijw alle leden van de RK bejaa denbond afdeling Klooste zande waren donderdag®1 dag samengekomen in de te zaal van Hotel van Leuvi om de sluitingsmiddag van n seizoen mee te maken. Na H. Mis met zang van het j aardenkoor sprak voorzitt Bogaert een welkomstwool tot de leden. Johnny Contra' de heer Van de Kieboom z°rl den met hun zang voor de m' zikale noot op deze bij» komst. Ter afwisseling den er nog enkele spellCT bingo gespeeld en kreeg ie» een traktatie. Zeldenrust - 19 juni hou' buurtvereniging Hof Zeld® rust een algemene leden® gadering in het noodgebo aan de IJsselstraat. De ve1» dering vangt aan om 20.00 u Op het programma staat oü dermeer: de jaarverslagen benoeming van een kascofl missie en een bestuursverg dering. Iedereen is welkom Open huis - Sinds enkeleiar is in de IJsselstraat 4 to met 10 een medisch kie dagverblijf gevestigd, u Q vier gewone woonhuizen eens nader kennis te, m met het werk van dit J wordt er voor bewoner Hof Zeldenrust een open gehouden op 20 juni van i tot 21.00 uur. Het person»® de leden van de ouder.raLar aanwezig om vragen te woorden. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Provinciale Staten bespre ken op 14 september de herziening van het re gio-advies ziekenhuisvoorzieningen Zeeland. Zoals bekend wijkt dit advies af van het in 1979 vastgestelde advies, waarbij men onder meer nog uitging van drie ziekenhuizen in Zeeuwsch-Vlaanderen. In het nieuwe advies gaat men nu uit van sluiting van het ziekenhuis in Hulst en de bouw van een nieuw, 28o bedden groot, streek ziekenhuis in Terneuzen. Aan de vaststelling van het herziene advies gaat nog een hele procedure vooraf. Hierin zijn ook hoorzittingen begrepen en bestaat gele genheid argumenten tegen het ontwerp-advies in te brengen. In het herziene regio-advies zijn de zieken huisvoorzieningen in Zeeland als volgt ge structureerd: -Walcheren: Eén centrumziekenhuis, geves tigd op twee lokaties, met 350 bedden exclusief 10 plaatsen voor dagverpleging; -Bevelanden/Schouwen-Duiveland: Eén cen trumziekenhuis Goes met 305 bedden, exclusief 10 plaatsen voor dagverpleging en een voor waardelijk basisziekenhuis in Zierikzee met 75 bedden. -Zeeuwsch-Vlaanderen: Eén centrumzieken huis in Terneuzen met 280 bedden, exclusief 10 plaatsen voor dagverpleging, voorwaardelijk basisziekenhuis in Oostburg met 100 bedden en een buitenpolikliniek in Hulst met opangmo- gelijkheden voor EHBO en acute problema tiek. De 'Ziekenhuisgroep Zeeuwsch-Vlaande ren' dient per 1 januari 1985 daadwerkelijk te functioneren. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Gedepu teerde Staten van Zeeland willen uit het fonds 'Bijzonde re voorzieningen' ruim 56 mil le schenken voor aanleg van het fietspad Philippine-Hoek. In hun voorstel aan Provin ciale Staten spreekt het college van een 'hoge uitzondering'. Het fietspad kan er komen dank zij samenwerking van de gemeenten Terneuzen en Sas van Gent en het waterschap De Drie Ambachten. Laat een van de betrokken partijen verstek gaan dan gaat de aan leg van het fietspad waar schijnlijk niet door. „Omdat de gemeente Sas van Gent nauwelijks financië le ruimte heeft om nieuwe in vesteringen te doen was het gevaar aanwezig dat het pro ject zou stranden. Dat willen wij voorkomen via een aan vullende bijdrage onzerzijds ondanks het feit dat het pro ject niet geheel voldoet aan de gestelde criteria voor het fonds", motiveren GS hun voorstel. CADZAND-BAD - Ook deze zomer worden in en rond Cad zand-Bad weer de traditionele zes Rode Kruis-wandeltochten gehouden. Voor het eerst zul len deze worden aangevuld met enkele zogeheten 'vrije tochten', opgezet in samen werking met de VVV. De zes Rode Kruis-tochten vinden telkens plaats op een dinsdagavond en wel op 10, 17, 24 en 31 juli en op 7 en 14 augustus. De start is tussen 18.45 en 19.15 uur bij het Dag jescentrum aan het begin van Boulevard De Wielingen. Er kan gekozen worden uit de af standen 5 km en 10 km. en de deelnemers ontvangen na af loop een medaille. Uit een door de VW gehou den enquête is ook gebleken dat er belangstelling bestaat voor wandeltochten, die bui ten het hoogseizoen worden georganiseerd. Vandaar dat is besloten tot het opzetten van 'vrije tochten' over 5 kilome-. ter, die op elk willekeurig tijd stip kunnen worden gelopen. Deelnemers dienen een startbewijs en een route-be schrijving af te halen bij het strandpaviljoen 'Caricole' te Cadzand-Bad en ontvangen na afloop eveneens een herin- nerings-medaille. Deelname aan beide soorten tochten kost drie gulden per persoon. De baten komen ten goede aan het Rode Kruis. Javakamp onderdeel j eugdvakantieweek Van onze correspondent TERNEUZEN - Om en nabij het Java wordt op 6 en 7 augustus weer een tentenkamp ge houden. De organisatie van dit jeugdgebeuren is in handen van de Terneuzense scouting groep St. Hubertus in samenwerking met het jeugd vakantie comité van de centrale stich ting voor sociaal cultureel werk. Op het programma staan ondermeer een spelcircuit, kampvuur, brood bakken, kabelbaan en speurtocht. Johnny Lourens van de Ro wans: „Toen de Speulerië te kampen kreeg met een tekort aan vrijwilligers is men de di verse verenigingen gaan be naderen. Vanuit de rowans is toen het idee geboren om een tentenkamp te organiseren. Vorig jaar deden hier 51 kin deren aan mee, er was genoeg leiding en er waren voldoende enthousiaste vrijwilligers. Hiermee is het Javakamp het grootste onderdeel van het jeugdvakantie gebeuren". Maandag 6 augustus wordt er tot 9.30 uur ingeschreven daarna vindt de opening plaats door mevrouw D. Zand berg, secretaris scouting Zee land. Men begint met een ope- ningsspel waarbij de kinderen in groepen worden verdeeld die allen dierennamen krijgen. Na het kennismaken volgt een creatieve morgen met onder meer t-shirt bedrukken, kaar sen maken en ansichtkaarten maken, 's Middags is er een groot postenspel langs de Zee dijk. Met behulp van ouders wordt er een warme maaltijd verzorgd. Een vossejacht door de binnenstad gevolgd door een voorleesverhaal vormt het slot van de eerste dag. Hierna wordt er geslapen in één van de vier opgezette groepstenten. Mariska Kam perman, welpenleidster: „De ervaring heeft geleerd dat een overnachting lang genoeg is, opdat er nog al wat kinderen zijn die niet gewend zijn om langer van huis weg te zijn." De tweede dag begint men met een opdrachtenspel om en na bij het tentenkamp. Een ka belbaan van zo'n 35 meter lengte vormt hiervan een spectaculair onderdeel. Verder is er een ringsteekspel op de fiets, hindernisbaan met krui wagen, kegelen, darts en spij ker poepen. Slecht weer Het middagmaal zal be staan uit pannekoeken. Wie er niet te veel naar binnen heeft gewerkt, kan 's middags mee doen aan de roei-en-zwem- wedstrijden. Het kamp wordt afgesloten met broodbakken en een groot kampvuur, voor ouders en belangstellenden. Tevens zal er een schimmen spel worden opgevoerd. Ma riska: „Weer of geen weer het kamp gaat door. We hebben speciaal een slecht weer-pro- gramma voor als het al te slecht mocht zijn. Voor de kin deren speelt dit echter geen enkele rol, die amuseren zich toch wel. Daar staan zo'n 40 vrijwilligers garant voor". Bij slecht weer worden de spelen gehouden in de scou- tinggebouwen aan het Zuider sportpark en de gymzaal in de van Steenbergelaan. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een herinnering. Het kamp kost voor twee dagen 15,-. Wie al leen aan de spelen overdag mee wil doen, moet 7,50 beta len, maaltijden inbegrepen. Wie zich alsnog wil aanmel den (inmiddels zijn er zo'n 60 aanmeldingen binnen) kan dit doen bij Mariska Kamperman, tel. 01150-34367. Iedereen is welkom, ook buitenlandse en invalide kinderen, aldus Ma riska. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De 26-jarige IL. uit Middelburg stond vrij dag voor de Middelburgse rechtbank terecht als hoofd verdachte in een zaak met vervalste girobetaalkaarten en Eurocheques. Hij bekende dat de waardepapieren af komstig waren van diefstal en dat hij verschillende vrienden van hem de kaarten had laten verzilveren, waarvoor ze dan een vergoeding kregen. In totaal ging het om 132 cheques met een waarde van 26.000 tot 29.000 gulden. De of ficier van justitie, mr. Stein, merkte op dat L. al eerder voor dergelijke zaken was ge- Pakt en eiste vijf maanden hechtenis, waarvan twee maanden voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar. Eén van die kennissen van L. was de 34-jarige G.L. uit Domburg die terecht stond omdat hij een aantal girobe taalkaarten en Eurocheques voor L. verzilverd had. Boven dien moest hij zich tevens ver antwoorden voor de handel in softdrugs en het in bezit heb ben van een kleine hoeveel heid harddrugs. L. was niet op de zitting aanwezig. Mr. Stein nam dit geval zwaar op, temeer omdat de Domburger al eerder voor dergelijke zaken veroordeeld was en gehandeld had in soft drugs, terwijl een eerder opge legde proeftijd voor hetzelfde vergrijp nog van kracht was. Hij eiste dan ook zes maanden onvoorwaardelijke gevange nisstraf en telde daarbij de twee maanden die L. vorige keer voorwaardelijk had ge kregen, op. Acht maanden cel in totaal dus. Uitspraak vrij dag 22 juni. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De rente winst (72.000 gulden) van de Stichting voor Economische Ontwikkeling Zeeland (SEOZ) blijft voorlopig in de stich- tingskas en vloeit niet terug naar de aandeelhouders: de provincie en de gemeenten. Dit heeft het Zeeuws provinciebe stuur gisteren in de Statenver gadering beslist, tijdens de be handeling van de jaarreke ning 1983 van de SEOZ. De discussie over een even tuele terugvloeiing kwam op gang toen, zoals gemeld, een viertal Zeeuwse gemeenten aandrong op verdeling van de rentewinst uit het potje dat destijds met 50 miljoen gulden aan PZEM-geld De Schelde te hulp kwam. VVD-woordvoerder G. Eys- sens verklaarde voor een uit kering te zijn, omdat een ver der financiële uitbouw van het fonds niet noodzakelijk is. De PvdA-er J. Roodenburg daar entegen zei dat de SEOZ niet als éénmalig gezien moet wor den, maar als het enige fonds in Zeeland dat noodlijdende bedrijven kan helpen met risi codragend kapitaal. „Die gel den zonder meer laten ver dwijnen in de algemene mid delen van provincie en ge meenten is onjuist, aldus Roo denburg. De Gedeputeerde R. Barbé (CDA) liet de kerk in het mid den. Hij zei dat nu niet gepraat dient te worden over een te rugvloeiing, omdat er nauwe lijks geld in het potje zit. Bar bé noemde de SEOZ een 'lege BV' en vond dat pas over een bestemming van de rente winst gepraat dient te worden als er meer geld in de pot zit. Clown Dokus in actie TERNEUZEN - De voorlaatste dag van de Neusenfeesten werd gisteren zeer druk bezocht. Vooral in de avonduren trokken de evenementen duizenden belangstellenden, evenals op donderdagavond, muzikaal opge luisterd door drumband Hosanna uit Axel. Dit keer met Zuidamerikaanse muziek op het repertoire. In de overvolle Noordstraat op nieuw een optreden van het expres- sietheater Exces uit Gent. Eveneens uit België het duo Kleo en Vena, dat al goochelend en vuurspuwend het talrijke publiek vermaakte. Dat en nog meer deden ook Waldo en Geert, een komisch duo, tijdens hun optre dens, waarvan het laatste op de Markt. Play-backen is tegenwoordig in. Vandaar dan ook dat hiervoor door de organisatie bij deze Neusenfees ten een plaats was ingeruimd. Na een aanvankelijk aarzelend begin kwamen de deelnemers(sters) het podium op de Markt bevolken. Eerder op de avond had de clown Dokus tot groot vermaak van de jeugd enkele uren lang zijn capriolen vertoond, waarbij hij zich een echte kindervriend toonde zonder daarbij de wat ouderen uit het oog te verlie zen. Vandaag worden de feesten om vijf uur afgesloten. Deze dag staat - FOTO DE STEM/COR J DE BOER voor een groot deel in het teken van het twaalfde Scheldestad Jazzfesti val. Vanaf 12.00 uur zijn er tal van streetparades en verschillende op tredens op het podium. Om 14.00 uur is er een twee uur durend optreden van de oude garde van de plaatselij ke showband Irene. De hele dag van af 10.00 uur: de muur. Een obstakel- produktie met drempelvrees en wat dat inhoudt moet men zelf maar gaan zien. Door Paul de Schipper TERNEUZEN - Even is het stil geweest rond Willem Mul ler. Wijsmuller, de nieuwe eigenaar van het bedrijf stelde orde op zaken. Er kwam een nieuwe directeur naast Kees Muller, Willem Klerk uit de Wijsmuller-stal. Ook benoem de Wijsmuller A.H. Vroegop als gedelegeerd commissaris. De erfenis van het mismana gement bij Willem Muller lijkt echter groter dan Wijsmuller heeft kunnen voorzien. En zo is Muller opnieuw in de publi citeit gekomen: door proble men met oud-medewerkers en een kapitale schuldenlast in Amerika(zie elders in deze krant). Het vervolg van de mislukte jacht op Hollands glorie. Een feuilleton. Dagelijks komen in de Zeeuwse en Belgische havens zeeschepen aan de kade. Om te kunnen blijven varen hebben die schepen voorraden nodig. Douanepapieren moet worden ingevuld enz. Voor die zaken schakelt de reder de scheeps agent in. Een van die agenten in Ter neuzen is Willem Muller Ship- brokers, tot dit voorjaar een bloeiende dochter van het Wil lem Muller concern. Directeur is dan nog Hans Pey. Vriend en vijand bevestigen dat hij z'n vak kent. Hij bouwde bij Muller een eigen winkel op met acht medewerkers en een jaaromzet van 20 miljoen. Van directeur Kees Muller begin '83 nog een salarisverhoging van 40.000 gulden ineens! Scheepsagentuur en 'ship- broken' (makelaar in scheeps- vracht) staat of valt met per soonlijke relaties. Het is een wereldje van reizen en trek ken, van hotels, vliegtuigen, zakenlunches en creditcards. Begin '84 komen de finan ciële problemen bij de Willem Muller Holding tot een uitbar sting. Huisbankier AMRO zegt de kredietfaciliteiten op. Wil lem Muller kan geen cent meer opnemen. Bij Shipbro- kers zijn dan ettelijke hon derdduizenden guldens in be heer, voorschotten van reders. Willem Muller zit in acute geldnood. Juridisch is het be drijf opgesplitst in vele BV's met afzonderlijke rekeningen. Financieel is er echter sprake van eén administratie. De wet van de communicerende vaten treedt in werking. Met het geld van derden op het bank saldo van de Shipbrokers wor den elders de gaten gedicht. Niet voor het eerst trouwens. Op 22 januari hoort Pey van Kees Muller dat drie van zijn medewerkers de laan uit moe ten, dat te dure auto's worden ingeruild en dat zakenlunches beperkt moeten worden. Pey verzet zich tegen dat 'dictaat', wil niet dat z'n winkel wordt afgebroken. Op 31 januari wordt Pey verzocht naar de Terneuzense vestiging van de accountants firma Moret en Limperg te ko men. Hij vindt er Kees Muller en accountant Dielen, een man die hier voor het eerst in beeld komt. Niet slechts als reken kundige maar ook als steunpi laar van directeur Kees en als commissaris van de Muller holding. Moret en Limperg en met name Dielen bezochten de directiekamer van Muller der mate vaak dat personeelsleden opmerken dat de 'M' in de pijp van Muller-slepers niet alleen het symbool meer is van de aloude familie-naam. Wat er die middag tussen Dielen, Muller en Pey precies besproken is weten we niet. Mr.Frank Wieland, raadsman van Hans Pey, houdt het op 'zware druk' uitgeoefend op zijn cliënt om achter de ont slagen te gaan staan. En vol gens Kees Muller was het doel „de dialoog open te houden". Hoe dan ook, de bespreking komt niet tot een formeel ein de omdat Pey woedend weg loopt. Hij zegt beledigt te zijn door Kees Muller, die dat weer ontkent. Twee dagen later, op 2 februari, zet Pey in een brief aan Muller z'n grieven op een rij. Geruchten dat Pey wil vertrekken steken de kop op. Overigens is de leegloop van andere bekwame Muller-ma- nagers dan al een tijdje aan de gang. Inmiddels is er een dialoog- specialist op het toneel ver schenen, een zekere Kruger van het Rotterdamse organi satiebureau dat het Muller - bedrijf al eens eerder door lichtte. Etien Tieleman, ex- Muller werknemer en nu di recteur van ARA-Shipping herinnerde zich, donderdag in de Middelburgse rechtzaal: „Kruger was onze zogenaam de praatpaal. We konden hem altijd bellen. Wij praatten wel, alleen hij praatte niet terug". Kees Muller: „De problemen zijn met Pey doorgesproken via Kruger. Hij zou de dialoog open houden. Dat lukte niet". En Hans Pey: „Inderdaad, ik ben bij hem geweest en ik moest dit doen, ik moest dat doen, maar toen ik vroeg wat er gaande was zei hij: Mijn lippen zijn verzegeld". In die dagen worden ook de crediteuren-reders, die voor schotten betaalden, steeds on rustiger. Ze houden Pey, hun persoonlijke relatie, verant woordelijk voor financiële voor het uitblijven van beta lingen. Maar de kas van Ship- brokers is leeg. De scheeps- groenteboer kan niet meer be taald worden. Het geld van derden is foetsie, doorgesluisd naar noodlijdende Muller-po- ten die niet meer bij de AMRO terecht kunnen. Pey als direc teur weet van niets en krijgt er letterlijk de zenuwen van. Even terug naar de Middel burgse rechtszaal waar deze week Kees Muller en zijn oud medewerkers tegen over el kaar stonden. „Pey zou toch zeggenschap gehad moeten hebben", zo stelt rechtbankpresident mr Andre de la Porte, „maar wie was er nog meer directeur?" Pey, dui delijk geëmotioneerd, heft veelbetekend de armen. De vraag leidt tot verwarring bij Kees Muller en diens raads man mr Bos. Was hij nu wel of niet mede-directeur van Ship brokers? Een onthullend mo ment en een vragende blik naar mr.Bos en dan 'Ja'. En mr. Andre de La Porte zoe kend naar klaarheid in deze pettenwinkel: „U was ook di recteur van de holding. Muller knikt en zegt snel: „De stem van de holding was doorslag gevend". Op 13 februari neemt Pey ontslag. Hij loopt inmiddels bij de dokter en krijgt kalmeren de middelen. Op 28 februari krijgt hij een brief van Muller waarin staat dat er voor hem geen dwingende redenen zijn geweest zijn om te vertrekken en dat hij niet ontslagen is van het contractueel overeengeko men concurentiebeding. Een dag later wordt de nieuwe scheepsagentuur ARA Ship ping ingeschreven bij de Ka mer van Koophandel. Direc teur is Etien Tieleman. Mr Guido Vioen, op dat moment ook raadsman van Hans Pey treedt op namens de financiers die onbekend wensen te blij ven. Medeplichtig Redenen genoeg voor Mul ler om aan te nemen dat Pey met vooropgezette plannen is weggelopen om de nieuwe concurrent van de grond te helpen. Mr Bos in Middelburg het maritieme kruideniersleed oij Shipbrokers nadrukkelijk etalerend: „ARA is medeplich tig aan wanprestatie. Pey heeft ook al was hij daar nog niet in dienst klanten probe ren af te troggelen van Willem Muller Shipbrokers, terwijl de markt toch verdeeld was. Ook heeft ARA visite-kaartjes achtergelaten op schepen die door Shipbrokers behandeld werden. Pey heeft met opzet een zinkend schip verlaten en dat past een directeur niets. Hij is met ARA-mensen naar Londen gereisd en heeft Tra- mogaz, een grote klant van de shipbrokers overgehaald za ken te doen met ARA". Mr. André de la Porte is er niet helemaal uitgekomen. Pey moet vrijdag 22 juni aan- tonen dat er voor hem dwin gende redenen zijn geweest om te vertrekken. Niet alleen met briefjes van z'n huisarts, maar ook met getuigen. Dat kan nog aardig worden. Direc teuren en ex-directeuren zijn er genoeg voor handen. Er zijn er bij die het bloed van Kees Muller kunnen drinken.

de Stem | 1984 | | pagina 17