opniei Samen kan je de hele wereld aan- philten in finale tegen DOS Goes; Centrum Goes, Marconistraat 3, Tel. 01100-12320. Hulst; G. Cappendijk Zn. B.V., Absdaalseweg 1, Tel. 01140-13524. Oostburg; Garage J.l. Brugge Zn B.V., Industrieweg 8, Tel. 01170-4171. Terneuzen; Renoca, Mr. Haarmanweg 58, Tel. 01150-17751. Eenzaam zijnis niet uniek. Het over komt u, uw buurvrouw en nog anderen in uw buurt of dorp. Wie de bonte drukte van de binnen stad heeft verwisseld voor de grijze eentonig heid van de slaapsteden, wordt er mee gecon fronteerd. Wie verhuist van stad naar uithoek, kan er over meepraten. Wie een drukke baan plotseling veivangen ziet door een rustig bestaan in een stille driekamerflat, eveneens. Iedereen is weieens eenzaam. Dat !t niet altijd leuk is, is een tweede. Maar wat doe je er aan? Als u om te beginnen beseft, dat "die- mevrouw-van-hiernaast" in dezelfde situatie verkeert, geeft dat al 'n minder eenzaam gevoel Als u haar eens opzoekt, komt u wel licht samen tot iets. Wat dacht u van turnen, volleybal, een cursus beeldhouwen doen of samen gezellig een middagje naar de bios? En wat vindt u van samen koken voor bejaarden of helpen in de schoolkantine? Het zijn maar suggesties. Iedereen doorbreekt de eenzaamheid tenslotte op zijn eigen manier. De een pakt een boek. De ander belt een verre vriendin. U zoekt het in de buurt en als u ideeën op wilt doen, belt u het nummer van de Telefonische Hulpdienst op de achterzijde van het telefoonboek. Of u draait het centrale nummer 030- 94 24 24, waar men u de weg wijst naar de dichtstbijzijnde hulpdienst. Zo komt u aan alle informatie over de mogelijkheden in uw woonplaats. Tenniszege Tieleman en Weemaes Het autonieuws van dit moment staat nu bij ons in de showroom. De Renault 25. Een geavanceer de en ronduit unieke generatie stijlvolle reiswagens. Een totaal nieuw concept Gebouwd rond een ruim interieur. Met bijzondere elektronische voorzieningen, die nieuwe dimensies geven aan het begrip comfort De Renault 25 TS munt uit door 'n extreem lage luchtweerstandscoëfficiënt van 0,28. De Renault 25 GTXvalt op door z'n verrassende compleetheid. De turbo diesel bereikt moeiteloos 'n top van 172 km/u. En de V6 Injection bereikt met gemak de 200 km/u. Ondanks al deze kracht kiest de Renault 25 fluisterend zijn weg. U reist in rust en ruimte. De revolutionaire constructie geeft u de ze kerheidvan duurzaamheid en veiligheid. Een nieuwe generatie kiest zijn weg. De Renault 25: het begin van een nieuw autotijdperk, dat voor kan beginnen in onze showroom. We staan voor u klaar. Amateurkoers in Nieuwerkerk Een nieuwe generatie -DINSDAG 22 ME11984 Renault 25 vanaf f 31.500, -Alleveringskosten f 496, Prijzen inclusief B.T.W. Wijzigingen voorbehouden. De Renault dealer informeert u desge wenst over een financiering via Renault Credit Nederland en leasing via Renault Leasing Nederland. Renault 25 Van onze tennismedewerker PHILIPPINE - Kon ten- nï'svereniging Philten on langs twee kampioen steams huldigen, komen de zaterdag bestaat de mogelijkheid dat één van die teams het Zeeuws kampioenschap behaalt. Het eerste team, uitko- mend in de hoofdklasse van de districts-heren- competitie, behaalde op vrij eenvoudige wijze het kampioenschap, waarna afgelopen zaterdag de eerste ronde volgde in de strijd om het Zeeuws kampioenschap. Een strijd, die wordt geleverd door de vier kampioensteams uit deze hoofdklasse. Philten moest het in de eerste ronde opnemen tegen het eerste team van het Mid delburgse MLTC, het geen een 5-1 overwinning opleverde voor de Zeeuwsch-Vlamingen, hoewel zowel Han Mat- thijssen als Peter 'van Veldhoven alle zeilen moesten bijzetten om hun enkelspel met winst te kunnen afsluiten. Mat- thijssen versloeg Eli Birnbaum (3-6 6-1 en 6-3) en Van Veldhoven won van Ad Mabelus (7-5 en 6-4). Dankzij winst van zowel Koert als Hans van den Akker was de strijd in feite na de enkelspelen beslist. Dat er nog een herendubbel werd verlo ren, was alleen van be lang voor de statistiek. In de finale om het Zeeuws kampioenschap speelt Philten komende zaterdag thuis tegen DOS uit Vlissingen, dat in de eerste ronde weliswaar met 3-3 gelijk speelde te gen Bru-ten, doch door een beter saldo finalist werd. Voor promotie naar de hoofdklasse won Animo 1 afgelopen zater dag met 5-1 van Hulster Ambacht. Renault adviseert elf oliën >faakziter slechts 'n balkonnetje tussen eenzaam zijn of samen naar de bios. (jjoC Publikatie aangeboden door dit blad. in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame au1" Van onze tennismedewerker HULST - Bijna honderd deel nemers speelden afgelopen za terdag mee met het jaarlijkse gezelligheidstoernooi van ten nisclub Hulster Ambacht. Er werd gestreden in de ca tegorieën damesdubbel, he rendubbel en gemengddubbel, waarbij voor iedere speler het saldo van de behaalde games telde. Dit resulteerde er in dat bij de heren Eddy Tieleman eerste werd en daarmee tevens de wisselbeker won. Bij de da mes werd Lilian Weemaes met 23 punten eerste. Van onze sportmedewerker NIEUWERKERK - Zaterdag (26 mei) wordt voor de eerste beer een wielerronde voor amateurs verreden op het Schouwse dorp Nieuwerkerk. Daar gaan om half zes ruim tachtig renners de strijd aan binden op een 1500 meter lang Parkoers. Streekfavoriet Toon van der Steen, die al goede prestaties neerzette in het grote werk, zal ongetwijfeld in dit crite rium hoge ogen gooien. Ande re streekfavorieten zijn Wim van Kooten en Thijs Fase. In bet Zeeuwse gezelschap be enden zich eveneens kleppers als Werner Wieme, Cor Ver bet, Peter van Acker, Jan Po- fa' ,Pierre Raas, Cees Spaans, Adrie de Maesschalck en Cees Vleugel. Mogelijke tegenstan ders voor de Zeeuwen zijn vooral de Brabanders John de t-rom, Bart van Est, Rainiër valkenburg en Edwin Rovers. DUS DEZE WEEK OP TIJD IN

de Stem | 1984 | | pagina 8