Opnieuw speedboatpiloot verongelukt DEfiTEM-S£m£ Els Vader naar de Spelen Bramble verslaat Ray Mancini T afeltennisbekers voor Torenstad en De Veluwe Vanderaerdeü wint profkoers Van de Velde: 'Moser nu grote favoriet' Jan Timman blijft aan leiding Zege Edwin Jongejans Masong wint marathon Stockholm Lammers wint in Monaco Joegoslavië wint van Portugal Finales Europcup op neutraal terrein Sovjets verslaan Engeland Jaspers voldoet aan Olympische eis op 5 km J Zola Budd mag van Britten naar de Spelen Deense coureur ernstig gewond Cubaanse atlete over 1,99 meter Noord-Korea niet naar de Spelen Co Adriaanse trainer PEC Van Dongen voorzitter dambond Oosterbosch en De Rooy in Ronde van Zwitserland - MAANDAG 4 JUN11984 T4 PAGINA SPORT 2 .1mAANDAG4 JUN119; PARIJS (ANP) - Els Vader (Thor) heeft zich zaterdag bij de internationale atle tiekwedstrijden in Parijs verzekerd van een plaats in de Nederlandse Olympische atletiekploeg. De Neder landse recordhoudster op de 100 en 200 meter won in Pa rijs de 100 meter bij de da mes in een tijd van 11.33 se conden. De Zeeuwse fysio therapeute voldeed daarmee precies aan de limiet, die het NOC heeft gesteld voor Los Angeles. Els Vader zegevierde op de 100 meter bij vrijwel windstilte. Zij versloeg de Olympische kampioene van Moskou (1980), Ljoedmilla Kondratjeva, die in 11.43 se- conden als tweede eindigde. De Francaise Rose-Aimee Bacoul bezette de derde plaats in 11.51 seconden. Met haar tijd bleef Vader slechts achthonderdste ver wijderd van haar Neder landse record, dat sedert 28 augustus 1981 (Brussel) op 11.25 seconden staat. Op de 200 meter, gelopen met een tegenwind van 1,2 meter per seconde, werd Els Vader derde in 23.29. De NOC-limiet voor dit onder deel staat op 23.00. De wed strijd werd gewonnen door de Tsjechoslowaakse Tatja- na Kocembova in 22,96, voor de Francaise Liliane Ga- schet (23.27). Marjan Olyslager zorgde op de 100 meter horden met 13.33 seconden weliswaar voor de beste Nederlandse seizoenprestatie op de 100 meter horden, maar zij bleef toch nog ruim verwijderd van de NOC-limiet, die op 13,18 seconden staat. Marjan Olyslager is houdster van het Nederlandse record met 13,26 seconden. LONDEN (RTR) - Het Britse Olympisch comité (BOA) heeft donderdag verklaard dat de atlete Zola Budd verkiesbaar is voor de ploeg, die deelneemt aan de Olympische Spelen van Los Angeles. Volgens het BOA zijn er geen bezwaren de vroe gere Zuidafrikaanse in de ploeg op te nemen, mits zij voldoet aan de limiet. De 18-jarige atlete is de snelste vrouw op de 5000 meter en verbeterde bij het Britse atletiekkampioenschap vorig weekeinde het wereldrecord voor junioren op de 1500 me ter. Zola Budd verliet enige maanden geleden Zuid-Afrika en vestigde zich in Engeland. Vrij kort daarop vroeg zij de Engelse nationaliteit aan, die zij snel verkreeg. Het Britse comité liet weten advies te hebben ingewonnen bij advocaten omtrent het staatsburgerschap van Zola Budd. „Met alle respect voor de regels van het Internatio naal Olympisch Comité menen wij dat Zola Budd aan alle re gels van het IOC voldoet. Er is volgens ons dan ook geen en kele reden waarom zij niet aan de Zomerspelen mee zou kunnen doen voor Engeland", aldus het BOA. Omtrent het wel of niet mo gen meedoen van Budd aan de Spelen waren van de kant het IOC verschillende berichten verschenen. Willy Daume, de Westduitse voorzitter van de toelatings- commisie van het IOC, ver klaarde enige weken geleden dat Zola Budd alleen aan de Spelen zou mogen meedoen als Engeland een speciaal verzoek daartoe aan zijn commissie zou richten. Monique Ber- lioux, directrice van het IOC, liet echter weten dat de beslis sing om Zola Budd in Los An geles in actie te laten komen geheel in de handen van het Britse Olympisch comité ligt. Boehka springt wereldrecord MONTE CARLO (RTR) - De Deense formule-3-coureur John Nielsen is zaterdag met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis in Monte Carlo vervoerd, nadat hij met zijn bolide door een stuurfout in de chicane tegen de vangrails was gebotst. De toegesnelde helpers slaagden pas na een half uur er in hem uit het wrak te bevrijden. Over zijn toestand is verder niets be kend gemaakt. De wedstrijd werd gewon nen door de Italiaan Ivan Ca- pelli, die met een gemiddelde snelheid van ruim 124 kilome ter op het stratencircuit van Monaco de Oostenrijker Ger hard Berger en de Brit James Weaver de baas bleef. BXJGAJNO (ANP) - Jan Tim man heeft dit weekeinde de leiding behouden in het inter nationale schaaktoernooi in Bugajno. Uitslagen achtste ronde en afgbroken partijen: Spassky (Sov)-Andersson (Zwe) to-to, Tal (Sov)-Smislov (Sov) to to, Beljavski (Sov)-Ljubojevic (Joe) to to, Timman (Ned)-Miles (GBr) to-to, Torre (Phi)-Kovacevic (Joe) to-to.Kova- cevic (Joe)-Ribli (Hon) 0-1, Larsen (Den)-Gligoric (Joe) afgebroken. Stand op kop: 1. Timman (Ned) 5 to punt, 2. Ribli (Hon) 5. Uitslagen zevende ronde: Ivanovic (Joe) - Spassky to-to, Ribli (Hon)-Larsen (Den) to-to, Gligoric (Joe)-Torre (Phi) to-to, Kovacevic (Joe)-Timman (Ned) 0- 1, Smislov (Sov)-Anderson (Zwe) to-to. Miles (GBr)-Beljavski (Sov) afgebroken. AKEN (ANP) - Edwin Jonge- jans uit Badhoevedorp heeft zaterdag voor de zesde keer het internationale toernooi van Aken voor schoonsprin- gers onder 20 jaar gewonnen. De jonge Nederlander, die nog altijd in het ongewisse verkeert over uitzending naar de Olympische Spelen van Los Angeles, bleef de nummer twee, Kokalev uit de Sovjet Unie, met miniem verschil voor. Uitslag: 1. Jongejans (Ned) 588.51 punten, 2. Kokalev (SU) 588.30, 3. Bertone (Ita) 559.98. STOCKHOLM (Rtr) - De Tan- zaniaan Agapius Masong heeft zaterdag de marathon van Stockholm gewonnen. De Afrikaan, die op 14 april in 2.14.09 als vierde eindigde in de marathon van Rotterdam, leg de in de Zweedse hoofdstad de 42 kilometer en 195 meter af in 2 uur 13 minuten en 47 secon den. De Deen Jörn Lauenborg eindigde in 2.14.53 als tweede. De derde plaats was voor de Zweed Tommy Persson in 2.15.00. MONACO (AFP) - In het voorprogramma van de for mule 1-race om de Grote Prijs heeft de Nederlander Jan Lammers in Monaco een wed strijd voor de Europese beker Renault-5 Turbo gewonnen. Uitslag: 1. Lammers (Ned), 24 ronden in 50.07,365 (gem. 95.152 km), 2. Gouhier (Fra), 3. Sigala (Ita), 4. Krucker (Zwi), 5. Bleekemolen (Ned). PARIJS (ANP) - In een tijdsbestek van acht dagen heeft de 20-jarige Sergei Boebka zijn wereldtitel pols stokhoogspringen met twee nieuwe wereldrecords na drukkelijk bevestigd. Op 26 mei sprong Rus in Bratis lava 5,85 meter, zaterdag in Parijs voegde hij daar on gewild nog eens drie centimeter aan toe. Boebka begon de wedstrijd in St.Denis op 5,50 meter, een hoogte die hij pas in zijn derde poging bedwong. Vervolgens sprong hij weer op 5,70 meter. Zijn landgenoot Vladimir Pol- jakov, oud-wereldrecordhou der met 5,81 meter, viel op deze hoogte af na drie foutspron- gen. Boebka slaagde in zijn eer ste poging en was daarmee reeds winnaar. De jonge Öus liet daarop de lat op 5,75 meter leggen en slaagde opnieuw na zijn eerste aanloop. Vervol gens vroeg hij een hoogte van 5,86 meter, een centimeter bo ven zijn week oude record. Hij miste de hoogte, waarna hij verzocht de lat naar 5,87 meter te brengen. De jury vol deed aan dat verzoek en Boeb ka passeerde de lat moeiteloos. Bij nameting bleek de hoogte niet 5,87 maar 5,88 meter te zijn geweest. De Fransman Thierry Vigneron, tot 26 mei wereldrecordhouder met 5,83 meter, eindigde als derde met 5,60 meter. „Ik ben nog lang niet in top vorm", vertelde Boebka, die LISSABON (SID) - Het voet balelftal van Joegoslavië heeft in Lissabon met 3-2 gewonnen van Portugal. Slechts 10.000 toeschouwers zagen in de tweede helft de winnende treffer van Stojkovic uit een strafschop. Voor rust had de thuisploeg, die ondanks de nederlaag re delijk voor de dag kwam, tot twee keer toe een voorsprong genomen door de beste speler aan Portugese zijde, Jordao. Susic en Halilovich maakten de gelijkmakers, beide uit een vrije trap. In de tweede helft wisselden de twee ploegen vijf spelers. Bij Joegoslavië ontbrak Milko Djurovski. De aanvaller van Rode Ster heeft een hersen schudding. Hij valt waar schijnlijk af voor het toernooi om het Europees kampioen schap in Frankrijk. Evenals Joegoslavië is ook Portugal daar vertegenwoordigd. ROME (AFP) - De Europese voetbalunie, de UEFA, heeft bekend gemaakt dat de finales van het Europacup voor landskampioenen en beker winnaars voortaan op neu traal terrein zullen worden gehouden. De voetbalunie nam het be sluit al voor de eindstrijd in het Europacup 1-toernooi tus sen AS Roma en Liverpool, die in het stadion van de Italiaan se vereniging werd gespeeld. De president van de UEFA, Jacques Georges, verklaarde donderdag dat de risico's bij het laten spelen van de eind strijd in het stadion van een van de twee finalisten, te groot zijn. „Voortaan wachten wij de kwartfinales af, voordat wij een besluit nemen over de plaats waar de eindstrijd wordt gehouden". De voetbal unie werd door de zware onge regeldheden na het duel, waarbij tenminste een dode viel en meer dan veertig men sen gewond raakten, alleen maar in zijn mening gesterkt. zelf ook verbaasd was over zijn prestatie. „Het was de be doeling, dat ik eind juli opti maal zou presteren. Ik kan dus misschien nog hoger komen". De Rus wilde geen commen taar leveren op het feit dat hij niet naar Los Angeles gaat. De Pool Wladislaw Kozakiewicz, die zijn Olympische titel van Moskou in Los Angeles niet zal kunnen verdedigen had wel commentaar. „Dit is een politieke beslissing. Ik zou overal ter wereld willen sprin gen". Sergei Boebka heeft de laat ste twee jaar geweldige vorde ringen gemaakt. In 1982 was hij als 18-jarige de beste ju nior met de polsstok met een hoogte van 5,55 meter. In 1983 verbeterde hij zijn persoonlijk record tot 5,71 meter, waaraan hij nu inmiddels alweer ze ventien centimeter heeft toe gevoegd. De zes meter komt daarmee in zicht. Drie andere wereldrecord houders zorgden in Parijs eveneens voor uitstekende prestaties. Tamara Bykova (Sow) sprong 1,96 meter hoog en zag haar pogingen op twee meter net mislukken. Verspringster Anisoara Cusmir, wereldrecordhoudster met 7,43 meter, passeerde voor de eerste maal dit seizoen de grens van zeven meter: 7,03 meter. De Roemeense, die vo rig jaar augsutsus door Heike Daute van de wereldtitel werd afgehouden, is in Los Angeles de grote favoriete voor het goud. Jarmila Kratochvilova, de tweevoudige wereldkampioe ne en wereldrecordhoudster op de 400 en 800 meter, won de 800 meter in 1.58.53 voor Olym pisch kampioene en oud-we- reldrecordhoudster, Nadesja Olisarenko (Sow) met 1.58,87. Wereldkampioen Zdzislaw Hoffman (Pol) won het hink- stapspringen met 17,34 meter. Sergei Boebka tijdens zijn recordsprong in het Stade Saint Denis in Parijs. "Wteagg r» lSSm. Hgg-, msBL. x=-—z~. m. III PARIJS (RTR) - De snelheidsport op het ■water heeft een week na het noodlottige ongeval van de Italiaan Luigi Valdano bij races in Den Bosch opnieuw een slachtoffer geëist. Bij de training voor de Grote Prijs van Parijs op de Seine voer de 35-jarige Fransman Gerard Bar- thelemy zaterdag over een obstakel in de rivier en sloeg over de kop. Hij overleed enkele uren la ter in een Parijs' zie kenhuis aan zijn ver wondingen. Op boven staande foto is Barthe- lemey links in het wa ter terechtgekomen. Even later zal zijn boot (rechts in de lucht) bo ven op hem landen. - FOTO AP BUFFALO (ANP) - De Amerikaan Livingstone Bramble heeft I in Buffalo de wereldtitel boksen in het lichtgewicht (WBA-vet. sie) veroverd. Bramble versloeg zijn landgenoot Ray 'Boon Boom' Mancini. Arbiter Marty Denken stopte het gevecht is veertiende ronde. De partij was op vijftien ronden vastgesteld. De nieuwe titelhouder in het weltergewicht is Gene Hat cher, eveneens een Ameri kaan. Hatcher won door inter ventie van de scheidsrechter van zijn landgenoot Johnny Bumphus. Arbiter Johnny Lo- bianco staakte de strijd in de elfde ronde. Carlos de Leon uit Porto Ri co heeft zijn wereldtitel bok sen in de op een na zwaarste gewichtscategorie (WBC-ver- sie) behouden. Carlos 'Sugar' De Leon won in Oakland op punten van de Nigeriaan Bas- hiru Ali. Het gevecht in het lichtzwaargewicht, de klasse boven het halfzwaargewicht, ging over twaalf ronden. VERONA (AFP) - Tijdens at. I letiekwedstrijden in Verona heeft de Cubaanse Silvia Cos- ta 1,99 meter hoog gesprongen. Dat is de beste prestatie van dit seizoen. Oud-wereldrecordhoudster en Olympisch kampioene Sara I Simeoni, die geruime tijd op de atletiekbanen afwezig is geweest, sprong over 1,92 me ter. APELDOORN (ANP) - De heren van De Veluwe en de dames van Torenstad hebben zondag in Apeldoon de tafeltennisbeher veroverd. Het thuispelende De Veluwe won van Valkenswaard met 6-4, terwijl Torenstad Amsterdam'87 met 3-1 versloeg De Veluwe, de Nederlandse kampioen met Henk van Spanje weer in de gelederen, had tegen Valkenswaard on der andere te maken met de nieuwste aanwinst van de Limburgers, Raymond de Pr- ophetis. De Belgische titelhouder won in de eerste wedstrijd verrassend van Henk van Spanje in drie games. Hij ver loor echter van Paul Haldan. De Roemeen bleef zondag on geslagen door ook Han Goot- zen in twee games te verslaan. Henk van Spanje herstelde zich van zijn nederlaag tegen De Prophetis door Gootzen te verslaan. De beslissing tussen Nederlands sterkste teams viel pas in de laatste partij toen Jaap van Spanje in twee ga mes won van Frank Boute. Bij de dames was lands kampioen Torenstad duidelijk te sterk voor Amsterdam '78. Mirjam Kloppenburg en Jan tien Jansma gaven Judy Wil liams en Sandra Westra wei nig uitzicht op een goed resul taat. Alleen het dubbelspel ging TOKIO (Reuter) - Noord-Ko rea heeft besloten geen af vaardiging te sturen naar de Olympische Spelen. Dit blijkt uit berichten van het Noordkoreaanse persbu reau, die zijn opgevangen in Tokio. De beslissing werd eni ge uren voor het verstrijken van de inschrijvingstermijn bekendgemaakt. LONDEN (SID) - Drie dagen na de overwinning van FC Li verpool in de finale van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen tegen AS Roma en de eerdere vero- verering van de UEFA-beker door Tottenham Hotspur heb ben de Engelse voetbalfans moeten ervaren dat er een we reld van verschil ligt tussen het nationale clubvoetbal en het nationale team. In het Wembleystadion in Londen verloor het Engelse voetbal elftal voor 38.000 toeschouwers met 0-2 van de Sovjet Unie. De Russische doelpunten kwamen in de tweede helft op naam van Gotsanov (53) en Ptrotassov (89). De grote uit blinkers in het team van de Sovjet Unie waren Oganesian en Blosjin. De Engelse toeschouwers, die zeer ontevreden waren met de prestatie van hun nationale team, eisten met spreekkoren het vertrek van Brian Robson, die sedert 1982 trainer is van de nationale selectie. ZWOLLE (ANP) - Co Adriaanse wordt de nieuwe trainer van PEC Zwolle. De 36-jarige Adriaanse tekende een contract voor twee jaar met de eredivisie-club. Adriaanse is de opvolger van Cor Brom. Als voetballer kwam Adriaanse uit voor FC Utrecht. Bij PEC maakt hij zijn debuut als trainer in het betaald voetbal. verrassend naar de hoofdste- delijke formatie. De gedetailleerde uitslagen zijn: De Ve luwe-Valkenswaard 6-4: Henk van Spanje-Raymond de Prophetis 16-2121- 15 17-21 Jan Vlieg-Frank Boute 10-2115- 21 Paul Haldan-Han Gootzen 21-16 21-13 Jaap van Spanje-Bert Schoofs 21-13 21- 17 H. van Spanje/Haldan-De Prophetis/ Gootzen 21-17 21-18 Vlieg/Marco Ka- minsky-Boute/Schoofs 22-20 13-21 11-21 H. van Spanje-Gootzen 14-21 21-18 21-19 Vlieg- Schoofs 12-21 21-17 18-21 Haldan- De Prophetis 21-19 18-21 21-15 J van Spanje-Boute 21-17 21-17 Eindstand: 1 De Veluwe 2. Valkenswaard 3. Orion 4 Hooge Huys 5. Quick '37 6. Middelburg Zuid 7. Tempo Team 8. Shot Torenstad- Amsterdam '78 3-1 Mirjam Kloppen- brug-Judy Williams 21-13 21-16 Janhen Jansma-Sandra Westra 21-16 25-23 Kloppenbrug/Jansma-Williams/Westra 21-16 19-21 22-24 Kloppenbrug-Westra 21-8 21-11 Eindstand: 1. Torenstad 2. Amsterdam '78 3. Shot 4. Treffers 5. Ko- ninglust 6. OTTC 7. Middelburg Zuid Tempo Team. UTRECHT (ANP) - De Ko ninklijke Nederlandse Dam bond heeft zaterdag tijdens de algemene vergadering ia Utrecht vice-voorzitter Wim van Dongen gekozen tot volger van de tussentijds af getreden voorzitter Paul Gilis- sen. Oud-wereldkampioen Piet Roozenburg, die van 1972 tot 1977 ook al deel uitmaakte van het bondsbestuur, keerde in dit college terug. Hij volgt penningmeester Frits van Vloten op. Het bestuur werd, mede gelet op de financiiele positie van de bond, terugge bracht tot negen man. Van Vloten en de tussentijds afge treden wedstrijdleider Thom Nobbe werden benoemd tot erelid. LEUVEN (ANP/Belga) - Stijn Jaspers heeft tijdens interna tionale atletiekwedstrijden in Leuven de 5000 meter gewon nen in 13.24,46. Jaspers voldeed daarmee aan de limiet, die bet NOC en de KNAU hebben ge steld voor deelneming aan de Olympische Spelen. Tevens benaderde Jaspers het zes jaar oude Nederlandse record van Gerard Tebroke (13.21,7) tot op minder dan drie seconden. De in de Verenigde Staten studerende Jaspers verwees in de eindsprint de Engelsman Paul Davis'hae naar de tweede en de Belg Bob Verbeeck naar de derde plclclts De tijd van Stijn Jaspers be tekende de beste wereldsei- zoenprestatie. De Haarlemmer was met zijn tijd van 13.24,46 bijna drie seconden sneller dan de Westduitser Uwe Monckemeyer, die op 16 mei w Koblenz de 5000 meter 1» 13.27,05 liep. UiUlag: 1. Jaspers (Ned) 13.24.46. 2 .Da vis'hae (Eng) 13.24,59, 3 Verbeeck <w» 13.24,73, 4. Gees (Bel) 13.26.13, 5. Ros*211 (Bel) 13.28,89. HOOFDKLASSE Allen W Deetos Dalto-Blauw Wit SCO-Arctiipel PKC-DOS '46 Rhoda-Fortuna PKC 17 12 1 4 25 DOS '46 18 11 3 4 25 Rhoda 18 8 5 5 21 Deetos 18 9 3 6 21 Fortuna 18 8 4 6 20 Blauw Wit 18 7 3 8 17 SCO 17 6 3 8 15 Archipel 18 6 3 9 15 Dalto 17 5 2 10 1Z Allen W. 17 2 1 14 5 4-10 10-14 10-10 203-168 148-124 148-136 157-1» 142-142 150-155 125-1» 116-129 142-154 90-134 sALICE TERME - Het verlies dat Johan van de Velde zaterdag in de tijd rit van de Giro leed tegen concurrenten als Moser, Visentini, Argentin en fignon, had de Rijsber- genaar ingecalculeerd. ,Ik had in feite niet op meer mogen hopen. Het parkoers was geheel vlak. Voor mij een na deel. Als het wat heuvel achtig zou zijn geweest, bad ik de schade wat kunnen beperken", liet bij gisteren op de rustdag vanuit hotel Clementi in Salice Terme weten. Voor Van de Velde geldt Moser nu als de grote favoriet voor de eindzege. „Ik denk dat Moser niet een, twee, drie naar huis zal worden ge reden. Ik vrees namelijk een beetje dat het in de cols niet lastig genoeg zal blijken. De beste moge lijkheid om Moser eraf te fietsen is woensdag, als de Stelvio, een echte reus, beklommen moet wor den. Na de top is het ech ter nog een heel eind naar de finish, waardoor de mogelijkheid ruim schoots aanwezig is om terug te komen. Dat wil echter niet zeggen dat ik berust. Ik zal op de Stel vio in de aanval gaan. Als ik voorop kom, hoop ik echter wel dat ik een paar goede renners bij me heb, want dat lijkt me de enige kans om vooruit te blijven". In de andere bergetap pes acht Van de Velde de kans op behoorlijke ver schillen nog kleiner. „Maandag is er op het laatst een 25 kilometer lange klim naar de aan komst. Erg steil is het echter niet, zodat ik een behoorlijke groep aan de streep verwacht. Ook aan het eind van de week, in de etappe met vijf cols zie ik niet zo heel veel gebeu ren, want de meeste van die cols hoeven niet van onderen af aan beklom men te worden. Al met al staat het er daarom vol gens mij florissant voor Moser voor. En als hij al wat tijd verliest in de bergen, kan hij dat op het laatst in de tijdrit nog goedmaken". COL DE ROUSSET - Peter Post heeft Bert Oosterbosch (kaakholte-ontsteking) en Theo de Rooy (ribbenbreuk) opgenomen in zijn ploeg voor de Ronde van Zwitserland, die volgende week woensdag be gint. In de Ronde bekijkt de ploegleider of ze fit genoeg zijn voor de Ronde van Frank rijk. Post heeft voor Zwitserland verder Phil Anderson (Aus), Guy Nulens, Eric Vanderaer- den, Eddy Planckaert (allen °elg), Peter Winnen, Henk «bberding, Gerard Veld- scholten en Johan Lammerts ^ongewezen. °ÜD-GASTEL - Eric Vande- rierden heeft zondagavond Profcriterium in Oud- astel op zijn naam geschre- n' De. jonge Belg had in de ndsprint geen enkele moeite p medevluchters Cees 'em, jan Jonkers, Johan canunerts, Theo Smit en Jos Upper de baas te blijven. LH»?DEL (ANP) - Het ge jubel van de jury en de tijd- R„„J0edinSen in oiympia's hebben meer wijzigin- m de top van het klasse- gebracht dan de ruim 350 Na j Sen in het weekeinde. ;e etappes van zaterdag en der iv 's de 22"jarige Braban- «rste ^"hoeven de nieuwe ti. man in het algemeen "assement. Sen Verschillen in de top tus- Sovi,-Oeven, Nijdam en de "e rijders Saitov, Rosmia tijd Worden echter nog al- Het n"1 ,seconden uitgedrukt. voor a °ers van de ron<ie is, Zuid.?6 karavaan dinsdag in het '/"burg zal rijden, door van wind niet aanlt genoeg om massa- itlei„0msten te vermijden. De v%rn VerscTullen zijn dan ook dien ,arnelijk tot stand geko- denro°°r tijdsvergoedingen in stree®miesPrints, aan de eind- porti? ea door de buiten pro- ploe„.n®^ vergoedingen uit de des;!, idrit. Verhoeven en "Iets hebben die toevals-

de Stem | 1984 | | pagina 10