0DI6 IS adres... 1 George jzj Sponselee 2; J 1 I i Slotuitvoering muziekschool met uitreiking van diploma's VOOR CASTVRIJHEID AFGELOPEN TIEN JAAR Bidt en Stemt UJSTS GOD MET ONS ""cant' Honteiisse deed het gced 'De Ark' in Hulst vaart al 25 jaar ENTE ERWET I VAN ZEELAND GPL wint in Kwdendamme PvdA dingt naai zetel in read Uonenisse Map over 'Land van Waas' democraten denken europees Rietzoom Tapuit Axel Clinge Graauw Heikant Hengstdijk Hontenisse Hulst Kloosterzande Noordstraat Vogelwaarde examens A12 Iers van Hulst; maken gelet algemene bepalingen mi- ioor hen onder voorschrif- erking van gevaar, schade jiting, op 29 mei 1984 ver- ivolge de Hinderwet naar tag van F, Pierssens, Julia- het wijzigen van een vlas transportbedrijf, opslag- nex stalling van vrachtau- istraat 32 te Heikant, e.e.a. lag behorende bescheiden zake zijnde stukken liggen durende een maand op de ling algemene zaken, Gro- inzage, elke werkdag van in 13.00 tot 17.00, alsmede i 1984, van 09.00 tot 12.00 der Rijkspolitie Hulst, Van iUlSt. de lid van de Wet algeme- iëne staat gedurende een )pen bij de Kroon voor: trokken adviseurs; omstig artikel 20, 21 of 22, te lid, onder c, van de Wet milieuhygiëne bezwaren ebbende die aantoont dat staat is geweest overeen- enoemde artikelen bezwa- afloop van de beroepster- raf beroep wordt ingesteld ti kei 60a van de Wet op de ek wordt gedaan tot schor- dan wel tot het treffen van S trden gericht aan Hare Ma- vorden gezonden aan de voor de geschillen van be- 4A 's-GRAVENHAGE of een voorlopige voorzie- t aan de voorzitter van de in van bestuur van de Raad t van kracht voordat op dat jn wethouders voornoemd, burgemeester, P. Molthoff secretaris, J.F. v. Denderen derdak voor alle od geloven. Voor de in Europa. Hieronc niets invullen R.A. STR. c! Reg. nr. Blokker, van: tot en rr et PK. Toezending van: tot en met da. m.d. tVOENSDAG 13 JUN1134 T22 PAGINA ZEELAND 2 Van onze correspondente HULST/.AXEL, - In gemeen gcbspscentriim De Halle t ^el komende vrijdag 15 Jur je laatste leerlingen uitvot ,ing van het schooljaar plaa van de Zeeuwse Muziekscho rcgio Oost Zeeuwsch-Vlaai deren. De slotuitvoering krit ieder jaar een extra (eesteik tmtje, omdat hij deze gelegi- jjeid de geslaagde examt- kandidaten hun getuigschft krijgen. Deze keer zal wethoudr J. van Schaik, die namens de ge meente Axel zitting heeft in het bestuur van de Zeeuwse Muziekschool, ze overhandi gen. Hij doet dit ten overstaan van van 106 leerlingen, die succesvol examen aflegden op de instrumenten viool, orgel, piano, hobo, saxofoon, klari net, blokfluit, slagwerk, gui taar, solozang, koperen blaas instrumenten, dwarsfluit en accordeon. Voor de eerste maal werd dit schooljaar naast examens voor de schoolgetuigschriften ook een proef afgelegd voor de Hafa-examens (harmonie en fanfare), zoals die zijn inge steld door het ministerie van WVC. De 43 kandidaten die daarvoor in aanmerking kwa men, behaalden allen een posi tief resultaat. Naast de uitreiking van de diploma's wordt er vrijdag avond ok nog gemusiceerd. Diverse ensembles verlenen hun medewerking, zoals het schoolorkest, de slagwerk groep, een blokfluitensemble, het accordeonkwintet, een klarinetkwartet en een uit 90 leerlingen bestaand groot ko perorkest. Ook treden er nog solistjes op onder andere op orgel, dwarsfluit, klarinet en slagwerk en de tweede jaars klassen AMV uit Sas van Gent en Axel zingen met begelei ding van de derdejaars klas AMV een aantal volksliedjes. De slotuitvoering begint om 19.30 uur. Toegangskaarten kunnen a 3,50 gulden telefo nisch worden besteld via 01140-13169 (liefst 's morgens). Muzikaal cadeau De Sterre voor Clinge Varen onzer verslaggevers CLINGE - Zwazinnigeninrichting De Sterre in Clinge wil ie; terugdoen voor de bewoners van het dorp, vor de gastvrijheid waarmee de Sterre-bewoneï tien jaar geleden werden ontvangen. Een gastvrijheid die zich ook vandaag de dapog uit in de vele vrij willigerait Clinge die ondersteunen b activitei ten op de Sterre, ide Stich ting Clinge-De Stee die ieder jaar het Sterrefee op touw zet en in de nieuv Stichting Kinderboerderij. Op zaterdag 30 jni krijgt de Clingse bevolkin twee ge- Van een onzeJerslaggevers KLOOSTERZNDE - De ge meente Hontiisse heeft het vorig jaar in tancieel opzicht niet slecht getan. Dat blijkt it de slotwijzi- ging van dfbegroting voor 1983, waarinuim 364.000 gul den extra iide pot voor on voorziene ugaven kan wor den gestorfDeze post komt daarmee oiruim 862.000 gul den. Het tgrotingsoverschot heeft te pken met allerlei factoren. zijn er postjes la ger uitgezien dan geraamd of invoeringen begroot, waarvar»iet over een vol jaar de lastefmoeten worden be taald. d| levert alles bij el kaar eefwelkome aanvulling op van Ie reserves. Immers, uit diezfde reserves probeert degemjnte ieder jaar 250.000 guident sparen voor de reali sering fan het peperdure rio- leringian. KWV0ENDAMME De voet- balvfeniging Kwadendamme hieldeen toernooi voor B-ju- niorc Dieindsfand was: 1. GPC, 2. Kap/ile, 3. Kwadendamme, 4. Patijzen, 's Heer Arends- kerfe. Van een ozer verslaggevers HONTEBSSE - De PvdA lilst/Hontenisse wil in 1S6 meedoen aan de gemetteraadsverkie- zingen irlontenisse. Tij der een bijeen komst tisen bestuur en leden u Hontenisse is door di leden de wens laar vo< gebracht ook in die geieente met een Progreseve lijst op de Proppete komen. Het (stuur heeft op 19 septerrer om 20.00 uur in Hot Van Leuven te Kloostaande een twee de bienkomst belegd. Geïntesserden uit Hon- fenissi kunnen contact Ppnenn met het secre- fariaavan de PvdA-af- delinf per adres Oude Grijiik 33 te Sint-Jan steen telefoon 01140- 15190 schenken, een muzikaal ca deau in de vorm van een grootse taptoe en een artistie ke gift in de vorm van een beeld, gemaakt door oud-Clin- genaar pastoor Geilleit uit Breskens. „Voor een inrichting als De Sterre is een goede relatie met het dorp enorm belangrijk", zegt directeur P. Bottelier. „Als je kijkt naar de meeste andere inrichtingen in het land, dan zie je dat die vaak geïsoleerd in de 'bush' liggen. Bij de bouw van de Sterre, tien jaar geleden, is gezocht naar een plekje midden in het dorp om de mogelijkheden voor in tegratie met de Clingenaren optimaal te maken. En dat is gelukt. De verschillende acti viteiten bewijzen dat er hier in Clinge geen sprake is van naast elkaar wonen, maar van bij elkaar wonen". Zaterdag 30 juni wordt om 19 uur het cadeau, een beel- houwwerk, onthuld door bur gemeester P. Molthoff van Hulst. Ook pastoor Geilleit zal daarbij aanwezig zijn om toe te lichten wat hij precies met zijn creatie heeft bedoeld. Om half acht begint op het reserve-voetbalveld van W Clinge een avondvullende tap toe, waaraan behalve de plaatselijke fanfare Weldoen door Vermaak nog vier andere zeer gerenommeerde korpsen meedoen. Dat zijn het Show en drumkorps Exelsior uit Goes, het Doedelzakkorps The Lowland Pipers uit Turnhout met een groep dansers, de overbekende Showband Axel en het Vendelkorps en Show band Tijl uit Gent, die speciaal voor Clinge een geheel nieuw show hebben ingestudeerd. Op het taptoeterrein zal een tribune verrijzen, die plaats biedt aan 1200 toeschouwers. De toegang tot dit muzikaal gebeuren in gratis. Van een onzer verslaggevers SINT-NIKLAAS - De Gewestelijke Vereniging tot Bevordering van het toerisme in het Land van Waas heeft een complete documentatiemap gepre senteerd, die moet funge ren als een 'veilige' en 'volledige' leidraad bij de ontdekking en verken ning van het Waasland. De map bestaat uit een monumentale kaart, de nieuwste uitgave van het vouwblad Sint-Niklaas, een 'recreatiekrant', in formatie over recreatie centrum De Ster, een fol der over het Stedelijk museum en andere cul tuurtempels in Sint- Niklaas en stencils met uitgebreide informatie. De documentatiemap kost 50 frank. Wie enkel de monumentale kaart, een fraai en kleurrijk stukje kunstwerk van graficus Mark Severin, wil hebben betaalt 15 frank. Van onze correspondente HULST - Voor de kinderen van de christelijke basisschool De Ark uit Hulst is er donder dag 14 juni een sport- en spel- middag. Omdat 'De Ark' al 25 jaar 'vaart' zijn alle activiteiten ge groepeerd rond het thema 'boot'. Zo zijn er namen van scheepsbemanningen en van boten, die gegeven worden aan de spelletjes en de leerlingen. De grootste attractie is de 'pi- ra tenboot', een luchtkussen waarop iedereen zich naar hartelust kan uitleven. De sport- en spelmiddag is georganiseerd door de ouders, die ook de leiding op zich zul len nemen. Als laatste activi teit in het jubileum wordt op dinsdag 19 juni de, vanwege het slechte weer uitgestelde, fiets- en voetpuzzeltocht ge houden. De start is om 18.30 uur op de speelplaats. Na af loop is er voor iedereen die meedoet een lekkere wafel en «a»» VI IrS /I Het Groot Eiland bij Luntershoek. - FOTO ERIK OSSEWAARDE (ADVERTENTIE) Zit er sinds half mei bij u in de buurt ook 'n vogeltje, waar je bijna geen wijs uit kunt worden? Hoog in de bomen, altijd hoog, in het plantsoen vlakbij, of in eigen of buurmans tuin? Zien doe je hem nauwelijks, horen des te beter. Zo hij al eens haastig van de ene boomtop naar de an dere vliegt, zie je 'n vogeltje ter grootte van een kool mees, met een gelig-groe- nig-bruinig verenkleed. Daar word je dan niet veel wijzer van, want fitis, tjift jaf, spotvogel, fluiter, tuin- fluiter, bosrietzanger en kleine karekiet lijken wat dat betreft allemaal op el kaar. Als hij met opvallende dzzzjiiii, dzzzjiii, dzzzjiiii- uithalen, zo'n drie, vier ach ter elkaar, dan denk je: „Aha, hij is 'tl" Maar even later denk je de kleine kare kiet te horen. De kleine karekiet, hoog in de bomen? Die hoort in 't riet. Of je hoort de roep van een patrijs uit 'n boomtop. Ook dat wordt niet vaak vertoond. Niet van een pa trijs nee, maar wel van de vogel die veel andere soor ten weet te imiteren, de spotvogel. We beschreven hem al en aan zijn uiterlijk is hij moei lijk te onderscheiden van tal van verwante soorten, maar zijn zeer variabele, luide en zeker ook welluidende zang is opvallend. En er zitten er meer dan je zou verwachten. En altijd hoog, zo mogelijk in het bovenste topje van een hoge canada. En dat maakt hem dan bijna on miskenbaar. De spotvogel is niet de enige die onze zomer komt veraangenamen. Veel van de vroege broeders zijn al veel rustiger dan enkele we ken terug, maar uit iedere rietzoom, iets breder dan niks, klinkt volop het luide karre-karre-karrekiet van de kleine karekiet. Blijf eens staan bij zo'n rietsloot, bij zo'n kreek of kreekrestant, of liever nog: ga zitten. Tien tegen een dat er in eens 'n vogeltje opvliegt, musgrootte, met glanzend Let ook op de kleintjes zwarte kop en een witte halsband. De rietgors. On miskenbaar en bijzonder fraai. En op 'n zonnige, windstille dag wordt uw aandacht beloond door de blauwborst. Schoksgewijs komt hij uit 't lage riet om hoog. Beetje voor beetje schuift hij op naar de hoog ste rietstengel en dan ineens barst zijn lied los. Met een beetje geduld is dat voor iedereen weggelegd. Wat gemakkelijker te zien, vaak in dezelfde omge ving, 'n kreekrestant, 'n vochtig weiland, is de gele kwikstaart. Niet de witte, die is erg algemeen, nee, die glanzend gele. Je krijgt de indruk dat het vechters- baasjes zijn. De mannen ra ken aan de grenzen van het eigen gebied in de clinch met elkaar. Je ziet ze kibbelend opvliegen, omlaag, weer op en dan ineens... dan is het zover: ieder gaat zijn eigen gang weer. Ze hebben alle bei weer eens even op hun strepen gestaan: tot hier, buur, maar niet verder! en ze weten nu weer wat ze aan elkaar hebben. Een hele mooie in de pol der is de roodborsttapuit. Komt u aan 'n dijk of 'n wei land met omrastering, speur eerst de weipalen even af. Dik bezaaid zitten ze er niet, maar hier en daar zijn ze aan te treffen. Moeilijker zult u 't paapje vinden of de tapuit. In de buurt van be bouwing treft u mogelijk 'n gekraagde roodstaart aan, of 'n zwarte; 'n boomkruiper of 'n grauwe vliegenvanger. Er zit veel van dat kleine spul in ons landje. Op 't eer ste zicht zijn 't allemaal mussen of hooguit graspie pers, maar als je beter gaat kijken, blijkt 't een heel as sortiment te zijn. Allemaal met hun eigen uiterlijk, met hun eigen gedragingen. En dan zijn er inmiddels al jon gen bij in jeugdkleed, wat het er niet gemakkelijker op maakt, wel boeiender. In deze tijd van het jaar zijn onze kreken aantrekke lijke juwelen. Niet alleen in de rietzomen is het een drukte van belang, ook op 't water is het een en al activi teit. En het mooie van nage noeg al die kreken is, dat ze vanaf de dijk fantastisch te overzien zijn. Betreden heeft geen zin, is dikwijls ook ver boden en altijd ongewenst, u ziet het hele schouwspel vanaf de dijk als vanaf een tribune. De hele bedrijvigheid. De zangers van de rietzoom; de altijd rusteloze zwaluwen in soorten boven de plas. Hoe nerveus zijn de ouders wa terhoen niet als er kuikens zijn. Normaal zijn het al van die zenuwe-beesten. Nu lo pen ze zichzelf helemaal voorbij. Hoe anders zijn de meerkoeten in die omstan digheden! Heel even is er pseudo-paniek als een reiger vindt dat het tijd wordt om eens op huis aan te gaan. Echte paniek dreigt als de bruine kiekendief vanuit de polder komt aanschomme- len, maar zodra hij in het riet gevallen is, gaat alles weer zijn gewone gang. Al leen een laag over de water- hoenkuikens scherende zil vermeeuw geeft een hoop consternatie: heel even is al les stil en leeg. Maar eer hij tien meter verder is, zingt de kleine karekiet alweer en klimt de blauwborst alweer hoog. De rietgors laat even ho ren dat hij er ook nog is en de gele kwik kijkt of zijn buurman er geen misbruik van maakte toen hij even uit z'n gewone doen was. Plaatselijk nieuws Bridge - De leden van de brid geclub speelden in cultureel centrum De Halle een Pink sterdrive met een deelname van 21 paren. De uitslag was als volgt: 1. heren Pel-Moeli- ker, 2. dames Pel-Kock, 3. he ren Van de Casteel-Esselbrug- ge, 4. heren Scheele-De Block, 5. mevrouw Kraaijenbrink en de heer Goethart. Hengelen - De jeugdcommis sie van hengelsportvereniging Geduld Overwint Alles (GOA) hield voor haar jeugdleden een viswedstrijd op de Kleine Kreek. De uitslag was als volgt: 1. Marco de Bakker, 2. Marco van Ham, 3. Mario Vi- veen, 3. Adwil de wolf, 5. Pa trick Danckaert. Viswedstrijd - Vissersvereni ging De Clingse Hengelaars hielden voor de eerste maal een viswedstrijd in dit seizoen op viswater De Zestigvoet. Er waren in totaal 31 deelnemers. De prijzen bestonden uit vis- geriefdat elke liefhebber kan gebruiken. Uitslag: 1. George Stevens, Sinaai 340 gram vis, 2. Roger Ferket, De Klinge, 3. Leonard de Blijzer, Clinge, 4. Marcel Kegels, Verrebroek, 5. George de Geest Clinge. Muziekfestival - Zaterdag 16 juni wordt het jaarlijks mu ziekfestival gehouden waarbij een eucharistieviering wordt opgedragen in de parochie kerk, gecelebreerd door pas toor A. Ruyloft en muzikaal wordt opgeluisterd door fan fare Nooit Gedacht. Aan dit festival zullen de volgende ge zelschappen deelnemen: za terdag 16 juni: fanfare Vrij heid Eendracht, Lamswaarde, fanfare St. Jan, St.-Jansteen, De Scheldezonen, Nieuw-na- men, Fanfare Heikant, Hei kant. Zondag 17 juni: Een dracht Maakt Macht, Koe wacht, majorettenpeloton, Terneuzense showgirls uit Terneuzen. Priesterfeest - Op eerste Pink sterdag herdacht Pater H. van Houte het feest dat hij 50 jaar geleden tot priester werd ge wijd. Voor deze gelegenheid werd in de parochierkerk van de H. Teresia van het Kind Kezus een H. Mis opgedragen welke werd voorgegaan door Pastoor van Leemput die ook de jubilerende pater toesprak. De gezangen werden verzorgd door het gemengd kerkkoor, begeleid door muziekvereni ging Heikant. Pater Van Hou te is altijd in de missie werk zaam geweest maar kwam naar zijn geboorteplaats om dit feest tussen vele familiele den, die hier woonachtig zijn, te vieren. Bejaardenschieting - In ge meenschapscentrum 't Heike wordt door de Bond van Ouderen afdeling Heikant op donderdag 14 juni een schie ting voor bejaarden en gepen sioneerden gehouden. Men kan zich laten inschrijven vanaf 13.uur terwijl de eerste schutter om 13.30 uur de eerste pijl mag afschieten. Kaarting - In recreatiecen trum De Vogel werd een prijs- kaarting gehouden met 26 deelnemers. Uitslag: 1. J. de Vos, Terneuzen, 2. Goed Gezel schap, Terneuzen, 3. W. van de Hooft, Terneuzen, 4. P. Saman, Kloosterzande, 5. J. Sponselee, Vogelwaarde. Gaaibollen - In de zaal E. de Kort werd een gaaibolling ge houden, waaraan 23 personen deelnamen. Uitslag: hoge vo gel verloot, linkerzij vogel J. de Kort, rechterzij vogel W. van Waterschoot. Grootste aantal (7) W. van Waterschoot, allen Hengstdijk. Gaaibollen - In het recreatie centrum De vogel werd een gaaibolling gehouden met 51 deelnemers. Uitslag: hoge vo gel R. van Zeel, Antwerpen, linkerzij vogel Mario Kuitaars, Merkxem, rechterzij vogel F. Duvivier, Hengstdijk. Groot ste aantal (6) F. Duvivier, Hengstdijk. Bingo - In recreatiecentrum De Vogel werd een bingo ge houden met 250 deelnemers. Uitslag: 1. M. Valhu, Rilland, 2. mevrouw Vouscompret, Deurne, 3. mevrouw De Vos, Sas van Gent, 4. mevrouw Dreem, Goes. Hengelwedstrijd - Hengel sportvereniging De vogel zal op zondag 17 juni de eerste clubwedstrijd houden in vis water De Vogel te Hengstdijk. Er wordt gevist van 14.00 tot 17.00 uur in het zuidelijk ge deelte van de Vogel en de wei landen van landbouwer De Koek. Inschrijving en prijsuit reiking vinden plaats in het café van P. de Waal te Hengst dijk. Anjercollecte - Evenals vorig jaar zullen ook dit jaar weer verschillende verenigingen binnen de gemeente zich in zetten om tesamen met het Anjercomité Hontenisse geld in te zamelen tart behoede ,-qrt het Anjerfonds Zeeland. Dit Anjerfonds verdeelt de gelden als subsidies voor plaatselijke organisaties en verenigingen, die werkzaam zijn op het ge bied van cultuur en het terrein van natuurbehoud. Gisteren- collecteerde Koninklijke Har monie St. Cecilia uit Klooster zande in Hengstdijk en Wal soorden, Ossenisse en in de buitenwijken van Klooster zande. Woensdag 13 juni col lecteert volksdansgroep Hava Naguila te Vogelwaarde en omstreken. Donderdag 14 juni collecteert Fanfare Vrijheid Eendracht te Lamswaarde. Maandag 18 juni is het de beurt aan fanfare Excelsior uit Terhole om in hun dorp met de collectebus rond te gaan en op donderdag 21 juni zullen leden van Showband Kloortje collecteren in de dorpskern Kloosterzande. Zaalvoetbaltoernooi - Zater dag 16 juni houdt ZW Torro uit Hulst een zaalvoetbaltoer nooi in sporthal Den Dullaert te Hulst. Deelnemende ploegen zijn naast Torro zelf: familie Bisschop (Hulst), familie Cor- nelisse (Hulst), Texaco Boys (Hulst), de Putters (Terneu zen), De Vliegere (Hulst). De eerst wedstrijd vangt aan om 19.00 uur en de prijsuitreiking zal omstreeks 23.00 uur zijn. Iedereen is van harte welkom. Viswedstrijd - Door zeehen- gelclub De Vogel werd een viswedstrijd gehouden bij Zeedorp bij Ossenisse aan de Westerschelde. Hieraan na men 50 personen deel. In club huis De Kastanje werden de prijzen bekend gemaakt. 1. M. van Duysse, Clinge 1328 pun ten, 2. J. van Vliembergen, Graauw, 3. J. van Heese, Kloosterzande, 4. H. van Sik kelerus, Kloosterzande. 5. me vrouw Van Duysse, Clinge. De traditionele prijs ging naar mevrouw Van Wijs velde, JSte- kene met 549 punten. Gaaibollen - In de zaal A. Menheere werd een gaaibol ling gehouden, met 60 deelne mers. Uitlag: hoge vogel R. de Bakker, Klevershil, linkerzij- vogel F. van Bellen, Boschka- pelle, rechterzij vogel P. Reu nis, Kloosterzande. Grootste aantal (7) R. de Cock, Lams waarde. Zeehengelen - Zeehengelvere- niging De Puit hield de vijfde wedstrijd in de Westerschelde. Er werd gevist te Baalhoek. De vissen beten niet best, want de 24 deelnemers wisten in to taal maar 16 visjes aan de haak te slaan. Uitslag: 1. A. Mangnus, 2. J. Rottier, 3. J. de Poorter, 4. P. de Poorter, 5. mevr. T. Roctus. Na afloop werden de prijzen uitgereikt in café De Doosjes. De volgen de wedstrijd is op 25 augustus. Dan wordt er gevist op een be ter stekje, tussen het oude en nieuwe gemaal te Ossenisse. Lintjestoernooi - Tennisclub Vogelvlucht hield afgelopen pinksterweekend haar jaar lijkse lintjestoernooi voor se nioren en junioren. Bij de se nioren werden dubbelspelen en bij de junioren enkelspelen gespeeld. Het aantal deelne mers bij de senioren was 38 en bij de junioren 26. Uitslagen: Dames: 1. Yvonne Valent, 2. en 3. Marijke Strobbe en Rozet Kindt. Heren: 1. Peter Jonk hei jm, 2. Ronnie van de Broec- ke, 3. William Vonk samen met Aloys Sponselee. Meisjes: 1. Karin van Goethem, 2. Chantal van Dam, 3. Cindy van Dam. Jongens: 1. Edwin Valent, 2. Detlef Pieters, 3. Mare Valent. HULST - R.K. Scholenge meenschap voor LBO De Riet- vliet afdeling LEAO. klas 4B: Diana van den Broecke, Mi reille van Bunder, St.-Jan- steen. Irena Domhof, Heikant. Harry Jonker, Anja Praet, Sindy de Schepper, Koewacht. Elif Köse, Walsoorden. Jolan- da van Leeuwen, Ingeborg van Poele, Anja Snoeijers, Miran da Wolf, Ilona van Zuidland, Hulst. Sylvia Strobbe, Nieuw- Namen. Daniëlla van der Vee ken, Vogelwaarde. Natasja Verstraeten, Clinge. LHNO klas 4C: Patricia Arens, Christian van de Bran- de, Enky de Bruijn, Desirée Hermes, Veronique de Rech ter, Jacqueline Roegies, Jeani- ne Schelfhout, Dolly van Wa terschoot, Hulst. Nicol van Leemput, Kloosterzande. In- grid Mahu, Miranda Pauwels, Walsoorden. Nicol van der Poel, Lamswaarde. Klas 4D: Ingeborg Bauwens, Sylvia Verhagen, Heikant. Bianca van Beek, Anniek de Schrijver, Anniek Serrarens, Ylona Vonck, St.-Jansteen. Bianca Jansen van Roosen daal, Axel. Ilse Lambert, .Vo gelwaarde. Monica Ockeloen, Hulst. Sabine Segeic, Domeni- que van Tienen, Jolande Ver meulen, Petra Verstraeten, Clinee.

de Stem | 1984 | | pagina 13