'IGO' vos wijnimport Hero Nederland Sales Manager Benelux NEEM DE PROEF OP UW GAZON: TEST DE WOLF MAAIER installatie technicus BURO SCHIJ all-round gieterijchef commerci technisch l kommerciële medewerksters m/v CHEF-OP software- medewerker (r sales-engineer vertegenwoordiger vertegenwoordiger verkoop binnendienst commercieel medewerker (m/v) o<=> o<=> DIREKTIE EUROFOUNDRY NEDERLAND D.V. DE STEM VAN ZATERDAG 12 ME11984 staffpool international" np STEM VAN ZATER[ Oo aardappel afzetorganisatie voor zuidwest-nederland bv zierikzee buitendienst (leeftijd vanaf 25 jaar). B.V Adm.kant./Adviesbur St. Janstraat 60 4741 KI LD ARE EUROFOUNDRY Ltd een ijzergie terij in Athy, 50 mijl ten zuidwesten van Dublin in de republiek IER LAND, zoekt op korte termijn een Voor een van onze relatie! met zakelijke contacten ir r de bruin techniek advise en per MAGAZIJNBEHEERDER een invaller (m/v) Namens een aantal van onze opdrachtgevers stellen wij het op prijs in kontakt te komen met geïnteresseerden voor de funktie van Amerikaanse multinational. Producent van 'display panels', met toepassing in breed scala produkten Stand plaats regio Eindhoven. Werkterrein Benelux en West-Duitsland. Jonge, kommercieel ingestelde persoonlijkheid met technische affiniteit. Leeftijd24 - 30 jaar. MTS-nivo. Goede kennis van Engels is een must. Salarisindikatie: fl. 50.000,per jaar. Handelsmaatschappij. Klein, jong, enthousiast team. Verkoop van industriële, elektrische komponenten. Dynamische en ambitieuze verkoper. Rayon zuid- Nederland. Leeftijd: 25 - 30 jaar. MTS-E-nivo. Salarisindikatie: fl. 40 - 50.000,per jaar plus emolumenten. Internationaal concern. Fabrikant van produktiesystemen t.b.v. verpleeg- en ziekenhuizen. Relatiebouwer met zakelijke instelling. Rayon zuid-west Nederland. Leeftijd: 30-35 jaar. Opleiding: middelbaar nivo. Kennis van de markt is een pre. Salarisindikatie: fl. 50 - 55.000,per jaar. Nederlandse verkooporganisatie van Europees concern. O.a. speciaalkabel en elektronische komponenten voor professionele toepassingen. Omgeving Rotterdam. Verantwoordelijk voor binnendienst, maken van offertes en begeleiding buitendienst. Leeftijd: 25 - 32 jaar. HTS-E-nivo. Salarisindikatie: fl. 45 - 50.000,per jaar. Geïnteresseerden wordt verzocht voor nadere informatie telefonisch kontakt op te nemen met de heer A. E. Schotten. Ook 's avonds en in het weekend bereik baar, maar dan onder nummer 02503-32678. Vanzelfsprekend worden uw gegevens niet zonder uw toestemming aan de opdrachtgever(s) bekend gemaakt. Adviseurs voor werving en selektie ZEEUWSE OPLEIDING VOOR RADI0DIAGN0STISCH LABORANTEN Het Instituut Gezondheidszorg - Opleidingen 'IGO', Hercules Segherslaan 1, 4383 VG Vlissingen, tel. 01184-67880 zal per septem ber 1984 in samenwerking met de Zeeuwse ziekenhuizen opnieuw opleidingen verzorgen voor Radiodiagnostisch Laboranten. Toelatingsvoorwaarden: 1. Minimumleeftijd 18 jaar; 2. Diploma HAVO (of gelijkwaardig diploma), bij voorkeur met de vak ken wiskunde, natuurkunde en biologie; 3. Lichamelijke en geestelijke geschiktheid. De opleiding duurt 2 jaar, heeft het karakter van een inservice-oplei- ding en staat onder toezicht van het Ministerie van Welzijn, Volksge zondheid en Cultuur. Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door 'IGO', de praktische opleiding geschiedt in de ziekenhuizen. Salarië ring volgens de CAO van het ziekenhuiswezen, voor zover deze van toepassing is. Meewerkende ziekenhuizen: Oosterscheldeziekenhuizen: - St. Joanna ziekenhuis - Bergzicht ziekenhuis - Zweedse Rode Kruis ziekenhuis St. Liduina ziekenhuis Postbus 106, 4460 BB Goes, tel. 01100-22000, hoofd radiologisch laborant, dhr. W.J. Lubbers; Hoofd radiologisch laborant mw. J. van Wolfswinkel Postbus 29, 4560 AA Hulst, tel. 01140-12651, hoofd radiologisch laborante mw. H.C.P.M. Aertssen- Hoppenbrouwers Noordpoortplein 2, 4331 RN Middelburg, tel. 01180- 37000, hoofd radiologisch laborant dhr. F. Michon Pastoor van Genklaan 6, 4501 AJ Oostburg, tel. 01170- 3355, hoofd radiologisch laborant dhr. J. Brenk Nieuwe Kerkstraat 17, 4541 EC Sluiskil, tel. 01157-1451, hoofd radiologisch laborante mw. M.M.J.A. Kindt Van Steenbergenlaan 25a, 4531 HL Terneuzen, tel. 01150- 12851hoofd radiologisch laborant dhr. B. Kroesbergen Koudekerkseweg 88, 4382 EE Vlissingen, tel. 01184- 15000, hoofd radiologisch laborant dhr. W. Hoekstra, tst. 133 De ziekenhuizen te Hulst, Oostburg en Vlissingen en wellicht Terneu zen kunnen nog leerlingen plaatsen. Sollicitaties z.s.m. te richten aan het hoofd van de afdeling perso neelszaken van het desbetreffende ziekenhuis. Inlichtingen bij bovengenoemde hoofd radiologisch laboranten en/of het instituut 'IGO', contactpersoon: mw. E. de Waard-Christochowitz. Gasthuis St. Antonius ziekenhuis Elisabeth ziekenhuis Juliana ziekenhuis Bethesda-St. Joseph ziekenhuis De curator in het fail lissement van David van Belzen maakt be kend dat in de versche nen aankondiging in dit dagblad op 4 mei 1984 abusievelijk is vermeld, dat David van Belzen nog handelde onder de naam van Belzen Die renspeciaalzaak aan de Kastanjelaan 62-64 te Bergen op Zoom. De curator wijst er op dat David van Belzen op het moment van zijn failliet-verklaring niet meer als zodanig han delde en voorts dat de tegenwoordige eigenaar van de zaak aan de Kastanjelaan 62-64 te Bergen op Zoom noch de zaak zelf in staat van faillissement verkeert. De curator Mr. M.M.J, van Wersch, Postbus 419, 4870 AK Etten- Leur. A58 Kom de Wolf Senator maaier halen voor een gratis maaitest op uw eigen gazon. Ontdek hoe makkelijk gras maaien kan zijn en vooral.hoe mooi. De Wolf Senator maaier met Triplex maai- en vangsysteem, zorgt voor het mooiste maairesultaat. En het minste werk. Natuurlijk is er een keuze uit 2-takt, 4-takt en elektro, al dan niet aangedreven. Ga daarom nu langs bij uw Wolf dealer, en neem de proef op uw gazon. En, na het testen ligt er een leuke verrassing op u te wachten. Asselbergs Nachenius bv is een gespeciali seerd bedrijf voor industriële ventilatoren, lawaai- beheersing en lucht- en warmtetechniek. Voor onze afdeling installaties zoeken wij op korte termijn een: opleiding HTS - WTB met ervaring in conditionering-, warmte- technische- en energiebesparingsinstallaties voor de industrie en utiliteitsbouw. De medewerker zal deel uitmaken van de project groep en rechtstreeks onder verantwoordelijk heid van het afdelingshoofd zelfstandig projecten ontwerpen, begroten en commercieel begeleiden. De kandidaat dient over een ruime know-how en leidinggevende capaciteiten te beschikken. U kunt ons telefonisch bereiken onder nummer 076 - 87 92 45 (P. Bouwma). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan Asselbergs Nachenius bv, Postbus 3275, 4800 DG Breda. £ssr dochtermaatschappij van Hollandse Constructie Groep bv (HCG) deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) Onze organisatie beweegt zich op het gebied van de coöperatieve afzet en de bewerking van consumptie aardappelen van aangesloten telers in Zeeland en Noordbrabant. De omzet beloopt circa 180.000 ton. In verband met de nog steeds toenemende activiteiten, vragen wij ter versterking van onze buitendienst in Zeeuws-Vlaanderen, een Opleiding op HLS/MLS-niveau, Leeftijd tot 40 jaar. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van contacten met de telers, waarbij commerciële aangelegenheden, teelttechniek en produktbehandeling aan de orde komen. Schriftelijke sollicitaties vóór 20 mei a.s. aan ons adres: postbus 101, 4300 AC Zierikzee, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Een onderdeel van ons programma is "eksklu- sieve Kerstpakketten en relatiegeschenken". Voor de verkoop hiervan, in onze bestaande relatiekring en daarbuiten, vragen wij voor de periode september tot december 1984 representatieve, maar vooral ook, ervaren Wat vragen wij van u: ervaring in telefonische kontakten leggen bij diverse bedrijven; gewend zijn bedrijven te bezoeken en op nivo te onder handelen; doorzettingsvermogen - pioniersgeest; telefoon en eigen auto zijn hierbij noodzakelijk. Wat stellen wij hier tegenover: gedegen voorbereiding en verkooptraining; uitstekende provisieregeling en onkostenvergoeding; permanente ondersteuning vanuit het bedrijf; gerichte reklamekampagnes en prachtige showrooms in Tilburg en Rotterdam. Hebt u interesse in deze zelfstandige en zeer afwisselende baan, schrijf dan naar de direktie van: Vos Wijnimport - Postbus 1187 - 5004 BD Tilburg. Wilt u meer informatie vooraf? Bel dan a.s. maandag 013-674918 (Dhr. van Dijk) of 's avonds 01807-22803 (Mevr. Bonnema). is de Nederlandse vestiging van het Zwitserse multinationale concern Hero. Haar fabrieken zijn gevestigd in Zwitserland, Neder land, Spanje en Italië. Zij houdt zich bezig met het produceren en op de markt brengen van kwalitatief zeer hoogstaande produkten op het gebied van o.a. levensmiddelen en dranken. Hero Industrial is een divisie van Hero Nederland B.V die zich bezig houdt met de ontwikkeling, verkoop en de produktie van vruchten- en groenteprodukten (halffabrikaten) voorde levensmiddelenindustrie in Europa. Ten behoeve van deze snelgroeiende tak van Hero, zoeken wij op korte termijn een De belangrijkste taken van de Sales Manager Benelux zijn de volgende: - geeft leiding aan de verkoop- aktiviteiten van Hero Indus trial, - stelt de marketing- en ver koopplannen samen en is ver antwoordelijk voor het beha len van de geplande omzet (profit-responsible) - onderhoudt de goede relaties met onze industriële afnemers, - coördineert alle aangelegen heden op het gebied van produktontwikkeling en kwaliteit. Bij deze funktie denken wij aan iemand die: - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, - een opleiding heeft gevolgd aan de Landbouw Hogeschool Wageningen of aan een Hogere Agrarische School, afdeling levensmiddelentechnologie, - kennis heeft van industriële bedrijfskunde en marktkunde, - een leeftijd heeft die ligt tussen de 30 en 35 jaar. Betrokkene dient zelfstandig te kunnen werken, waarbij ervaring op commercieel gebied zeer gewenst is. Een gedegen talenken nis (Engels, Frans, Duits) en een rij bewijs BE is onontbeerlijk voor deze funktie. Het salaris zal nader worden vast gesteld, rekening houdend met opleiding, ervaring en capaciteiten Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deselektie- procedure. U kunt uw sollicitatie met zo volledig mogelijke weergave van opleiding en werkervaring en voorzien van een pasfoto richten aan HERO NEDERLAND B.V., Teteringsedijk 227,4817 ME Breda, t.a.v. de heer P.J.H.M. Bluyssen, hoofd personeelzaken. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer Ir. J. van Roeket, divisie-manager Hero Industrial, telefoon kantoor076-879220. Wij zoeken een nredewe De chef-operator geeft drie operators. De werkz nue ploegendienst. VEREISTE OPLEIDING:- - Scheepswerktuigbouvt in de chemische indus - MTS-procestechniek soortgelijke furtktie in i Indien u belangstelling I sollicitaties te richten aai Caldic Chemie Produkfit bedrijf. Grondstoffen en tie en filtratie tot produ eenlopende doeleinden Buro Schijven is een adm.kaJ reert op het gebied van boek zen etc. Op ons kantoor zijn organisatie komt de functie v: Gevraagd: HAVO/VWO Schoevers secret 18-21 jaar Sollicitanten worden bovengenoemd adres die de leiding binnen de fabriek krijgt en beschikt over: - gedegen gieterij-ervaring en technisch goed onder legd is - kennis van modelbouw en aansnijtechniek - ervaring met koepeloven, elektro-oven, automatische vornninstallatie (DISA) en furaanharsafdeling - improvisatie- en organisatievermogen - voldoende kennis van de Engelse taal. Gegadigden kunnen eventueel in Nederlands dienst verband worden tewerkgesteld. De honorering wordt nader overeengekomen. Sollicitaties, die strikt vertrouwelijk zullen worden be handeld, te richten aan: Walbreukergraaf 1 - 6041 NW Roermond zonnevakmensei ^zult_eenmaalgoedingewer met Engels en Duits geen moeit Franse taal een voordeel bete' Enige jaren ervaring in een la' zou ideaal zijn; begrip voor contactuele vaardigheid in iede. U zult met eerrzeer grote zelfsta moeten verrichten. Onze belangstelling gaat uit na bijvoorbeeld laboratorium-ervar Leeftijd 30-35 jaar. U kunt uw sollicitatie met uitvi werkervaring tot een week na ve zenden aan de heer L. Bicknes straat 22, 4811 EK Breda, telef ook nadere-informaties kunnen Zonnehemels met bruiningsgan tie (in alle prijsklassen) onze speciale zonne-stiewn Volop keeze. goede voorlichlii Zonnewinkel Zendag. M plein 350 (dus bij hel stadhui! Tilburg-Cenfrum 013-358899/363383 De reis naar Tilburg méér waard! lit] tb.. de KOGELLAGERS ellen-leur mjverheidsweg 13 tel. 01608- 13471 AMSTERDAM Direct Systemen is een snelgroeiend bedrijf dat zich toelegt op de fabricage van compu- terkettingformulieren en alle hulpmiddelen rondom de computer levert. Voor ons uitgebreide papiermagazijn zoeken wij een Taak: De aan te stellen medewerker krijgt als taak geheel zelfstandig de inkomende goederenstroom te bewaken. Het magazijn daar waar nodig te reorganiseren. De uitgifte naar onze drukkerij stipt te laten verlopen. Leiding geven aan medewerker. Totale ver antwoording voor voorraad, organisatie en schoonhouden. Vereist: Magazijnervaring. Op de hoogte zijn van magazijntechnieken zoals vaste en varia bele indelingen. Administratieve nauwkeurig heid. Over een dienstverlenende instelling beschikken en een goede collega zijn. Sollicitaties aan: Direct Systemen BV B Postbus 26 4900 AA Oosterhout (N.B.) Florijnstraat 10 Tel. 01620-56050* (5 lijnen) valkenhorst huis voor kinderen en moeders De Stichting 'Valkenhorst' richt zich op OP' I vang, begeleiding en verzorging van vrouwen F met/en kinderen. Voor de FIOM-afdeling Krisisopvang en be®-1 leiding zoeken wij op basis van ziekte-uren voor de krisisop vanggroep. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - weet om te gaan met krisissituaties binnen de opvanggroep; - tenminste 25 jaar is; i - een afgeronde opleiding M.B.O.i.w. heeft o een vergelijkbare opleiding; - enige jaren ervaring heeft in het werken me leefgroepen; - salaris volgens de normen CAO-Welzij®' werk. Inlichtingen bij Jan Bertens (koördinator). Postbus 740, 4803 AS Breda of telefonist no. 076-650550. Sollicitaties te richten aan bovengenoenjj adres binnen één week na verschijning v®1 1 blad. Bij de vakgroep Wiskunde en Infi Subfaculteit der Econometrie is een D? te benoemen functionaris zal Z'in voor het beheer en gedeeltelij! lokale apparatuur en programmatu "ij/zij leden van de faculteit assiste gebruik in het algemeen (ook wat centrale computer van de KHT) en bil computergebruik in het onderw vakgroep. Functie-eisen; 1 opleiding in de informatica op H hiermee gelijkwaardige opleiding 1 initiatief, contactuele vaardighed 'ot zelfstandig werken; vaardigheid in het gebruik van t hogere programmeertalen. universitaire onderwijs maatschappij- en gee

de Stem | 1984 | | pagina 12