roor lma<lt Ptaten aarzelend tegenover vormingsinternaten open urn idettv AFGEGEVEN BIJ AMBASSADES Stichting Zeeuwse Montessorischool 2 jaar vertraagd 15 Maanden geëist tegen Middelburger Scholieren zingen musical Winsemius verlengt aanbod voor 100 pet ontzwaveling Opening Zeeuwse Ifietsroutes lin Sluis ien Cadzand GINA ZEELAND 3 IriTERDAG 12 ME11984 VAN ZEELAND Musea vandaag centraal in W-Z-Vlaanderen politierapport Plaatselijk nieuws laamslag kARTSEIN iIDEPUTEERDE N MEUBELEN n mee feugdbelang peedt op L Frankrijk WEL EVENTUEEL VEERHOEK D&T wil geen sluitingen van zwembaden WERKGROEP IS VERBITTERD FEEST BASISSCHOOL BRESKENS VOORLOPIG SLECHTS ÉÉN JAAR SUBSIDIE wit de statenvergade- l^óerd gisteren besloten de 1^118 a"een voor dit jaar Repassing te verklaren. Nog niet vast Eigen rechter spelen bestraft met boete en voorwaardelijk Van Landschoot wint Dourdan markten T20 PAGINA ZEELAND 4 onze correspondent OPENING EXPO EN FIETSROUTES e >ek USPI.IKE - Vandaag iaB drie musea in West- Lwsch-Vlaanderen cen- l tijdens een speciaal pro- In het streekmu- j te IJzendijke wordt een jjjtie van ZIKV-cursisten jeod, terwijl daar tevens 'drie museum-fietsroutes En start gaan en eindigen. 1 je tentoonstelling, die om LgO uur wordt opengesteld, r,;ïat tekeningen en schilde- I door cursisten van het Ijeeuws Instituut voor Kunst- Vorming. De werken gemaakt tijdens de in r.art gehouden trekpaarden- Itóuring te IJzendijke. Omdat I', meeste ZIKV-activiteiten binnenshuis plaatsvinden, was dit voor de cursisten een bij zondere gelegenheid om in de open lucht paarden te obser veren en te schetsen. De resultaten zijn nu op de ze extra expositie in het streekmuseum tot 1 juli te zien. Tevens zullen de winnen de foto's van de tijdens de keu ring gehouden internationale fotowedstrijd ten toon worden gesteld. Om 13.30 uur wordt het startsein gegeven voor de drie museum-fietsroutes. De deel nemers pauzeren rond 15.00 uur in De Schaapskooi te Heil- le en worden om 17.00 uur in IJzendijke terugverwacht. Tevens zullen vandaag het gemeentemuseum te Aarden burg, het streeklandbouwmu- seum te Heille en het streek museum te IJzendijke gratis toegankelijk zijn. De tentoon stelling te IJzendijke is verder geopend van maandag tot vrijdag van 10 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Op za terdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. JE WACHT - Gistermorgen rden op de Wouterijweg tel oewacht twee personenau- bij een frontale botsing heel vernield. Het ongeval beurde toen de automobilis- A.H. te Koewacht een bocht de weg te ruim nam. Op dat oment naderde uit tegen- ergestelde richting een per- inenauto bestuurd door me-s ouw L. van N. te Koewacht, iemand liep ernstig letsel op. ESTDORPE - Gistermorgen rleende op de kruising actaatweg-Provinciale weg Westdorpe de vrachtwagen- !Stuurder H. van G. te Hulst j het linksaf slaan geen oorrang aan een personenau- bestuurd door W. van D. te] erneuzen. ietsdriedaagse - De werk- oep Zaamslag van de com- lissie sportieve recreatie; oudt van maandag 14 tot en- let woensdag 16 mei een ^ondfietsdriedaagse. De start aan de Sportlaan. Inschrij- ?n voor deelname is mogelijk, laandag 14 mei vanaf 18.00 ur in de kantine van de voet- plvereniging Zaamslag. Erj ordt elke avond ongeveer 25i ilometer gefietst, starttij d! 1.30 uur en de kosten voor eelname bedragen vier gul- en per persoon. Ill'IS/CADZAND - Zee luid krijgt er zes toeristi- ie fietsroutes bij. Ze Iig- i in het kustgebied. De lïlficiële opening vindt |donderdag 24 mei plaats in st-Zeeuwsch-Vlaande- |itn. Gedeputeerde J. Vente- (Ogel geeft dan het start- Ion voor de ingebruikna- l-e. Centraal staat de nieu- lie'Schansenroute', een 48 Ihlometer lange trip die jegint in Cadzand-Bad De nieuwe routes zijn Isn initiatief van Provin- liisie Waterstaat en de j.WWB. Het rijk, de pro- Itincie en de betrokken ge- I:,eenten betalen de be wegwijzering. De Schansenroute in Itest-Zeeuwsch-Vlaande ren kan in twee delen van I en 35 kilometer worden i. De tocht voert lanuit Cadzand-Bad langs let Zwin naar het zuiden, lichtereenvolgens worden liaarna Retranchement, de Mgische grens, Sluis, liardenburg, Oostburg en lïieuwvliet aangedaan, ladpunt is ook weer Cad- i-Bad. Op enkele plaatsen rijdt 'fietser langs schansen, listorische verdedigings- Werken, kenmerkend voor uiterst zuidwestelijke |tó van Nederland. Er zijn verder fietsrou te uitgezet op Schouwen- faiveland (twee) en Wal- Iteren (drie). I De ANWB heeft de zes fïtsroutes opgenomen in a vouwblad, waarin ook liformatie wordt gegeven per de plaatsen en be- lïnswaardigheden. I Het openingsprogram- |ria begint 's ochtends om uur met een bijeen loost in het stadhuis van lós. De genodigden wor- |a van daaruit per bus par Cadzand-Bad ver- erd. Daar begint even na twaalf een fietstocht |®Ss het Zwin. Onderweg Ne gedeputeerde een in- l-Oiatiepaneel over dit ftargebied onthullen. NTIE rheid N RESTAURATIE „TIERELANTIJN" Axelsestraat 3 TERNEUZEN 01150-12237 NDIJKE - Showdrum- 1 'eugdbelang uit IJzen- reist zondag 3 juni af ■in ^ranse plaatse Vetry ld SDcois 'n de champagne- lui j' om aldaar een aantal fwdens te verzorgen. aJgdbelang heeft in de af lopen jaren internationaal 1 aan de weg getimmerd. «astoptreden in Frankrijk I'«gelijk het begin van een l)ii?We reeks concerten in het rjeniand. I belangstellenden is het i, deze trip naar Vetry la anc°is mee te maken. r '8 mei kan men zich Pirvoor opgeven bij H. Du- [%au, 01176-1732. De kosten Jjgen 25 gulden. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG De Oostburg- se raadsfractie van Dorps belangen Toerisme maakt zich niet sterk voor sluiting van de buiten-zwembaden te IJzendijke, Schoondijke en Groede ten bate van een overkapping van het 50 me ter-bad te Breskens. „We hebben tijdens de vo rige raadsvergadering enkel gesteld dat er mogelijk een keuze gemaakt moet worden tussen het bestaande over dekte bad De Veerhoek te Oostburg, dat voor veel geld moet worden opgeknapt, en een overkapping van het grote buitenbad te Bres kens", aldus gisteren het D&T-raadslid D. Buysse. Buysse reageerde daar mee op een vrijdag in De Stem verschenen artikel, waarin volgens hem wordt gesuggereerd dat het voor stel tot een eventuele slui ting van de dorps-zwemba den in de gemeente Oost burg van D&T afkomstig zou zijn. Tijdens de raadsvergade ring van 19 april vroeg het D&T-raadslid het college van B en W een serieus on derzoek in te stellen naar de mogelijkheden het bad te Breskens te overdekken, eventueel ten koste van De Veerhoek. PvdA-fractie- voorzitter J. de Vries achtte dit toen enkel haalbaar, wanneer er een totaal nieu we zwembad-beleid zou worden opgezet met als con sequentie de sluiting van de diverse buitenbaden. Zoals gisteren gemeld voelt het Oostburgse ge meentebestuur er niets voor een dergelijk onderzoek te beginnen, omdat 'de kosten van een ombouw van de zwembad-situatie niet al leen financieel, maar ook maatschappelijk te hoog zullen zijn'. Zeeuwse vredesgiften naar Rusland en USA GOES - De plannen om met ingang van het nieuwe schooljaar in Goes een eerste Zeeuwse Montessorischool te stichten, zijn van de baan. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG/AARDENBURG - Een kleuren foto van een tot kinderspade omgesmede gra naathuls, voorzien van de Russische, Ameri kaanse en Nederlandse vlag, is samen met een schriftelijke oproep tot vrede deze week door een delegatie van de werkgroep Vrouwen voor Vrede (afdeling Goes/Heinkenszand) afgege ven bij de ambassades van USSR en USA in Den Haag. Bedoeling is dat deze Zeeuwse vredesgiften, afkom stig van de Aardenburger Schelte van Jelgerhuis, door de betrokken ambassadeurs worden doorgege ven aan hun bazen, Tsjemenko en Reagan. In de begeleidende brief wijst Van Jelgerhuis de we reldleiders er op dat 'wij reeds een begin hebben gemaakt met de realisatie van het pro fetenwoord: Zij zullen de zwaarden tot ploegen en de spiesen tot sikkelen smeden. Het ene volk zal tegen het an dere geen zwaard opheffen'. De Aardenburger schrijft dan ook te hopen, dat zowel Tsjer- nenko als Reagan nu in mogen zien dat er eindelijk een begin moet worden gemaakt met het omvormen van vernietings- wapens tot vredesgereed- schap. Tot de ambassadeurs wisten de Zeeuwse vrouwen niet door te dringen, maar zowel de Amerikaanse als de Russische diplomaten die de giften in ontvangst namen, beloofden deze hogerop af te zullen ge ven. „We verwachten binnen kort dan ook nog een reactie", aldus Joke Siepman. Dat meldt de werkgroep Montessori-basisschool in een open brief aan B en W van de gemeente Goes, die in een eer der stadium hadden gesteld dat er tot het jaar 1986 geen sprake kon zijn van de stich ting van een nieuwe school in Goes, van welke signatuur dan ook. De werkgroep schrijft in de open brief verbitterd en te leurgesteld te zijn nu er voor lopig geen kans bestaat op Montessori-onderwijs in Zee land. „Na 14 maanden van overleg en voorbereiding zijn we weer terug op het absolute nulpunt", aldus de werkgroep, die de gemeente Goes verwijt de werkgroep niet tijdig op de hoogte te hebben gesteld van de te volgen procedure. Als dat wel was gebeurt, zo schrijft de werkgroep, dan hadden we op De drie vrouwen sterke de legatie van Vrouwen voor Vrede, die de boodschap van Van Jelgerhuis ter bestemder plaatse ging afleveren, is ove rigens zowel bij Amerikaanse als de Russische ambassade zeer voorkomend ontvangen. „In het begin dachten ze blijk baar met de zoveelste actie groep van doen te hebben, maar hun opstelling veran derde totaal toen we ze hadden uitgelegd wat de' bedoeling was", vertelt Joke Siepman van de werkgroep. „We wer den zeer vriendelijk te woord gestaan en er was duidelijk begrip voor ons streven, ook bij de Russen". Samen met Doritha Fresco uit Heinkenszand en Irene Corbet uit Goes heeft ze de Russen en Amerikanen duide lijk weten te maken dat him actie en die van Schelte van Jelgerhuis niets met politiek te maken heeft, maar alles met het aanwakkeren van een be wustwording die moet leiden tot een verandering van men taliteit, zowel in oost als in west. Het Zeeuwse drietal bracht ook nog een bezoek aan de Tweede Kamer, waar kaarsen werden aangeboden aan di verse leden van de CDA-frac- tie. Joke Siepman: „We heb ben hen gevraagd de kaars te branden, daarbij goed te kij ken naar het vlammetje om zich daarna te realiseren dat hun stem straks bij het debat over de plaatsing van de ra ketten doorslaggevend kan zijn voor leven of vernieti ging". MIDDELBURG - „Een mes gebruik ik nooit, want dat is tegen mijn principes", zo stel de de 21-jarige Middelburger A. O., die hiermee vrijdag voor de meervoudige strafkamer ontkende dat hij in mei van het vorig jaar een vrouw on der bedreiging met een dolk mes zou hebben verkracht. De vrouw had hij ontmoet in een Vlissingse bar, waar zij O. benaderd had met het ver zoek haar een pakje heroïne te geven. O. had op dat moment geen drugs bij zich, maar nam de vrouw mee naar zijn Mid delburgse flat, waar, zo ver klaarde zij later, de man handtastelijk zou zijn gewor den om haar tenslotte met het mes op de keel tot geslachtsge meenschap te dwingen. „Alle maal leugens", aldus O., „ze wilde gewoon zelf, er was niks aan de hand". Voor wat betreft het tweede ten laste gelegde feit (heroïne handel in de periode juli tot december van het vorig jaar) wilde O. wel toegeven dat hij 'wat gescharreld' had in het spul, maar van echte handel zou geen sprake zijn geweest. In augustus zou O. een land genoot bedreigd hebben met een vuurwapen, maar ook dit feit zou, aldus verdachte, door de getuige uit de lucht zijn ge grepen. Tenslotte was er de kwestie van de fotoapparatuur, die O. op 27 september van een zeke re Z. zou hebben afgeperst on der bedreiging met een vlees mes. Het openbaar ministerie be sloot tenslotte dat O. wel dege lijk schuldig kon worden be vonden aan de vier hem ten laste gelegde feiten en eiste een gevangenisstraf van 15 maanden. De rechtbank doet over één week uitspraak. Een scène uit 'Zeg 's aaahh'. - FOTO WIM KOOYMAN Van onze correspondente BRESKENS - De leerlingen van de Christelijke Basis school Breskens vierden gis teravond hun jaarlijkse schoolfeest. Klap op de vuurpijl was de opvoering van de musical 'Zeg 's aaahh', gezongen, gedanst en gespeeld door de scholie ren van eerste vier klassen. Maar ook de andere leer lingen lieten zich niet onbe tuigd. De kleuters voerden, bewegend op muziek 'Het feest der dieren' op, de derde en vierde klassers brachten 'De telefoon gaat' en 'De vier vriendinnen', terwijl de hoogste twee klassen de kor te toneelstukjes 'Pension voor dames', 'De hik' en 'Be hang' presenteerden. Onder veel hilariteit brachten ook de leerkrachten een komisch stuk. Het toneelspel werd afge wisseld met muzikale inter mezzo's en een play back show. Om uit de kosten te komen draaide in de pauze het rad van avontuur. Tot besluit van de avond werd afscheid genomen van hoofdonderwijzer W. Systs- ma. Na 20 jaar aan de school verbonden te zijn geweest gaat hijwegens ziekte, ver trekken. Sytsma werd toe gesproken door oud-voorzit ter P. Reijnhoudt van het schoolbestuur. Als blijvend aandenken kreeg het schei dende hoofd een luchtfoto van Breskens aangeboden. DEN HAAG (ANP) - Minister Winsemius (Milieu) heeft het aanbod van 20 miljoen gulden subsidie aan de SEP in de bouw van een volledige ont zwavelingsinstallatie bij de ombouw van de centrale in Borssele verlengd tot 30 juni. Dit omdat de Samenwer kende Elektriciteits Produc tiebedrijven het besluit niet verder te gaan dan 50 procent ontzwaveling van de centrale in heroverweging heeft geno men. Dat heeft de bewinds man vrijdag aan de Tweede Kamer meegedeeld. De minister heeft de SEP nu gevraagd met hem te overleg gen over de problematiek van de rookgasontzwaveling en wil vóór 30 juni weten wat het resultaat is van de heroverwe ging van de SEP inzake Bors sele. De minister wil een 100 pro cent ontzwaveling van de uit stoot van de Borssele-centrale, omdat dat past in zijn plannen de zure regen terug te dringen. Een motie van Provinciale Staten van Friesland voor vol ledige ontzwaveling, inge bracht in de april-vergadering van de Raad van Commissa rissen van de SEP, was voor de SEP aanleiding zich opnieuw over de kwestie te beraden. ieuw bedrijventerrein anhaven II te Vlissingen te en bijna 1,8 miljoen, subs uim 7 ton). ,uni:, De lijst moet voor i J J aar de staatssecretaris. ie tijd geven de staten hissie voor economise pen en de Sociaal-Econonu che Consultatiegroep Zee r nog een oordeel over. t onzer verslaggevers jtoELBURG - De Zeeuwse L Wjken nog wat vreemd "Ben de nieuwe, voorlopi- subsidieregeling voor de l%i Uwse vormingsinter~ ■5, (Cadzand," Aardenburg ynemuiden). Gedeputeerde Staten hadden voorgesteld om twee jaar lang met de regeling te experimen teren. Gehoord de aarzelingen bij verschillende fracties, met name bij het CDA, kwam PvdA-gedeputeerde J. Boers- ma (volwasseneneducatie) daar gisteren op terug. De gereformeerde fracties willen helemaal niets van een subsidieregeling weten. Ze stemden resoluut tegen. H. Co- lijn (RPF/GPV) deed de rege ling af als 'een links door- ploegproject'. Hij beschouwt de activiteiten van de vor mingsinternaten als 'indoctri natie'. De nieuwe regeling houdt in dat elk van de vormingsinter naten -in ieder geval dit jaar nog- aanspraak blijven maken op 80.000 gulden voor een ar beidsplaats en 10.000 gulden voor 'overheadkosten'. Nieuw is de voorwaarde dat de be trokken functionarissen zich in moeten zetten voor onder steuning van de volwassene neducatie, zoals het provincie bestuur voor ogen heeft. CDA-woordvoerder J. Scheffers wees er gisteren op dat het provinciaal beleid ten aanzien van de volwassenene ducatie nog niet vastligt. De staten moeten namelijk nog diverse deelnota's behandelen. „Als we nu akkoord gaan heeft de discussie over de deel nota's al voor een groot ge deelte z'n beslag gekregen." P. Scheele (D'66) en C. van Waterschoot (PPR/EVP) waarschuwden voor dubbel werk. Scheele, doelend op reeds aanwezige en geplande ondersteuningsstructuren voor de volwasseneneducatie: „We moeten de ene coördina tor niet laten coördineren door weer een andere". Gedeputeerde Boersma zeg de toe dat de regeling nog eens op z'n inhoudelijke meritus zal worden bekeken wanneer la ter dit jaar de deelnota's wor den behandeld. Van onze correspondente MIDDELBURG - Verbeten stond de 20-jarige Terneuze- naar M. O. donderdag voor het beklaagdenhekje in Middel burg: „Ja zeker, ik heb het recht in eigen hand genomen en wel met toestemming van de politie, die zelf niets tegen die man ondernam". O. stond terecht omdat hij de man in kwestie tot twee maal toe afgetuigd (op 20 augustus en 20 september), omdat die zijn zuster zou heb ben aangerand. De man (een buitenlander) zou intussen het land zijn uit gezet „en ik ben niet van plan om hem na te reizen", aldus O. in antwoord op de vraag of de vrede intussen getekend was. Officier van justitie mr. Nij- meijer protesteerde heftig te gen het verhaal van de ver dachte: „Er kan natuurlijk nooit sprake van zijn geweest dat u met toestemming van de politie het recht in eigen vuist hebt genomen", en hij eiste twee weken voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en e^n boete van 500 gul den. Politierechter mr. Wit- siers was het met deze eis eens en veroordeelde O. overeen komstig. tijd, voor 1 april, de juiste af wegingen kunnen maken. De initiatiefnemers vinden deze nieuwste ontwikkelingen vooral jammer voor de 120 ge zinnen, die voldoende kinde ren hadden aangemeld om volgens de geldende normen een dergelijke school van de grond te laten komen. Wel dringt de werkgroep er In de brief op aan, alsnog opgeno men te worden in het scholen plan dat de gemeente Goes voor 1 oktober van dit jaar moet indienen. Op deze wijze zou het dan mogelijk kunnen zijn om met ingang van 1 augustus 85 met de school te beginnen. In de brief verzoekt de werkgroep de gemeenteraad om in de vol gende gemeenteraadsvergade ring een principebesluit te ne men. Bij de ontwikkeling van de plannen is het tevens niet mo gelijk gebleken om medewer king te krijgen van het open baar onderwijs in Goes, zo vermeldt de open brief, zodat nu mede daardoor gekozen wordt voor een algemeen bij zondere Montessorischool met een eigen bestuur. „De werk groep kan slechts constateren, dat het openbaar onderwijs in Goes alleen geïnteresseerd is in het handhaven van de eigen status quo en niet in vernieu wingen binnen het Zeeuws on derwijs",zo schrijft de werk groep. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - De kring West Zeeuwsch-Vlaanderen hield met 2019 duiven een kring vlucht vanuit Dourdan. Win naar werd A. van Landschoot te Sluis wiens winnende duif tot een gemiddelde snelheid kwam van 1123,05 meter per minuut. 2 en winnaar van de hoofd prijs C. de Putter te IJzendijke. 3. en tevens winnaar van de bei de series aangeduid en onaan- geduid van twee duiven W. Daansen te Breskens. 4. J. Waebeke te Hoofdplaat, 5. Iz. Pleijte te Breskens, 6. Ch. de Poorter te Hoofdplaat, 7. C. van Opdurp te Breskens, 8. M. de Smet te Eede, 9. J. d'Hont te IJzendijke, 10. Combinatie Meerman-Teewen te Vlissin- gen. De Concoursbond Zuidbeveland met 1401 duiven (1121,39 mpm). 1 en 3. J. van 't Westeinde te Kwa- dendamme, 2,6 en 9. P. Oele te Oudelande, 4. P. van de Waart te 's-Heerenhoek, 5. M. Pieterse te Wemeldinge, 7. E. Vermast te Yerseke, 8. C. Hermes te Lewe- dorp, 10. L. Goedegebure te 's- Heer Arendskerke. Vrijheidsduif te Kruiningen met 176 duiven (1094,78 mpm). 1,2,6,8 en 9. F. Glerum, 3. H. van Noorden, 4. Joh. Meijer, 5. M. van Iwaarden, 7. D. van Bom mel en zoon, 10. J. van Schilt. De Zeeuw te Goes met 317 dui ven (1093,07 mpm). 1. P. Schrij ver, 2,4 en 6. R. Krijger, 3. West- strate-Martens, 5. J. Hartman, 7 en 9. W. de Witte, 8. Wagenaar- Toonder, 10. L. Schmid. De Zwaluw te Kwadendamme met 165 duiven (1121 mpm). 1,2,3,5 en 10. J. van 't Westeinde, 4. R. de Koster jr., 6 en 7. R. de Koster sr., 8. M. Boudens, 9. Combinatie Steenbakker-Goud. De Uiver te 's-Heer Arendsker ke met 110 duiven (1097 mpm). 1,3,5 en 10. L. Goedegebure, 2,4 en 6. D. Rijk, 7,8 en 9. J. van Maldegem. Vriendenkring te 's-Heerenhoek met 100 duiven (1108 mpm). 1. P. van de Waart, 2,4 en 5. P. de Vos, 3 en 7. H. Janse, 6 en 9. P. Rijk, 8 en 10. A. van de Dries. De Postduif te Lewedorp met 129 duiven (1101 mpm). 1,2,4,9 en 10. C. Hermes, 3. A. Hazen, 5. G. van Strien, 6. P. Pieters, 7. J. Polfliet, 8. C. Rijk. Overvliegers te Ovezande (1119 mpm). 1,2,3,4,5,6 en 10. P. Oele, 7 en 8. J. Doene, 9. Joh. Rentmees ter. Eerste de Beste te Schoondijke met 111 duiven (1101,58 mpm). 1 en 2. J. Dhont, 3. C. Jansen, 4. J. Temmerman, 5 en 8. J. Buijze, 6. P. Cornells, 7 A. de Wever en zoon, 9 en 10. G. de Wever, van uit Doornik met 143 duiven (1059,61 mpm). 1 en 10. H. van Kouwenberg, 2 en 4. J. Temmer man, 3, C. Jansen, 5. C. Boog aard, 6. J. Buijze, 7. J. Huigh, 8. J. Dhont, 9. P. de Hullu. TERNEUZEN - Per stuk: sla 1 30- 32, bloemkool A 102-125, AU 60-116, BH 75-81. Per bos: uien 74, radijs 25-45. Per doos: aardbeien 124-129. Per kg.: peulen 1730-1820, prei 48- 55, spitskool 95-101. AMSTERDAM - Aardappelter- mij nmarkt. In Bintje 35-50 mm werden 95 contracten verhandeld voor levering mei tegen 63,20 tot ƒ61,50 per 100 kg. De stemming was vast. In Bintje 50 mm werden 467 con tracten verhandeld voor levering mei bij een prijs van ƒ99,50 tot 96,50 per 100 kg en voor levering april 115 contracten tegen 32,20 tot ƒ31,50. De stemming was vast en goed prijshoudend. l

de Stem | 1984 | | pagina 19