trant een ielaar Moser vaster op kop Verriet vecht argumentatie van KNAL aan HOCKEYTEAM VERSLAAT MALEISIË Tennisteam van Zweden onderuit ZWEDEN KLOPT MALTA Ploeg Raas rond met Godefroot Maradona betuigt spijt bij de koning NACompeftitie Wereldrecord Kristin Otto en Berndt Schipper derde Steens: geen operatie Van Boeckel niet op Roland Garros Winst Cooman en Olyslager Columbiaanse ploeg niet naar Dauphiné Noren bedwingen Hongaars team A56 Quality Circle Produced. In de Mitsubishi fabrieken werken toegewijde mensen aan uw Colt. Een aantal van hen vor men Quality Circles. Dat zijn groepen die op vrijwillige basis de kwaliteit perfektione- ren, de samenwerking stimuleren èn proble men oplossen. Het gevolg van dit systeem: de mensen voelen zich persoon- I lijk verantwoordelijk. I En seriewerk wordt niet als 'n routineklus afgedaan. Kortom: uw Colt is hun werkstuk. Waar ze zeer veel zorg aan besteden en nauw gezette kontroles op uitvoeren. En die ze 1 pas uit handen geven als 't perfekt is. Daarom behoort ook uw Colt tot het beste dat er op de we- I reld gebouwd wordt. I Wat onderstreept wordt door de toppo- I sitie die Mitsubishi in vrijwel elk betrouw- j baarheidsonderzoek inneemt. Afgebeeld model: ColtGLX en Colt Diesel. uw reklameboodschap essen het onderste it de kan! „SAGDENBURG (SID) - Kristin Otto heeft gisteren op de tweede dag van de Oost- duitse zwemkampioenschap- in Maagdenburg het we reldrecord op de 200 meter vTije slag verbeterd. Otto vol gde de afstand in 1 minuut 57,75 seconden. Daarmee jleef ze 48/100ste seconde on der de tijd, die de Amerikaan- je Cynthia Woodhead op 3 september 1979 in Tokio zwom. get tweede wereldrecord op de tweede dag kwam op naam ïan Jens-Peter Berndt. Hij iverd de snelste ter wereld op de 4i)0 meter wisselslag door aan te tikken in de tijd van 4 minuten 19,61 seconden. Daar mee was hij 17/ 100ste seconde sneller dan de Braziliaan Ri- cardo Prado in augustus 1982 de wereldkampioen- in Guayaguil in tijdens schappen Ecuador. Thomas Dressier brak het Europees record op de 100 me tervlinderslag. De Oostduitser legde de afstand af in 53,84 se conden. Daarmee was hij 16/ 100ste seconde sneller dan de Westduitser Mikhael Gross op 23 augustus 1983 tijdens de Europese titelstrijd in Rome. ARAGON (ANP) - De Span- Alfonso Guitierez heeft woensdag de eerste etappe van de Ronde van Aragon, van Aragon naar Monzon over 222 kilometer, gewonnen. Uitslag eerste etappe: 1. Alfonso Guiterez (Spa) 6 uur, 7 minuten en 3 seconden, 2. Frank Hoste (Bel) it, 3. Jos Schipper (Ned) z.t., 16. jac van Meer (Ned) z.t., 48. Johnny Broers (Ned) z.t., 49. Emiel Ker- stens (Ned) z.t., 50. Jos Alberts (Ned) z.t., 52. Mario van Vlimmeren Ned) zt. FOGGIA (AFP) - Francesco Moser heeft woensdag zijn lei derspositie in de Ronde van Italië verstevigd. Hij won de zesde etappe van Chieti naar Foggia over 193 kilometer. Door de zege streek de 34-jari- ge Italiaanse houder van het werelduurrecord twintig se conden bonificatie op. Moser maakte in Foggia handig gebruik van een uit looppoging van Laurent Fig- non, 800 meter voor de finish. De dinsdag als leider ont troonde Fransman probeerde in de laatste kilometer weg te komen om via de tijdvergoe- ding wat van zijn achterstand op Moser goed te maken. De Italiaan reageerde zeer attent. Als een raket schoot hij op zijn doel af, passeerde Fignon 200 meter voor de streep en trok onmiddellijk de sprint aan. Daarmee blufte hij ervaren sprinters als zijn landgenoot Argentin en de Zwitser Freu- ler af. Alleen Gilbert Glaus kon in het wiel van Moser blijven. De Zwitser, wereldkampioen bij de amateurs in 1978, kwam op de lijn dertig centimeter te kort. Voor Moser vormde de ritzege zijn tweede succes in de Giro. Eerder had hij al de proloog op zijn naam ge bracht. De bruisende finale maakte veel goed van het saaie wed- strijdverloop op de zesde dag. Na de bergetappe van dinsdag toonde de karavaan weinig initiatief en strijdlust. Pas dertig kilometer voor het ein de ontbrandde de strijd. Een lekke band van Contini werd door Visentini en Saronni aangegrepen om het tempo drastisch te verhogen. Onder hun impulsen werd het pelo ton in drie stukken uiteenge- scheurd. Wat Contini en zijn ploegmakkers ook in de laat ste kilometers probeerden, de hergroepering kwam niet meer tot stand en Contini ver loor een minuut en twaalf se conden op Moser. In de eerste groep van onge veer vijftig renners bevonden zich verder vrijwel alle kop stukken. Johan van de Velde mengde zich in de eindsprint en werd tiende. Zijn ploegge noot Frits Pirard bezette de elfde plaats. Na zijn zege werd Moser luid toegejuicht, maar ook voor Fignon bestond veel waardering. De kopman van de ploeg van Cyrille Guimard verrast door zijn aanvallende manier van rijden. Zelf ver klaarde hij, dat hij wel in de aanval moet om tijdwinst op Moser te veroveren voor de in dividuele tijdritten. „In die ritten wint Moser per kilome ter twee seconden op mij, als hij op dezelfde fiets rijdt als waarmee hij het werelduurre cord verbeterde. Daarom moet ik nu proberen winst te pak ken. Vooralsnog rijdt Moser echter formidabel en is hij de sterkste. Maar de ronde is nog niet afgelopen". Uitslag zesde etappe: 1. Francesco Moser (Ita) 193 km in 5.28.08 (met 20 sec. tijdvergoeding), 2. Gilbert Glaus (Zwi) (met 15 sec. tijdver goeding), 3. Pierangelo Bincoletto (Ita) (met 10 sec. tijdvergoeding), 4. Giuliano Pavaneiio (Ita) (met 5 sec. tijdvergoeding), 5. Laurent Fignon (Fra), 6. Moreno Argentin (Ita), 7. Acacio da Silva (Por), 8. Paolo Ro- sola (Ita), 9. Urs Freuler (Zwi), 10. Johan van de Velde (Ned), 11. Frits Pirard (Ned), 12. Eddy Schepers (Bel), 13. Alfredo Chinetti (Ita), 14. Nazzareno Berto (Ita), 15. Fiorenzo Favero (Ita), 27. Bene Koppert (Ned) 5228.08, 88. Martin Havik (Ned) op 1.12. Algemeen klassement: 1. Moser (Ita) 24.15.47, 2. Argentin (Ita) op 29 sec., 3. Visentini (Ita) op 39, 4. Fig non (Fra) op 1.03,5. Lejaretta (Spa) op 1.15, 6. Breu (Zwi) op 1.49, 7. Van de Velde (Ned) op 1.54, 8. Da Silva (Por) op 1.56, 9. Beccia (Ita) op 2.06, 10. Battaglin (Ita) op 2.08,11. Paniz- za (Ita) op 2.18, 12. Saronni (Ita) op 2.51, 13. Vandi (Ita) op 3.21, 14. Van Impe (Bel) op 3.23,15. Leali (Ita) op 3.30, 114. Koppert (Ned) op 22.22, 142. Havik (Ned) op 31.33, 149. Pi rard (Ned) op 33.50. Van onze sportredactie NIJMEGEN - Marathonloper Rudi Verriet zal niet deelnemen aan de Olympische Spelen. De definitieve beslissing hierover is gisteren bekend geworden. Dat Gerard Nijboer en Cor Vriend door de KNAU zouden worden voorgedragen aan het NOC om uitgezonden te wor den, was al eerder zeker. Over wie de derde man zou worden, is de afgelopen weken uitvoe rig gespeculeerd: Cor Lam- bregts of Rudi Verriet? De KNAU heeft de beslis- TotMnm Hotspors hei gelukkigst Van onze sportredactie LONDEN - Slechts dank zij het beter nemen van strafschoppen heeft Tottenham Hotspur gisteren in eigen stadion de UEFA-cup gewonnen ten koste van het Belgische Anderlecht. De Britten toonden zich het gelukkigst in de slijtageslag, die in totaal 210 minuten duurde en tweemaal de eindstand van 1-1 tot gevolg had. Bij het nemen van de penal ty's waren de Engelsen het koelst (4-3), waarmee zij de scheidende manager Keith Burkinshaw een passend af scheidsgeschenk gaven na een HATTEM (ANP) - Het Nederlandse herenhockeyteam heeft in ie voorbereiding op de Olympische Spelen de eerste overwin ning in een officiële landenwedstrijd behaald. Na vier nederla- gen tegen respectievelijk India, West-Duitsland en Pakistan Itwee keer) en een gelijk spel tegen Australië, werd het woens- iagavond in Hattem tegen het een maand door Europa toerende Maleisië 3-1 na een ruststand van 2-0. Bouwman (twee) en van Grimbergen zorgden voor de Nederlandse treffers. De belangrijkste opdracht, lie de spelers mee kregen, was het ontwijken van blessures. Vooral het viertal Amster- iammers, dat het Oranje-shirt droeg, was in gedachten ook de laatste competitiewed strijd van zondag bij Klein- Zwitserland, waar de beslis- over het landskampioen- p valt. Van de Haagse club was alleen Van Grimber- actief. De drie broers Kruize en Tim Steens waren 'egens blessures nog altijd beschikbaar. Overigens tullen Hidde en Hans Kruize ermoedelijk zondag wel met hun club spelen. Volgens de medische bege leiding van Klein-Zwitserland 'Wen zij voor deze wedstrijd Maleisië nog niet klaar", eldus coach Wim van Heumen. Ztaar moet ik me bij neerleg en". Noodgedwongen moest Van •deumen weer voor zijn crisis- sriant kiezen, met Tom van 't fck in het centrum van het «iddenveld om met de hoge wl voor de aanvoer van de 'forste lijn te zorgen. Er raakte overigens nog een Nederlander geblesseerd. -Jan Diepeveen kreeg al Ja twaalf minuten zo'n harde 1 tegen het dijbeen, dat hij Jaarna nog slechts op halve «acht kon spelen. Van Heu- J® "et dat maar zo, omdat J) kennelijk liever een halve _jepeveen in het veld had dan J® van de onervaren bankzit- -2 Parlevliet of Reinking. "et was ook de wedstrijd de gele kaarten. Niet min- vier keer zond de Bel- jJjtïTEM (ANP) - Tim Steens niet laten opereren rijn knieblessure, in de •net behulp van een ste- i"j Jandage toch op tijd fit te J!®?n a'jn voor de Olympi- "J Spelen in Los Angeles, li"^dagavond bleek in een jtenhuis in Delft dat de itr u kruisband van de lin- 1. "tie van de 28-jarige spe- van Klein-Zwitserland is fscheurd. Hij kreeg het ad- j Zlc" te laten opereren, r zou dan wel drie maan- Wtgeschakeld zijn, te lang Spelen nog mee te kun- Waken. gische arbiter Van Beneden een speler tijdelijk van het veld, twee maal een Maleisiër (Foo Keat Seong en de weer in de nationale ploeg terug ge keerde Poon Foon Loke) en twee Nederlanders (Diepeveen en Ewout van Asbeck). De laatste twee zaten in de slotfa se zelfs gezamenlijk aan de kant, zodat Oranje enkele mi nuten met negen man moest spelen. In de eerste helft kreeg Ne derland alle ruimte tegen de technisch redelijk vaardige, maar tactisch zwakke Aziaten, die in Los Angeles niet in de Nederlandse poule zijn inge deeld. Al in de tweede minuut benutte Van Grimbergen een strafbal, nadat Bouwman ten val was gebracht (1-0). Bouw man was trouwens op het wat springerige kunstgrasveld toch behoorlijk actief. Hij zorgde zelf ook voor 2-0 (een kwartier voor rust) en 3-0 (uit een strafcorner vlak na de hervatting). Ook Theodoor Doyer kreeg een aantal schit terende kansen. Hij faalde echter schromelijk in de af werking. In het steeds rommeliger wordende duel drong Oranje niet meer zo aan. Maleisië, dat eerder deze week met 0-1 van eerste klasser Wageningen verloor, kon het initiatief ne men en dat resulteerde in een tegentreffer van Foo Keat Seong uit een strafcorner (3-1). Het was voorlopig de laatste interland voor het Nederlands elftal. In de tweede helft van juni begint de tweede fase van de voorbereiding op Los Ange les met een trainingskamp in Barcelona. Daarnaast staan er nog wedstrijden tegen onder meer Australië, Engeland en West-Duitsland op het pro gramma. NEDERLAND - MALEISIË 3-1 (2- 0). 2. Van Grimbergen 1-0 (straf bal), 20. Bouwman 2-0, 38. Bouw man 3-0 (strafcorner), 49. Foo Keat Seong 3-1 (strafcorner). Scheids rechters: Patrick van Beneden en Georges Colignon (België). Toe schouwers: 800. NEDERLAND: Bos; Van der Ha ve; Schaeffers, E. van Asbeck en Pierik; Den Hartog, Van 't Hek en Diepeveen; Doyer, Bouwman en Van Grimbergen. finale, die behoorlijk verpest was door de taktiek. Het duel miste voor het grootste deel de sfeer en allu re, die een dergelijk evene ment behoren te kenmerken. Pas een kwartier nadat de Belgen in de zestigste minuut verrassend de leiding hadden genomen, onttrokken de En gelsen zich aan de sfeer van massale apathie en kwamen zeven minuten voor het einde op 1-1. Het boeiende slotakkoord, dat daarop volgde verdrong het treurige optreden van de eerste 75 minuten naar de ach tergrond van het geheugen. Beide ploegen voelden er weinig voor het spel open te gooien. Zij wilden aanvanke lijk geen enkel risico nemen en met saai middenveldspel wer den de 50.000 mensen, die in het prachtige White Hart La ne hadden plaatsgenomen, da nig verveeld. Anderlecht wen ste niet in het open mes te lo pen en Tottenham Hotspur had aan de 1-1 uit de eerste wedstrijd voldoende om de cup te grijpen. Nu ontbrak het de Londena- ren overigens aan spelers met artistieke aanleg. Technisch vaardige spelers als Hoddle, Ardiles en Brazil, waren niet fit genoeg bevonden om van de basis deel uit te maken, terwijl Alex Czerniatinski, de maker van het Anderlecht-doelpunt, alleen voor Spurs-doelman Tony Parks. NÖRRKOPING (SID) - Het Zweedse nationale voetbalelf tal heeft woensdag in Nörrko- ping Malta verslagen met 4-0. Bij rust hadden de Scandina- viërs al een voorsprong van 2- 0. Het was het eerste duel in groep 2 van de voorronden van het toernooi om het wereld kampioenschap voetbal 1986 in Mexico. De Zweedse doelpunten werden gemaakt door Thomas Sunesson (2x), Dan Cornelius- son en Ingemar Erlandsson. Er waren 19.000 toeschouwers. De andere landen in groep 2 zijn: West-Duitsland, Tsjecho- slowakije en Portugal. de spelbepalers bij de Belgen - Vercauteren en Arnesen - te veel ritme misten om hun stempel op de wedstrijd te kunnen drukken. Het wel fitte 'wonderkind' Enzo Scifo kon tegen de medogenloze Britten de openingen evenmin vinden. Initiatieven De meeste initiatieven gin gen uit van de Engelsen, maar de aanvallers Falco, Galvin en Archibalde zaten vast in de buiten-spelval, die de uitblin kende Anderlecht-libero Mor ten Olsen met geschoolde hand had uitgezet. De Britten werden er onge duldig van en dat was precies datgene waar Anderlecht op gewacht had. Toen Spurs bij wijze van uitzondering eens balverlies leed met bijna alle spelers voor de bal, presen teerde Morten Olsen het han delsmerk van de Belgen: de messcherpe counter. Met een geslepen voetbeweging bracht hij de eenzame spits Alex Czerniatinscy vrij voor doel man Parks, die zijn eerste ech te duel verloor; 0-1. Die vertekende stand irri teerde de Britten en drie mi nuten later had Wim Hof kens de beker voor Anderlecht kunnen veilig stellen, maar de Nederlandse waterdrager pro duceerde in vrije slechts een afzwaaier. positie Die stemming hield de En gelsen een kwartier bezig. Toen kwamen zij met een im posant slotoffensief op de proppen. In het laatste kwar tier kwam Anderlecht er niet meer aan te pas. Uit de hand vol kansen, die de Engelsen kregen, kon slechts verdediger Roberts eindelijk de ban bre ken: 1-1, waardoor een verlen ging noodzakelijk werd. TOTTENHAM HOTSPUR (ENG) - ANDERLECHT (BEL) 1-1 na ver lenging (0-0,1-1). 61. Czerniatinksy 0-1, 84. Roberts 1-1. Strafschoppen- serie: Roberts 1-0, Olsen 1-0, Falco 2-0, Brylle 2-1, Stevens 3-1, Scifo 3- 2, Archibald 4-2, Vercauteren 4-3, Thomas 4-3, Gudjohnson 4-3. Scheidsrechter: Roth (WD1). Toe schouwers: 45.000 (uitverkocht). Geel: Stevens, Falco, Miller (Tot tenham), Arnesen (Anderlecht). DUSSELDORF (DPA) - Een verkeerde tactiek is er de oorzaak van dat Zweden woensdag in Düsseldorf in het toernooi om de wereldbeker tennis in de rode groep een verrassende nederlaag met 3-0 heeft geleden tegen Italië. De Zweedse ploegleider liet Sundström 7-6, 6-2; Tsjechoalowa- MADRID (DPA) - Diego Maradona heeft zich per brief bij koning Juan Car los van Spanje veront schuldigd voor zijn gedrag in de Spaanse bekerfinale. Maradona werd als een van de aanstichters be schouwd van de geweldige vechtpartij in het stadion Santiago Bernabeu van Madrid, waar zijn club de eindstrijd met 0-1 van Athletic de Bilbao had ver loren, Maradona en nog vijf andere spelers werden door de voetbalbond voor drie maanden uitgesloten, waarbij de straf zal wor den opgeschort in de zo mermaanden, als de voet balbond geen officiële wedstrijden op het pro gramma heeft staan. Volgens het Spaanse dagblad 'Diario 16' heeft de Argentijnse voetballer in zijn schrijven zijn welge meende spijt betuigd voor het anti-sportieve gebeu ren, dat zich voor de ogen van het Spaanse konings paar heeft afgespeeld. De koning is, heeft Maradona geschreven, de laatste man, die ik zou willen be ledigen. De koning van Spanje heeft Maradona voor het briefje laten bedanken en tegelijkertijd de hoop uit gesproken dat de geest van sportiviteit zal heersen op de voetbalvelden. Mats Wilander, die een lichte voetblessure heeft, buiten de ploeg en prompt stond Zweden na de twee enkelspelen op achterstand (0-2). De Zweed Henrik Sunds tröm, de winnaar van Monte Carlo en nummer elf op de wereldranglijst, kreeg geen schijn van kans tegen zijn Ita liaanse tegenstander, Corrado Barrazzutti, die op de 165ste plaats op de ranglijst figu reert: 2-6, 3-6. Het winnende punt scoorde Gianni Ocleppo, nummer 48 op de wereldrang lijst, die met 7-6, 6-1 de num mer 13 op de lijst, Anders Jar- ryd, versloeg. Uitslagen rode groep: Italië - Zwe den 3-0. Gianni Ocleppo - Anders Jarryd 7-6, 6-1, Corrado Barazzutti - Henrik Sundström 6-2, 6-3, Ocleppo/Barrazzuti - Jarry/ kije - Australië 3-0. Tomas Smid - John Alexander 3-6, 6-2, 6-4, Ivan Lendl - Paul McNamee 6-2, 6-3, Lendl/Smid - McNamee/Mark Ed- mondson 7-5,6-3. PARIJS (AFP) - Huub van Boeckel is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor het ten nistoernooi om de Open Fran se titel, dat maandag op de ba nen van Roland Garros in Pa rijs begint. Hij verloor woens dag in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi in het Jean Bouin-stadion kansloos van de Amerikaan Willen- borg: 0-6,4-6. OSTRAVA (ANP) - Nellie Cooman (AV Rotterdam) heeft woensdag bij de jaarlijkse in ternationale atletiekwedstrij den om de 'Gouden Spike' in Ostrava (Tsj) de 100 meter bij de dames gewonnen. De Rot terdamse zegevierde in de stromende regen in een tijd van 11.50 seconden. Marjan Olyslager (Sprint), de tweede Nederlandse vertegenwoor digster, was de snelste op de 100 meter horden in 13.49 se conden. Nellie Cooman bleef slechts 0.17 seconde verwijderd van de NOC-limiet voor uitzending naar de Olympische Spelen in Los Angeles, die op 11.33 se conden staat. De Rotterdamse voldeed wel aan de IAAF-li- miet voor de Spelen, die 11.54 seconden bedraagt. Nederlandse atleten dienen om in aanmerking te komen voor de Olympische Spelen een maal te voldoen aan zowel de NOC- als IAAF-eis. Nellie Cooman zegevierde voor de Bulgaarsen Anelia Nuneva (11.54) en Atanaska Atanasova (11.71). BOGOTA (AFP) - Ruben Da- rio Gomez, de leider van de Columbiaanse wielerploeg, die vorig jaar debuteerde in de Ronde van Frankrijk, heeft woensdag in Bogota bekend gemaakt dat zijn equipe niet mee zal doen aan de Dauphiné Libéré en de Ronde van Lu xemburg. Het was aanvanke lijk de bedoeling daarin te starten als voorbereiding op de Tour de France. De Zuidamerikaanse ama teurs rijden in de aanloop naar de Ronde van Frankrijk slechts twee, korte etappe koersen, de Midi Libre (13 tot 17 juni) en de Tour de l'Aude (18 tot 21 juni). Het is niettemin zeker dat een aantal Columbianen wel deelneemt aan de Dauphiné. Het ploegje wordt gevormd door de renners Rodriguez, Parra, Montoya en Corredor, die respectievelijk de tweede tot en met vijfde plaats bezet ten in het eindklassement van de Ronde van Columbia. sing in het nadeel van de Nij meegse loper laten uitvallen. Voor Verriet een teleurstellen de zaak. „Het was natuurlijk een moeilijk probleem. Toch vind ik de criteria, waarop men nu besloten heeft, aan vechtbaar. Cor Lambregts liep op 12 februari in Tokio 2.12.48 uur. Mijn tijd in Maassluis, vorige maand, was 2.12.41 uur. Nu zegt men dat de omstan digheden in Tokio slechter waren dan in Maassluis. Dat is misschien zo, maar het deelne mersveld in Tokio was veel sterker dan in Maassluis. Dat is een voordeel. Ondanks het weer waren er in Tokio een stuk of vijf atleten, die voorin liepen en hun persoonlijk re cord verbeterden. Het tweede criterium was dat Lambregts mij met ruim twee en een hal ve minuut versloeg in Tokio. Bij de KNAU weet men heel goed dat ik begin februari een trainingsachterstand had en daardoor niet in vorm was. Omdat Jacques Valentin ge blesseerd raakte en men daar door een ticket over had, ben ik benaderd. Anders was ik niet eens aan de start geko men. En nu laat men mijn prestatie daar meetellen in de beslissing". Rudi Verriet vindt dat de keuzeheren 'naar de uitkomst toe hebben geredeneerd'. En die uitkomst moest zijn Cor Lambregts. Rudi Verriet: „Je hoorde ook wel zeggen dat Lambregts de limiettij d twee maal gelopen heeft en ik maar eenmaal. Ik kan daar tegen over stellen dat ik mijn per soonlijk record dit jaar aan zienlijk verbeterde en Cor Lambregts niet. Natuurlijk is het zo dat Lambregts de laat ste weken heeft laten zien dat hij goed in vorm is. Het komt erop aan om over drie maan den in vorm te zijn. Daar werk ik naar toe". DEN HAAG (ANP) - De be sprekingen tussen de directie van Kwantum-ploeg, waar voor onder meer Jan Raas rijdt, en Walter Godefroot hebben gisteren tot een over eenkomst geleid. Godefroot wordt met onmiddellijke in gang de opvolger van de 72-ja- rige ploegleider Lomme Dries- sens, die vorige week terug trad. SZEKESFEKERVAR (SID) - Het Hongaarse nationale voet balelftal is woensdag in Sze- kesfekervar bij een vriend schappelijke interlandweds- tijd tegen Noorwegen niet ver der gekomen dan 0-0. Hongarije is met Nederland, Oostenrijk en Cyprus inge deeld in groep 5 van de voor ronde van het wereldkam pioenschap 1986 in Mexico. (ADVERTENTIE) Op dinsdag 29 mei 1984 wordt de tweede thuiswed strijd van NAC in de nacom- petitie gespeeld. De voorver koop voor deze wedstrijd is aangevangen. Kaarten te verkrijgen aan het stadion en de be kende voorverkoopadressen. Op woensdag 30 mei 1984 start de voorverkoop voor de wedstrijd NAC - FC VVV, die gespeeld wordt op 02-06-84. Voor de uitwedstrijden worden o.a. gecombineer de toegangs- en treinkaarten verkocht aan de lo ketten van het station NS. DE STEM Deze kaarten worden verkocht dagen voor de betreffende drie „de 4in1 krant" uitwedstrijd, van vertrek. tot aan het tijdstip De combi-tickets zijn alleen gel dig in de speciaal daarvoor aan gewezen NAC-expresse. I

de Stem | 1984 | | pagina 7