Te ruime zege van Zeeland Nipt verlies van BC Sas geling v.o.n. Driedaagse populair bij renners en ploegleiders Tweede lustrum Oranje-Wit Axel Zeilen DONKSVEER WIKLERKLASSIMENT Finaleronden biljarten Dieleman nieuwe trainer Biervliet Trimkoers Biervliet Groot jeugdtoernooi bij Corn Boys Sas van Gent IPOLDER CEJ KOEPEL Mr PAGINA SPORT 2 Brigitte ronde-miss GRATIS OOSTBURG Oud Sluis in actie tegen Sluis Tussenstand klassementen T rimfederatie Zaalvoetbal in Den Dullaert Kampioenschap atletiek voor junioren Belangrijk handbal- toernooi in Terneuzen Jeugdtoernooi SV Oostburg Jeugd actief in Terneuzen A73 e aanvaarden: erde ééngezinswonin- de wijk per maand. RIJ WONEN! Tiatie, of voor een even- ig van één der wonin- onder kantoortijd wen- oor, tel. 076-222511. ^%.l leer BV. I lemstraot 1 Lbufl 3234, 4800 DE Breda »foon 076-222511 54273 7ATERDAG 26 ME11984 T14 >UW 'T GINNEKEN NROZENHOF- i woningen zijn te koop in ir nieuwbouwwoningen aan Breda-Ginneken. Deze wo- 3ct afgewerkt, goed geïso- verkocht met G.I.W.-garan- vanaf 146.400.-v.o.n. vegJ 97.000.- k.k. de hoekwoning op 121 m2 m. outsestraat124.000.- k.k. ing met tuin/berging o.h. zuid- lal, toilet, grote living, 3 slpks, Jerkamer. geldonk123.500.-k.k. g (open haard), 3 slpks, keu- r, bergzolder, en tuin o.h. zui- jstige ligging. erstraat130.000.- k.k. geheel geïsoleerde hoekwo- ig o.h. zuidw. Ind.: o.a. hal, li- keuken en 4 slpks. ilelhof139.000.-k.k. arage, met o.a. living (36 m2) 3 slpks., compl. badkamer, tuin o.h. zuiden met berging. Van DIJklaann.o.t.k. en ruime helft 2/1 kap met ga- 179.000.-k.k. met praktijkruimte (30 m2) en en haard, eetkamer, luxe keu- badkamer en zolder. ekstraat195.000.- k.k. ruime (500 m3l) helft 2/1 kap J 200.000.- k.k. atie gelegen luxe drie-kamer- if f aapkamers, toilet. De zolder- vaste trap. rkrijgen ie afhankelijk van ommen en forse rriendelijk, snel 3 uur. 'S-GRAVENPOLDER - De af delingsteams van Zeeland en Brabant die elkaar gister avond ontmoetten in 's Gra venpolder, hebben de 300 toe schouwers zeker kunnen boeien. De 4-0-overwinning, jjje de Zeeuwen behaalden was zeker verdiend, maar sterk geflatteerd. De Brabant se coach Hanne Veer stelde dan ook na afloop: „We speel den een wat ongelukkige wed strijd. Jammer dat we in de eerste helft defensief te veel steken lieten vallen". Inderdaad kon toen worden vastgesteld, dat de organisatie in de Brabantse verdediging bepaald niet klopte. Reeds na 4 minuten profiteerde Michael Dek van een dekkingsfout bij de gasten, 1-0. Kort daarop moest de Brabantse doelman John Walthaus al zijn talenten tonen bij een fraaie inzet van Flip de Haze. Na het openingsoffensief van de Zeeuwen schiep ook Brabant zich enkele kansen. René Donders zag zijn schot echter gestopt door Van den Dries en Van Zundert had be paald pech, toen hij de bal van de onderkant van de lat zag terugkomen. Vooral door het stuwende werk van de Zeeuw se middenvelder Adriaan Nieuwenhuijzen kon Zeeland het spel blijven dicteren. Toen Erik Bronnenberg zich op rechts fraai vrijmaakte en Henk Wielemaker lanceerde maakte deze geen fout2-0. Tevergeefs trachte de toch wel technisch goed spelende Brabanders de bakens te ver zetten. Zowel Roubosch als René Testing en René Donders hadden het in de voorste lijn bijzonder moeilijk tegen de stugge Zeeuwse defensie, waarin Huib Balthazar en Bert Peters heersten in het centrum. Toen uitblinker Nieuwenhuijzen het Zeeuwse team in de 32e minuut op 3-0 zette, was dit opnieuw het be wijs dat het goed draaiende Zeeland uitstekend raad wist met de geboden kansen. Bra bant daarentegen kon aanval lend slechts sporadisch een vuist maken. De rust ging met ongewij zigde stand in. Na de hervat ting werd er aan weerskanten nogal wat gewisseld, maar veel maakte dat niet uit. Bra bant ging wel wat druk uitoe fenen, maar niettemin bleef het Zeeuwse elftal moeiteloos overeind. Vooral omdat men ook in de persoonlijke duels sterker bleek. Uit een vrije schop van Flip de Haze bracht Nieuwenhuijzen de stand op 4- 0 en hoewel het Brabantse team met veel inzet bleef vechten voor een beter resul taat, wierp dit geen vruchten af. De te ver doorgevoerde combinaties waren namelijk een kolfje naar de hand van de Zeeuwse verdediging. Alleen met een schot van Jack Huiten had doelman Ron de Rijke nog enige moeite. De Zeeuwse coach Jaap van Maris, kon dan ook tevreden vaststellen: „Met dit team moeten we op 2 juni in Wasse naar tijdens het Nederlandse kampioenschap een heel eind kunnen komen". STERK VELD IN GROOT-AXEL Door Eddy de Schrijver AXEL - De juniorendriedaagse van Groot-Axel slaat bij de ploegleiders en renners geweldig aan. Dat blijkt uit het aantal deelnemers dat op het wedstrijdsecreta riaat is binnen gekomen. „We hadden zo'n 188 renners kunnen laten vertrekken, maar dat is te veel van het goede. Er gaan nu zo'n 120 junioren de strijd met el kaar aanbinden", aldus Walter van Acker, voorzitter van Wielerpromotion Groot-Axel. Ook de nationale selectie zou graag in Axel aan het ver trek willen staan met onder andere Daan Luyckx en Ste fan Rakers. De kans is echter erg klein daar de KNWU niet meer renners over de Zeeuwschvlaamse wegen wil laten rijden. Voorzitter Van Acker vindt deze handelwijze nu niet be paald joviaal, maar hij legt er zich natuurlijk bij neer. Van Acker: „Om de zaak te paaien wil men nu deze wedstrijd vanaf volgend seizoen inter nationaal maken. Maar we moeten eerst eens bekijken of deze driedaagse ook volgend jaar door zal gaan. In principe hebben we deze koers voor driejaar vastgelegd. Na afloop van deze driedaagse zal be kend worden of we ook vol gend seizoen blijven door gaan", aldus Van Acker. Voor de meeste ploegen is het een financieel moeilijke zaak om drie dagen de renners en begeleiders onder te laten brengen. Daarnaast moet de organisatie zorgen dat de be groting sluitend is. „En daar moet erg veel moeite voor ge daan worden. We hebben het er allemaal graag voor over", vertelt Harry de Mul, vice- voorzitter van Wielerpromo tion Groot-Axel. Donderdag 31 mei begint de juniorendriedaagse met een rit in lijn over meer dan 100 kilometer. De start wordt om 14.30 uur gegeven. De renners moeten vier omlopen van elk 25.1 kilometer afleggen. In te- AXEL - De organisatie van de juniorendriedaag se is in handen van Wie lerpromotion Groot- Axel. Het bestuur is als volgt samengesteld: Walter van Acker (voorzitter), Harry de Mul (vice-voorzitter), Pe ter Goethals (secretaris), Piet Vasseur (tweede se cretaris), Jo de Theye (penningmeester), Fred Baert (bestuurslid), Jo Verschuren, Piet Lenos, Freddy de Theye en Chris Martens (allen lid). Net zoals bij de Wim Hendriks Trofee voor amateurs in Koewacht zal Brigitte Wieles als rondemiss fungeren tij dens deze driedaagse. genstelling tot andere jaren komt de karavaan via de Kij kuit Axel binnen. Vrijdag 1 juni staan er twee onderdelen op het wedstrijd programma. Allereerst staat de race tegen klok gepland. De eerste renner vertrekt om 9.00 uur. Start is in de Berlaer- straat te Koewacht en de aan komst is in Zuiddorpe. De af stand bedraagt 9 kilometer. „Waarschijnlijk zullen de ver schillen dan groot worden en wie hier goed uit de verf komt heeft al een grote kans om de eindoverwinning in de wacht te slepen", meent Van Acker. Nog dezelfde dag, start 15.00 uur, wordt de rit Zuiddorpe- Axel gereden. De afstand be draagt ruim 90 kilometer. Er worden vier omlopen gereden. De aankomst is op de Kanaal kade in Axel. De laatste etappe, Koe- wacht-Moerbeke-Koewacht, op zaterdag 2 juni lijkt de zwaarste te worden. Dan moe ten de renners immers over de kasseien aan de Peerenboom in België. Tijdens de Wim Hendriks Trofee voor ama teurs bleek deze strook de scherprechter te zijn en niet alle junioren kunnen deze hin dernis goed verwerken. Dat bleek vorig j aar al. De start van deze etappe is om 11.00 uur, zodat de eind overwinnaar om omstreeks 13.40 uur bekend zal zijn. Wielerpromotion Groot- Axel kan rekenen op een select deelnemersveld. De Zuidwes thoek komt aan de start met onder andere Patrick Bol, Bas de Wit en Ruud Zijlmans. Dit trio heeft al menig goede uit slag bij elkaar gefietst. De wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen brengt onder lei ding van Stan de Bakker twee ploegen aan het vertrek Conno van de Sande, Jan Mobach, Patrick de Roek en Alex Mast aan het vertrek. In de andere ploeg zijn Arnold van Goe them, Wilfried de Krijger, Jos van Baal en Mare de Smet on dergebracht. Middelkamp is bijzonder sterk vertegenwoor digd met Antoine Goense, Pa- Mark de Smit, Arnold van Goethem en Alexander Mast (vlnr) poseren op de kasseien. FOTO WIM KOOYMAN trick Tolhoek en Kloosterman, Olympia Amsterdam lijkt de te kloppen formatie met 'sterren' als Raymond Ales, ex-nationaal kampioen Michel Cornelisse, Jos Mooy en Ter Schare. Fortuna Zundert heeft onder andere Theo Akker mans en Hans Oomen in de gelederen. Bij Willebrord Wil Vooruit zit Charles de Caluwé uit Terneuzen in de ploeg. Hij is erop gebrand om een goede prestatie te leveren in eigen streek met z'n trui van Willi- brord Wil Vooruit aan. (ADVERTENTIE) lederen voetbal bij aankoop van 200,- Brouwerijstraat 35 Telefoon 01170-2504 Van onze sportredactie AXEL - Dit jaar bestaat de Axelse supportersvereniging Oranje-Wit tien jaar. De vere- f6 Amateurs: 1 Corné Heeren St. Willebrord 126 punten, 2 Toon v.d. Steen Bruinisse 120,3 Edwin Rovers Roosendaal 117, 4 Jos Gevers «ijsbergen 115, 5 John de Crom Hoogerheide 113, 6 Martin Iriks Bergen op Zoom 102, 7 Jan Siemons Zundert 86, 8 Anjo van Loon St. Willebrord 85, 9/10 Matti de Baat de Heen, René Haast Rijs tergen 82,11 Jan Pley Kruiningen 81,12 Reinier Valkenburg Ber gen op Zoom 74, 13 Nico v.d. Klundert Hoogerheide 72, 14 Werner Wieme IJzendijke 71,15 Rinus Ansems Chaam Tonnie van Oor schot Prinsenbeek, René Boeren St. Willebrord 65. Junioren: 1 Baud Zijlmans Oud Gastel 153 punten, 2 Patrick Bol Hoeven 152,3 Corné van Rijen Hoeven 139, 4 Jac. Nieuwkoop Roosendaal 118, 5 Bas de Wit Zegge 116, 6 Antoin Goense Ovezande 104, 7 André de Bruijn St. Willebrord 102, 8 Patrick Tolhoek Yerseke 99, 9 Peter Wouters Zundert 83,10 Johan de Bruijne Rilland Bath 82,11 Ton- Ne Akkermans Zevenbergen 81, 12 Willem van Loenhout Nw. Vossemeer 76, 13 Richard van Nijnatten Hoeven 75, 14 T. Post Costerhout 61, 15 André v.d. Lindeloof Etten-Leur 59 punten. Jjieuwlingen: 1 Kees Smits Zundert 215 punten, 2 Anton Tak Oud Gastel 177,3 Paul Barten Zevenbergen 175,4 Jos Bol Hoeven 165, 5 Jan van Steen Fijnaart 153, 6 Jos v.d. Luytgaarden St. Willebrord J21,7 J. van Ginneken Etten-Leur 112, 8 J. Melsen Roosendaal 98, Jan v.d. Ameelen Terneuzen 95,10 J. Brans Rucphen 86,11 Bert Vermunt Etten-Leur 84, 12 J. Mobach Sluiskil 81, 13 Pierre Haast «ijsbergen 79,14 A. Frijters Rijsbergen 75,15 R. Tak Oudenbosch '2 punten. niging werd in mei 1974 opge richt, in de tijd van de oliecri sis, en startte met 124 leden. Inmiddels is dit aantal ge groeid tot 170 leden. Oranje- Wit zal dit jubileum vandaag vieren met een feestelijke bij eenkomst in cultureel centrum 'De Halle' in Axel. De feest avond begint om acht uur. Voorzitter Leon van Swaal van Oranje-Wit: „De oprich ting van de supportersvereni ging kwam tot stand, omdat gebleken was, dat er duidelijk behoefte aan bestond. We wil den graag steun verlenen aan het eerste elftal van Axel. Mo rele steun verlenen, zowel bij uit- als thuiswedstrijden. Voor de uitwedstrijden zijn steeds een of meerdere bussen be schikbaar. Bij iedere thuis wedstrijd houden we een ver loting, waarvan de opbrengst ten goede komt aan het jeugd- elftal van Axel. Voorts is er op elke eerste zondag van het nieuwe jaar een zaal voetbal toernooi voor de voetbalvere niging Axel en voor de leden met hun respectievelijke echt genote of verloofde is er een jaarlijkse contactavond". Tijdens de feestavond in De Halle is er zaterdag 26 mei een dansorkest. Er is ook een ver loting met fraaie prijzen. Hoogtepunt vormt een koud buffet, dat de leden wordt aangeboden. Van onze sportmedewerker MIDDELBURG - Vandaag worden de finaleronden ge houden van een groot biljart- toernooi voor teams, dat de Middelburgse vereniging 't Raedthuys de laatste maanden hield. Aan dit toernooi werd deel- BIERVLIET - Vierdeklasser Biervliet zal volgend jaar ge traind worden door Levien Dieleman. De Axelse oefen- meester kan bogen op een rij ke ervaring, want hij had on der meer al Schoondijke, Vo gelwaarde, Hulst en Koewacht onder zijn hoede. Afgelopen jaar laste hij een rustpauze in. Biervliet en Die leman gingen een eenjarige verbintenis aan. BIERVLIET - De trimmers kunnen op Hemelvaartsdag weer aan de slag tijdens de Geuzenkoers in Biervliet. De A- en C-categorie komen aan het vertrek. De C-trimmers bijten om 13.00 uur het spits af voor een koers over 40 kilometer. Daar na is het de beurt aan de A- trimmers met Heyboer, Van Waterschoot, Peters, Ver- plancke, Wullems, Boerman, De Valcke en de gebroeders Dubbeldam. De start is om 14.30 uur. De inschrijving vindt plaats bij café Het Oude Raedhuis in Biervliet. Het contactadres is E. Groosman, tel. 01152-1855. genomen door 22 ploegen uit alle streken van Zeeland, die waren verdeeld in twee pou les. De winnaars van die pou les en de teams die op de twee de plaats eindigden, komen zaterdagmiddag om half twee in actie in café Centrum te Middelburg. Dan worden de kruisfinales afgewerkt. LBV uit Lewedorp, eerste in poule A, speelt tegen het team, dat als tweede in poule B ein digde, 't Raedhuys. Op het an dere biljart speelt de nummer een uit poule B, SBC uit Sluis kil, tegen de nummer twee uit poule A, Dauwendaele uit Middelburg. De winnaars van die duels spelen de finaleronde die omstreeks half vier begint. De verliezers spelen om de derde plaats. TERNEUZEN - De DOW zeil- club houdt zaterdag 26 mei haar eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. De zeilwed strijden zullen op de Otheense kreek in Terneuzen worden gevaren. Er kan in de Laser-, Partner-, Handicap-, opti mist- en windsurfklasse wor den gestart. Van onze sportmedewerker SLUIS - Zaterdag 2 juni staat er op het Sluise sportcomplex aan de Zuiddijkstraat een wed strijd op het programma tussen Oud Sluis en het huidige team. Het team van Oud Sluis zal worden gefor meerd met spelers die destijds de promotie naar de vierde klasse van het zaterdagvoetbal wisten te bewerkstelligen. In hun gelederen ondermeer oud-trainer Gilbert Ver- caille. Scheidend trainer Jerome Boerjan maakt deel uit van het huidige team, dat afgelopen sei zoen uit de eerste klas af deling duikelde. De aan vang van deze wedstrijd is half drie. Voor aan vang van de wedstrijd zal het muziekgezelschap „Apollo" aantreden ter wijl er na de wedstrijd een gezamenlijke maal tijd voor genodigden in de kantine is. Het geheel wordt afgesloten met een feestavond. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Donderdag 31 mei houdt de voetbalvereni ging Corn Boys uit Sas van Gent het tweede CPC/UEFA-toer- nooi. Dat is een toernooi voor elftallen tot en met 21 jaar. Een uniek en op zich staand voetbalgebeuren in Zeeland. Het initiatief tot verwezen lijking van dit toernooi gaat uit van Corn Boys-trainer Hans Radt. Hij was het die drie jaar geleden een team in die leeftijdscategorie op de been wist te brengen en daar mee regelmatig vriendschap pelijke wedstrijden speelde. „Toen was het nog een moei zame zaak. Met pijn en moeite kreeg ik elf spelers tot en met 21 jaar bij elkaar. Mettertijd is dat enorm gegroeid, want nu kan Corn Boys al over ruim twintig spelers, die onder de UEFA-jeugd mogen worden gerekend, op de been brengen. Er zit dus duidelijk vooruit gang in en ik moet zeggen ook bij de nauwst betrokkenen, de spelers, leeft het bijzonder," laat Hans Radt weten. „De doelstelling om met spelers in die leeftijdsgroep aan het werk te gaan, was om daardoor een betere doorstro ming te krijgen van de jeugd naar het seniorenvoetbal. In zo'n UEFA-elftal kan de jeugd die op het punt staat om van de A-junioren naar de senio ren door te breken een hoop Van onze sportmedewerker HULST - René Heyboer uit Terneuzen en Jan van 't West einde uit 's-Heerenhoek staan momenteel aan de leiding in het De Stem-trimmersklasse- ment van Zeeuwsch-Vlaande- ren. Standen: A-trimmers: 1. J. van 't Westeinde ('s-Heerenhoek) 55 pun ten, 2. F. van de Berghe (Krabben- dijke) en P. Hoondert ('s-Heeren- hoek) 51, 4. D. Smits ('s-Heeren hoek) 48, 5. F. Gommers (Philippi ne) 45, 6. M. Hendrickx (Putte) 34, 7. F. van Waterschoot (Graauw) 33, 8. T. de Krijger (Philippine) en C. Verplancke (Biervliet) 22, 10. C. Boerman (IJzendijke) en F. Franse (Kwadendammme) 21; B-trim mers: 1. R. Heyboer (Terneuzen) 68 punten, 2. H. Peters (Biervliet) 32,3. C. van der Horst (Standdaarbui- ten) 26, 4. W. de Feber (Hoek) en Tonnie Hermans (Graauw) 25. Van onze zaalvoetbalmedwerker HULST - Zaalvoetbalvereni ging De Ster uit Hulst houdt vandaag een zaalvoetbaltoer nooi in Den Dullaert te Hulst. Aan dit toernooi doen de volgende teams mee: Hooizol der (kampioen van Zeeland), De Ster Hulst, De Smickel, Ir ma La Douce (Den Helder), De Poorter (Axel), twee teams van Ter Linde uit Antwerpen en zaalvoetbalclub Wommel- gem. Als scheidsrechters funge ren J. Leenknegt, L. Zaman en A. Bombeleijn. De algehele leiding is in handen van de heer W. Baart. De prijsuitrei king is om 19.30 uur in café De Ster. Van onze atletiekmedewerker HULST - Vandaag staan de provinciale atletiekkampioen- schappen voor C en D-junio- ren op het programma. Dit op de atletiekaccomodatie van het organiserende RKHAV, het gemeentelijk sportpark te Hulst. Zowel bij de jongens als de meisjes staat er op het pro gramma een sprintnummer, hordennummer, middenaf stand estafette en een aantal technische nummers varië rend van vier tot vijf. De be langstelling voor deze gesloten titelstrijd, wat inhoudt dat al leen de Zeeuwse verenigingen kunnen meedoen, is groot. De aanvang van deze kampioen schappen is 13.00 uur. Van onze basketbalmedewerker WONDELGEM (B.) - Aan de vooravond van de Zeeuwsch-Vlaamse beker-competitie speelde B.C. Sas in het Belgische Wondergem bij Gent een vriendschappelijke wedstrijd tegen B.C. S.I.V.I. Dit Belgische team is een van de vele 'bedrijfsploegen', voornamelijk bestaande uit bondsspelers uit diverse andere clubs. S.I.V.I. herbergt onder meer spelers als Willy de Clerq (le provinciale) en Luc Verheye (4e nationale). Geen licht klusje derhalve voor de Sassenaren, die voor de gelegenheid dan ook versterkt waren door gastspeler Mare Pieters. B.C. Sas begon onbekommerd aan de wed strijd en liep al onmiddellijk 5 punten uit voor S.I.V.I. kon tegen scoren. Daarna liep de wed strijd geheel tegen de verwachting in bijzonder gelijk op. De Sasse verdediging reageerde alert op de getructe aanvallen van met name Ver heye en de Meester (beiden goed voor 14 pun ten). Offensief moest BCS het voornamelijk hebben van de goed spelende Mare Pieters, die werkelijk vanuit alle standen raak schoot en dan ook niet minder dan 36 punten op zijn naam bracht. Bij rust was de achterstand dan ook draaglijk: 38-31. In de tweede helft nam S.I.V.I. echter allengs meer afstand van de Sassenaren, die te kampen kregen met een tijdelijke inzinking. De ervaren Belgische ploeg profiteerde uitstekend van de foutjes in de Sasse-verdediging en kon zodoen de uitlopen naar een 68-51-voorsprong in de 15e minuut. Op karakter, maar vooral ook via de ervaring van Peter Vaal en Koen Dehulsters (beiden 12 punten) en via de scoringsmachine Mare Pieters wist Sas terug te knokken tot 76- nuttige ervaring opdoen. Vooral ook, omdat we in vriendschappelijke wedstrij den meestal tegen senioren teams spelen en tijdens het toenooi dat er aan komt tegen allemaal jongens die aardig kunnen voetballen." Op donderdag 31 mei is het zover. Omstreeks elf uur> wordt het toernooi geopend en de finalewedstrijd zal om streeks kwart voor vijf gehou den worden. Om half zes volgt de prijsuitreiking in de kanti ne, die hoogstwaarschijnlijk verricht zal worden door bur gemeester Dusarduijn. Deel nemende UEFA-teams aan dit toernooi, dat op het sportpark De Valcke wordt gehouden, zijn: AZVV, Breskens, Kloe- tinge, Hoek, RCS, Sluiskil, Vo gelwaarde en Corn Boys. Deze ploegen zijn in twee poules on derverdeeld die een halve competitie afwerken en waar van de winnaars de finale zul len spelen. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De afdeling Zeeland van het Nederlands Handbal Verbond heeft de or ganisatie in handen van een veldhandbaltoernooi dat plaatsvindt op sportpark Oude Vaart te Terneuzen op zondag 27 mei. Aan dit toernooi doen heren en dames junioren mee. De deelnemende teams strijden voor een plaats die recht geeft op deelname aan het kam pioenschap van Nederland dat op 3 juni plaatsvindt bij Achil les uit Apeldoorn. Het toernooi begint zondag om 11.00 uur en de winnaars zullen om 16.00 uur bekend zijn. De deelne mende teams zijn bij de heren junioren (16-18 jaar): EDH (Den Haag), Wik (Rotterdam), Servadin-Tornado'70 (Breda) en EMM (Middelburg). Bij de dames junioren (16-18 jaar) zijn dit: BW Hellas (Den Haag), Wik (Rotterdam), HVO (Oosterhout) en Walcheren. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Met zesender tig teams geformeerd uit veer tien verenigingen houdt de ac tieve jeugdcommissie van de SV Oostburg dit weekeinde een groot jeugdvoetbaltoer- nooi. De elftallen komen uit alle jeugdcategorieën, vanaf F tot en met B. Zaterdag wordt het toernooi geopend om half tien, terwijl de laatste wed strijd om 16.25 uur is gepland. Zondag wordt om half elf begonnen, terwijl om vijf voor vijf de laatste wedstrijd wordt gespeeld. De prijsuitreiking staat om half zes op het pro gramma. De deelnemende verenigin gen zijn: Philippine, AZVV, Aardenburg, Schoondijke, RIA, Breskens, IJzendijke, Biervliet, Hoek, Terneuzense Boys, Cadzand, de kersverse eredivisionist MVV en het or ganiserende Oostburg. Met name MVV, dat uitkomt bij de C- en D-junioren, lijkt eefï grote trekpleister. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De voetbal vereniging Terneuzen houdl dit weekeinde het traditionele jeugdtoernooi. Aan dit toer nooi voor A-, B- en C-junioren en D- en E-pupillen wordt door niet minder dan 73 elftal len deelgenomen. Deze teams spelen hun wed strijden op de negen terreinen in het Terneuzense Zuider sportpark. Op beide dagen be ginnen de wedstrijden om ne gen uur 's morgens en de prijs uitreiking beide dagen is ge pland om vijf uur 's middags. De deelnemende verenigin gen zijn: Aardenburg; KFC Assenede, België; Advendo, Breda; Axel; AZVV; Kon. Berchem Sport, België; Clinge; DVVC, Dongen; Excelsior Balgerhoeke, België; Hoek; Jong Brabant, Berkel-En- schot; Kapelle; KSC Lokeren, België; Mifano, Mierlo; RCS; FSC Sint Gilles Waes, België; Sparta '25, Beek en Donk; SC Gastel, Oud-Gastel; Sprundel; STEEN; Terneuzense Boys; Tivoli, Eindhoven; FAC Waarschoot, België en VV Straatje, België.

de Stem | 1984 | | pagina 11