AJ medewerker Begeleiding en Ontwikkeling m/v Ptt all-round vervangers (m/v) A Ptt Machinefabriek 'BREDA' Sectiechef m/v autopolis/-acceptatie verkoper kantoormachineSm) C^ASPA HOOFD KONSTRUKTIEBURO (m/v) A organisatii orgahisatii Sektor Algemene Werktuigbouw sociale dienstverlening Bravenboer Scheers delta lloyd (2-ploegendienst) c. vakdocent verpleegkunde m* de stem van zaterdag 26 me11984 B.V. Machinefabriek 'Breda' voorheen Backer en Rueb Opleiding Sociale Dienstverlening. part-time opleiding volwassenen. katholieke leergangen Bravenboer Scheers B.V. JONGE M.T.S.-ER BOUWKUNDE OF WEG EN WATERBOUW ptt telecommunicatie Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV is een van de grotere verzekeringsbedrijven in Nederland, met werkmaatschap pijen voor levens- en schade verzekeringen, beleggingen en vastgoed. Jaaromzet: ruim 2,5 miljard gulden. Het totale personeelsbestand telt momenteel zo'n 3.200 mede werkers. Op het Administratiekantoor Tilburg van Delta Lloyd Schade verzekering NV werken ongeveer 115 mensen, waarvan ca. 25 binnen de afdeling Autopolis/ -acceptatie. Voor een van de secties binnen deze afdeling zoeken wij een sectiechef. Voor deze functie zoeken wij een man of vrouw met middelbare schoolopleiding en Assurantie B- diploma, die in staat is op een prettige manier leiding te geven. U geeft leiding aan ca. 10 mede werksters, die de beoordeling en acceptatie verzorgen van risico's in de autosector en wijzi gingen in autoverzekeringen behandelen. U zorgt voor een goede taakverdeling en levert ook zelf een bijdrage aan de werkzaamheden. U rapporteert aan de chef van de afdeling. Voor meer informatie en solli citatie kunt u zich wenden tot Delta Lloyd Schadeverzekering NV, afdeling Personeelzaken, tav. de heer A. Broers, Gasthuis- ring 14, 5041 DS Tilburg. Telefoon (013) 43 86 25, toestel 230. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties worden behandeld volgens de Delta Lloyd-sollicitatiecode, welke gebaseerd is op richtlijnen van de Nederlandse Vereniging voor Personeelbeleid. a. stafdocent verpleegkunde m* b. administratief-sekretarieel medewerk(st)er van zate f Volkswagen. Deg B.V. Machinefabriek „Breda", voorheen Backer en Rueb, heeft een uitgebreid produktieprogramma in de sektoren Algemene Werktuigbouw en Ketel- en Apparatenbouw. De belangrijkste aktiviteit van de sektor Algemene Werktuigbouw betreft engineering en fabrikage van eindverpakkingsmachines, welke onder de handelsnaam Breda Packaging op de markt gebracht worden, zoals karton- en krimpfolie-verwerkende verpakkingsmachines, palletiseermachines, complete eindverpakkingslijnen. Wegens aanstaande pensionering van de huidige funktionaris zoeken wij een ervaren werktuigbouwkundig ingenieur voor de funktie van Deze staffunktionaris is verantwoordelijk voor de engineeringsaktiviteiten van de sektor en nauw betrokken bij de commerciële aktiviteiten via het onder hem ressorterende projekten- en calculatieburo. Deskundige en inventieve inbreng wordt verwacht bij het innovatiegebeuren. Onze gedachten gaan uit naar iemand, die aan de volgende vereisten voldoet: - Werktuigbouwkundig ingenieur op T.H.-niveau. - Grondige kennis en ervaring op het gebied van ontwerp en constructie van machines. - In staat zijn effektief leiding te geven. - Goede kontaktuele eigenschappen (in- en extern). - Goede uitdrukkingsvaardigheid en kennis van moderne talen. Tot aanbeveling strekt: bekendheid met verpakkingsmachines, kennis van bewegingsmechanismen en moderne besturingssystemen, bekendheid met toepassing van CAD/CAM. Een psychologisch onderzoek kan in overleg deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de direktie. Postbus 3260,4800 DG Breda Tel.076-879240. Telex54025 In augustus start de Katholieke Leergangen o.a. in Breda en - bij voldoende belangstelling - ook in Bergen op Zoom weer met een door het rijk officieel erkende opleiding De lessen: worden gegeven overdag en/of in de avonduren, gedurende twee dagdelen per week. Deze 3-jarlge middelbare beroepsopleiding richt zich op de werkvelden: bejaardenwerk, gezinszorg, sociale diensten, gehandicapten, buitenlanders, jongeren, woningbouwverenigingen, buurthuiswerk, thuislozenzorg, ombudswerk, telefonische hulpdiensten, vrouwenwerk, informatie en adviescentra, enz. Vanaf het 2e jaar dient men werkervaring op te doen gedurende 20 uur per week: of in loondienst, of als stagiaire, of als vrijwilliger. Het cursusgeld; bedraagt f 450,- per jaar. Vooropleiding: Mulo, Mavo-4, of gelijkwaardig. Leeftijd: vanaf 19 jaar. Aanvraag van prospectus en inschrijfformulier, of voor inlichtingen: Katholieke Leergangen, Tivolistraat 10, 5017 HP Tilburg, Katholieke Leergangen, Nieuwe Boschstraat 26a Breda Telefoon: 013-427123 (Tilburg) of 076-145861 (Breda). met vestigingen te Terneuzen, Middelburg, Spijkenisse en Zelzate (B.). Een veelzijdig raadgevend ingenieursbureau, dat actief is op vele technische terreinen: een dynamisch bedrijf met een duidelijke eigen mening. Uitgesproken voorstander van een geïntegreerde werkwijze. Internationaal geo riënteerd met een hoofdkantoor in Terneuzen en vestigingen in Middelburg, Spijkenisse en Zelzate (België). Wij zoeken voor ons kantoor in Terneuzen die opgeleid wil worden als all-round tekenaar beton- en staalkonstrukties. Over uw plaats en mogelijkheden in ons be drijf willen wij graag met u in alle openheid spreken. Een goede start lijkt ons een korte brief met alle terzake doende gegevens. Zet u op de envelop „sollicitatie". Raadgevend ingenieurs Postbus 55 4530 AB Terneuzen Lid Nethconsult - Het telefoondistrict Breda (1500 medewerkers) is verantwoordelijk voor de afzet van telecommunica- tieprodukten en -diensten aan particuliere en zake lijke gebruikers in de provincie Zeeland en het westelijk deel van de provincie Noord-Brabant. Binnen de Personeelsdienst functioneert het team begeleiding en ontwikkeling. In dit team van 4 me dewerkers is een vacature ontstaan. Het werkterrein van de man of vrouw Begeleidt veranderingsprocessen en reorganisatie. Geeft trainingen in sociale vaardigheid. Begeleidt medewerkers in hun eigen werksituatie op het gebied van leidinggeven, samenwerken en com municatie. Draagt bij aan de ontwikkeling van methoden voor het begeleidingswerk en aan de verdere uitbouw van het personeelsbeleid. Onze wensen HBO-opleiding PW. Bereidheid verdere interne opleidingen te volgen. Vermogen binnen redelijke termijn de genoemde werkzaamheden zelfstandig te verrichten. Bij voorkeur ervaring in een vergelijk bare functie. Wat wij bieden Maximaal f 3726,- bruto per maand. Jaarlijks7 Vi vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. De sollicitatie Indien nodig wordt informatie verstrekt door ing. A.C. Groot Roessink, (076) 23 40 50, privé (01621) 1 42 11. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 49/84 op de brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Centrale Directie der PTT, hoofd CAPL Postbus 30000 2500 GA 's-Gravenhage Telefoondistrict Breda Spaklerweg 4 (bij Amstelstatiori) 1096 BA Amsterdam Op de afdeling Bereiding Suikerwerk kunnen op korte termijn nog enkele medewerkers worden geplaatst, die opgeleid willen worden tot All-round Vervanger. Een All-round Vervanger, het woord zegt het al, is een medewerker die op diverse plaatsen op de afdeling ingezet kan worden. Dit kan uiteraard echter pas na het succesvol afsluiten van diverse werkstages en interne opleidingen Op de plaats waar de ARV-er ingezet wordt is hij verantwoordelijk voor het bedienen van de hem toevertrouwde apparatuur en de kwaliteit en kwantiteit van het door hem geproduceerde halffabricaat. Dit geschiedt aan de hand van bedieningsvoorschriften en receptuur. Voor deze functie zoeken wij medewerkers die minimaal een afgeronde LTS-B of -C opleiding hebben (metaal/electro) en die in staat moeten zijn in de nabije toekomst een VAPRO (Vakopleiding Procesindustrie) of LSBL (Landelijke Stichting Beroepsopleiding Levensmiddelenindustrie) opleiding te volgen. Daarnaast is een flexibele instelling vereist. Wij denken aan kandidaten in de leeftijd van 18 tot 35 jaar. Van Melle biedt: - een aanvangssalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van maximaal f 2691,50 bruto per maand; - een financiële doorgroeimogelijkheid naar maximaal f2874,50 bruto per maand; - een 2-ploegendiensttoeslag van 15%; - 25 snipperdagen; - 8% vakantiegeld; - gratis bedrijfskleding. Voor eventuele informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Ine Schilperoord, afdeling Personeelszaken. Uw uitgebreide sollicitatiebrief kunt u richten aan: Van Melle Nederland B.V., t.a.v. de heer C. M. Rosier, Hoofd Personeelszaken, Zoete Inval 20, 4815 HM Breda. Van Melle Nederland B.Vproducent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van het Van Melle concern Andere dochterondernemingen zi/n gevestigd in België. Duitsland, Frankrijk, Engeland, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen STICHTING CENTRALE SCHOOL VOOR OPLEIDINGEN IN DE GEZONDHEIDSZORG Stichting Centrale School voor Opleidingen in de Gezondheidszorg roept sollicitanten op voor de funkties van t.b.v. de ZV-opleiding, fulltime aanstelling t.b.v. de ZV-opleiding, 0,8 aanstelling t.b.v. de ZV-opleiding Voor bovengenoemde vakatures, welke per 1 augustus 1984 ontstaan, gelden de volgende gegevenheden: Ad. A: De aan te stellen funktionaris zal worden belast met uitvoering van lestaken van het leerplan Verpleegkunde. Daarnaast wordt verwacht dat men in nauwe samen werking met de vaste staf en vakdocenten mede uit voering geeft aan het verder ontwikkelen van het schoolwerkplan. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A en/of B en voortgezette opleiding (DO/HO/MO-verpleegkunde). Ervaring in het inservice- onderwijs strekt tot aanbeveling. Daarnaast achten wij ervaring in het verpleeghuis, bij voorkeur in een psycho- geriatrisch verpleeghuis noodzakelijk. De aanstelling zal een tijdelijk karakter dragen van 1 jaar. De mogelijkheid voor omzetting in een aanstelling voor onbepaalde tijd is niet bij voorbaat uitgesloten. Ad. B: De aan te stellen funktionaris zal o.a. speciaal worden belast met: het sekretarieel ondersteunen en archiveren van het onderwijsgebeuren; het voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen; het verzorgen van korrespondentie en leerlingen-administratie; het verrichten van voorkomende, receptionele werkzaamheden. Van gegadigden wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het diploma MEAO, sekretariële richting, dan wel soortgelijke opleiding. Voor de onderhavige funktie achten wij zelfstandigheid, werkervaring en een goede steno- en typevaardigheid noodzakelijk, alsmede een goede beheersing van de Nederlandse taal. Het bezit van een auto is noodzakelijk. Een eventuele uitbreiding naar een fulltime aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Ad. C: De aan te stellen funktionaris zal voornamelijk worden belast met uitvoering van lestaken van het leerplan Verpleegkunde. Naast een vast lessenpakket verwachten wij een bereidheid om als "pool-docent" te fungeren, ingeval van ziekte, studieverlof of anderszins van vaste medewerkers. De vakdocent zal vooralsnog tijdelijk worden aangesteld tot het eind van het jaar. Op de aan te stellen funktionarissen is de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Het salaris is afhanke lijk van opleidingen ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt. U kunt zich daartoe richten tQt de volgende funktionarissen: Ad. A C: mw. M'aanicus-aié Kruif, teamkoördinator ZV-opleiding (076-227527). Ad. B: mw. A. Rombouts, teamkoördinator O.O.P. (076-225120). Sollicitaties dienen binnen 7 dagen te worden gericht aan de direkteur, de heer R. Weemaes, Zuilenstraat 96a, 4813 AC Breda. ASPA-BREDA BV is een van de negen verkoop- bedrijven van ASPA BV, een groepsonderneming van de SAMAS-GROEP NV. Wij leveren een zeer uitgebreid artikelassortiment op het gebied van kantoorautomatisering, kantoor- en projektinrichting, tekenkamerinrichting en hulp middelen voor de administratieve organisatie aan bedrijven en instellingen. Voor onze verkoopgroep kantoormachines, waarin o.a. opgenomen zijn copiers, tekstverwerkings- apparatuur en microcomputers, zoeken wij een die met zijn verkoopervaring onze aktiviteiten gaat intensiveren in West-Brabant en Zeeland. Aan wie denken wij? Aan een verkoper in hart en nieren, een echte door bijter die start om te winnen. Zijn verkoopstaat, liefst verkoop van copiers en tekstverwerkingsapparatuur, is daarvan het bewijs. Leeftijd tussen 25 en 40 jaar. Daarvoor zijn nodig: opleiding HAVO, MAVO/MEAO of gelijkwaardig basiskennis van kopieertechnieken en/of kantoor automatisering dan wel de bereidheid zich deze kennis snel eigen te maken voortgaande studie, in overleg met ons bedrijf vanzelfsprekend doorzettingsvermogen, overtui gingskracht en de souplesse om met mensen om te gaan. Wij bieden u: zelfstandig werk in een prettig verkoopteam een perfekte opleiding aantrekkelijke toekomstmogelijkheden goede primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden bedrijfsauto of autokostenvergoeding. Voor telefonische informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer P. W. J. Coremans, tel. (076) 41 7080. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: aspa-breda bv overemer 8 postbus 3131 4800 DC breda Uw VA.G deak introduceert de nieuwel een auto willen waar dl De sportief-elegl markante achterkant, dj serievorm is geintegreE maar het begin. Stap in denieuv volgt op de andere. Del formaat dan u in deze kil rieur, de hoofd- en beenj breedte en de wielbasis |anqe, zorgeloze reizenl Met 575 liter effq be nieuwe Jetto de groei serie gebouwde limousir Zelfs met LPG-inlj ruimte over voor 'n comjj De nieuwe ach draagarm, koerscorrigej stabilisator is perfect opj afgestemd. De vooras met lengte elastische wielopl ging, comfort en spoorvl en uitlaat kregen door ee een 2x langere levensdi Met de 5 nieuwe concurrentie het nakijkej acceleratie als verbruik. De 66 kW I90 Dj een top van 176 km/h! Sj dan is er de 40 kW (55 f bruik van 1 op 175 bij 90 De uitrusting is ve ters en bellen, maar uitge Het verwarmings toonaangevend en subtie behaaglijk, royaal en sml maakte steun op dijbeen-; Bekijk de nieuwe, de hoogste kwaliteitsnon] heden van een echte Voll Dus: een lange drijfszekerheid, een minir kosten, een hoge inruilv 't gewone wilt stappen, gewisse. Test de nieuwe I vanaf f 20.694,-. ■X. Het telefoondistrict Breda is verank de telecommunicatievoorzieningen en Zeeland, voor zowel de zakelijk. Here markt. Binnen het district biel ling Bedrijfsorganisatorische ZakerT aan het management bij onderzoel vorming rond organisatievraagstuk invoeren van organisatiewijzigingei afdeling actief op het gebied van ii ziening, automatisering en niveaub organisatie-adviesgroep bestaat uit Het werkterrein van de organis; Doet onderzoek naar en adviseert 'eiden van organisatieveranderinge betrokken bij omvangrijke organisa zoals beleidsontwikkeling, besturin vragen, managementontwikkeling, samenwerkingsproblematiek en do Gesties. Treedt op als gesprekspai Management en in voorkomende g Mleider. Levert bijdragen aan het collega's en bij de vormgeving c.q. Van Hst in- en externe beleid van d< sdviesgroep. ÜQze wensen Academische of minimaal HBO-opI kaar bedrijfskundige richting. Ruim 61 organisatie-advieswerk. Moet ir advies- en werkrelaties op te bot v°0r sociaal-organisatorische aspec orn op creatieve wijze bijdragen te I °r9anisatiebeleid. Zelfstandig en in vanen werken. Goede mondelinge ""drukkingsvaardigheid. H ^Werkterrein van de organisa^ rr|cht onderzoek, adviseert over e

de Stem | 1984 | | pagina 6