If OONWAGENWERK OVER INSPRAAK: Buitenbad Hulst gaat 1 juli open Ouderen Axel vieren feest STER-OCCASIONS KUNT U UW BESTE VRIENDEN AANBEVELEN gigant sterdagen end ards •li igeren op ities met imers CLOPPENBURG. erschillende vaarklare rfpakketten een dagcursus n gratis! rf zeilen 1 Piano's J. v. Urk ponywagen Prijskaarting bejaarden- schieting EXTRA KLEINTJE nONPERDAG 7 JUN11984 BEgMM VAN ZEEL AND Steeds meer interesse voor EMM uit Koewacht Maandaglossing in Compiègne Eerste jongeren- activiteit in Clinge GESCHENKEN van BLIJVENDE WAARDE VAN DUYSE-MAHU Bijeenkomst jongeren Nieuw-Namen examens Clinge Heikant Sint-Jansteen ■J) 'TVOSKE Hulst Axel Graauw Hengstdijk Schietingen A12 te surfpakkettenspecialist itsluitend A.N.W.B.-geteste alien In het industriegebied ingseweg 37, R'dam-West, v. 9,30-17.30 u„ vrij. koop- r 200 auto's e bij SKS zijn, v.a. 2.8 m2. 2-3450. 1195,- vakantie/rekreatie CHALET, 6 pers. comfort., Belg. Ardennen, te huur v part. nog vrij vóór 7-7 en na 25-8 076-413869. nieuw v.a. 2695,-,' ge bruikt v.a. 650,-; huur v.a. 400,- p.j. Westersingel 42, Rotter dam 010-363500. landbouw/veeteelt Te koop gevraagd 6 10 pers. en betrouw baar paard, 1.55 m. Kin derboerderij de Sterre, 01140-14451, toestel 159 WITTE geitelammeren t.k.a., goede afstamming- Tel. 01608-22247. bij Ron de Vilder Hulst op donderdag 7 juni. Aan vang 14.00 uur. Donderdag 7 juni in Café de Kastanje te Kloosterzande. Aanvang 13.30 uur. ian De Stem, Postbus 3229, en van onze rayonkantoren de enveloppe linksboven het Maak een reclame met een T22 PAGINA ZEELAND 2 'Wagenbewoners in Hulst mobiliseren' Van een onzer verslaggevers HULST - Het openlucht zwembad in Hulst is dit jaar geopend van zondag 1 juli tot en met zondag 2 septem ber. Gedurende die periode is het overdekte zwembad gesloten. Mocht de watertempera tuur echter al voor 1 juli tot zomerse temperaturen stij gen, dan gaat het buitenbad eerder open. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 13 tot 19 uur en op zaterdag en zondag van 13 tot 17.30 uur. Dat is een half uurtje lan- ger dan vorig seizoen. Bij stralend zomerweer is ove rigens ook de mogelijkheid aanwezig dat het bad nog eens een extra uurtje langer open blijft. In het openluchtzwembad in Sint-Jansteen kunnen de zwemlustigen van maandag 9 juli tot en met vrijdag 31 augustus een duik nemen. Hiet is het bad geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.30 uur. De tarieven voor de open luchtzwembaden zijn door de gemeenteraad vastge steld op 1,70 gulden voor een dagkaart, 15 gulden voor een tienbadenkaart en 23 gulden voor een abonnement. Van een onzer verslaggevers HULST - De Stichting Woon wagen werk Zeeuwsch-Vlaanderen wil zoveel mogelijk be woners van het woonwagencentrum in Hulst mobiliseren om hun zegje te doen over het pro vinciaal woonwagenplan. Volgens dat plan moet het huidige centrum in Hulst worden opgedoekt en in plaats daarvan moeten in de periode tussen 1985 en 1990 op andere lokaties in de gemeente twee of drie nieuwe kampjes worden aan gelegd. In totaal voor 32 standplaat sen. Dat betekent in ieder ge val dat een aantal bewoners van het nu overbevolkte Hul ster centrum naar andere ge meenten zal moeten verhui zen. „Mensen moeten nu laten horen wat ze er zelf van vin den", zegt functionaris B. Vanderheyden van het Woon- wagenwerk. „Willen ze weg of willen ze blijven, waar willen ze wel en waar willen ze zeker niet naartoe? Het gaat tenslot- Van onze correspondente KOEWACHT - De muziekver eniging Eendracht Maakt Macht mag zich de laatste ja ren in een steeds groter wor dende belangstelling verheu gen. Fanfare, drumband en ma- joretten vormen nu reeds een groep van 60 personen. Na de zomervakantie start opnieuw een opleiding voor het bespelen van een blaasin strument. Jongeren van 12 jaar en ouder zijn van harte welkom. Voor meer inlichtin gen en opgave kan men te recht bij W. Pilaet, tel. 01146- 1679. Tijdens het komende pink- sterweekeinde heeft EMM een druk programma. Zaterdag middag wordt opgetreden tij dens de opening van de Ber- laersfeesten te Koewacht. Tweede pinksterdag wordt deelgenomen aan een cavalca de in Frankrijk. Hoogtepunt is ongetwijfeld de muzikale ondersteuning »an de eucharistieviering op zaterdag 9 juni aanstaande om 19.00 uur in de kerk te Koe wacht. Voor de vele sympathi santen van de muziekvereni ging een mooie gelegenheid om het muzikale kunnen van de vereniging te zien en erva ren. te om hen en wij moeten niet altijd beslissen wat die men sen willen". Vanderheyden probeert vóór de inspraakbijeenkomst op 20 juni in Den Dullaert zo veel mogelijk bewoners van het Hulster centrum persoon lijk uit de doeken te doen wat er staat te gebeuren. „Dan weten ze er vanaf als straks de uitnodiging voor die bijeenkomst komt. Dan kun nen ze er alvast eens over den ken, een mening vormen. Ik probeer hen zoveel mogelijk duidelijk te maken dat ze daar straks hun wensen moeten kenbaar maken. Als ze nu niets zeggen hebben ze later ook niets meer in te brengen". Verhuizen Voor de bewoners van het Hulster woonwagencentrum kondigt het proviclaal woon wagenplan grote veranderin gen aan. Vooral ook, omdat iedereen zal moeten verhui zen. „Misschien dat er een moge lijkheid blijft voor een stuk of vier standplaatsen voor die bewoners die een sloopbedrijf- je uitoefenen", meent Vander heyden. „Maar dan zullen ze wel aan zeer strenge voor waarden moeten voldoen en het is nog maar de vraag of ze dan nog willen". Op de nieuwe centrumpjes die in de gemeen te moeten worden aangelegd zullen er in ieder geval geen sloopactiviteiten meer mogen plaatsvinden. Rommel Volgens de heer Vanderhey den wordt er in het Hulster woonwagenkamp nogal ver schillend gedacht over de ko mende ontwikkelingen. „Er zijn er die vinden dat het een grote rommel is en dat het zo niet verder kan. Maar er zijn ook bewoners die per se willen blijven. En dan is er natuur lijk ook nog de vraag wat er met die 18 andere woonwagens moet gebeuren die er nu meer staan dan de 32 die in het pro vinciaal plan worden ge noemd". Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Het eerste ju- oiweekeind is voor de duiven- sportliefhebbers grillig begon nen- Verliep de wedvlucht op zaterdag 2 juni vanuit Moulins zoor snel, zondag 3 juni waren te weergoden de sport zeer ongunstig gezind. Dat mondde "it in een maandaglossing. Uitslagen wedvluchten Compièg- ne: Eendracht te Terneuzen met «9 duiven (1105 mpm). 1. L. de °teaij en zoon, 2 en 5. Joh. Zegers, P van de Berge, 4. J. den Hamer, b Koch-Riemens, 7. F. van Cleem- PuJte en zoon, 8. R. van de Veke, 9. Mollet, 10. G. van Houdt. K*cnt voor Allen te Sluis met 100 Juiven (1104 mpm). 1. J. Coppens- 2. A. de Smit, 3. A. Dierckx, *•0. de Meijer, 5. R. Rijkborst, 6. J. ™ap, 7. M. Coppens en zoon, 8. P. ^laet, 9. F. Baas en zoon, 10. P. ^roftsman. verwachting te Axel met 112 jaar- jngen (1061 mpm). 1 en 5. J. Giele, I Nolet, 3. Visser-Lensen, 4. L. Vörstenbos en D. 6. P. Arens, 7. J. ^erstraeten, 8, A. de Feijter, 9. D. pieman, 10. H. de Mul, met 78 yae duiven (1061,3 mpm). 1. R. de J°e§er, 2. A. Remory, 3. L. Vor- i ^pos en D., 4. J. Verstraeten, 5. n Meijer. JJJJUk Vreest Niemand te Stop- ^«Ujk met 80 duiven (1033 mpm). L; Serrarens, 2. B. Burm, 3 en 4. J:DUerinck, 5. J. Boeijkens. 'Juwe Doffer te Hansweert met duiven. 1 en 8. J. Blom, 2. A. ^manchet, 3. C. Zuidweg, 4,7 en A- de Leeuw, 5 en 6. C. Lepoeter w' \0- De Leeuw en zoon vanuit Wins met 56 duiven, 1. J. Blom, ta 4 Keijzer en zoon, 3 en 7. F. Vet- v'®n 5. A. de Leeuw. .Jlheidsduif te Kruiningen (Com- pfifae) met 238 duiven. 1,4 en 8. F. lehim, 2,3,6 en 10. M. van Iwaar- p. 5- K. Tjarks, 7. P. Boone, 9. H. «te vanuit Moulins met 113 dui- J'1' M. van Iwaarden, 2 en 7. H. d JJ Noorden, 3. J. van Schilt, 4 en p Glerum, 5 en 9. M. Poley, 8.J. aaUwe, 10. J. Stroosnijder. De Zwaluw te Kwadendamme (Compiègne) met 182 duiven (1092 mpm). 1. R. de Koster, 2 en 10. J. Wouters, 3. F. Franse en zoon, 4 en 8. F. Beulens en zoon, 5 en 6. Steen bakker-Goud, 7. J. Beulens, 9. J. van 't Westende vanuit Moulins met 89 duiven (1529 mpm). 1. J. Bal, 2. A. Arrebout, 3. Steenbakker- Goud, 4. F. Claessens, 5. R. de Kos ter. VZV te Hoofdplaat met 214 duiven (1065,90 mopm). 1. Th. Steijaert-T, 2. E. Temmerman-H., 3. A. Dierick, 4. M. Vermeere, 5. C. Temmerman, 6. J. den Hamer, 7. en 8. H. Calon, 9. Th. Steijaert-W., 10. J. Scherbeijn. De Bonte Duif te Aardenburg in samenspel met De Grensvliegers te Eede met 102 duiven (1121,6 mpm). 1. P. Rammelaere, 2. M. de Smet, 3. J. van Ommen, 4. R. de Clerck, 5. N. d'Hont, 6. M. Verwulst, 7. O. de Vriend, 8. O. van Quekelberghe, 9. A. Breijaert, 10. C. de Cock. De Postduif te Heikant met 123 oude duiven (1110 mpm). 1. A. Coc- quit, 2. L. Thuij, 3. A. Thijs, 4. Ed. Maas, 5 en 7. Ch. de Beule en zoon, 6. Cam. de Beule, 8. Ch. de Bruijn en zoon, 9. Jos Gijsel, 10. gebr. Sturm met 122 jaarlingen (1095 mpm). 1. L. Herwegh, 2. A. Thijs, 3. Ch. de Bruijn en zoon, 4,5,9 en 10. Th. de Block, 6. J. de Kind, 7. C.L. Thuij, 8. J. Gijsel. De Zwaluw te Sint-Jansteen met 63 jaarlingduiven (1076,71 mpm). 1 en 4. Ed. van Goethem, 2. P. Ver straeten, 3. J. Rottier, 5. R. Danc- kaert met 54 oude duiven (1049,53 mpm). 1. W. Timmerman, 2. J. Everaard, 3 en 4. L. van Dorsselaar, 5. Ed. van Goethem. De Reisduif te Graauw in samen spel met De Postduif te Lams- waarde met 80 oude duiven (1050,08 mpm). 1 en 4. S. de Block, 2 en 6. L, van Ahienberghen, 3 en 10. gebr. De Koster, 4. J. de Rijk, 6. J. van Den deren, 7 en 9. De Baer-De Roeck, 8. E. Verstraeten met 60 jaarlingdui ven (1046,70 mpm). 1. J. van Dende ren, 2. A. Bisschop, 3. A. Maes, 4. G. Kouijzer, 5. De Baer-De Roeck. Nieuw Leven te Koewacht met 124 oude duiven (1043,9 mpm). 1. A. Kips, 2. G. Janssens, 3. R. Borgt, 4. J. de Schepper, 5. W. Verbiest, 6 en 8. gebr. Rombout, 7. R. de Laruelle, 9. L. Seghers, 10. gebr. Van Hove met 103 jaarlingen (1050,4 mpm). 1. G. Janssens, 2. All. Martens, 3. J. de Kind, 4. R. van Hij fte, 5. G. Schal- kens, 6 en 8. R. de Laruelle, 7. G. de Caluwe. 9 en 10. W. van de Bilt. Feest bij de bejaarden in Axel. - FOTO DE STEM COR J DE BOER Van onze correspondent AXEL - De ouderen in de gemeente Axel beleefden gisteren een zeer gezellige feestdag. Achter het bejaar dencentrum De Vurssche was een tent opgesteld, waar binnen zich vele activiteiten afspeelden. 's-Middags was er een zeskamp, waarvoor wethou der Van Schaick als voorzit ter van het gecoördineerd bejaardenwerk in Axel, de prijzen uitreikte. Voor de eerste drie was een beker beschikbaar gesteld. De eer ste prijs ging naar mevrouw Rose-Engelsman, de tweede prijs naar de heer Verberk- moes en de derde prijs was voor de heer Obrie. Tijdens de prijsuitreiking prees de heer Van Schaick de vrij willigers voor hun inzet voor deze feestdag. Dat ook de Axelse wet houder onder de indruk was van het hele gebeuren bleek wel uit zijn woorden: „Het is hier erg gezellig. We kunnen gerust van een zeer succes volle dag spreken". De zeskamp was slechts een onderdeel van het hele middaggebeuren. Zo was er ook een optreden van het ouderenkoor uit Koewacht en van een volksdansgroep uit Zuiddorpe met een groep uit het Gezellenhuis. Daar naast konden de vele aan wezige ouderen genieten van een gymnastiekdemon- stratie en een hobbytentoon- stelling. Twee kleine draai orgels zorgden voor een zeer gezellige sfeer, terwijl aan het eind van de dag danslus- tigen de beentjes konden strekken op muziek van het orkest The Williams. Om te zorgen dat de be jaarden uit Koewacht, Zuid dorpe en Overslag ook aan de feestdag deel konden ne men waren er extra bussen ingezet. Van een onzer verslaggevers CLINGE - De groep vrijwilli gers in Clinge, die met onder steuning van het Jeugd- en Jongerenwerk Hulst activitei ten gaat organiseren voor de Clingse jeugd, heeft voor vrij dag 22 juni de allereerste acti viteit op stapel staan. Dan wordt in zaal de Trou badour een disco-avond ge houden voor alle jongeren van Clinge. Aanvang 20 uur. De disco-avond was een van de wensen die naar voor kwam uit een enquête die door het Jeugd- en Jongerenwerk is gehouden. Het evenement wordt meteen aangegrepen om wat meer bekendheid te krijgen. In september wordt pas goed gestart in Clinge. Met de opbrengst van de dico-avond, entree twee gulden, wil men weer een volgende activiteit financieren. (ADVERTENTIE DELFTS BLAUW Porc lies MAKKUM Tichelaar WEDGWOOD Serviezen ROYAL ALBERT HUMMELFIGUREN LUXE GESCHENKEN Steenstraat 19 - Hulst Telefoon 01140-14376-12068 Van een onzer verslaggevers NIEUW-NAMEN - In Nieuw- Namen wordt donderdag 14 juni een bijeenkomst gehou den voor alle jongeren uit het dorp. Dit naar aanleiding van de enquête die onder de dorps jeugd is gehouden door het Jeugd- en Jongerenwerk Hulst. Het is de bedoeling om onderling allerlei ideeën uit te wisselen voor mogelijke acti viteiten in Nieuw-Namen. De bijeenkomst wordt gehouden in het gemeenschapscentrum De Kauter en begint om 19.30 uur. Inmiddels zijn ook de for mulieren voor de enquêtenon- der de jongeren in Heikant ge reed. De vragenlijsten zuilen binnenkort worden verspreid. HULST - R.K. school voor M.D.G.O. Opleiding M.H.N.O. Intas Nieuwe stijl 2A: 1. Nellie Bakker, Suzanne Dieleman, Anneke van Drongelen, Anja Vink, Axel. In- grid van den Berge, Nancy Bleyen- berg, Bemadet Bonte, Patty Kruit hof, Tamara Naessens, Koewacht. Christianne de Beule, Sint-Jan steen. Sandra van Campenhout, Clinge. Monique Kant, Nancy Suy, Hulst. Monique van Kerkhoven, Petra Paelinck, Heikant. Magda Konings, Overslag. Hedwig Menu, Ossenisse. Karina Verdurmen, Absdale. 2B: Christel Bogaert, Sonja Wee- maes, Clinge. Anita Broekaert, Kruispolderhaven. Melanie Broek- meijer, Kloosterzande. Christianne van Dam, Désirée Jouret Nieuw- Namen. Nicole Doolaege, Sas van Gent. Anita Fondse, Astrid Ver- schraegen, Pauline Zegers, Axel. Brigit Hense, Sint-Jansteen. Leun Oppeneer, Spui. Diana Philipse, Kapelle Biezelinge. Linda Rood huizen, Lucie de Rijcke, Hulst. Mo nique Smulders, Westdorpe. Chris tian van Troost, Graauw. 2C: Linda Goossen, Nicole van Hooff, Nandy van Kerckhoven, Monique de Kort, Marjon van Mieghem, Chantal de Nijs, Henny Vereecken, Karin Voet, Klooster zande. Monique van Hove, Miran da de Schepper, Hengstdijk. Odette van der Klooster, Annemieke Par- ren, Erika Schou, Dolinda Thijs, Hulst Stanny Matthijs, Koewacht Shirley Sponselee, Terhole. Intas IJzendijke: alle 18 kandida ten geslaagd. Kostuum-opleiding: 1. Miranda Bogaart, Kloosterzande, Irma de Bree, Hulst. Jolanda Cambeen, St.- Jansteen, Yolanda Coens, Maud Wulffaert, Sas van Gent. Dianne Dieleman, Willemien de Kraker, Marleen Lensen, Stefanie Marti, Patricia Wiemes, Axel. Yvonne Nielsen, Kapellebrug. Sandra van Waes, Heikant. Kinderverzorging/ J eugdverzor- ging: Petra de Bakker, Sandra Bracke, Tina van de Lavoir, Diana Verbraecken, Hulst. Esther Boog- aart, Kloosterzande. Carien Cij- souw, Hoek. Ineke Everaert, Ter- hole. Esther Heijnemans, Axel. Anja ten Hoor, Saskia Stofferis, Liesbeth Vinke, Sas van Gent. Marja de Jonge, Francien Kouw ij zer, Monique van Leeuwen, Jac queline Vinke, Terneuzen. Jolanda Oostdijk, Zaamslag. T^jitske Rib- bink, Westdorpe. Chantal Thielens, Nieuw-Namen. (ADVERTENTIE, Het 'tweede leven' van een Mercedes-Benz is vaak minstens zo aantrekkelijk als het 'eerste leven' van een andere auto. Want ook in zijn 'tweede leven' blijft een Mercedes-Benz bedrijfs- zekeren laag in onderhoudskosten. Een Mercedes-Benz Ster-occa sion betekent dus een fiks aantal zorgeloze kilometers. Een Ster-occasion bij de offi ciële Mercedes-Benz-dealer betekent ook; door en door betrouwbaar, Bovag garantie en gegarandeerd de juiste kilometerstand. En tenslotte betekent een Mercedes-Benz Ster occasion: de verzorging door een vakbekwame,volledig^^WQrt uit geruste Mercedes-Benz^^^^ organisatie. MERCEDES-BENZ STIR-OCCASIONS. VOOR DE PRUS VAN EEN MIDDENKLASSER RIJDT U EEN T0PKLASSER. Plaatselijk nieuws Verloting - Tijdens de rollen- driedaagse was er een verlo ting voor een achtdaagse vliegreis voor twee personen naar Mallorca met een verblijf in een drie sterren-hotel. De winnaar werd Anton Bracke uit Hulst. Bejaardenreis - De R.K. Bond van Ouderen en Gepensio neerden in Heikant organi seert voor haar leden een reis naar Antwerpen. Na een rond rit door deze stad wordt het middagmaal gebruikt en wordt een optreden van een bekende radio en tv-vedette bijgewoond. Nadat nogmaals de inwendige mens is ver sterkt met echt Vlaams rozij nenbrood wordt de terugreis aanvaard. Voordat de bus koers zet naar Heikant wor den echter nog drie gratis rei zen verloot naar Parijs, Alte- nahr en Tirol. Pastorieverbouwing - Na het vertrek van pastoor Van Leeuwe staat de grote pasto riewoning naast de kerk onge veer een jaar leeg. Men is nu begonnen met enkele verbou wingen, waarna de pastorie zal betrokken worden door een lid van het kerkbestuur met haar gezin. Voorheen bood de pastorie woonruimte aan een pastoor, twee kapelaans en een huishoudster. Oud papier - De maandelijkse ophaling van oud papier door de jeugdafdeling van de W Steen is op zaterdag 9 juni. (ADVERTENTIE: Café-Restaurant cAïv Bierkaaistraat 8 r-in Tel. 01140-13444 Het adres voor uw lamiliedi- ners. koffietafels enz. Gere nommeerde keuken, aparte zaal aanwezig. Reserveren prettig voor u en voor ons. Keuken open van 12 tot 21 uur. Dinsdags gesloten Vanaf 8.30 uur rijdt de ophaal dienst door de straten en er wordt verzocht het oud pa- pieer zoveel mogelijk gebun deld op de stoep gereed te zet ten. Hengelen - De jeugdcommis sie van de hengelvereniging GOA (Geduld Overwint Alles) houdt vrijdagavond de eerste wedstrijd in het seizoen voor de jeugdleden. Gevist wordt van 18.30 tot 20.00 uur op de Kleine Kreek. De wedstrijd die in twee categorieën (8 tot 11 jaar en 12 tot 14 jaar) wordt gehouden, telt mee voor het clubkampioenschap 1984. Geslaagd - Katholieke Hoge school te Tilburg, doctoraal vrije juridische richting be stuursrecht Luc Willems. Pieren - In het sportcentrum Aloy werd een pierwedstrijd gehouden waaraan 15 perso nen deelnamen. Uitslag: da mes: 1. mevrouw Van Geer- truy-Leeraert, 2. mevrouw Buys, 3. mevrouw Reyns, 4. mevrouw Van Heese. Konin gin werd mevrouw Reyns. He ren: 1. A. Dumez, 2. J. Buys, 3. R. Mangnus, 4. C. Dumez, 5. A. de Kesel, Koning werd R. Mangnus. Gaaibollen - In het sportcen trum Aloy werd een gaaibol- ling gehouden waaraan 27 personen deelnamen. Uitslag; hoge vogel mevrouw Dumez- Vervaet, linkerzij vogel C. Poppe, rechterzij vogel A. Du mez. Koningin werd mevrouw H. Mangnus-Van Rooy. Ko ning A. Dumez. Oud papier - Zaterdag 9 juni wordt door de leden van V.V. Graauw oud papier opge haald. Er wordt gevraagd het papier vanaf 8.30 uur zoveel mogelijk gebundeld op de stoep gereed te zetten. Kaarting - In het recreatie centrum De Vogel werd een kaarting gehouden, waaraan 26 personen deelnamen. Uit slag: 1. E. Poppe, Koewacht, 2. R. Neus, Antwerpen, 3. G. Meeuwsen, Axel, 4. A. van Gink, Teneuzen, 5. J. Wee- maes, Kloosterzande. HULST - De Kroon 60 schutters. Eerste hoogvogel A. van de Bran den, Kapellebrug, eerste zijvogel J. Dobbelaar, Boschkapelle, tweede zij vogel B. Visser, Vogelwaarde. Meeste kleine vogels P. van de Branden Hulst (6). Wip 2: eerste hoogvogel en eerste zij vogel R. Herwegh, Heikant, tweede zij vogel A. Verdurmen, Graauw. Meeste kleine vogels (6) O. de Moor, Hulst. HULST - Koningschieting staande wip De Batavieren 7 schutters. Ko ning: W. Brand, Hulst en jeugdko- ning P. Verstiggel, Hulst. HULST - De Batavieren staande wip met 48 schutters. Eerste hoog vogel T. Freyser, tweede hoogvogel W. Brands, beiden Hulst, eerste zijvogel J. de Wit, St.-Jansteen, tweede zij vogel mevrouw Raves, Merxem (B.), derde zij vogel H. van de Hemel, vierde zij vogel F. de Dij ker, beiden Axel. HULST - W. Blommaert 30 schut ters. Eerste hoogvogel J. de Waal, eerste en tweede zij vogel J. de Waal, Koewacht. Meeste kleine vo gels (5) J. van Damme, Moerbeke. HULST - W. Blommaert 45 schut ters. Eerste hoogvogel en eerste zijvogel J. Leeraert, St.-Jansteen, tweede zij vogel J. van Dam, Hulst. Meeste kleine vogels (5) Th. Vink, Hulst. Wip 2: eerste hoogvogel, eerste en tweede zij vogel J. Leer aert, St.-Jansteen. Meeste kleine vogels (9) J. van Kerkhoven, St.- Jansteen. AXEL - Ons Vermaak 96 schutters op staande wip: Wip 1: eerste hoogvogel D. Gillis, Watervliet, tweede hoogvogel E. de Letter, Koewacht, eerste en tweede zij vo gel R. Wisse, Terneuzen, derde zij- vogel E. Jonkheym, Kloosterzande, vierde zij vogel R. Neyt, Heyst aan Zee. Wip 2: eerste hoogvogel A. As- selman, Graauw, tweede hoogvo gel G. Savoy, St.-Jansteen, eerste zij vogel P. de Waal, Kloosterzande, tweede zij vogel R. Cusee, Staffe- laere, derde zij vogel J. de wolf, Zuiddorpe, vierde zij vogel R. de Vos, Axel. Wip 3: Eerste hoogvogel Th. Freyser, Hulst, tweede hoogov- gel F. de Dijker, Axel, eerste zij vo gel J. de Caluwe, Koewacht, twee de zijvogel W. de Vrieze, Westdor pe, derde zij vogel R. van Water schoot, Kloosterzande, vierde zij- vogel G. Ducheine, Tilburg. KRUISPOLDERHAVEN - Café Drie Hoefijzers 55 schutters. Eerste hoogvogel P. Pauwels, Klooster zande, eerste zij vogel R. de Deyn, Kruispolder, tweede zij vogel A. Broeckaert, Kruispolder. Meeste kleine vogels (5) M. Broeckaert, Kruispolder. LAMSWAARDE - Tonny 53 schut ters. Eerste hoogvogel Rudi Ver schoten, eerste zij vogel Ronald Verschoten, Kloosterzande, tweede zijvogel P. Boogaert, Wijchen. Meeste kleine vogels (6) J. van Meelen, Kloosterzande. Wip 2: eer ste hoogvogel A. Roels, Graauw, eerste zijvogel J. Dobbelaar, Vo gelwaarde, tweede zij vogel A. de Waal, Walsoorden. Meeste kleine vogels (6) J. de Kort, Ossenisse. NOORDSTRAAT - A. Menheere 14 schutters. Eerste hoogvogel P. Maas, eerste zij vogel Th. Cambeen, tweede zijvogel P. Maas, allen Kloosterzande, derde zij vogel A. Vervaet, Noordstraat, vierde zij vo gel Th. Neve, Kloosterzande. Mees te kleine vogels (4) mevrouw Maas, Kloosterzande STOPPELDIJK - 't Karrewiel 20 schutters. Eerste hoogvogel B. de Feyter, Terneuzen, eerste zij vogel P. Boeter, Vogelwaarde, tweede zij vogel E. Scheerders, Hulst. Meeste kleine vogels (6) P. Boeter, Vogelwaarde. ZUIDDORPE - De Herberg 25 schutters. Eerste hoogvogel H. Hermans, Westdorpe, eerste zij vo gel P. Samijn, tweede zij vogel A. Puylaert, beiden Zuiddorpe, derde zij vogel F. Heye, Moerbeke. Meeste kleine vogels (5) O. de Jager en H. Hermans, Westdorpe. KOEWACHT - G. van Rumste 31 schutters. Hoge vogel J. Bolleman, Axel, eerste zij vogel E. Fierens, Lokeren, tweede zij vogel F. Mar tens, Nieuwdorp. Meeste kleine vo gels (4) J. Bolleman, Axel. OVEZANDE - De tweede peloton- schieting werd weer een overwin ning voor het viertal van Diana, dat nu met 19 15 34 punten aan de kop staat; tweede werd Soranus met 10 12 22 punten; derde Concordia met 8 11 19 punten. De stand van het persoonlijk kam pioenschap is 1. R. Belaert Diana 16 punten, 2. M. Verdonk Concordia 10,3. J. Rentmeester Willem Teil 10 punten. Zaterdag 9 juni wordt de finale verschoten te 's-Heeren- hoek. Ondertussen hield de handboog vereniging „Zeelandia" een schie ting op de staande wip en een op de liggende wip. Uitslag: eerste hoofdvogel J. Platschorre Zorg- vlied, tweede hoofdvogel R. Be laert Diana, eerste zij vogel P. Crucq Soranus, tweede zij vogel L. Rentmeester Willem Teil, derde zij vogel B. Meyer, St. Andries, vierde zij vogel N. Schipper St. An dries, eerste kal E. Voet Soranus, tweede kal J. van de Dries Eensge zindheid, derde kal F. Knopjes Doel n Hoger, vierde kal M. van de Kamp Doel n Hoger. Meeste kleine vogels P. Crucq Soranus (6). Uit slag liggende wip: Beide hoofdvo gels en eerste zij vogel waren voor F. Koens Spes Nostra, tweede zij- vogel H. van de Dries Concordia, derde zij vogel P. de Jonge, vierde zij vogel W. Boudens, beiden van Willem Teil en beiden bij loting; eerste kal B. de Jonge Concordia, tweede kal P. de Jonge Willem Teil, derde kal Jac. Doens Victoria, vierde kal W. de Jonge A.D.L.M. Meeste kleine vogels A. Rentmees ter Cz (6).

de Stem | 1984 | | pagina 13