jft Hero Nederland a Vakanties Sales Manager Benelux m/v Deuk in uw auto? Da s dut een hele klap voor u. Ook als die auto verzekerd is bij Concordia. Want n deuk blijft r» deuk. Maar bij Concordia is dat géén deuk in uw portemonnee. Schade snel geregeld Lage basispremie. Bonus tot 75%. Weinig rijden wordt beloond. Bel voor informatie: 030-333433 Buitendienst medewerker m/v medewerk(st)er H.T.S.-er Agrarische Unie-Vulcaan concordia heeft meervooru over: intensive-care verpleegkundige DE STEM VAN ZATERDAG 28 APRIL 1984 STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut Invitation 21 21 TECHNOLOGISCHE DIENST ZEEUWSE WEES WELKOM OP 30 APRIL st laurens ziekenhuis WATERSCHAPPEN CHEMISCHE TECHNIEK M/V UW EXTRA BUITENKANS: DESKUNDIG GAZONRAPPORT VOOR SLECHTS 25,-. 1 Als u in mei nog naar Lourdes wilt bel dan direkt het bureau van de Nationale Bedevaarten voor de laatste vrije plaatsen op onze vliegtochten van 5,10,15 en 24 mei tegen speciaal tarief: 073-146597 A6( A54 Wij zijri een particuliere handelsonderneming met over het hele land verspreide verkoop- en afleveringspunten. Wij hebben een belangrijke functie als leverancier van meststoffen en gewasbeschermingsmiddelen. Voor ons rayon Zuid-Beveland zoeken wij een Deze medewerker zal belast worden met de verkoop op de boer van kunstmest, gewasbeschermingsmiddelen en diverse aanverwante artikelen en tevens met de aankoop van consumptiegranen. Onze gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijd tot 40 jaar die: - voldoende kennis heeft van bovenvermelde productgroepen (bij voorkeur op MLS-niveau) - ervaring heeft in de verkoop van deze artikelen, hetzij in loondienst dan wel als zelfstandige - beschikt over goede contactuele eigenschappen en bereid is om in teamverband samen te werken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Agrarische Unie-Vulcaan b.v. Verkoopkantoor Zuid-Nederland in u mondeling waarschuwt anaf f 26.195," ïotiden. Elke Peugeot- en Talbot- innenuit. laar de mogelijkheden van financiering, op 17,2; bij 120 km/u constant: il: Nefkens Roosendaal raai Garage B.V., Rijks- aat 3, tel: 01670-66721. Garage A.P.J. van der jelaan 20-22, tel: 01680- voor 16 uur per week. Binnen het Langdurend Verblijfscircuit. ten behoeve van het Kluster Beschut Wonen. Het betreft hier het, tesamen met een collega, begeleiden van 10 bewoonsters. Nadruk ligt op het begeleiden naar een zo groot mogelijke zelfstandigheid en zelfredzaamheid. De eigenheid van de bewoonsters staat hierbij centraal. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die flexibel kan omgaan met zijn/haar werktijden en zelfstandig kan werken. Ervaring in het werken met Beschermde Woonvormen is vereist. Organisatie algemeen: Het circuit voor langdurend verblijf kent eenheden, samengesteld op basis van onderscheiden zorgsoorten; het circuit voor kortdurend verblijf op basis van een verdeling van het verzorgingsgebied. Arbeidsvoorwaardenconform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen: in te winnen bij de heer K. van Aart, tel. (01608) 1 59 20, toestel 156. Schriftelijke sollicitaties: te richten aan Personeelszaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer BW-251. Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda 'mr '\jsmy Rötisserie Duinrand is dit jaar in mei 21 jaar jong en dat wordt ge vierd op maandag 30 april (Koninginnedag). U bent welkom vanaf 1.21 uur. Voor 21 gulden kunt u ge nieten van 21 hapjes/ drankjes tot 21 uur. Dan blaast één van de harmonikes zijn laatste tonen, doven de vuren, slaan we de pin in het fust en drinken we het laatste glas. ulvenhoutselaan 19-21 4835 MA breda Het St. Laurens Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, groot 318 bedden. Binnen de verplegingsdienst is op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een (full-time) De afdeling IC/CCU bestaat uit 6 bedden. Op de afdeling zijn 14 verpleegkundigen werkzaam. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een diploma IC/CCU en bij voorkeur over ervaring te beschikken. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve U binnen 14 dagen te richten aan de afdeling personeelszaken. De technologische dienst is een gemeenschappe lijke dienst van de zeven Zeeuwse waterschappen en heeft tot taak deze waterschappen van advies te dienen bij de uitoefening van het waterkwaliteitsbe heer. In verband met de invoering van de Algemene Maat regel van Bestuur, houdende aanwijzing van soorten van inrichtingen, kan bij de afdeling Oppervlaktewa ter en Afvalwater als tijdelijke medewerk(st)er wor den geplaatst een Funktie-informatie: De aan te stellen functionaris zal onder meer wor den belast met: - het inventariseren van de afvalwatersituaties bij bedrijven; - het behandelen van aanvragen voor lozingsver gunningen; - het bestuderen van de produktieprocessen in be drijven ten behoeve van vergunningsvoorwaar den; - het opstellen van ontwerp-lozingsvergunningen. Functie-eisen: - diploma H.T.S.-chemische techniek of een hier aan gelijkwaardige opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - rijbewijs B-E. Ervaring op het gebied van de vergunningverlening en/of bedrijfservaring strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden op arbeidsovereenkomst naar burgerlijk recht voor een periode van maximaal 12 maanden in de rang van technisch ambtenaar/ technisch ambtenaar A; salarisgrenzen 2.554.- tot 3.841.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, exclusief 7,5% vakantietoeslag. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden inge wonnen bij ing. F.E.M.J. Maenhout, tel. 01150- 20440. Uw sollicitatie kunt u binnen een week na het ver schijnen van dit blad zenden naar het dagelijks bestuur van de technologische dienst Zeeuwse waterschappen, postbus 323, 4530 AH Terneu- zen. Ja, zo'n reisje rlangs de Rijn.. Gezellige 7- en 18-daagse bootreizen over de f Rijn en Moezel met het comto tabele hotelschip "TremeUa IT is veel zien en genieten van de prima irzorging aan boord. CQfl rdelige prijzen, al vanaf G V'-.tJj ilpension). kunt nu nog boeken voor juni, juli, jugustus en september bij uw reis- ureau of reizenverkopende bank. Aankoop van een Wolf Buitenkansje geeft necht op dit buitengewone aanbod Een deskundig flazonrapport dat alles vertelt over de samenstelling /an uwtuinbodem. En wat er eventueel toegevoegd moet worden om uw tuin in de juiste konditie te brengen. NU ALS BUITENKANS >ng Intra, Postbus 900,2980 EB Ridderkerk- is de Nederlandse vestiging van het Zwitserse multinationale concern Hero. Haar fabrieken zijn gevestigd in Zwitserland. Neder land, Spanje en Italië. Zij houdt zich bezig met het produceren en op de markt brengen van kwalitatief zeer hoogstaande produkten op het gebied van o.a. levensmiddelen en dranken. Hero Industrial is een divisie van Hero Nederland B.V. die zich bezig houdt met de ontwikkeling, verkoop en de produktie van vruchten- en groenteprodukten (halffabrikaten) voor de levensmiddelenindustrie in Europa. Ten behoeve van deze snelgroeiende tak van Hero, zoeken wij op korte termijn een - geeft leiding aan de verkoop- aktiviteiten van Hero Indus trial, - stelt de marketing- en ver- koop plannen samen en is verant woordelijk voor het behalen van de geplande omzet (profit- responsible) - onderhoudt de goede relaties met onze Industriële afnemers, - coördineert alle aangelegen heden op het gebied van produktontwikkeling en kwaliteit. Bij deze funktie denken wij aan iemand die: - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, - een opleiding heeft gevolgd aan de Landbouw Hogeschool Wageningen of aan een Hogere Agrarische School, afdeling levensmiddelentechnologie, - kennis heeft van industriële bedrijfskunde en marktkunde, - een leeftijd heeft die ligt tussen de 30 en 35 jaar. Betrokkene dient zelfstandig te kunnen werken, waarbij ervaring op commercieel gebied zeer gewenst is Een gedegen talenken nis (Engels, Frans, Duits) en een rij bewijs BE is onontbeerlijk voor deze funktie. Het salaris zal nader worden vast gesteld, rekening houdend met opleiding, ervaring en capaciteiten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. U kunt uw sollicitatie met zo volledig mogelijke weergave van opleiding en werkervaring en voorzien van een pasfoto richten aan HERO NEDERLAND B.V., Teteringsedijk 227,4817 ME Breda, t.a.v. de heer P.J.H.M. Bluyssen, hoofd personeelzaken. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer Ir. J. van Roekei, divisie-manager Hero Industrial, telefoon kantoor 076-87 92 20. s •3 - r- Geïnteresseerd in een lage premie? Stuur dan nü deze antwoordcoupon in een ongefrankeerde enveloppe naar: Concordia verzekeringen, antwoordnummer 2102, 3500 VE utrecht, voor een vrijblijvende premie-opgave. Ik wens een vrijblijvende offerte voor: W.A.-verzekering DW.A. 1nel. verzekering (dagwaarde van de auto fW.A. Cascoverzekering Met standaard eigen risico f 200,- W.A. Casco met eigen risicof 500,-/f750,-/f1.000,- Ik wens informatie over: Autoverzekering Andere verzekering, zoals: Naamgeboortedatu m Adres:.tel. .m/v Postcode:. .Woonplaats:. Auto (merk/type) Ik rijdkm per jaar en. .bouwjaar:. jaar schadevrij. L. S 28/4 Nationale Bedevaarten bisschoppelijk erkend af meer dan 100 jaar oud èn vertrouwd Seringenstraat 13,5213 HL 's-Hertogenboach

de Stem | 1984 | | pagina 13