STRATIE SKILDE Volkskoers jaarlijks spektakel in Graauw Hoofdprijs voor D. Rijk in Moulinsvlucht financiën, bevolking en uitkeringsadministra tie Commissies over subsidie voor educatie-project SCHIETINGEN 4Lente9-tentoonstelling in Goes ;ekbank« zaterdag jubileum-uitgave eu |n sanitair KINDT [BRIEVEN *.95% ELD MAAKT U iSTEGELD LAND, UTRECHT rv- ISHING VTAERT gemeente ig 14 juni 1984 idaag) erking met de elwaarde DONDERDAG 14 JUN11984 VAN ZEELAND HULST HONTENISSE examens Axel NCRV-radio maakt opnamen in Axel Plaatselijk nieuws Sint Jansteen Veiling en rommelmarkt in Clinge Hulst A1j i ftTERDAG 9.00-17.00 UUR. Vtikelen ftraat 37 ESTELLING gemeente Terneuzen i van deze gemeente in nei 1984 heeft besloten L/oorbereid een partiële ede partiële herziening [Hof Zeldenrust". J- andere in de mogelijk- ben vijftal bungalows op Binden" bestemd perceel 1 alhier, waarop aanvan- leprojecteerd psluit in de mogelijkheid bungalow op een tot bestemd perceel grond met de daarbij beho- t stadhuis, afdeling alge kamer 504, vanaf he- (age. |jrgemeester voornoemd, C. Ockeloen. Vijfhoek), perceel waarde ie namiddag, etenuitv. rijenculture. T22 PAGINA ZEELAND 2 een vantevoren vast#" idwaarde die tussentijds de effektenbeurs. (ifteprijs is f 1.000,- «ej ranai 19 maart 1984 1990 f 1.650,-. De rente I amengesteld interest op keerd. Op naamstelling j .000,- door inschrijving j kenstraat 40,076 - 22 36 55- irkt 65,01180-3 80 00. 'en voorbehouden. GRAAUW - Graauw staat ko- ^de zaterdag 16 juni weer l,0l van de wieleractiviteiten. Er wordt gereden in zes leeftijdscategorieën, die zo zijn ingedeeld dat van verschil in sterkte weinig te merken zal zijn. De jongste deelnemers (le en 2e klas) bijten om 12.30 uur de spits af met een rit over 2 kilometer. De 3e en 4e klassers rijden 4 kilometer en de hoog ste lagere schoolklassen 6 kilo meter. De jongeren van 13 tot en met 15 jaar strijden over 10 ki lometer en voor de fietsers van 16 jaar en ouder staat eerst een tijdrit van 7 kilometer op het programma, gevolgd door een rit in lijn over 42 kilometer. De wedstrijden staan open voor alle inwoners van de voormalige gemeente Graauw en Langendam, oud-inwoners van die gemeente en alle leden van de Graauwse verenigin gen. Deze laatsten mogen ech ter niet in het bezit zijn van een licentie van trimmers of de KNWU. Inschrijven is mo gelijk vanaf 12.00 uur en de Op die dag houdt het actieve Vdlkskoerscomité' Graauw lWr de 15de keer alweer de jaarlijkse fietswedstrijden. pit ter gelegenheid van de plaatselijke kermis. giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim prijsuitreiking vindt plaats direct na de laatste koers in zaal Van Grol in de Dorps straat. Bij de categorie 16 jaar en ouder worden als kanhebbers getipt onder andere de win naars van de laatste drie jaar, Jos Lievens, Marc van Troost en Andre de Rijcke. Concur rentie kunnen zij verwachten van rappe mannen als Ludwig Kouijzer, Ko Goeree en Wil- fried Dumez. Bij de veteraren zijn alle ogen gericht op de niet te stuiten 'zeventiger' Piet Bruggeman. Samen met Ho- nore Lievens en Johan van Heeze vormen zij het favoriete trio. TERNEUZEN - D. Rijk te Heinkenszand is de grote winnaar geworden van het provinciale concours ge houden vanuit Moulins. Hij moest weliswaar de eer van de overwinning laten aan E. Vermast te Yerseke (1549,73 mpm), maar won de tweede prijs (1548,13 mpm) en daarmee de hoofdprijs, de eerste extra, de eerste ploegenprijs en de eerste koningspoule. Rulst sinds gisteren op de computer Van een onzer verslaggevers HULST - Het compu tertijdperk heeft sinds gisteren offi cieel zijn intrede ge daan op de verschil lende secretarie-afde lingen van de ge meente Hulst. Het gloednieuwe computer systeem, dat met alles erop en eraan 457.000 gulden heeft ge kost, werd gistermiddag door Philips aan de gemeente over- De apparatuur werd via een druk op een toetsenbord in werking gezet door burge meester P. Molthoff. „We heb ben er hoge verwachtingen van", aldus de burgervader, „vooral dat we nu een flink stuk sneller over allerlei gege vens kunnen beschikken dan voorheen. We zullen nu moe ten proberen de geheimen aan dit apparaat te ontworstelen". Eén geheim werd gisteren al snel gevonden, een program ma met 18 spelletjes erop, zo dat de ambtenaren zich in de pauzes in ieder geval niet hoe ven te vervelen. Het computersysteem be staat naast een centrale com puter voorlopig uit 7 beeld schermen, drie op het stads kantoor voor de afdeling fi nanciën, twee op welzijnszorg ten behoeve van de uitkerin genadministratie en twee op het stadhuis voor de afdeling bevolking. Op de die drie plaatsen staat ook een printer, zodat alles wat op het beeldscherm staat ook op papier kan worden af gedrukt. En dat in tien ver schillende schriftsoorten. De burgemeester verzekerde gis teren nog eens dat het systeem zeer goed beveiligd is tegen 'inbraak', zodat de opgeslagen gegevens niet in verkeerde handen kunnen komen. „De privacy is ten hoogste gewaar borgd". In totaal kunnen er op de Hulster computer 32 beeld schermen worden aangesloten en het apparaat heeft een 'ge heugen' van 108 miljoen te kens. In Hulst verwacht men daar de komende jaren wel mee vooruit te kunnen. Burgemeester P. Molthoff aan de toetsen. foto de stem/cor j, de boer HULST/HONTENISSE - De welzijnscommissies van Hulst tn Hontenisse buigen zich woensdag 20 juni gezamenlijk AXEL - Christelijke L.T.S. Bouw wenaiek A/B niveau: Mario Jfhaalje, Johnny Verstraten, Axel. narm de Jonge, Hoek. J°uw techniek A/B/C-niveau: Juuk Huisman, Zaamslag. jouw techniek B-niveau: Jacco Jwet, Mario de Waal, Axel. André Jakker, Jan-Willem Slabbekoorn, Jonnny Vantricht, Zaamslag. Wer ner Coppieters, Zuiddorpe. Jean- Jichel Cousin, Sluiskil, jouw techniek B/C-niveau: Anja Ja Jong, Geleyn Wieles, Axel. Erik 5®Koeyer, Terneuzen. Jan de Vos, Jaamslag. J°uw techniek C-niveau.' Paul van «anderen, Westdorpe. Hachanische techniek A/B-ni- p«:Ronny de Bruyne, Zaamslag, anpiet Dieleman, Axel. na ui sc he techniek B-niveau: JPpie Bakker, Marco van de Bilt, JQ Colijn, Erwin de Deijn, Rudi JeiJens, Kees Naeye, Peter Ver- pianke, Nico van Zegeren, Axel. |jaa,rc2.Gericke, Westdorpe. Edwin I uelle> Zuiddorpe. I Manische techniek B/C-ni- I n!!?: Lust, Frank de Bakker, ln,R Corstens, Wim Duvekot, IK Hekkelman, Hans Koekkoek, I de Koning, Leen Roelse, Axel lïw00*' Patrick Wieland, Axel. Selis, Peter Mol, Sas van nt. Jacky Bruggeman, Harry frkdS' Wolf, Zaamslag. Wil- !W Dekker, Johnny Klaassen, I vp t Shipper, Leo van Tatenho- Iovpi eU2en' Chris van Gastel, Ijzerslag. Johnny van Heese, Mare I ZnS?*' Sluiskil. Luc van Hoecke, KJjflaorpe. Luc Selis, Manfred I MJf^ers, Westdorpe. I Sanische Techniek C-niveau: I vat» ix* Munster, Axel. Patrick I exa ^ve^de, Westdorpe. Voor het |dn u1 Bouw techniek werden I hef kan(iidaten afgewezen. Voor ®xamen Mechanische techniek Z(iXre8ts, Koewacht, M. Inghels, ilao<ï>rPe» J- Mechielsen, Zaam- qA van Mol, Axel, L. Wauters, ICb ag'. tea geïntegreerd autogeen las- k v°°r gevorderden: E. Bies- <%n?'Hulst» p- van Hooye, West- to25 P' van Kerkhoven, Koe- Bkun a' he Letter, St.-Jansteen. lWr Zuidelijke Kader- en I ZorfÖ^n°P'eï(ïïng Gezondheids pa?1 t inelce Kollaard-ter Haar, tao rï?andkerkje en Fr ancien Pie- Terneuzen. over een subsidie-aanvraag van het VJV, voor zogeheten educatieve activiteiten voor culturele minderheden. Met die activiteiten, een cursus Nederlands voor man nen en een cursus naaien voor vrouwen, is overigens begin dit jaar al begonnen. Aanvankelijk was rekening gehouden met in totaal twintig deelnemers, maar de belang stelling blijkt groter dan ver wacht. Momenteel wordt uit gegaan van dertig deelnemers, in 1984. Naar verwachting zul len tien van hen jonger dan dertig jaar zijn, zodat ze recht streeks vallen onder de rijks subsidie die het VJV krijgt. Voor de overige twintig, van wie er volgens het VJV tien in Hulst en tien in Hontenisse wonen, wordt aan beide ge meenten een subsidie ge vraagd. Per deelnemer wor den de kosten, na aftrek van eigen bijdrage, begroot op 1.186,50 gulden per jaar. Voor de beide gemeenten komt dat neer op een bedrag van 11.865 gulden. Het is echter mogelijk om ook voor deze deelnemers een fikse bijdrage van 1.000 gulden per persoon van het rijk te krijgen. Voor de ge meente blijft na nog maar 1.865 gulden aan te vullen. Voordat de gemeentebestu ren een besluit nemen, wordt de welzijnscommissies ge vraagd een advies te geven. Die commissies komen woens dag 20 juni om 19.30 uur bijeen in de trouwzaal van het Hul ster stadhuis. Expositie - Henriëtte Fierens exposeert van 20 juni tot en met 7 juli in streekmuseum Het Land van Axel. De exposi tie, die wordt geopend door Johannes Kollaard jr., omvat olieverfschilderijen, aquarel len, tekeningen en etsen. Het museum is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 13.30-17.00 uur. Vrijdag avond kan men ook nog te recht van 19.00-21.00 uur. SINT-JANSTEEN - Zaal 't Kuijp- ke, 40 schutters. Uitslag: hoge vo gel: J. van Kerkhoven, eerste zij- vógel: F. Zeegers, tweede zij vogel: A. van Bellegem, meeste kleine vo gels (5 stuks): A. Cocqheijt en J. Elias, Hulst. AXEL - Ons Vermaak 78 schutters op staande wip. Wip 1: Eerste hoogvogel F. de Dijker, tweede hoogvogel H. van de Hemel, Axel, eerste zij vogel A. de Vos, Saffelae- re, tweede zij vogel L. de Letter, Wachtebeke, derde zijvogel C. Pe ters, Putte, vierde zij vogel R. Ku- zee, Saffelaere. Wip 2: eerste hoog vogel J. van Varenberg, tweede hoogvogel R. Lyssen, Temse, eerste zij vogel J. Bruggeman, Westdorpe, tweede zij vogel G. Suy, Zuiddorpe, derde zij vogel N. Jorns, Nieuw- Namen, vierde zij vogel H. Merkx, Hulst. Wip 3: eerste hoogvogel P. Martens, Koewacht, tweede hoog vogel Th. van Damme, Saffelaere, eerste zij vogel R. Kuzee, Saffelae re, tweede zij vogel G. Tieleman, St. Gillis, derde zij vogel W. de Vrieze, vierde zij vogel G. van Waes, bei den Westdorpe. BOSCHKAPELLE - J. van Schaik met 24 schutters. Eerste hoogvogel P. Boeter, Vogelwaarde, eerste zij- vogel R. Verschoten, Kloosterzan- de, tweede zij vogel C. Verschuren, Lamswaarde. Meeste kleine vogels A. van Dijk, Vogelwaarde (5). HULST - W. Blommaert 30 schut ters. Eerste hoogvogel C. de Cau- wer, Hulst, eerste zij vogel H. de Vos, Heikant, tweede zij vogel J. Schelfhout, Zandberg. Meeste klei ne vogels (9) P. de Koster, St. Jan steen. HULST - W. Blommaert 51 schut ters. Wip 1: eerste hoogvogel J. de Waal, Koewacht, eerste zij vogel J. van Kerckhoven, St.-Jansteen, tweede zij vogel J. de Bin, De Klin- ge. Meeste kleine vogels (6) H. Vos, Heikant. Wip 2: eerste hoogvogel L. Steyaert, Graauw, eerste zij vo gel J. de Bin, De Klinge, tweede zij vogel P. de Koster, St.-Jansteen. Meeste kleine vogels (7) J. de Beul, Hulst. HULST - De Kroon 42 schutters. Wip 1: eerste hoogvogel R. Stent-. Ier, Rotterdam, eerste zij vogel P. Boeter, Vogelwaarde, tweede zij- vogel R. Stentler, Rotterdam. Meeste kleine vogels (6) R. Her mans, Ossenisse. wip 2: Eerste hoogvogel E. Luycks, Hulst, eerste zij vogel J. van Dam, Moerbeke, tweede zij vogel S. Mahu, Hulst. Meeste kleine vogels (6) A. Her- wegh, Heikant. HULST - De Batavieren op staan de wip met 43 schutters. Eerste hoogvogel J. van Waterschoot, Kloosterzande, tweede hoogvogel F. Herwegh, eerste zij vogel V. Col- sen, beiden Hulst, tweede zij vogel R. Roels, Axel, derde zij vogel J. Bruggeman, Koewacht, vierde zij- vogel F. van Swaal, Hulst. KAPELLEBRUG - Fabie 64 schut ters. Eerste hoogvogel J. Vereec- ken, Kemzeke, tweede hoogvogel Ch. Ynies, de Klinge, eerste zij vo gel K. Vonk, Kemzeke, A. de Sae- ger, Kemzeke, derde zij vogel C. de Block, St. Pauwels, vierde zij vogel J. Piessens, Kemzeke. Meeste klei ne vogels (4) Fabie de Kint, Kapel- lebrug. KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting bij De Kastanje 38 schut ters. Eerste hoogvogel F. Reunis, eerste zij vogel J. van Kerkhoven, beiden St.-Jansteen, tweede zijvo gel J. Krabbe, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (5) P. Schelf hout, Hulst. Vliegende vogels W. Kuyper, Terneuzen. HULST - De Kroon 48 schutters. Wip 1: Eerste hoogvogel A. van de Branden, Hulst, eerste zij vogel G. Herwegh, Hulst, tweede zij vogel H. Vos, Heikant. Meeste kleine vogels (6) R. Verschuren, St.-Jansteen. Wip 2: eerste hoogvogel H. de Vos, Heikant, tweede hoogvogel Th. de Vet, eerste en tweede zij vogel G. Herwegh, allen Hulst. Meeste klei ne vogels (7) C. de Cauwer, Hulst. NOORDSTRAAT - A. Menheere 18 schutters. Eerste hoogvogel J. Hoop, Kloosterzande, eerste en tweede zij vogel J. de Kort, Osse nisse, derde zij vogel B. Visser, Kloosterzande, vierde zij vogel E. de Kort, Ossenisse. Meeste kleine vogels (3) J. van Damme, Walsoor den. LAMSWAARDE - De Vier Jaarge tijden 54 schutters. Wip 1: eerste hoogvogel Rudi Verschoten, eerste zij vogel J. Verschoten, beiden Kloosterzande, tweede zij vogel J. Dobbelaar, Boschkapelle. Meeste kleine vogels (9) J. Verschoten, Kloosterzande. Wip 2: Eerste hoog vogel A. Verschoten, Kloosterzan de, eerste zij vogel J. van Damme, Moerbeke, tweede zij vogel J. Dob belaar, Boschkapelle. Meeste klei ne vogels (6) P. Hulshout, Lams waarde. ZUIDDORPE - De Herberg 30 schutters. Eerste hoogvogel E. Jan sen, Moerbeke, eerste zij vogel Rudi Verschoten, tweede zij vogel Ro nald Verschoten, beiden Klooster zande. Meeste kleine vogels (6) M. Hermans, Westdorpe. Ongeveer veertig bewoners van zwakzinnigeninternaat Huize den Berg in Goes hebben meegewerkt aan de tentoon stelling 'Lente op de Boerderij', die opgesteld is in de Hollandsche Hoeve in Goes. De expositie dient als afsluiting van een project, dat enkele maanden heeft geduurd en waarin de geestelijk gehandicapten zich bezighielden met het begrip 'len te'. De werkstukken zijn tot en met vrijdag te bezichtigen. - fotowillem mieras Van een onzer verslaggevers AXEL - De NCRV-radio komt donderdagavond 28 juni naar Axel om er opnamen te maken voor 'U alleen, U loven wij' een koor- en samenzangpro- gramma dat iedere zondag ochtend te beluisteren is op Hilversum II. De radio-opname, die overi gens niet toegankelijk is voor publiek, vindt plaats in de Ne derlands Hervormde kerk aan de Koestraat. Er wordt meege werkt door het Christelijk ge mengd koor Hoek, de Christe lijk gemengde zangvereniging Asaf uit Axel, het Nederlands Hervormd Kerkkoor uit Axel, de Hervormde Cantorij uit Terneuzen en organist Arie Karreman. Wanneer de opna me wordt uitgezonden, is nog niet bekend. Brievenbussen - Ten gerieve van de bewoners werden door de PTT twee nieuwe brieven bussen geplaatst respectieve lijk in de Beukenlaan en bij gemeenschapscentrum De Warande in de Wilhelmina- straat. De beide bussen wor den van maandag tot en met vrijdag gelicht om 16.30 uur en 23.00 uur en op zondag om 21.15 uur. Brievenbus - Op verzoek van de RK Bond van Ouderen en de Stichting De Warande is nu een brievenbus geplaatst aan gemeenschapscentrum De Warande. Dat is gebeurd met medewerking van de postdi recteur in Hulst. Belsele Tentoonstelling - Op zaterdag 16 en zondag 17 juni houden de 'Belseelse Kunstvrienden' een groepstentoonstelling met schilderijen, beeldhouwwerk, grafiek en aquarellen op het gemeentehuis te Belsele tij dens de handelsbeurs. De ex positie wordt vrijdag 15 juni om 19 uur geopend. De bezoek uren zijn op zaterdag en zon dag telkens van 14 tot 21 uur. In concours waren 3156 oude duiven. De verdere uitslag wa: als volgt: 3. W. Boogaard, Kloos terzande, 4. R. van de Veeke, Ter- neuzen, 5. A. Adriaanse, Hulst, 6. C Koks, Goes, 7. Jac. Bal, Kwaden- damme, 8. A. van Hij f te, Oostburg 9. P. de Winne, Philippine, 10. G Snelders, Sas van Gent. Doornik Verwachting Axel met 345 jong« duiven (1360,8 mpm). 1 en 8. R. Her man, 2. A. Peersman, 3. K. Harms 4,6 en 7. H. de Waal, 5. C. den En gelsman, 9. J. de Waal, 10. Visser- Lensen met 62 oude duiven (1337,( mpm). 1 en 4. J. Giele, 2. J. van Bel len, 3. Visser-hensen, 5. A. Ver schuren. De Eendracht Terneuzen met 356 jonge duiven (1363 mpm). 1 en 2. J. Risseeuw en zoon, 3. G. van Houdt 4. R. de Schoolmeester, 5. Jos Koch 6. Koch-Riemens, 7,8,9 en 10. F Temmerman met 197 oude duiver (1364 mpm). 1 en 3. M. de Roo, 2. W Cauwels, 4. Jos Koch, 5,6 en 7. J den Hamer, 3. R. de Schoolmeester 9. G. van Houdt, 10. J. Dieleman. De Reisduif Philippine met 385 jonge duiven (1358,29 mpm). 1 en 10. F. Roegiest, 2. L. Bosma, 3 en 8. J. Albicher, 4. H. de Klerck, 5. D. Si- ben, 6. J. Kornelis, 7. E. Lauret, 9 A. Rammeloo, 127 oude duiver (1388,47 mpm). 1 en 9. J. den Hamer 2 en 3. F. Roegiest, 4,5 en 10. A Rammeloo, 6. E. en L. Breepoel, 7 Th. Rammeloo, 8. G. Begijn. Dourdan De Snelvliegers te Oostburg met 150 duiven (1292,11 mpm). 1. J. Sim pelaar, 2. A. van Hij f te, 3 en 9. J. de Smet, 4. M. Buysse, 5. J. de Lijzer, 6. R. van Hee, 7. L. Risseeuw, 8. G. van Hee, 10. L. Verheije. De Getrouwe Duif te Cadzand met 129 duiven (1272,55 mpm). 1,2,5,6 en 7. A. EJuininck en zoon, 3. Abr. Vas- seur, 4. J. van de Plasse, 8. A. van Houte, 9. W. de Die, 10. G. Schrier en co. Nog Sneller Breskens met 178 dui ven (1288,90 mpm). 1. D. Mookhoek, 2. J. van Oostenbrugge, 3. J. Klaay- sen, 4. W. Daansen, 5. J. Vermeu len, 6. B. Neve, 7. Ko de Meester, 8. J. Reynvoet, 9. A. de Coninck, 10. A. Cornelis en zoon. Strijd in Vrede Groede met 102 duiven (1265,93 mpm). 1. L. van de Wege NS, 2 en 9. A. Wille en co., 3. G. Dusarduijn en zoon, 4. D. Ekke- bus, 5 en 8. J. Faas en zoon, 6 en 10. G. Dusarduijn, 7. A.Schaap. Eerste de Beste te Schoondijke met 101 duiven (1287,58 mpm). 1. J- Temmerman, 2,3 en 4. G. de Wever, 5. J. Dhont, 6,8 en 10. P. Cornelis, 7. A. Siben, 9. A. de Wever en zoon. Hoop te Biervliet met 71 duiven (1257,36 mpm). 1 en 3. J. Lecluyze, 2 en 4. A. de Puy en zoon, 5. P. Dinge- manse. Nog Sneller te IJzendijke met 128 duiven (1312,9 mpm). 1,2 en 3. C. de Putter en zoon, 4. P. de Smet, 5. G. de Boevere, 6. B. Tanghe, 7. J. Boerman, 8. G. Blaakman, 9. G. de Boevere, 10. J. van de Broeke. VZV te Hoofdplaat met 158 duiven (1283,01 mpm). 1. A. de Poorter en zoon, 2. R. Pielaet, 3. J. Boone, 4. J. Scherbeijn, 5. E. Temmerman-H., 6 en 7. A. Geernaert, 8. M. Vermeere, 9 en 10. H. Calon. De Reisduif Philippine met 129 duiven (1264,62 mpm). 1. J. de Mul, 2. F. de Mul, 3. O. Haers, 4 en 7. E. en L. Breepoel, 5 en 6. R. Lippens, 8. Th. de Bruijn en zoon, 9. F. Roe giest, 10. Combinatie Wolfert. CLINGE - Fanfare Wel doen door Vermaak in Clinge houdt komend weekeind de jaarlijkse activiteiten om weer wat geld in het uniformen- en instrumentenfonds te krijgen. Het begint vrijdag 15 juni al met een veiling van antieke en oude spul len in zaal De Trouba dour. Honderden artike len van uiteenlopende aard zullen er door vei lingmeester Scheele uit sluiskil onder de hamer worden gebracht. De vei ling begint om 19.00 uur, maar de spullen kunnen al een uur tevoren wor den bezichtigd. Zaterdagmiddag be gint een rommelmarkt en fancy-fair op het Kerk plein. Bezoekers kunnen zich op allerlei manieren vermaken met onder meer ballen gooien, touwtrekken, rad van avontuur en andere spel letjes. Bovendien zijn er nog een paar extra at tracties. Er is gelegenheid om zich in origineel fan farekostuum met de gro te trom erbij te laten fo tograferen. Daarnaast kunnen verzoekplaatjes worden aangevraagd bij disco Variété De Grens. KPJ-toernooi - Op Tweede Pinksterdag hield de KPJ- kring Hulst een volley- en zaalvoetbaltoernooi in Den Dullaert. Uitslag heren teams: 1. Philippine, 2. Kloosterzande I, 3. Lamswaarde, 4. Graauw, 5. Kloosterzande II, 6. Kloos terzande III. Uitslag dames: 1. Graauw, 2. Philippine, 3. Kloosterzande, 4. Lamswaar de.

de Stem | 1984 | | pagina 15